Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® DUPLO Wild Animals 10910 Dobrodružstvo v ponorke

Úvod LEGO® LEGO® DUPLO® LEGO® DUPLO Wild Animals LEGO® DUPLO Wild Animals 10910 Dobrodružstvo v ponorke

LEGO® DUPLO Wild Animals 10910 Dobrodružstvo v ponorke

16,52 €
Značka: LEGO
Kód: 10910
Dostupnosť: Vypredané
Počet ks: 0 ks
Hodnotenie:
Chcete vedieť kedy tovar dostaneme?

Popis LEGO® DUPLO Wild Animals 10910 Dobrodružstvo v ponorke

LEGO® DUPLO Wild Animals 10910 Dobrodružstvo v ponorke, výrobca LEGO. Podnecujte týmto podmorským dobrodružstvom bádanie hlboko v mori!

 • Užite si hru, pri ktorej je potrebná predstavivosť, s vaším batoľaťom a pomôžte mu rozvíjať kľúčové zručnosti pri dobrodružstve v ponorke! Táto pútavá hračka do kúpeľa pre bábätká poskytuje veľa podnetov, o čom sa učiť a rozprávať, keď sa budú deti hrať, že nakrúcajú veľrybu či ryby detskou kamerou.
 • Pri kúpaní ponorka pláva na vode a robí bublinky na povrchu, keď sa pri nej prekĺzne veľryba a ryba vyfúkne bubliny pod seba. S 2 figúrkami potápačov je skvelá zábava. Ktovie, kam vás a vášho malého potápača zavedie ďalšie podvodné dobrodružstvo.
 • Táto vzdelávacia hračka do kúpeľa pre batoľatá obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figúrky potápačov, a tiež figúrku rybky klaun očkatý, veľryby a čajky.
Počet dielikov 24, počet figúrok 2

Pre deti od 2 rokov

Produkty kupované spoločne s týmto produktom

LEGO® Friends 41372 Stephanie a jej gymnastická show

LEGO® Friends 41372 Stephanie a jej gymnastická show

LEGO® Friends 41372 Stephanie a jej gymnastická show, výrobca LEGO. Akciami nabitá LEGO® súprava s gymnastickým náčiním pre maximálne akčné hranie!

 • Je načase vytiahnuť z talóna tvoju špičkovú hru. Kamarátky Stephanie a Mia z edície LEGO® Friends sa idú v mestečku Heartlake zúčastniť súťaže v gymnastike. Pomôž im pripraviť sa v šatni, kde si môžu uchmatnúť nejakú energetickú bombu na jedenie a nápoj. Sleduj, ako Stephanie predvádza cvik so stuhou na otočnom podstavci. Predtým, ako pôjde Mia cvičiť na bradlách, nezabudni jej dať na ruky kriedu. Pomôž Stephanie dosiahnuť na trampolíne nové výšky. Dnes tu nemáme žiadnych porazených. Obe dievčatá vyhrali zlatú medailu v gymnastike!
 • Táto kreatívna stavebnicová súprava pre deti obsahuje 3 disciplíny: trampolínu, bradlá a žinenku. Keď sa koná vystúpenie, každá z týchto pomôcok sa dá pripevniť na hlavné pódium. Trampolína má štýlové funkčné tlačidlo „skok“ – stlač ho a dievčatá to vyhodí do vzduchu. Na bradlách môžu predvádzať ešte viac vzdušnej akrobacie – každá tyč sa točí, aby sa mohli gymnastky otáčať dookola. Nezabudnite na ďalšie náradie na cviky každej mladej slečny – stuhu a obruč. Otočný podstavec umožňuje divákom vidieť súťažiace zo všetkých uhlov. Potom môžu ísť späť do šatne nabrať nové sily a čakať na výsledky. Potom ich čaká udeľovanie medailí na pódiu!
 • Obsahuje 2 minibábiky: Stephanie a Miu.

 

Počet dielikov 241, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
24,77 €
Vypredané
LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká

LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká

LEGO® DUPLO Wild Animals 10904 Zvieracie mláďatká, výrobca LEGO. Rozkošná súprava s hračkami zvieratiek, ktorá pomáha batoľatám učiť sa a rozvíjať!

 • Zažívajte spolu s vaším batoľaťom jeho vzácne míľniky vďaka tejto stavebnici LEGO® DUPLO® s mláďatkami zvierat, ktorá otvára dvere do sveta predstavivosti pri hrách. Je tu roztomilé mláďatko pandy občerstvujúce sa na bambuse, mláďatko zriedkavého bieleho tigra obdivujúce peknú ružovú kvetinku, žirafie mláďatko obhrýzajúce listy na strome a rozkošné sloníča, ktoré sa prišlo zahrať s kamarátmi.
 • Zvieracie figúrky a stavebné kocky, s ktorými sa ľahko zaobchádza, rozvíjajú sociálne a emocionálne chápanie batoliat a ich prvé zručnosti pri stavaní a jemnú motoriku.
 • LEGO® DUPLO® súprava so zvieratkami so 4 rozkošnými hračkami zvieracích mláďat: pandou, bielym tigrom, žirafou a slonom.
Počet dielikov 9

Pre deti od 2 rokov

8,26 €
Vypredané
LEGO® Friends 41362 Supermarket v mestečku Heartlake

LEGO® Friends 41362 Supermarket v mestečku Heartlake

LEGO® Friends 41362 Supermarket v mestečku Heartlake, výrobca LEGO. Nechajte svoje dieťa hrať sa na postavy v supermarkete s touto stavebnicou obchodu s potravinami!

 • Urob si zásoby chutných dobrôt na výlete do supermarketu s Oliviou a Stephanie od LEGO® Friends. Naskoč si do štýlového autíčka a odvez sa do obchodu. Pomôž Stephanie riadiť nákupný vozík a nakúpiť si všetky jej obľúbené jedlá. Nezabudni si vziať hromadu zdravého ovocia a zeleniny. Keď je auto naložené, všetci si zaslúžite odmenu. Zamier k stánku so zmrzlinou a daj si lahodný zmrzlinový pohár.
 • Táto jednoduchá LEGO hračka obchodu s potravinami obsahuje auto, osobitný stánok so zmrzlinou a množstvo dielov predstavujúcich potraviny pre nekonečné hodiny zábavy pri hraní sa na postavy využívajúc detskú predstavivosť.
 • Obsahuje 2 minibábiky: Stephanie a Oliviu.

 

Počet dielikov 140, počet figúrok 2
Pre deti od  4 rokov
24,77 €
Vypredané
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Táto funkcia je prístupná len prihláseným užívateľom. Prosím prihláste sa pomocou vášho prihlasovacieho mena a hesla.

Ak nevlastníte prihlasovacie meno a heslo, tak sa prosím zaregistruje