Naša ponuka
Sme na Facebooku

Bratzillaz

 


Chceš si vykúzliť nejkú strašideľnú zábavu? Potom si správne v príbehu Bratzillaz - očarujúcich šarmantných dobrých čarodejníc! Bratzacadabra! Zoznámte sa s čarodejnicami Bratzillaz, sesternicami bábik Bratz, ktoré v deň svojich šestnástich  narodenín prišli na na, že majú čarodejnícku moc!
Zoznámte sa: Cloetta Spelletta, Yasmina Clairvoya, Jade J'adore, Sashabella Paws a Meygana Broomstix sú úžasné dievčatá s mimoriadnymi nadprirodzenými schopnosťami Keďže chodia na Bratzillas Akadémiu módy a mágie, zistili, že ich pravou povahou je byť čarodejnicmi so špeciálnymi schopnosťami pomáhať ostatným, no zároveň sa učia, ako najlepšie využiť svoj talent!
Každá Bratzillaz jedinečnú magickú moc, ktorá jej pomáha a zároveň posilňuje ostatné dievčatá. Cloetta Spelletta vás zmení v čo chcete, Yasmina Clairvoya vidí svoju budúcnosť, Meygana Broomstix pomáha vašim snom vzlietnuť, Jade J'adore lieči svoje zlomené srdce a Sashabella Paws rozumie reči zvierat.So svojimi jedinečnými a temperamentnými zvieratkami po boku Bratzillaz okúzlia všetky deti svojimi čarami a kúzlami

Bratzillas boli vytvorené MGA Entertainment, spoločnosťou, ktorá má v detskom zábavnom svete vedúce postavenie. Vytvára jedinečné inovatívne rady patentovaných a licencovaných produktov. Hračky značky MGA sú celosvetovo uznávané a distribuované, zahŕňajú oceňované značky ako Little Tikes, Lalaloopsy, Moxie Girlz, Bratz...

Jednoducho - s bábikami - dobrými čarodejnicami Bratzzilaz a doplnkami k nim sa moderné dievčatká dokážu baviť celé hodiny! So svojimi jedinečnými kúzlami a rozkošnými temperamentnými zvieratkami po boku Bratzillaz okúzlia všetky deti!


Filter

Cena:
6 28
Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
NovéMGA Bratzillaz Cafe Zap

MGA Bratzillaz Cafe Zap

MGA Bratzillaz Cafe Zap 514893, výrobca MGA. Štýlová kaviareň pre bábiky Bratzillaz s ich miláčikmi.

  • Vitajte v kaviarni Zap, kde sa za pomoci hromov bleskov varí nejlepšia čarodejnícka káva!
  • Balenie obsahuje kaviareň a príslušenstvo v počte 10 kusov, vrátane otočnej knižnice / krbu.
  • so svetlami a zvukmi
  • Potrebné sú batérie: 3x 1,5 V LR44 (sú súčasťou balenia)
Pre deti od 6 rokov.

Poznáte z televízie.

27,40 €
skladom
NovéMGA Bratzillaz zvieratko

MGA Bratzillaz zvieratko

MGA Bratzillaz zvieratko 514297, výrobca MGA. Bratzacadabra! Zoznámte sa s maznáčikom čarodejníc Bratzillaz:

  • Štekomňauk mačkopes Cloetta
    Stlač tlačidlo na mojej mačacej strane a budem štekať.
  • Stlač tlačidlo na  mojej psej strane a budem mňaukať.
  • Potom mi môžeš otáčať hlavy!

Pre deti od 6 rokov.

Poznáte z televízie.

 

7,90 €
Vypredané
Na stranu: produktov.