Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Disney

Úvod LEGO® LEGO® Disney

 


Ktorá malá slečna by nepoznala filmy s princeznami od Disney? Vďaka kategórii LEGO® Disney sa budú dievčatká môcť nielen hrať na princezné, ale aj rozvíjať si tvorivosť vďaka tomu, že si každú rozprávkovú princeznú a jej príbehy aj samé poskladajú...

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 67
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 17
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Disney Princess 41162 Ariel, Aurora, Tiana a ich kráľovská oslava

LEGO® Disney Princess 41162 Ariel, Aurora, Tiana a ich kráľovská oslava

LEGO® Disney Princess 41162 Ariel, Aurora, Tiana a ich kráľovská oslavavýrobca LEGO. Vezmi 3 ikonické Disney princezné Ariel, Šípkovú Ruženku a Tianu na kráľovskú oslavu!
 • Hraj sa s 3 z tvojich obľúbených Disney princezien v tejto špeciálnej LEGO® l Disney sade. Použi otáčaciu figúrku a pomôž Šípkovej Ruženke tancovať na zámockom balkóne. Prevez princeznú Ariel v jej podvodnom mušľovom koči. A potom upeč zopár croissantov pre reštauráciu s princeznou Tianou a jej žabacím kamarátom.
 • Predstav si všetky tie dobrodružstvá, ktoré dokážeš vytvoriť s týmito inšpiratívnymi princeznami, keď budú každá objavovať svet tej druhej!
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41162 Kráľovská oslava s Ariel, Šípkovou Ruženkou a Tianou je špeciálny set s 3 kultovými Disney princeznami venovaná 3 významným výročiam štúdia Disney: 60. výročie Šípkovej Ruženky od Disney, 30. výročie Malej morskej víly od Disney a 10. výročie filmu Princezná a žabiak od Disney.
 • Obsahuje malú hradnú vežičku pre princeznú so špirálovitým schodiskom do komnaty Šípkovej Ruženky a s balkónom s otáčajúcou sa podlahou, Arielin mušľový trón a koč s delfínmi, a tiež Tianinu reštauráciu s malou kuchyňou a priestorom na stolovanie.
 • Ide o dokonalú súpravu pre fanúšikov Disney princezien, kde môžu popustiť uzdu svojej fantázii a použiť modulárne modely, ktoré sa dajú ľahko presúvať a vymieňať v rámci stavebnice, alebo zapojiť do ďalšej kompatibilnej stavebnice LEGO l Disney Princess™ a stavať si tak vlastné výtvory..
 • Zahŕňa minibábiky Šípkovej Ruženky, Ariel a Tiany, ako aj 3 LEGO® zvieracie figúrky: veveričku, delfína a žabu.
Počet dielikov 282, počet figúrok 3
Pre deti od 5 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny

LEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny

LEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmínyvýrobca LEGO. Objavte celkom nový svet so sadou Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny!
 • Vezmite kúzelný koberec na jazdu okolo paláca s disneyovskými hrdinami Aladinom a Jazmínou. Pomôžte Aladinovi uháňať cez trhovisko, dostať sa cez hada a vojsť do Jaskyne zázrakov, kde nájde čarovnú lampu. Zahrajte sa na život Disney princeznej Jazmíny v paláci, potom jej pomôžte objaviť Aladina ukrývajúceho sa na balkóne a spoločne sa vydajte na romantickú jazdu na kúzelnom koberci
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny je dokonalou hracou sadou zo sveta Aladina, ktorá vám umožní znovu prežiť najmagickejšie okamihu z tejto slávnej rozprávky od Disney. S malým trhoviskom, Jaskyňou zázrakov, palácom a lietajúcim kobercom môžu fanúšikovia Disneyho znovu a znovu prežívať magické dobrodružstvá.
 • Stanoviská nábytku či trhoviska je možné jednoducho presunúť inam a prispôsobiť si tak hrací zážitok.
 • Potom použite funkciou otáčania a nechajte čarovný koberec lietať okolo paláca.
 • Kombinujte so stavebnicou 41158 Jazmína a jej vežička a vytvorte ďalšiu palácovú vežu.
 • Obsahuje minibábiky Aladina a princeznej Jazmíny, ako aj LEGO figúrku vtáčika.
Počet dielikov 193, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
27,25 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41160 Ariel a jej hrad pri mori

LEGO® Disney Princess 41160 Ariel a jej hrad pri mori

LEGO® Disney Princess 41160 Ariel a jej hrad pri morivýrobca LEGO. Pomôžte dieťaťu vytvárať nekonečné dobrodružstvá v Arielinom hrade pri mori!
 • Zahrajte sa na hrade Disney princeznej Ariel pri mori a vydajte sa na plavbu loďou za pokladmi s Maxom a Flounderom.
 • Nechajte dieťa znova prežiť čarovné okamihy z disneyovskej rozprávky Malá morská víla so stavebnicou LEGO® l Disney 41160 Ariel a jej hrad pri mori.
 • Táto LEGO 4+ stavebnica zo sveta Malej morskej víly je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, a je vybavená zábavnou šmýkačkou, búdou pre psa a loďou, ako aj špeciálnou podložkou na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, a to na vlastnú päsť.
 • Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému fanúšikovi Disney princeznej pochopiť účel jednotlivých stavebných krokov a rozvíjať jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho sveta Disney.
 • Obsahuje minibábiku Ariel a 2 LEGO® zvieracie figúrky: psa Maxa a rybu Floundera.
Počet dielikov 115, počet figúrok 1
Pre deti od 4 rokov
22,30 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41159 Popoluška a jej cesta v kočiari

LEGO® Disney Princess 41159 Popoluška a jej cesta v kočiari

LEGO® Disney Princess 41159 Popoluška a jej cesta v kočiarivýrobca LEGO. Pomôžte svojmu dieťaťu znovu prežiť kúzlo Disney so stavebnicou Popoluška a jej cesta v kočiari!
 • Odvezte sa na ples v koči ťahanom koňmi s Disney princeznou Popoluškou a zabavte sa hrou na mačku a myš s roztomilými zvieracími LEGO® figúrkami v malom zámku.
 • Nechajte svoje dieťa znovu vytvoriť kúzelné chvíle z disneyovskej rozprávky o Popoluške so stavebnicou LEGO® l Disney 41159 Popoluška a jej cesta v kočiari.
 • Táto hracia skladacia súprava LEGO 4+ Popoluška a jej cesta v kočiari je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, so zvieracími figúrkami na hranie sa na postavy a špeciálnou podložkou na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, a to na vlastnú päsť.
 • Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému fanúšikovi Disney princeznej pochopiť účel jednotlivých stavebných krokov a rozvíjať jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho sveta Disney.
 • Obsahuje minibábiku Popolušky, ako aj 3 LEGO® zvieracie figúrky: koňa, kocúra Lucifera a myš Gus Gus.
Počet dielikov 51, počet figúrok 1
Pre deti od 4 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežičkavýrobca LEGO. Vezmite princeznú Jazmínu a jej vežičku kamkoľvek so sebou!
 • Zahrajte sa s Disney princeznou Jazmínou v jej palácovej veži. Otvorte vežu a hrajte sa v jej vnútri. Pomôžte Jazmíne pripraviť sa na dobrodružstvo za jej oknami s použitím parfumu a chladeného nápoja. Potom poukladajte všetky prvky dovnútra jednoducho zostaviteľnej veže a zatvorte ju, vďaka čomu si ju budete môcť vziať so sebou úplne kamkoľvek!
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41158 Jazmína a jej vežička je ľahko skladateľná a poteší fanúšikov Aladina od štúdia Disney.
 • Obsahuje minibábiku Disney princeznej Jazmíny, balkón, pohár na nápoje a fľaštičku s parfumom, ktoré ponúkajú množstvo zábavy.
 • Otvorte vežu a všetko bezpečne uschovajte vnútri tejto užitočnej hracej sady princeznej Jazmíny.
 • Kombinujte, vymieňajte a spájajte vežu s ďalšími kompatibilnými LEGO l Disney Princess™ stavebnicami a postavte si svoje vlastné vysnené výtvory.
 • Obsahuje minibábiku princeznej Jazmíny.
Počet dielikov 49, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
8,26 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41157 Rapunzel a jej karavan

LEGO® Disney Princess 41157 Rapunzel a jej karavan

LEGO® Disney Princess 41157 Rapunzel a jej karavanvýrobca LEGO. Naskoč do karavanu a zaži dobrodružstvá s Rapunzel a Cassandrou!
 • Pridaj sa k Disneyho princeznej Rapunzel a jej najlepšej kamarátke a ochrankyni Cassandre v stavebnici LEGO® Disney 41157 Rapunzel a jej karavan. Plánujú opustiť Coronu v ústrety novým dobrodružstvám. Pomôž Maximovi s ťahaním karavanu a zastav na okraji lesa, kde si môžeš precvičiť streľbu z luku na cieľ. No dávaj pozor na čarovné kamene. V noci vytiahni ďalšiu posteľ, aby bolo v karavane miesto na spanie pre dve osoby.
 • Uži si stavanie a prispôsobovanie tejto stavebnice LEGO® Disney Princess rôznymi spôsobmi, vďaka čomu zažiješ nekonečné príbehy na cestách.
 • Obsahuje výsuvnú posteľ, sporák, truhlicu s pokladom, lukostrelecký terč a dostatok zásob na cestu.
 • Zdvihni strechu alebo otvor bočnú stenu karavanu. Môžeš sa tak jednoducho hrať vnútri karavanu. Presúvaj a vymieňaj modulárne časti v karavane a prispôsob si ho.
 • Obsahuje minifigúrky LEGO® Disney Rapunzel a Cassandra plus figúrku koňa Maxima.
Počet dielikov 323, počet figúrok 3
Pre deti od 6 rokov
33,04 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhu

LEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhu

LEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhuvýrobca LEGO. Navštívte trh v Arendelle s Elsou a Olafom!
 • Je krásny letný deň v Arendelle. Nemusíš však mať strach o Olafa. Má oblečenú svoju vlastnú fujavicu, ktorá ho udržiava v príjemnom mrazivom chlade! Pridaj sa k Else a nakúpte spolu čerstvú zeleninu v stánku a potom pomôž Olafovi ovoňať kvety.
 • Vydaj sa na mólo a sprav si piknik na člne. Potom otoč ciferník na kocke s hodinami a vráť zimu späť do Arendelle! Obuj si korčule a uži si zábavu na ľade! Túto stavebnicu môžeš poskladať a prispôsobiť si rôznymi spôsobmi, takže ponúka nekončené zážitky a dobrodružstvá v Ľadovom kráľovstve. 
 • Obsahuje minifigúrku Elsy a Olafa s kockou fujavice. 
 • Obsahuje vežu s hodinami s mólom a dvojstranným ciferníkom pre jar a zimu, stánok s kolieskami a s miestom pre dve minifigúrky postáv.
Počet dielikov 125, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
16,52 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41154 Popoluškin vysnívaný zámok

LEGO® Disney Princess 41154 Popoluškin vysnívaný zámok

LEGO® Disney Princess 41154 Popoluškin vysnívaný zámok, výrobca LEGO. Navečeraj a zatancuj si vo vysnenom zámku s Popoluškou od Disney!
 • Vyskúšaj si život Disney princeznej Popolušky a Krásneho princa v ich zámku. Daj si s nimi večeru vo veľkej jedálni a potom spolu prejdite na otočný tanečný parket na balkóne. Nájdi nezbedné myši a nakŕm ich syrom. Potom navštív Popoluškine žriebätko a pomôž mu nacvičiť si skok cez prekážku alebo ťahanie voza. Túto stavebnicu môžeš poskladať rôznymi spôsobmi – presunutím alebo výmenou častí vnútri či dokonca zmenou usporiadania miestnosti na zámku – môžeš tu toho tak veľa preskúmať a objaviť!
 • Je tu veľká jedáleň, spálňa, šatňa, kuchyňa, krb aj balkón, táto obľúbená stavebnica ponúka toho toľko na preskúmanie, ako aj skryté tajomstvá, ktoré čakajú na objavenie.
 • Obsahuje modulárny trojpodlažný zámok, tekvicový záhon, prekážku pre koňa a voz, ktorý môže žriebätko ťahať.
 • Obsahuje minifigúrky Popolušky a Krásneho princa a navyše figúrky žriebätka a dvoch myší. 
Počet dielikov 585, počet figúrok 5
Pre deti od 6 rokov
66,07 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavy

LEGO® Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavy

LEGO® Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavyvýrobca LEGO. Vyplávaj za novými dobrodružstvami s Ariel a Erikom od Disney!
 • Usporiadaj nezabudnuteľnú oslavu s princeznou Ariel a Erikom. Vyplávaj na ich kráľovskom člne a predstieraj, že hráš hudbu so Sebastiánom točením morskou hviezdicou, zatiaľ čo Ariel s Erikom pretancujú celú noc na otočnom tanečnom parkete. Ochutnaj tortu so psom Maxom a nájdi Arielin skrytý poklad v trupe člna, skôr než vypustíš farebný ohňostroj z jeho zadnej časti!
 • Uži si nikdy nekončiacu zábavu pri stavaní a prestavovaní tejto stavebnice rôznymi spôsobmi a vytvor si tak nekonečné príbehy na mori.
 • Arielin kráľovský čln na oslavy má vyhliadkovú vežu s otočným tanečným parketom, lodné kormidlo, toaletný stolík a odpaľovač ohňostroja, ako aj vlastné nástupište a Sebastiánov ostrov s otočnými platňami s morskými hviezdicami. 
 • Medzi doplnkami nájdeš tortu, okuliare, korunu, truhlu s pokladom, drahokam, ďalekohľad, doštičku zmluvy s Uršuľou, trojzubec, mašľu do vlasov, kosť, kocky ohňostroja a fľašu s parfumom.
 • Obsahuje dve minifigúrky postáv: Princa Erika a Ariel so slávnostným oblečením a bielym závojom, ako aj figúrky kraba Sebastiána a psa Maxa.
Počet dielikov 380, počet figúrok 4
Pre deti od 6 rokov
41,30 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulan

LEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulan

LEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulanvýrobca LEGO. Pusti sa do tvrdého tréningu s Mulan zo sveta Disney a priprav sa na boj, ktorý na vás čaká!
 • Pomôž Mulan zo sveta Disney nájsť meč svojho otca meč v jej rodinnom chráme, aby mohla zaujať jeho miesto v boji. Teraz je pripravená na tvrdý tréning – pomôž jej zlepšiť sa v boji s mečom a streľbe z katapultu pomocou otočnej tréningovej figuríny. Potom sa schlaďte pomocou jej krásneho vejára a nezabudni ani nakŕmiť jej koňa Khana pod kvitnúcou čerešňou!
 • Túto stavebnicu môžeš poskladať rôznymi spôsobmi, takže ponúka nekončené zážitky a dobrodružstvá s Mulan.
 • Neobmedzuj svoju tvorivosť! Vďaka modulárnemu dizajnu tejto stavebnice môžeš jednoducho presúvať a vymieňať jednotlivé časti modelu alebo môžeš rodinný chrám použiť v inej vhodnej stavebnici LEGO l Disney a poskladať si tak svoje vlastné vysnené scény.
 • Obsahuje minifigúrku Mulan a figúrku jej koňa Khana. 
 • Obsahuje rodinný chrám, otočnú tréningovú figurínu, katapult, čajovú súpravu a kvitnúcu čerešňu. 
 • Medzi doplnkami nájdeš meč, kamene, vejár, čajovú kanvičku a šálku.
Počet dielikov 104, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41163 Rapunzel a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41163 Rapunzel a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41163 Rapunzel a jej vežičkavýrobca LEGO. Vezmi stavebnicu Rapunzel a jej vežička a hraj sa s ňou kdekoľvek chceš!
 • Zahraj sa na život v hradnej veži Disney princeznej Rapunzel. Otvor jednoducho zložiteľnú vežu a hraj sa v jej vnútri, pomôž Rapunzel rozčesať vlasy, alebo priprav jedlo, zatiaľ čo sa ona pozerá von z okna. Potom vlož všetky kúsky dovnútra a vežu zavri, môžeš si ju tak zobrať so sebou a hrať sa s ňou kdekoľvek máš chuť!
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41163 Rapunzel a jej vežička je ľahko zostaviteľná a dokonalá súprava na hranie pre fanúšikov Rapunzel z filmu Na vlásku od Disney.
 • Obsahuje minibábiku Rapunzel, hrebeň a panvicu, ktoré umožňujú rôzne druhy hier. Otvor Rapunzelinu vežu, kam môžeš uložiť všetky kúsky.
 • Vežu tiež môžeš pripojiť k iným kompatibilným stavebniciam LEGO l Disney Princess™ a postaviť si svoje vysnené výtvory.
 • Obsahuje minibábiku Rapunzel.
Počet dielikov 44, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
8,26 €
Vypredané
LEGO® Disney Princess 41156 Rapunzel a jej hradná spálňa

LEGO® Disney Princess 41156 Rapunzel a jej hradná spálňa

LEGO® Disney Princess 41156 Rapunzel a jej hradná spálňavýrobca LEGO. Pomôž naplánovať Disney Princess Rapunzel a Pascalovi únik z hradu!
 • Zahraj sa na Disneyho princeznú Rapunzel, ktorú sa kráľ snaží udržať v kráľovstve Corona, so stavebnicou LEGO®  Disney 41156 Rapunzel a jej hradná spálňa. Pomôž jej zachovať si bystrú myseľ čítaním kníh z jej knihovničky, sledovaním svetu cez ďalekohľad a maľovaním portrétu jej kamaráta Pascala. Keď sa všade rozhostí ticho, otvor tajnú priehradku, v ktorej si ukrýva denník, nožnice a panvicu, a odsuň posteľ maskujúcu tunel von z hradu!
 • Uži si stavanie a prispôsobovanie tejto stavebnice LEGO® l Disney Princess rôznymi spôsobmi, vďaka čomu zažiješ s Rapunzel nekonečné dobrodružstvá zo seriálu Na vlásku od Disneyho.
 • Obsahuje únikovú cestu, posteľ s tajnou priehradkou, knihovničku, maliarsky stojan a ďalekohľad. Neobmedzuj svoju tvorivosť! Vďaka modulárnemu dizajnu tejto stavebnice môžeš jednoducho presúvať a vymieňať jednotlivé časti modelu alebo môžeš hradnú spálňu použiť v inej kompatibilnej stavebnici LEGO  Disney Princess a poskladať si tak svoje vlastné vysnené scény.
 • Súčasťou stavebnice je minifigúrka LEGO® Disney Rapunzel a chameleóna Pascala.
Počet dielikov 156, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
16,52 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »