Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® CITY

Úvod LEGO® LEGO® CITY

 


Kategória LEGO® City je jednou z najobľúbenejších vo svete LEGA. Pre chlapcov aj dievčatá sa veľmi hodí vďaka premysleným detailom každej stavebnice. Kompletne vybavené LEGO City si praje mať doma každé dieťa. Vyberať môžete z rôznych druhov stavebníc.
Jednotlivé diely sa skladajú napríklad z policajnej stanice, hasičov aj s veľkým hasičským autom 4x4, letiska, prístavu, karavanu, železnice, vlakovej stanice, vesmíru, rôznych druhov áut, lietadiel, domov a omnoho viac. Zaobstarať si samozrejme tiež môžete celú kolekciu minifigúriek, aby Vaše mesto nebolo prázdne. Táto stavebnica je u detí veľmi obľúbená.
Každý dielik je kvalitne spracovaný, má stálu farbu, presné rozmery a je pevný. Deťom sa rozvíja tvorivosť a dokážu sa sami zabaviť aj na niekoľko hodín. Fantázii sa medze nekladú. Lego city je výborným darčekom ku každej príležitosti. Vaše deti určite nebudú sklamané!

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
3 157
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 63
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »
NovéLEGO® City 60198 Nákladný vlak

LEGO® City 60198 Nákladný vlak

LEGO® City 60198 Nákladný vlakvýrobca LEGO. Odvez tovar na nákladnom vlaku LEGO® City!


 • Priprav LEGO® City 60198 Nákladný vlak na prevoz nákladu! Pomocou vysokozdvižného vozíka naplň kontajnery a potom ich žeriavom zdvihni a nalož na vozeň. Zapoj všetky vozne za lokomotívu, vylez do kabíny, zatrúb a priprav sa na jazdu! Doruč náklad načas a zaisti plynulý chod tovaru v mestečku LEGO City!
 • Túto štýlovú stavebnicu LEGO City s rušňom s pohonom možno ovládať diaľkovým ovládaním Bluetooth s 10 rýchlosťami. Obsahuje prístupnú kabínu rušňovodiča, vozeň so žeriavom s otočným a vysúvacím ramenom, vozeň s 2 kontajnermi, vozeň s guľatinami plus obrnené vozidlo s otváracími dverami a vysokozdvižný vozík s otváracou ochrannou klietkou a zdvíhacími vidlicami. Táto štýlová stavebnica vlaku LEGO obsahuje tiež uzavretú okrúhlu trať so 16 zaoblenými a 16 rovnými koľajnicami, výhybku s pákou plus riadiace stredisko s rebríkom, 2 zostaviteľné palety s bankovkami, zlaté tehličky, snežný skúter.
 • Súčasťou stavebnice je 6 LEGO® minifigúrok: 4 železniční pracovníci, pracovník bezpečnostnej služby a zlodej.

 

 

Počet dielikov 1226, počet figúrok 6

Pre deti od 6 rokov

156,96 €
skladom
NovéLEGO® City 60238 Výhybky

LEGO® City 60238 Výhybky

LEGO® City 60238 Výhybky, výrobca LEGO. Rozšír svoje možnosti cestovania s LEGO® City Výhybkami!


 • Vylepši svoju železničnú trať so stavebnicou LEGO® City 60238 Výhybky! Pripoj zákruty a výhybky k svojej existujúcej stavebnici, nalož pasažierov alebo náklad a vydaj sa na ďalšiu vzrušujúcu jazdu po mestečku LEGO City!
 • Obsahuje 4 zaoblené koľajnice, 1 výhybku doprava a 1 výhybku doľava.


Počet dielikov 8

Pre deti od 5 rokov

15,68 €
skladom
NovéLEGO® City 60205 Koľajnice

LEGO® City 60205 Koľajnice

LEGO® City 60205 Koľajnice, výrobca LEGO. S flexibilnými koľajnicami môžeš cestovať kamkoľvek v mestečku LEGO® City!


 • Zdolaj akékoľvek prekážky vďaka zábavným a flexibilným LEGO® City 60205 Koľajniciam! Rozšír koľajnice tak, aby mohol vlak ísť na miesta, na ktoré nikdy predtým nechodil. Udržuj spokojnosť občanov mestečka LEGO City a prevádzkuj vlaky bez problémov!
 • Obsahuje 8 rovných, 4 zahnuté a 8 flexibilných koľajníc.


Počet dielikov 20

Pre deti od 5 rokov

14,86 €
skladom
NovéLEGO® City 60197 Osobný vlak

LEGO® City 60197 Osobný vlak

LEGO® City 60197 Osobný vlak, výrobca LEGO. Cestuj po LEGO® City v pohodlnom osobnom vlaku!

 • Vydaj sa na vlakovú stanicu a uži si zábavný výlet!
 • Nastúp do elegantného LEGO® City 60197 Osobného vlaku a občerstvi sa cestou v reštauračnom vozni. Sleduj, ako sa za oknami mihá svet, a potom sa vyber späť na svoje miesto a trochu si pospi. Cink-cink! Zobuď sa, vlak zastavuje v stanici. Je čas vydať sa na ďalšie dobrodružstvo v LEGO City!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje motor s pohonom ovládaný diaľkovým ovládaním Bluetooth s 10 rýchlosťami, ktorý sa ukrýva v otváracej prednej špičke vlaku. Okno na kabíne pre rušňovodiča sa tiež dá otvoriť a strecha na dvoch vozňoch so sedadlami a stolmi sa dá zložiť. Stavebnica obsahuje uzatvorenú okrúhlu trať pozostávajúcu zo 16 zaoblených a 4 rovných koľajníc plus zostaviteľné nástupište s dvomi miestami na sedenie a mapou železničnej dopravy a vlakový semafor.
 • Súčasťou stavebnice sú 4 LEGO® minifigúrky: 2 cestujúci, rušňovodič a vlakový sprievodca.

Počet dielikov 677, počet figúrok 4

Pre deti od 6 rokov

107,40 €
skladom
NovéLEGO® City 60204 Nemocnica

LEGO® City 60204 Nemocnica

LEGO® City 60204 Nemocnica, výrobca LEGO. Pridaj sa k hrdinom v nemocnici LEGO® City!

 • Zaisti, aby boli obyvatelia zdraví a šťastní, so stavebnicou 60204 Nemocnica LEGO® City!
 • Obleč si lekársky plášť a priprav sa na vizitu. Privítaj novopečený prírastok mesta v pôrodnici, než sa vydáš do röntgenovej miestnosti a vyšetríš pacienta. Potom sa vydaj do miestnosti na testovanie zraku a ubezpeč sa, že rozoznáš B od D! Počkať, to je siréna? Žiadna káva nebude, privážajú nového pacienta v sanitke. V nemocnici LEGO City prebieha ďalší hektický deň.
 • Štýlová stavebnica tiež obsahuje sanitku s otváracími dverami a priestorom pre nosidlá, helikoptéru s otočnými vrtuľami a úložným boxom a samostatnú zostaviteľnú pristávaciu plochu pre helikoptéru.
 • Súčasťou stavebnice je 11 minifigúrok: 3 lekári, zamestnanec nemocnice, 2 záchranári, mama, otec a 3 pacienti plus figúrky kostry a bábätka.

Počet dielikov 861, počet figúrok 11

Pre deti od 6 rokov

66,08 €
skladom
NovéLEGO® City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode

LEGO® City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode

LEGO® City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode, výrobca LEGO. Zaplň prírodu okolo svojho mesta množstvom nových ľudí!

 • Spoznaj množstvo nových LEGO® minifigúrok zabávaním sa v prírode so stavebnicou LEGO City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode!
 • Nasleduj značku do kempu a rozlož si stan, než sa vydáš na dobrodružnú jazdu v člne. Potom sa vydaj na túru po cestičke do hôr, kde môžeš sledovať, ako orol americký chytí rybu v rieke. Keď sa vrátiš do tábora, naskoč na horský bicykel a uži si vzrušujúcu jazdu cez les. S týmto úžasným balíčkom postavičiek LEGO City zažiješ nekonečnú zábavu!
 • Súčasťou stavebnice je 14 minifigúrok dospelých a detí plus figúrky bábätka a orla.

Počet dielikov 164, počet figúrok 14

Pre deti od 5 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® City 60195 Polárna mobilná prieskumná základňa

LEGO® City 60195 Polárna mobilná prieskumná základňa

LEGO® City 60195 Polárna mobilná prieskumná základňa, výrobca LEGO. Kop priamo na mieste s Polárnou mobilnou prieskumnou základňou!

 • Zvolaj polárny výskumný tím a priprav LEGO® City 60195 Polárnu mobilnú prieskumnú základňu na akciu!
 • Po príchode na miesto nálezu rozlož základňu a začni pracovať. Analyzuj vzorky v mobilnom laboratóriu, zatiaľ čo bádatelia preskúmajú oblasť na snežnej motorke, či sa tu nenachádzajú ďalšie zaujímavé predmety. Čo je to tam v ľadovom bloku? Fíha, ten mamut je obrovský! Poďme všetci, je čas vykopať kus histórie!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje žeriav s polohovateľným ramenom, hákom, platformou a prívesom plus mobilné laboratórium so satelitom a otváracími dverami. Zahŕňa tiež vozidlo s mobilnou pílou, polohovateľným ramenom a otočnou čepeľou plus snežnú motorku a veľký ľadový blok s mamutom.
 • Súčasťou stavebnice je 6 minifigúrok: 4 arktickí bádatelia, líder polárnej expedície a vodič plus figúrka mamuta.

Počet dielikov 786, počet figúrok 6

Pre deti od 7 rokov

82,60 €
skladom
NovéLEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto

LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto

LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto, výrobca LEGO. Pridaj sa k polárnej expedícii a urob veľké objavy!

 • Nalož LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto výstrojom a priprav sa na skúmanie ľadu!
 • Nazbieraj vzorky na analýzu do laboratória v nákladnom aute, zatiaľ čo na snežnej motorke preskúmaš okolie. Pozri sa na tú skvelú ľadovú stenu a tajnú jaskyňu... Čo by sa v nej mohlo ukrývať? Dávaj pozor na ľadového medveďa! Zapískaj na huskyho, je čas ísť späť do tábora.
 • Táto zábavná stavebnica tiež obsahuje ľadovú stenu/oblúk s priehľadnými blokmi, sonarovými majákmi a nástrojmi na vŕtanie a ľadovú jaskyňu s priehľadnými blokmi a priestorom pre figúrku ľadového medveďa.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky: 2 vodiči a biológ plus LEGO figúrky ľadového medveďa a psa husky.

Počet dielikov 322, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® City 60193 Polárna letecká doprava

LEGO® City 60193 Polárna letecká doprava

LEGO® City 60193 Polárna letecká doprava, výrobca LEGO. Objav nález storočia s kvadrokoptérou na polárnej expedícii!

 • Zavolaj pilotovi, potrebujeme odviezť niečo veľké s LEGO® City 60193 Polárnou leteckou dopravou!
 • Vyšplhaj sa k okraju rokliny a navádzaj kvadrokoptéru, aby sa mohla vznášať na mieste a pilot mohol spustiť hák. Chyť ho a zahákni o ľadový blok. Potom daj palec hore na znak toho, že ho môže odviezť preč. Ponáhľaj sa späť do základného tábora na štvorkolke tak rýchlo, ako sa len dá, a začni analyzovať tento zriedkavý nález!
 • Stavebnica obsahuje výkonnú kvadrokoptéru so 4 otočnými vrtuľami, lyžinovým podvozkom, otváracím kokpitom pre minifigúrku a funkčným navijakom s lanom a hákom. Táto zábavná stavebnica polárnej expedície obsahuje tiež štvorkolku s 2 čakanmi, pílu, priesvitný modrý ľadový blok s hákom, otváracou bočnou stranou.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky bádateľov: arktický horolezec a arktický pilot plus figúrka zamrznutého prehistorického smilodona.

Počet dielikov 277, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® City 60192 Polárny ľadolam

LEGO® City 60192 Polárny ľadolam

LEGO® City 60192 Polárny ľadolam, výrobca LEGO. Nájdi skvelé objavy s Polárnym ľadolamom!

 • Dosiahni veľké objavy na nálezisku polárnej expedície s LEGO® City 60192 Polárnym ľadolamom!
 • Prejdi po náročnom teréne, spusť rameno a nazbieraj zamrznuté vzorky. Počkať, vezmi aj tamten veľký blok, niečo je vo vnútri. To je artefakt! Poďme ho čo najrýchlejšie zaviezť späť do základného tábora! Ďalší napínavý objav v Arktíde!
 • Obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, pohyblivé nohy, kĺbové rameno s otváracou čeľusťou, ľadový blok s odnímateľnou priesvitnou modrou časťou a figúrkou hlodavca, hrnček a pílu.
 • Súčasťou stavebnice je minifigúrka arktického bádateľa a figúrka hlodavca.

Počet dielikov 200, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60191 Polárny prieskumný tím

LEGO® City 60191 Polárny prieskumný tím

LEGO® City 60191 Polárny prieskumný tím, výrobca LEGO. Naskoč na snežný skúter a veď polárnu expedíciu!

 • Vezmi si fotoaparát a vydaj sa na miesto náleziska s LEGO® City 60191 Polárnym prieskumným tímom!
 • Tím našiel skvelý artefakt a potrebuje ho vyfotiť, než ho donesie späť na základňu. Nalož snežný skúter a vyraz k ľadovému bloku. Osloboď artefakt pílou a bezpečne ho uskladni v úložnom boxe snežného prívesu. Zavolaj psa, než sa zatúla, a potom zamier späť do tábora zohriať sa a zistiť, čo ste našli!
 • Táto stavebnica polárnej expedície LEGO City obsahuje snežný skúter s guľou na príves, príves a úložný box, ľadový blok s hmyzom uväzneným v ľade, pílu, fotoaparát a pár snežníc.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 LEGO® minifigúrky: polárny fotograf, vodič snežného skútra a bádateľ plus figúrka psa husky.

Počet dielikov 70, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60190 Polárny klzák

LEGO® City 60190 Polárny klzák

LEGO® City 60190 Polárny klzák, výrobca LEGO. Preskúmaj záhady ukryté pod ľadom s LEGO® City Polárnym klzákom!

 • Obleč si svoje najteplejšie veci a vydaj sa na expedíciu v LEGO® City 60190 Polárnom klzáku!
 • Nalož do klzáku počítač, stopovacie majáky a ďalšie vybavenie a vydaj sa na ľad. Čo je v tom údolí na mape? Nastav majáčiky, aby ťa mohli sledovať bádatelia v tábore, a potom sa pozri, čo sa skrýva pod snehom. Na polárnej expedícii LEGO® City sa dá vždy objaviť niečo vzrušujúce!
 • Obsahuje klzák s otváracím kokpitom a otočnou lopatkovou vrtuľou, 2 diaľkové sledovacie majáky a počítač, rádio, pílu a pár snežníc.
 • Súčasťou je minifigúrka arktického bádateľa.

Počet dielikov 50, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

4,94 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »