Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Disney

Úvod LEGO® LEGO® Disney

 


Ktorá malá slečna by nepoznala filmy s princeznami od Disney? Vďaka kategórii LEGO® Disney sa budú dievčatká môcť nielen hrať na princezné, ale aj rozvíjať si tvorivosť vďaka tomu, že si každú rozprávkovú princeznú a jej príbehy aj samé poskladajú...

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 67
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 25
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Disney 41169 Olaf

LEGO® Disney 41169 Olaf

LEGO® Disney 41169 Olafvýrobca LEGO. Zahrajte sa so zostaviteľnou figúrkou Olafa z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II a vystavte si ju, aby vám rozžiarila deň!
 • Postavte si vlastnú figúrku snehuliaka Olafa z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II – lúč svetla v chladný zimný deň!
 • Upravte jeho nastaviteľné ruky a krk, pripnite mu nádherného modrého motýlika a vložte mu do rúk denník a ceruzku, do ktorých si bude písať o všelijakých divoch sveta. Keď s hraním skončíte, vystavte si túto zostaviteľnú Disney figúrku z filmu Ľadové kráľovstvo II v izbe, aby vás mohla tešiť počas celého dňa.
 • Obsahuje figúrku Olafa z filmu Ľadové kráľovstvo II postavenú z LEGO kociek s nastaviteľnými rukami a krkom.
Počet dielikov 122
Pre deti od 6 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Disney 41168 Elsina kúzelná šperkovnica

LEGO® Disney 41168 Elsina kúzelná šperkovnica

LEGO® Disney 41168 Elsina kúzelná šperkovnicavýrobca LEGO. Vytvorte si špeciálnu šperkovnicu podľa Disney filmu Ľadové kráľovstvo, do ktorej môžete ukryť svoje obľúbené šperky!
 • Vytvorte si vlastnú krásnu šperkovnicu inšpirovanú Elsiným ľadovým zámkom z filmu Ľadové kráľovstvo a ukryte doň všetok svoj poklad!
 • Otáčaním podstavca sa môžu Elsa a Nokk, mýtický vodný duch, otáčať pred zrkadlom. Odomknutím špeciálneho zámku môžete otvoriť zásuvku a odložiť do nej svoje obľúbené šperky – sú v nej tiež schované 2 nové LEGO® prstene, ktoré si môžete pridať do zbierky!
 • Súčasťou je minibábika Elsy a LEGO® figúrka Nokka.
Počet dielikov 300, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
33,04 €
skladom
NovéLEGO® Disney 41167 Kráľovstvo Arendelle

LEGO® Disney 41167 Kráľovstvo Arendelle

LEGO® Disney 41167 Kráľovstvo Arendellevýrobca LEGO. Zámok z Disney filmu Ľadové kráľovstvo pre nekonečné množstvo zábavy s Elsou, Annou a Kristoffom!
 • Zahrajte sa na každodenný život v hrade Arendelle so svojimi obľúbenými postavami z nového Disney filmu Ľadové kráľovstvo II!
 • Vydajte sa s Annou a Elsou na trh, kde si môžete kúpiť chlieb či ryby, potom prejdite do doku a zakotvite pre Kristoffa čln po jeho dobrodružstve. V zámku z Disney filmu Ľadové kráľovstvo vojdite do Elsinej trónnej siene na dôležité stretnutie, dohliadnite na hradnú mačku a 2 malých vtáčikov v ich búdke a v podkroví objavte nekonečné množstvo starožitností a pokladov. Po náročnom dni si oddýchnite s Annou v jej zámockej spálni, stiahnite prikrývku a uložte ju do postele – do rána si musí poriadne pospať! Jednoducho odoberte tri poschodia zámku, preložte ich a premiestnite, presuňte a dolaďte nábytok podľa chuti zakaždým, keď sa budete hrať s touto zostaviteľnou hračkou Disney Ľadové kráľovstvo II.
 • Obsahuje minibábiky Elsu, Annu a Kristoffa a 3 LEGO® figúrky zvierat: mačky a dvoch vtáčikov.
Počet dielikov 521, počet figúrok 3
Pre deti od 5 rokov
66,08 €
skladom
NovéLEGO® Disney 41166 Elsa a dobrodružstvo s povozom

LEGO® Disney 41166 Elsa a dobrodružstvo s povozom

LEGO® Disney 41166 Elsa a dobrodružstvo s povozomvýrobca LEGO. Pomôžte svojim deťom prežiť dobrodružstvá z filmu Disney Ľadové kráľovstvo II so súpravou Elsa a dobrodružstvo s povozom!
 • Naložte povoz a vydajte sa do krajiny zázrakov z Disney filmu Ľadové kráľovstvo s Elsou a sobom Svenom. Objavte stajňu s malým sobom a zohrejte sa pri opekaní marshmallow na ohnisku. Po pikniku a výdatnom nočnom odpočinku pokračujte v dobrodružstve s Elsou z Ľadového kráľovstva.
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu.
 • Obsahuje minifigúrku-bábiku Elsa z filmu Ľadové kráľovstvo a 2 LEGO® figúrky sobov: Svena a mladého soba.
Počet dielikov 116, počet figúrok 3
Pre deti od 4 rokov
24,77 €
skladom
NovéLEGO® Disney 41165 Anna a výprava na kanoe

LEGO® Disney 41165 Anna a výprava na kanoe

LEGO® Disney 41165 Anna a výprava na kanoevýrobca LEGO. Vezmite svojho fanúšika Disney filmu Ľadové kráľovstvo II na dobrodružstvo v ľadovom kanoe Anny a Olafa!
 • Vyberte sa na výlet po kúzelnom lese ďaleko od Arendelle v špeciálnom dobrodružnom kanoe spolu so svojimi obľúbenými Disney postavami, Annou a Olafom! Zastavte sa na brehu rieky, kde nakŕmite rozkošného králika, pohojdajte sa spolu na hojdačke a po ľadovej kĺzačke sa zošmyknite do rieky. Dávajte však pozor. Nesmiete zobudiť zemského obra, ktorý spí pri rieke!
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu.
 • Obsahuje 2 ikonické minibábiky Disney postáv: Annu, Olafa a LEGO® figúrku králika.
Počet dielikov 108, počet figúrok 2
Pre deti od 4 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Disney 41164 Kúzelný domček na strome

LEGO® Disney 41164 Kúzelný domček na strome

LEGO® Disney 41164 Kúzelný domček na stromevýrobca LEGO. Zostaviteľná hračka domčeka na strome pre vaše obľúbené postavy z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II!
 • Postavte si tento čarovný domček na strome z nového Disney filmu Ľadové kráľovstvo II a užite si kúzelné lesné dobrodružstvo so svojimi obľúbenými Disney postavami!
 • Vystúpte s Mattiasom na vyhliadkovú vežu, zatiaľ čo budú Anna s Olafom dole skúmať les. Potom odtiaľ lanovkou zostúpte a ulovte rybu, ktorú si neskôr opečiete nad ohníkom a vychutnáte v jedálni na poschodí. Preskúmajte LEGO® domček na strome, objavte truhlicu s pokladom a vydajte sa vonku, kde môžete stretnúť králikov vo ich lesných príbytkoch. Čo sú zač tieto zvláštne kamene v kúzelnom lese? Skrývajú kľúč k starodávnej mágii, ktorá bola nedávno prebudená.
 • Obsahuje minibábiky Annu a Mattiasa a 4 LEGO® figúrky: Olafa, 2 králikov a rybu.
Počet dielikov 302, počet figúrok 3
Pre deti od 6 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Disney 43172 Elsa a jej čarovný ľadový palác

LEGO® Disney 43172 Elsa a jej čarovný ľadový palác

LEGO® Disney 43172 Elsa a jej čarovný ľadový palácvýrobca LEGO. Doprajte svojmu fanúšikovi Disney filmu Ľadové kráľovstvo zimnú zábavu s týmto kúzelným palácom!
 • Zababušte sa v Anniných saniach a pripravte sa na dobrodružstvo pri návšteve Elsinho nádherného ľadového paláca! Pomôžte Else používať svoju moc na otváranie dverí a vysúvanie mosta pred veľkolepým vstupom do paláca. V kuchyni si vychutnajte čaj a chutný koláč a prejdite po kúzelných schodoch na horné poschodie, kde nájdete priesvitný balkón. Nakoniec naskočte na kĺzačku a choďte sa zahrať do snehovej pevnosti a na zimné ihrisko. Každý sa rád zabaví s LEGO® l Disney Ľadovým kráľovstvom!
 • Táto štýlová hracia súprava LEGO® l Disney pre deti obsahuje dvojposchodový palác so špeciálnym výsuvným mostom, otočným schodiskom, kuchyňou so stolom a stoličkami, vonkajším ihriskom a snehovou pevnosťou, stromom, hojdačkou a saňami s troma vozňami.
 • Obsahuje minibábiky Elsu a Annu z LEGO® l Disney Ľadového kráľovstva a minifigúrky Olafa, Marshmallowa a 4 snehuliačikov.
Počet dielikov 701, počet figúrok 3
Pre deti od 6 rokov
57,82 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41163 Rapunzel a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41163 Rapunzel a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41163 Rapunzel a jej vežičkavýrobca LEGO. Vezmi stavebnicu Rapunzel a jej vežička a hraj sa s ňou kdekoľvek chceš!
 • Zahraj sa na život v hradnej veži Disney princeznej Rapunzel. Otvor jednoducho zložiteľnú vežu a hraj sa v jej vnútri, pomôž Rapunzel rozčesať vlasy, alebo priprav jedlo, zatiaľ čo sa ona pozerá von z okna. Potom vlož všetky kúsky dovnútra a vežu zavri, môžeš si ju tak zobrať so sebou a hrať sa s ňou kdekoľvek máš chuť!
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41163 Rapunzel a jej vežička je ľahko zostaviteľná a dokonalá súprava na hranie pre fanúšikov Rapunzel z filmu Na vlásku od Disney.
 • Obsahuje minibábiku Rapunzel, hrebeň a panvicu, ktoré umožňujú rôzne druhy hier. Otvor Rapunzelinu vežu, kam môžeš uložiť všetky kúsky.
 • Vežu tiež môžeš pripojiť k iným kompatibilným stavebniciam LEGO l Disney Princess™ a postaviť si svoje vysnené výtvory.
 • Obsahuje minibábiku Rapunzel.
Počet dielikov 44, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
8,26 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41162 Ariel, Aurora, Tiana a ich kráľovská oslava

LEGO® Disney Princess 41162 Ariel, Aurora, Tiana a ich kráľovská oslava

LEGO® Disney Princess 41162 Ariel, Aurora, Tiana a ich kráľovská oslavavýrobca LEGO. Vezmi 3 ikonické Disney princezné Ariel, Šípkovú Ruženku a Tianu na kráľovskú oslavu!
 • Hraj sa s 3 z tvojich obľúbených Disney princezien v tejto špeciálnej LEGO® l Disney sade. Použi otáčaciu figúrku a pomôž Šípkovej Ruženke tancovať na zámockom balkóne. Prevez princeznú Ariel v jej podvodnom mušľovom koči. A potom upeč zopár croissantov pre reštauráciu s princeznou Tianou a jej žabacím kamarátom.
 • Predstav si všetky tie dobrodružstvá, ktoré dokážeš vytvoriť s týmito inšpiratívnymi princeznami, keď budú každá objavovať svet tej druhej!
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41162 Kráľovská oslava s Ariel, Šípkovou Ruženkou a Tianou je špeciálny set s 3 kultovými Disney princeznami venovaná 3 významným výročiam štúdia Disney: 60. výročie Šípkovej Ruženky od Disney, 30. výročie Malej morskej víly od Disney a 10. výročie filmu Princezná a žabiak od Disney.
 • Obsahuje malú hradnú vežičku pre princeznú so špirálovitým schodiskom do komnaty Šípkovej Ruženky a s balkónom s otáčajúcou sa podlahou, Arielin mušľový trón a koč s delfínmi, a tiež Tianinu reštauráciu s malou kuchyňou a priestorom na stolovanie.
 • Ide o dokonalú súpravu pre fanúšikov Disney princezien, kde môžu popustiť uzdu svojej fantázii a použiť modulárne modely, ktoré sa dajú ľahko presúvať a vymieňať v rámci stavebnice, alebo zapojiť do ďalšej kompatibilnej stavebnice LEGO l Disney Princess™ a stavať si tak vlastné výtvory..
 • Zahŕňa minibábiky Šípkovej Ruženky, Ariel a Tiany, ako aj 3 LEGO® zvieracie figúrky: veveričku, delfína a žabu.
Počet dielikov 282, počet figúrok 3
Pre deti od 5 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny

LEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny

LEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmínyvýrobca LEGO. Objavte celkom nový svet so sadou Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny!
 • Vezmite kúzelný koberec na jazdu okolo paláca s disneyovskými hrdinami Aladinom a Jazmínou. Pomôžte Aladinovi uháňať cez trhovisko, dostať sa cez hada a vojsť do Jaskyne zázrakov, kde nájde čarovnú lampu. Zahrajte sa na život Disney princeznej Jazmíny v paláci, potom jej pomôžte objaviť Aladina ukrývajúceho sa na balkóne a spoločne sa vydajte na romantickú jazdu na kúzelnom koberci
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny je dokonalou hracou sadou zo sveta Aladina, ktorá vám umožní znovu prežiť najmagickejšie okamihu z tejto slávnej rozprávky od Disney. S malým trhoviskom, Jaskyňou zázrakov, palácom a lietajúcim kobercom môžu fanúšikovia Disneyho znovu a znovu prežívať magické dobrodružstvá.
 • Stanoviská nábytku či trhoviska je možné jednoducho presunúť inam a prispôsobiť si tak hrací zážitok.
 • Potom použite funkciou otáčania a nechajte čarovný koberec lietať okolo paláca.
 • Kombinujte so stavebnicou 41158 Jazmína a jej vežička a vytvorte ďalšiu palácovú vežu.
 • Obsahuje minibábiky Aladina a princeznej Jazmíny, ako aj LEGO figúrku vtáčika.
Počet dielikov 193, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
27,25 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41160 Ariel a jej hrad pri mori

LEGO® Disney Princess 41160 Ariel a jej hrad pri mori

LEGO® Disney Princess 41160 Ariel a jej hrad pri morivýrobca LEGO. Pomôžte dieťaťu vytvárať nekonečné dobrodružstvá v Arielinom hrade pri mori!
 • Zahrajte sa na hrade Disney princeznej Ariel pri mori a vydajte sa na plavbu loďou za pokladmi s Maxom a Flounderom.
 • Nechajte dieťa znova prežiť čarovné okamihy z disneyovskej rozprávky Malá morská víla so stavebnicou LEGO® l Disney 41160 Ariel a jej hrad pri mori.
 • Táto LEGO 4+ stavebnica zo sveta Malej morskej víly je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, a je vybavená zábavnou šmýkačkou, búdou pre psa a loďou, ako aj špeciálnou podložkou na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, a to na vlastnú päsť.
 • Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému fanúšikovi Disney princeznej pochopiť účel jednotlivých stavebných krokov a rozvíjať jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho sveta Disney.
 • Obsahuje minibábiku Ariel a 2 LEGO® zvieracie figúrky: psa Maxa a rybu Floundera.
Počet dielikov 115, počet figúrok 1
Pre deti od 4 rokov
22,30 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežičkavýrobca LEGO. Vezmite princeznú Jazmínu a jej vežičku kamkoľvek so sebou!
 • Zahrajte sa s Disney princeznou Jazmínou v jej palácovej veži. Otvorte vežu a hrajte sa v jej vnútri. Pomôžte Jazmíne pripraviť sa na dobrodružstvo za jej oknami s použitím parfumu a chladeného nápoja. Potom poukladajte všetky prvky dovnútra jednoducho zostaviteľnej veže a zatvorte ju, vďaka čomu si ju budete môcť vziať so sebou úplne kamkoľvek!
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41158 Jazmína a jej vežička je ľahko skladateľná a poteší fanúšikov Aladina od štúdia Disney.
 • Obsahuje minibábiku Disney princeznej Jazmíny, balkón, pohár na nápoje a fľaštičku s parfumom, ktoré ponúkajú množstvo zábavy.
 • Otvorte vežu a všetko bezpečne uschovajte vnútri tejto užitočnej hracej sady princeznej Jazmíny.
 • Kombinujte, vymieňajte a spájajte vežu s ďalšími kompatibilnými LEGO l Disney Princess™ stavebnicami a postavte si svoje vlastné vysnené výtvory.
 • Obsahuje minibábiku princeznej Jazmíny.
Počet dielikov 49, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
8,26 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »