Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO CITY

Úvod LEGO LEGO CITY


Kategória LEGO city je jednou z najobľúbenejších vo svete LEGA. Pre chlapcov aj dievčatá sa veľmi hodí vďaka premysleným detailom každej stavebnice. Kompletne vybavené LEGO City si praje mať doma každé dieťa. Vyberať môžete z rôznych druhov stavebníc.
Jednotlivé diely sa skladajú napríklad z policajnej stanice, hasičov aj s veľkým hasičským autom 4x4, letiska, prístavu, karavanu, železnice, vlakovej stanice, vesmíru, rôznych druhov áut, lietadiel, domov a omnoho viac. Zaobstarať si samozrejme tiež môžete celú kolekciu minifigúriek, aby Vaše mesto nebolo prázdne. Táto stavebnica je u detí veľmi obľúbená.
Každý dielik je kvalitne spracovaný, má stálu farbu, presné rozmery a je pevný. Deťom sa rozvíja tvorivosť a dokážu sa sami zabaviť aj na niekoľko hodín. Fantázii sa medze nekladú. Lego city je výborným darčekom ku každej príležitosti. Vaše deti určite nebudú sklamané!

 


 

Filter

Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 60
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »
NovéLEGO® City 60155 Adventný kalendár

LEGO® City 60155 Adventný kalendár

LEGO® City 60155 Adventný kalendár, výrobca LEGO. Uži si 24 zábavných dní s Adventným kalendárom LEGO® City.

 

 • Dodaj Vianociam ešte viac zábavy!
 • Rôzne prekvapenia, ktoré na teba čakajú v tomto Adventnom kalendári, môžeš pridať do svojich súprav alebo začať zbierať úplne nové!
 • Každý deň otvor dvierka so správnym číslom a zisti, čo na teba za nimi čaká.
 • Bude to vozidlo alebo možno celkom nová minifigúrka? Možno dokonca sám Santa? Jediný spôsob, ako to zistiť, je otvárať postupne každý deň jedny!
 • Obsahuje 24 rôznych prekvapení vrátane Santových saní, perníkovej chalúpky, vianočného stromčeka, lietadla, snehuliaka, helikoptéry pobrežnej hliadky a omnoho viac.
 • Súčasťou je 6 minifigúrok: snowboarďák, babička, dvaja členovia pobrežnej hliadky, priezkumník džungle a Santa.

Počet dielikov 248, počet figúrok 6

Pre deti od 5 rokov

16,51 €
Vypredané
LEGO® City 60169 Nákladný terminál

LEGO® City 60169 Nákladný terminál

LEGO® City 60169 Nákladný terminál, výrobca LEGO. Nalož tovar na nákladiak a doruč zásielku!

 

 • Zdvihni závoru a pozdrav vodiča nákladiaka, keď prichádza po dodávku! Zájdi do nakladacieho boxu a privez vysokozdvižný vozík na naloženie paliet do patričných kontejnerov. Potom daj znamenie teleskopickému nakladaču, aby presunul kontejnery do nákladiaka. Uisti sa, či sú v bezpečí, kým vyrazíš po ďalšiu dodávku. V Nákladnom termináli LEGO® City je každý deň rušno!
 • Pripoj sa k posádke a udržuj občanov mestečka dobre zásobených tovarom z Nákladného terminálu LEGO® City. Sada obsahuje nákladiak s prívesom, vysokozdvižný vozík s pohyblivými vidlami, nakladač s otváracou kabínou a teleskopickým ramenom, vstupnú bránu so zdvižnou závorou a posuvným okienkom a regál na palety so štyrmi paletami s predmetmi - kosačkou na trávu, vodným skútrom a ďalšími zábavnými doplnkami.
 • Súčasťou sú štyri minifigúrky: úradník, dvaja pracovníci centrálneho skladu a vodič nákladiaku.

Počet dielikov 740, počet figúrok 4

Pre deti od 6 rokov

57,82 €
Vypredané
NovéLEGO® City 60167 Základňa pobrežnej hliadky

LEGO® City 60167 Základňa pobrežnej hliadky

LEGO® City 60167 Základňa pobrežnej hliadky, výrobca LEGO. Plávaj na voľnom mori a zaži vzrušujúcu záchrannú akciu!

 

 • Zober svoj ďalekohľad a dávaj dobrý pozor! Počkaj, svetlica práve zhasla vo vode, bude lepšie preskúmať to pomocou helikoptéry. Máme tu námorníka v núdzi - visiaceho na bójke, zavolaj loď pobrežnej hliadky, tá ho zachráni. Ale nie, okolo bójky krúži žralok a chobotnica! Zachráň námorníka skôr, ako sa k nemu priblížia! Kým vyrazíš naspäť k domovu, vezmi ho na lodi na kontrolu!
 • Utiahne si záchrannú vestu - ako súčasť posádky Základne pobrežnej hliadky LEGO® City - s dvoma poschodiami, kancelárskymi priestormi a pohybujúcim sa satelitným tanierom. Obsahuje ďalej loď s otváracím mostíkom aj palubou, pohybujúcim sa satelitným tanierom a svetlometom, lekárske centrum a záchranné plavidlo s funkciou štartu, ďalej helikoptéru s pristávacou plochou, rýchly motorový čln a zostaviteľnú bójku.
 • Súčasťou je sedem minifigúrok: šesť členov pobrežnej hliadky (traja námorníci, dvaja členovia posádky helikoptéry, jeden zamestnanec centrály) a námorník, navyše dve figúrky zvierat: žralok a chobotnice.

Počet dielikov 792, počet figúrok 6

Pre deti od 6 rokov

82,60 €
Vypredané
NovéLEGO® City 60166 Výkonná záchranárska helikoptéra

LEGO® City 60166 Výkonná záchranárska helikoptéra

LEGO® City 60166 Výkonná záchranárska helikoptéra, výrobca LEGO. Vyraz na ďalšiu odvážnu záchranu helikoptérou, kým sa žralok nedostane príliš blízko!

 

 • Odštartuj ďalšiu vzrušujúcu záchrannú misiu spolu s posádkou pobrežnej hliadky LEGO® City! Nahor k majáku, kde stratil svoje pádlo osamelý kajakár. Spusti rampu helikoptéry, vypusti vodný skúter a vylov pádlo, potom spusti navijak a zachráň uviaznutého kajakára. Dávaj si pozor, blíži sa žralok! Taká je ďalšia úspešná záchranná misia pobrežnej hliadky LEGO City!
 • Buď súčasťou neohrozenej posádky pobrežnej hliadky LEGO® City na výkonnej záchranárskej helikoptére s posuvnými dverami na bokoch, otváracou rampou v zadnej časti s priestorom pre vodný skúter, kokpitom pre dve minifigúrky a otočným ramenom žeriavu s funkčným navijakom.
 • Súčasťou sú štyri minifigúrky: jedna členka a dvaja členovia pobrežnej hliadky a kajakár, navyše figúrka žraloka.

Počet dielikov 415, počet figúrok 4

Pre deti od 6 rokov

45,43 €
skladom
NovéLEGO® City 60165 Vozidlo zásahovej jednotky 4x4

LEGO® City 60165 Vozidlo zásahovej jednotky 4x4

LEGO® City 60165 Vozidlo zásahovej jednotky 4x4, výrobca LEGO. S vetrom opreteky pre záchranu na súši aj na mori!

 

 • Zavolaj záchrannú jednotku pobrežnej hliadky a pomôž potápačovi v núdzi! Vyraz do prístavu so záchrannou jednotkou vo vozidle 4x4. Vypusti záchranný čln pobrežnej hliadky do vody, potom ako skontroluješ všetko svoje vybavenie. Potom preskúmaj vlny a nájdi potápača v núdzi a jeho čln. Tamto je, pri bójke! Čln je v plameňoch a čo to visí pozdĺž boku člna?! Taký je ďalší vzrušujúci deň s posádkou pobrežnej hliadky LEGO® City!
 • Súčasťou sú tri minifigúrky: kapitán / vodič, členka pobrežnej hliadky a potápač, navyše figúrka chobotnice.

Počet dielikov 347, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO® City 60164 Záchranársky hydroplán

LEGO® City 60164 Záchranársky hydroplán

LEGO® City 60164 Záchranársky hydroplán, výrobca LEGO. Vzlietni a zachráň zblúdeného námorníka kým úplne zmizne na mori!

 

 • Naskoč do kokpitu a vydaj sa na záchranou misiu na voľné more! Čo je to za svetlo? Preleť okolo záchranného člna a zblúdeného námorníka. Potom s hydroplánom pristaň, vyklop zadné dvere a vyraz po neho na vodnom skútri. To všetko ako súčasť vzrušujúceho dňa pri práci pri pobrežnej hliadke LEGO City!
 • Súčasťou sú dve minifigurky: pilot hydroplánu a námorník.

Počet dielikov 141, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® City 60163 Pobrežná hliadka - začiatočnícka súprava

LEGO® City 60163 Pobrežná hliadka - začiatočnícka súprava

LEGO® City 60163 Pobrežná hliadka - začiatočnícka súprava, výrobca LEGO. Zachráň surfistu a staň sa hrdinom pobrežnej hliadky!

 

 • Zober vysielačku a vyraz na pláž LEGO® City! Vyšplhaj sa na plážovou strážnu vežu, preskúmaj vlny a hľadaj známky nebezpečenstva. Potom zavolaj zálohy na pomoc uviaznutému surfistovi. Naskoč do plážové buginy a vyjdi na breh. Potom zober surfovú dosku a pádluj zachrániť surfistu skôr, ako sa k nemu dostane žralok. S pobrežnou hliadkou LEGO City je každý deň dobrodružstvom!
 • Súčasťou sú tri minifigúrky: plavčík, surfer a vodič štvorkolky, navyše figúrka žraloka.

Počet dielikov 76, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® City 60161 Prieskum oblasti v džungli

LEGO® City 60161 Prieskum oblasti v džungli

LEGO® City 60161 Prieskum oblasti v džungli, výrobca LEGO. Odhaľ tajomstvo džungle spolu s prieskumníkmi z LEGO® City!

 • Vypátraj stranené lietadlo v džungli LEGO® City! Vydaj sa k záhadnému vraku, potom sa utábor a ráno naskoč do kajaka a vyraz preskúmať chrám dole po prúde. Maj oči otvorené, v džungli aj v zrúcaninách číha veľa zvierat i pascí. Dávaj pozor a nezatiahni za zlú lianu - v džungli LEGO City číha prekvapenie na každom kroku!
 • Odhaľ úžasné zaujímavosti pri Prieskumu oblasti v džungli. Obsahuje vrak lietadla s otváracím kokpitom, obojživelnú helikoptéru s kokpitom pre minifigúrku, otočné rotory a navijak, výskumné terénne vozidlo s kabínou pre minifigúrku, skladacie rameno žeriavu, pozorovací priestor a priestor pre motorku v zadnej časti.
 • Navyše obsahuje obojživelné vozidlo s kabínou pre minifigúrku, jaskyňu a zostaviteľný chrám.
 • Súčasťou je sedem minifigúrok: pilot, dvaja vodiči a štyria vedci / prieskumníci, navyše figúrky leoparda, krokodíla, hada, žaby a dva pavúky.

Počet dielikov 813, počet figúrok 7

Pre deti od 8 rokov

82,60 €
Vypredané
NovéLEGO® City 60160 Mobilné laboratórium do džungle

LEGO® City 60160 Mobilné laboratórium do džungle

LEGO® City 60160 Mobilné laboratórium do džungle, výrobca LEGO. Pri objavovaní nových vecí v džungli divej dobrý pozor!

 • Zbaľ si veci z Mobilného laboratória do džungle a vyraz k ukrytému vodopádu! Pomôž mechanikovi, ktorý opravuje vozidlo, kým vedec preskúmava oblasť. Daj si pozor na krokodíla vo vode a potom objav v chráme niečo úžasné. V džungli LEGO® City je každý deň vzrušujúci!
 • Urob veľký objav s pomocou mobilného laboratória do džungle, v ktorom nájdeš terénne vozidlo s laboratóriom, vodopád a chrám so skrytým pokladom, kajak, štyri minifigúrky a figúrky krokodíla a pavúka.
 • Súčasťou sú štyri minifigúrky: prieskumníčka, prieskumník, vedec a mechanik, navyše figúrky krokodíla a pavúka.

Počet dielikov 426, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

45,43 €
skladom
NovéLEGO® City 60159 Obrnený transportér do džungle

LEGO® City 60159 Obrnený transportér do džungle

LEGO® City 60159 Obrnený transportér do džungle, výrobca LEGO. Splň úlohu a vyhni sa nepríjemnému prekvapeniu uprostred džungle!

 • Ponor sa do neprebádanej džungle LEGO® City! Vydaj sa v silnom transportéri a rýchlej štvorkolke do chrámu. Pohni kameňom a objav diamant, ale pozor na obrieho pavúka strážiaceho poklad! Ale nie, teraz je zasa na love panter! Skús mu hodiť kuracie stehienko a možno, že skočí namiesto toho po ňom!
 • Vydaj sa na odvážnu misiu do džungle s transportérom s pásmi na zadných kolesách a reťazou, štvorkolkou, zostaviteľným chrámom, dvoma minifigúrkami a figúrkami pantera a pavúka.
 • Súčasťou sú dve minifigurky: prieskumník a prieskumníci, navyše figúrky pantera a pavúka.

Počet dielikov 378, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® City 60158 Nákladná helikoptéra do džungle

LEGO® City 60158 Nákladná helikoptéra do džungle

LEGO® City 60158 Nákladná helikoptéra do džungle, výrobca LEGO. Zaleť hlboko do džungle a preskúmaj skrytý chrám!

 

 • Zaleť hlboko do džungle LEGO® City a urob parádny objav! Znes sa s helikoptérou dolu a pomocí navijaka spusti štvorkolku do džungle. Vydaj sa nájsť skrytý chrám, ale pozor na obrieho pavúka! Nájdeš skrytý poklad?
 • Vyraz do džungle s nákladnou helikoptérou LEGO® City s otáčacími rotormi a navijakom. Súčasťou je navyše štvorkolka, chrám, skrytý poklad, figúrka pavúka a dve minifigúrky.
 • Súčasťou sú dve minifigurky: pilot a prieskumník, navyše figúrka pavúka.

Počet dielikov 201, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60157 Džungľa - začiatočnícka súprava

LEGO® City 60157 Džungľa - začiatočnícka súprava

LEGO® City 60157 Džungľa - začiatočnícka súprava, výrobca LEGO. Vyraz na plavbu do džungle a urob veľký objav!

 

 • Vydaj sa do záhadnej džungle LEGO® City urob úžasné objavy! Nalož svoju loď potrebným vybavením a vyraz do neprebádaných hlbín. Pozri sa na tu exotickú žabu! Zastav a zober svoju lupu, aby si sa pozrel, kým vodič dáva pozor na obrieho krokodíla. Pozor, tamto na strome je had! Zober palicu na manipuláciu s hadmi, daj ho nabok a preskúmaj tajnú schránku. Čo tam asi nájdeš?
 • Súčasťou sú tri minifigúrky: prieskumník do džungle, vedec a vodič člna, navyše figúrky krokodíla, hada a žaby

Počet dielikov 88, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »