Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká

Úvod LEGO® LEGO® DUPLO® LEGO® DUPLO Wild Animals LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká

LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká

8,26 €
Značka: LEGO
Kód: 10904
Dostupnosť: Vypredané
Počet ks: 0 ks
Hodnotenie:
Chcete vedieť kedy tovar dostaneme?

Popis LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká

LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká, výrobca LEGO. Rozkošná súprava s hračkami zvieratiek, ktorá pomáha batoľatám učiť sa a rozvíjať!

  • Zažívajte spolu s vaším batoľaťom jeho vzácne míľniky vďaka tejto stavebnici LEGO® DUPLO® s mláďatkami zvierat, ktorá otvára dvere do sveta predstavivosti pri hrách. Je tu roztomilé mláďatko pandy občerstvujúce sa na bambuse, mláďatko zriedkavého bieleho tigra obdivujúce peknú ružovú kvetinku, žirafie mláďatko obhrýzajúce listy na strome a rozkošné sloníča, ktoré sa prišlo zahrať s kamarátmi.
  • Zvieracie figúrky a stavebné kocky, s ktorými sa ľahko zaobchádza, rozvíjajú sociálne a emocionálne chápanie batoliat a ich prvé zručnosti pri stavaní a jemnú motoriku.
  • LEGO® DUPLO® súprava so zvieratkami so 4 rozkošnými hračkami zvieracích mláďat: pandou, bielym tigrom, žirafou a slonom.
Počet dielikov 9

Pre deti od 2 rokov

Produkty kupované spoločne s týmto produktom

Intex nafukovacie ležadlo King kool

Intex nafukovacie ležadlo King kool

Nafukovacie ležadlo King kool od výrobcu Intex, rozmer 160x85 cm.
10,50 €
Vypredané
LEGO® Friends 41372 Stephanie a jej gymnastická show

LEGO® Friends 41372 Stephanie a jej gymnastická show

LEGO® Friends 41372 Stephanie a jej gymnastická show, výrobca LEGO. Akciami nabitá LEGO® súprava s gymnastickým náčiním pre maximálne akčné hranie!

  • Je načase vytiahnuť z talóna tvoju špičkovú hru. Kamarátky Stephanie a Mia z edície LEGO® Friends sa idú v mestečku Heartlake zúčastniť súťaže v gymnastike. Pomôž im pripraviť sa v šatni, kde si môžu uchmatnúť nejakú energetickú bombu na jedenie a nápoj. Sleduj, ako Stephanie predvádza cvik so stuhou na otočnom podstavci. Predtým, ako pôjde Mia cvičiť na bradlách, nezabudni jej dať na ruky kriedu. Pomôž Stephanie dosiahnuť na trampolíne nové výšky. Dnes tu nemáme žiadnych porazených. Obe dievčatá vyhrali zlatú medailu v gymnastike!
  • Táto kreatívna stavebnicová súprava pre deti obsahuje 3 disciplíny: trampolínu, bradlá a žinenku. Keď sa koná vystúpenie, každá z týchto pomôcok sa dá pripevniť na hlavné pódium. Trampolína má štýlové funkčné tlačidlo „skok“ – stlač ho a dievčatá to vyhodí do vzduchu. Na bradlách môžu predvádzať ešte viac vzdušnej akrobacie – každá tyč sa točí, aby sa mohli gymnastky otáčať dookola. Nezabudnite na ďalšie náradie na cviky každej mladej slečny – stuhu a obruč. Otočný podstavec umožňuje divákom vidieť súťažiace zo všetkých uhlov. Potom môžu ísť späť do šatne nabrať nové sily a čakať na výsledky. Potom ich čaká udeľovanie medailí na pódiu!
  • Obsahuje 2 minibábiky: Stephanie a Miu.

 

Počet dielikov 241, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
24,77 €
Vypredané
LEGO® Friends 41337 Podmorský kolotoč

LEGO® Friends 41337 Podmorský kolotoč

LEGO® Friends 41337 Podmorský kolotoč, výrobca LEGO. Dostaň sa do víru na podmorskom kolotoči

  • Dostaň sa do výšin pri jazde na podmorskom kolotoči v zábavnom parku. Pomôž Mii a Vicky z edície LEGO® Friends kúpiť si lístky a vystúpiť hore schodmi na jazdu v tematickom parku.
  • Otočením gombíka sa sedadlá začnú krútiť a kolísať. Potom sleduj, ako stúpajú vyššie, vďaka čomu sa naskytá skvelý výhľad na celé mestečko Heartlake. Do každého sedadla sa zmestia traja, takže dievčatá môžu ísť na jazdu spoločne, ak potrebujú trochu povzbudiť. Použi fľašu so sladkým sirupom, vyrob obrovskú cukrovú vatu a odmeň tak dievčatá za odvahu. Po toľkom točení sa ti určite bude krútiť hlava!
  • Táto zábavná stavebnica obsahuje 2 minibábiky: Miu a Vicky z edície LEGO Friends.

 

Počet dielikov 389, počet figúrok 2
Pre deti od  7 rokov
24,77 €
Vypredané
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Táto funkcia je prístupná len prihláseným užívateľom. Prosím prihláste sa pomocou vášho prihlasovacieho mena a hesla.

Ak nevlastníte prihlasovacie meno a heslo, tak sa prosím zaregistruje