Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® DC Batman

Úvod LEGO® LEGO® DC Batman

Filter

Cena:
7 38
Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
NovéLEGO® DC Batman 76138 Batman™ a útek Jokera

LEGO® DC Batman 76138 Batman™ a útek Jokera

LEGO® DC Batman 76138 Batman™ a útek Jokeravýrobca LEGO. Nechajte deti zažiť svoju prvú zábavu pri dobrodružstvách s LEGO® Batmanom!

  • Núdzové volanie pre Batmana! Harley Quinn™ pomáha Jokerovi utiecť z väzenia Arkham. Vleť na scénu v Batmanovom vrtuľníku. Daj si pozor na bomby vypustené z katapultu. Zabráň Harley Quinn v zbúraní stien reťazou a hákom z jej motorky. S touto stavebnicovou súpravou s LEGO® Batmanom a Jokerom sa akcia nikdy nekončí. Musíš strčiť týchto superzloduchov naspäť do väzenia a zachrániť situáciu!
  • Táto súprava, špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre predškolákov od 4 rokov, obsahuje model Batmanovej helikoptéry so špeciálnym podvozkom z kociek pre začiatočníkov. Vďaka tomu môžu aj malí stavitelia, ktorí stavajú po prvý raz, samostatne stavať modely, na ktoré budú môcť byť pyšní. Táto stavebnica je aj ideálnym narodeninovým darčekom. Obsahuje aj model Ústava Arkham Asylum s množstvom detailov, ktoré podnecujú hru, ako 2 väzenské cely so stenami, ktoré sa dajú zboriť, keď sa na nich pripevní reťaz a hák z Harley Quinninej motorky.
  • Táto stavebnica so superhrdinami obsahuje 4 minifigúrky: Batmana, Harley Quinn, Jokera a väzenského dozorcu.

 

Počet dielikov 171, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 4 rokov

37,16 €
Vypredané
NovéLEGO® DC Batman 76137 Batman™ vs. Hádankár™ a krádež

LEGO® DC Batman 76137 Batman™ vs. Hádankár™ a krádež

LEGO® DC Batman 76137 Batman™ vs. Hádankár™ a krádežvýrobca LEGO. Zábavná súprava s modelom Batmobile™ pre malé deti od 4 rokov!

  • Pomôž Batmanovi vďaka tejto vzrušujúcej stavebnici od LEGO® DC Batman znemožniť Hádankárovi vylúpenie banky v mestečku GOTHAM CITY™! Superzloduch ukradol z bankomatu peniaze a uháňa preč na skateboarde. Naskoč do Batmanovho superštýlového Batmobilu a uháňaj na najvyššej rýchlosti, aby si ho zastavil. Vrhni Batarangom, aby si zasiahol Hádankára, a vezmi späť ukradnuté peniaze!
  • Táto ľahko zostaviteľná, bezpečná vzdelávacia súprava pre deti od 4 rokov obsahuje model auta Batmobile™ so špeciálnym podvozkom z kociek pre začiatočníkov. Vďaka tomu môžu aj malí stavitelia, ktorí stavajú po prvý raz, samostatne stavať budovy, vozidlá a ďalšie modely, na ktoré budú môcť byť pyšní.
  • Táto stavebnica od LEGO® DC Batman™ obsahuje 2 minifigúrky: Batmana a Hádankára.

 

Počet dielikov 59, počet figúrok 2

Vhodné pre deti od 4 rokov

8,26 €
Vypredané
Na stranu: produktov.