Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Creator

Úvod LEGO® LEGO® Creator

 


LEGO® Creator je sada stavebníc, ktoré ponúkajú pre Vaše ratolesti rôzne druhy nových kombinácií zo sveta LEGA. Z každej stavebnice môžete zložiť až tri rôzne autá, domy či iné objekty! Akýkoľvek variant z kategórie LEGO Creator skvele poslúži na hranie pre Vaše ratolesti alebo ako doplnok do Vášho LEGO City. LEGO stavebnica je dokonalý spôsob, ako upútať pozornosť detí pri hraní, kde si skvele rozvíja tvorivosť.
LEGO Creator je u detí rozvíja kreativitu a motoriku. Vyberať si môžete z rôznych druhov áut, ako napríklad kamión, rally, traktor či autá z rôznych filmov a seriálov, ďalej tiež domy, motorky, lietadlá, zvieratá, figúrky či dokonca chalupy a zrub. Na výber je naozaj veľké množstvo stavebníc.
Vďaka kvalitným dielikom z Lega výrobky pevné, stálofarebné s presnými rozmermi, vhodné pre deti všetkých vekových kategórií.

So stavebnicou LEGO Creator zažijú Vaše deti, no i vy sami mnoho ozajstných dobrodružstiev. Stavať môžete nielen dané tri hračky, ale dokonca aj bez návodu, len s Vašou fantáziou!


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 67
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 32
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Creator 31097 Zverimex s kaviarňou

LEGO® Creator 31097 Zverimex s kaviarňou

LEGO® Creator 31097 Zverimex s kaviarňou, výrobca LEGO. Šéfuj svojmu vlastnému zverimexu s kaviarňou a uži si mestské dobrodružstvá s touto stavebnicou 3 v 1!

 

 • Otvor si vlastný biznis vďaka stavebnici Zverimex s kaviarňou. V kuchynke na hornom poschodí upeč croissanty a obslúž hladných zákazníkov, ktorí si môžu posedieť vo vnútri kaviarne alebo na terase. Postaraj sa o akvárium, tukana, roztomilého psíka a neposlušnú myšku v susednom zverimexe a oddýchni si vo svojom apartmáne na strednom poschodí, ktorý je vybavený pohovkou, televízorom a spálňou s balkónom na poschodí. Potom si vyber hotovosť v bankomate a vyber sa do stánku na hotdogy, kde si môžeš dať chutné občerstvenie! Zostaviteľné moduly sa dajú ľahko pozamieňať a vytvoriť tak rôzne poschodia v tvojom dome. A keď dostaneš chuť na zmenu, prestavaj si túto stavebnicu 3 v 1 a uži si ešte viac mestských dobrodružstiev vo viacposchodovej banke alebo na rušnej trhovej ulici s električkou!
 • Postav si zverimex s kaviarňou a potom ho prestavaj na viacposchodovú banku alebo na trhovú ulicu s električkou.
 • Obsahuje 3 minifigúrky pripravené na mestské dobrodružstvá.


Počet dielikov 969,počet figúrok 3
Pre deti od 9 rokov
66,07 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi

LEGO® Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi

LEGO® Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi, výrobca LEGO. Postav a prestavaj si helikoptéru s dvoma rotormi na stíhačku alebo vznášadlo vďaka stavebnici 3 v 1 od LEGO® Creator!

 

 • Postav a pilotuj úžasné stroje s touto stavebnicou Helikoptéra s dvoma rotormi, ktorá obsahuje pôsobivý model helikoptéry s obrovskými synchronizovanými rotormi, tónovaný kokpit s 2 sedadlami, posuvné bočné dvere, otvárateľný zadný nákladný priestor, funkčný navijak a parádny modro-oranžovo-bielo-čierny farebný dizajn. Nalož ponorku na diaľkové ovládanie, roztoč masívne rotory a vydaj sa na more. Potom otvor bočné dvere a pomocou navijaka doruč ponorku. Po skončení svojich dobrodružstiev si helikoptéru prestavaj na superrýchlu stíhačku alebo presvišti ponad vlny v rýchlom vznášadle a uži si ešte viac leteckého vzrušenia!
 • Postav si helikoptéru s dvoma rotormi a potom ju prestavaj na stíhačku alebo vznášadlo a zažiješ ešte viac vysokorýchlostnej akcie.
 • Zahŕňa minifigúrku pilota, ktorý je pripravený na dobrodružstvá.


Počet dielikov 569,počet figúrok 1
Pre deti od 9 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31095 Jarmočný kolotoč

LEGO® Creator 31095 Jarmočný kolotoč

LEGO® Creator 31095 Jarmočný kolotoč, výrobca LEGO. Spoznaj hviezdne jarmočné atrakcie so stavebnicou Jarmočný kolotoč 3 v 1!

 

 • Uži si zábavu na jarmoku so stavebnicou Jarmočný kolotoč 3 v 1 od LEGO® Creator, ktorá obsahuje úžasné kolotoče s vesmírnou tematikou a parádnou UFO dekoráciou, ako aj stánok na vstupenky, zmrzlinový vozík a lavičku. Vyber si jeden zo 4 visiacich vozíkov: raketu, raketoplán, mimozemskú loď alebo smiešnu strakatú kravu, a potom otoč červenou pákou a sleduj, ako sa zdvihnú do vzduchu a kolotoč sa roztočí! A keď už budeš mať dosť kolotočovania, prestavaj si ho na Ruské koleso alebo atrakciu Voľný pád a uži si ešte viac jarmočnej zábavy!
 • Môžeš si postaviť kolotoč a potom ho prestavať na LEGO Ruské koleso alebo atrakciu Voľný pád .
 • Obsahuje 3 minifigúrky: 1 chlapca a 2 dievčatá, ktorí sú pripravení na jarmočnú zábavu.


Počet dielikov 595,počet figúrok 3
Pre deti od 8 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31094 Pretekárske lietadlo

LEGO® Creator 31094 Pretekárske lietadlo

LEGO® Creator 31094 Pretekárske lietadlo, výrobca LEGO. Stavaj si a prestavuj úžasné pretekárske lietadlo, helikoptéru alebo stíhačku s touto stavebnicou od LEGO® Creator 3 v 1!
 • Vzlietni do výšin s úžasným Pretekárskym lietadlom od LEGO® Creator 3 v 1, ktoré spoznáš podľa modro-bielo-žlto-červenej farebnej kombinácie so samolepkami s pretekárskym motívom. Nájdeš v ňom obrovský motor s detailnými prvkami rúrok a valcov, pripevnený podvozok, veľkú vrtuľu a zalamovacie krídla pre skutočne rýchly vzhľad! Otvor tónovaný kryt, aby si sa dostal(-a) do kokpitu lietadla. Potom nastav výškové kormidlá na chvoste, vzlietni na oblohu a predvádzaj udivujúce manévre pri bleskovej rýchlosti! Keď skončíš, pretvor toto štýlové vrtuľové lietadlo na super-silnú helikoptéru alebo predvádzaj na palube kompaktnej stíhačky vertikálne vzlety a nadzvukové manévre.
 • Vychutnávaj si letecké dobrodružstvá v historickom štýle s Pretekárskym lietadlom v klasickom dizajne zo stavebnice 31094 od LEGO® Creator 3 v 1. Spoznáš ho podľa modro-bielo-žlto-červenej farebnej kombinácie so samolepkami s pretekárskym motívom. Lietadlo má viditeľný motor s detailnými prvkami rúrok a valcov, pripevnený podvozok, veľkú lietadlovú vrtuľu, zalamovacie krídla v športovom dizajne a nastaviteľné výškové kormidlá na chvoste. Táto ohromujúca hračka lietadla taktiež obsahuje otvárateľný kokpit. Nájdeš tu aj figúrku pilota v leteckej kombinéze s potlačou a prilbu.
 • So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Ak si chceš užiť ešte viac akcií a dobrodružstiev vo vzduchu, zostav si túto hračku vrtuľového lietadla a potom ju pretvor na helikoptéru alebo stíhačku.
 • Obsahuje minifigúrku pilota v kombinéze s potlačou a prilbou.


Počet dielikov 333, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
24,77 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31093 Obytná loď na rieke

LEGO® Creator 31093 Obytná loď na rieke

LEGO® Creator 31093 Obytná loď na rieke, výrobca LEGO. Vychutnávaj si počas plavenia dobrodružstvá s exotickými zvieratami na palube Obytnej lode na rieke od LEGO® Creator 3 v 1!
 •  Všetci naskočiť na palubu – poď zažiť zábavu a dobrodružstvo na Obytnej lodi na rieke! Tento pestrofarebný model od LEGO® Creator 3 v 1 je vybavený štýlovými charakteristickými prvkami a funkciami, vrátane útulnej kajuty s otvárateľnou stenou pre ľahký prístup k stoličke, posteli, TV, lampe a kuchynskej časti. V zadnej časti lode si môžeš zarybárčiť v pohodlí otočného kresla alebo vezmi fotoaparát a foť si exotických vtákov, pelikána a strach naháňajúceho krokodíla! Prestav si túto stavebnicu, aby si mohol(-a) vzlietnuť na palube klasického hydroplánu alebo si užívaj dobrodružstvá pri brehoch vody v rybárskej dedine s mólom, kaviarňou a rybárskou loďkou.
 • Naloď sa na palubu útulnej Obytnej lode na rieke so stavebnicou 31093 od LEGO® Creator 3 v 1. Tento originálny model obytnej lode je vybavený celým radom charakteristických veselých prvkov, vrátane palubnej plochy s detailnými prvkami otočného kresla, pracovného stola a pripevnenej rybárskej udice. Model je aj otvárateľný kvôli ľahkému prístupu k interiéru kabíny s detailnými prvkami stoličky, postele, TV, lampy a kuchyne.
 • So stavebnicami Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Zostav si túto hračku lode a potom ju prestav na model klasického hydroplánu alebo si užívaj dobrodružstvá pri brehoch vody v rybárskej dedine s mólom, kaviarňou a rybárskou loďkou.
 • Obytná loď obsahuje 2 minifigúrky pripravené na dobrodružstvo a taktiež figúrky vtáka, pelikána a krokodíla zostavené z kociek.


Počet dielikov 396, počet figúrok 2
Pre deti od 7 rokov
24,77 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31092 Dobrodružstvo s helikoptérou

LEGO® Creator 31092 Dobrodružstvo s helikoptérou

LEGO® Creator 31092 Dobrodružstvo s helikoptérou, výrobca LEGO. Stavaj si a prestavuj vrtuľník, motorový čln alebo bezmotorový klzák s touto stavebnicou od LEGO® Creator 3 v 1!
 •  Zostav a pilotuj úžasné stroje so stavebnicou Dobrodružstvo na vrtuľníku. Stavebnica obsahuje vrtuľník špičkovej technológie v sviežozeleno-žlto-čiernej farebnej kombinácii, tónovaným kokpitom, veľkými motormi a nastaviteľným podvozkom. Roztoč hlavný motor, namier si to hore a zaži misie vo výšinách! Keď skončíš, prestavaj stavebnicu na niečo iné a teš sa z dobrodružstiev na vode pri vysokej rýchlosti so štýlovým motorovým člnom alebo si pokojne plachti vzduchom v bezmotorovom klzáku.
 • Priprav sa na rýchlu akciu so stavebnicou 31092 Dobrodružstvo s helikoptérou od LEGO® Creator 3 v 1. Stavebnica obsahuje supermodernú helikoptéru v sviežozeleno-žlto-čiernej farebnej kombinácii, tónovaný kokpit, veľké motory, nastaviteľný podvozok a točiaci sa rotor.
 • So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Ak chceš zažiť viac zábavy vo vysokej rýchlosti, zostav si hračku helikoptéry a potom ju prestavaj na motorový čln alebo bezmotorový klzák.


Počet dielikov 114
Pre deti od 6 rokov
8,26 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31091 Kamión na prepravu raketoplánu

LEGO® Creator 31091 Kamión na prepravu raketoplánu

LEGO® Creator 31091 Kamión na prepravu raketoplánu, výrobca LEGO. Vyber si z 3 alternatívnych možností so stavebnicou Kamión na prepravu raketoplánu 3 v 1!

 

 • Vyraz za dobrodružstvami mimo tohto sveta so stavebnicou Kamión na prepravu raketoplánu od LEGO® Creator 3 v 1. Jazdi na veľkom nákladnom aute s korbou, až kým dorazíš na miesto vypustenia raketoplánu do vesmíru, uvoľni úžasný raketoplán a odpáľ ho do vesmíru. Potom otvor dvere priestoru pre náklad a použi žeriav na vozidle na vypustenie satelitu do obežnej dráhy. Keď skončíš, zamier späť na Zem a hladko pristaň, nalož raketoplán a prevez ho naspäť na základňu a začni prípravu pre ďalšiu vzrušujúcu misiu! Prestavaj túto stavebnicu 3 v 1 na štýlové vozidlo na prepravu helikoptéry alebo sa vydaj na dovolenku plnú zábavy autom s karavanom.
 • Zamier na miesto vypustenia so stavebnicou silného Kamiónu na prepravu raketoplánu 31091 od LEGO® Creator 3 v 1, ktorá obsahuje nákladné auto s korbou, vertikálne výfuky, klaksóny namontované na streche, tónované čelné sklo a 10 robustných kolies s mohutnými pneumatikami. Takisto obsahuje hračku raketoplánu s veľkými motormi, otvárateľnými dverami priestoru pre náklad, funkčným žeriavom a satelitom.
 • So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Zostav kamión na prepravu raketoplánu, potom ho pretvor na hračku vozidla na prepravu helikoptéry alebo model auta s karavanom a zaži ešte viac zábavy a dobrodružstiev.


Počet dielikov 341
Pre deti od 7 rokov
20,64 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31090 Podvodný robot

LEGO® Creator 31090 Podvodný robot

LEGO® Creator 31090 Podvodný robot, výrobca LEGO. Stavaj si a prestavuj podvodného robota, ponorku alebo podvodný žeriav s touto stavebnicou od LEGO® Creator 3 v 1!

 

 • Zamier na oceánske dno a hľadaj poklad spolu s úžasným Podvodným robotom s obrovskými ohybnými spojmi, veľkým pozorovacím priehľadným krytom navrchu s červeným robotím okom, stabilizačnými nádržami a veľkými chodidlami na chodenie po morskom dne. Uchmatni rôzne veci a vecičky a zavŕtaj do nich pomocou robotovej ľavej ruky s pazúrmi a nes ich v jeho pravej ruke, ktorú používa na uchopenie vecí. Ale dávaj si pozor na raju manta s jej zubatým chvostom! Prestavaj robota na štýlovú hlbokomorskú pátraciu ponorku s ramenom manipulátora alebo centrum hľadania pokladu v podvodnom žeriave.
 • Skúmaj hĺbky oceánu a hľadaj morské poklady so stavebnicou 31090 Podvodný robot od LEGO® Creator 3 v 1. Robot obsahuje vysoko polohovateľné spoje, veľkú priehľadnú helmu, červené robotie oko, stabilizačné nádrže a veľké chodidlá na chodenie po morskom dne. Vyber robotie oko a pretransformuj priehľadný kryt na riadiace centrum v kokpite. Hračka podvodného robota obsahuje aj pazúry a vrták na konci ľavej ruky a drapák na pravej ruke. Táto stavebnica obsahuje aj zostaviteľnú raju manta a malý diel s morskou rastlinou a prvkami zlatých tehličiek.
 • So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Ak chceš zažiť väčšiu dávku akcie a dobrodružstva v hlbinách mora, zostav si podvodného robota, potom ho pretvor na hračkársku ponorku alebo centrum hľadania pokladu v podvodnom žeriave.


Počet dielikov 207
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31089 Oranžové pretekárske auto

LEGO® Creator 31089 Oranžové pretekárske auto

LEGO® Creator 31089 Oranžové pretekárske auto, výrobca LEGO. Stavaj si a prestavuj oranžové pretekárske auto, klasické pretekárske auto alebo rýchlostný čln s touto stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1!

 

 • Zaostri na pretekársky okruh s oranžovým pretekárskym autom v jasnooranžovo-bielo-tmavomodrej farebnej kombinácii s aerodynamickou karosériou s veľkými nasávacími hrdlami, zaobleným tónovaným čelným sklom, tónovanými svetlometmi, viditeľným vzadu namontovaným motorom, veľkým zadným spoilerom a záberovými pneumatikami. Dobre si poobzeraj dizajn s priečnymi nápravami navrhnutý s minimálnym trením a nadvihni strechu, aby si sa dostal(-a) do kokpitu. Potom zaujmi svoje miesto na štartovacej čiare a priprav sa na závod! Keď skončíš, pretvor si tento model LEGO® Creator 3 v 1 na klasické pretekárske auto s otvorenou strechou alebo model vezmi na vlny v podobe vysoko-rýchlostného člnu.
 • Žeň sa opreteky až k cieľovej páske so stavebnicou 31089 Oranžové pretekárske auto od LEGO® Creator 3 v 1. Toto štýlové autíčko je navrhnuté na základe reálneho vozidla zo sveta motoristického športu a vyznačuje sa aerodynamickou karosériou s veľkými nasávacími hrdlami. Obdivovať môžeš aj jeho jasnooranžovo-bielo-tmavomodrú farebnú kombináciu. Ďalšie charakterické znaky zahŕňajú zaoblené tónované čelné sklo, tónované svetlomety, viditeľný vzadu namontovaný motor, veľký zadný spoiler a záberové pneumatiky. Nadvihni strechu, aby si sa mohol(-a) dostať do kokpitu alebo si poobzeraj dizajn s priečnymi nápravami navrhnutý s minimálnym trením.
 • So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Zostav si oranžové pretekárske auto a potom ho prestav na klasické pretekárske auto s otvorenou strechou alebo rýchlostný čln a teš sa z ešte väčšej dávky akcie a dobrodružstva.


Počet dielikov 221
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31087 Púštna bugina

LEGO® Creator 31087 Púštna bugina

LEGO® Creator 31087 Púštna bugina, výrobca LEGO. Stavaj a prestavuj púštnu buginu, lietadlo alebo štvorkolku s touto stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1!

 

 • Zamier do piesočných kopcov a uži si zábavnú jazdu s úžasnou púštnou buginou od LEGO® Creator 3 v 1, ktorá je vybavená veľkými robustnými pneumatikami, prednými svetlometmi, vzadu namontovaným motorom a nasávaním vzduchu, veľkým zadným spoilerom a mohutným výfukom! Otvor bezpečnostnú klietku, choď za koleso a priprav sa na vysokorýchlostnú akciu! A keď skončíš preteky na dunách, prestav púštnu buginu a dostaň sa do vzduchu v rýchlom lietadle alebo sa preháňaj v drsnom teréne na silnej štvorkolke.
 • Preháňaj sa drsným terénom so silnou Púštnou buginou 31087 od LEGO® Creator, ktorá má pestrofarebný športový dizajn, robustné pneumatiky, predné svetlomety, viditeľný vzadu namontovaný motor s nasávaním vzduchu, veľký zadný spoiler a výfuk, ako aj kokpit detailným červeným sedadlom, volantom a otvárateľnou bezpečnostnou klietkou.
 • So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Ak chceš zažiť rýchlejšiu vysokorýchlostnú akciu a dobrodružstvo, zostav si hračku púštnej buginy a potom si ju prestav na hračku lietadla alebo pevnú hračku štvorkolky.


Počet dielikov 147
Pre deti od 6 rokov
10,73 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31086 Futuristický letún

LEGO® Creator 31086 Futuristický letún

LEGO® Creator 31086 Futuristický letún, výrobca LEGO. Stavaj si a prestavuj futuristický letún, vesmírnu loď alebo robota s touto stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1!

 

 • Vzlietni do budúcnosti letectva s Futuristickým letúnom, ktorý sa vyznačuje úžasnou tmavočerveno-bielou farebnou kombináciou, krídlami ubiehajúcimi dopredu, tónovaným kokpitom a žeravým prúdovým motorom! Prevezmi kontrolu nad týmto štýlovým lietadlom a namier si to do oblohy, ak chceš zažiť dobrodružstvá s nadzvukovou stíhačkou! Keď skončíš, prestav ho a zamier do vesmíru s futuristickou vesmírnou loďou alebo si vychutnávaj sci-fi dobrodružstvá s lietajúcim futuristickým robotom.
 • Priprav sa na zábavu v nadzvukovom štýle so stavebnicou 31086 Futuristický letún od LEGO® Creator 3 v 1. Vyznačuje sa tmavočerveno-bielou farebnou kombináciou, krídlami ubiehajúcimi dopredu, tónovaným kokpitom, pripevneným podvozkom a rozžeraveným prúdovým motorom.
 • S touto stavebnicou LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Zostav si futuristický letún a potom ho prestavaj na hračku futuristickej vesmírnej lode alebo futuristického LEGO robota s krídlami a batohom pre viac zábavy v štýle sci-fi.


Počet dielikov 157
Pre deti od 7 rokov
12,38 €
skladom
LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou

LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou

LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou, výrobca LEGO. Predveď napínavú šou s modelom 3 v 1 Mobilná kaskadérska šou!

 

 • Naskoč do štýlového transportéra a vydaj sa do mesta s úžasnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou! Vylož monster truck, rozostav svetelnú vežu a rozlož štartovacie a pristávacie rampy. Potom použi kliny na zablokovanie kolies transportéra a priprav sa ohúriť dav! Naštartuj úžasný monster truck, vyraz na rampu pri maximálnej rýchlosti, preleť vzduchom a dokonale pristaň! Potom ho prestavaj a pokračuj v šou s výkonným pick-upom Hot Rod alebo 2 super rýchlymi kaskadérskymi pretekárskymi dragstermi.
 • So stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou môžeš predviesť výnimočné kúsky. Vylož monster truck a svetelnú vežu z transportéra, rozlož kaskadérske rampy a šou sa môže začať! Transportér s plochou korbou má navyše 2 ohnivé výfuky a detailne prepracovanú kabínu vodiča s posteľou a televízorom.
 • Tento model 3 v 1 môžeš prestavať na pick-up Hot Rod alebo 2 pretekárske dragstery a zažiť ďalšie napínavé kaskadérske kúsky a dobrodružstvá.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: kaskadérku a jej spoľahlivého mechanika.


Počet dielikov 581, počet figúrok 2
Pre deti od 8 rokov
41,30 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »