Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® DC Comics Batman

Úvod LEGO® LEGO® DC Comics Batman

Filter

Cena:
19 91
Zobrazené produkty 1 - 5 z celkových 5
NovéLEGO® DC Comics Batman 76122 Clayface™ útočí na Batmanovu jaskyňu

LEGO® DC Comics Batman 76122 Clayface™ útočí na Batmanovu jaskyňu

LEGO® DC Comics Batman 76122 Clayface™ útočí na Batmanovu jaskyňuvýrobca LEGO. Vzrušujúca LEGO® hračka s Batmanovou jaskyňou, vďaka ktorej zažiješ na vlastnej koži akčný súboj medzi superhrdinami a superzloduchmi!

 • Rýchlo! Pretransformuj Brucea Waynea na Batmana a pomôž zastaviť inváziu postavičky Clayface na LEGO® Batmanovu jaskyňu! Skontroluj Batcomputer a vyrúť sa do Bat-Tanku. Vypaľuj z Bat-Tanku na monštrum raketové strely, háky a dieliky. Spoj svoje sily s Batwoman, aby ste dostali Robina z obrovských rúk postavičky Clayface. Ale maj sa na pozore – Two-Face™ sa pokúša dostať Catwoman von z väznice. Musíš dolapiť týchto superzloduchov skôr, než zničia Batmanovu jaskyňu!
 • Táto stavebnica so superhrdinami tiež obsahuje Bat-Tank s otočnou vežičkou so 4 raketovými strelami. Súčasťou je aj vystreľovač dielikov a vystreľovač hákov; každý z nich sa dá dať dole a použiť ako zbraň pre minifigúrky. Deti sa môžu kreatívne realizovať pri použití prvkov z akčného balíčka a prvkov z balíčka s tematikou netopierej rodiny, vďaka ktorým je možné si prispôsobovať jednotlivé diely, minifigúrky a zbrane.
 • Táto stavebnica s LEGO® Batmanom obsahuje 6 minifigúrok: Batmana, Brucea Waynea, Robina, Batwoman, Catwoman a Two-Face, taktiež polohovateľnú veľkú figúrku Clayface s rukami s funkciou uchopenia, v ktorých môže držať minifigúrku.

 

Počet dielikov 1038, počet figúrok 6

Vhodné pre deti od 8 rokov

90,86 €
Vypredané
NovéLEGO® DC Comics Batman 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárova krádež

LEGO® DC Comics Batman 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárova krádež

LEGO® DC Comics Batman 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárova krádežvýrobca LEGO. Akciou nabitá stavebnica s Batmanom pre hru na prenasledovanie Hádankára!

 • Vyrúť sa a zastav Hádankárovu lúpež s LEGO® Batmanom, Komisárom Gordonom a SHAZAMOM! Superzloduch odomkol ukradnutý trezor, zahákoval ho na svoju helikoptéru a uháňa preč. Zahraj sa na naháňačku s Batmanovým výkonným lietadlom Batwing a policajným autom komisára Gordona. Vyhni sa raketovým strelám z helikoptéry a páľ naspäť z vystreľovača a ďalších štýlových zbraní na Batwingu.
 • S touto úžasnou stavebnicovou súpravou sa akcia nikdy nekončí. Musíš zostreliť helikoptéru a dolapiť Riddlera skôr, než ubzikne s ukradnutými peniazmi a drahokamami!
 • Táto hračka pre deti so superhrdinami obsahuje 4 LEGO® minifigúrky, ktoré sú novinkami na jún 2019: Batmana, Komisára Gordona, SHAZAMA a Hádankára.

 

Počet dielikov 489, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 7 rokov

45,43 €
Vypredané
NovéLEGO® DC Comics Batman 76119 Batmobile™: Prenasledovanie Jokera

LEGO® DC Comics Batman 76119 Batmobile™: Prenasledovanie Jokera

LEGO® DC Comics Batman 76119 Batmobile™: Prenasledovanie Jokeravýrobca LEGO. Klasický model Batmobilu na hranie sa na postavy v pouličnej naháňačke medzi Batmanom a Jokerom!

 • Najvyšší poplach! Joker™ robí problémy v centre mestečka GOTHAM CITY™, takže hneď naskoč do kokpitu Batmobilu s LEGO® Batmanom a prenasleduj ho. Buď rýchly ako blesk a zanechaj za sebou plameň z výfuku a roztoč Batmanove netopierie symboly na kolesách. Rozlož skryté vystreľovače a páľ. Uhni sa Jokerovmu LEGO vystreľovaču, potom vyskoč z Batmobilu a naháňaj Jokera po ulici. Musíš tohto škeriaceho sa superzloducha chytiť skôr, ako napácha ešte viac zla!
 • Tento klasický model hračky auta Batmobile má množstvo neprehliadnuteľných funkcií, ktoré potešia mladých superhrdinov. Napríklad je to palubná doska s mnohými detailmi v otváracom kokpite pre minifigúrky, dekorácia s Batmanovým netopierím symbolom na ráfikoch kolies a prvok plameňa z výfuku, ktorý sa automaticky krúti, keď sa autom potlačí. Batmobile ukrýva rozkladacie vystreľovače, ktoré sú v súbojoch proti Jokerovi veľmi účinné. Joker má takisto vlastný vystreľovač.
 • Táto stavebnica so superhrdinami obsahuje 2 minifigúrky, ktoré sú novinkami na jún 2019: Batmana a Jokera.

 

Počet dielikov 342, počet figúrok 2

Vhodné pre deti od 7 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO® DC Comics Batman 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorke™

LEGO® DC Comics Batman 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorke™

LEGO® DC Comics Batman Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorke™výrobca LEGO. Akciami nabitá stavebnica s Batmanom pre hranie súbojov proti Mr. Freezeovi!

 • Poplach! Mr. Freeze™ chce zmeniť GOTHAM CITY na kopu ľadu! Prifrč vďaka tejto úžasnej stavebnici na Batmotorke s LEGO® Batmanom a Robinom. Odpáľ z vystreľovača na snežný skúter Mr. Freezea a vyhni sa jeho ľadovej zbrani. Potom rozdeľ Batmanovu Batmotorku na dva kusy a vyčíhaj tohto superzloducha. Zaútoč Robinovým mečom a zamier na Mr. Freezea Batmanovým batarangom a metačom hákovacích kotiev. Len ty môžeš vyslať teplo na tohto zlého chlapíka a zachrániť mestečko GOTHAM CITY!
 • Obsahuje Batmotorku s kokpitom pre dve figúrky, vystreľovač a odnímateľné zbrane. Deti budú zbožňovať rozdeľovaciu funkciu, vďaka ktorej sa dá vozidlo rozdeliť na dve osobitné motorky. Snežný skúter Mr. Freezea a ruksak s pripevnenou ľadovou zbraňou sú zárukou zábavy pri súboji superhrdinov so superzloduchom.
 • Táto stavebnica so superhrdinami obsahuje 3 LEGO® minifigúrky: Batmana, Robina and Mr. Freezea.

 

Počet dielikov 200, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 6 rokov

20,64 €
Vypredané
NovéLEGO® DC Comics Batman 76117 Robot Batman™ vs. robot Poison Ivy™

LEGO® DC Comics Batman 76117 Robot Batman™ vs. robot Poison Ivy™

LEGO® DC Comics Batman 76117 Robot Batman™ vs. robot Poison Ivy™výrobca LEGO. Zahraj si úžasný duel Batmanobota VS Poison Ivy™ robota!

 • Spoj sa s Batmanom a zachráňte Flasha z rúk Poison Ivy a Firefly v napínavom rozhodujúcom súboji medzi Batmanobotom a Poison Ivy robotom!
 • Vylepši robotov, minifigúrky a zbrane pomocou tryskáčov a priprav sa na súboj superhrdinov a zloduchov. Zaútoč pomocou Batmanobotových dvojitých vystreľovačov. Vyhni sa jedovatým strelám z mechanického vystreľovača a uvoľni Flasha z listovej dlane robota. Chyť Firefly do pasce vďaka vystreľovaču sietí, zhoď robota Poison Ivy pomocou točivého pílového kotúča a potom uteč spolu s Flashom!
 • Táto superhrdinská hračka obsahuje 4 minifigúrky: Batman™, Poison Ivy™, Flash™ a Firefly™.

 

Počet dielikov 375, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 7 rokov

37,16 €
Vypredané
Na stranu: produktov.