Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Duplo® Jurassic World

Úvod LEGO® LEGO® DUPLO® LEGO® Duplo® Jurassic World

Filter

Cena:
15 25
Zobrazené produkty 1 - 3 z celkových 3
LEGO® DUPLO® 10881 Mickeyho čln

LEGO® DUPLO® 10881 Mickeyho čln

LEGO® DUPLO® 10881 Mickeyho čln, výrobca LEGO. Užite si špeciálnu prehliadku člnov s Disneyho Mickey Mousom na parníku!

 

  • Malým fanúšikom Disneyho sa bude určite páčiť, že môžu vyraziť so stavebnicou LEGO® DUPLO® 10881 Mickeyho čln z móla na super zábavnú prehliadku člnov na vode.
  • Pomôžte svojmu dieťaťu rozvíjať jemné motorické zručnosti pri stavaní móla a člnu, ktoré majú klasický vzhľad a štýl Disney. Zahrajte sa s nimi a pomôžte Mickeymu Mousovi riadiť parník. Využite kladku a potiahnite Minnie Mouse so slnečníkom v malom člne s veslami. Potom pokračujte s touto zábavnou stavebnicou LEGO DUPLO v oslave v prístave.
  • Obsahuje 2 DUPLO figúrky: Mickey Mouse a Minnie Mouse.

 Počet dielikov 28

 Pre deti od 2 rokov
24,77 €
Vypredané
LEGO® DUPLO® Jurassic World 10880 T-Rex a veža

LEGO® DUPLO® Jurassic World 10880 T-Rex a veža

LEGO® DUPLO® Jurassic World 10880 T-Rex a veža, výrobca LEGO. Pomôžte Owenovi Gradymu dostať pod kontrolu T-Rexa, ktorý utiekol a pobehuje po Jurskom svete!

 

  • Vstúpte do Jurského sveta spolu so svojím dieťaťom a zahrajte si všetky dramatické a vypäté situácie z filmu s touto vzrušujúcou stavebnicou! Tam je T-Rex, ktorý utiekol, a teraz klape čeľusťami!
  • Predškoláci si obľúbia hru, v ktorej môžu pomôcť Owenovi Gradymu upaľovať v aute, postaviť sa zoči-voči obrovskému dinosaurovi, bezpečne prekĺznuť do vyhliadkovej veže a privolať posily. Táto ľahko zostaviteľná hračka dinosaura s veľkými stavebnicovými kockami je skvelá na nekonečné hranie príbehov s dinosaurou tematikou.
  • Súčasťou stavebnice je LEGO® DUPLO® figúrka Owena Gradyho plus figúrka T-Rexa.

 Počet dielikov 22

 Pre deti od 2 rokov
24,77 €
Vypredané
LEGO® DUPLO® Jurassic World 10879 Nežní obri v Zoo

LEGO® DUPLO® Jurassic World 10879 Nežní obri v Zoo

LEGO® DUPLO® Jurassic World 10879 Nežní obri v Zoo, výrobca LEGO. Sledujte dinosaurie mláďatá v stavebnici Nežní obri v Zoo z Jurského sveta!

 

  • Malí fanúšikovia dinosaurov si obľúbia vymýšľanie nekonečných dobrodružstiev s touto zábavnou hračkou pre batoľatá LEGO® DUPLO® Jurassic World 10879 Nežní obri v Zoo.
  • Pomôžte malým deťom rozvíjať jemné motorické zručnosti pri stavaní a prestavovaní oplotenia dinosaurích mláďat a pomôžte Grayovi Mitchellovi nasnímať fotoaparátom obrázky malého triceratopsa, ako stojí na hojdacom moste, alebo diplodocusa, ako žerie rastliny. No nepribližujte sa príliš – malé dinosaury vás môžu uhryznúť!
  • Súčasťou stavebnice je LEGO® DUPLO® figúrka Graya Mitchella plus 2 dinosaurie mláďatá: triceratops a diplodocus.

 Počet dielikov 24

 Pre deti od 2 rokov
16,52 €
Vypredané
Na stranu: produktov.