Naša ponuka
Sme na Facebooku

Dragons

Filter

Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
MEGA BLOKS Ultimate Action Dragon destroyer

MEGA BLOKS Ultimate Action Dragon destroyer

MEGA BLOKS Ultimate Action Dragon destroyer 95214, výrobca MEGA BLOKS. Vstup do vesmíru, kde spolu bojujú človek s netvorom o konečné přežitie.  Na planéte osamotenej v čase a priestore vojaci Aliancie bojujú s Predavormi, rasou krvilačných dračích votrelcov. V dobe, keď Predavorovia DeaDeye a Bloodclaw zaútočili, museli vojaci aliancie povolať svou neamocnejšiu zbraň. Ultimate Action Dragon Destroyer - Dokonalý Ničiteľ Drakov je najväčšou bojovou loďou flotily Aliancie. Veliteľská loď, vybavená niekoľkými jadrami moci, slúžiacimi na poskytnutie maximálneho eneregetického výkonu, je ako bojovou loďou, tak loďou s možnosťou výsadku armády, pripravenej poslať sily Predavorov späť do nekonečného vesmíru. Loď Ultimate Dragon Destroyer je oobsadená 2 generálmi a kapitánom Aliancie s vlastnými energetickými štítmi a zbraňami. Dokáže spraviť až šesť aliančných výsadkov naraz. Je po zuby ozbrojená mnohonásobnými raketometmi, které skutočne strieľajú a eletronickým akčným prepínačom, ktorým sa zapínajú svetlá a zvuk boja.

Stavebnica lode Ultimate Action Destroyer s niekoľkými sekciami a dvoma vojakmi armády Predavorov. Loď je vybavená niekoľkými modrými jadrami moci a raketometom, který skuteočne strieľa. Zdvojený pristávací podvozok zaistí maximálnu kontrolu a skutočné letecké súboje. Prepínač s dvojitým nastavením pre svetelné efekty a zvukmi boja. Sedadlá pre šesť výsadkárov s otvárateľným hangárom. BooldClaw a DeaDeye sú vybavení plazmovými kanónmi a jadrami moci vovnútri svojich hrudníkov. Obsahuje 2 generálov a jedného kapitána Aliancie so štítmi a zbraňami.

Pre deti od 6 rokov.

44,88 €
skladom
MEGA BLOKS Dragon Fighter

MEGA BLOKS Dragon Fighter

MEGA BLOKS Dragon Fighter, 95207, výrobca MEGA BLOKS. Vstup do vesmíru, kde spolu bojujú človek s netvorom o konečné přežitie.  Na planéte osamotenej v čase a priestore vojaci Aliancie bojujú s Predavormi, rasou krvilačných dračích votrelcov. Bladewing je z rasy Nesmrtelných Predavorov a je generálom Predavorskej armády. Jeho nezmieriteľné odhodlanie ničiť ho zviedlo do boja jeden proti jednému s Allience Hawk, stíhačkou vojakov aliance. Hawk je stíhačka strednej triedy, vyzbrojená dvojitými laserovými delami určenými predovšetkým k priamym vzdušným súbojom a k pozemnej podpore pechoty. Bladewing je vybavený plasmovým delom a čierno zafarveným jadrom. Hawk je osazen kapitánom Decimusom, tromi laserovými delami, energetickými štítmi a turbo motorom.
Obsahuje stavebnicu stíhačky a draka Predavora. Hawk je vybavený podvozkom umožňujúcim skutočné letecké akcie. Bladewing je vyzbrojený plasmovým delom a čiernym jadrom moci . Obsahuje figúrku kapitána Decimusa, energetické štíty a trojitý tažký laser blaster
Vhodné pro deti od 6 rokov.
21,56 €
Vypredané
Na stranu: produktov.