Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® CITY

Úvod LEGO® LEGO® CITY

 


Kategória LEGO® City je jednou z najobľúbenejších vo svete LEGA. Pre chlapcov aj dievčatá sa veľmi hodí vďaka premysleným detailom každej stavebnice. Kompletne vybavené LEGO City si praje mať doma každé dieťa. Vyberať môžete z rôznych druhov stavebníc.
Jednotlivé diely sa skladajú napríklad z policajnej stanice, hasičov aj s veľkým hasičským autom 4x4, letiska, prístavu, karavanu, železnice, vlakovej stanice, vesmíru, rôznych druhov áut, lietadiel, domov a omnoho viac. Zaobstarať si samozrejme tiež môžete celú kolekciu minifigúriek, aby Vaše mesto nebolo prázdne. Táto stavebnica je u detí veľmi obľúbená.
Každý dielik je kvalitne spracovaný, má stálu farbu, presné rozmery a je pevný. Deťom sa rozvíja tvorivosť a dokážu sa sami zabaviť aj na niekoľko hodín. Fantázii sa medze nekladú. Lego city je výborným darčekom ku každej príležitosti. Vaše deti určite nebudú sklamané!

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
3 149
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 51
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »
NovéLEGO® City 60188 Baňa

LEGO® City 60188 Baňa

LEGO® City 60188 Baňa, výrobca LEGO. Vydaj sa do bane LEGO® City a vykop zlato!

 • Vojdi do kabíny obrovského drviča a začni ťažbu! Prejdi drvičom pozdĺž bane a odhaľ zlaté nugety. Naskoč do malého nakladača, naber úlomky na zemi a potom ich dovez do vedcovho mobilného laboratória. Dávaj pozor, expert na demolačné práce sa práve chystá odpáliť dynamit a hľadať ďalšie nugety. Nalož banské vozíky a vyprázdni ich do odstaveného dampera na spracovanie. Počkať, čo je to za hluk? Zobudili ste medveďa a ide sa pozrieť na tvoj obed!
 • Táto napínavá hračka pre deti obsahuje veľký drvič s minifigúrkou kabíny a zdvižným ramenom, nakladač s lyžicou a damper so sklopnou korbou. Obsahuje aj veľký banský systém so zlatými nugetmi, funkciou výbuchu, ukrytými zlatými nugetmi a systémom násypky a koľajnice s otočnou násypkou, 2 banské vozíky a mobilné laboratórium.
 • Súčasťou je aj 6 minifigúrok: 2 vodiči, expert na demolačné práce, baník, vedec a vedúci plus figúrka medveďa a pavúka, ktorá svieti v tme.

Počet dielikov 883, počet figúrok 6

Pre deti od 7rokov

74,35 €
skladom
NovéLEGO® City 60186 Banský ťažobný stroj

LEGO® City 60186 Banský ťažobný stroj

LEGO® City 60186 Banský ťažobný stroj, výrobca LEGO. Rozbi skaly a objav podklad, ktorý ukrývajú!

 • Vyťaž zlato a podrob ho testom! Zájdi ťažobným strojom hlboko do jaskyne a vyvez na povrch zlaté nugety pomocou nakladača. Vyprázdni nakladač vedľa laboratória, aby mohla geologička analyzovať tvoj nález. Daj si oddych a uprac pomocou náradia na stojane neporiadok po ťažobnom stroji! Daj si pozor na obrovského pavúka, ktorý sedí hore na skalách. Nevyzerá, že ho všetka tá hlučná práca teší!
 • Táto zábavná hračka obsahuje funkčný ťažobný stroj s minifigúrkou kabíny, nakladač so sklopnou korbou, minijaskyňu so zlatými nugetmi a mobilné laboratórium.
 • Súčasťou sú aj 3 minifigúrky: 2 baníci a geologička plus figúrka pavúka, ktorá svieti v tme.

Počet dielikov 294, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® City 60184 Banský tím

LEGO® City 60184 Banský tím

LEGO® City 60184 Banský tím, výrobca LEGO. Vyhoď skaly do povetria a nájdi zlato!

 • Namier do baní LEGO® City a vykop niečo lesklé! Pozri na tamtú kopu skál, tá vyzerá sľubne. Vlož dynamit do otvoru, potom zalez a počkaj, kým vybuchne. Odhrab nahromadené úlomky a zisti, čo si našiel. Daj si pozor na číhajúceho pavúka, inak ťa čaká nemilé prekvapenie!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje skaly s miestom na zlaté nugety a úlomky, damper so sklopnou korbou a miestom pre minifigúrku a výskumnú stanicu.
 • Súčasťou sú aj 4 minifigúrky baníkov a figúrka pavúka, ktorá svieti v tme.

Počet dielikov 82, počet figúrok 4

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60183 Ťahač na prepravu ťažkého nákladu

LEGO® City 60183 Ťahač na prepravu ťažkého nákladu

LEGO® City 60183 Ťahač na prepravu ťažkého nákladu, výrobca LEGO. Nasadni do helikoptéry a odvez ťažký materiál!

 • Nalož helikoptéru na transportér a pusti sa do práce! Presuň ju na ťažkotonážnom nákladnom vozidle, odpoj príves a vylož ju. Vykonaj údržbu helikoptéry a potom pripoj reťaz k olejovej nádrži a dovez ju na miesto. Urob predletovú kontrolu, nakopni vrtuľu a vzlietni k oblohe! Treba predsa doviezť ďalšie zásoby!
 • Táto zábavná hračka obsahuje ťažkotonážne nákladné vozidlo s otváracou kabínou, náradím a strmeňom predného nárazníka, odnímateľný dlhý príves a helikoptéru s otočnými rotormi, otváracím kokpitom a reťazou.
 • Súčasťou sú aj 2 minifigúrky: vodič nákladného vozidla a pilot helikoptéry.

Počet dielikov 310, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® City 60182 Pick-up a karavan

LEGO® City 60182 Pick-up a karavan

LEGO® City 60182 Pick-up a karavan, výrobca LEGO. Nalož veci do pick-upu a karavanu, je čas na dovolenku!

 • Vezmi si fotoaparát a ide sa kempovať! Pripoj karavan k pick-upu, zbaľ si výstroj a ide sa. Nájdi dobré miesto v lese a prichystaj karavan, než pôjdeš loviť ryby na večeru. Aha, máš nového kamoša a ulovil si aj rybu! 
 • Táto zábavná hračka pre chlapcov aj dievčatá obsahuje veľký karavan s otváracou bočnou stranou, dverami, odnímateľnou prednou strechou na prístup do spálne, odnímateľným nábytkom a samostatnou podpernou nohou, aby mohol stáť aj osamote. K tomu pick-up s odnímateľnou strechou kabíny a korbou s prípojkou pre karavan.
 • Súčasťou sú aj 3 minifigúrky: mama, otec a syn a figúrka kraba.

Počet dielikov 344, počet figúrok3

Pre deti od 5 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® City 60181 Lesný traktor

LEGO® City 60181 Lesný traktor

LEGO® City 60181 Lesný traktor, výrobca LEGO. Nalož čerstvo napílené guľatiny pomocou úžasného lesného traktora!

 • Nasaď si ochrannú prilbu a vydaj sa do lesa! Naskoč do kabíny lesného traktoru a premiestni spadnuté guľatiny do stojana, než ich rozpíliš motorovou pílou. Nezabudni si vziať so sebou sadenice borovice a zasadiť ich, keď skončíš, aby sa les LEGO® City naďalej rozrastal!
 • Pracuj v prírode s lesným traktorom LEGO® City, ktorý obsahuje pohyblivé rameno s otváracím drapákom a mohutnými kolesami.
 • Využi pritom malý stojan na guľatiny, 2 reťaze, 2 zostaviteľné guľatiny, malé borovice, motorovú pílu a lopatu.
 • Súčasťou je aj minifigúrka lesného robotníka.

Počet dielikov 174, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60180 Monster truck

LEGO® City 60180 Monster truck

LEGO® City 60180 Monster truck, výrobca LEGO. Preskoč oheň a predveď davu napínavú šou!

 • Naštartuj motor a preskoč všetky prekážky, ktoré stoja v ceste silnému Monster truckovi! Upaľuj na okruhu štadióna, aby si nabral rýchlosť, potom zamier na rampu a šliapni na plyn! Plamene poriadne pália. Odvážiš sa na skok?
 • Obsahuje farebné monster nákladné vozidlo s mohutnými kolesami, nasávačom vzduchu na kapote a funkčným odpružením a zostaviteľnú rampu.
 • Súčasťou sú aj 2 zostaviteľné ohnivé sudy s prvkami v tvare plameňov.
 • Súčasťou je aj minifigúrka vodiča vozidla Monster truck.

Počet dielikov 192, počet figúrok 1

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60179 Záchranársky vrtuľník

LEGO® City 60179 Záchranársky vrtuľník

LEGO® City 60179 Záchranársky vrtuľník, výrobca LEGO. Prevez horského snoubordistu do nemocnice!

 • Vezmi si výstroj, naskoč do záchranárskeho vrtuľníka a vzlietni – niekto potrebuje pomoc! Pristaň na horskej pristávacej ploche pre vrtuľníky a pomôž doktorovi postarať sa o zraneného snoubordistu. Zdvihnite ho na nosidlá, naložte do vrtuľníka a odleť s ním do bezpečia!
 • Táto zábavná hračka obsahuje červeno-žltý záchranársky vrtuľník s otočnými rotormi, podvozkom, dvierkami vzadu a priestorom na nosidlá vo vnútri.
 • Doplnky zahŕňajú snoubord, nosidlá a rádio.
 • Súčasťou sú aj 3 minifigúrky: pilot, doktor a snoubordista. 

Počet dielikov 190, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60178 Rýchlostné auto

LEGO® City 60178 Rýchlostné auto

LEGO® City 60178 Rýchlostné auto, výrobca LEGO. Nastúp do kokpitu a dosiahni nový rýchlostný rekord!

 • Nasaď si prilbu, nastúp do superštýlového aerodynamického vozidla a dosiahni nový rekord! Pripútaj sa, zatvor kokpit, šliapni na plyn a CHOĎ DO TOHO!
 • Táto stavebnica rýchleho vozidla obsahuje otvárací kokpit, ikonické prvky v tvare plameňov a veľké zadné krídlo.
 • Súčasťou je aj minifigúrka pretekára.  

Počet dielikov 78, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60177 Stíhačka na leteckej šou

LEGO® City 60177 Stíhačka na leteckej šou

LEGO® City 60177 Stíhačka na leteckej šou, výrobca LEGO. Rozjasaj davy ľudí v elegantnej stíhačke na leteckej šou!

 • Vydaj sa do oblakov s úžasnou stavebnicou Stíhačka na leteckej šou a dopraj návštevníkom skutočné vzrušenie! Nasaď si prilbu, naskoč do stíhačky, zatvor kokpit, vzlietni nízko do vzduchu a predveď kaskadérske kúsky!
 • Priprav sa predviesť jedinečnú šou so stavebnicou LEGO® City Stíhačka na leteckej šou, ktorá má otvárací kokpit, štýlové ozdoby a podvozok.
 • Súčasťou je aj minifigúrka pilota.  

Počet dielikov 87, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60174 Horská policajná stanica

LEGO® City 60174 Horská policajná stanica

LEGO® City 60174 Horská policajná stanica, výrobca LEGO. Prileť nečakane a prekvap zlodejov v skrýši!

 • Zvoňte na poplach! Vonku sa po schodoch pohybuje zvláštny objekt v tvare stromu a nablízku lieta helikoptéra nejako nízko. Čo to ten pilot robí s reťazou a hákom? Snaží sa vyslobodiť svojho kamoša z väzenia! Nabi vystreľovač siete na streche stanice a vystreľ ju na helikoptéru, zatiaľ čo ostatní policajti nasadnú do vozidiel a vydajú sa prenasledovať zločincov na zemi. Čo je to tam v jaskyni pod väzením? Jaj, to je puma a je pripravená zaútočiť!
 • Táto napínavá stavebnica obsahuje poschodovú policajnú centrálu s vystreľovačom siete na streche, väzenskou celou so stenou/dverami na únik a jaskyňu pod väzenskou celou s funkciou útoku pumy.
 • Táto štýlová hračka pre deti tiež obsahuje pristávaciu plochu pre helikoptéru s rebríkom, policajnú helikoptéru s otočnými rotormi, zločineckú helikoptéru s otočnými rotormi a reťazou s hákom, policajné terénne vozidlo 4 x 4 a motokrosovú motorku.
 • Súčasťou je aj 7 minifigúrok: policajný náčelník, pilot, 2 dôstojníci a 3 zločinci plus figúrka pumy.  

Počet dielikov 663, počet figúrok 7

Pre deti od 6 rokov

66,08 €
skladom
NovéLEGO® City 60173 Zatknutie v horách

LEGO® City 60173 Zatknutie v horách

LEGO® City 60173 Zatknutie v horách, výrobca LEGO. Prileť nečakane a prekvap zlodejov v skrýši!

 • Naskoč do policajnej helikoptéry a pátraj po zlodejoch v ich horskej skrýši! Pozri sa tam, na to otvorené miesto. Je v tej kadi zlodej alebo sa mi to zdá?! Nabi vystreľovač siete, kým sa vznášaš nad skrýšou, a tvoj parťák to zlaní nadol k prekvapenému zlodejovi. Zaleť trochu nižšie a zamier sieť na druhého zlodeja, ktorý sa snaží utiecť v bugine. Pozor na hladného medveďa, ktorý hľadá med!
 • Táto skvelá hračka pre deti obsahuje poschodovú skrýšu s otváracími dverami, kaďou, včelím úľom a stĺpom so žeriavom a reťazou, policajnú helikoptéru s otváracou kabínou, dvomi otočnými rotormi, otváracími dverami vzadu, vystreľovačom siete, navijakom s vláknom a hákom, ako aj únikovú buginu zlodeja s miestom na korisť.
 • Súčasťou sú aj 4 minifigúrky: policajt, pilot a 2 zlodeji plus figúrka medveďa.  

Počet dielikov 303, počet figúrok 4

Pre deti od 5 rokov

41,30 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »