Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Disney

Úvod LEGO® LEGO® Disney

 


Ktorá malá slečna by nepoznala filmy s princeznami od Disney? Vďaka kategórii LEGO® Disney sa budú dievčatká môcť nielen hrať na princezné, ale aj rozvíjať si tvorivosť vďaka tomu, že si každú rozprávkovú princeznú a jej príbehy aj samé poskladajú...

 


 

Filter

Určené pre:
Vek:
Cena:
4 67
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 19
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhu

LEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhu

LEGO® Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhuvýrobca LEGO. Navštívte trh v Arendelle s Elsou a Olafom!
 • Je krásny letný deň v Arendelle. Nemusíš však mať strach o Olafa. Má oblečenú svoju vlastnú fujavicu, ktorá ho udržiava v príjemnom mrazivom chlade! Pridaj sa k Else a nakúpte spolu čerstvú zeleninu v stánku a potom pomôž Olafovi ovoňať kvety.
 • Vydaj sa na mólo a sprav si piknik na člne. Potom otoč ciferník na kocke s hodinami a vráť zimu späť do Arendelle! Obuj si korčule a uži si zábavu na ľade! Túto stavebnicu môžeš poskladať a prispôsobiť si rôznymi spôsobmi, takže ponúka nekončené zážitky a dobrodružstvá v Ľadovom kráľovstve. 
 • Obsahuje minifigúrku Elsy a Olafa s kockou fujavice. 
 • Obsahuje vežu s hodinami s mólom a dvojstranným ciferníkom pre jar a zimu, stánok s kolieskami a s miestom pre dve minifigúrky postáv.
Počet dielikov 125, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41154 Popoluškin vysnívaný zámok

LEGO® Disney Princess 41154 Popoluškin vysnívaný zámok

LEGO® Disney Princess 41154 Popoluškin vysnívaný zámok, výrobca LEGO. Navečeraj a zatancuj si vo vysnenom zámku s Popoluškou od Disney!
 • Vyskúšaj si život Disney princeznej Popolušky a Krásneho princa v ich zámku. Daj si s nimi večeru vo veľkej jedálni a potom spolu prejdite na otočný tanečný parket na balkóne. Nájdi nezbedné myši a nakŕm ich syrom. Potom navštív Popoluškine žriebätko a pomôž mu nacvičiť si skok cez prekážku alebo ťahanie voza. Túto stavebnicu môžeš poskladať rôznymi spôsobmi – presunutím alebo výmenou častí vnútri či dokonca zmenou usporiadania miestnosti na zámku – môžeš tu toho tak veľa preskúmať a objaviť!
 • Je tu veľká jedáleň, spálňa, šatňa, kuchyňa, krb aj balkón, táto obľúbená stavebnica ponúka toho toľko na preskúmanie, ako aj skryté tajomstvá, ktoré čakajú na objavenie.
 • Obsahuje modulárny trojpodlažný zámok, tekvicový záhon, prekážku pre koňa a voz, ktorý môže žriebätko ťahať.
 • Obsahuje minifigúrky Popolušky a Krásneho princa a navyše figúrky žriebätka a dvoch myší. 
Počet dielikov 585, počet figúrok 5
Pre deti od 6 rokov
66,07 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavy

LEGO® Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavy

LEGO® Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavyvýrobca LEGO. Vyplávaj za novými dobrodružstvami s Ariel a Erikom od Disney!
 • Usporiadaj nezabudnuteľnú oslavu s princeznou Ariel a Erikom. Vyplávaj na ich kráľovskom člne a predstieraj, že hráš hudbu so Sebastiánom točením morskou hviezdicou, zatiaľ čo Ariel s Erikom pretancujú celú noc na otočnom tanečnom parkete. Ochutnaj tortu so psom Maxom a nájdi Arielin skrytý poklad v trupe člna, skôr než vypustíš farebný ohňostroj z jeho zadnej časti!
 • Uži si nikdy nekončiacu zábavu pri stavaní a prestavovaní tejto stavebnice rôznymi spôsobmi a vytvor si tak nekonečné príbehy na mori.
 • Arielin kráľovský čln na oslavy má vyhliadkovú vežu s otočným tanečným parketom, lodné kormidlo, toaletný stolík a odpaľovač ohňostroja, ako aj vlastné nástupište a Sebastiánov ostrov s otočnými platňami s morskými hviezdicami. 
 • Medzi doplnkami nájdeš tortu, okuliare, korunu, truhlu s pokladom, drahokam, ďalekohľad, doštičku zmluvy s Uršuľou, trojzubec, mašľu do vlasov, kosť, kocky ohňostroja a fľašu s parfumom.
 • Obsahuje dve minifigúrky postáv: Princa Erika a Ariel so slávnostným oblečením a bielym závojom, ako aj figúrky kraba Sebastiána a psa Maxa.
Počet dielikov 380, počet figúrok 4
Pre deti od 6 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41152 Rozprávkový zámok Šípkovej Ruženky

LEGO® Disney Princess 41152 Rozprávkový zámok Šípkovej Ruženky

LEGO® Disney Princess 41152 Rozprávkový zámok Šípkovej Ruženky, výrobca LEGO. Pomôž Šípkovej Ruženke točiť kolovrátkom v jej rozprávkovom zámku!
 • Okús život Disney princeznej Šípkovej Ruženky s jej priateľmi – dobrou vílou Merryweather a malým králikom. Zopakuj si svoje obľúbené scény z filmu Šípková Ruženka od Disney a pomôž Šípkovej Ruženke točiť kolovrátkom.
 • Ale pozor, Zloba je neďaleko vo svojom brlohu! Túto stavebnicu môžeš poskladať rôznymi spôsobmi – presunutím alebo výmenou častí vnútri či dokonca zmenou usporiadania miestnosti na zámku a užívať si tak nekonečnú zábavu a dobrodružstvá so Šípkovou Ruženkou.
 • Obsahuje spálňu, kolovrátok, toaletný stolík a špeciálnu narodeninovú tortu. Brloh Zloby dodáva dramatickosť a vzrušenie.
 • Obsahuje minifigúrku Šípkovej Ruženky a Zloby, ako aj figúrku dobrej víly a králika. 
 • Obsahuje modulárny rozprávkový zámok s balkónom, toaletným stolíkom a posteľou so skrytou rozprávkovou dlaždicou, ako aj skrýšu Zloby s trónom. 
Počet dielikov 322, počet figúrok 4
Pre deti od 6 rokov
33,04 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulan

LEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulan

LEGO® Disney Princess 41151 Tréningový deň Mulanvýrobca LEGO. Pusti sa do tvrdého tréningu s Mulan zo sveta Disney a priprav sa na boj, ktorý na vás čaká!
 • Pomôž Mulan zo sveta Disney nájsť meč svojho otca meč v jej rodinnom chráme, aby mohla zaujať jeho miesto v boji. Teraz je pripravená na tvrdý tréning – pomôž jej zlepšiť sa v boji s mečom a streľbe z katapultu pomocou otočnej tréningovej figuríny. Potom sa schlaďte pomocou jej krásneho vejára a nezabudni ani nakŕmiť jej koňa Khana pod kvitnúcou čerešňou!
 • Túto stavebnicu môžeš poskladať rôznymi spôsobmi, takže ponúka nekončené zážitky a dobrodružstvá s Mulan.
 • Neobmedzuj svoju tvorivosť! Vďaka modulárnemu dizajnu tejto stavebnice môžeš jednoducho presúvať a vymieňať jednotlivé časti modelu alebo môžeš rodinný chrám použiť v inej vhodnej stavebnici LEGO l Disney a poskladať si tak svoje vlastné vysnené scény.
 • Obsahuje minifigúrku Mulan a figúrku jej koňa Khana. 
 • Obsahuje rodinný chrám, otočnú tréningovú figurínu, katapult, čajovú súpravu a kvitnúcu čerešňu. 
 • Medzi doplnkami nájdeš meč, kamene, vejár, čajovú kanvičku a šálku.
Počet dielikov 104, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Disney Princess 41146 Popoluškin čarovný večer

LEGO® Disney Princess 41146 Popoluškin čarovný večer

LEGO® Disney Princess 41146 Popoluškin čarovný večer, výrobca LEGO. Odvez sa spolu s Popoluškou v jej krásnom kočiari!
 • Vyčisti a uprac celý dom spolu s Popoluškou od Disney Princess™ a jej myším kamarátom a objav pozvanie na ples v paláci! 
 • Nájdi dobrú Vílu kmotričku, čakajúcu vonku v krásnom kočiari s konským postrojom a nechaj sa na ples odviezť. Ale čo si Popoluška oblečie? 
 • Pomôž dobrej Víle kmotričke premeniť jej zásteru na krásne plesové šaty a potom hop do kočiara a rýchlo do paláca!
 • Odním strechu a hraj sa aj vnútri koča, kde nájdeš dve sedadlá, jedno pre Popolušku a druhé pre Vílu kmotričku.
 • Súčasťou sú dve minifigúrky - bábiky z filmu Popoluška od Disney: Popoluška s vymeniteľnými šatami a Víla kmotrička, navyše dve figúrky zvierat: koník a myš.
Počet dielikov 350, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
37,16 €
skladom
LEGO® Disney Princess 41145 Ariel a magické zaklínadlo

LEGO® Disney Princess 41145 Ariel a magické zaklínadlo

LEGO® Disney Princess 41145 Ariel a magické zaklínadlo, výrobca LEGO. Preskúmaj tajomstvo mora spolu s Ariel a Flounderom.
 • Vstup do Arielinej tajné jaskyne od Disney Princess™ a objav všetky poklady, ktoré našla v morských hlbinách! 
 • Vyraz von a spolu s Flounderom sa hrajte medzi skaliskami. Navštív morskú čarodejnicu Uršulu v jej jaskyni. Podpíše s ňou Ariel zmluvu a vymení svoj hlas za ľudské nohy a šancu žiť na pevnine? 
 • Použi otočný podstavec a premeň Ariel z morskej panny na človeka a prvýkrát v jej živote ju nechaj postaviť sa na skutočné nohy.
 • Súčasťou sú dve minifigúrky - bábiky zo sveta Malej morskej víly od spoločnosti Disney: Uršula a Ariel s vymeniteľnou chvostovou plutvou / ľudskými nohami, navyše figúrka Flounder.
Počet dielikov 222, počet figúrok 2
Pre deti od 5 rokov
24,78 €
skladom
LEGO Disney Princess 41150 Vaiana a jej plavba po oceáne

LEGO Disney Princess 41150 Vaiana a jej plavba po oceáne

LEGO Disney Princess 41150 Vaiana a jej plavba po oceáne, výrobca LEGO. Vyplávaj na more s Vaianou a získaj späť srdce Te Fiti!
 • Vydaj sa na vodu s Vaianinou loďou a s jej priateľmi Maui a kohútom Heiheiom, potom študuj mapu hviezdnej oblohy a počas plavby si vychutnávaj skvelé ovocie. Daj si ale pozor na dotieravého Kakamora, ktorý sa Vaiane počas cesty snaží ukradnúť srdce Te Fiti! Užívaj si dobrodružstvo na oceáne a pomôž z ostrova znovu urobiť zelený a mierumilovný raj.
 • Plav sa s Vaianou, jej silným kamarátom Mauim a kohútom Heiheiom a použi funkciu premeny na obnovenie harmónie na ostrove.
 • Objav báječný Disney svet a pripoj sa k Vaiane na jej epickom dobrodružstve, pri ktorom sa snaží znovu priniesť srdce Te FITI a navrátiť ostrovu pokoj a poriadok. Táto krásna plachetnica s otváracím úložným priestorom v podpalubí a ostrov s meniacou funkciou sú dokonalé pre vytváranie nezabudnuteľných scénok z filmu alebo nových príbehov s témou plavby po mori. 
 • Súčasťou je minifigúrka-bábika Vaiana, veľká figúrka Mauiho, Heihei a dvaja Kakamori.
Počet dielikov 307, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
37,16 €
skladom
LEGO Disney Princess 41149 Vaiana a jej dobrodružstvo na ostrove

LEGO Disney Princess 41149 Vaiana a jej dobrodružstvo na ostrove

LEGO Disney Princess 41149 Vaiana a jej dobrodružstvo na ostrove, výrobca LEGO. Pomôž Vaiane nájsť srdce Te Fiti a naplniť jej osud!
 • Preskúmaj legendy Te Fiti s Vaianou a prasiatkom Pua v babičkinom dome a preštuduj si mapu ostrova, kým si na ohni pripravuješ rybu na obed. Potom sa vydaj k vodopádu a použi tajnú funkciu, vďaka ktorej pomôžeš Vaiane odkryť a nájsť srdce Te Fiti! Zahraj si na bubnoch v jaskyni a zisti, či je Vaianiným osudom stať sa cestovateľkou, rovnako ako jej predchodcovia.
 • Pripoj sa k Vaiane, uč sa o legendách jej ohrozeného ostrova, nájdi srdce Te FITI a priprav sa na najúžasnejšie dobrodružstvo v živote, pri ktorom jej dedine vrátiš pokoj a poriadok.
 • Objavuj krásny Disney svet s Vaianou a jej dobrodružstvom na ostrove. Zažívaj opäť nezabudnuteľné scény z filmu, v ktorých sa Moana dozvedá o legendách svojich predkov, nachádza srdce Te FITI a hrá na bubny v jaskyni. Potom si vymýšľaj svoje vlastné nové dobrodružstvá, vyskúšaj si život na ostrove a okolo jej domčeka s Puou, jej skroteným prasiatkom.
 • Obsahuje minifigúrku-bábiku Vaiana, navyše prasiatko Pua.
Počet dielikov 205, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
24,77 €
skladom
LEGO Disney Princess 41148 Anna a jej snežné dobrodružstvo

LEGO Disney Princess 41148 Anna a jej snežné dobrodružstvo

LEGO Disney Princess 41148 Anna a jej snežné dobrodružstvo, výrobca LEGO. Uži si deň v snehu v Elsinom ohromnom čarovnom ľadovom paláci v Ľadovom kráľovstve - Frozen!
 • Vydaj sa na Anniných saniach do ľadového paláca, potom pomôž Else používať jej schopnosti, ktorými môže otvárať dvere a odkryť tak most so šmýkačkou, ktorá slúži ako úžasný vstup do zámku. Vychutnaj si čaj a tortu v obrovskej vstupnej hale, potom vyjdi po čarovnom schodišti a pozri sa do spálne na hornom poschodí. Zíď po šmýkačke a hraj sa vonku v snehovej pevnosti a na ihrisku, kde Olaf, Marshmallow a snehuliačiky čakajú, kým sa k nim pridáš a užijete si veľa zábavy!
 • Vybuduj pre Elsu obrovský a trblietavý ľadový palác a zaži kúzla a dobrodružstvá so špeciálnym mostom so šmýkačkou a s funkciou otáčania schodiska. Je tu toľko detailov, či už vo vnútri alebo vonku, vďaka ktorým si môžeš prehrávať scény z Ľadového kráľovstva a z Oslavy v Ľadovom kráľovstve od Disney, alebo si s týmito obľúbenými postavami môžeš vytvárať úplne nové a napínavé príbehy. 
 • Súčasťou sú minifigúrky-bábiky Elsa a Anna, navyše Olaf, Marshmallow a štyria snehuliačikovia.
Počet dielikov 701, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
66,08 €
skladom
LEGO Disney Princess 41147 Anna a jej snežné dobrodružstvo

LEGO Disney Princess 41147 Anna a jej snežné dobrodružstvo

LEGO Disney Princess 41147 Anna a jej snežné dobrodružstvo, výrobca LEGO. Urob si prestávku s Annou a jej koníkom na ich putovaní po Ľadovom kráľovstve - Frozen!
 • Anna a jej koník sú na ceste na Severnú horu a potrebujú zastaviť, aby si odpočinuli! Doveď koníka k jeho žľabu s krmivom, potom posaď Annu k ohnisku a urob pre ňu vynikajúcu horúcu čokoládu, ktorá ju zohreje. Potom si s ňou prezri mapu, kým si ľahneš v útulnom prístrešku. Po tom, čo sa poriadne vyspí, bude Anna pripravená pokračovať vo svojom putovaní za svojou sestrou.
 • Vstúp do sveta Ľadového kráľovstvo od Disney a pridaj sa k Anne, zatiaľ čo odpočíva na svojej ceste za svojou sestrou. Majú tu všetko, čo potrebujú k odpočinku a doplneniu síl - kŕmnu stanicu pre jej koníka a ohnisko, na ktorom si Anna môže urobiť horúcu čokoládu. Prístrešok na spanie má funkciu otvárania, aby si si mohla ľahšie hrať vo vnútri.
 • Súčasťou je minifigúrka-bábika Anna, navyše jej koník.
Počet dielikov 153, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
16,52 €
Vypredané
LEGO Disney Princess 41144 Podkovička v kráľovských stajniach

LEGO Disney Princess 41144 Podkovička v kráľovských stajniach

LEGO Disney Princess 41144 Maznáčikovia z paláca - Podkovička v kráľovských stajniach, výrobca LEGO. Vyhraj s Podkovičkou hlavnú cenu v parkúrovom skákaní!
 • Zabávaj sa s poníkom Podkovičkou, ktorý patrí Belle, v kráľovských stajniach! Vyhraj trofej za parkúrové skákanie a odovzdaj jej ho na pódiu pre víťazov. Potom je už čas odpočinúť si so šálkou čaju a dobrou knihou... ale nie nadlho. Petite je pozvaná na čajový večierok s oslavou - použi fľaštičky so šampónom a staraj sa o ňu, kým nebude prichystaná na odchod.
 • Dve základné dosky veží môžeš skombinovať so 41142 Maznáčikovia z paláca - kráľovský hrad a zažiješ tak unikátne chvíle pri hraní sa s maznáčikmi z paláca.
 • Skombinuj so 41143 Maznáčikovia z paláca - Čučoriedka a jej kuchyňa a usporiadaj čajový večierok s oslavou!
 • Základnú dosku s výkladom a stromovú bránou 
 • Obsahuje 1 minifigúrku: Podkovičku - poníka Belly
Počet dielikov 75, počet figúrok 1
Pre deti od 5 rokov
8,26 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »