Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Creator

Úvod LEGO® LEGO® Creator

 


LEGO® Creator je sada stavebníc, ktoré ponúkajú pre Vaše ratolesti rôzne druhy nových kombinácií zo sveta LEGA. Z každej stavebnice môžete zložiť až tri rôzne autá, domy či iné objekty! Akýkoľvek variant z kategórie LEGO Creator skvele poslúži na hranie pre Vaše ratolesti alebo ako doplnok do Vášho LEGO City. LEGO stavebnica je dokonalý spôsob, ako upútať pozornosť detí pri hraní, kde si skvele rozvíja tvorivosť.
LEGO Creator je u detí rozvíja kreativitu a motoriku. Vyberať si môžete z rôznych druhov áut, ako napríklad kamión, rally, traktor či autá z rôznych filmov a seriálov, ďalej tiež domy, motorky, lietadlá, zvieratá, figúrky či dokonca chalupy a zrub. Na výber je naozaj veľké množstvo stavebníc.
Vďaka kvalitným dielikom z Lega výrobky pevné, stálofarebné s presnými rozmermi, vhodné pre deti všetkých vekových kategórií.

So stavebnicou LEGO Creator zažijú Vaše deti, no i vy sami mnoho ozajstných dobrodružstiev. Stavať môžete nielen dané tri hračky, ale dokonca aj bez návodu, len s Vašou fantáziou!


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 67
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 27
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou

LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou

LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou, výrobca LEGO. Predveď napínavú šou s modelom 3 v 1 Mobilná kaskadérska šou!

 

 • Naskoč do štýlového transportéra a vydaj sa do mesta s úžasnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou! Vylož monster truck, rozostav svetelnú vežu a rozlož štartovacie a pristávacie rampy. Potom použi kliny na zablokovanie kolies transportéra a priprav sa ohúriť dav! Naštartuj úžasný monster truck, vyraz na rampu pri maximálnej rýchlosti, preleť vzduchom a dokonale pristaň! Potom ho prestavaj a pokračuj v šou s výkonným pick-upom Hot Rod alebo 2 super rýchlymi kaskadérskymi pretekárskymi dragstermi.
 • So stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou môžeš predviesť výnimočné kúsky. Vylož monster truck a svetelnú vežu z transportéra, rozlož kaskadérske rampy a šou sa môže začať! Transportér s plochou korbou má navyše 2 ohnivé výfuky a detailne prepracovanú kabínu vodiča s posteľou a televízorom.
 • Tento model 3 v 1 môžeš prestavať na pick-up Hot Rod alebo 2 pretekárske dragstery a zažiť ďalšie napínavé kaskadérske kúsky a dobrodružstvá.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: kaskadérku a jej spoľahlivého mechanika.


Počet dielikov 581, počet figúrok 2
Pre deti od 8 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori

LEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori

LEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori, výrobca LEGO. Vydaj sa na plavbu na palube luxusnej jachty so stavebnicou Dobrodružstvá na mori!

 

 • Uži si slnečnú dovolenku na palube luxusnej jachty LEGO® Creator 3 v 1 31083 Dobrodružstvá na mori. Táto loď má všetko, čo potrebuješ k pohodliu, vrátane dobre vybavenej kabíny a toalety. Odplávaj do slnečnej zátoky a zajazdi si k pláži na štýlovom vodnom skútri. Postav si hrad z piesku, vychutnaj si piknik, zasurfuj si alebo pozoruj roztomilé morské stvorenia, než sa vydáš späť na jachtu rybárčiť.
 • Potom model prestavaj a zaži ďalšie dobrodružstvá v útulnom domčeku na pláži s prístavom a loďou alebo v úžasnej helikoptére s pristávacou plochou a riadiacou vežou.
 • Zamier na slnečné pobrežia s touto stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31083 Dobrodružstvá na mori, ktorá obsahuje luxusnú jachtu nádhernej modro-bielej farby s radom realistických detailov vrátane radaru a prístupnej kabíny s toaletou. Jachta tiež obsahuje 4 záchranné kolesá prichytené k trupu a je vybavená vodným skútrom, surfom, rybárskym prútom, palmou a hradom z piesku.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: muža, ženu a dieťa, všetky pripravené na zábavu a dobrodružstvo.


Počet dielikov 597, počet figúrok 3
Pre deti od 9 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31077 Cukráreň

LEGO® Creator 31077 Cukráreň

LEGO® Creator 31077 Cukráreň, výrobca LEGO. Otvor si svoju vlastnú cukráreň so stavebnicou Modulárne sladké prekvapenia!

 

 • Otvor si útulnú cukráreň LEGO® s farebnou fasádou vrátane 3 červeno-bielych pruhovaných markíz a štýlovej vývesky v tvare koláča! S touto stavebnicou LEGO Creator 3 v 1 31077 Modulárne sladké prekvapenia môžeš pripraviť krásne muffiny a pečivo, vystaviť ich na otočnom stojane na zákusky vo veľkej vitríne, podávať ich hladným zákazníkom a predávať nápoje a nanuky v pojazdnom stánku. Potom si vezmi svoju obľúbenú dobrotu a vyjdi hore schodmi na strešnú terasu, kde si môžeš vychutnať zaslúžený oddych.
 • Môžeš jednoducho miešať a kombinovať zostaviteľné moduly a prispôsobiť si tak cukráreň – vymeň okná a dvere alebo vytvor terasu na prízemí. Je to len na tebe! A keď budeš mať chuť na zmenu, prestavaj túto stavebnicu 3 v 1 a pokračuj vo svojom dobrodružstve v pohodlnej plavárni alebo reštaurácii!
 • Stavebnica tiež obsahuje pojazdný stánok, dáždnik, bankomat a automat na žuvačky.
 • Tento model 3 v 1 môžeš prestavať na plaváreň alebo reštauráciu a zažívať tak ďalšie dobrodružstvá.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: predavač a 2 zákazníčky.


Počet dielikov 396, počet figúrok 3
Pre deti od 8 rokov
28,91 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo

LEGO® Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo

LEGO®  Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo, výrobca LEGO. Ohrom davy divákov so stavebnicou Odvážne kaskadérske lietadlo 3 v 1!

 

 • Rob odvážne kaskadérske kúsky so stavebnicou Odvážne kaskadérske lietadlo 3 v 1, ktorá obsahuje klasický dvojplošník s kombináciou jasne červenej, bielej a modrej farby s hviezdami a zlatými detailmi. Nasaď si helmu, roztoč vrtuľu a vylez na krídla. Stoj pevne a nestrať rovnováhu, keď lietadlo robí premety a kľučky rozrážajúc oblaky, čím uvádza davy na zemi do vytrženia.
 • Keď dokončíš svoje vzdušné predstavenie, prestavaj kaskadérske lietadlo na raketové auto a prežeň sa púšťou rekordnou rýchlosťou alebo vyvádzaj kaskadérske kúsky na palube raketového člna.
 • Táto stavebnica obsahuje minifigúrku kaskadéra pripraveného predviesť svoje schopnosti vo farebnom kaskadérskom obleku, prilbe a okuliaroch.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 200, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine

LEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine

LEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine, výrobca LEGO. Uži si zábavu pri mori so stavebnicou Dodávka surferov Sunshine 3 v 1!

 • Vydaj sa na pláž na palube úžasnej Dodávky surferov Sunshine. Nalož surf, slnečník, stôl, rozkladacie ležadlo a kreslo na strešný nosič a naskoč si. Nájdi správne miesto na surfovanie pomocou ďalekohľadu, zapáľ oheň v grile a zvez sa na vlnách!
 • Keď ťa unaví surfovanie, vychutnaj si teplý drink a obľúbený film vo vnútri útulnej dodávky. Potom prestavaj karavan na vežu plavčíka a ponáhľaj sa zachrániť topiacich sa na super štvorkolke alebo si poskladaj úžasnú plážovú buginu a leť s vetrom opreteky na pieskových dunách.
 • Obsahuje dve minifigúrky: ženu a muža pripravených na zábavné letné dobrodružstvá. 
 • Obsahuje obytnú dodávku s rozkladacou posteľou, televízorom, pohovkou a kuchynkou, ako aj s tónovanými oknami, veľkými bočnými spätnými zrkadlami a strešným nosičom s odnímateľným príslušenstvom vrátane slnečníka z kociek, grilu, stola a rozkladacieho ležadla a stoličky a navyše aj surf. 

Počet dielikov 379, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31081 Skejťácky dom

LEGO® Creator 31081 Skejťácky dom

LEGO® Creator 31081 Skejťácky dom, výrobca LEGO. Uži si úžasné aktivity v modulárnom Skate dome 3 v 1!

 • Vybuduj si super Skate dom, kde budeš môcť robiť kopu úžasných vecí! Nasaď si svoju ochrannú prilbu, vezmi si svoj skateboard a rob obrovské skoky na rampe alebo si vyskúšaj lezeckú stenu a skús vyliezť až na strechu! Preháňaj sa na skútri, hojdaj sa na preliezačke, zahádž si na kôš alebo pozeraj telku z pohodlnej pohovky.
 • Zmiešaním a spájaním skladacích modulov si môžeš jednoducho prispôsobiť Skate dom – vymeň okná a dvere alebo vytvor skateboardovú rampu na streche – je to len na tebe!
 • Z tejto stavebnice si môžeš poskladať aj úžasnú herňu s hracími automatmi a kaviarňou v kúte alebo úžasný skate park spolu so super skateboardovou dráhou a televíznou kamerou.
 • Obsahuje dve minifigúrky chlapca a dievčatka pripravených na dobrodružstvá. 
 • Obsahuje detailne prepracovaný interiér, skateboardovú rampu, preliezačku, lezeckú stenu a basketbalovú obruč a navyše skateboard a skúter. 

Počet dielikov 422, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31073 Bájne stvorenia

LEGO® Creator 31073 Bájne stvorenia

LEGO®  Creator 31073 Bájne stvorenia, výrobca LEGO. Vytvor si svoj vlastný strašidelný svet so stavebnicou Bájne stvorenia 3 v 1!

 

 • Uži si bájne dobrodružstvá s touto úžasnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1. Postav si ohromujúceho oheň chrliaceho draka s hrozivými zelenými očami a obrovskými pazúrmi ostrými ako žiletka v ohnivých červeno-žltých farbách. Šľahaj silným, mohutným dračím chvostom, rozviň jeho krídla a vzlietni do oblakov!
 • Potom ho prestavaj na iné bájne stvorenia, ako sú ozrutný pavúk s obrovskými, hrôzostrašnými klepetami a husiu kožu naháňajúcimi nohami alebo nebezpečný troll so sekerou, ktorá slúži aj ako heavy metalová gitara, a zaži nové dobrodružstvá.
 • Táto detská stavebnica ponúka aj pohyblivé nohy, hlavu, chvost a krídla.
 • Stavebnica Bájne stvorenia obsahuje oheň chrliaceho draka s obrovskými tesákmi, zelenými očami a ostrými pazúrmi a pohyblivými čeľusťami, hlavou, chvostom a krídlami.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 223
Pre deti od 7 rokov
12,38 €
skladom
LEGO® Creator 31070 Turbo pretekárske auto

LEGO® Creator 31070 Turbo pretekárske auto

LEGO®  Creator 31070 Turbo pretekárske auto, výrobca LEGO. Sadni za volant úžasného Turbo pretekárskeho auta 3 v 1!

 • Naskoč na pretekársku dráhu v tomto super veľkolepom Turbo pretekárskom aute, vytvorenom v svetlomodrej farbe, so širokým bielym pretekárskym pruhom, bielym zadným spojlerom a štýlovými čierno-bielymi ráfikmi a nízkoprofilovými pneumatikami.
 • Stlač spojler, vyklop tak dvere do boku a odhaľ detailný interiér s pretekárskym volantom, tachometrom, pohyblivou rýchlostnou pákou, núdzovou ručnou brzdou a ohnivými žlto-šedými nastaviteľnými pretekárskymi sedačkami chránenými robustnou bezpečnostnou klietkou. 
 • Otvor zadné dvere a prezri si obrovský motor s pochromovanými roštmi a pohyblivými časťami. 
 • Celkový dojem z tohoto impozantného modelu 3 v 1, dotvárajú ešte detailne vypracované svetlomety, zadné svetlá, otváracia strecha, vonkajšie spätné zrkadlá a tónované čelné sklo. 
 • Auto môžeš tiež prestavať na Vysokozdvižný vozík alebo na Parádne modré pretekárske auto.

Počet dielikov 664

Pre deti od 9 rokov

45,43 €
skladom
LEGO® Creator 31069 Rodinná vila

LEGO® Creator 31069 Rodinná vila

LEGO®  Creator 31069 Rodinná vila, výrobca LEGO. Prestavuj a užívaj si s touto parádnou Rodinnou vilou 3 v 1!

 • Pripoj sa k rodinke v trojposchodovej rodinnej vile. Súčasťou tejto prekrásnej súpravy je pestrofarebná fasáda s množstvom okien, so záhradným kútikom, vidieckym kozubom, psou búdou a poštovou schránkou. 
 • Vnútri nájdeš spálňu plnú detailov, kuchyňu, ďalej stoly a tiež pohovku. 
 • Daj pár košov, vezmi psíka na prechádzku alebo vybehni po schodoch na dláždenú terasu na prostrednom poschodí a chvíľu odpočívaj na ležadle. Otvor vráta garáže a objav parádne auto s otváracou strechou a fungujúcimi svetlometmi! 
 • Ľahko kombinuj jednotlivé oddeliteľné časti a upravuj si tak svoj dom - vymeň medzi sebou okná, dvere, záhradu, terasu alebo trebárs strechu - je to len na tebe! 
 • Môžeš dokonca prestavať túto súpravu LEGO® Creator na krásny Golfový hotel alebo Letnú vilu s bazénom.
 • Súčasťou sú tri minifigúrky: muž, žena a chlapec, navyše zostaviteľná figúrka psa.

Počet dielikov 728, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

53,69 €
skladom
LEGO® Creator 31068 Moderný dom

LEGO® Creator 31068 Moderný dom

LEGO®  Creator 31068 Moderný dom, výrobca LEGO. Uži si ekologicky šetrné dobrodružstvo so súpravou Moderné bývanie 3 v 1!

 • Vytvor si jednoducho krásny moderný dom 3 v 1. Súprava obsahuje sviežu bielu, hnedú a svetlomodrú farebnú schému, veľké okná, solárne strešné okno, balkón so slnečníkom a detailný vzdušný interiér so spálňou na poschodí a prízemnou izbou s pohovkou a kreslom. 
 • Uži si zábavu na trampolíne, vezmi na prechádzku roztomilého psíka alebo si dobi elektromobil a vyraz do ulíc. Prevez sa na skateboarde, zahraj si stolný tenis, precvič si hru na gitare alebo si choď zaplávať v bazéne. 
 • Ľahko kombinuj jednotlivé oddeliteľné časti a upravuj si tak svoj dom - prehoď okná a dvere alebo si trebárs postav strešnú terasu - je to len na tebe!  
 • Môžeš dokonca prestavať túto súpravu LEGO® Creator na parádne Bývanie pri jazere alebo na Záhradné bývanie.
 • Súčasťou sú dve minifigúrky: žena a chlapec, navyše zostaviteľná figúrka psa.

Počet dielikov 386, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

28,91 €
skladom
LEGO Creator 31065 Mestský dom so záhradkou

LEGO Creator 31065 Mestský dom so záhradkou

LEGO Creator 31065 Mestský dom so záhradkou, výrobca LEGO. Zaži čaro Mestského domu so záhradkou 3 v 1.

 • Vystúp po schodoch až k modrým vstupným dverám tohoto trojposchodového domu. Vnútri nájdeš hŕbu detailov vrátane pohodlnej izby s plochou televíziou a pohovkou, navyše izba s krbom a detailnou kuchyňou. Prejdi po schodisku na druhé poschodie a nájdeš tu pohodlnú spálňu s dverami, ktoré vedú na balkón, kde sa môžeš starať o kvety alebo si užívať výhľad na park.
 • Ak máš chuť na zmenu, prečo nevziať roztomilého psíka na prechádzku alebo sa previezť na skvelom skútri?
 • Súčasťou sú 2 minifigúrky, navyše zostaviteľný pes a vtáčik.
 • Tento model Creator 3 v 1 možno prestaviť na Kaviareň v meste alebo na Predmestský dom so skleníkom.

Počet dielikov 566, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
skladom
LEGO Creator 31063 Dovolenka na pláži

LEGO Creator 31063 Dovolenka na pláži

LEGO Creator 31063 Dovolenka na pláži, výrobca LEGO. Uži si život na pláži so stavebnicou Dovolenka na pláži 3 v 1!

 • Postav svoj vlastný príbytok na leto s modro pruhovaným plážovým domčekom, ktorý má útulný interiér s červeným kreslom, akvárium a vetrák na strope. Zapni si rádio a pohojdaj sa v sieti, zarybárči si z balkóna, prevez sa na vodnom skútri, vyskúšaj popoludňajšie surfovanie alebo si len oddýchni v tieni palmy s priateľskou morskou korytnačkou! 
 • Užívaj si letnú zábavu s útulným domčekom pri mori 3 v 1 v sade, ktorá obsahuje detailný interiér, dve minifigúrky a zostaviteľnú morskú korytnačku a čajky.
 • Prestavujte tento model Creator 3 v 1 na Obchod na pláži alebo na Prístav s mólom. Súčasťou sú dve minifigúrky, navyše zostaviteľná morská korytnačka a čajka.

Počet dielikov 275, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »