Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Creator

Úvod LEGO® LEGO® Creator

 


LEGO® Creator je sada stavebníc, ktoré ponúkajú pre Vaše ratolesti rôzne druhy nových kombinácií zo sveta LEGA. Z každej stavebnice môžete zložiť až tri rôzne autá, domy či iné objekty! Akýkoľvek variant z kategórie LEGO Creator skvele poslúži na hranie pre Vaše ratolesti alebo ako doplnok do Vášho LEGO City. LEGO stavebnica je dokonalý spôsob, ako upútať pozornosť detí pri hraní, kde si skvele rozvíja tvorivosť.
LEGO Creator je u detí rozvíja kreativitu a motoriku. Vyberať si môžete z rôznych druhov áut, ako napríklad kamión, rally, traktor či autá z rôznych filmov a seriálov, ďalej tiež domy, motorky, lietadlá, zvieratá, figúrky či dokonca chalupy a zrub. Na výber je naozaj veľké množstvo stavebníc.
Vďaka kvalitným dielikom z Lega výrobky pevné, stálofarebné s presnými rozmermi, vhodné pre deti všetkých vekových kategórií.

So stavebnicou LEGO Creator zažijú Vaše deti, no i vy sami mnoho ozajstných dobrodružstiev. Stavať môžete nielen dané tri hračky, ale dokonca aj bez návodu, len s Vašou fantáziou!


 

Filter

Určené pre:
Cena:
3 54
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 28
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo

LEGO® Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo

LEGO®  Creator 31076 Odvážne kaskadérske lietadlo, výrobca LEGO. Ohrom davy divákov so stavebnicou Odvážne kaskadérske lietadlo 3 v 1!

 

 • Rob odvážne kaskadérske kúsky so stavebnicou Odvážne kaskadérske lietadlo 3 v 1, ktorá obsahuje klasický dvojplošník s kombináciou jasne červenej, bielej a modrej farby s hviezdami a zlatými detailmi. Nasaď si helmu, roztoč vrtuľu a vylez na krídla. Stoj pevne a nestrať rovnováhu, keď lietadlo robí premety a kľučky rozrážajúc oblaky, čím uvádza davy na zemi do vytrženia.
 • Keď dokončíš svoje vzdušné predstavenie, prestavaj kaskadérske lietadlo na raketové auto a prežeň sa púšťou rekordnou rýchlosťou alebo vyvádzaj kaskadérske kúsky na palube raketového člna.
 • Táto stavebnica obsahuje minifigúrku kaskadéra pripraveného predviesť svoje schopnosti vo farebnom kaskadérskom obleku, prilbe a okuliaroch.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 200, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine

LEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine

LEGO® Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine, výrobca LEGO. Uži si zábavu pri mori so stavebnicou Dodávka surferov Sunshine 3 v 1!

 • Vydaj sa na pláž na palube úžasnej Dodávky surferov Sunshine. Nalož surf, slnečník, stôl, rozkladacie ležadlo a kreslo na strešný nosič a naskoč si. Nájdi správne miesto na surfovanie pomocou ďalekohľadu, zapáľ oheň v grile a zvez sa na vlnách!
 • Keď ťa unaví surfovanie, vychutnaj si teplý drink a obľúbený film vo vnútri útulnej dodávky. Potom prestavaj karavan na vežu plavčíka a ponáhľaj sa zachrániť topiacich sa na super štvorkolke alebo si poskladaj úžasnú plážovú buginu a leť s vetrom opreteky na pieskových dunách.
 • Obsahuje dve minifigúrky: ženu a muža pripravených na zábavné letné dobrodružstvá. 
 • Obsahuje obytnú dodávku s rozkladacou posteľou, televízorom, pohovkou a kuchynkou, ako aj s tónovanými oknami, veľkými bočnými spätnými zrkadlami a strešným nosičom s odnímateľným príslušenstvom vrátane slnečníka z kociek, grilu, stola a rozkladacieho ležadla a stoličky a navyše aj surf. 

Počet dielikov 379, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Creator 31080 Zimné prázdniny

LEGO® Creator 31080 Zimné prázdniny

LEGO® Creator 31080 Zimné prázdniny, výrobca LEGO. Vyraz na zasnežené svahy s modulárnou stavebnicou 3 v 1 Zimné prázdniny!

 • Uži si aktívnu dovolenku s modulárnou stavebnicou Zimné prázdniny. Kúp si lyžiarsky výstroj v útulnej lyžiarskej chatke alebo si dopraj hrnček kakaa a oddýchni si pri piknikovom stole či na strešnej terase. Potom si vychutnaj príjemné teplo ohniska, skôr ako si zas obuješ lyže, odvážne sa spustíš po zjazdovke a dokonale zvládneš pristátie po odvážnom skoku.
 • Zmiešaním a spájaním skladacích modulov si môžeš jednoducho prispôsobiť chatku – vymeň okná a dvere alebo vytvor dvojitý lyžiarsky svah – je to len na tebe!
 • Z tejto stavebnice si môžeš poskladať aj úžasnú bobovú dráhu spolu so saňami a televíznou kamerou alebo Yetiho prekvapenie s blúdiacim Yetim okolo malého horského zrubu.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: ženu a muža vystrojených pre dobrodružstvá v zimnej krajine. 
 • Stavebnica Zimné prázdniny obsahuje útulnú lyžiarsku chatku so zjazdovkou na streche, slalomové vlajky, balkón s otvoreným ohniskom a obchod s detailne prepracovaným interiérom, pokladňou a servisnými dvierkami, ako aj vonkajší piknikový stolík. 

Počet dielikov 374, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31081 Skejťácky dom

LEGO® Creator 31081 Skejťácky dom

LEGO® Creator 31081 Skejťácky dom, výrobca LEGO. Uži si úžasné aktivity v modulárnom Skate dome 3 v 1!

 • Vybuduj si super Skate dom, kde budeš môcť robiť kopu úžasných vecí! Nasaď si svoju ochrannú prilbu, vezmi si svoj skateboard a rob obrovské skoky na rampe alebo si vyskúšaj lezeckú stenu a skús vyliezť až na strechu! Preháňaj sa na skútri, hojdaj sa na preliezačke, zahádž si na kôš alebo pozeraj telku z pohodlnej pohovky.
 • Zmiešaním a spájaním skladacích modulov si môžeš jednoducho prispôsobiť Skate dom – vymeň okná a dvere alebo vytvor skateboardovú rampu na streche – je to len na tebe!
 • Z tejto stavebnice si môžeš poskladať aj úžasnú herňu s hracími automatmi a kaviarňou v kúte alebo úžasný skate park spolu so super skateboardovou dráhou a televíznou kamerou.
 • Obsahuje dve minifigúrky chlapca a dievčatka pripravených na dobrodružstvá. 
 • Obsahuje detailne prepracovaný interiér, skateboardovú rampu, preliezačku, lezeckú stenu a basketbalovú obruč a navyše skateboard a skúter. 

Počet dielikov 422, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31075 Dobrodružstvá vo vnútrozemí

LEGO® Creator 31075 Dobrodružstvá vo vnútrozemí

LEGO®  Creator 31075 Dobrodružstvá vo vnútrozemí, výrobca LEGO. Vyraz do divočiny so stavebnicou 3 v 1 Dobrodružstvá vo vnútrozemí!

 

 • Vydaj sa po lesnej cestičke za Dobrodružstvami vo vnútrozemí! Nalož svoje náradie do masívneho terénneho auta so strešnými reflektormi, ochrannou klietkou a extra širokými kolesami s mohutnými pneumatikami. Naskoč so svojim roztomilým psíkom do kabíny a vydaj sa na cestu. Jazdi v drsnom teréne a odstráň z cesty padlý kmeň stromu pomocou navijaka.
 • Keď dorazíš do cieľa, prestavaj terénne auto na stanový tábor v divočine s prístreškom, malým člnom a horským potôčikom alebo sa vydaj na odvážne záchranné misie s helikoptérou s navijakom.
 • Táto stavebnica LEGO® Creator je vhodná pre chlapcov aj dievčatá.
 • Obsahuje klasické terénne vozidlo so strešnými reflektormi, rezervným kolesom namontovaným na kapote motora, offroadovým nárazníkom, kabínou pre minifigúrku s ochrannou konštrukciou a širokými kolesami s mohutnými pneumatikami a navyše funkčný navijak, stavebnicu kmeňa stromu a zelené rastliny.
 • Obsahuje minifigúrku bádateľa pripraveného na dobrodružstvo a stavebnicu jeho verného psa.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 225, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31074 Pretekárske auto

LEGO® Creator 31074 Pretekárske auto

LEGO®  Creator 31074 Pretekárske auto, výrobca LEGO. Odpáľ to zo štartovacej čiary v Pretekárskom aute 3 v 1!

 

 • Prežeň sa cez lesy a polia ako víchor s týmto úžasným Pretekárskym autom s dychberúcou zeleno-čierno-modrou farebnou kombináciou, obrovským tónovaným čelným sklom, detailne prepracovaným kokpitom s otváracími dverami a úžasnými modrými elektrónmi s nízkoprofilovými pneumatikami.
 • Stlačením tlačidla zdvihneš nasávanie vzduchu na kapote, potom zdvihni zadný poklop, namontuj silný raketový motor a vyraz vpred úžasnou rýchlosťou!
 • Po pretekoch ho môžeš prestavať na super silný ťahač alebo sa vydať do náročného terénu na odolnej a kompaktnej štvorkolke.
 • Super štýlové pretekárske auto, otvor dvere a pozri si detailne prepracovaný kokpit, nadvihni zadnú kapotu, pod ktorou nájdeš raketový motor, ktorý môžeš namontovať na strechu, a stlačením tlačidla zdvihni nasávanie vzduchu na kapote.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.


Počet dielikov 241
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Cretaor 31072 Extrémne motory

LEGO® Cretaor 31072 Extrémne motory

LEGO®  Cretaor 31072 Extrémne motory, výrobca LEGO. Vstúp do sveta pretekov so stavebnicou 3 v 1 Extrémne motory!

 

 • Nasadni do kokpitu Pretekárskeho auta s obrovským motorom vzadu, bočnými prívodmi vzduchu, širokými kolesami s nízkoprofilovými pneumatikami a športovou modro-žlto-čiernou farebnou kombináciou.
 • Nastav si zrkadlá a zadný spojler pre maximálnu rýchlosť. Potom sa postav na štartovú čiaru a priprav sa na preteky!
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1.
 • Prestavaj pretekárske auto Extrémne motory na silný Hot Rod a uži si ďalšie dobrodružstvá za volantom vo vysokej rýchlosti alebo zaži vzrušujúce vodné preteky na palube aerodynamického pretekárskeho motorového člna.


Počet dielikov 109
Pre deti od 6 rokov
8,26 €
skladom
NovéLEGO® Cretaor 31071 Prieskumný dron

LEGO® Cretaor 31071 Prieskumný dron

LEGO®  Cretaor 31071 Prieskumný dron, výrobca LEGO. Staň sa strážcom oblakov s Dronom prieskumníkom 3 v 1!

 

 • Vyleť do oblakov a pozri si mesto z vtáčej perspektívy s týmto super Dronom prieskumníkom 3 v 1 s veľkým otváracím kokpitom, dvomi rotormi a zdvíhacou čeľusťou s úžasnou kombináciou oranžovej, bielej a čiernej farby. Vyšli drona na tajnú misiu, nafilmuj akciu z oblohy a pošli zábery späť na základňu. Potom prebuduj Drona prieskumníka a brázdi hladiny močiarov na palube super silného vznášadla alebo rob odvážne vzdušné manévre s klasickým vrtuľovým lietadlom.
 • Futuristický dron s množstvom úchvatných realistických detailov, ako sú dva rotory, pohyblivé kamery, veľký otvárací kokpit a pristávací podvozok, ktorý slúži aj ako zdvíhacia čeľusť.
 • Chytaj predmety so zdvíhacou čeľusťou drona a preprav ich na miesto určenia.
 • Zaži nekončené dobrodružstvá s týmto modelom 3 v 1. Prebuduj Drona prieskumníka a brázdi hladiny močiarov na palube super silného vznášadla alebo rob odvážne vzdušné manévre s klasickým vrtuľovým lietadlom.


Počet dielikov 109
Pre deti od 6 rokov
8,26 €
skladom
LEGO® Creator 31070 Turbo pretekárske auto

LEGO® Creator 31070 Turbo pretekárske auto

LEGO®  Creator 31070 Turbo pretekárske auto, výrobca LEGO. Sadni za volant úžasného Turbo pretekárskeho auta 3 v 1!

 • Naskoč na pretekársku dráhu v tomto super veľkolepom Turbo pretekárskom aute, vytvorenom v svetlomodrej farbe, so širokým bielym pretekárskym pruhom, bielym zadným spojlerom a štýlovými čierno-bielymi ráfikmi a nízkoprofilovými pneumatikami.
 • Stlač spojler, vyklop tak dvere do boku a odhaľ detailný interiér s pretekárskym volantom, tachometrom, pohyblivou rýchlostnou pákou, núdzovou ručnou brzdou a ohnivými žlto-šedými nastaviteľnými pretekárskymi sedačkami chránenými robustnou bezpečnostnou klietkou. 
 • Otvor zadné dvere a prezri si obrovský motor s pochromovanými roštmi a pohyblivými časťami. 
 • Celkový dojem z tohoto impozantného modelu 3 v 1, dotvárajú ešte detailne vypracované svetlomety, zadné svetlá, otváracia strecha, vonkajšie spätné zrkadlá a tónované čelné sklo. 
 • Auto môžeš tiež prestavať na Vysokozdvižný vozík alebo na Parádne modré pretekárske auto.

Počet dielikov 664

Pre deti od 9 rokov

45,43 €
skladom
LEGO® Creator 31069 Rodinná vila

LEGO® Creator 31069 Rodinná vila

LEGO®  Creator 31069 Rodinná vila, výrobca LEGO. Prestavuj a užívaj si s touto parádnou Rodinnou vilou 3 v 1!

 • Pripoj sa k rodinke v trojposchodovej rodinnej vile. Súčasťou tejto prekrásnej súpravy je pestrofarebná fasáda s množstvom okien, so záhradným kútikom, vidieckym kozubom, psou búdou a poštovou schránkou. 
 • Vnútri nájdeš spálňu plnú detailov, kuchyňu, ďalej stoly a tiež pohovku. 
 • Daj pár košov, vezmi psíka na prechádzku alebo vybehni po schodoch na dláždenú terasu na prostrednom poschodí a chvíľu odpočívaj na ležadle. Otvor vráta garáže a objav parádne auto s otváracou strechou a fungujúcimi svetlometmi! 
 • Ľahko kombinuj jednotlivé oddeliteľné časti a upravuj si tak svoj dom - vymeň medzi sebou okná, dvere, záhradu, terasu alebo trebárs strechu - je to len na tebe! 
 • Môžeš dokonca prestavať túto súpravu LEGO® Creator na krásny Golfový hotel alebo Letnú vilu s bazénom.
 • Súčasťou sú tri minifigúrky: muž, žena a chlapec, navyše zostaviteľná figúrka psa.

Počet dielikov 728, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

53,69 €
skladom
LEGO® Creator 31068 Moderný dom

LEGO® Creator 31068 Moderný dom

LEGO®  Creator 31068 Moderný dom, výrobca LEGO. Uži si ekologicky šetrné dobrodružstvo so súpravou Moderné bývanie 3 v 1!

 • Vytvor si jednoducho krásny moderný dom 3 v 1. Súprava obsahuje sviežu bielu, hnedú a svetlomodrú farebnú schému, veľké okná, solárne strešné okno, balkón so slnečníkom a detailný vzdušný interiér so spálňou na poschodí a prízemnou izbou s pohovkou a kreslom. 
 • Uži si zábavu na trampolíne, vezmi na prechádzku roztomilého psíka alebo si dobi elektromobil a vyraz do ulíc. Prevez sa na skateboarde, zahraj si stolný tenis, precvič si hru na gitare alebo si choď zaplávať v bazéne. 
 • Ľahko kombinuj jednotlivé oddeliteľné časti a upravuj si tak svoj dom - prehoď okná a dvere alebo si trebárs postav strešnú terasu - je to len na tebe!  
 • Môžeš dokonca prestavať túto súpravu LEGO® Creator na parádne Bývanie pri jazere alebo na Záhradné bývanie.
 • Súčasťou sú dve minifigúrky: žena a chlapec, navyše zostaviteľná figúrka psa.

Počet dielikov 386, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

28,91 €
skladom
LEGO® Creator 31067 Prázdniny pri bazéne

LEGO® Creator 31067 Prázdniny pri bazéne

LEGO®  Creator 31067 Prázdniny pri bazéne, výrobca LEGO. Hraj sa celý deň so súpravou Prázdniny pri bazénu 3 v 1!

 • Postav si svoj obľúbený prázdninový dom s touto súpravou 3 v 1: Prázdniny pri bazéne.
 • Súčasťou súpravy je červeno-béžový dom, kvetinová strešná terasa a detailný interiér, TV s plochou obrazovkou a parádna zelená pohovka. 
 • Prevez sa na skateboarde, zahraj si stolný tenis, precvič si hru na gitare alebo si choď zaplávať v bazéne. 
 • Potom vyraz na strešné grilovanie alebo na zmrzlinu v tieni slnečníka. 
 • Ľahko kombinuj jednotlivé časti stavebnice a upravuj tak svoj dom - prehoď okná a dvere alebo napríklad postav strešný bazén - je to len na tebe! 
 • Môžeš dokonca prestavať túto súpravu LEGO® Creator na Prázdniny v skate parku alebo na Prázdniny v hudobnej garáži.
 • Obsahuje dve minifigúrky: dievčatko a chlapca.

Počet dielikov 356, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

20,64 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »