Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® CITY

Úvod LEGO® LEGO® CITY

 


Kategória LEGO® City je jednou z najobľúbenejších vo svete LEGA. Pre chlapcov aj dievčatá sa veľmi hodí vďaka premysleným detailom každej stavebnice. Kompletne vybavené LEGO City si praje mať doma každé dieťa. Vyberať môžete z rôznych druhov stavebníc.
Jednotlivé diely sa skladajú napríklad z policajnej stanice, hasičov aj s veľkým hasičským autom 4x4, letiska, prístavu, karavanu, železnice, vlakovej stanice, vesmíru, rôznych druhov áut, lietadiel, domov a omnoho viac. Zaobstarať si samozrejme tiež môžete celú kolekciu minifigúriek, aby Vaše mesto nebolo prázdne. Táto stavebnica je u detí veľmi obľúbená.
Každý dielik je kvalitne spracovaný, má stálu farbu, presné rozmery a je pevný. Deťom sa rozvíja tvorivosť a dokážu sa sami zabaviť aj na niekoľko hodín. Fantázii sa medze nekladú. Lego city je výborným darčekom ku každej príležitosti. Vaše deti určite nebudú sklamané!

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
3 157
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 78
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 7 »
NovéLEGO® City 60240 Dobrodružstvo v kajaku

LEGO® City 60240 Dobrodružstvo v kajaku

LEGO® City 60240 Dobrodružstvo v kajakuvýrobca LEGO. Odvez sa k rieke na terénnom aute a vydaj sa na úžasné dobrodružstvo v kajaku!

 • Nalož terénne auto a kajak a priprav sa na dobrodružstvo! Nezabudni si pribaliť fotoaparát a vyraz za zábavou k rieke. Vylož kajak z terénneho auta, nasaď si záchrannú vestu a hoď sa do vody. Pozri, aká parádna žaba! Chyť fotoaparát, urob si fotku a pádluj po prúde pre ešte viac zábavných dobrodružstiev!
 • Zahraj si zábavné dobrodružstvá v prírode so stavebnicou 60240 Dobrodružstvo v kajaku od LEGO® City, ktoré obsahuje odolné terénne auto s veľkým predným nárazníkom, otvorený nákladný priestor, kabínu pre minifigúrku a priestor na otváracej streche pre kajak s pádlom, ktorý je súčasťou stavebnice. Táto tvorivá stavebnica taktiež zahŕňa minifigúrku a žabu.
 • Súčasťou je  LEGO® minifigúrka kajakára a žaby.

 

Počet dielikov 84, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60239 Policajné auto

LEGO® City 60239 Policajné auto

LEGO® City 60239 Policajné autovýrobca LEGO. Staň sa hrdinom všedného dňa s hracou súpravou Policajné auto!

 • Naštartuj výkonný motor Policajného auta a ochraňuj mesto! Hej, vyzerá to, že policajt potrebuje pomoc pri riadení premávky. Rozmiestni dopravné kužele a staň sa hrdinom všedného dňa so stavebnicou LEGO® City Policajné sily!
 • Pomáhaj udržiavať poriadok v uliciach LEGO® City s touto cool stavebnicou LEGO® City 60239 Policajné auto s odnímateľnou strechou, kabínou pre minifigúrku a ikonickými dekoráciami, ako aj 2 dopravnými kužeľmi a minifigúrkou.
 • Súčasťou je  LEGO® minifigúrka policajta.

 

Počet dielikov 92, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60222 Ratrak

LEGO® City 60222 Ratrak

LEGO® City 60222 Ratrakvýrobca LEGO. Uprav náročné trate a skokanské mostíky terénnym ratrakom!

 • Pomôž pripraviť svahy LEGO® City na akciu! Nalož veľké snehové delo, skoč za volant masívneho ratraku a hor sa na svahy. Ľahko prejdi cez záveje vďaka veľkým pásom skôr, než vystrelíš sneh z dela na zjazdovky. Potom je čas vrátiť sa do chaty a dať si šálku teplého kakaa!
 • Udrž lyžiarov z LEGO® City v dobrej nálade vďaka stavebnici 60222 Ratrak! Tento pracovitý ratrak obsahuje otváraciu kabínu pre minifigúrku, otočné snežné delo s vystreľovačom na 6 dielikov, robustný pás a veľký predný pluh na presun snehu na miesto. Táto skvelá stavebnica obsahuje aj lyže s palicami a 2 LEGO minifigúrky.
 • Súčasťou sú 2 minifigúrky z LEGO® City: lyžiara a vodiča.

 

Počet dielikov 197, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60221 Potápačská jachta

LEGO® City 60221 Potápačská jachta

LEGO® City 60221 Potápačská jachtavýrobca LEGO. Priprav sa na vzrušujúce dobrodružstvo na palube potápačskej jachty!

 • Uvoľni ponornú bójku a priprav sa na dobrodružstvo! Nasaď si výbavu a ponor sa z potápačskej jachty do hlbokého modrastého mora pri LEGO® City. Zapni videokameru a zisti, čo všetko dokážeš nájsť. Fíha, nie je to náhodou truhlica s pokladom? Pozor na mečiara! Keď skončíš, zamier naspäť do člna a užívaj si slnko! Preskúmaj podmorský svet so stavebnicou 60221 Potápačská jachta od LEGO® City!
 • Táto luxusná potápačská jachta obsahuje slnečnú terasu, odnímateľnú strechu, otočný svetlomet a priestor na skladovanie/spanie vo vnútri, ako aj morskú riasu a otváraciu truhlicu s klenotom. Táto zábavná stavebnica s loďou taktiež zahŕňa bóju, 2 LEGO minifigúrky potápačov, figúrku mečiara a kraba.
 • Súčasťou sú 2 minifigúrky potápačov z LEGO® City, ako aj figúrka mečiara a kraba.

 

Počet dielikov 148, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60220 Smetiarske auto

LEGO® City 60220 Smetiarske auto

LEGO® City 60220 Smetiarske autovýrobca LEGO. Ukážte svojmu dieťaťu úžasné vozidlá, akým je aj toto odolné smetiarske auto!

 • Nasaďte si rukavice – je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Chyťte metlu, zatiaľ čo váš parťák dostane lopatu, a pozametajte smeti na jednú hromadu. Fuj, tá ryba ale páchne! Lopatou ju hoďte do smetiaku, potom vyprázdnite smetiarske auto skôr, než sa pustíte do ďalšieho neporiadku. Len sa nešmyknite na banánovej šupke!
 • Pomôžte vášmu dieťaťu udržať čistotu v LEGO® City pomocou stavebnice 60220 Smetiarske auto. Táto pracovná stavebnica LEGO 4+ je vyrobená tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti od predškolského veku a obsahuje odolné smetiarske auto s kabínou pre 2 minifigúrky a naklápací kontajner, ako aj špeciálnu podstavu na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom zažiť hrdosť pri stavaní na vlastnú päsť.
 • Taktiež zahŕňa jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému smetiarovi pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO modelov v prostredí známeho LEGO City. Táto zábavná stavebnica taktiež obsahuje smetiak, odpadky a 2 minifigúrky.
 • Súčasťou sú 2 minifigúrky smetiarov z LEGO® City.

 

Počet dielikov 90, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60219 Stavebný nakladač

LEGO® City 60219 Stavebný nakladač

LEGO® City 60219 Stavebný nakladačvýrobca LEGO. Vylez do kabíny a začni stavať s úžasným stavebným nakladačom!

 • Vezmi svoju prilbu a hor sa do práce! Použi stavebný nakladač a vytiahni plot zo zeme. Potom zober zbíjačku, rozbi ňou betón a uprac neporiadok pomocou prednej lyžice. Rušný deň pre stavbárov z LEGO® City!
 • Pomôž udržať ulice LEGO® City v dobrom stave pomocou odolného Stavebného nakladača (60219)! Táto ikonická stavebnica obsahuje nakladač s predným zdvíhacím ramenom, naklápaciu lyžicu a bezpečnostnú klietku, ako aj plôtik, zbíjačku, zostaviteľnú hromadu betónu a minifigúrku.
 • Súčasťou je minifigúrka cestného stavbára z LEGO® City.

 

Počet dielikov 88, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60218 Púštne pretekárske auto

LEGO® City 60218 Púštne pretekárske auto

LEGO® City 60218 Púštne pretekárske autovýrobca LEGO. Závoď cez púšť za volantom úžasného Púštneho pretekárskeho auta!

 • Pripraviť sa, pozor, ŠTART! Nasaď si prilbu a závoď cez púšť v tomto jednoducho zostaviteľnom pretekárskom aute. Najrýchlejší pretekár vyhráva, ale pozor na škorpióna! Vyhni sa mu, dupni na plyn a hor sa k cieľovej čiare! Ďalší skvelý závod v púšti LEGO® City!
 • Ponáhľaj sa k cieľovej čiare v tomto rýchlom Púštnom pretekárskom aute (60218) od LEGO® City! Toto silné pretekárske auto obsahuje otváraciu strechu, veľký predný prívod vzduchu a obrovský nastaviteľný zadný spojler. Táto zábavná zostaviteľná hračka obsahuje minifigúrku pretekára a škorpióna.
 • Súčasťou je minifigúrka pretekára z LEGO® City a škorpióna.

 

 

Počet dielikov 75, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60217 Požiarny letún

LEGO® City 60217 Požiarny letún

LEGO® City 60217 Požiarny letúnvýrobca LEGO. Zachráň uviaznutého skunka pred ohňom s pomocou hasičov z LEGO® City!

 • Pripoj sa k hasičom z LEGO® City a pomôž ochrániť miestnu prírodu! V blízkosti lesa vznikol požiar. Naskoč do lietadla a bojuj s plameňmi z výšky, zatiaľ čo sa pozemní hasiči ponáhľajú uhasiť požiar zdola. Aha, bezmocný skunk uviazol pod horiacim stromom! Vezmi svoju dymovú výstroj a bež ho zachrániť. Stihneš sa tam dostať včas? Ďalší vzrušujúci deň pre leteckú hasičskú posádku!
 • Pomôž hasičom ochrániť lesné zvieratká z LEGO® City so vzrušujúcou stavebnicou 60217 Požiarny letún, ktorá obsahuje hasičské lietadlo s dvoma vrtuľami a pontónmi, odnímateľný kokpit pre minifigúrku, vrchný poklop na naloženie vodných dielikov a páku na ich vyhodenie.
 • Táto záchranárska stavebnica zahŕňa aj hasičskú buginu s vystreľovačom na 3 dieliky, ktorý je novinkou pre január 2019, 2 stromy, 3 minifigúrky a figúrku skunka.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky z LEGO® City: pilota a 2 hasičov, ako aj figúrku skunka.

 

 

Počet dielikov 363, počet figúrok 3

Pre deti od 6 rokov

37,16 €
skladom
NovéLEGO® City 60216 Zásah hasičov v centre

LEGO® City 60216 Zásah hasičov v centre

LEGO® City 60216 Zásah hasičov v centrevýrobca LEGO. Buď súčasťou vzrušujúcej akcie v centre mesta s požiarnymi záchranármi!

 • Vezmi svoju hasičskú výstroj; je čas zachrániť deň! Stavbári z LEGO® City omylom prekotili lampu a zapálili požiar na stavenisku v centre mesta. Zapni svetlá a sirénu na hasičskom aute s rebríkom a ponáhľaj sa na miesto. A to prenosné WC žeriavom radšej premiestni mimo cesty. Uáá! Jejda, ospravedlňujem sa! Použi starú dobrú hasičskú sekeru a presekaj sa cez dosky, aby vozidlo R.O.S.-T3 na diaľkové ovládanie dokázalo bojovať s plameňmi. Vysuň rebrík a použi vodné delo na uhasenie požiaru na streche horiacej budovy. Podarí sa ti uhasiť oheň skôr, než sa vymkne spod kontroly? Ďalší vzrušujúci deň pre hasičov z LEGO City!
 • Ochráň občanov s neuveriteľnou stavebnicou 60216 Zásah hasičov v centre od LEGO® City, ktorá obsahuje veľké hasičské auto s rebríkom a funkčnou kockou so zvukom a svetlom, ktorá je novinkou pre január 2019, vysúvací otočný rebrík, požiarnu hadicu a delo s funkciou „vodnej trysky“, ktoré je novinkou pre január 2019.
 • Táto napínavá stavebnica obsahuje aj trojposchodovú budovu so strechou, stavenisko s plotom, padajúcu lampu a prenosné WC s odnímateľnou hornou a prednou stenou, ako aj voľne stojaci žeriav s otočným ramenom a funkčným navijakom. Súčasťou je aj hasičská helikoptéra s otváracím kokpitom a vozidlo R.O.S.-T3 na diaľkové ovládanie s vystreľovačom na 3 dieliky, ktorý je novinkou pre január 2019, motorka s priestorom pre výstražné svetlá, ako aj 7 minifigúrok.
 • Súčasťou je 7 minifigúrok z LEGO® City: 2 stavbárov, pilota a 4 hasičov.

 

 

Počet dielikov 943, počet figúrok 7

Pre deti od 6 rokov

82,60 €
skladom
NovéLEGO® City 60215 Hasičská stanica

LEGO® City 60215 Hasičská stanica

LEGO® City 60215 Hasičská stanicavýrobca LEGO. Ukážte svojmu dieťaťu, aký je život na rušnej hasičskej stanici!


 • Oddýchni si s kamarátmi hasičmi z požiarnej stanice! Daj si šálku kávy, zatiaľ čo tráviš čas so psíkom z požiarnej stanice, a pochutnaj si na pukancoch pri telke. Počkať, čo je to za poplach? Niekde v meste vypukol požiar! Zapni svetlo a sirénu na terénnom aute, aby si zastavil premávku, zatiaľ čo tvoj parťák naštartuje dron a skontroluje oheň zhora. Stihneš sa tam dostať včas? Ďalší vzrušujúci deň pre hasičov z LEGO® City!
 • Ochráň občanov LEGO® City s akčnou stavebnicou 60215 Hasičská stanica, ktorá obsahuje trojposchodovú hasičskú stanicu s kanceláriou, relaxačnú miestnosť a vyhliadkovú vežu, malý prístav, samostatnú garáž s veľkými otváracími dverami a pristávaciu plochu pre odnímateľný hliadkovací dron s otočnými rotormi a kamerou.
 • Táto parádna stavebnica obsahuje aj terénne vozidlo s požiarnou hadicou, ktorá strieľa vodné dieliky, funkčnú kocku so svetlom a zvukom, ktorá je novinkou pre január 2019, ako aj vodný skúter, 4 minifigúrky a psíka z požiarnej stanice.
 • Súčasťou sú 4 minifigúrky z LEGO® City: vedúceho hasiča a 3 hasičov, ako aj požiarneho psíka.

 

 

Počet dielikov 509, počet figúrok 4

Pre deti od 5 rokov

49,56 €
skladom
NovéLEGO® City 60214 Zásah hasičov v burgrárni

LEGO® City 60214 Zásah hasičov v burgrárni

LEGO® City 60214 Zásah hasičov v burgrárnivýrobca LEGO. Pomôžte vášmu dieťaťu byť hrdinom a zahrajte si odvážnu záchrannú akciu v burgrárni!


 • Zachráňte hamburgery! Transparent na burgrárni v LEGO® City je v plameňoch a majiteľ potrebuje vašu pomoc. Pripevnite si kyslíkovú fľašu, naskočte do hasičského auta a ponáhľajte sa smerom k burgrárni, zatiaľ čo váš parťák hasič uháňa vpred na svojej motorke. Keď prídete na miesto, namierte delo a začnite hasiť. Podarí sa vám ho uhasiť skôr, než zhorí celá burgráreň? A nezabudnite uhasiť horiace odpadkové koše!
 • Ochráňte miestnu burgráreň pomocou úžasnej stavebnice 60214 Zásah hasičov v burgrárni od LEGO® City, ktorá obsahuje bar s transparentom a dielikmi v tvare ohňa na vrchu, posuvné obslužné okienko a odpadkové koše.
 • Táto zábavná stavebnica taktiež obsahuje hasičské auto s kabínou pre minifigúrku, 2 úložné priestory, otočnú zadnú časť a smerovacie delo s funkciou „vodnej trysky“, ktoré je novinkou pre január 2019.
 • Súčasťou je aj motorka s priestorom pre hasiaci prístroj, požiarna sekera, ktorá je novinkou pre január 2019, ako aj 3 minifigúrky.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky z LEGO® City: 2 hasičov a šéfkuchára na grile.

 

 

Počet dielikov 327, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® City 60213 Požiar v doku

LEGO® City 60213 Požiar v doku

LEGO® City 60213 Požiar v dokuvýrobca LEGO. Pomôžte vášmu dieťaťu byť hrdinom pri ponáhľaní sa na hasičskom člne smerom k ohňu!


 • Pripojte sa k hasičom z LEGO® City a pomôžte im ochrániť prístav! Pracovník prístavu bol v zhone a nevšimol si dymiaci sa sud s ropou, ktorý je teraz v plameňoch! Použite svoju vysielačku a privolajte hasičský čln s vodným delom a presuňte druhý sud do bezpečia skôr, než dorazí čln. Uhnite mu z cesty, lebo inak môžete skončiť v zálive! Ďalší vzrušujúci deň v LEGO City!
 • Ochráňte nábrežie LEGO® City vďaka úžasnej stavebnici 60213 Požiar v doku, ktorá obsahuje hasičský čln s vodným delom s funkciou viacnásobného striekania a zdvíhacím motorom, ktoré sú novinkou pre január 2019, ako aj prístav s vysielačkami, 2 sudmi s ropou, vozíkom a 2 minifigúrkami.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky z LEGO® City: hasiča a pracovníka prístavu.

 

 

Počet dielikov 97, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

12,38 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 7 »