Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® CITY

Úvod LEGO® LEGO® CITY

 


Kategória LEGO® City je jednou z najobľúbenejších vo svete LEGA. Pre chlapcov aj dievčatá sa veľmi hodí vďaka premysleným detailom každej stavebnice. Kompletne vybavené LEGO City si praje mať doma každé dieťa. Vyberať môžete z rôznych druhov stavebníc.
Jednotlivé diely sa skladajú napríklad z policajnej stanice, hasičov aj s veľkým hasičským autom 4x4, letiska, prístavu, karavanu, železnice, vlakovej stanice, vesmíru, rôznych druhov áut, lietadiel, domov a omnoho viac. Zaobstarať si samozrejme tiež môžete celú kolekciu minifigúriek, aby Vaše mesto nebolo prázdne. Táto stavebnica je u detí veľmi obľúbená.
Každý dielik je kvalitne spracovaný, má stálu farbu, presné rozmery a je pevný. Deťom sa rozvíja tvorivosť a dokážu sa sami zabaviť aj na niekoľko hodín. Fantázii sa medze nekladú. Lego city je výborným darčekom ku každej príležitosti. Vaše deti určite nebudú sklamané!

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
3 157
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 84
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 7 »
NovéLEGO® City 60227 Zákruta a križovatka

LEGO® City 60227 Zákruta a križovatka

LEGO® City 60227 Zákruta a križovatkavýrobca LEGO. Jazdi ešte ďalej vďaka zákrutám a križovatkám od LEGO® City!

 • Rozšír svoje stavebnice od LEGO® City vďaka zákrutám a križovatkám! Pripoj tieto časti k existujúcim cestám, nalož jedno zo svojich terénnych alebo rodinných áut a vyraz na ďalšiu vzrušujúcu cestu po LEGO City!
 • Vybuduj cesty so stavebnicou 60237 Zákruta a križovatka od LEGO® City, aby bolo vozenie nákladu alebo cestujúcich po okolí ešte zábavnejšie. Táto stavebnica, vrátane 1 zákruty a 1 križovatky, je kompatibilná s existujúcimi stavebnicami od LEGO City.

 

Počet dielikov 2

Pre deti od 5 rokov8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60176 Útek na divokej rieke

LEGO® City 60176 Útek na divokej rieke

LEGO® City 60176 Útek na divokej riekevýrobca LEGO. Prenasleduj zlodeja v napínavej naháňačke na divokej rieke!

 • Naskoč do policajného motorového člnu a prenasleduj zlodeja! Vyhni sa kameňom a kmeňom v rieke a dožeň nafukovací čln. Zapni svetlá a zastav vedľa nafukovacieho člna. Daj si pozor na skunka, aby ťa netrafil! Uff!
 • Pripni si odznak na hruď a pridaj sa k strážnikom horskej polície LEGO® City v akcii Útek na divokej rieke! Táto populárna hračka pre deti obsahuje policajný motorový čln s veľkým zaveseným motorom a svetlami, nafukovací čln s veľkými pontónmi, pádlom a miestom na otváraciu debnu. Súčasťou sú aj 2 minifigúrky a figúrka skunka.
 • Súčasťou sú aj 2 minifigúrky a figúrka skunka.

 

Počet dielikov 126, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

12,38 €
skladom
NovéLEGO® City 60240 Dobrodružstvo v kajaku

LEGO® City 60240 Dobrodružstvo v kajaku

LEGO® City 60240 Dobrodružstvo v kajakuvýrobca LEGO. Odvez sa k rieke na terénnom aute a vydaj sa na úžasné dobrodružstvo v kajaku!

 • Nalož terénne auto a kajak a priprav sa na dobrodružstvo! Nezabudni si pribaliť fotoaparát a vyraz za zábavou k rieke. Vylož kajak z terénneho auta, nasaď si záchrannú vestu a hoď sa do vody. Pozri, aká parádna žaba! Chyť fotoaparát, urob si fotku a pádluj po prúde pre ešte viac zábavných dobrodružstiev!
 • Zahraj si zábavné dobrodružstvá v prírode so stavebnicou 60240 Dobrodružstvo v kajaku od LEGO® City, ktoré obsahuje odolné terénne auto s veľkým predným nárazníkom, otvorený nákladný priestor, kabínu pre minifigúrku a priestor na otváracej streche pre kajak s pádlom, ktorý je súčasťou stavebnice. Táto tvorivá stavebnica taktiež zahŕňa minifigúrku a žabu.
 • Súčasťou je  LEGO® minifigúrka kajakára a žaby.

 

Počet dielikov 84, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60221 Potápačská jachta

LEGO® City 60221 Potápačská jachta

LEGO® City 60221 Potápačská jachtavýrobca LEGO. Priprav sa na vzrušujúce dobrodružstvo na palube potápačskej jachty!

 • Uvoľni ponornú bójku a priprav sa na dobrodružstvo! Nasaď si výbavu a ponor sa z potápačskej jachty do hlbokého modrastého mora pri LEGO® City. Zapni videokameru a zisti, čo všetko dokážeš nájsť. Fíha, nie je to náhodou truhlica s pokladom? Pozor na mečiara! Keď skončíš, zamier naspäť do člna a užívaj si slnko! Preskúmaj podmorský svet so stavebnicou 60221 Potápačská jachta od LEGO® City!
 • Táto luxusná potápačská jachta obsahuje slnečnú terasu, odnímateľnú strechu, otočný svetlomet a priestor na skladovanie/spanie vo vnútri, ako aj morskú riasu a otváraciu truhlicu s klenotom. Táto zábavná stavebnica s loďou taktiež zahŕňa bóju, 2 LEGO minifigúrky potápačov, figúrku mečiara a kraba.
 • Súčasťou sú 2 minifigúrky potápačov z LEGO® City, ako aj figúrka mečiara a kraba.

 

Počet dielikov 148, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60220 Smetiarske auto

LEGO® City 60220 Smetiarske auto

LEGO® City 60220 Smetiarske autovýrobca LEGO. Ukážte svojmu dieťaťu úžasné vozidlá, akým je aj toto odolné smetiarske auto!

 • Nasaďte si rukavice – je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Chyťte metlu, zatiaľ čo váš parťák dostane lopatu, a pozametajte smeti na jednú hromadu. Fuj, tá ryba ale páchne! Lopatou ju hoďte do smetiaku, potom vyprázdnite smetiarske auto skôr, než sa pustíte do ďalšieho neporiadku. Len sa nešmyknite na banánovej šupke!
 • Pomôžte vášmu dieťaťu udržať čistotu v LEGO® City pomocou stavebnice 60220 Smetiarske auto. Táto pracovná stavebnica LEGO 4+ je vyrobená tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti od predškolského veku a obsahuje odolné smetiarske auto s kabínou pre 2 minifigúrky a naklápací kontajner, ako aj špeciálnu podstavu na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom zažiť hrdosť pri stavaní na vlastnú päsť.
 • Taktiež zahŕňa jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému smetiarovi pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO modelov v prostredí známeho LEGO City. Táto zábavná stavebnica taktiež obsahuje smetiak, odpadky a 2 minifigúrky.
 • Súčasťou sú 2 minifigúrky smetiarov z LEGO® City.

 

Počet dielikov 90, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60218 Púštne pretekárske auto

LEGO® City 60218 Púštne pretekárske auto

LEGO® City 60218 Púštne pretekárske autovýrobca LEGO. Závoď cez púšť za volantom úžasného Púštneho pretekárskeho auta!

 • Pripraviť sa, pozor, ŠTART! Nasaď si prilbu a závoď cez púšť v tomto jednoducho zostaviteľnom pretekárskom aute. Najrýchlejší pretekár vyhráva, ale pozor na škorpióna! Vyhni sa mu, dupni na plyn a hor sa k cieľovej čiare! Ďalší skvelý závod v púšti LEGO® City!
 • Ponáhľaj sa k cieľovej čiare v tomto rýchlom Púštnom pretekárskom aute (60218) od LEGO® City! Toto silné pretekárske auto obsahuje otváraciu strechu, veľký predný prívod vzduchu a obrovský nastaviteľný zadný spojler. Táto zábavná zostaviteľná hračka obsahuje minifigúrku pretekára a škorpióna.
 • Súčasťou je minifigúrka pretekára z LEGO® City a škorpióna.

 

 

Počet dielikov 75, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60217 Požiarny letún

LEGO® City 60217 Požiarny letún

LEGO® City 60217 Požiarny letúnvýrobca LEGO. Zachráň uviaznutého skunka pred ohňom s pomocou hasičov z LEGO® City!

 • Pripoj sa k hasičom z LEGO® City a pomôž ochrániť miestnu prírodu! V blízkosti lesa vznikol požiar. Naskoč do lietadla a bojuj s plameňmi z výšky, zatiaľ čo sa pozemní hasiči ponáhľajú uhasiť požiar zdola. Aha, bezmocný skunk uviazol pod horiacim stromom! Vezmi svoju dymovú výstroj a bež ho zachrániť. Stihneš sa tam dostať včas? Ďalší vzrušujúci deň pre leteckú hasičskú posádku!
 • Pomôž hasičom ochrániť lesné zvieratká z LEGO® City so vzrušujúcou stavebnicou 60217 Požiarny letún, ktorá obsahuje hasičské lietadlo s dvoma vrtuľami a pontónmi, odnímateľný kokpit pre minifigúrku, vrchný poklop na naloženie vodných dielikov a páku na ich vyhodenie.
 • Táto záchranárska stavebnica zahŕňa aj hasičskú buginu s vystreľovačom na 3 dieliky, ktorý je novinkou pre január 2019, 2 stromy, 3 minifigúrky a figúrku skunka.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky z LEGO® City: pilota a 2 hasičov, ako aj figúrku skunka.

 

 

Počet dielikov 363, počet figúrok 3

Pre deti od 6 rokov37,16 €
skladom
NovéLEGO® City 60214 Zásah hasičov v burgrárni

LEGO® City 60214 Zásah hasičov v burgrárni

LEGO® City 60214 Zásah hasičov v burgrárnivýrobca LEGO. Pomôžte vášmu dieťaťu byť hrdinom a zahrajte si odvážnu záchrannú akciu v burgrárni!


 • Zachráňte hamburgery! Transparent na burgrárni v LEGO® City je v plameňoch a majiteľ potrebuje vašu pomoc. Pripevnite si kyslíkovú fľašu, naskočte do hasičského auta a ponáhľajte sa smerom k burgrárni, zatiaľ čo váš parťák hasič uháňa vpred na svojej motorke. Keď prídete na miesto, namierte delo a začnite hasiť. Podarí sa vám ho uhasiť skôr, než zhorí celá burgráreň? A nezabudnite uhasiť horiace odpadkové koše!
 • Ochráňte miestnu burgráreň pomocou úžasnej stavebnice 60214 Zásah hasičov v burgrárni od LEGO® City, ktorá obsahuje bar s transparentom a dielikmi v tvare ohňa na vrchu, posuvné obslužné okienko a odpadkové koše.
 • Táto zábavná stavebnica taktiež obsahuje hasičské auto s kabínou pre minifigúrku, 2 úložné priestory, otočnú zadnú časť a smerovacie delo s funkciou „vodnej trysky“, ktoré je novinkou pre január 2019.
 • Súčasťou je aj motorka s priestorom pre hasiaci prístroj, požiarna sekera, ktorá je novinkou pre január 2019, ako aj 3 minifigúrky.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky z LEGO® City: 2 hasičov a šéfkuchára na grile.

 

 

Počet dielikov 327, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov24,77 €
skladom
NovéLEGO® City 60213 Požiar v doku

LEGO® City 60213 Požiar v doku

LEGO® City 60213 Požiar v dokuvýrobca LEGO. Pomôžte vášmu dieťaťu byť hrdinom pri ponáhľaní sa na hasičskom člne smerom k ohňu!


 • Pripojte sa k hasičom z LEGO® City a pomôžte im ochrániť prístav! Pracovník prístavu bol v zhone a nevšimol si dymiaci sa sud s ropou, ktorý je teraz v plameňoch! Použite svoju vysielačku a privolajte hasičský čln s vodným delom a presuňte druhý sud do bezpečia skôr, než dorazí čln. Uhnite mu z cesty, lebo inak môžete skončiť v zálive! Ďalší vzrušujúci deň v LEGO City!
 • Ochráňte nábrežie LEGO® City vďaka úžasnej stavebnici 60213 Požiar v doku, ktorá obsahuje hasičský čln s vodným delom s funkciou viacnásobného striekania a zdvíhacím motorom, ktoré sú novinkou pre január 2019, ako aj prístav s vysielačkami, 2 sudmi s ropou, vozíkom a 2 minifigúrkami.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky z LEGO® City: hasiča a pracovníka prístavu.

 

 

Počet dielikov 97, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov12,38 €
skladom
NovéLEGO® City 60212 Vyhorená grilovačka

LEGO® City 60212 Vyhorená grilovačka

LEGO® City 60212 Vyhorená grilovačkavýrobca LEGO. Pomôžte vášmu dieťaťu byť hrdinom pri hasení horiaceho grilu!


 • Vezmite svoju prilbu a požiarnu výbavu; je čas byť hrdinom LEGO® City! Niekto mal chuť na párok v rožku, ale zabudol dať pozor na gril a teraz je strom v plameňoch! Ponáhľajte sa na miesto v hasičskom aute, vysuňte vedierko a dajte sa do práce. Použite svoju vernú sekeru a odseknite horiace vetvy, zahaste požiar a zachráňte deň! Sláva hasičom z LEGO City!
 • Zabavte sa so svojím dieťaťom pri ochrane LEGO® City so stavebnicou 60212 Vyhorená grilovačka. Táto akčná stavebnica LEGO 4+ je vyrobená tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti od predškolského veku a obsahuje úžasné hasičské auto s vysúvateľným vedierkom a úložným priestorom na nástroje, ako aj špeciálnu podstavu na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom zažiť hrdosť pri stavaní na vlastnú päsť.
 • Jednoduchý návod na stavanie a tvorivé hranie pomôže vášmu malému hasičovi pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho LEGO City.
 • Táto vzrušujúca hasičská súprava od LEGO City obsahuje strom a gril a navyše aj požiarnu sekeru, ktorá je novinkou pre január 2019, ako aj 2 minifigúrky.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky z LEGO® City: hasiča a návštevníka parku.

 

 

Počet dielikov 64, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov8,26 €
skladom
NovéLEGO® City 60210 Základňa leteckej polície

LEGO® City 60210 Základňa leteckej polície

LEGO® City 60210 Základňa leteckej polícievýrobca LEGO. Zahraj si vzrušujúce dobrodružstvá na zemi a vo vzduchu pomocou Základne leteckej polície od LEGO® City!


 • Udrž LEGO® City v bezpečí zo základne leteckej polície! Vezmi si šálku kávy a hor sa na rannú poradu. Počkať, čo robí to auto mimo väzenia? Zapni alarm z kontrolnej veže, lebo zloduch práve pomohol jeho parťákovi dostať sa z väzenia a utekajú spolu preč! Daj si na chrbát batoh s tryskami, rozprestri krídla a vzlietni alebo vezmi padák a ponáhľaj sa k lietadlu, aby si dobehol zloduchov. Tam sú, priprav sa na skok... 3, 2, 1... Teraz!
 • Hliadkuj v uliciach LEGO® City z výšky s detailnou stavebnicou 60210 Základňa leteckej polície, ktorá obsahuje trojposchodovú kontrolnú vežu policajnej stanice s úložným priestorom na batoh s tryskami, kanceláriu na prízemí, pripevnenú nástrojáreň a väzenskú celu s posteľou a únikovou stenou.
 • Táto fantastická stavebnica zahŕňa aj policajné lietadlo s odnímateľnou hlavicou a poklopom na vyhodenie padáka, batoh s tryskami a zložiteľnými krídlami, policajnú motorku, únikové auto s reťazou a hákom a 6 minifigúrok.
 • Súčasťou stavebnice je 6 minifigúrok z LEGO® City: 2 leteckých policajtov, 2 pozemných policajtov a 2 zloduchov.

 

 

Počet dielikov 529, počet figúrok 6

Pre deti od 6 rokov66,08 €
skladom
NovéLEGO® City 60207 Naháňačka leteckej polície s dronom

LEGO® City 60207 Naháňačka leteckej polície s dronom

LEGO® City 60207 Naháňačka leteckej polície s dronomvýrobca LEGO. Vykonaj zatknutie pomocou napínavej stavebnice od LEGO® City s helikoptérou a dronom!


 • Spoj sa s leteckou políciou z LEGO® City a staň sa súčasťou leteckej akcie! Hej, čo sa to deje na námestí? Odkiaľ sa vzal ten dron a prečo sa vznáša okolo sochy? Aha, zloduch sa ju snaží ukradnúť! Privolaj policajnú helikoptéru a vystreľ sieť, aby si chytil zloducha a jeho dron predtým, než unikne aj so sochou. Ďalší vzrušujúci deň v LEGO City!
 • Hliadkuj v uliciach LEGO® City z výšky so vzrušujúcou stavebnicou 60207 Naháňačka leteckej polície s dronom, ktorá obsahuje policajnú helikoptéru s otváracím kokpitom pre minifigúrku, otočný rotor, svetlomet a vystreľovač sietí.
 • Táto zábavná policajná stavebnica taktiež obsahuje zostaviteľný dron s otočnými rotormi a otváracími chmatákmi, minifigúrku zlatej sochy na podstavci, diaľkové ovládanie, putá a 2 minifigúrky.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky od LEGO® City: leteckého policajta a zloducha, ako aj minifigúrku zlatej sochy.

 

 

Počet dielikov 192, počet figúrok 3

Pre deti od 5 rokov16,52 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 7 »