Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Classic

Úvod LEGO® LEGO® Classic

Filter

Cena:
3 41
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 24
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO Classic 11010 Biela podložka na stavanie

LEGO Classic 11010 Biela podložka na stavanie

LEGO Classic 11010 Biela podložka na stavanie, výrobca LEGO. Takto veľká LEGO® podložka na stavanie je prvýkrát v ponuke!
 • Táto šikovná biela štvorcová LEGO podložka meria vyše 25 cm na dĺžku i na šírku (32 x 32 výstupkov) a možno na nej stavať, hrať sa a vystavovať výtvory.
 • Väčšia, lepšia, šikovnejšia, belšia!
 • Inšpirujte LEGO staviteľov s očarujúcimi možnosťami na stavanie od zamrznutých jazier a zasnežených hôr cez slnečné pláže až po vesmírne lode!
 • Kto tvrdí, že podložka musí byť pod výtvorom? Táto kvalitná podložka má dostatočne pevný úchop na to, aby stavebnicové kocky udržala z každého uhla, dokonca aj dole hlavou (skvelé pre dobrodružstva superhrdinov!), no odpojiť ich možno bez väčšej námahy.
 • A po skončení stavania je táto odolná podložka bezpečným povrchom na prenos či vystavenie štýlových výtvorov detí.
 • Hračky na neobmedzené možnosti hrania, ktoré budujú celoživotné zručnosti
 • LEGO Classic súpravy vkladajú možnosti neobmedzeného hrania a sebavyjadrovania do rúk tých najmenších. Môžu stavať, tvoriť a vymýšľať a zároveň rozvíjať kreativitu a schopnosti riešenia problémov.

 

Pre deti od 4 rokov
6,60 €
Vypredané
NovéLEGO Classic 11008 Kocky a domčeky

LEGO Classic 11008 Kocky a domčeky

LEGO Classic 11008 Kocky a domčeky, výrobca LEGO. Rozvíjajte kľúčové zručnosti so stavebnicami zo série LEGO Classic
 • Deti rozumejú, prečo je dôležité mať domov, už od veľmi útleho veku. Táto LEGO® Classic súprava Kocky a domy je teda ideálnym spôsobom, ako ich zaviesť do sveta kreatívneho stavania.
 • Deti si môžu stavebnicu postaviť, hrať sa s ňou a znova stavať a zároveň tak rozvíjať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
 • S týmto zábavným výberom LEGO domov sa môžu deti pustiť ihneď do stavania
 • Chlapci a dievčatá vo veku nad 4 roky si zamilujú stavanie a hry s týmito 6 ľahko zostaviteľnými LEGO modelmi. Postaviť možno rodinný dom, maják, iglú, zámok, malý domček a veterný mlyn.
 • Vďaka jednoduchým pokynom a štýlovým prvkom, ako sú napríklad otáčajúce sa lopatky veterného mlynu, je stavanie rýchle a zábavné. Po postavení modelov ostane deťom ešte niekoľko kociek a dielikov, z ktorých si môžu postaviť dom svojich snov.
 • LEGO Classic stavebnice do detských rúk vkladajú nápady a inšpiráciu. Zábavné modely je možné pomocou jednoduchým pokynov ihneď postaviť. Pri objavovaní radosti z vytvárania vlastných stavebných výtvorov získajú zručnosti, ktoré im zaistia úspech v budúcnosti.

 

Počet dielikov 270
Pre deti od 4 rokov
16,52 €
Vypredané
NovéLEGO Classic 11007 Zelené kreatívne kocky

LEGO Classic 11007 Zelené kreatívne kocky

LEGO Classic 11007 Zelené kreatívne kocky, výrobca LEGO. Vybudujte cenné zručnosti s LEGO kockami pre deti!
 • Táto nadčasová stavebnica je plná nápadov a inšpirácie v skvostnej zelenej farbe! Deti môžu stavebnicu postaviť, hrať sa s ňou a znova ju prestavať a zároveň tak rozvíjať svoju fantáziu a zručnosti, ktoré im v budúcnosti zaručia úspech.
 • Rozvíjajte detskú kreativitu s touto tvorivou stavebnicou
 • Zaveďte deti vo veku nad 4 roky do sveta kreatívneho stavania s troma ľahko zostaviteľnými LEGO® hračkami. Zo súpravy možno postaviť psíka, helikoptéru s otáčajúcimi sa vrtuľami a jabloň s lahodným odnímateľným jabĺčkom.
 • Vďaka jednoduchým pokynom a zábavným prvkom sa môžu zábava hneď začať. Nápaditá hra sa začína, keď deti upravia modely kombinovaním kociek, no skutočná zábava sa začína, keď postavia vlastné výtvory.
 • Budujte zručnosti pre budúci život s týmito kockami pre deti
 • LEGO Classic súpravy chlapcov a dievčatá inšpirujú stavať, tvoriť a objavovať zákutia svojej fantázie. Nielen že si užijú neobmedzenú zábavu a možnosti kreatívneho sebavyjadrovania, no zároveň môžu rozvíjať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.

 

Počet dielikov 60
Pre deti od 4 rokov
4,13 €
Vypredané
NovéLEGO Classic 11006 Modré kreatívne kocky

LEGO Classic 11006 Modré kreatívne kocky

LEGO Classic 11006 Modré kreatívne kocky, výrobca LEGO. Vybudujte cenné zručnosti s LEGO kockami pre deti!

 

 • Táto jedinečná kombinácia modrých LEGO® kociek srší nápadmi a inšpiráciou. Deti môžu hračky postaviť, hrať sa s nimi a znova stavať – táto nadčasová stavebnica naplno ukáže ich kreatívny potenciál a prispeje k rozvoju zručností, ktoré im ostanú na celý život.
 • Podnecujte kreatívne stavanie s touto LEGO začiatočníckou súpravou kociek
 • Deti vo veku nad 4 roky si tieto 3 jednoducho zostaviteľné LEGO hračky . Vďaka jednoduchým pokynom a zábavným funkciám sa môže tvorivé hranie začať hneď po otvorení balenia. Postaviť možno modrú veľrybu s veľkými okrúhlymi očami a vodotryskom, hračkársky vláčik s otáčajúcimi sa kolesami a minirobota s pohyblivými rukami. Tvorivá zábava však ani vtedy nekončí, deti totiž môžu kocky skombinovať a upraviť svoje modely a vytvoriť množstvo vlastných kreatívnych výtvorov.
 • LEGO Classic súpravy vkladajú možnosti neobmedzeného hrania a sebavyjadrovania do rúk tých najmenších. Navyše pri stavaní, tvorení a vymýšľaní budú pestovať zručnosti, ktoré im neskôr zaručia šťastie a úspech.
Počet dielikov 52
Pre deti od 4 rokov
4,13 €
Vypredané
LEGO Classic 11004 Tvorivé okienka

LEGO Classic 11004 Tvorivé okienka

LEGO Classic 11004 Tvorivé okienka, výrobca LEGO. Objav všestrannosť LEGO® dielikov vďaka stavebnici Tvorivé okienka!
 • Objavuj pomocou svojej predstavivosti nové spôsoby, ako sa dajú používať okienka a dvere v LEGO® budove so súpravou Tvorivé okienka od LEGO Classic.
 • Vyber si z pestrofarebnej škály LEGO stavebných kociek, očí, kolies a širokého sortimentu okien a dverí a vytvor si tak rôzne druhy zábavných LEGO hračiek.
 • Postav si robota na tlačenie s bruchom vo forme skrinky, domček v tvare rakety s pilotom mimozemšťanom alebo pracovitú včielku s krídlami v tvare okien. Potom vytvor bungalov s garážou a štýlovým červeným autom, zaži desivú zábavu s modelom strašidelného domčeka alebo si vytvor útulný topánkový domček v tvare čižmy! Tieto stavebnice od LEGO Classic si môžeš vysnívať, postaviť si ich a hrať sa s nimi.
Počet dielikov 450
Pre deti od 4 rokov
24,77 €
Vypredané
LEGO® Classic 11003 Kocky a oči

LEGO® Classic 11003 Kocky a oči

LEGO® Classic 11003 Kocky a oči, výrobca LEGO. Vymysli zábavné postavičky a vdýchni život svojim výtvorom od LEGO® Classic!
 • Uži si zábavu pri tvorení rôznych postavičiek so všelijakými druhmi očí, od ospalej ovce so zatvorenými očami až po tekvicu s vyvalenými očami alebo roztomilého ružového králika s pretočiteľnými očami! Táto špeciálna sada Kociek a očí od LEGO® Classic obsahuje množstvo farebných LEGO kociek a dielikov, ako aj oči s rôznymi farbami, veľkosťami a výrazmi, ktoré oživia všetky tvoje LEGO výtvory!
 • Vymysli zábavné postavičky a vdýchni život svojim LEGO® výtvorom s touto sadou 11003 Kocky a oči od LEGO Classic, ktorá obsahuje farebné LEGO kocky, tvary a figúrky, ako aj množstvo očí s rôznymi veľkosťami, farbami a výrazmi, ktoré vdýchnu život tvojim LEGO modelom.
 • Táto súprava poskytuje 3 úrovne náročnosti stavania a je skvelým doplnkom ku všetkým LEGO stavebniciam.
 • Obsahuje inštrukcie na stavanie primerané veku, ktoré pomôžu deťom objaviť ich tvorivé stavebné zručnosti.
 • Obsahuje rôzne farebné LEGO® kocky, tvary a dieliky, ako aj veľký výber očí s rôznymi výrazmi, veľkosťami a farbami.
  Vytváraj zábavné postavičky s rôznymi výrazmi a daj svojim LEGO® výtvorom šmrnc.
  Obsahuje žiarivé a pestrofarebné LEGO® kocky a dieliky, ktoré umožňujú rôznorodú tvorivú hru.
 • Stavebnica obsahuje oddeľovač kociek, ktorý uľahčuje stavanie a prestavovanie.
  Táto kreatívna stavebnica poskytuje 3 úrovne náročnosti stavania pre začínajúcich staviteľov.
 • Na stránke LEGO.com/classic nájdeš ďalšie návody na stavanie, zábavné videá, nápady a inšpiráciu. Nezabudni sa spýtať svojich rodičov, či sa môžeš pripojiť na internet. Popusti uzdu svojej tvorivosti so súpravami LEGO® Classic!
Počet dielikov 451
Pre deti od 4 rokov 
24,77 €
Vypredané
LEGO® Classic 11002 Základná súprava kociek

LEGO® Classic 11002 Základná súprava kociek

LEGO® Classic 11002 Základná súprava kociek, výrobca LEGO. Nauč sa vytvoriť klasické hračky s touto stavebnicou od LEGO® Classic!
 • Uži si nadčasové dobrodružstvo so Základnou súpravou kociek od LEGO® Classic. Spoznaj rytiera na koni a priateľského dinosaura. Rob kaskadérske kúsky v úžasnom monster trucku alebo vzlietni do nebies v klasickom vrtuľovom lietadle. Vytvor si roztomilého psíka, vtáčika v domčeku a čokoľvek ti napadne vďaka týmto žiarivým a farebným LEGO kockám, kolesám a očiam! Vymýšľaj, stavaj a hraj sa so stavebnicami od LEGO Classic.
 • Objav nadčasovú tvorivú zábavu s touto očarujúcou Základnou súpravou kociek (11002) od LEGO® Classic. Vyber si svoje obľúbené žiarivé a farebné LEGO kocky, kolesá a oči a vytvor rôzne ikonické LEGO modely od rytiera na koni až po úžasný monster truck.
 • Táto stavebnica ponúka 3 úrovne náročnosti a je skvelou začiatočníckou súpravou pre nádejných staviteľov LEGO modelov.
 • Obsahuje inštrukcie primerané veku, ktoré deťom pomáhajú objavovať ich tvorivé stavebné zručnosti. Ďalšie inštrukcie na stavanie a inšpiráciu sú k dispozícii online.
 • Obsahuje LEGO® kocky, oči a kolesá na vytváranie jednoduchých modelov.
 • Obsahuje žiarivé a pestrofarebné LEGO® dieliky, ktoré umožňujú rôznorodú tvorivú hru.
 • Na stránke LEGO.com/classic nájdeš ďalšie návody na stavanie, zábavné videá, nápady a inšpiráciu. Nezabudni sa spýtať svojich rodičov, či sa môžeš pripojiť na internet. Popusti uzdu svojej tvorivosti so súpravami LEGO® Classic!
Počet dielikov 300
Pre deti od 4 rokov 
16,52 €
Vypredané
LEGO® Classic 11001 Kocky pre rôzne nápady

LEGO® Classic 11001 Kocky pre rôzne nápady

LEGO® Classic 11001 Kocky pre rôzne nápady, výrobca LEGO. Buduj svoju fantáziu s touto tvorivou sadou pre začiatočníkov od LEGO® Classic!
 • Vytvor si klasický parný vlak, útulný domček, elektronický klavír, roztomilého červeného dinosaura a hračky od výmyslu sveta s touto pestrofarebnou sadou Kocky pre rôzne nápady od LEGO® Classic – možnosti sú nekonečné! Vymýšľaj, stavaj a hraj sa so stavebnicami od LEGO Classic!
 • Hraj a uč sa s pestrofarebnou sadou 11001 Kocky pre rôzne nápady od LEGO® Classic. Vyber si svoje obľúbené farebné LEGO kocky a dieliky vrátane očí, kolies a pántov a poskladaj budovy, zvieratá, autá a rôzne predmety. Postav LEGO klávesnicu, vláčik, dinosaura a čokoľvek ti napadne!
 • Táto začiatočnícka súprava je ideálna pre nádejných staviteľov LEGO modelov alebo ako doplnok k existujúcim LEGO stavebniciam a obsahuje inštrukcie na stavanie primerané veku, ktoré pomôžu deťom objaviť ich tvorivé stavebné zručnosti.
 • Obsahuje LEGO® kocky, oči, kolesá a pánty na vytváranie jednoduchých modelov.
 • Obsahuje žiarivé a pestrofarebné LEGO® dieliky, ktoré umožňujú rôznorodú tvorivú hru.
 • Na stránke LEGO.com/classic nájdeš ďalšie návody na stavanie, zábavné videá, nápady a inšpiráciu. Nezabudni sa spýtať svojich rodičov, či sa môžeš pripojiť na internet. Popusti uzdu svojej tvorivosti so súpravami LEGO® Classic!
Počet dielikov 123
Pre deti od 4 rokov 
8,26 €
Vypredané
LEGO 60 Years 10403 Svetová zábava

LEGO 60 Years 10403 Svetová zábava

LEGO 60 Years 10403 Svetová zábava, výrobca LEGO. Nechajte svoje dieťa zhmotniť svoje sny vďaka tejto špeciálnej edícii stavebnice LEGO®.
 • Čo môže urobiť svet zábavnejším? Vytvor si odpoveď z LEGO® kociek! Preskúmaj podvodný chrám a objav jeho tajomstvá. Potom nasadni do helikoptéry a vzlietni smerom k novým dobrodružstvám. Môžeš postaviť a prebudovať čokoľvek, čo ti len napadne, a hrať sa s tým celý deň. Malé kocky môžu inšpirovať veľké nápady!
 • Obsahuje celý rad pestrofarebných kociek a prvkov, ako aj jedinečný dielik LEGO pri príležitosti 60. výročia tejto značky. Je jedno, aká veľká je predstavivosť dieťaťa, môžete ju ešte rozšíriť pomocou LEGO kociek. Táto zábavná hračka ponúka rôzne úrovne náročnosti stavania a je skvelou začiatočníckou súpravou pre nádejných staviteľov LEGO modelov. Navyše obsahuje 2 minifigúrky. Čo postaví váš veľký mysliteľ?
Počet dielikov 295

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
Vypredané
LEGO® Classic 10715 Kocky na kolieskach

LEGO® Classic 10715 Kocky na kolieskach

LEGO® Classic 10715 Kocky na kolieskach, výrobca LEGO. Vytvor svet v pohybe s kockami na kolieskach!
 • Vytvor si všetky druhy vozidiel, od vozíka, až po koňa s povozom s touto špeciálnou súpravou LEGO® Classic, ktorá obsahuje široký sortiment kolies a pneumatík v rôznych farbách a veľkostiach.
 • Súčasťou tejto súpravy je aj sortiment LEGO dielikov vrátane tehál, tvarov a očí.
 • Táto súprava kociek na kolieskach spustí tvoju kreativitu na plné otáčky. Môžeš vytvoriť napríklad skejtbord, vozík so zmrzlinou alebo 4x4 ťahač na karavan. 
 • Obsahuje široký výber LEGO® kolies a zmes žiarivých a farebných LEGO kociek a špeciálnych dielikov vrátane tvarov a očí.
 • Táto stavebnica LEGO® Classic podporuje rôznorodú tvorivosť a predstavivosť.
 • Obsahuje návody na stavanie primerané veku s 3 úrovňami zložitosti stavania.
 • Na stránke LEGO.com/classic nájdeš ďalšie návody na stavanie, zábavné videá, nápady a inšpiráciu. Nezabudni sa spýtať svojich rodičov, či sa môžeš pripojiť na internet. Popusti uzdu svojej tvorivosti so súpravami LEGO® Classic!
Počet dielikov 442
Pre deti od 4 rokov 
20,64 €
Vypredané
LEGO® Classic 10714 Modrá podložka na stavanie

LEGO® Classic 10714 Modrá podložka na stavanie

LEGO® Classic 10714 Modrá podložka na stavanie, výrobca LEGO. Vytvor svoj vlastný svet na modrej LEGO® podložke na stavanie!
 • Vytvor útulné prímorské mesto, bazén zaliaty slnkom, loď na šírom mori a všetko, čo si len dokážeš predstaviť, s touto nádhernou modrou podložkou na stavanie – perfektný začiatočný bod pre LEGO® výtvory!
 • Vynikajúci doplnok pre každú LEGO® súpravu.
 • Štvorec s rozmermi 32 x 32 výčnelkov alebo 25 x 25 cm.
 • Popusti uzdu svojej tvorivosti so súpravami LEGO® Classic!
Počet dielikov 1
Pre deti od 4 rokov 
6,60 €
Vypredané
LEGO® Classic 10713 Kreatívny kufrík

LEGO® Classic 10713 Kreatívny kufrík

LEGO® Classic 10713 Kreatívny kufrík, výrobca LEGO. Nos so sebou tvorivý svet vo svojom vlastnom LEGO® kreatívnom kufríku!
 • Uži si organizáciu svojich LEGO® kociek s týmto inteligentným a robustným LEGO Classic kreatívnym kufríkom.
 • Otvor žltý kufrík a objav žiarivé farebné kocky, s ktorými sa môžeš zabaviť pri stavaní roztomilých stvorení, cool áut, útulných domčekov a všetkého, čo si len dokážeš predstaviť.
 • Keď stavanie dokončíš, môžeš kocky ľubovoľne uložiť do jednotlivých priehradiek a máš to hotovo!
 • Obsahuje pevný žltý kufrík s praktickými priehradkami na triedenie kociek a sortiment pestrofarebných dielikov vrátane kociek, tvarov, kolies a očí.
 • Je to dokonalá začiatočnícka súprava pre nádejných LEGO® staviteľov.
 • Táto stavebnica LEGO® Classic podporuje rôznorodú tvorivosť a predstavivosť.
 • Kufrík meria vyše 26 cm na výšku, 28 cm na šírku a má hrúbku 6 cm.
 • Na stránke LEGO.com/classic nájdeš ďalšie návody na stavanie, zábavné videá, nápady a inšpiráciu. Nezabudni sa spýtať svojich rodičov, či sa môžeš pripojiť na internet.
 • Popusti uzdu svojej tvorivosti so súpravami LEGO® Classic!
Počet dielikov 213
Pre deti od 4 rokov 
16,52 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »