Naša ponuka
Sme na Facebooku

Na poštára

Filter

Zobrazené produkty 1 - 4 z celkových 4
Spoločenská hra Poštár Pat Zlatá známka mini

Spoločenská hra Poštár Pat Zlatá známka mini

Spoločenská hra Poštár Pat Zlatá známka mini, výrobca Efko-kartón. Zahraj sa veselú hru s motívom z poštárskej práce tvojho obľúbeného hrdinu Poštára Pata!
  • Cestovná verzia spoločenskej hry
  • Obsahuje veľkú drevenú Kocku s obrázkam a hracie žetóny Herný plán je nahradený šiestimi kartami z kvalitnej lepenky rozmeru 80x86 mm. 
  • Zahrajte si hru Naši užite si veselo strávené chvíle Nielen na cestách.
Pre deti od 3 rokov
7,50 €
skladom
Puzzle Poštár Pat, podlahové Big 26 dielikov

Puzzle Poštár Pat, podlahové Big 26 dielikov

Puzzle Poštár Pat je 26 dielne, z 3 milimetrov hrubej lepenky v rozmere 675x470 mm vyrobené podlahové puzzle, ktoré deti zaujme nielen možnosťou skladať si ho pohodlne na zemi, ale aj potlačenou rubovou stranou, ktorú si môžu vyfarbovať podľa svojich predstáv. Extra veľké dieliky majú rozmer 12x16 mm a obsahujú aj tvarový dielik postavy Poštára Pata. Určené pre deti od 3 rokov.

10,99 €
Vypredané
Malý poštár, na karte

Malý poštár, na karte

Sada Malý poštár obsahuje základné vybavenie pre malého poštára a to pečiatku, peniaze, šeky, sprievodky, známky a obálky. Rozmer balenia 225x30x312 mm. Určené pre deti od 5 rokov.
4,90 €
skladom
Sada Malý poštár

Sada Malý poštár

Sada Malý poštár obsahuje čiapku, kapsičku, drevené razítko, poštové známky, peniaze a obálky. S touto sadou majú deti možnosť vyskúšať si povolanie poštára.Treba len nasadiť čiapku a hurá do ulíc. Rozmer balenia 245x230x395 mm. Určené pre deti od 5 rokov.
14,90 €
Vypredané
Na stranu: produktov.