Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO Disney Princess

Úvod LEGO LEGO Disney Princess

 


Ktorá malá slečna by nepoznala filmy s princeznami od Disnie? Vďaka kategórii LEGO Disnie Princess sa budú dievčatká môcť nielen hrať na princezné, ale aj rozvíjať si tvorivosť vďaka tomu, že si každú rozprávkovú princeznú a jej príbehy aj samé poskladajú...

 


 

Filter

Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 14
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Disney Princess 41146 Popoluškin čarovný večer

LEGO® Disney Princess 41146 Popoluškin čarovný večer

LEGO® Disney Princess 41146 Popoluškin čarovný večer, výrobca LEGO. Odvez sa spolu s Popoluškou v jej krásnom kočiari!
 • Vyčisti a uprac celý dom spolu s Popoluškou od Disney Princess™ a jej myším kamarátom a objav pozvanie na ples v paláci! 
 • Nájdi dobrú Vílu kmotričku, čakajúcu vonku v krásnom kočiari s konským postrojom a nechaj sa na ples odviezť. Ale čo si Popoluška oblečie? 
 • Pomôž dobrej Víle kmotričke premeniť jej zásteru na krásne plesové šaty a potom hop do kočiara a rýchlo do paláca!
 • Odním strechu a hraj sa aj vnútri koča, kde nájdeš dve sedadlá, jedno pre Popolušku a druhé pre Vílu kmotričku.
 • Súčasťou sú dve minifigúrky - bábiky z filmu Popoluška od Disney: Popoluška s vymeniteľnými šatami a Víla kmotrička, navyše dve figúrky zvierat: koník a myš.
Počet dielikov 350, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
30,97 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41145 Ariel a magické zaklínadlo

LEGO® Disney Princess 41145 Ariel a magické zaklínadlo

LEGO® Disney Princess 41145 Ariel a magické zaklínadlo, výrobca LEGO. Preskúmaj tajomstvo mora spolu s Ariel a Flounderom.
 • Vstup do Arielinej tajné jaskyne od Disney Princess™ a objav všetky poklady, ktoré našla v morských hlbinách! 
 • Vyraz von a spolu s Flounderom sa hrajte medzi skaliskami. Navštív morskú čarodejnicu Uršulu v jej jaskyni. Podpíše s ňou Ariel zmluvu a vymení svoj hlas za ľudské nohy a šancu žiť na pevnine? 
 • Použi otočný podstavec a premeň Ariel z morskej panny na človeka a prvýkrát v jej živote ju nechaj postaviť sa na skutočné nohy.
 • Súčasťou sú dve minifigúrky - bábiky zo sveta Malej morskej víly od spoločnosti Disney: Uršula a Ariel s vymeniteľnou chvostovou plutvou / ľudskými nohami, navyše figúrka Flounder.
Počet dielikov 222, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
24,78 €
skladom
NovéLEGO Disney Princess 41150 Vaiana a jej plavba po oceáne

LEGO Disney Princess 41150 Vaiana a jej plavba po oceáne

LEGO Disney Princess 41150 Vaiana a jej plavba po oceáne, výrobca LEGO. Vyplávaj na more s Vaianou a získaj späť srdce Te Fiti!
 • Vydaj sa na vodu s Vaianinou loďou a s jej priateľmi Maui a kohútom Heiheiom, potom študuj mapu hviezdnej oblohy a počas plavby si vychutnávaj skvelé ovocie. Daj si ale pozor na dotieravého Kakamora, ktorý sa Vaiane počas cesty snaží ukradnúť srdce Te Fiti! Užívaj si dobrodružstvo na oceáne a pomôž z ostrova znovu urobiť zelený a mierumilovný raj.
 • Plav sa s Vaianou, jej silným kamarátom Mauim a kohútom Heiheiom a použi funkciu premeny na obnovenie harmónie na ostrove.
 • Objav báječný Disney svet a pripoj sa k Vaiane na jej epickom dobrodružstve, pri ktorom sa snaží znovu priniesť srdce Te FITI a navrátiť ostrovu pokoj a poriadok. Táto krásna plachetnica s otváracím úložným priestorom v podpalubí a ostrov s meniacou funkciou sú dokonalé pre vytváranie nezabudnuteľných scénok z filmu alebo nových príbehov s témou plavby po mori. 
 • Súčasťou je minifigúrka-bábika Vaiana, veľká figúrka Mauiho, Heihei a dvaja Kakamori.
Počet dielikov 307, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
37,16 €
Vypredané
NovéLEGO Disney Princess 41149 Vaiana a jej dobrodružstvo na ostrove

LEGO Disney Princess 41149 Vaiana a jej dobrodružstvo na ostrove

LEGO Disney Princess 41149 Vaiana a jej dobrodružstvo na ostrove, výrobca LEGO. Pomôž Vaiane nájsť srdce Te Fiti a naplniť jej osud!
 • Preskúmaj legendy Te Fiti s Vaianou a prasiatkom Pua v babičkinom dome a preštuduj si mapu ostrova, kým si na ohni pripravuješ rybu na obed. Potom sa vydaj k vodopádu a použi tajnú funkciu, vďaka ktorej pomôžeš Vaiane odkryť a nájsť srdce Te Fiti! Zahraj si na bubnoch v jaskyni a zisti, či je Vaianiným osudom stať sa cestovateľkou, rovnako ako jej predchodcovia.
 • Pripoj sa k Vaiane, uč sa o legendách jej ohrozeného ostrova, nájdi srdce Te FITI a priprav sa na najúžasnejšie dobrodružstvo v živote, pri ktorom jej dedine vrátiš pokoj a poriadok.
 • Objavuj krásny Disney svet s Vaianou a jej dobrodružstvom na ostrove. Zažívaj opäť nezabudnuteľné scény z filmu, v ktorých sa Moana dozvedá o legendách svojich predkov, nachádza srdce Te FITI a hrá na bubny v jaskyni. Potom si vymýšľaj svoje vlastné nové dobrodružstvá, vyskúšaj si život na ostrove a okolo jej domčeka s Puou, jej skroteným prasiatkom.
 • Obsahuje minifigúrku-bábiku Vaiana, navyše prasiatko Pua.
Počet dielikov 205, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
24,77 €
skladom
NovéLEGO Disney Princess 41148 Anna a jej snežné dobrodružstvo

LEGO Disney Princess 41148 Anna a jej snežné dobrodružstvo

LEGO Disney Princess 41148 Anna a jej snežné dobrodružstvo, výrobca LEGO. Uži si deň v snehu v Elsinom ohromnom čarovnom ľadovom paláci v Ľadovom kráľovstve - Frozen!
 • Vydaj sa na Anniných saniach do ľadového paláca, potom pomôž Else používať jej schopnosti, ktorými môže otvárať dvere a odkryť tak most so šmýkačkou, ktorá slúži ako úžasný vstup do zámku. Vychutnaj si čaj a tortu v obrovskej vstupnej hale, potom vyjdi po čarovnom schodišti a pozri sa do spálne na hornom poschodí. Zíď po šmýkačke a hraj sa vonku v snehovej pevnosti a na ihrisku, kde Olaf, Marshmallow a snehuliačiky čakajú, kým sa k nim pridáš a užijete si veľa zábavy!
 • Vybuduj pre Elsu obrovský a trblietavý ľadový palác a zaži kúzla a dobrodružstvá so špeciálnym mostom so šmýkačkou a s funkciou otáčania schodiska. Je tu toľko detailov, či už vo vnútri alebo vonku, vďaka ktorým si môžeš prehrávať scény z Ľadového kráľovstva a z Oslavy v Ľadovom kráľovstve od Disney, alebo si s týmito obľúbenými postavami môžeš vytvárať úplne nové a napínavé príbehy. 
 • Súčasťou sú minifigúrky-bábiky Elsa a Anna, navyše Olaf, Marshmallow a štyria snehuliačikovia.
Počet dielikov 701, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
66,08 €
skladom
NovéLEGO Disney Princess 41147 Anna a jej snežné dobrodružstvo

LEGO Disney Princess 41147 Anna a jej snežné dobrodružstvo

LEGO Disney Princess 41147 Anna a jej snežné dobrodružstvo, výrobca LEGO. Urob si prestávku s Annou a jej koníkom na ich putovaní po Ľadovom kráľovstve - Frozen!
 • Anna a jej koník sú na ceste na Severnú horu a potrebujú zastaviť, aby si odpočinuli! Doveď koníka k jeho žľabu s krmivom, potom posaď Annu k ohnisku a urob pre ňu vynikajúcu horúcu čokoládu, ktorá ju zohreje. Potom si s ňou prezri mapu, kým si ľahneš v útulnom prístrešku. Po tom, čo sa poriadne vyspí, bude Anna pripravená pokračovať vo svojom putovaní za svojou sestrou.
 • Vstúp do sveta Ľadového kráľovstvo od Disney a pridaj sa k Anne, zatiaľ čo odpočíva na svojej ceste za svojou sestrou. Majú tu všetko, čo potrebujú k odpočinku a doplneniu síl - kŕmnu stanicu pre jej koníka a ohnisko, na ktorom si Anna môže urobiť horúcu čokoládu. Prístrešok na spanie má funkciu otvárania, aby si si mohla ľahšie hrať vo vnútri.
 • Súčasťou je minifigúrka-bábika Anna, navyše jej koník.
Počet dielikov 153, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
16,52 €
Vypredané
NovéLEGO Disney Princess 41144 Podkovička v kráľovských stajniach

LEGO Disney Princess 41144 Podkovička v kráľovských stajniach

LEGO Disney Princess 41144 Maznáčikovia z paláca - Podkovička v kráľovských stajniach, výrobca LEGO. Vyhraj s Podkovičkou hlavnú cenu v parkúrovom skákaní!
 • Zabávaj sa s poníkom Podkovičkou, ktorý patrí Belle, v kráľovských stajniach! Vyhraj trofej za parkúrové skákanie a odovzdaj jej ho na pódiu pre víťazov. Potom je už čas odpočinúť si so šálkou čaju a dobrou knihou... ale nie nadlho. Petite je pozvaná na čajový večierok s oslavou - použi fľaštičky so šampónom a staraj sa o ňu, kým nebude prichystaná na odchod.
 • Dve základné dosky veží môžeš skombinovať so 41142 Maznáčikovia z paláca - kráľovský hrad a zažiješ tak unikátne chvíle pri hraní sa s maznáčikmi z paláca.
 • Skombinuj so 41143 Maznáčikovia z paláca - Čučoriedka a jej kuchyňa a usporiadaj čajový večierok s oslavou!
 • Základnú dosku s výkladom a stromovú bránou 
 • Obsahuje 1 minifigúrku: Podkovičku - poníka Belly
Počet dielikov 75, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
8,26 €
Vypredané
NovéLEGO Disney Princess 41143 Čučoriedka a jej kuchyňa

LEGO Disney Princess 41143 Čučoriedka a jej kuchyňa

LEGO Disney Princess 41143 Maznáčikovia z paláca - Čučoriedka a jej kuchyňa, výrobca LEGO. Vyrob koláč na čajový večierok Čučoriedky!
 • Daj sa do práce s Čučoriedkou, zajačicou Snehulienky, v jej lesnej kuchynke. Zbožňuje pečenie koláčov a usporadúvanie čajových večierkov pre svojich kamarátov! Vydaj sa cez krásnu stromovú bránu a nazbieraj niekoľko visiacich lesných plodov, ktorými ozdobíš jej koláč, potom ho polož na stolček pred oknom. Teraz sa posaď s horúcim nápojom, čajový večierok môže začať!
 • Základnú dosku s výkladom a stromovú bránou môžeš skombinovať so 41142 Maznáčikovia z paláca - kráľovský hrad a zažiješ tak unikátne chvíle pri hraní sa s maznáčikmi z paláca.
 • Obsahuje 1 minifigúrku: Čučoriedku - zajačicu Snehulienky
Počet dielikov 61, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
5,77 €
Vypredané
LEGO Disney Princess 41067 Bella a čarovný hrad

LEGO Disney Princess 41067 Bella a čarovný hrad

LEGO Disney Princess 41067 Bella a čarovný hrad, výrobca LEGO. Stretni sa s neobvyklými priateľmi Belly v čarovnom hrade!
 • Preskúmaj hrad s Bellou a so všetkými jej kúzelnými priateľmi a nájdi špeciálnu knihu v knižnici alebo si zájdi do miestnosti s balkónom, aby si skontrolovala čarovnú ružu. 
 • Pomôž Cogsworthovi a Lumiérovi usporiadať v jedálni ples s hudbou pre Zviera a privez pani Pottsovú a Chipa na ich vozíku, aby podávali čaj. Potom tancuj celú noc pod lustrom, nechaj Bellu, aby sa zamilovala do Zvieraťa, a zlomila tak kúzlo.
 • Prehrávaj si klasické scény z rozprávky Kráska a zviera od Disney vďaka tomuto neuveriteľne detailnému modelu.
 • Obsahuje 2 minifigúrky-bábiky: Bella a meniace sa Zviera/princ, navyše Lumière, Cogsworth, Pani Pottsovho, Chip, Babeta, Skriňa a Sporák.
Počet dielikov 374, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
45,43 €
Vypredané
LEGO Disney Princess 41065 Najlepší deň v živote Rapunzel

LEGO Disney Princess 41065 Najlepší deň v živote Rapunzel

LEGO Disney Princess 41065 Najlepší deň v živote Rapunzel, výrobca LEGO. Vezmi Lociku dolu z jej veže, aby zažila svoj najlepší deň v živote!
 • Pobehuj slobodne s Locikou a jej kamarátom koníkom Maximom a uži si tento špeciálny deň! Zabávaj sa na hojdačke, prvýkrát ponor svoje nôžky do vody a dotkni sa čarovnej kvetiny, ktorá obnoví tvoje schopnosti.
 • Namaľuj na plátno krásny obraz pomocou štetca a potom pre Maxima odtrhni jablko z blízkeho stromu. Nájdeš tu pre neho aj vodu a slamu, ktoré si môže vychutnať, zatiaľ čo budeš pripravovať jedlo v kuchyni vo veži. Aký úžasný deň!
 • Uteč z veže a uži si s Locikou (Rapunzel) deň plný zábavy vo svete rozprávky Na vlásku od Disney - hraj sa na funkčnej hojdačke, maľuj alebo nakŕm Maxima, než začneš variť v kuchyni, ktorá je vo veži.
 • Súčsťou je minifigúrka - bábika Locika (Rapunzel) a tiež koník Maximus.
Počet dielikov 145, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
22,30 €
Vypredané
LEGO Disney Princess 41142 Maznáčikovia z paláca - kráľovský hrad

LEGO Disney Princess 41142 Maznáčikovia z paláca - kráľovský hrad

LEGO Disney Princess 41142 Maznáčikovia z paláca - kráľovský hrad, výrobca LEGO. Usporiadaj veľký ples pre všetkých maznáčikov z paláca!
 • Mačička princeznej Ruženky, Snilko, a medvedík čistotný princeznej Pocahontas, Sasanka, pozvali všetkých svojich kamarátov na ples na kráľovskom hrade. Vyšplhaj na vyhliadkovú vežu - vidíš prichádzajúcich hostí? Urob pre ostatných vystúpenie s klavírom, potom sa presuň na otáčací tanečný parket a pretancuj celú noc. 
 • Každý maznáčik z paláca má po oslave na kráľovskom hrade svoje miesto, kde môže spať.
 • Súčasťou je Snilko - mačička princeznej Ruženky, a Sasanka - medvedík čistotný princeznej Pocahontas.
Počet dielikov 186, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
16,51 €
Vypredané
LEGO Disney Princess 41069 Zlatíčko a jeho deň pri bazéne

LEGO Disney Princess 41069 Zlatíčko a jeho deň pri bazéne

LEGO Disney Princess 41069 Zlatíčko a jeho deň pri bazéne, výrobca LEGO. Postav bazénik, v ktorom sa budú môcť hrať maznáčikovia z paláca!
 • Zlatíčko nie je len tak obyčajné mačiatko – jej paničkou je Ariel, a preto miluje vodu! Pripoj sa k nej v jej bazéniku v kúpeľoch a pomôž jej skočiť zo skokanského mostíka. Potom ho otoč a premeň ho na úžasne zábavnú vodnú šmýkačku. 
 • Hneď ako uschne, vydaj sa k zmrzlinárni a pomôž jej vybrať jej obľúbenú príchuť. Ktorú si vyberie? Všetko je na tebe!
 • Súčasťou je Zlatíčko, Arielino mačiatko.
Počet dielikov 70, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
6,60 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »