Naša ponuka
Sme na Facebooku

Bicykle, trojkolky,vozidlá

Úvod Bicykle, trojkolky,vozidlá

 


V kategórii Bicykle, trojkolky, vozidlá nájdete všetky druhy vozidiel - od odrážadiel pre najmenšie detičky od jedného roka cez trojkolky, kolobežky, šliapacie autá a traktory, bicykle a runnery až po akumulátorové, teda elektrické autá, motorky či troj alebo štvorkolky. Určite neodídete naprázdno - či chcete vozidlá, ktoré sú určené do interiéru, alebo dopravné prostriedky určené pre exteriér.

V kategórii Bicykle ponúkame skvelé talianske bicykle a runnery značky DINO Bikes, ktoré na Slovensko exluzívne dováža materská firma e-shopu Toyfactory Casallia s.r.o. Sami dovážame aj ďalšiu taliansku značku - Biemme. Sú to jedinečné akumulátorové autá, no aj trojkolky, odrážadlá, prilby na bicyklovanie, korčuľovanie či pre skateboardistov.

Roznanitosť ponuky platí aj pre dizajn - od tradičných cez moderné, s licenciami filmových hrdinov, pre chlapcov i v dievčrenských farbách...

Je to ponuka, ktorá zďaleka nezačína a nekončí jarou. Nájdete tu jedinečné tipy na darčeky na narodeniny, za dobré vysvedčenie, pod stromček... Jednoducho na celý rok.


 

Detské odrážadlá

Detské odrážadlá

96 produktov
Trojkolky

Trojkolky

119 produktov
Kolobežky

Kolobežky

61 produktov
Bicykle

Bicykle

4 podkategórie