Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Creator

Úvod LEGO® LEGO® Creator

 


LEGO® Creator je sada stavebníc, ktoré ponúkajú pre Vaše ratolesti rôzne druhy nových kombinácií zo sveta LEGA. Z každej stavebnice môžete zložiť až tri rôzne autá, domy či iné objekty! Akýkoľvek variant z kategórie LEGO Creator skvele poslúži na hranie pre Vaše ratolesti alebo ako doplnok do Vášho LEGO City. LEGO stavebnica je dokonalý spôsob, ako upútať pozornosť detí pri hraní, kde si skvele rozvíja tvorivosť.
LEGO Creator je u detí rozvíja kreativitu a motoriku. Vyberať si môžete z rôznych druhov áut, ako napríklad kamión, rally, traktor či autá z rôznych filmov a seriálov, ďalej tiež domy, motorky, lietadlá, zvieratá, figúrky či dokonca chalupy a zrub. Na výber je naozaj veľké množstvo stavebníc.
Vďaka kvalitným dielikom z Lega výrobky pevné, stálofarebné s presnými rozmermi, vhodné pre deti všetkých vekových kategórií.

So stavebnicou LEGO Creator zažijú Vaše deti, no i vy sami mnoho ozajstných dobrodružstiev. Stavať môžete nielen dané tri hračky, ale dokonca aj bez návodu, len s Vašou fantáziou!


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 67
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 27
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou

LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou

LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou, výrobca LEGO. Predveď napínavú šou s modelom 3 v 1 Mobilná kaskadérska šou!

 

 • Naskoč do štýlového transportéra a vydaj sa do mesta s úžasnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou! Vylož monster truck, rozostav svetelnú vežu a rozlož štartovacie a pristávacie rampy. Potom použi kliny na zablokovanie kolies transportéra a priprav sa ohúriť dav! Naštartuj úžasný monster truck, vyraz na rampu pri maximálnej rýchlosti, preleť vzduchom a dokonale pristaň! Potom ho prestavaj a pokračuj v šou s výkonným pick-upom Hot Rod alebo 2 super rýchlymi kaskadérskymi pretekárskymi dragstermi.
 • So stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou môžeš predviesť výnimočné kúsky. Vylož monster truck a svetelnú vežu z transportéra, rozlož kaskadérske rampy a šou sa môže začať! Transportér s plochou korbou má navyše 2 ohnivé výfuky a detailne prepracovanú kabínu vodiča s posteľou a televízorom.
 • Tento model 3 v 1 môžeš prestavať na pick-up Hot Rod alebo 2 pretekárske dragstery a zažiť ďalšie napínavé kaskadérske kúsky a dobrodružstvá.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: kaskadérku a jej spoľahlivého mechanika.


Počet dielikov 581, počet figúrok 2
Pre deti od 8 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31084 Pirátska horská dráha

LEGO® Creator 31084 Pirátska horská dráha

LEGO® Creator 31084 Pirátska horská dráha, výrobca LEGO. Uži si zábavu v lunaparku so stavebnicou 3 v 1 Pirátska horská dráha!

 

 • Kúp si lístok v stánku a priprav sa na dobrodružstvo so stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31084 Pirátska horská dráha! Nastúp do žraloka a poriadne sa drž. Pred lebkou sa prikrč, nech si nebuchneš hlavu, keď prefrčíš zákrutou, vykloň sa a obdivuj potopenú galeónu, no dávaj pozor na vodné delo cestou nadol cez striekajúcu vodu. Ale hlavne sa nezabudni usmiať do kamery! Po dokončení jazdy na horskej dráhe ju môžeš prestavať a pokračovať vo svojom dobrodružstve v lunaparku na vzrušujúcej lebkovej dráhe alebo vyskúšať úžasnú jazdu loďou!
 • Táto úžasná stavebnica obsahuje funkčnú horskú dráhu s pirátskou tematikou vrátane potopenej galeóny, lebkového oblúku, palmy a chobotnice. Funkčné vozne sú v podobe žraloka a hlavné klesanie dráhy obsahuje striekajúcu vodu a vodné delo. Ďalšie funkcie zahŕňajú pokladňu a stránok s balónmi.
 • Túto stavebnicu môžeš prestavať a zažiť ďalšie dobrodružstvá v lunaparku LEGO na Lebkovej dráhe alebo Jazde loďou.
 • Obsahuje 4 minifigúrky pripravené na zábavu v lunaparku plus figúrku kostlivca.


Počet dielikov 923, počet figúrok 4
Pre deti od 9 rokov
66,08 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori

LEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori

LEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori, výrobca LEGO. Vydaj sa na plavbu na palube luxusnej jachty so stavebnicou Dobrodružstvá na mori!

 

 • Uži si slnečnú dovolenku na palube luxusnej jachty LEGO® Creator 3 v 1 31083 Dobrodružstvá na mori. Táto loď má všetko, čo potrebuješ k pohodliu, vrátane dobre vybavenej kabíny a toalety. Odplávaj do slnečnej zátoky a zajazdi si k pláži na štýlovom vodnom skútri. Postav si hrad z piesku, vychutnaj si piknik, zasurfuj si alebo pozoruj roztomilé morské stvorenia, než sa vydáš späť na jachtu rybárčiť.
 • Potom model prestavaj a zaži ďalšie dobrodružstvá v útulnom domčeku na pláži s prístavom a loďou alebo v úžasnej helikoptére s pristávacou plochou a riadiacou vežou.
 • Zamier na slnečné pobrežia s touto stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31083 Dobrodružstvá na mori, ktorá obsahuje luxusnú jachtu nádhernej modro-bielej farby s radom realistických detailov vrátane radaru a prístupnej kabíny s toaletou. Jachta tiež obsahuje 4 záchranné kolesá prichytené k trupu a je vybavená vodným skútrom, surfom, rybárskym prútom, palmou a hradom z piesku.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: muža, ženu a dieťa, všetky pripravené na zábavu a dobrodružstvo.


Počet dielikov 597, počet figúrok 3
Pre deti od 9 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31077 Cukráreň

LEGO® Creator 31077 Cukráreň

LEGO® Creator 31077 Cukráreň, výrobca LEGO. Otvor si svoju vlastnú cukráreň so stavebnicou Modulárne sladké prekvapenia!

 

 • Otvor si útulnú cukráreň LEGO® s farebnou fasádou vrátane 3 červeno-bielych pruhovaných markíz a štýlovej vývesky v tvare koláča! S touto stavebnicou LEGO Creator 3 v 1 31077 Modulárne sladké prekvapenia môžeš pripraviť krásne muffiny a pečivo, vystaviť ich na otočnom stojane na zákusky vo veľkej vitríne, podávať ich hladným zákazníkom a predávať nápoje a nanuky v pojazdnom stánku. Potom si vezmi svoju obľúbenú dobrotu a vyjdi hore schodmi na strešnú terasu, kde si môžeš vychutnať zaslúžený oddych.
 • Môžeš jednoducho miešať a kombinovať zostaviteľné moduly a prispôsobiť si tak cukráreň – vymeň okná a dvere alebo vytvor terasu na prízemí. Je to len na tebe! A keď budeš mať chuť na zmenu, prestavaj túto stavebnicu 3 v 1 a pokračuj vo svojom dobrodružstve v pohodlnej plavárni alebo reštaurácii!
 • Stavebnica tiež obsahuje pojazdný stánok, dáždnik, bankomat a automat na žuvačky.
 • Tento model 3 v 1 môžeš prestavať na plaváreň alebo reštauráciu a zažívať tak ďalšie dobrodružstvá.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: predavač a 2 zákazníčky.


Počet dielikov 396, počet figúrok 3
Pre deti od 8 rokov
28,91 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo

LEGO® Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo

LEGO®  Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo, výrobca LEGO. Ohrom davy divákov so stavebnicou Odvážne kaskadérske lietadlo 3 v 1!

 

 • Rob odvážne kaskadérske kúsky so stavebnicou Odvážne kaskadérske lietadlo 3 v 1, ktorá obsahuje klasický dvojplošník s kombináciou jasne červenej, bielej a modrej farby s hviezdami a zlatými detailmi. Nasaď si helmu, roztoč vrtuľu a vylez na krídla. Stoj pevne a nestrať rovnováhu, keď lietadlo robí premety a kľučky rozrážajúc oblaky, čím uvádza davy na zemi do vytrženia.
 • Keď dokončíš svoje vzdušné predstavenie, prestavaj kaskadérske lietadlo na raketové auto a prežeň sa púšťou rekordnou rýchlosťou alebo vyvádzaj kaskadérske kúsky na palube raketového člna.
 • Táto stavebnica obsahuje minifigúrku kaskadéra pripraveného predviesť svoje schopnosti vo farebnom kaskadérskom obleku, prilbe a okuliaroch.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 200, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine

LEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine

LEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine, výrobca LEGO. Uži si zábavu pri mori so stavebnicou Dodávka surferov Sunshine 3 v 1!

