Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Elves

Úvod LEGO® LEGO® Elves

 


Príbehy hrdinov z kategórie LEGO® Elves ťa zanesú do kúzelného sveta elfov. Do neho zavítala aj Emily Jonesová pomocou tajomného portálu na záhrade svojej babičky. Chcela by sa dostala späť domov, ale to vôbec nie je jednoduché. Emily spolu so svojimi elfskými kamarátmi hľadá štyri kľúče, ktoré sú potrebné na otvorenie portálu. Pomôžeš im s hľadaním? Počas spoločného putovania zažijete nepredstaviteľné dobrodružstvá plné napätia i zábavy!

 


 

Filter

Cena:
11 67
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 12
NovéLEGO® Elves 41196 Netopierí útok na strom Elvenstar

LEGO® Elves 41196 Netopierí útok na strom Elvenstar

LEGO® Elves 41196 Netopierí útok na strom Elvenstar, výrobca LEGO. Trénuj s elfmi a ochráň strom pred netopiermi!

 

 • Objav tajomstvá, ktoré ukrýva strom Elvenstar, v tejto fantastickej stavebnici LEGO® Elves 41196 Netopierí útok na strom Elvenstar!
 • Vylez na vrchol stromu a pozoruj hviezdy s ďalekohľadom a hviezdnou mapou. Potom sa zošuchni nadol a preskúmaj vodopád s medvedicou Blubeary, než sa vrhneš na trénovanie strieľania z kuše na cieľ s jedným z elfov. Čo sa to tam skrýva za konárom? Vaaaau, skrytý portál a netopiere! Dávaj pozor, zlá netopierica Noctura sa ním snaží prejsť! Dokážeš ju zastaviť a ochrániť Elvendale?
 • Táto napínavá stavebnica LEGO Elves obsahuje strom s 3 poschodiami, skryté schodisko, kĺzačku, vežu s vodopádom, funkciu transformácie, kováčsku dielňu s pákou na ovládanie vulkanického kladiva plus netopierí vystreľovač, pohyblivý konár a samostatný portál s terčmi, ktoré možno prevrhnúť.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: Lumia, Naida a Azari plus figúrky netopierov Hippo a Crase, figúrku medvedice Blubeary a 2 figúrky pavúkov.

Počet dielikov 883, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

66,08 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41195 Súboj Emily proti Nocture

LEGO® Elves 41195 Súboj Emily proti Nocture

LEGO® Elves 41195 Súboj Emily proti Nocture, výrobca LEGO. Pomôž Emily Jones a vlčici Lumia v súboji s Nocturou v jej netopierom laboratóriu!

 

 • Zahraj sa so stavebnicou LEGO® Elves 41195 Súboj Emily proti Nocture – vezmi do rúk meč svetla a priprav sa povolať jeho moc! Vylez na chrbát vlčice Lumie s Emily Jones a vydaj sa nájsť Nocturu v jej diabolskom netopierom laboratóriu. Počkať, čo sa to deje vo vnútri? Noctura realizuje svoj diabolský plán a vytvára tlupy netopierov!
 • Dávaj pozor, naskočila do svojho koča a pomocou temnej mágie ťa bude prenasledovať. Dokážeš zachrániť situáciu a prekaziť Nocture plán?
 • Táto úžasná stavebnica obsahuje laboratórium s čarodejníckym kotlom, funkciou zjavenia netopiera, 2 visiacimi netopierími hniezdami a 2 malými zákutiami. Stavebnica LEGO Elves tiež obsahuje zostaviteľnú a plne polohovateľnú figúrku vlčice s miestom pre minifigúrku a koč s mávajúcimi krídlami, 2 kušami a otváracou strechou.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky: Emily Jones a Noctura plus figúrky netopierov Phyll a Myzo a figúrku pavúka.

Počet dielikov 650, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41194 Nocturina veža a záchrana zemnej líšky

LEGO® Elves 41194 Nocturina veža a záchrana zemnej líšky

LEGO® Elves 41194 Nocturina veža a záchrana zemnej líšky, výrobca LEGO. Zachráň uväznenú líšku, strážkyňu zeme, z Nocturinej veže!

 

 • Vstúp do tajomnej Veže tieňov s Farranom a osloboď líšku Lisku, zajatú strážkyňu zeme! Naskoč na chrbát Lisky a pomôž Farranovi pretrhnúť reťaz, ktorou je Liska pripútaná k veži.
 • Och nie! Noctura počula lomoz a posiela svoje netopiere a pavúka, aby s vami skoncovali! Chráň sa pomocou Farranovho magického zemného štítu a pozbieraj všetky magické živelné diamanty! Daj si však pozor na skrytú pavučinovú pascu a pokúsiť sa utiecť!
 • Táto fantastická kreatívna stavebnica LEGO® Elves obsahuje plne pohyblivú skladaciu líšku, strážkyňu zeme, s otváracím čeľusťami a pohyblivými nohami, hlavou a priesvitným chvostom a navyše dvojposchodovú vežu s otváracím priesvitnými netopierími krídlami, pohyblivou hlavou, pascou/dverami z pavučiny, vystreľovačom diskov, miestom pre štyri živelné diamanty a ďalšie doplnky.
 • Obsahuje dve minifigúrky postáv a navyše figúrku pavúka a 2 figúrky netopierov.

Počet dielikov 646, počet figúrok 5

Pre deti od 9 rokov

49,56 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41193 Azari a chytenie ohnivého leva

LEGO® Elves 41193 Azari a chytenie ohnivého leva

LEGO® Elves 41193 Azari a chytenie ohnivého leva, výrobca LEGO. Spoj sily s Airou a Lumiou a ochráňte veterného draka!

 

 • Stretni sa s Airou a Lumiou v hudobnej škole na plávajúcom ostrove a užite si nové dobrodružstvá! Vypočujte si spev vtáčika Sebastiána s hudobným doprovodom elfov.
 • Ejha! Čo je to na oblohe? Je to Phyll, zlý temný netopier, ktorý zo vzducholode útočí na draka Cycla, strážcu vzduchu! Nájdi a postav skrytý tornádový luk a pomôž ochrániť magický veterný diamant, aby s ním Phyll neutiekol!
 • Odhaľ v sebe skrytú mágiu a pomôž Aire, Lumii a drakovi, strážcovi vetra, bojovať s temným netopierom! Táto úžasná stavebnica LEGO® Elves pre dievčatá aj chlapcov obsahuje úplne pohyblivého skladacieho veterného draka s priehľadnými krídlami a miestom pre dve minifigúrky postáv. Stavebnica obsahuje tiež vzducholoď netopiera s funkciou strieľania a otočnou vrtuľou a hudobnú školu na plávajúcom ostrove s otváracím vstupnými dverami, ukrytou truhlou a otočnou značkou.
 • Obsahuje dve minifigúrky postáv a navyše figúrku netopiera a vtáčika.

Počet dielikov 451, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

33,04 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41192 Azari a chytenie ohnivého leva

LEGO® Elves 41192 Azari a chytenie ohnivého leva

LEGO® Elves 41192 Azari a chytenie ohnivého leva, výrobca LEGO. Osloboď leva, strážcu ohňa, z reťaze zlých temných netopierov!

 

 • Pomôž Azari a levovi Rowanovi, strážcovi ohňa, spojiť kúzla a zahnať temné netopiere! Vyhni sa prvkom, ktoré na vás netopiere vystreľujú zo svojho katapultu, a pokús sa uvoľniť temnú reťaz, ktorá je omotaná okolo Rowanovho krku.
 • Zastav vozidlo, ktorým sa pokúšajú zajať Rowana, pomocou Azarinho kladiva sily a zmar tak plány Vespeho a Mola. Dávaj si ale pozor! Jeden z netopierov naskočil na klzák a snaží sa ukradnúť magický diamant ohňa. Dokážeš ich zastaviť predtým, než utečú?
 • Táto napínavá stavebnica LEGO® Elves obsahuje skladacieho magického leva ohňa s pohyblivými nohami, krídlami a chvostom, otváracími čeľusťami a miestom pre minifigúrku postavy. Obsahuje aj netopierie záchytné vozidlo so zdvíhacou tyčou s reťazou, katapultom a odpojiteľným malým klzákom a navyše malú netopieriu jaskyňu s otváracími pavučinovými dverami, dvomi posteľami pre netopiere a ďalším príslušenstvom.
 • Obsahuje minifigúrku postavy a navyše dve figúrky netopierov a figúrku pavúka.

Počet dielikov 360, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41191 Naida a záchrana vodnej korytnačky

LEGO® Elves 41191 Naida a záchrana vodnej korytnačky

LEGO® Elves 41191 Naida a záchrana vodnej korytnačky, výrobca LEGO. Pomôž Naide ochrániť strážkyňu vody pred temným netopierom!

 

 • Pozor! Zlomyseľný temný netopier útočí na korytnačku Cory, strážkyňu vody! Pomôž Naide odohnať netopiera Furiho kotúčov pomocou vystreľovača diskov, aby Cory a korytnačie mláďa Calypso stihli utiecť.
 • Och nie! Furi vystreľuje svoju reťaz zla na Cory a snaží sa ju zajať! Dostaň Calypsa do bezpečia na chrbáte Cory predtým, než vystrelíš ďalšie disky na Furiho čln. Dokážeš ochrániť korytnačky a magický vodný diamant?
 • Odhaľ v sebe skrytú mágiu a pomôž Naide ochrániť strážcu živlov! Táto vzrušujúca stavebnica LEGO® Elves obsahuje veľkú skladaciu vodnú korytnačku s pohyblivou hlavu a nohami, miestom pre minifigúrku postavy a navyše malý ostrovček s vystreľovačom kotúčov a čln s vystreľovačom reťaze a miestom pre netopiera.
 • Obsahuje minifigúrku postavy, figúrku mláďaťa korytnačky, figúrku ryby a figúrku netopiera.

Počet dielikov 205, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

20,64 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41190 Emily Jonesová a únik na orlovi

LEGO® Elves 41190 Emily Jonesová a únik na orlovi

LEGO® Elves 41190 Emily Jonesová a únik na orlovi, výrobca LEGO. Pomôž Emily Jones nájsť stratenú stránku denníka a prekabátiť temného netopiera!

 

 • Nájdi ukrytú ukradnutú stránku denníka! Vydaj sa do nádherného a tajomného Sveta tieňov s Emily Jones a orlicou Lumiou a nájdite chýbajúcu stránku.
 • Objav temnú jaskyňu a nazri do truhly na všetky tie kryštály! Potom ju posuň do strany, aby sa odhalil skrytý otvor. Opatrne! Nezobuď spiaceho netopiera!
 • Pozor! Netopier Vespe sa zobudil a skáče na klzák, aby ťa dohonil! Podarí sa ti utiecť?
 • Táto napínavá stavebnica LEGO® Elves obsahuje úplne pohyblivú figúrku orlice s miestom pre minifigúrku postavy, jaskyňu s rotujúcou truhlou s pokladom a lôžko hore nohami pre netopiera a navyše skalnú rímsu s klzákom pre netopiera s vystreľovačom kotúčov.
 • Obsahuje minifigúrku Emily Jones a navyše figúrku temného netopiera Vespeho a pavúka.

Počet dielikov 149, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

12,38 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41188 Útek z Pevnosti kráľa škriatkov

LEGO® Elves 41188 Útek z Pevnosti kráľa škriatkov

LEGO® Elves 41188 Útek z Pevnosti kráľa škriatkov, výrobca LEGO. Zastav diabolský plán Kráľa škriatkov a zachráň sestričku Emily Jones!

 

 • Pozor, Kráľ škriatkov drží Sophiu Jones vo svojej pevnosti v zajatí! 
 • Čaká na Emily Jones, ktorá sa chce pokúsiť o jej záchranu, aby jej mohla ukradnúť jej amulet a použiť ho na otvorenie portálu do sveta ľudí! 
 • Hoď Emilyin vrhací hák na horné cimburie pevnosti a pomôž jej zakradnúť sa tak okolo škriatka strážiaceho padací most. 
 • Dokáže Emily zachrániť Sophiu z klietky visiacej nad nalíčenými pascami a zastaviť Kráľa škriatkov? Závisí to len od teba...
 • Súčasťou sú tri minifigúrky - bábiky: Škriatkovský kráľ, Emily Jonesová a Sophie Jonesová, navyše škriatok Tufflin a figúrka tieňového havrana.

Počet dielikov 695, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

61,94 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41186 Azari a útek z Lesa škriatkov

LEGO® Elves 41186 Azari a útek z Lesa škriatkov

LEGO® Elves 41186 Azari a útek z Lesa škriatkov, výrobca LEGO. Ujdi mäsožravým rastlinám spolu s Azari a Fireboltom!

 

 • Pripoj Pegasa Firebolta k Azariinmu plamennému bojovému vozidlu a vyraz do pevnosti Kráľa škriatkov spojiť sa s Emily Jones a ostatnými elfmi a zachrániť jej malú sestričku! 
 • Ale pozor! Zákerný škriatok polieva lesné rastliny zlým elixírom, aby ich premenil na mäsožravé rastliny. 
 • Pomôžeš Azari využiť jej moc na spustenie ochranných schopností Plamenného bojového vozidla, aby mohla uniknúť skôr, ako ju rastliny chytia a zožerú?
 • Súčasťou je minifigúrka - Azari, navyše figúrky škriatka Guxlina a Pegasa Firebolta.

Počet dielikov 145, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Elves 41185 Čarovná záchrana zo škriatkovskej dediny

LEGO® Elves 41185 Čarovná záchrana zo škriatkovskej dediny

LEGO® Elves 41185 Čarovná záchrana zo škriatkovskej dediny, výrobca LEGO. Preskúmaj záhadnú škriatkovskú dedinu bez toho, aby ťa chytili!

 

 • Pripoj sa k Azari Plameničke a Farranovi Tieňolístkovi pri záchrane uväznených zvierat, zatiaľ čo pátrajú po Sofii Jonesovej! 
 • Prezri si dielne na výrobu kryštálov a klietok a pozri sa, ako sa popletený Fibblin snaží chytiť chameleóna Hideeho.
 • Pomôž elfom odraziť zlé semienka, ktoré na nich strieľa Bieblin z katapultu, a vyhni sa strážnikovi Smilinovi a mäsožravej rastline. Potom osloboď pantera Panthara predtým, než budeš pokračovať vo svojom pátraní po Sofii!
 • Súčasťou sady sú dve minifigúrky-bábiky: Azari a Farran, navyše tri figúrky škriatkov: Bieblin, Fibblin a Smilin, a figúrky pantera Pantharu a chameleóna Hideeho.
 • Súčasťou sady sú tri budovy škriatkovskej dediny: dielňa na kryštály, dielňa na výrobu klietok a pivnica. 

Počet dielikov 637, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

53,69 €
Vypredané
LEGO® Elves 41187 Rosalynina liečivá skrýša

LEGO® Elves 41187 Rosalynina liečivá skrýša

LEGO® Elves 41187 Rosalynina liečivá skrýša, výrobca LEGO. Uzdrav malého dráčika a premeň škriatka zo zlého na dobrého!

 

 • Pozri, zlý škriatok sa snaží chytiť malého dráčika menom Lula!
 • Znes sa z nebies na pomoc spolu s Rosalyn a Sapphire, matkou všetkých drakov, a vráť sa potom so všetkými naspať do Rosalyinej liečivej skrýše v domčeku na strome. 
 • Odhrň listy a odhaľ tak druhé poschodie, kde môžeš pripraviť elixír pre malého dráčika, kým Rosalyn medzitým premení Rimlina zo zlého na dobrého. 
 • Potom hneď vyraz za ostatnými elfmi do pevnosti Kráľa škriatkov a pomôž zachrániť Sophiu Jones!
 • Súčasťou sady sú dve minifigúrky - bábiky: Rosalyn Nightshade a Naida, navyše figúrky: škriatok Rimlin, dračica Sapphire, mláďa draka Lula, medvieďatko Lil 'Blu.

Počet dielikov 460, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
Vypredané
LEGO® Elves 41183 Zlý drak kráľa škriatkov

LEGO® Elves 41183 Zlý drak kráľa škriatkov

LEGO® Elves 41183 Zlý drak kráľa škriatkov, výrobca LEGO. Lietajte s Kráľom škriatkov na chrbte jeho mysľou ovládaného draka Ashwinga, zatiaľ čo sa snaží získať kryštály na dobitie energie do svojej brány.

 

 • Chyť medvedicu Blubeary pomocou Ashwingových pazúrov, zatiaľ čo preskúmava prázdnu jaskyňu s Lil 'Blu, a potom nechaj škriatka Jimblina použiť dynamit, aby vyhodil do povetria časť jaskyne a našiel špeciálny kryštál.
 • Ulož kryštál do klietky na Ashwingovom chrbte a odleť do pevnosti Kráľa škriatkov!
 • Súčasťou je figúrka Kráľa škriatkov, drak Ashwing, škriatok Jimblin, Blubeary a Lil´Blu.

Počet dielikov 339, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
Vypredané
Na stranu: produktov.