Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® BrickHeadz

Úvod LEGO® LEGO® BrickHeadz

Od marca 2017 prichádza firma LEGO® s novinkou LEGO® BrickHeadz, ktorá predstavuje zábavné a štylizované verzie symbolických postáv z vašich obľúbených filmov, televíznych seriálov, hier a komiksov. Vtipné postavičky sú vytvorené v tvare farebných tehál pomocou dielikov LEGO System. Každá figúrka prichádza s vlastnou základňou, s ikonou LEGO BrickHeadz a zberateľským sériovým číslom. LEGO BrickHeadz sady vám prinášajú úplne nový spôsob ako zhromažďovať, budovať a vystavovať LEGO figúrky.


 

Filter

Určené pre:
Vek:
Cena:
7 9
Zobrazené produkty 1 - 6 z celkových 6
NovéLEGO® BrickHeadz 41603 Kylo Ren™

LEGO® BrickHeadz 41603 Kylo Ren™

LEGO® BrickHeadz 41603 Kylo Ren™, výrobca LEGO. Postav sa na temnú stranu s touto skladačkou postavy Kylo Rena™ z LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svojho vlastného Kylo Rena™ z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si jeho ohromujúce oči, jedinečný plášť špeciálny svetelný meč. Potom veľ svojej vlastnej tajnej misii Prvého rádu alebo len vystav temného bojovníka na podstavci, aby ti ho mohli závidieť všetci tvoji kamaráti.
 • Skladanie tejto postavy Kylo Rena™ zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy z filmu Hviezdne vojny: Posledný Jedi vrátane ozdobeného trupu a opasku. Má tiež snímateľný svetelný meč a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ho môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo ktorejkoľvek galaxii.

Počet dielikov 130

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® BrickHeadz 41602 Rey™

LEGO® BrickHeadz 41602 Rey™

LEGO® BrickHeadz 41602 Rey, výrobca LEGO. Postav sa na stranu Sily s touto skladačkou postavy Rey™ z LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svoju vlastnú Rey z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si jej ohromujúce oči, jedinečné rúcho a svetelný meč. Potom bojuj proti temnej strane vo veľmi, veľmi vzdialenej galaxii, alebo ju len tak vystav na podstavci, aby ju mohli obdivovať všetci tvoji kamaráti.
 • Skladanie tejto postavy Rey zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi vrátane ozdobeného trupu a opasku. Má snímateľný svetelný meč a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ju môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.

Počet dielikov 119

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® BrickHeadz 41601 Kyborg

LEGO® BrickHeadz 41601 Kyborg

LEGO® BrickHeadz 41601 Kyborg, výrobca LEGO. Zlepši svoje schopnosti s Cyborgom™ z LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svojho vlastného Cyborga™ z kasového trháku Liga spravodlivosti zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si jeho infračervené oko, kybernetickú tvárovú masku, brnenie na tele a delo na ramene! Možno je len z polovice človek a z polovice stroj, je však na 100 % úžasný! Vystav ho na podstavci, aby ho mohli obdivovať aj tvoji kamaráti.
 • Skladanie tejto postavy Cyborga™ zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy vrátane kybernetickej tvárovej masky s infračerveným okom a brnením. Má tiež delo na ramene a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ho môžeš jednoducho vystaviť na obdiv. Rozbaľ to naplno doma, v kancelárii alebo kdekoľvek inde.

Počet dielikov 108

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™

LEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™

LEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™, výrobca LEGO. Ponor sa do hlbín s Aquamanom™ z LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svojho vlastného Aquamana™ z kasového trháku Liga spravodlivosti zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si ohromujúce oči tohto vodného super hrdinu jeho šupinové brnenie, dlhé hnedé vlasy, bradu, pracku na opasku a trojzubec a predstav si obrovské vlnobitie na hladine oceánu, keď vzývaš jeho silu! Vystav ho na podstavci, aby ti všetci tvoji kamaráti mohli závidieť dediča Atlantídy. Neobsahuje pršiplášť, tak sa sucho obleč!
 • Skladanie tejto postavy Aquamana™ zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy vrátane jedinečnej brady a vlasov, šupinového brnenia a pracky na opasku. Má tiež oddeliteľný trojzubec a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ho môžeš jednoducho vystaviť na obdiv. Vnes vzrušujúci svet Ligy spravodlivosti do svojho domova, kancelárie alebo kamkoľvek len chceš.

Počet dielikov 135

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® BrickHeadz 41599 Wonder Woman™

LEGO® BrickHeadz 41599 Wonder Woman™

LEGO® BrickHeadz 41599 Wonder Woman™, výrobca LEGO. Tvoja Wonder Woman™ z LEGO® BrickHeadz bude stáť stále na tvojej strane!

 • Postav si svoju vlastnú Wonder Woman™ z filmu Liga spravodlivosti zo skladačky LEGO® BrickHeadz! Všimni si ohromujúce oči tejto super hrdinky, dlhé čierne vlasy, kultovú čelenku a nepriestrelné rukavice a priprav sa na ďalšiu misiu Ligy spravodlivosti s mečom a štítom. Potom vystav túto amazonskú bojovníčku na podstavci, aby sa ňou mohli kochať všetci tvoji kamaráti.
 • Skladanie tejto postavy Wonder Woman™ zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy vrátane dlhých čiernych vlasov, čelenky a rukavíc. Má v rukách snímateľný meč a štít a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ju môžeš jednoducho vystaviť na obdiv. Obohať svoj domov, kanceláriu alebo akékoľvek iné miesto o silu amazonskej bojovníčky!

Počet dielikov 143

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® BrickHeadz 41598 Flash™

LEGO® BrickHeadz 41598 Flash™

LEGO® BrickHeadz 41598 Flash™, výrobca LEGO. Ži svoj život naplno s Flashom™ z kolekcie LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svojho vlastného Flasha™ z filmu Liga spravodlivosti zo skladačky LEGO® BrickHeadz! Všimni si jeho ohromujúce oči, zlaté krídla na ušiach a logo blesku na hrudi. Potom mu pomôž v nezabudnuteľných bitkách alebo ho vystav na podstavci, aby ho mohli obdivovať všetci tvoji kamaráti.
 • Skladanie tejto postavy Flasha™ zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy vrátane skladačky zlatých krídel na ušiach a loga blesku na hrudi. Stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ho môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.

Počet dielikov 122

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
skladom
Na stranu: produktov.