 • Vydaj sa na pláž na palube úžasnej Dodávky surferov Sunshine. Nalož surf, slnečník, stôl, rozkladacie ležadlo a kreslo na strešný nosič a naskoč si. Nájdi správne miesto na surfovanie pomocou ďalekohľadu, zapáľ oheň v grile a zvez sa na vlnách!
 • Keď ťa unaví surfovanie, vychutnaj si teplý drink a obľúbený film vo vnútri útulnej dodávky. Potom prestavaj karavan na vežu plavčíka a ponáhľaj sa zachrániť topiacich sa na super štvorkolke alebo si poskladaj úžasnú plážovú buginu a leť s vetrom opreteky na pieskových dunách.
 • Obsahuje dve minifigúrky: ženu a muža pripravených na zábavné letné dobrodružstvá. 
 • Obsahuje obytnú dodávku s rozkladacou posteľou, televízorom, pohovkou a kuchynkou, ako aj s tónovanými oknami, veľkými bočnými spätnými zrkadlami a strešným nosičom s odnímateľným príslušenstvom vrátane slnečníka z kociek, grilu, stola a rozkladacieho ležadla a stoličky a navyše aj surf. 

Počet dielikov 379, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Creator 31080 Zimné prázdniny

LEGO® Creator 31080 Zimné prázdniny

LEGO® Creator 31080 Zimné prázdniny, výrobca LEGO. Vyraz na zasnežené svahy s modulárnou stavebnicou 3 v 1 Zimné prázdniny!

 • Uži si aktívnu dovolenku s modulárnou stavebnicou Zimné prázdniny. Kúp si lyžiarsky výstroj v útulnej lyžiarskej chatke alebo si dopraj hrnček kakaa a oddýchni si pri piknikovom stole či na strešnej terase. Potom si vychutnaj príjemné teplo ohniska, skôr ako si zas obuješ lyže, odvážne sa spustíš po zjazdovke a dokonale zvládneš pristátie po odvážnom skoku.
 • Zmiešaním a spájaním skladacích modulov si môžeš jednoducho prispôsobiť chatku – vymeň okná a dvere alebo vytvor dvojitý lyžiarsky svah – je to len na tebe!
 • Z tejto stavebnice si môžeš poskladať aj úžasnú bobovú dráhu spolu so saňami a televíznou kamerou alebo Yetiho prekvapenie s blúdiacim Yetim okolo malého horského zrubu.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: ženu a muža vystrojených pre dobrodružstvá v zimnej krajine. 
 • Stavebnica Zimné prázdniny obsahuje útulnú lyžiarsku chatku so zjazdovkou na streche, slalomové vlajky, balkón s otvoreným ohniskom a obchod s detailne prepracovaným interiérom, pokladňou a servisnými dvierkami, ako aj vonkajší piknikový stolík. 

Počet dielikov 374, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31081 Skejťácky dom

LEGO® Creator 31081 Skejťácky dom

LEGO® Creator 31081 Skejťácky dom, výrobca LEGO. Uži si úžasné aktivity v modulárnom Skate dome 3 v 1!

 • Vybuduj si super Skate dom, kde budeš môcť robiť kopu úžasných vecí! Nasaď si svoju ochrannú prilbu, vezmi si svoj skateboard a rob obrovské skoky na rampe alebo si vyskúšaj lezeckú stenu a skús vyliezť až na strechu! Preháňaj sa na skútri, hojdaj sa na preliezačke, zahádž si na kôš alebo pozeraj telku z pohodlnej pohovky.
 • Zmiešaním a spájaním skladacích modulov si môžeš jednoducho prispôsobiť Skate dom – vymeň okná a dvere alebo vytvor skateboardovú rampu na streche – je to len na tebe!
 • Z tejto stavebnice si môžeš poskladať aj úžasnú herňu s hracími automatmi a kaviarňou v kúte alebo úžasný skate park spolu so super skateboardovou dráhou a televíznou kamerou.
 • Obsahuje dve minifigúrky chlapca a dievčatka pripravených na dobrodružstvá. 
 • Obsahuje detailne prepracovaný interiér, skateboardovú rampu, preliezačku, lezeckú stenu a basketbalovú obruč a navyše skateboard a skúter. 

Počet dielikov 422, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31075 Dobrodružstvá vo vnútrozemí

LEGO® Creator 31075 Dobrodružstvá vo vnútrozemí

LEGO®  Creator 31075 Dobrodružstvá vo vnútrozemí, výrobca LEGO. Vyraz do divočiny so stavebnicou 3 v 1 Dobrodružstvá vo vnútrozemí!

 

 • Vydaj sa po lesnej cestičke za Dobrodružstvami vo vnútrozemí! Nalož svoje náradie do masívneho terénneho auta so strešnými reflektormi, ochrannou klietkou a extra širokými kolesami s mohutnými pneumatikami. Naskoč so svojim roztomilým psíkom do kabíny a vydaj sa na cestu. Jazdi v drsnom teréne a odstráň z cesty padlý kmeň stromu pomocou navijaka.
 • Keď dorazíš do cieľa, prestavaj terénne auto na stanový tábor v divočine s prístreškom, malým člnom a horským potôčikom alebo sa vydaj na odvážne záchranné misie s helikoptérou s navijakom.
 • Táto stavebnica LEGO® Creator je vhodná pre chlapcov aj dievčatá.
 • Obsahuje klasické terénne vozidlo so strešnými reflektormi, rezervným kolesom namontovaným na kapote motora, offroadovým nárazníkom, kabínou pre minifigúrku s ochrannou konštrukciou a širokými kolesami s mohutnými pneumatikami a navyše funkčný navijak, stavebnicu kmeňa stromu a zelené rastliny.
 • Obsahuje minifigúrku bádateľa pripraveného na dobrodružstvo a stavebnicu jeho verného psa.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 225, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31074 Pretekárske auto

LEGO® Creator 31074 Pretekárske auto

LEGO®  Creator 31074 Pretekárske auto, výrobca LEGO. Odpáľ to zo štartovacej čiary v Pretekárskom aute 3 v 1!

 

 • Prežeň sa cez lesy a polia ako víchor s týmto úžasným Pretekárskym autom s dychberúcou zeleno-čierno-modrou farebnou kombináciou, obrovským tónovaným čelným sklom, detailne prepracovaným kokpitom s otváracími dverami a úžasnými modrými elektrónmi s nízkoprofilovými pneumatikami.
 • Stlačením tlačidla zdvihneš nasávanie vzduchu na kapote, potom zdvihni zadný poklop, namontuj silný raketový motor a vyraz vpred úžasnou rýchlosťou!
 • Po pretekoch ho môžeš prestavať na super silný ťahač alebo sa vydať do náročného terénu na odolnej a kompaktnej štvorkolke.
 • Super štýlové pretekárske auto, otvor dvere a pozri si detailne prepracovaný kokpit, nadvihni zadnú kapotu, pod ktorou nájdeš raketový motor, ktorý môžeš namontovať na strechu, a stlačením tlačidla zdvihni nasávanie vzduchu na kapote.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 241
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31073 Bájne stvorenia

LEGO® Creator 31073 Bájne stvorenia

LEGO®  Creator 31073 Bájne stvorenia, výrobca LEGO. Vytvor si svoj vlastný strašidelný svet so stavebnicou Bájne stvorenia 3 v 1!

 

 • Uži si bájne dobrodružstvá s touto úžasnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1. Postav si ohromujúceho oheň chrliaceho draka s hrozivými zelenými očami a obrovskými pazúrmi ostrými ako žiletka v ohnivých červeno-žltých farbách. Šľahaj silným, mohutným dračím chvostom, rozviň jeho krídla a vzlietni do oblakov!
 • Potom ho prestavaj na iné bájne stvorenia, ako sú ozrutný pavúk s obrovskými, hrôzostrašnými klepetami a husiu kožu naháňajúcimi nohami alebo nebezpečný troll so sekerou, ktorá slúži aj ako heavy metalová gitara, a zaži nové dobrodružstvá.
 • Táto detská stavebnica ponúka aj pohyblivé nohy, hlavu, chvost a krídla.
 • Stavebnica Bájne stvorenia obsahuje oheň chrliaceho draka s obrovskými tesákmi, zelenými očami a ostrými pazúrmi a pohyblivými čeľusťami, hlavou, chvostom a krídlami.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 223
Pre deti od 7 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Cretaor 31072 Extrémne motory

LEGO® Cretaor 31072 Extrémne motory

LEGO®  Cretaor 31072 Extrémne motory, výrobca LEGO. Vstúp do sveta pretekov so stavebnicou 3 v 1 Extrémne motory!

 

 • Nasadni do kokpitu Pretekárskeho auta s obrovským motorom vzadu, bočnými prívodmi vzduchu, širokými kolesami s nízkoprofilovými pneumatikami a športovou modro-žlto-čiernou farebnou kombináciou.
 • Nastav si zrkadlá a zadný spojler pre maximálnu rýchlosť. Potom sa postav na štartovú čiaru a priprav sa na preteky!
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.
 • Prestavaj pretekárske auto Extrémne motory na silný Hot Rod a uži si ďalšie dobrodružstvá za volantom vo vysokej rýchlosti alebo zaži vzrušujúce vodné preteky na palube aerodynamického pretekárskeho motorového člna.


Počet dielikov 109
Pre deti od 6 rokov
8,26 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »