Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Disney

Úvod LEGO® LEGO® Disney

 


Ktorá malá slečna by nepoznala filmy s princeznami od Disney? Vďaka kategórii LEGO® Disney sa budú dievčatká môcť nielen hrať na princezné, ale aj rozvíjať si tvorivosť vďaka tomu, že si každú rozprávkovú princeznú a jej príbehy aj samé poskladajú...

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 67
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 28
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Disney Princess 43178 Popoluška a oslava na zámku

LEGO® Disney Princess 43178 Popoluška a oslava na zámku

LEGO® Disney Princess 43178 Popoluška a oslava na zámku, výrobca LEGO. Deti si môžu precvičovať svoju hru na postavy a tvorivosť s Disneyho princeznou a jej domácimi miláčikmi v tejto stavebnici.

LEGO®  Disney Popoluška a oslava na zámku pozostáva z fasády zámku s vežami a pavilónom na postavenie, s balónom, sedadlom a stojanom na tortu.

 • Vitajte vo vekovej kategórii od štyroch rokov!
 • Táto zábavná hračka pre deti pomáha predškolákom a deťom učiť sa stavať LEGO kocky. Stavebnica obsahuje kocku základne pre začiatočníkov, vďaka ktorej je stavanie jednoduchšie, a podrobný návod, ktorý pomôže aj úplným nováčikom pri stavaní modelov úplne bez pomoci. Získajú tak obrovské sebavedomie.
 • Ak túžite po ešte väčšej zábave, stiahnite si bezplatnú interaktívnu aplikáciu na stavenie LEGO Life Instruction Plus, ktorá umožňuje približovanie a otáčanie.
 • Inšpirujte hru na postavy podľa filmovej predlohy s touto LEGO® ǀ Disney stavebnicou (43178), ktorá obsahuje Disneyho Popolušku. LEGO® stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, akým deti môžu stavať a budovať svoje sebavedomie pomocou jednoduchých krokov stavania.S touto milou stavebnicou čaká na deti kopec párty zábavy a objavovania.
 • Zámok má ploché kocky pre začiatočníkov, ktoré zjednodušujú stavanie. Deti sa tak rýchlo pustia do hry s Disneyho Popoluškou a jej domácimi miláčikmi Luciferom a Brunom.
 • Hra s milovanými postavami z tejto stavebnice alebo spolu s inými modelmi v nových príbehoch je skvelá. Deti môžu oslavovať s Disneyho princeznou Popoluškou v jej zámku alebo túto stavebnicu pridať k iným a objaviť nové spôsoby hry.Každý fanúšik Disneyho Popolušky si túto úžasnú stavebnicu zamiluje.
 • Táto vzrušujúca stavebnica, ktorej zámok meria viac než 16 cm na výšku, 17 cm na šírku a 8 cm do hĺbky, je dostatočne veľká na skutočné dobrodružstvá. Zároveň pomáha deťom zažívať radosť zo stavania.
 • Táto jednoduchá stavebnica bez batérií pomáha u detí zlepšovať samostatnú hru a schopnosť riešiť problémy, navyše im prináša radosť zo samostatného stavania.
 • Instructions PLUS je interaktívny návod, vďaka ktorému je stavanie tohto modelu superzábavné. Je k dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life a umožňuje približovanie a otáčanie zobrazenia, vďaka čomu aj deti v predškolskom veku dokážu túto LEGO stavebnicu postaviť bez pomoci.
 • LEGO® stavebnice pre deti od štyroch rokov majú základné diely pre začiatočníkov. Tie zjednodušujú stavanie a budujú sebavedomie. Navyše sú tieto stavebnice skvelým darčekom, pomocou ktorého môžete menším deťom predstaviť svet LEGO motívov, obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov každodenného života.
 • Stavebnica obsahuje minifigúrku Disneyho princeznej Popolušky, zvieracie LEGO figúrky Lucifera, Bruna a myši, ktoré zaručia deťom rýchly úvod do hry. LEGO® kocky už od roku 1958 spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
Počet dielikov 168, počet figúrok 1
Pre deti od 4 rokov
24,77 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 43173 Šípková Ruženka a jej kráľovský kočiar

LEGO® Disney Princess 43173 Šípková Ruženka a jej kráľovský kočiar

LEGO® Disney Princess 43173 Šípková Ruženka a jej kráľovský kočiarvýrobca LEGO. Na fanúšikov Disneyho princeznej Aurory a jej sovieho priateľa čaká dobrodružstvo s touto roztomilou stavebnicou LEGO® ǀ Disney Šípková Ruženka a jej kráľovský kočiar.
 • Táto rozkošná stavebnica obsahuje ružovobiely kočiar s priesvitnou strechou, malý stôl a tortu so sviečkou. Úžasná zábava pri hre na postavy a oslavách Deti môžu vďaka tejto milej stavebnici objavovať zábavnú hru na postavy.
 • Stavebnica umožňuje samostatnú hru alebo hru v kombinácii s inými LEGO l Disney stavebnicami, ktorá ponúka vzrušujúce a tvorivé možnosti hry.
 • Inšpirujte vzrušujúcu hru na postavy alebo tvorivú hru s touto rozkošnou hračkou s Disneyho princeznou Aurorou a jej sovím priateľom. Skvelý darček pre deti a fanúšikov Disneyho Šípkovej Ruženky. Stavať môžete hneď po vybalení!
 • Aké vzrušenie čaká na LEGO® ǀ Disney (43173) párty pre princezné? Deti môžu nasadnúť k Aurore do jej kočiara, stretnúť sa s jej sovím priateľom a osláviť deň s tortou. Pri tom všetkom môžu rozvíjať svoju hru založenú na predstavivosti.
 • S touto známou princeznou sa možno zahrať nielen samostatne, ale i v kombinácii s inými stavebnicami a užiť si tak zábavu v nových príbehoch. Deti sa môžu podeliť o kúsok torty s Disneyho Aurorou a sovou, potom naskočiť do kočiara a vyraziť na dobrodružstvo!
 • Každý fanúšik Disneyho Šípkovej Ruženky si túto stavebnicu zamiluje. Romantický ružovobiely kočiar, malý stôl a torta so sviečkou nadchnú každé dieťa ako skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Určené pre chlapcov a dievčatá od piatich rokov.
 • Malá, no zábavná a pripravená na hru. Keďže kočiar meria vyše 5 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, táto vzrušujúca stavebnica má dokonalé rozmery na predstavivú hru a tvorivú hru na postavy.
 • Poháňa ju detská predstavivosť. To znamená hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií pomáhajú u detí zlepšovať samostatnú hru a schopnosť riešiť problémy, navyše im prinášajú radosť, keď vymýšľajú svoje vlastné, nové príbehy.
 • Stačí otvoriť škatuľu a hra sa môže začať stavaním modelu. Jednoduché pokyny pomôžu postaviť ho behom chvíľky. Deti si tak vychutnajú samostatné stavanie hračky, ako aj kopec tvorivej zábavy.
 • Doprajte svojim deťom milé postavy a námety na hru so stavebnicami LEGO® ǀ Disney. Táto zábavná stavebnica Disneyho Aurory ponúka námety na začatie príbehu, ako aj neobmedzenú hru, ktoré pomáhajú budovať detskú tvorivosť a zručnosti v oblasti predstavivosti.
 • Táto stavebnica Disneyho princeznej obsahuje minifigúrku Aurory a LEGO figúrku sovy, s ktorými sa deti rýchlo a jednoducho môžu ponoriť do hry.
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
Počet dielikov 62, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
8,26 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 43170 Vaiana a jej oceánske dobrodružstvo

LEGO® Disney Princess 43170 Vaiana a jej oceánske dobrodružstvo

LEGO® Disney Princess 43170 Vaiana a jej oceánske dobrodružstvovýrobca LEGO. Mladí fanúšikovia filmu Vaiana od Disneyho si zamilujú tvorivú hru a zábavu, ktorú ponúka táto rozkošná stavebnica LEGO® Disney  Vaiana a jej oceánske dobrodružstvo.
 • Súčasťou stavebnice je čln camakau so stožiarom, plachta zo zdobenej látky, čarovné veslo, ako aj ďalšie prvky na začatie hry vrátane dielika ozdobeného drahokamom Srdce Te Fiti. Nebojácne znova vdýchnite život vzrušujúcim filmovým scénam
 • Deti môžu na vlastnej koži zažiť svoje obľúbené scény z filmov alebo ich pretvoriť podľa svojich predstáv s touto milou stavebnicou Disneyho Vaiany. S modelom sa možno hrať samostatne, prípadne spolu s ďalšími stavebnicami.
 • Táto stavebnica Disneyho Vaiany obsahuje viacero prvkov na začatie hry, ktoré inšpirujú tvorivosť detí a podnecujú ich predstavivosť za hranice filmu, do vlastného sveta zábavy a dobrodružstiev.
 • Inšpirujte napínavú hru na postavy podľa filmu alebo tvorivú hru s touto rozkošnou stavebnicou s Vaianou a prasiatkom Puom. Skvelý darček pre deti a fanúšikov Disneyho Vaiany. Stavať môžete hneď po vybalení!
 • Aké dobrodružstvo čaká na mori? Deti môžu vyraziť na vzrušujúcu misiu s Disneyho Vaianou a prasiatkom Puom na jej člne camakau na stavanie a precvičovať si predstavivosť a tvorivé zručnosti.
 • Hra s milovanými postavami z tejto stavebnice alebo s inými modelmi v nových príbehoch je skvelá a zábavná. Ešte predtým, ako sa deti vydajú na dobrodružstvo, môžu s Disneyho Vaianou preskúmať moria či nakŕmiť Puu.
 • Fanúšikovia Disneyho Vaiany si zamilujú túto stavebnicu LEGO® ǀ Disney (43170). Čln s textilnou plachtou a dielikom Srdca Te Fi nadchne každé dieťa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo pri akejkoľvek inej príležitosti. Vhodné pre chlapcov a dievčatá od šiestich rokov.
 • Malá, no mocná a pripravená na akciu. Táto stavebnica, ktorej čln meria viac než 10 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 6 cm na šírku, je dostatočne veľká na ozajstné dobrodružstvá a dostatočne malá na to, aby mohla s deťmi cestovať, kamkoľvek sa vydajú.
 • Poháňa ju detská predstavivosť. To znamená hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií pomáhajú u detí zlepšovať samostatnú hru a schopnosť riešiť problémy, navyše im prinášajú radosť, keď vymýšľajú svoje vlastné, nové príbehy.
 • Stačí otvoriť škatuľu a hra sa môže začať stavaním modelu. Vďaka jednoduchým pokynom ho možno postaviť raz-dva. Deti si tak vychutnajú samostatné stavanie hračky, ako aj kopec tvorivej zábavy.
 • Doprajte svojim deťom milé postavy a námety na hru so stavebnicami LEGO® ǀ Disney. Táto zábavná stavebnica Disneyho Vaiany ponúka námety na začatie príbehu, ako aj neobmedzenú hru, ktoré pomáhajú budovať detskú tvorivosť a zručnosti v oblasti predstavivosti.
 • Táto stavebnica tiež obsahuje minifigúrku Vaiany a LEGO figúrku prasiatka Puu, aby sa deti mohli rýchlo a jednoducho ponoriť do hry.
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú
Počet dielikov 46, počet figúrok 1
Pre deti od 6 rokov
8,26 €
skladom
LEGO® Disney 41169 Olaf

LEGO® Disney 41169 Olaf

LEGO® Disney 41169 Olafvýrobca LEGO. Zahrajte sa so zostaviteľnou figúrkou Olafa z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II a vystavte si ju, aby vám rozžiarila deň!
 • Postavte si vlastnú figúrku snehuliaka Olafa z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II – lúč svetla v chladný zimný deň!
 • Upravte jeho nastaviteľné ruky a krk, pripnite mu nádherného modrého motýlika a vložte mu do rúk denník a ceruzku, do ktorých si bude písať o všelijakých divoch sveta. Keď s hraním skončíte, vystavte si túto zostaviteľnú Disney figúrku z filmu Ľadové kráľovstvo II v izbe, aby vás mohla tešiť počas celého dňa.
 • Obsahuje figúrku Olafa z filmu Ľadové kráľovstvo II postavenú z LEGO kociek s nastaviteľnými rukami a krkom.
Počet dielikov 122
Pre deti od 6 rokov
12,38 €
skladom
LEGO® Disney 41167 Kráľovstvo Arendelle

LEGO® Disney 41167 Kráľovstvo Arendelle

LEGO® Disney 41167 Kráľovstvo Arendellevýrobca LEGO. Zámok z Disney filmu Ľadové kráľovstvo pre nekonečné množstvo zábavy s Elsou, Annou a Kristoffom!
 • Zahrajte sa na každodenný život v hrade Arendelle so svojimi obľúbenými postavami z nového Disney filmu Ľadové kráľovstvo II!
 • Vydajte sa s Annou a Elsou na trh, kde si môžete kúpiť chlieb či ryby, potom prejdite do doku a zakotvite pre Kristoffa čln po jeho dobrodružstve. V zámku z Disney filmu Ľadové kráľovstvo vojdite do Elsinej trónnej siene na dôležité stretnutie, dohliadnite na hradnú mačku a 2 malých vtáčikov v ich búdke a v podkroví objavte nekonečné množstvo starožitností a pokladov. Po náročnom dni si oddýchnite s Annou v jej zámockej spálni, stiahnite prikrývku a uložte ju do postele – do rána si musí poriadne pospať! Jednoducho odoberte tri poschodia zámku, preložte ich a premiestnite, presuňte a dolaďte nábytok podľa chuti zakaždým, keď sa budete hrať s touto zostaviteľnou hračkou Disney Ľadové kráľovstvo II.
 • Obsahuje minibábiky Elsu, Annu a Kristoffa a 3 LEGO® figúrky zvierat: mačky a dvoch vtáčikov.
Počet dielikov 521, počet figúrok 3
Pre deti od 5 rokov
66,08 €
skladom
LEGO® Disney 41165 Anna a výprava na kanoe

LEGO® Disney 41165 Anna a výprava na kanoe

LEGO® Disney 41165 Anna a výprava na kanoevýrobca LEGO. Vezmite svojho fanúšika Disney filmu Ľadové kráľovstvo II na dobrodružstvo v ľadovom kanoe Anny a Olafa!
 • Vyberte sa na výlet po kúzelnom lese ďaleko od Arendelle v špeciálnom dobrodružnom kanoe spolu so svojimi obľúbenými Disney postavami, Annou a Olafom! Zastavte sa na brehu rieky, kde nakŕmite rozkošného králika, pohojdajte sa spolu na hojdačke a po ľadovej kĺzačke sa zošmyknite do rieky. Dávajte však pozor. Nesmiete zobudiť zemského obra, ktorý spí pri rieke!
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu.
 • Obsahuje 2 ikonické minibábiky Disney postáv: Annu, Olafa a LEGO® figúrku králika.
Počet dielikov 108, počet figúrok 2
Pre deti od 4 rokov
16,52 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny

LEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny

LEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmínyvýrobca LEGO. Objavte celkom nový svet so sadou Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny!
 • Vezmite kúzelný koberec na jazdu okolo paláca s disneyovskými hrdinami Aladinom a Jazmínou. Pomôžte Aladinovi uháňať cez trhovisko, dostať sa cez hada a vojsť do Jaskyne zázrakov, kde nájde čarovnú lampu. Zahrajte sa na život Disney princeznej Jazmíny v paláci, potom jej pomôžte objaviť Aladina ukrývajúceho sa na balkóne a spoločne sa vydajte na romantickú jazdu na kúzelnom koberci
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny je dokonalou hracou sadou zo sveta Aladina, ktorá vám umožní znovu prežiť najmagickejšie okamihu z tejto slávnej rozprávky od Disney. S malým trhoviskom, Jaskyňou zázrakov, palácom a lietajúcim kobercom môžu fanúšikovia Disneyho znovu a znovu prežívať magické dobrodružstvá.
 • Stanoviská nábytku či trhoviska je možné jednoducho presunúť inam a prispôsobiť si tak hrací zážitok.
 • Potom použite funkciou otáčania a nechajte čarovný koberec lietať okolo paláca.
 • Kombinujte so stavebnicou 41158 Jazmína a jej vežička a vytvorte ďalšiu palácovú vežu.
 • Obsahuje minibábiky Aladina a princeznej Jazmíny, ako aj LEGO figúrku vtáčika.
Počet dielikov 193, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
27,25 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežička

LEGO® Disney Princess 41158 Jazmína a jej vežičkavýrobca LEGO. Vezmite princeznú Jazmínu a jej vežičku kamkoľvek so sebou!
 • Zahrajte sa s Disney princeznou Jazmínou v jej palácovej veži. Otvorte vežu a hrajte sa v jej vnútri. Pomôžte Jazmíne pripraviť sa na dobrodružstvo za jej oknami s použitím parfumu a chladeného nápoja. Potom poukladajte všetky prvky dovnútra jednoducho zostaviteľnej veže a zatvorte ju, vďaka čomu si ju budete môcť vziať so sebou úplne kamkoľvek!
 • Stavebnica LEGO® l Disney 41158 Jazmína a jej vežička je ľahko skladateľná a poteší fanúšikov Aladina od štúdia Disney.
 • Obsahuje minibábiku Disney princeznej Jazmíny, balkón, pohár na nápoje a fľaštičku s parfumom, ktoré ponúkajú množstvo zábavy.
 • Otvorte vežu a všetko bezpečne uschovajte vnútri tejto užitočnej hracej sady princeznej Jazmíny.
 • Kombinujte, vymieňajte a spájajte vežu s ďalšími kompatibilnými LEGO l Disney Princess™ stavebnicami a postavte si svoje vlastné vysnené výtvory.
 • Obsahuje minibábiku princeznej Jazmíny.
Počet dielikov 49, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
8,26 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhu

LEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhu

LEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhuvýrobca LEGO. Navštívte trh v Arendelle s Elsou a Olafom!
 • Je krásny letný deň v Arendelle. Nemusíš však mať strach o Olafa. Má oblečenú svoju vlastnú fujavicu, ktorá ho udržiava v príjemnom mrazivom chlade! Pridaj sa k Else a nakúpte spolu čerstvú zeleninu v stánku a potom pomôž Olafovi ovoňať kvety.
 • Vydaj sa na mólo a sprav si piknik na člne. Potom otoč ciferník na kocke s hodinami a vráť zimu späť do Arendelle! Obuj si korčule a uži si zábavu na ľade! Túto stavebnicu môžeš poskladať a prispôsobiť si rôznymi spôsobmi, takže ponúka nekončené zážitky a dobrodružstvá v Ľadovom kráľovstve. 
 • Obsahuje minifigúrku Elsy a Olafa s kockou fujavice. 
 • Obsahuje vežu s hodinami s mólom a dvojstranným ciferníkom pre jar a zimu, stánok s kolieskami a s miestom pre dve minifigúrky postáv.
Počet dielikov 125, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
16,52 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulan

LEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulan

LEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulanvýrobca LEGO. Pusti sa do tvrdého tréningu s Mulan zo sveta Disney a priprav sa na boj, ktorý na vás čaká!
 • Pomôž Mulan zo sveta Disney nájsť meč svojho otca meč v jej rodinnom chráme, aby mohla zaujať jeho miesto v boji. Teraz je pripravená na tvrdý tréning – pomôž jej zlepšiť sa v boji s mečom a streľbe z katapultu pomocou otočnej tréningovej figuríny. Potom sa schlaďte pomocou jej krásneho vejára a nezabudni ani nakŕmiť jej koňa Khana pod kvitnúcou čerešňou!
 • Túto stavebnicu môžeš poskladať rôznymi spôsobmi, takže ponúka nekončené zážitky a dobrodružstvá s Mulan.
 • Neobmedzuj svoju tvorivosť! Vďaka modulárnemu dizajnu tejto stavebnice môžeš jednoducho presúvať a vymieňať jednotlivé časti modelu alebo môžeš rodinný chrám použiť v inej vhodnej stavebnici LEGO l Disney a poskladať si tak svoje vlastné vysnené scény.
 • Obsahuje minifigúrku Mulan a figúrku jej koňa Khana. 
 • Obsahuje rodinný chrám, otočnú tréningovú figurínu, katapult, čajovú súpravu a kvitnúcu čerešňu. 
 • Medzi doplnkami nájdeš meč, kamene, vejár, čajovú kanvičku a šálku.
Počet dielikov 104, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
12,38 €
skladom
LEGO® Disney 41168 Elsina kúzelná šperkovnica

LEGO® Disney 41168 Elsina kúzelná šperkovnica

LEGO® Disney 41168 Elsina kúzelná šperkovnicavýrobca LEGO. Vytvorte si špeciálnu šperkovnicu podľa Disney filmu Ľadové kráľovstvo, do ktorej môžete ukryť svoje obľúbené šperky!
 • Vytvorte si vlastnú krásnu šperkovnicu inšpirovanú Elsiným ľadovým zámkom z filmu Ľadové kráľovstvo a ukryte doň všetok svoj poklad!
 • Otáčaním podstavca sa môžu Elsa a Nokk, mýtický vodný duch, otáčať pred zrkadlom. Odomknutím špeciálneho zámku môžete otvoriť zásuvku a odložiť do nej svoje obľúbené šperky – sú v nej tiež schované 2 nové LEGO® prstene, ktoré si môžete pridať do zbierky!
 • Súčasťou je minibábika Elsy a LEGO® figúrka Nokka.
Počet dielikov 300, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
33,04 €
Vypredané
LEGO® Disney 41166 Elsa a dobrodružstvo s povozom

LEGO® Disney 41166 Elsa a dobrodružstvo s povozom

LEGO® Disney 41166 Elsa a dobrodružstvo s povozomvýrobca LEGO. Pomôžte svojim deťom prežiť dobrodružstvá z filmu Disney Ľadové kráľovstvo II so súpravou Elsa a dobrodružstvo s povozom!
 • Naložte povoz a vydajte sa do krajiny zázrakov z Disney filmu Ľadové kráľovstvo s Elsou a sobom Svenom. Objavte stajňu s malým sobom a zohrejte sa pri opekaní marshmallow na ohnisku. Po pikniku a výdatnom nočnom odpočinku pokračujte v dobrodružstve s Elsou z Ľadového kráľovstva.
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu.
 • Obsahuje minifigúrku-bábiku Elsa z filmu Ľadové kráľovstvo a 2 LEGO® figúrky sobov: Svena a mladého soba.
Počet dielikov 116, počet figúrok 3
Pre deti od 4 rokov
24,77 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »