Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Architecture

Úvod LEGO® LEGO® Architecture

Stavebnice LEGO® Architecture sú určené pre vsetkych milovníkov architektúry a zaujímavých svetových stavieb. Séria LEGO Architecture sa vyznačuje precíznym spracovaním ai tych najmenších detailov tak, aby replika stavby bola úplne identická. Súčasťou každej stavebnice je aj brožúra v anglickom jazyku, kde sa dočítame detaily o dizajne a histórii danej stavby.


 

Filter

Cena:
32 84
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 14
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO Architecture 21052 Dubaj

LEGO Architecture 21052 Dubaj

LEGO Architecture 21052 Dubaj, výrobca LEGO. Ukážte svoju lásku k Dubaju touto čarovnou stavebnicou zo série LEGO® Architecture.

 • Vybudujte fantastické budovy a miesta, Burdž chalifa, Hotel Burj Al Arab Jumeirah, Jumeirah Emirates Towers Hotel, plus fontánu Dubai Fountain a pamiatku Dubai Frame.
 • Tieto miniatúry ponúkajú zábavu pri stavaní. Sú nesmierne detailné a pri vystavení spolu na základni sa stanú stredobodom záujmu v každej domácnosti alebo kancelárii.
 • Dubaj sa môže pochváliť niektorými z najpozoruhodnejších budov na svete. Obyvatelia, turisti a všetci obdivovatelia tohto futuristického mesta teraz môžu vytvoriť vlastnú verziu týchto ikonických budov vďaka modelu Dubaja z kolekcie LEGO® Architecture Skyline (21052).
 • Táto stavebnica pre dospelých zahŕňa zmenšené modely najvyššej budovy sveta pri jej dokončení v roku 2010, Burdž chalifa, 7-hviezdičkového hotela Burj Al Arab Jumeirah, hotela Jumeirah Emirates Tower Hotel, ako aj fontány Dubai Fountain a výnimočnej pamiatky Dubai Frame.
 • Vďaka jednoduchému návodu dokážu tieto detailné miniatúry postaviť aj nováčikovia vo svete LEGO kociek. A keď sa vystavia spolu na základni, táto skvelá zberateľská hračka určite zaujme každého.

 

Počet diellikov 740

Pre deti od 16 rokov

49,56 €
Vypredané
NovéLEGO Architecture 21051 Tokio

LEGO Architecture 21051 Tokio

LEGO Architecture 21051 Tokio, výrobca LEGO. Zachyťte farebnú pestrosť hlavného mesta Japonska s touto stavebnicou zo série LEGO® Architecture Tokio.

 • Vychutnajte si náderne detailné dominanty: mrakodrapy TOKYO SKYTREE, Tokyo Tower, Mode Gkuen Cocoon Tower, Tokyo Big Sight, park Čidorigafuči s kvitnúcimi čerešňami a križovatku Šibuja. Skombinujte ich na základni a vytvorte z nich pútavý kúsok na vystavenie, ktorý rozžiari každú domácnosť alebo kanceláriu.
 • Vytvorte niektoré z najslávnejších tokijských budov vďaka tejto detailnej hračke z kolekcie LEGO® Architecture Skyline (21051). Je skvelým suvenírom pre návštevníkov Tokia a dokonalým darčekom pre dospelých, ktorí žijú v hlavnom meste Japonska alebo v ňom žili, prípadne ho túžia navštíviť. Aj nováčikovia v svete LEGO stavebníc si môžu dať pauzu od svojich povinností a vychutnať si tento relaxujúci zážitok zo stavania.
 • Táto stavebnica zahŕňa zmenšené modely najvyššej samostatne stojacej veže TOKYO SKYTREE a mrakodrapov Tokyo Tower, Mode Gakuen Cocoon Tower a Tokyo Big Sight. V čerešňovom parku Čidorigafuči tiež nájdete klasickú pagodovú vežu a križovatku Šibuja.
 • Na základni s menovkou Tokio spolu vytvárajú kompaktný a pôsobivý kúsok.

 

Počet diellikov 547

Pre deti od 16 rokov

49,56 €
Vypredané
LEGO Architecture 21046 Empire State Building

LEGO Architecture 21046 Empire State Building

LEGO Architecture 21046 Empire State Building, výrobca LEGO. Objavuj architektonickú úpravu impozantnej budovy Empire State Building!

 

 • Zachyť s touto stavebnicou LEGO® Architecture obrovskú dimenziu svetoznámej budovy Empire State Building kockou po kocke. Budova Empire State Building, ktorá sa nachádza v samom srdci New Yorku, sa týči nad okolitými mrakodrapmi. Jej anténa dosahuje závratnú výšku 443 m. Výstavba budovy sa začala v roku 1930. Dokončená bola v roku 1931, pričom svoju konečnú výšku dosiahla dostavbou vysielača v roku 1950.
 • Táto budova je stále jednou z najslávnejších pamätihodností na svete. Ročne si ju prídu pozrieť približne 4 milióny návštevníkov. Tento model z edície LEGO Architecture zobrazuje výrazne symetrický dizajn budovy, od 4 zavesených fasád po vysielač v štýle art deco. Celková výška presahuje 55 cm – v edícii LEGO Architecture je to doposiaľ najvyšší model (k júlu 2019). Podstavec z kociek znázorňujúci Piatu Avenue a priľahlé cesty spolu so žltými taxíkmi a dekoračnou tabuľkou s nápisom dodávajú tomuto skvostnému modelu úžasný výsledný vzhľad.
 • Je určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, architektonickú kultúru, históriu a dizajn.

 

Počet diellikov 1767

Pre deti od 16 rokov

82,60 €
Vypredané
LEGO Architecture 21045 Trafalgarské námestie

LEGO Architecture 21045 Trafalgarské námestie

LEGO Architecture 21045 Trafalgarské námestie, výrobca LEGO. Stvárňuj si Trafalgarské námestie s edíciou LEGO® Architecture!

 

 • Zostav si z LEGO® kociek model jedného z najslávnejších námestí na svete. Trafalgarské námestie, ktoré sa nachádza v samom srdci Londýna, bolo pomenované na počesť lorda Horatia Nelsona po jeho víťazstve nad Napoleonovou námornou flotilou v roku 1805 v bitke pri Trafalgare. Odvtedy sa stalo vyhľadávanou turistickou atrakciou a preferovaným miestom pre zhromaždenia politikov a komunít.
 • Tento podrobný LEGO model znázorňuje Národnú galériu s jej ikonickou kupolou a fasádou so stĺporadím, Nelsonov stĺp lemovaný 4 levmi, známe fontány na tomto námestí a 4 podstavce pod sochy. Vyber diely v zadnej časti budovy Národnej galérie a získaj tak prístup k podrobne znázornenému interiéru vrátane sochy z kociek a malieb.
 • Tento model dotvárajú okraje lemované stromami, bohato zdobené pouličné lampy a časti cesty spolu s 2 londýnskymi autobusmi a 2 čiernymi taxíkmi. To všetko zachytáva podstatu tejto skvostnej pamätihodnosti a zároveň jedného z najdynamickejších miest sveta.
 • Je to skutočne ikonická ozdoba pre domácnosti alebo kancelárie.

 

Počet diellikov 1197

Pre deti od 12 rokov

66,08 €
Vypredané
LEGO® Architecture 21044 Paríž

LEGO® Architecture 21044 Paríž

LEGO® Architecture 21044 Paríž, výrobca Lego. Oslávte architektúru Paríža so súpravou z radu panoramatických modelov LEGO® Architecture Paríž!

 • Zachyť grandióznosť architektúry Paríža s touto veľkolepou súpravou z radu panoramatických modelov LEGO® Architecture Paríž, ktorá spája ikonický Víťazný oblúk, Elyzejské polia, mrakodrap Tour Montparnasse, Grand Palais, Eiffelovu vežu a Louvre do inšpiratívneho usporiadania siluet. Vďaka reálnym farbám a tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke k predlohe, ponúka každý LEGO® model hodnotný a výnimočný staviteľský zážitok. Trávnaté plochy so stromami a dekoračná tabuľka vo francúzskom štýle podčiarkujú toto nanajvýš podrobné stvárnenie najromantickejšieho mesta sveta.
 • Je to skutočná ozdoba na vystavenie doma alebo v kancelárii – je to „magnifique“!
 • Spojte s týmto veľkolepým panoramatickým modelom Paríža jeho ikonické pamiatky. Súprava z radu panoramatických modelov LEGO® Architecture 21044 Paríž obsahuje Víťazný oblúk, Elyzejské polia, mrakodrap Tour Montparnasse, Grand Palais, Eiffelovu vežu a Louvre. Dojem umocňujú trávnaté plochy so stromami a dekoračná tabuľka s nápisom Paríž.
 • Táto súprava je navrhnutá tak, aby si ju mohli stavať všetci so záujmom o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn a mali z toho hodnotný a relaxačný zážitok. 
 • Každý panoramatický model je v presnom pomere s predlohovou budovou a presne odzrkadľuje jej farby.
 • Stavebnica meria viac ako 22 cm na výšku, 28 cm na šírku a 11 cm do hĺbky.
 • Súčasťou je aj brožúrka obsahujúca informácie o architektovi, architektúre a histórii každej pamiatky, ako aj historické fakty o Paríži a jeho architektonickom dedičstve. (Len vo francúzskom a anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch si môžete prevziať zo stránky LEGO.com/architecture.)
 • Obsahuje podstavec s doštičkami 4x32 a dekoračnú tabuľku s nápisom Paríž.
 • Stvárňuj si mestá sveta najviac prekypujúce životom s panoramatickými modelmi LEGO® Architecture.
 • Stavebnice LEGO® Architecture sú oslavou sveta architektúry prostredníctvom LEGO kociek a sú určené pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, dizajn, architektúru a históriu.

Počet dielikov 649

Pre deti od 12 rokov

41,30 €
Vypredané
LEGO® Architecture 21043 San Francisco

LEGO® Architecture 21043 San Francisco

LEGO® Architecture 21043 San Francisco, výrobca Lego. Stavaj a zobrazuj epické siluety San Francisca s týmto modelom LEGO® Architecture!

 • Zachyť rozmanitú nádheru architektúry San Francisca s touto veľkolepou súpravou z radu panoramatických modelov LEGO® Architecture San Francisco. Súprava spája slávne mestské domy „painted ladies“ („paničky zo San Francisca“), mrakodrapy 555 California Street, Transamerica Pyramid a Salesforce Tower, vežu Coit Tower, opevnenie Fort Point, most Golden Gate a ostrov Alcatraz do inšpiratívneho usporiadania siluet. Vďaka reálnym farbám a tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke k predlohe, ponúka každý LEGO model hodnotný a výnimočný staviteľský zážitok.
 • Toto nanajvýš podrobné stvárnenie jedného z najpulzujúcejších miest na svete podčiarkuje ešte podložka tvorená modrými doštičkami, ktorá znázorňuje úžinu Golden Gate, a tabuľka s názvom San Francisco – pýcha na vystavenie doma alebo v kancelárii!
 • Pretváraj veľkoleposť sanfranciskej architektúry s týmto úžasným panoramatickým modelom 21043 San Francisco od LEGO® Architecture. Táto zberateľská súprava s LEGO kockami obsahuje ikonické pamiatky a zaujímavosti San Francisca. Medzi nimi nájdeš slávne mestské domy „painted ladies“, mrakodrapy 555 California Street, Transamerica Pyramid a Salesforce Tower, vežu Coit Tower, opevnenie Fort Point, most Golden Gate a ostrov Alcatraz. Podložka tvorená modrými doštičkami, ktorá znázorňuje úžinu Golden Gate, a tabuľka s nápisom San Francisco umocňujú dojem z tohto udivujúceho modelu.
 • Panoramatické modely LEGO Architecture sa skvelo hodia na vystavenie doma aj v kancelárii a sú určené pre všetkých tých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, architektúru, históriu a dizajn.
 • Každá panoramatická stavebnica je v presnom pomere s predlohovými budovami a presne odzrkadľuje jej farby.
 • Stavebnica meria viac ako 16 cm na výšku, 28 cm na šírku a 7 cm do hĺbky.
 • Súčasťou je aj brožúrka obsahujúca informácie o architektovi, architektúre a histórii každej pamiatky, ako aj historické fakty o San Franciscu a jeho architektonickom dedičstve. (Len v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch si môžete prevziať zo stránky LEGO.com/architecture.)
 • Obsahuje podstavec s doštičkami 4x34 a dekoračnú tabuľku s nápisom San Francisco.
 • Stvárňuj si mestá sveta najviac prekypujúce životom s panoramatickými modelmi LEGO® Architecture.
 • Stavebnice LEGO® Architecture sú oslavou sveta architektúry prostredníctvom LEGO kociek a sú určené pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, dizajn, architektúru a históriu.

Počet dielikov 565

Pre deti od 12 rokov

41,30 €
Vypredané
LEGO® Architecture 21047 Las Vegas

LEGO® Architecture 21047 Las Vegas

LEGO® Architecture 21047 Las Vegas, výrobca Lego. Navštív slávny Las Vegas s touto panoramatickou stavebnicou LEGO® Architecture!

 • Zachyť architektonickú majestátnosť mesta Las Vegas s touto úžasnou stavebnicou LEGO® Architecture, ktorá spája slávny Hotel Bellagio, Hotel Luxor, Hotel Encore a vežu Stratosphere Tower a atmosféru štvrti Fremont Street Experience do očarujúcej panoramatickej scenérie. Vďaka reálnym farbám a tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke k predlohe, každá budova LEGO ponúka výnimočný staviteľský zážitok.
 • Súčasťou je aj slávny pútač "Vitajte v Las Vegas". Na podložke na stavanie je znázornená púšť a cesta, čo ešte viac pridáva na pútavosti tohto detailného vyobrazenia jedného z najvzrušujúcejších miest na svete.
 • Zahŕňa podložku na stavanie s rozmermi 4 x 34 s dekoratívnym štítkom Las Vegas.
 • Súčasťou je aj brožúra obsahujúca informácie o dizajnéroch, architektúre a histórii každej budovy, ako aj historické informácie o Las Vegas a jej architektonickom dedičstve (len v anglickom jazyku). Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť zo stránky LEGO.com/architecture. Nezabudni sa spýtať svojich rodičov, či sa môžeš pripojiť na internet.
 • Prináša uspokojivý zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn. Je to skutočná symbolická ozdoba pre domácnosti alebo kancelárie.

Počet dielikov 501

Pre deti od 12 rokov

33,04 €
Vypredané
LEGO® Architecture 21042 Socha slobody

LEGO® Architecture 21042 Socha slobody

LEGO® Architecture 21042 Socha slobody, výrobca Lego. Vytvor ikonický symbol slobody – Sochu slobody!

 • Zostav si z kociek LEGO® model jednej z najznámejších národných pamiatok na svete so stavebnicou LEGO Architecture 21042 Socha slobody. Socha slobody umiestnená v prístave New Yorku sa týči viac než 305 stôp nad ostrovom Liberty Island a víta príchodzích moreplavcov z celého sveta. Sochu ako symbol slobody darovalo Francúzsko Spojeným štátom a na jej oficiálnom odovzdaní 28. októbra 1886 sa zúčastnili davy ľudí.
 • Tento detailný model zachytáva harmonické spojenie architektúry a sochárstva a obsahuje bohato zdobený podstavec so štítmi, tehlami a balkónmi so stĺpmi, zatiaľ čo samotná socha má vejúcu róbu, rozlomené okovy, korunu so 7 lúčmi, ikonickú tabuľu a zdvihnutú ruku so zlatou pochodňou. Tento elegantný model LEGO Architecture je v autentickej pieskovo-zelenej a béžovej farbe s ozdobným štítkom.
 • Prináša uspokojivý zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn. Je to skutočná symbolická ozdoba pre domácnosti alebo kancelárie.

Počet dielikov 1685

Pre deti od 16 rokov

82,60 €
Vypredané
LEGO® Architecture 21041 Veľký čínsky múr

LEGO® Architecture 21041 Veľký čínsky múr

LEGO® Architecture 21041 Veľký čínsky múr, výrobca Lego. Preskúmaj Veľký čínsky múr so stavebnicou LEGO® Architecture!

 • Zostav si z kociek LEGO® model architektonického divu so stavebnicou LEGO Architecture 21041 Veľký čínsky múr. Veľký čínsky múr sa rozkladá na tisíckach kilometrov v severnej Číne. Ide o najdlhšiu stavbu postavenú človekom na svete a kedysi ho strážilo viac ako milión strážcov. V súčasnosti je už svetovým dedičstvom a obľúbenou turistickou destináciou, no bol postavený a prestavaný medzi 5. storočím pred n. l. a 16. storočím n. l., aby chránil severné hranice Čínskeho cisárstva.
 • Tento detailne prepracovaný model stvárňuje 2 veže prepojené kľukatým múrom, ktorý sa pýši nad tmavozelenou hornatou krajinou s bujnými údoliami, stromami a jazerami a je ozdobený štítkami v angličtine a čínštine. Objav dômyselné stavebné techniky, ktoré umožňujú múru, aby lemoval krajinu a kľukatil sa nahor, nadol, okolo hôr aj nehostinným zvlneným terénom.
 • Môžeš spojiť viac modelov a predĺžiť tak Veľký čínsky múr.
 • Model je navrhnutý tak, aby poskytol hodnotné a relaxačné stavanie všetkým so záujmom o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn. Je to skutočná ozdoba v duchu dynastie pre domácnosti alebo kancelárie.

Počet dielikov 551

Pre deti od 12 rokov

41,30 €
Vypredané
LEGO® Architecture 21039 Šanghaj

LEGO® Architecture 21039 Šanghaj

LEGO® Architecture 21039 Šanghaj, výrobca Lego. Navštív slávny Šanghaj s touto panoramatickou stavebnicou LEGO® Architecture!

 • Zachyť architektonickú dušu mesta Šanghaj s touto úžasnou stavebnicou, ktorá spája slávny Chrám boha mesta, chrám Longhua a Pagodu, hotel Radisson Blu, oblasť Bund, vežu Perla Orientu, Svetové finančné centrum a Šanghajskú vežu, ktoré spolu tvoria úchvatnú panorámu.
 • Vďaka reálnym farbám a tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke k predlohe, každá budova LEGO® ponúka výnimočný staviteľský zážitok.
 • Na podložke na stavanie je znázornená rieka Huangpu, ktorá dodáva tomuto úchvatnému modelu vykresľujúcemu úžasnú architektonickú rozmanitosť jedného z najdynamickejších miest na svete pocit mimoriadny autenticity.
 • Táto zberateľská stavebnica LEGO obsahuje najobľúbenejšie a najznámejšie pamiatky v meste vrátane Chrámu boha mesta, chrámu Longhua a Pagody, hotela Radisson Blu, oblasti Bund, veže Perla Orientu, Svetového finančného centra, Šanghajskej veže a rieky Hangpu, spolu s dekoratívnym štítkom mesta Šanghaj.
 • Panoramatické modely z kolekcie LEGO Architecture môžeš vystavovať doma aj v kancelárii a sú určené pre všetkých tých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, architektúru, históriu a dizajn.
 • Každá stavebnica je v presnom pomere s predlohovou budovou a presne odzrkadľuje jej farby.

Počet dielikov 597

Pre deti od 12 rokov

49,56 €
Vypredané
LEGO Architecture 21035 Guggenheimove múzeum

LEGO Architecture 21035 Guggenheimove múzeum

LEGO Architecture 21035 Guggenheimove múzeum, výrobca LEGO. Postav si svoj model Guggenheimovho múzea vďaka LEGO® Architecture!

 

 • Zostav si z kociek LEGO® model jednej z najvýznamnejších ikon architektúry 20. storočia. 
 • Medzinárodne uznávaná budova Guggenheimovho múzea sa nachádza v New Yorku a je považovaná za jeden z najvýznamnejších úspechov Franka Lloyda Wrighta. 
 • Stavba bola schválená v roku 1943 a 21. októbra 1959 bolo Wrightove majstrovské dielo otvorené pre verejnosť, u ktorej si ihneď získalo uznanie a označenie za architektonickú pamiatku. 
 • Tento detailný LEGO model sa zameriava na hladkú fasádu budovy s jej význačnými krivkami a líniami a obsahuje slávnu kupolu v podobe „obráteného zikkuratu“ a osemposchodovú prístavbu veže. 
 • Model dokresľuje ikonická Guggenheimova ceduľka s obdobným štýlom písma a časť Piatej Avenue v New Yorku s tradičnými žltými taxíkmi, vďaka čomu už celý model zachytáva podstatu tejto úžasnej budovy.

 

Počet diellikov 744

Pre deti od 12 rokov 

57,82 €
Vypredané
LEGO Architecture 21034 Londýn

LEGO Architecture 21034 Londýn

LEGO Architecture 21034 Londýn, výrobca LEGO. Osláv Londýn pomocou tohoto panoramatického modelu LEGO Architecture!

 • Osláv architektonickú rozmanitosť mesta Londýn vďaka tomuto detailnému LEGO modelu z kociek.
 • Zachyť architektonickú podstatu Londýna s touto úžasnou súpravou, ktorá spája dohromady ikonickú Národnú galériu, Nelsonov stĺp, vyhliadkové Londýnské oko, vežu Big Ben (tzv. Alžbetinu vežu) a most Tower Bridge.
 • Každá LEGO budova je navrhnutá tak, aby poskytla výnimočný staviteľský zážitok vďaka reálnym farbám, a vďaka tomu, že sú všetky budovy v rovnakej mierke.
 • Londýnska rieka Temža je tu zobrazená pomocou základnej dosky, ktorá dodáva tomuto skvelému modelu, ktorý sa zameriava na úžasnú rozmanitosť jedného z najdynamickejších miest na svete, pocit autenticity.

 

Počet diellikov 468

Pre deti od 12 rokov 

33,04 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »