Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® DC Super Hero Girls

Úvod LEGO® LEGO® DC Super Hero Girls

Filter

:
Cena:
11 75
Zobrazené produkty 1 - 6 z celkových 6
LEGO DC Super Hero Girls 41235 Wonder Woman a jej izba

LEGO DC Super Hero Girls 41235 Wonder Woman a jej izba

LEGO DC Super Hero Girls 41235 Wonder Woman a jej izba, výrobca LEGO. Ochraňuj Zlaté laso Wonder Woman pred zlým Kryptomitom!
 • Pomôž po škole Wonder Woman opraviť jej neviditeľnú motorku. Dávaj ale pozor! Malý Kryptomit sa ukryl v skrini a snaží sa ukradnúť jej Zlaté laso. Rýchlo, ihneď zavri dvere od skrine! Máme ho! Lasa Wonder Woman sa svojimi špinavými malými pazúrmi ani nedotkne!
 • Staň sa súčasťou akciou nabitého sveta LEGO DC Super hrdiniek, v ktorom Wonder Woman chráni svoje Zlaté laso pred Kryptomitom. 
 • Táto skvelá sada obsahuje minifigúrku-bábiku Wonder Woman, izbu na internáte s otváracím oknom, posteľou s tajnou zásuvkou/tabuľou, samostatnou skriňou a dielňou, navyše "neviditeľná" motorka, náradie/farby a oranžový Kryptomit.
 • Súčasťou je minifigúrka-bábika Wonder Woman, navyše oranžový Kryptomit.
Počet dielikov 186, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
Vypredané
LEGO DC Super Hero Girls 41234 Bumblebee a helikoptéra

LEGO DC Super Hero Girls 41234 Bumblebee a helikoptéra

LEGO DC Super Hero Girls 41234 Bumblebee a helikoptéra, výrobca LEGO. Chráň kryštály pred zlými Kryptomitmi!
 • Pozor! Červení Kryptomiti sa snažia ukradnúť kryštály, pomocou ktorých chcú vytvoriť ďalšie malé príšerky! Pomôž Bumblebee striasť ich z jej helikoptéry, kým sa dostanú do úložného priestoru v zadnej časti. Páľ z vystreľovačov, ktorými odzbrojíš malé rozhnevané príšerky a kryštály tak zostanú v bezpečí!
 • Staň sa súčasťou akciou nabitého sveta LEGO DC Super hrdiniek, v ktorom Bumblebee bráni svoju dodávku kryštálov pred Kryptomitov. 
 • Táto skvelá sada obsahuje minifigúrku-bábiku Bumblebee, helikoptéru s otváracím kokpitom, otáčacími rotormi, vystrelovačmi, lanovým sklzom a priestorom pre kryštály v zadnej časti, navyše tu nájdeš smetiaku a malý vystrelovač pre dvoch červených Kryptomitov.
 • Súčasťou je minifigúrka-bábika Bumblebee, navyše dvaja červení Kryptomiti.
Počet dielikov 142, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
12,38 €
Vypredané
LEGO DC Super Hero Girls 41233 Lashina a vozidlo na akcie

LEGO DC Super Hero Girls 41233 Lashina a vozidlo na akcie

LEGO DC Super Hero Girls 41233 Lashina a vozidlo na akcie, výrobca LEGO. Zachráň Krypta z pazúrov Lashiny!
 • Dočerta! Telefón Supergirl je v pohotovosti; Lashina a zlý malý Kryptomit si idú po Krypta! Uzavri štít na Kryptovom dome, aby si odrazil jej strely, a potom vyskoč na strechu a začni páliť z katapultu. Ale nie! Lashine sa podarilo Krypta zajať pomocou svojho biča a zavrela ho do klietky. Pomôž Kryptovi utiecť skôr, než ho odvezú preč!
 • Pripoj sa do akciou nabitého sveta LEGO DC Super hrdiniek, v ktorom sa pes Supergirl, Krypto, stretáva s Lashinou a s modrým Kryptomitom.
 • Táto skvelá sada obsahuje minifigúrku-bábiku Lashiny, Lashinin tank s vystreľovačom a priestorom vzadu pre Krypta, navyše Kryptova búda s obranným štítom a katapultom. Súčasťou je Krypto a modrý Kryptomit.
 • Súčasťou je minifigúrka-bábika Lashina, navyše figúrka Krypta a modrý Kryptomit.
Počet dielikov 145, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
12,38 €
Vypredané
LEGO DC Super Hero Girls 41232 Stredná škola pre super hrdinky

LEGO DC Super Hero Girls 41232 Stredná škola pre super hrdinky

LEGO DC Super Hero Girls 41232 Stredná škola pre super hrdinky, výrobca LEGO. Zdokonaľuj svoje zručnosti a nauč sa, ako sa stať super hrdinkou!
 • Pripoj sa k super hrdinským dievčatám na ich ceste do školy! Navštív Frankieho, rastlinu Poison Ivy, ktorému dáva Ivy elixír na obrovský rast, takže môže meniť tvary. Potom si oddýchni v kaviarni na streche školy so Supergirl. Počkať, nebol to náhodou poplach? Rýchlo, uprav školu do obranného módu a pomôž Poison Ivy a Supergirl ochrániť drahocenný ametyst pred Lenou Luthor a pred jej fialovými Kryptomitmi!
 • Pripoj sa do akciou nabitého sveta LEGO DC Super hrdiniek, v ktorom Supergirl a Poison Ivy bojujú s Lenou Luthor. 
 • Táto skvelá sada obsahuje tri minifigúrky-bábiky, trojposchodovú budovu školy s otočnými triedami, kaviarňou, vysúvacou rampou, reťazou a vystreľovačom diskov, motorku Poison Ivy a Leninu stíhačku s otáčacími tryskami a drapákom v prednej časti, navyše 2 Kryptomitov.
 • Súčasťou sady sú 3 minifigúrky-bábiky: Supergirl, Poison Ivy a Lena Luthor, navyše rastlinka Poison Ivy zvaná Frankie a dvaja fialoví Kryptomiti.
Počet dielikov 712, počet figúrok 3
Pre deti od 8 rokov
74,34 €
Vypredané
LEGO DC Super Hero Girls 41231 Harley Quinn sa ponáhľa na pomoc

LEGO DC Super Hero Girls 41231 Harley Quinn sa ponáhľa na pomoc

LEGO DC Super Hero Girls 41231 Harley Quinn sa ponáhľa na pomoc, výrobca LEGO. Zachráň super hrdinskú kaviareň pred zlými Kryptomitmi!
 • Pomóc! Zelení Kryptomiti sa vlámali do kaviarne, zamkli Stevea Trevora na streche a snažia sa preniknúť do miestneho sejfu! Ponáhľaj sa s Harley Quinn™ v jej stíhačke a zachráň situáciu. Vyhni sa muffinom, ktoré vystreľujú Kryptomiti, a vypáľ na nich sieť, aby si ich pochytal skôr, než sa im podarí utiecť. Na oslavu si dej výbornú pizzu, a potom sa uisti, že je tajomný komiks v bezpečí!
 • Pripoj sa do akciou nabitého sveta LEGO DC Super hrdiniek, v ktorom Harley Quinn  bojuje so zradnými zelenými Kryptomitmi v kaviarni Capes and Cowls. Táto úžasná sada obsahuje minfigurky-bábiky Harley Quinn a Stevea Trevora, dvojposchodovú budovu kaviarne s katapultom na muffiny a otáčací herný automat, navyše stíhačku patriacu Harley Quinnovi  s pohyblivými krídlami a vystreľovačom siete, a dvoch zradných zelených Kryptomitov.
 • Súčasťou sú minifigúrky-bábiky Harley Quinn a Steve Trevoa, navyše dvaja zákerní zelení Kryptomiti.
Počet dielikov 217, počet figúrok 2
Pre deti od 7 rokov
24,78 €
Vypredané
LEGO DC Super Hero Girls 41230 Batgirl a naháňačka v Batjet

LEGO DC Super Hero Girls 41230 Batgirl a naháňačka v Batjet

LEGO DC Super Hero Girls 41230 Batgirl a naháňačka v Batjete, výrobca LEGO. Získaj späť Batgirlin ePad od zlého Kryptomita!
 • Zvoňte na poplach! Žltý Kryptomit ukradol Batgirlin ePad a snaží sa utiecť vo svojej bugine! Tento malý Kryptomit sa ľahko zľakne, tak naňho neustále dávaj pozor. Pomôž Batgirl pri prenasledovaní v jej úžasnom Batjete. Strieľaj z vystreľovačov a vypusti sieť, aby si zradného malého Kryptomita zastavil. Nikto si nesmie dovoliť ukradnúť Batgirl jej ePad!
 • Pripoj sa do akciou nabitého sveta LEGO DC Super hrdiniek, zatiaľ čo Batgirl bojuje so žltým Kryptomitom o svoj ukradnutý ePAD. 
 • Táto skvelá sada obsahuje minifigúrku-bábiku Batgirl, Batjet s otváracím kokpitom, vystrelovačmi na krídlach a vystreľovačom siete v prednej časti, navyše Kryptomitovu buginu s ePAD a obávným žltým Kryptomitom.
 • Obsahuje minifigúrku-bábiku Batgirl a žltého Kryptomita.
Počet dielikov 206,, počet figúrok 1
Pre deti od 7 rokov
22,30 €
Vypredané
Na stranu: produktov.