Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® BrickHeadz

Úvod LEGO® LEGO® BrickHeadz

Od marca 2017 prichádza firma LEGO® s novinkou LEGO® BrickHeadz, ktorá predstavuje zábavné a štylizované verzie symbolických postáv z vašich obľúbených filmov, televíznych seriálov, hier a komiksov. Vtipné postavičky sú vytvorené v tvare farebných tehál pomocou dielikov LEGO System. Každá figúrka prichádza s vlastnou základňou, s ikonou LEGO BrickHeadz a zberateľským sériovým číslom. LEGO BrickHeadz sady vám prinášajú úplne nový spôsob ako zhromažďovať, budovať a vystavovať LEGO figúrky.


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 25
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 17
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® BrickHeadz 41602 Rey™

LEGO® BrickHeadz 41602 Rey™

LEGO® BrickHeadz 41602 Rey, výrobca LEGO. Postav sa na stranu Sily s touto skladačkou postavy Rey™ z LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svoju vlastnú Rey z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si jej ohromujúce oči, jedinečné rúcho a svetelný meč. Potom bojuj proti temnej strane vo veľmi, veľmi vzdialenej galaxii, alebo ju len tak vystav na podstavci, aby ju mohli obdivovať všetci tvoji kamaráti.
 • Skladanie tejto postavy Rey zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi vrátane ozdobeného trupu a opasku. Má snímateľný svetelný meč a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ju môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.

Počet dielikov 119

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™

LEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™

LEGO® BrickHeadz 41600 Aquaman™, výrobca LEGO. Ponor sa do hlbín s Aquamanom™ z LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svojho vlastného Aquamana™ z kasového trháku Liga spravodlivosti zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si ohromujúce oči tohto vodného super hrdinu jeho šupinové brnenie, dlhé hnedé vlasy, bradu, pracku na opasku a trojzubec a predstav si obrovské vlnobitie na hladine oceánu, keď vzývaš jeho silu! Vystav ho na podstavci, aby ti všetci tvoji kamaráti mohli závidieť dediča Atlantídy. Neobsahuje pršiplášť, tak sa sucho obleč!
 • Skladanie tejto postavy Aquamana™ zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy vrátane jedinečnej brady a vlasov, šupinového brnenia a pracky na opasku. Má tiež oddeliteľný trojzubec a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ho môžeš jednoducho vystaviť na obdiv. Vnes vzrušujúci svet Ligy spravodlivosti do svojho domova, kancelárie alebo kamkoľvek len chceš.

Počet dielikov 135

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® BrickHeadz 41619 Darth Vader™

LEGO® BrickHeadz 41619 Darth Vader™

LEGO® BrickHeadz 41619 Darth Vader, výrobca LEGO. Pridaj sa na stranu temnej sily s vlastnou stavebnicovou postavičkou LEGO® BrickHeadz™ Darth Vader!

 

 • Postav si LEGO® BrickHeadz™ 41619 Darth Vadera z kasového trháku Star Wars: Epizóda V – Impérium vracia úder.
 • Prezri si jeho zdobené oči, ikonickú helmu, svetelný meč, čierny obrnený oblek a kapucňu a potom vystav Temného lorda zo Sithu na podstavci a ukáž ho všetkým svojim kamarátom!
 • Zabav sa so stavebnicovou postavičkou LEGO® BrickHeadz™ Dartha Vadera a postav ho z kociek LEGO, ktoré zachytávajú ikonické detaily vrátane jeho čiernej helmy, obrneného obleku a kapucne. Má tiež odnímateľný červený svetelný meč, aby mohol zlikvidovať každého rebela, ktorý sa mu postaví do cesty, a stojí na zostaviteľnom zberateľskom podstavci, takže ho môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo ktorejkoľvek galaxii.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebnicových postavičiek LEGO® BrickHeadz™ a vytvor tak štýlové hybridy alebo svoje vlastné úžasné postavičky.
 • Figúrka Darth Vadera meria vyše 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 104

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41618 Anna a Olaf

LEGO® BrickHeadz 41618 Anna a Olaf

LEGO® BrickHeadz 41618 Anna a Olaf, výrobca LEGO. Obmäkči všetkým srdcia s týmito staviteľskými postavičkami LEGO® BrickHeadz™ Anny a Olafa z Ľadového kráľovstva od Disneyho!

 • Postav si vlastné postavičky LEGO® BrickHeadz™ Anny a Olafa z filmového trháku Ľadové kráľovstvo od Disneyho.
 • Preskúmaj ich zdobené oči, Annin charakteristický purpurový plášť a Olafov nos z mrkvy! Potom vystav tento komediálny pár na podstavec a ukáž ho všetkým svojim kamarátom.
 • Zabav sa pri stavaní postavičiek LEGO® BrickHeadz™ Anny a Olafa od Disneyho. Pestrofarebné LEGO kocky zachytávajú všetky ich charakteristické detaily z filmu Ľadové kráľovstvo od Disneyho vrátane Anninho purpurového plášťa a Olafovho nosu z mrkvy. Milá dvojka od Disneyho stojí na vlastnom zostaviteľnom zberateľskom podstavci, takže ich môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek inde.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebnicových postavičiek LEGO® BrickHeadz™ a vytvor tak štýlové hybridy alebo svoje vlastné úžasné postavičky.
 • Figúrka Anny meria vyše 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 201

Pre deti od 10 rokov

12,38 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41617 Elsa

LEGO® BrickHeadz 41617 Elsa

LEGO® BrickHeadz 41617 Elsa, výrobca LEGO. Staň sa členkou kráľovskej rodiny s postavičkou LEGO® BrickHeadz™ obľúbenej Elsy z Ľadového kráľovstva od Disneyho!

 • Postav si vlastnú Elsu z filmového trháku Ľadové kráľovstvo od Disneyho v podaní LEGO® BrickHeadz™.
 • Všimni si jej ohromujúce oči, jedinečný vrkoč a modré šaty. Potom si vystav kráľovnú Elsu z Arendelle na podstavci a ukáž ju všetkým svojim kamarátkam!
 • Zabav sa pri rozširovaní svojej zbierky LEGO® BrickHeadz o ďalšie postavičky z filmového trháku Ľadové kráľovstvo od Disneyho, ako aj mnohých ďalších z tvojich obľúbených filmov, televíznych seriálov, hier a komiksov.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebnicových postavičiek LEGO® BrickHeadz™ a vytvor tak štýlové hybridy alebo svoje vlastné úžasné postavičky.
 • Figúrka Elsy meria vyše 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 130

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41616 Hermiona Grangerová™

LEGO® BrickHeadz 41616 Hermiona Grangerová™

LEGO® BrickHeadz 41616 Hermiona Grangerová™, výrobca LEGO. Okúzli svojich kamarátov s postavičkou LEGO® BrickHeadz™ Hermiona Grangerová™!

 • Postav si vlastnú postavičku LEGO® BrickHeadz™ 41616 Hermiony Grangerovej™ z pôvodného filmového trháka Harry Potter a Kameň mudrcov.
 • Pozri na tie husté hnedé vlasy, rokfortskú kravatu, knihu zaklínadiel a čarovný prútik. Potom vystav hviezdnu žiačku Rokfortskej strednej školy čarodejníckej na podstavci a očar všetkých svojich kamarátov!
 • Zabav sa pri rozširovaní svojej zbierky LEGO® BrickHeadz™ o ďalšie postavičky z pôvodného filmového trháka Harry Potter a Kameň mudrcov, ako aj mnohých ďalších svojich obľúbených filmov, televíznych seriálov, hier a komiksov.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebnicových postavičiek LEGO® BrickHeadz™ a vytvor tak štýlové hybridy alebo svoje vlastné úžasné postavičky.
 • Figúrka Hermiony meria vyše 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 127

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41609 Chewbacca™

LEGO® BrickHeadz 41609 Chewbacca™

LEGO® BrickHeadz 41609 Chewbacca™, výrobca LEGO. Vrč ako Wookiee s touto skladačkou postavičky LEGO® BrickHeadz™ Chewbacca!

 • Postav si vlastnú postavičku zo ságy Hviezdne vojny LEGO® BrickHeadz™ 41609 Chewbacca. Pozri na tú strapatú srsť, opasok s muníciou a blaster. Potom vystav tohto obrovského pašeráka na podstavci, aby sa ním mohli kochať všetci tvoji kamaráti.
 • S postavičkou LEGO® BrickHeadz™ 41609 Chewbacca je vždy zábava. Skladá sa z pestrofarebných kociek LEGO, ktoré stvárňujú všetky jeho legendárne detaily zo ságy Hviezdne vojny vrátane strapatej srsti a opasku s muníciou. Má tiež snímateľný blaster a stojí na zostaviteľnom zberateľskom podstavci označenom logom BrickHeadz, vďaka ktorému ho môžeš jednoducho vystaviť doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.
 • Zostaviteľná skladačka postavičky LEGO® BrickHeadz™ Chewbacca má autentické detaily zo ságy Hviezdne vojny vrátane strapatej srsti, opasku s náradím a snímateľného blastera.
 • Rozširuj svoju zbierku LEGO® BrickHeadz™ o postavy zo ságy Hviezdne vojny a mnoho ďalších zo svojich obľúbených televíznych seriálov, hier a komiksov.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebníc postáv LEGO® BrickHeadz a vytvor tak svoje vlastné super úžasné hybridy alebo neporaziteľných bojovníkov.
 • Meria viac ako 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 149

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41608 Han Solo™

LEGO® BrickHeadz 41608 Han Solo™

LEGO® BrickHeadz 41608 Han Solo™, výrobca LEGO. Staň sa darebákom s touto skladačkou postavičky LEGO® BrickHeadz™ Hana Solo!

 • Postav si vlastnú postavičku zo ságy Hviezdne vojny LEGO® BrickHeadz™  Han Solo. Pozri na jeho legendárnu hnedú bundu, opasok s náradím a spoľahlivý blaster! Potom vystav tohto pôvabného darebáka na podstavci, aby sa ním mohli kochať všetci tvoji kamaráti.
 • S postavičkou LEGO® BrickHeadz™ Han Solo je vždy zábava. Skladá sa z pestrofarebných kociek LEGO, ktoré stvárňujú všetky jeho legendárne detaily zo ságy Hviezdne vojny vrátane hnedej bundy a opasku s náradím. Má tiež snímateľný blaster a stojí na zostaviteľnom zberateľskom podstavci označenom logom BrickHeadz, vďaka ktorému ho môžeš jednoducho vystaviť doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.
 • Zostaviteľná skladačka postavičky LEGO® BrickHeadz™ Han Solo má autentické detaily zo ságy Hviezdne vojny vrátane legendárnej hnedej bundy, opasku s náradím a snímateľného blastera.
 • Rozširuj svoju zbierku LEGO® BrickHeadz™ o postavy zo ságy Hviezdne vojny a mnoho ďalších zo svojich obľúbených televíznych seriálov, hier a komiksov.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebníc postáv LEGO® BrickHeadz a vytvor tak svoje vlastné super úžasné hybridy alebo neporaziteľných bojovníkov.
 • Meria viac ako 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 141

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41607 Gamora

LEGO® BrickHeadz 41607 Gamora

LEGO® BrickHeadz 41607 Gamora, výrobca LEGO. Ovládni schopnosti zelenej vrahyne s Gamorou zo série LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svoju vlastnú verziu LEGO® BrickHeadz Gamory z kinohitu Avengers: Infinity War. Pozri si jej zdobené oči, elegantný čierny úbor, žiarivo zelenú pokožku, tmavoružové vlasy a meč. Potom vystav svoju novú superhrdinskú spojenkyňu na podstavec a ukáž najnebezpečnejšiu ženu v celej galaxii všetkým svojim priateľom!
 • Stavanie tejto skladačky Gamory zo série LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava pomocou farebných kociek LEGO, ktoré verne napodobňujú všetky kultové detaily z kinohitu Avengers: Infinity War vrátane zelenej pokožky, tmavoružových prelivov vo vlasoch a čierneho úboru. Má tiež odnímateľný meč a stojí na zberateľskom podstavci, takže ju môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.
 • Zabav sa a rozširuj svoju kolekciu postáv BrickHeadz o ďalších superhrdinov z kinohitu Avengers: Infinity War a mnohých ďalších z tvojich obľúbených filmov, seriálov, hier a komiksov.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebníc postáv LEGO® BrickHeadz a vytvor tak svoje vlastné super úžasné hybridy alebo neporaziteľných bojovníkov.
 • Meria viac ako 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 136

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41606 Star-Lord

LEGO® BrickHeadz 41606 Star-Lord

LEGO® BrickHeadz 41606 Star-Lord, výrobca LEGO. Staň sa legendárnym vyhnancom so Star-Lordom zo série LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svoju vlastnú verziu LEGO® BrickHeadz Star-Lorda z kinohitu Avengers: Infinity War. Prezri si jeho zlaté kadere, bojovú prilbu, červené oči, dva blastery a raketové čižmy. Potom vystav tohto superhrdinu-poločloveka na podstavec a ukáž svoju galaktickú veľkoleposť všetkým priateľom!
 • Stavanie tejto skladačky Star-Lorda zo série LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava pomocou farebných kociek LEGO, ktoré verne napodobňujú všetky kultové detaily z kinohitu Avengers: Infinity War vrátane zlatých vlasov, bojovej prilby, červených očí a raketových čižiem. Má tiež dva oddeliteľné blastery a stojí na zberateľskom podstavci na stavanie, takže ho môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo v ktorejkoľvek galaxii len chceš.
 • Zabav sa a rozširuj svoju kolekciu postáv BrickHeadz o ďalších superhrdinov z kinohitu Avengers: Infinity War a mnohých ďalších z tvojich obľúbených filmov, seriálov, hier a komiksov.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebníc postáv LEGO® BrickHeadz a vytvor tak svoje vlastné super úžasné hybridy alebo neporaziteľných bojovníkov.
 • Meria viac ako 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 113

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41605 Thanos

LEGO® BrickHeadz 41605 Thanos

LEGO® BrickHeadz 41605 Thanos, výrobca LEGO. Pocíť silu nekonečna s Thanosom zo série LEGO® BrickHeadz!

 • Postav si svoju vlastnú verziu LEGO® BrickHeadz Thanosa z kinohitu Avengers: Infinity War. Pozri si jeho zdobené oči, fialovú kožu, hrudné brnenie a Rukavicu nekonečna s drahokamami nekonečna. Potom vystav Šialeného titana na podstavce a ukáž svojho superzloducha s Rukavicou nekonečna všetkým svojim priateľom!
 • Stavanie tejto skladačky Thanosa zo série LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava pomocou farebných kociek LEGO, ktoré verne napodobňujú všetky kultové detaily z kinohitu Avengers: Infinity War vrátane fialovej kože, hrudného brnenia a Rukavicou nekonečna s ozdobnými drahokamami nekonečna. Stojí na zberateľskom podstavci, takže ho môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.
 • Zabav sa a rozširuj svoju kolekciu postáv BrickHeadz o ďalších superhrdinov z kinohitu Avengers: Infinity War a mnohých ďalších z tvojich obľúbených filmov, seriálov, hier a komiksov.
 • Zmiešaj diely z rôznych stavebníc postáv LEGO® BrickHeadz a vytvor tak svoje vlastné super úžasné hybridy alebo neporaziteľných bojovníkov.
 • Meria viac ako 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 105

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® BrickHeadz 41604 Iron Man MK50

LEGO® BrickHeadz 41604 Iron Man MK50

LEGO® BrickHeadz 41604 Iron Man MK50, výrobca LEGO. Zachráň vesmír s LEGO® BrickHeadz Iron Manom MK50!

 • Postav si svoju vlastnú verziu LEGO® BrickHeadz Iron Mana MK50 z kinohitu Avengers: Infinity War. Pozri si jeho zdobené oči, ikonické brnenie a trysky. Potom vystav tohto supertechnického superhrdinu na podstavec a ukáž ho všetkým svojim priateľom!
 • Stavanie tohto Iron Mana MK50 zo série LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava pomocou farebných kociek LEGO, ktoré verne napodobňujú všetky kultové detaily z kinohitu Avengers: Infinity War vrátane jeho elektromechanického brnenia. Má tiež trysky na rýchly únik a stojí na zberateľskom podstavci na stavanie, takže ho môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.
 • Zabav sa a rozširuj svoju kolekciu postáv BrickHeadz o ďalších superhrdinov z kinohitu Avengers: Infinity War a mnohých ďalších z tvojich obľúbených filmov, seriálov, hier a komiksov.
 • Meria viac ako 7 cm na výšku bez podstavca.

Počet dielikov 101

Pre deti od 10 rokov

8,26 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »