Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® DUPLO Wild Animals

Úvod LEGO® LEGO® DUPLO® LEGO® DUPLO Wild Animals

Filter

Cena:
7 91
Zobrazené produkty 1 - 4 z celkových 4
LEGO® DUPLO Wild Animals 10910 Dobrodružstvo v ponorke

LEGO® DUPLO Wild Animals 10910 Dobrodružstvo v ponorke

LEGO® DUPLO Wild Animals 10910 Dobrodružstvo v ponorke, výrobca LEGO. Podnecujte týmto podmorským dobrodružstvom bádanie hlboko v mori!

 • Užite si hru, pri ktorej je potrebná predstavivosť, s vaším batoľaťom a pomôžte mu rozvíjať kľúčové zručnosti pri dobrodružstve v ponorke! Táto pútavá hračka do kúpeľa pre bábätká poskytuje veľa podnetov, o čom sa učiť a rozprávať, keď sa budú deti hrať, že nakrúcajú veľrybu či ryby detskou kamerou.
 • Pri kúpaní ponorka pláva na vode a robí bublinky na povrchu, keď sa pri nej prekĺzne veľryba a ryba vyfúkne bubliny pod seba. S 2 figúrkami potápačov je skvelá zábava. Ktovie, kam vás a vášho malého potápača zavedie ďalšie podvodné dobrodružstvo.
 • Táto vzdelávacia hračka do kúpeľa pre batoľatá obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figúrky potápačov, a tiež figúrku rybky klaun očkatý, veľryby a čajky.
Počet dielikov 24, počet figúrok 2

Pre deti od 2 rokov

16,52 €
Vypredané
LEGO® DUPLO Wild Animals 10907 Zvieratká sveta

LEGO® DUPLO Wild Animals 10907 Zvieratká sveta

LEGO® DUPLO Wild Animals 10907 Zvieratká sveta, výrobca LEGO. Objavte zvieratá sveta s touto dobrodružnou hračkou pre batoľatá!

 • Uveďte svoje batoľa do sveta zvierat a rôznych životných prostredí! Vydajte sa na safari naprieč africkou savanou a tvárte sa, že si fotografujete levy a žirafy, zbadajte rozkošné tvory žijúce v lesoch, keď pôjdete v kanoe pozdĺž lesnej rieky, postavte si hrad z piesku na tropickej pláži, choďte pozorovať veľryby na južnom póle...
 • Táto stavebnica s podmanivou škálou hračiek zvieratiek, budov, vozidiel, postáv a doplnkov prepájajúca miesta celého sveta obsahuje nekonečné možnosti, ako zapojiť do hry vaše batoľa a inšpirovať ho.
 • Obsahuje 6 LEGO® DUPLO® figúrok: cestovateľa, pilota, surfera – otecka s dieťaťom a kanoistu – otecka s dieťaťom.
Počet dielikov 121, počet figúrok 6

Pre deti od 2 rokov

90,86 €
Vypredané
LEGO® DUPLO Wild Animals 10906 Tropický ostrov

LEGO® DUPLO Wild Animals 10906 Tropický ostrov

LEGO® DUPLO Wild Animals 10906 Tropický ostrov, výrobca LEGO. Objavujte zvieratká džungle a vychutnajte si s vaším batoľaťom dobrodružstvo!

 • Podporte emocionálny vývoj a rozvoj jemnej motoriky svojho batoľaťa pomocou hry, ktorá podporuje predstavivosť, pri objavovaní sveta divokých zvierat, zábavných funkcií a dobrodružstva v džungli! Hra obsahuje lanovú kladku na vyťahovanie zásob hore do rodinného domčeka na strome, otáčací most na presunutie na požadované miesto a popínavú rastlinu na hojdanie pre opičku.
 • Vďaka hromade pestrofarebných LEGO® DUPLO® zvieracích hračiek spolu s domovníkom, cestovateľom a jeho synom poskytuje táto obrovská a rozmanitá DUPLO stavebnica s tematikou ostrova pre vaše batoľa nekonečné možnosti na hranie, učenie sa a prejavenie svojej osobnosti.
 • Súprava so zvieratkami od LEGO® DUPLO® s 3 DUPLO figúrkami: domovníka, cestovateľa so svojím dieťaťom a tiež 6 figúrok zvieratiek: dospelého slona s mláďaťom, dospelého tigra s mláďaťom, opicu a tukana.
Počet dielikov 73, počet figúrok 3

Pre deti od 2 rokov

49,56 €
Vypredané
LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká

LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká

LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká, výrobca LEGO. Rozkošná súprava s hračkami zvieratiek, ktorá pomáha batoľatám učiť sa a rozvíjať!

 • Zažívajte spolu s vaším batoľaťom jeho vzácne míľniky vďaka tejto stavebnici LEGO® DUPLO® s mláďatkami zvierat, ktorá otvára dvere do sveta predstavivosti pri hrách. Je tu roztomilé mláďatko pandy občerstvujúce sa na bambuse, mláďatko zriedkavého bieleho tigra obdivujúce peknú ružovú kvetinku, žirafie mláďatko obhrýzajúce listy na strome a rozkošné sloníča, ktoré sa prišlo zahrať s kamarátmi.
 • Zvieracie figúrky a stavebné kocky, s ktorými sa ľahko zaobchádza, rozvíjajú sociálne a emocionálne chápanie batoliat a ich prvé zručnosti pri stavaní a jemnú motoriku.
 • LEGO® DUPLO® súprava so zvieratkami so 4 rozkošnými hračkami zvieracích mláďat: pandou, bielym tigrom, žirafou a slonom.
Počet dielikov 9

Pre deti od 2 rokov

8,26 €
Vypredané
Na stranu: produktov.