Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® CITY

Úvod LEGO® LEGO® CITY

 


Kategória LEGO® City je jednou z najobľúbenejších vo svete LEGA. Pre chlapcov aj dievčatá sa veľmi hodí vďaka premysleným detailom každej stavebnice. Kompletne vybavené LEGO City si praje mať doma každé dieťa. Vyberať môžete z rôznych druhov stavebníc.
Jednotlivé diely sa skladajú napríklad z policajnej stanice, hasičov aj s veľkým hasičským autom 4x4, letiska, prístavu, karavanu, železnice, vlakovej stanice, vesmíru, rôznych druhov áut, lietadiel, domov a omnoho viac. Zaobstarať si samozrejme tiež môžete celú kolekciu minifigúriek, aby Vaše mesto nebolo prázdne. Táto stavebnica je u detí veľmi obľúbená.
Každý dielik je kvalitne spracovaný, má stálu farbu, presné rozmery a je pevný. Deťom sa rozvíja tvorivosť a dokážu sa sami zabaviť aj na niekoľko hodín. Fantázii sa medze nekladú. Lego city je výborným darčekom ku každej príležitosti. Vaše deti určite nebudú sklamané!

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
3 157
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 59
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »
NovéLEGO® City 60201 Adventný kalendár

LEGO® City 60201 Adventný kalendár

LEGO® City 60201 Adventný kalendárvýrobca LEGO. Osláv sviatky s Adventným kalendárom LEGO® City!


 • Oslavuj 24 dní so vzrušujúcimi prekvapeniami, ktoré na teba čakajú v stavebnici 60201 Adventný kalendár LEGO® City!
 • Otvor nové dvierka každý deň a zisti, čo sa pod nimi skrýva. Je to jedinečné vozidlo, nová LEGO minifigúrka, či dokonca samotný Santa? Otvor dvierka a zisti to!
 • Uži si sviatočné obdobie so zábavným 60201 Adventným kalendárom LEGO® City. Obsahuje 24 rôznych zostaviteľných darčekov – jeden na každý deň vianočného obdobia – vrátane vesmírneho raketoplánu, pretekárskeho auta, drona, robota, vianočného stromčeka, monster trucku a mnoho ďalších.
 • Súčasťou stavebnice je 5 LEGO minifigúrok a figúrka psa.

 

Počet dielikov 313, počet figúrok 5

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60198 Nákladný vlak

LEGO® City 60198 Nákladný vlak

LEGO® City 60198 Nákladný vlakvýrobca LEGO. Odvez tovar na nákladnom vlaku LEGO® City!


 • Priprav LEGO® City 60198 Nákladný vlak na prevoz nákladu! Pomocou vysokozdvižného vozíka naplň kontajnery a potom ich žeriavom zdvihni a nalož na vozeň. Zapoj všetky vozne za lokomotívu, vylez do kabíny, zatrúb a priprav sa na jazdu! Doruč náklad načas a zaisti plynulý chod tovaru v mestečku LEGO City!
 • Túto štýlovú stavebnicu LEGO City s rušňom s pohonom možno ovládať diaľkovým ovládaním Bluetooth s 10 rýchlosťami. Obsahuje prístupnú kabínu rušňovodiča, vozeň so žeriavom s otočným a vysúvacím ramenom, vozeň s 2 kontajnermi, vozeň s guľatinami plus obrnené vozidlo s otváracími dverami a vysokozdvižný vozík s otváracou ochrannou klietkou a zdvíhacími vidlicami. Táto štýlová stavebnica vlaku LEGO obsahuje tiež uzavretú okrúhlu trať so 16 zaoblenými a 16 rovnými koľajnicami, výhybku s pákou plus riadiace stredisko s rebríkom, 2 zostaviteľné palety s bankovkami, zlaté tehličky, snežný skúter.
 • Súčasťou stavebnice je 6 LEGO® minifigúrok: 4 železniční pracovníci, pracovník bezpečnostnej služby a zlodej.

 

 

Počet dielikov 1226, počet figúrok 6

Pre deti od 6 rokov

156,96 €
skladom
NovéLEGO® City 60238 Výhybky

LEGO® City 60238 Výhybky

LEGO® City 60238 Výhybky, výrobca LEGO. Rozšír svoje možnosti cestovania s LEGO® City Výhybkami!


 • Vylepši svoju železničnú trať so stavebnicou LEGO® City 60238 Výhybky! Pripoj zákruty a výhybky k svojej existujúcej stavebnici, nalož pasažierov alebo náklad a vydaj sa na ďalšiu vzrušujúcu jazdu po mestečku LEGO City!
 • Obsahuje 4 zaoblené koľajnice, 1 výhybku doprava a 1 výhybku doľava.


Počet dielikov 8

Pre deti od 5 rokov

15,68 €
skladom
NovéLEGO® City 60205 Koľajnice

LEGO® City 60205 Koľajnice

LEGO® City 60205 Koľajnice, výrobca LEGO. S flexibilnými koľajnicami môžeš cestovať kamkoľvek v mestečku LEGO® City!


 • Zdolaj akékoľvek prekážky vďaka zábavným a flexibilným LEGO® City 60205 Koľajniciam! Rozšír koľajnice tak, aby mohol vlak ísť na miesta, na ktoré nikdy predtým nechodil. Udržuj spokojnosť občanov mestečka LEGO City a prevádzkuj vlaky bez problémov!
 • Obsahuje 8 rovných, 4 zahnuté a 8 flexibilných koľajníc.


Počet dielikov 20

Pre deti od 5 rokov

14,86 €
skladom
NovéLEGO® City 60197 Osobný vlak

LEGO® City 60197 Osobný vlak

LEGO® City 60197 Osobný vlak, výrobca LEGO. Cestuj po LEGO® City v pohodlnom osobnom vlaku!

 • Vydaj sa na vlakovú stanicu a uži si zábavný výlet!
 • Nastúp do elegantného LEGO® City 60197 Osobného vlaku a občerstvi sa cestou v reštauračnom vozni. Sleduj, ako sa za oknami mihá svet, a potom sa vyber späť na svoje miesto a trochu si pospi. Cink-cink! Zobuď sa, vlak zastavuje v stanici. Je čas vydať sa na ďalšie dobrodružstvo v LEGO City!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje motor s pohonom ovládaný diaľkovým ovládaním Bluetooth s 10 rýchlosťami, ktorý sa ukrýva v otváracej prednej špičke vlaku. Okno na kabíne pre rušňovodiča sa tiež dá otvoriť a strecha na dvoch vozňoch so sedadlami a stolmi sa dá zložiť. Stavebnica obsahuje uzatvorenú okrúhlu trať pozostávajúcu zo 16 zaoblených a 4 rovných koľajníc plus zostaviteľné nástupište s dvomi miestami na sedenie a mapou železničnej dopravy a vlakový semafor.
 • Súčasťou stavebnice sú 4 LEGO® minifigúrky: 2 cestujúci, rušňovodič a vlakový sprievodca.

Počet dielikov 677, počet figúrok 4

Pre deti od 6 rokov

107,40 €
skladom
NovéLEGO® City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode

LEGO® City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode

LEGO® City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode, výrobca LEGO. Zaplň prírodu okolo svojho mesta množstvom nových ľudí!

 • Spoznaj množstvo nových LEGO® minifigúrok zabávaním sa v prírode so stavebnicou LEGO City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode!
 • Nasleduj značku do kempu a rozlož si stan, než sa vydáš na dobrodružnú jazdu v člne. Potom sa vydaj na túru po cestičke do hôr, kde môžeš sledovať, ako orol americký chytí rybu v rieke. Keď sa vrátiš do tábora, naskoč na horský bicykel a uži si vzrušujúcu jazdu cez les. S týmto úžasným balíčkom postavičiek LEGO City zažiješ nekonečnú zábavu!
 • Súčasťou stavebnice je 14 minifigúrok dospelých a detí plus figúrky bábätka a orla.

Počet dielikov 164, počet figúrok 14

Pre deti od 5 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® City 60195 Polárna mobilná prieskumná základňa

LEGO® City 60195 Polárna mobilná prieskumná základňa

LEGO® City 60195 Polárna mobilná prieskumná základňa, výrobca LEGO. Kop priamo na mieste s Polárnou mobilnou prieskumnou základňou!

 • Zvolaj polárny výskumný tím a priprav LEGO® City 60195 Polárnu mobilnú prieskumnú základňu na akciu!
 • Po príchode na miesto nálezu rozlož základňu a začni pracovať. Analyzuj vzorky v mobilnom laboratóriu, zatiaľ čo bádatelia preskúmajú oblasť na snežnej motorke, či sa tu nenachádzajú ďalšie zaujímavé predmety. Čo je to tam v ľadovom bloku? Fíha, ten mamut je obrovský! Poďme všetci, je čas vykopať kus histórie!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje žeriav s polohovateľným ramenom, hákom, platformou a prívesom plus mobilné laboratórium so satelitom a otváracími dverami. Zahŕňa tiež vozidlo s mobilnou pílou, polohovateľným ramenom a otočnou čepeľou plus snežnú motorku a veľký ľadový blok s mamutom.
 • Súčasťou stavebnice je 6 minifigúrok: 4 arktickí bádatelia, líder polárnej expedície a vodič plus figúrka mamuta.

Počet dielikov 786, počet figúrok 6

Pre deti od 7 rokov

82,60 €
skladom
NovéLEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto

LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto

LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto, výrobca LEGO. Pridaj sa k polárnej expedícii a urob veľké objavy!

 • Nalož LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto výstrojom a priprav sa na skúmanie ľadu!
 • Nazbieraj vzorky na analýzu do laboratória v nákladnom aute, zatiaľ čo na snežnej motorke preskúmaš okolie. Pozri sa na tú skvelú ľadovú stenu a tajnú jaskyňu... Čo by sa v nej mohlo ukrývať? Dávaj pozor na ľadového medveďa! Zapískaj na huskyho, je čas ísť späť do tábora.
 • Táto zábavná stavebnica tiež obsahuje ľadovú stenu/oblúk s priehľadnými blokmi, sonarovými majákmi a nástrojmi na vŕtanie a ľadovú jaskyňu s priehľadnými blokmi a priestorom pre figúrku ľadového medveďa.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky: 2 vodiči a biológ plus LEGO figúrky ľadového medveďa a psa husky.

Počet dielikov 322, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® City 60188 Baňa

LEGO® City 60188 Baňa

LEGO® City 60188 Baňa, výrobca LEGO. Vydaj sa do bane LEGO® City a vykop zlato!

 • Vojdi do kabíny obrovského drviča a začni ťažbu! Prejdi drvičom pozdĺž bane a odhaľ zlaté nugety. Naskoč do malého nakladača, naber úlomky na zemi a potom ich dovez do vedcovho mobilného laboratória. Dávaj pozor, expert na demolačné práce sa práve chystá odpáliť dynamit a hľadať ďalšie nugety. Nalož banské vozíky a vyprázdni ich do odstaveného dampera na spracovanie. Počkať, čo je to za hluk? Zobudili ste medveďa a ide sa pozrieť na tvoj obed!
 • Táto napínavá hračka pre deti obsahuje veľký drvič s minifigúrkou kabíny a zdvižným ramenom, nakladač s lyžicou a damper so sklopnou korbou. Obsahuje aj veľký banský systém so zlatými nugetmi, funkciou výbuchu, ukrytými zlatými nugetmi a systémom násypky a koľajnice s otočnou násypkou, 2 banské vozíky a mobilné laboratórium.
 • Súčasťou je aj 6 minifigúrok: 2 vodiči, expert na demolačné práce, baník, vedec a vedúci plus figúrka medveďa a pavúka, ktorá svieti v tme.

Počet dielikov 883, počet figúrok 6

Pre deti od 7rokov

74,35 €
skladom
NovéLEGO® City 60186 Banský ťažobný stroj

LEGO® City 60186 Banský ťažobný stroj

LEGO® City 60186 Banský ťažobný stroj, výrobca LEGO. Rozbi skaly a objav podklad, ktorý ukrývajú!

 • Vyťaž zlato a podrob ho testom! Zájdi ťažobným strojom hlboko do jaskyne a vyvez na povrch zlaté nugety pomocou nakladača. Vyprázdni nakladač vedľa laboratória, aby mohla geologička analyzovať tvoj nález. Daj si oddych a uprac pomocou náradia na stojane neporiadok po ťažobnom stroji! Daj si pozor na obrovského pavúka, ktorý sedí hore na skalách. Nevyzerá, že ho všetka tá hlučná práca teší!
 • Táto zábavná hračka obsahuje funkčný ťažobný stroj s minifigúrkou kabíny, nakladač so sklopnou korbou, minijaskyňu so zlatými nugetmi a mobilné laboratórium.
 • Súčasťou sú aj 3 minifigúrky: 2 baníci a geologička plus figúrka pavúka, ktorá svieti v tme.

Počet dielikov 294, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® City 60184 Banský tím

LEGO® City 60184 Banský tím

LEGO® City 60184 Banský tím, výrobca LEGO. Vyhoď skaly do povetria a nájdi zlato!

 • Namier do baní LEGO® City a vykop niečo lesklé! Pozri na tamtú kopu skál, tá vyzerá sľubne. Vlož dynamit do otvoru, potom zalez a počkaj, kým vybuchne. Odhrab nahromadené úlomky a zisti, čo si našiel. Daj si pozor na číhajúceho pavúka, inak ťa čaká nemilé prekvapenie!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje skaly s miestom na zlaté nugety a úlomky, damper so sklopnou korbou a miestom pre minifigúrku a výskumnú stanicu.
 • Súčasťou sú aj 4 minifigúrky baníkov a figúrka pavúka, ktorá svieti v tme.

Počet dielikov 82, počet figúrok 4

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60179 Záchranársky vrtuľník

LEGO® City 60179 Záchranársky vrtuľník

LEGO® City 60179 Záchranársky vrtuľník, výrobca LEGO. Prevez horského snoubordistu do nemocnice!

 • Vezmi si výstroj, naskoč do záchranárskeho vrtuľníka a vzlietni – niekto potrebuje pomoc! Pristaň na horskej pristávacej ploche pre vrtuľníky a pomôž doktorovi postarať sa o zraneného snoubordistu. Zdvihnite ho na nosidlá, naložte do vrtuľníka a odleť s ním do bezpečia!
 • Táto zábavná hračka obsahuje červeno-žltý záchranársky vrtuľník s otočnými rotormi, podvozkom, dvierkami vzadu a priestorom na nosidlá vo vnútri.
 • Doplnky zahŕňajú snoubord, nosidlá a rádio.
 • Súčasťou sú aj 3 minifigúrky: pilot, doktor a snoubordista. 

Počet dielikov 190, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »