Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Architecture

Úvod LEGO® LEGO® Architecture

Stavebnice LEGO® Architecture sú určené pre vsetkych milovníkov architektúry a zaujímavých svetových stavieb. Séria LEGO Architecture sa vyznačuje precíznym spracovaním ai tych najmenších detailov tak, aby replika stavby bola úplne identická. Súčasťou každej stavebnice je aj brožúra v anglickom jazyku, kde sa dočítame detaily o dizajne a histórii danej stavby.


 

Filter

Cena:
23 84
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 14
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Architecture 21047 Las Vegas

LEGO® Architecture 21047 Las Vegas

LEGO® Architecture 21047 Las Vegas, výrobca Lego. Navštív slávny Las Vegas s touto panoramatickou stavebnicou LEGO® Architecture!

 • Zachyť architektonickú majestátnosť mesta Las Vegas s touto úžasnou stavebnicou LEGO® Architecture, ktorá spája slávny Hotel Bellagio, Hotel Luxor, Hotel Encore a vežu Stratosphere Tower a atmosféru štvrti Fremont Street Experience do očarujúcej panoramatickej scenérie. Vďaka reálnym farbám a tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke k predlohe, každá budova LEGO ponúka výnimočný staviteľský zážitok.
 • Súčasťou je aj slávny pútač "Vitajte v Las Vegas". Na podložke na stavanie je znázornená púšť a cesta, čo ešte viac pridáva na pútavosti tohto detailného vyobrazenia jedného z najvzrušujúcejších miest na svete.
 • Zahŕňa podložku na stavanie s rozmermi 4 x 34 s dekoratívnym štítkom Las Vegas.
 • Súčasťou je aj brožúra obsahujúca informácie o dizajnéroch, architektúre a histórii každej budovy, ako aj historické informácie o Las Vegas a jej architektonickom dedičstve (len v anglickom jazyku). Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť zo stránky LEGO.com/architecture. Nezabudni sa spýtať svojich rodičov, či sa môžeš pripojiť na internet.
 • Prináša uspokojivý zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn. Je to skutočná symbolická ozdoba pre domácnosti alebo kancelárie.

Počet dielikov 501

Pre deti od 12 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® Architecture 21041 Veľký čínsky múr

LEGO® Architecture 21041 Veľký čínsky múr

LEGO® Architecture 21041 Veľký čínsky múr, výrobca Lego. Preskúmaj Veľký čínsky múr so stavebnicou LEGO® Architecture!

 • Zostav si z kociek LEGO® model architektonického divu so stavebnicou LEGO Architecture 21041 Veľký čínsky múr. Veľký čínsky múr sa rozkladá na tisíckach kilometrov v severnej Číne. Ide o najdlhšiu stavbu postavenú človekom na svete a kedysi ho strážilo viac ako milión strážcov. V súčasnosti je už svetovým dedičstvom a obľúbenou turistickou destináciou, no bol postavený a prestavaný medzi 5. storočím pred n. l. a 16. storočím n. l., aby chránil severné hranice Čínskeho cisárstva.
 • Tento detailne prepracovaný model stvárňuje 2 veže prepojené kľukatým múrom, ktorý sa pýši nad tmavozelenou hornatou krajinou s bujnými údoliami, stromami a jazerami a je ozdobený štítkami v angličtine a čínštine. Objav dômyselné stavebné techniky, ktoré umožňujú múru, aby lemoval krajinu a kľukatil sa nahor, nadol, okolo hôr aj nehostinným zvlneným terénom.
 • Môžeš spojiť viac modelov a predĺžiť tak Veľký čínsky múr.
 • Model je navrhnutý tak, aby poskytol hodnotné a relaxačné stavanie všetkým so záujmom o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn. Je to skutočná ozdoba v duchu dynastie pre domácnosti alebo kancelárie.

Počet dielikov 551

Pre deti od 12 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® Architecture 21039 Šanghaj

LEGO® Architecture 21039 Šanghaj

LEGO® Architecture 21039 Šanghaj, výrobca Lego. Navštív slávny Šanghaj s touto panoramatickou stavebnicou LEGO® Architecture!

 • Zachyť architektonickú dušu mesta Šanghaj s touto úžasnou stavebnicou, ktorá spája slávny Chrám boha mesta, chrám Longhua a Pagodu, hotel Radisson Blu, oblasť Bund, vežu Perla Orientu, Svetové finančné centrum a Šanghajskú vežu, ktoré spolu tvoria úchvatnú panorámu.
 • Vďaka reálnym farbám a tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke k predlohe, každá budova LEGO® ponúka výnimočný staviteľský zážitok.
 • Na podložke na stavanie je znázornená rieka Huangpu, ktorá dodáva tomuto úchvatnému modelu vykresľujúcemu úžasnú architektonickú rozmanitosť jedného z najdynamickejších miest na svete pocit mimoriadny autenticity.
 • Táto zberateľská stavebnica LEGO obsahuje najobľúbenejšie a najznámejšie pamiatky v meste vrátane Chrámu boha mesta, chrámu Longhua a Pagody, hotela Radisson Blu, oblasti Bund, veže Perla Orientu, Svetového finančného centra, Šanghajskej veže a rieky Hangpu, spolu s dekoratívnym štítkom mesta Šanghaj.
 • Panoramatické modely z kolekcie LEGO Architecture môžeš vystavovať doma aj v kancelárii a sú určené pre všetkých tých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, architektúru, históriu a dizajn.
 • Každá stavebnica je v presnom pomere s predlohovou budovou a presne odzrkadľuje jej farby.

Počet dielikov 597

Pre deti od 12 rokov

49,56 €
skladom
LEGO Architecture 21036 Víťazný oblúk

LEGO Architecture 21036 Víťazný oblúk

LEGO Architecture 21036 Víťazný oblúk, výrobca Lego. Poznaj majestátnosť Víťazného oblúka!

 

 • Oživ znovu nádheru jednej zo svetovo najznámejších pamiatok s týmto veľkolepým modelom.
 • Stavba Víťazného oblúka bola začatá na pokyn Napoleona Bonaparteho v roku 1806 ako výraz oslavy vojenských úspechov francúzskej armády. Na základe pôvodného návrhu francúzskeho architekta Jeana-Francoisa Chalgrina bol oblúk dokončený v roku 1836 a zostáva architektonickou pamiatkou, vítajúcou ročne viac ako 600 000 návštevníkov.
 • Tento prepracovaný model je zameraný na sochami ozdobené mohutné piliere a sochárske reliéfy, kým jemné sfarbenie dodáva teplo a dôraz jeho hrubým obrysovým čiaram a celkovým kontúram. Model ďalej obsahuje zlatú dosku reprezentujúcu Hrob neznámeho vojaka a LEGO® interpretáciu večného plameňa, ktorý je v Paríži každý večer znovu zapálený na uctenie si pamiatky vojnových obetí.
 • Tento model bol navrhnutý tak, aby poskytol príjemne náročný a hodnotný zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a design. Skvele sa hodí na vystavenie doma alebo v kancelárii.

Počet dielikov 386

Pre deti od 12 rokov

28,91 €
skladom
LEGO Architecture 21035 Guggenheimove múzeum

LEGO Architecture 21035 Guggenheimove múzeum

LEGO Architecture 21035 Guggenheimove múzeum, výrobca LEGO. Postav si svoj model Guggenheimovho múzea vďaka LEGO® Architecture!

 

 • Zostav si z kociek LEGO® model jednej z najvýznamnejších ikon architektúry 20. storočia. 
 • Medzinárodne uznávaná budova Guggenheimovho múzea sa nachádza v New Yorku a je považovaná za jeden z najvýznamnejších úspechov Franka Lloyda Wrighta. 
 • Stavba bola schválená v roku 1943 a 21. októbra 1959 bolo Wrightove majstrovské dielo otvorené pre verejnosť, u ktorej si ihneď získalo uznanie a označenie za architektonickú pamiatku. 
 • Tento detailný LEGO model sa zameriava na hladkú fasádu budovy s jej význačnými krivkami a líniami a obsahuje slávnu kupolu v podobe „obráteného zikkuratu“ a osemposchodovú prístavbu veže. 
 • Model dokresľuje ikonická Guggenheimova ceduľka s obdobným štýlom písma a časť Piatej Avenue v New Yorku s tradičnými žltými taxíkmi, vďaka čomu už celý model zachytáva podstatu tejto úžasnej budovy.

 

Počet diellikov 744

Pre deti od 12 rokov 

57,82 €
skladom
NovéLEGO® Architecture 21042 Socha slobody

LEGO® Architecture 21042 Socha slobody

LEGO® Architecture 21042 Socha slobody, výrobca Lego. Vytvor ikonický symbol slobody – Sochu slobody!

 • Zostav si z kociek LEGO® model jednej z najznámejších národných pamiatok na svete so stavebnicou LEGO Architecture 21042 Socha slobody. Socha slobody umiestnená v prístave New Yorku sa týči viac než 305 stôp nad ostrovom Liberty Island a víta príchodzích moreplavcov z celého sveta. Sochu ako symbol slobody darovalo Francúzsko Spojeným štátom a na jej oficiálnom odovzdaní 28. októbra 1886 sa zúčastnili davy ľudí.
 • Tento detailný model zachytáva harmonické spojenie architektúry a sochárstva a obsahuje bohato zdobený podstavec so štítmi, tehlami a balkónmi so stĺpmi, zatiaľ čo samotná socha má vejúcu róbu, rozlomené okovy, korunu so 7 lúčmi, ikonickú tabuľu a zdvihnutú ruku so zlatou pochodňou. Tento elegantný model LEGO Architecture je v autentickej pieskovo-zelenej a béžovej farbe s ozdobným štítkom.
 • Prináša uspokojivý zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn. Je to skutočná symbolická ozdoba pre domácnosti alebo kancelárie.

Počet dielikov 1685

Pre deti od 16 rokov

82,60 €
Vypredané
LEGO Architecture 21034 Londýn

LEGO Architecture 21034 Londýn

LEGO Architecture 21034 Londýn, výrobca LEGO. Osláv Londýn pomocou tohoto panoramatického modelu LEGO Architecture!

 • Osláv architektonickú rozmanitosť mesta Londýn vďaka tomuto detailnému LEGO modelu z kociek.
 • Zachyť architektonickú podstatu Londýna s touto úžasnou súpravou, ktorá spája dohromady ikonickú Národnú galériu, Nelsonov stĺp, vyhliadkové Londýnské oko, vežu Big Ben (tzv. Alžbetinu vežu) a most Tower Bridge.
 • Každá LEGO budova je navrhnutá tak, aby poskytla výnimočný staviteľský zážitok vďaka reálnym farbám, a vďaka tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke.
 • Londýnska rieka Temža je tu zobrazená pomocou základnej dosky, ktorá dodáva tomuto skvelému modelu, ktorý sa zameriava na úžasnú rozmanitosť jedného z najdynamickejších miest na svete, pocit autenticity.

 

Počet diellikov 468

Pre deti od 12 rokov 

33,04 €
Vypredané
LEGO Architecture 21033 Chicago

LEGO Architecture 21033 Chicago

LEGO Architecture 21033 Chicago, výrobca LEGO. Osláv mesto Chicago týmto panoramatickým modelom LEGO® Architecture!

 

 • Vytvor si zmes historickej a modernej architektúry, ktorá je k videniu v meste Chicago, s týmto realistickým LEGO modelom z kociek.
 • Zachyť architektonickú podstatu mesta Chicago s touto úžasnou stavebnicou, ktorá predstavuje ikonické stavby - mrakodrapy Willis Tower a John Hancock Center, obriu plastiku Cloud Gate, most Michigan Avenue Bridge, mrakodrap Wrigley Building a Big Red. 
 • Každá LEGO budova je navrhnutá tak, aby poskytla výnimočný staviteľský zážitok vďaka reálnym farbám, a vďaka tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke. 
 • Rieka Chicago je tu zobrazená pomocou základnej dosky, ktorá dodáva tomuto skvelému modelu, ktorý sa zameriava na úžasnú rozmanitosť jedného z najkrajších miest na svete, pocit autenticity.

 

Počet diellikov 444

Pre deti od 12 rokov 

33,04 €
Vypredané
LEGO Architecture 21032 Sydney

LEGO Architecture 21032 Sydney

LEGO Architecture 21032 Sydney, výrobca LEGO. Osláv Sydney vďaka tomuto panoramatickému modelu LEGO Architecture!

 

 • LEGO Architecture interpretácia mesta Sydney. Súčasťou je Opera v Sydney, most Harbour Bridge, Sydney Tower a mrakodrap Deutsche Bank Place.
 • Zachyť architektonickú podstatu a majestátnosť mesta Sydney s touto úžasnou stavebnicou, ktorá spája dohromady ikonickú Operu v Sydney, most Harbour Bridge, Sydney Tower a mrakodrap Deutsche Bank Place v krásnom inšpiratívnej panoráme. Každá LEGO budova je navrhnutá tak, aby poskytla výnimočný staviteľský zážitok vďaka farbám, aké sú v skutočnosti, a vďaka tomu, že sú všetky z uvedených budov v rovnakej mierke. 
 • Trblietajúci sa prístav v Sydney je zobrazený na základnej doske, ktorá dodáva tejtodetailnej verzii jedného z najkrajších miest na svete pocit autenticity.

 

Počet diellikov 361

Pre deti od 12 rokov 

24,77 €
Vypredané
LEGO Architecture 21030 Kapitol Spojených štátov amerických

LEGO Architecture 21030 Kapitol Spojených štátov amerických

LEGO Architecture 21030 Kapitol Spojených štátov amerických, výrobca LEGO. Postav si model jednej z architektonicky najvýznamnejších a symbolicky dôležitých budov na svete z LEGO kociek!

 

 • Kapitol Spojených štátov amerických, stojaci vo Washingtone, je úžasným príkladom neoklasicistickej architektúry, rozkladá sa na ploche viac ako 140000 štvorcových metrov a má viac aké 600 izieb a celé míle chodieb. Budova, ktorú môžeme dnes vidieť, je výsledkom niekoľkých väčších období stavania, ktoré začalo v čase, keď prezident George Washington prvýkrát položil základný kameň 18.septembra 1793. 
 • Táto nesmierne detailná verzia LEGO Architecture Kapitolu Spojených štátov amerických sa zameriava na výrazne bielu farbu, stĺpovú fasádu so slávnym schodiskom a trávnikmi, a obsahuje snímateľnú strechu na jednoduchší prístup do detailného interiéru, kde môžeš vidieť slávnu halu sochárskeho umenia National Statuary Hall, v ktorej sú stĺpy, sochy a dláždená podlaha.

 

Počet diellikov 780

Pre deti od 12 rokov 

83,30 €
Vypredané
LEGO Architecture 21029 Buckinghamský palác

LEGO Architecture 21029 Buckinghamský palác

LEGO Architecture 21029 Buckinghamský palác, výrobca LEGO. Zostav si z LEGO kociek model jedného z najslávnejších palácov na svete!

 

 • Buckinghamský palác, umiestnený v srdci Londýna, je domovom kráľovskej rodiny od roku 1837, kedy sa stal oficiálnom domovom kráľovnej Viktórie, iba tri týždne po jej nástupe na trón. Budova odvtedy hostila štátne návštevy, udeľovanie cien a osobné audiencie, a v roku 2015 sa jej dvere otvorili aj pre verejnosť, ktorá má možnosť prezrieť si štátnické izby. 
 • Tento detailný LEGO model sa zameriava na zachytenie monumentálnej neoklasickej fasády paláca - navrhnutá architektom Sirom Astonom Webbom v roku1913, obsahuje slávny balkón, dvor a brány paláca. 
 • Časť tržnice, ktorá obsahuje tiež červený dvojposchodový autobus, čierny taxík a pamätník kráľovnej Viktórie, dokresľuje celý model, ktorý zachytáva podstatu úžasnosti paláca a jedného z najdynamickejších miest na svete.

 

Počet diellikov 780

Pre deti od 12 rokov 

45,80 €
Vypredané
LEGO Architecture 21028 New York City

LEGO Architecture 21028 New York City

LEGO Architecture 21028 New York City, výrobca LEGO. Osláv New York pomocou tohto panoramatického modelu LEGO Architecture!

 

 • Zachyť architektonickú podstatu New Yorku s touto úžasnou sériou, ktorá obsahuje ikonickú budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, vežu svetového obchodného centra a Sochu slobody, ktorá tvorí krásnu scenériu. 
 • Každá LEGO budova je navrhnutá tak, aby poskytla výnimočný a hodnotný staviteľský zážitok vďaka reálnym farbám a vďaka rovnakej mierke pre všetky budovy.
 • Tento úžasný model sa zameriava na krásnu architektonickú rozmanitosť jedného z najdynamickejších miest na svete.
 • Model meria 26 cm na výšku, 25 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.

 

Počet diellikov 598

Pre deti od 12 rokov 

41,29 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »