Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® BrickHeadz

Úvod LEGO® LEGO® BrickHeadz

Od marca 2017 prichádza firma LEGO® s novinkou LEGO® BrickHeadz, ktorá predstavuje zábavné a štylizované verzie symbolických postáv z vašich obľúbených filmov, televíznych seriálov, hier a komiksov. Vtipné postavičky sú vytvorené v tvare farebných tehál pomocou dielikov LEGO System. Každá figúrka prichádza s vlastnou základňou, s ikonou LEGO BrickHeadz a zberateľským sériovým číslom. LEGO BrickHeadz sady vám prinášajú úplne nový spôsob ako zhromažďovať, budovať a vystavovať LEGO figúrky.


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 9
Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
NovéLEGO® BrickHeadz 41602 Rey™

LEGO® BrickHeadz 41602 Rey™

LEGO® BrickHeadz 41602 Rey, výrobca LEGO. Postav sa na stranu Sily s touto skladačkou postavy Rey™ z LEGO® BrickHeadz!

  • Postav si svoju vlastnú Rey z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si jej ohromujúce oči, jedinečné rúcho a svetelný meč. Potom bojuj proti temnej strane vo veľmi, veľmi vzdialenej galaxii, alebo ju len tak vystav na podstavci, aby ju mohli obdivovať všetci tvoji kamaráti.
  • Skladanie tejto postavy Rey zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi vrátane ozdobeného trupu a opasku. Má snímateľný svetelný meč a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ju môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.

Počet dielikov 119

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™

LEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™

LEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™, výrobca LEGO. Ponor sa do hlbín s Aquamanom™ z LEGO® BrickHeadz!

  • Postav si svojho vlastného Aquamana™ z kasového trháku Liga spravodlivosti zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si ohromujúce oči tohto vodného super hrdinu jeho šupinové brnenie, dlhé hnedé vlasy, bradu, pracku na opasku a trojzubec a predstav si obrovské vlnobitie na hladine oceánu, keď vzývaš jeho silu! Vystav ho na podstavci, aby ti všetci tvoji kamaráti mohli závidieť dediča Atlantídy. Neobsahuje pršiplášť, tak sa sucho obleč!
  • Skladanie tejto postavy Aquamana™ zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy vrátane jedinečnej brady a vlasov, šupinového brnenia a pracky na opasku. Má tiež oddeliteľný trojzubec a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ho môžeš jednoducho vystaviť na obdiv. Vnes vzrušujúci svet Ligy spravodlivosti do svojho domova, kancelárie alebo kamkoľvek len chceš.

Počet dielikov 135

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
Na stranu: produktov.