Naša ponuka
Sme na Facebooku

Ever After High

 


Svoj osud si môžeš vybrať a len ty máš kľúč k svojmu "Šťastne až na veky"(happily ever after). Zaži dobrodružstvá na Ever After High, kam chodia synovia a dcéry rozprávkových postáv. Zahraj sa s týmito krásnymi bábikami, ktoré patria medzi šľachtu, alebo sú rebelkami a prežívaj s nimi ich príbehy!

 


 

Filter

Cena:
22 45
Zobrazené produkty 1 - 4 z celkových 4
Ever After High CBX80 Ashlynn a Hunter

Ever After High CBX80 Ashlynn a Hunter

Ever After High CBX80 Ashlynn a Hunter, výrobca Mattel. Dvojica nových bábik zo strednej školy Ever After High. Svoj osud si môžeš vybrať a len ty máš kľúč k svojmu ŠŤASTNE AŽ NA VEKY (happily ever after).

 

 • Ashlynn Ella (dcéra Popolušky) a Hunter Huntsman (syn Horára) majú navyše svoje malé tajomstvo!
 • Viac sa dozvieš napríklad vo webisodách.
 • Balenie obsahuje 2 bábiky - Ashlynn a Huntera.

 

Pre deti od 6 rokov 

44,90 €
Vypredané
Ever After High Šľachtici Dexter CBT34

Ever After High Šľachtici Dexter CBT34

Ever After High Šľachtici Dexter CBT34, výrobca Mattel. Svoj osud si môžeš vybrať a len ty máš kľúč k svojmu "Šťastne až na veky"(happily ever after). 

 • Postavy kráľovského pôvodu na rozprávkovej strednej škole Ever After High, kam chodia synovia a dcéry rozprávkových postáv, chcú nasledovať osud, ktorý im napísali ich rodičia a odprisahať ho na Knihu rozprávok a legiend. 
 • Viac sa dozvieš napríklad vo webisodách. 
 • Kolekcia obsahuje Apple (dcéru Snehulienky), Briar (dcéru Ruženky), Blondie (dcéru Zlatovlásky), Dextera (syna Krasoňa), Lizzie (dcéru Srdcovej kráľovnej). 

 

Pre deti od 3 rokov. 

23,90 €
Vypredané
Ever After High Rebelky Raven CBR38

Ever After High Rebelky Raven CBR38

Ever After High Rebelky Raven CBR38, výrobca Mattel. Svoj osud si môžeš vybrať a len ty máš kľúč k svojmu "Šťastne až na veky"(happily ever after). 

 • Postavy rebelského pôvodu na rozprávkovej strednej škole Ever After High, kam chodia synovia a dcéry rozprávkových postáv, nechcú nasledovať osud, ktorý im napísali ich rodičia a odprisahať ho na Knihu rozprávok a legiend.
 • Viac sa dozvieš napríklad vo webisodách.
 • Kolekcia obsahuje Raven (dcéru Zlej kráľovnej), Madeline (dcéru Kloboučníka), Cerise (dcéru Červenej čiapočky), Cupid (dcéru Erosa) a Cedar (dcéru Pinocchia).

 

Pre deti od 3 rokov. 

23,90 €
Vypredané
Ever After High Korunovácia Raven Queen CBT84

Ever After High Korunovácia Raven Queen CBT84

Ever After High Korunovácia Raven CBT84, výrobca Mattel. Svoj osud si môžeš vybrať a len ty máš kľúč k svojmu "Šťastne až na veky"(happily ever after). Druhým dôležitým momentom tohto školského roka na Ever After High, kam chodia synovia a dcéry rozprávkových postáv, je Korunovačný bál, kde sa z radov študentov volí predseda školskej rady.

 

 • Kto kandinuje a ako to celé prebieha môžeš zistiť napríklad vo webisodách.
 • Momenty z príbehu si teraz môžeš prehrať s bábikami, nádherne vystrojenými pre takúto dôležitú udalosť.
 • Kolekcia obsahuje Raven, Cupid, Apple a Blondie, každú navyše s krásnou škraboškou.

 

Pre deti od 3 rokov 

34,90 €
Vypredané
Na stranu: produktov.