Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Friends

Úvod LEGO® LEGO® Friends

Lego Friends stavebnice navrhnuté hlavne pre dievčatká. Preto sú predovšetkým vo fialovej a ružovej farbe, no dievčenské je hlavne to, čo sa z jednotlivých stavebníc skladá! Všetky príbehy kamarátiek - Friends sa odohrávajú vo fiktívnom meste Heartlake. Dievčatá sa vďaka LEGO Friends ponoria do ružového sveta plného detailných a realistických bábik - LEGO minifigúrok s doteraz netradičnými realistickými tvarmi ako napríklad Ema, Stephanie, Mia, Olivia, či Andrea - a žijú v rovnakom meste plného vzrušenia a dobrodružstva. A tu je naozaj z čoho vyberať! Vaše deti objavia veľa rôznych príbehov dievčatiek s rôznymi zamestnaniami. Dievčatá si tu môžu vytvárať módne modely v návrhárskom štúdiu, vystavovať svoich psíkov, zachraňovať zvieratká, stať sa speváčkou alebo veterinárkou s vlastnou veterinárnej klinikou... Samozrejmosťou je tiež pekný a útulný dom so záhradkou, alebo luxusný kabriolet, ktorý zaručí zábavnú jazdu so všetkými kamarátkami. Ružové stavebnice doplnené minifigúrky sú u dievčat veľmi obľúbené.

Prianím každého dievčatka je splniť si svoj sen a stať sa tým, po čom túži. V kategórii Lego Friends sa jej to môže podariť.

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
5 91
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 51
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »
NovéLEGO® Friends 41383 Olivia a jej ihrisko so škrečkami

LEGO® Friends 41383 Olivia a jej ihrisko so škrečkami

LEGO® Friends 41383 Olivia a jej ihrisko so škrečkami, výrobca LEGO. Trénuj škrečkov na Oliviinom mini ihrisku!

 • Trénuj škrečkov na Oliviinom šikovnom mini ihrisku od LEGO® Friends! Olivia využila svoju vynaliezavosť na to, aby si zvieratká z LEGO® Friends mohli užiť zábavu. Vymyslela šikovný kolotoč pre škrečkov, ktorý dokáže ovládať pomocou supermoderného ovládacieho panelu. Roztoč koleso a sleduj, ako Harry jazdí dookola na mini motorke. Vyber motorku z kolotoča a bude sa na nej premávať po celom ihrisku a cez prekážkovú dráhu. Odpáľ Rumbla z rampy v jeho autíčku a pomôž Molly preskočiť cez obruč. Tieto domáce zvieratká sú skutočné hviezdy!
 • Sada 41383 Olivia a jej ihrisko so škrečkami od LEGO® Friends je malá a ľahko zostaviteľná stavebnica so zvieratkami od LEGO Friends, ktorá obsahuje šikovný krútiaci sa kolotoč pre škrečkov. Malinká motorka pre škrečkov zapadá do prednej časti, takže to vyzerá, že Harry jazdí v kolotoči na svojej motorke! Je postavený na kruhovej podstave, ktorá sa dá pripojiť na pódium sady 41368 Andreina talentová šou od LEGO® Friends. Odstráň motorku z kolotoča a jazdi s ňou po ihrisku, na ktorom sa nachádza aj rampa, prekážková dráha a obruč
 • Obsahuje minibábiku Oliviu z LEGO® Friends a škrečkov Rumbla, Harryho a Molly.

 

Počet dielikov 81, počet figúrok 1
Pre deti od 6 rokov


8,26 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41369 Miin dom

LEGO® Friends 41369 Miin dom

LEGO® Friends 41369 Miin dom, výrobca LEGO. Oddýchni si v lese s Miinym domom od LEGO® Friends!

 • Stretni sa s Miou a jej rodinou v ich krásnom domčeku v lese od LEGO® Friends. Pomôž Mii z LEGO Friends postarať sa o jej kobylu Metzie v jej lesnej chatke, osedlaj ju a vyberte sa spolu na prechádzku. A nezabudni vziať aj mrkvu pre králika! Jej ocino Angus zatiaľ v kuchyni pripravuje smoothie, zatiaľ čo mamina Ann prestiera stôl na rodinný obed. Neskôr pomôž Mii obuť si korčule a robiť na nich triky, zatiaľ čo ju mamina fotí ostošesť. A po celom dni na čerstvom vzduchu si Mia rada odpočinie. Pomôž jej vyšplhať sa po parádnej lezeckej stene do jej izby, kde si môže oddýchnuť na poschodovej posteli.
 • Vráť sa do prírody a navštív Miin rodinný dom. 41369 Miin dom od LEGO® Friends je schovaný hlboko v lese a obsahuje kuchyňu, kúpeľňu a obývačku, ako aj Miinu detskú izbu, do ktorej sa dostaneš po parádnej vonkajšej lezeckej stene. Odstráň podlahu v izbe a hraj sa vo vnútri domu. Vonku sa nachádza stôl so stoličkami, studňa na vodu pre Miinu kobylu Metzie a miesto, kde ju môžeš česať a čistiť. Tento domček pre minibábiky je perfektnou súpravou na hranie sa na rodinku a rozvíjanie predstavivosti.
 • Obsahuje 3 minibábiky: Miu z LEGO Friends®, jej mamu Ann a otca Angusa, ako aj 2 zvieracie figúrky: králika a kobylu.

 

Počet dielikov 715, počet figúrok 3
Pre deti od 6 rokov
57,82 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41368 Andreina talentová šou

LEGO® Friends 41368 Andreina talentová šou

LEGO® Friends 41368 Andreina talentová šou, výrobca LEGO. Predveď svoj talent s Andreou z LEGO® Friends!

 • Andrea z LEGO® Friends je talentovaná a práve tu ju môžeš vidieť pri jej najlepšom predstavení. V novej sukni je Andrea pripravená ohúriť davy. Kombinuj a zamieňaj jednotlivé pódia a ich príslušenstvo a sleduj, ako Andrea kúzli, spieva alebo hrá na bicie. Pomôž Andrei pripraviť sa na šou v jej šatni alebo ju prezleč do kúzelníckeho plášťa. Chloe je porotkyňa v tejto talentovej šou. Po stlačení hlasovacieho tlačidla sa objaví vlajka, ktorá ukáže, či sa jej predstavenie páčilo. Palec hore! Odpáľ ohňostroj na oslavu!
 • Je čas sa predviesť so sadou 41368 Andreina talentová šou od LEGO® Friends. Táto súprava ponúka 3 rôzne otočné pódia, s ktorými si užiješ hodiny tvorivej zábavy spolu s talentovanou Andreou. Priprav sa s ňou v šatni a na pódiu jej pomôž spievať, hrať na bicie či kúzliť – otoč gombíkom na kúzelnej krabičke a objaví sa zajačik! Reproduktory na oboch stranách pódia sa dokážu otočiť a odhaliť 2 veľké obrazovky.
 • Vylepši si zážitok umiestnením mobilu na stojan a spustením videa alebo hudby ako kulisy pre Andreino vystúpenie – na upevnenie mobilu nájdeš 2 žlté spony za pódiom. Pomôž Chloe použiť červené a zelené porotcovské tlačidlo na jej stole a vyjadri, čo si myslí o talentovom predstavení. Spusti vlajky nad pódiom, aby všetci videli jej reakciu. Potom odpáľ ohňostroj a osláv výsledky tejto talentovej LEGO šou.
 • Obsahuje 2 minibábiky: Andreu a Chloe z LEGO Friends, ako aj figúrku králika.

 

Počet dielikov 492, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov


41,30 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41367 Stephaniina parkúrová dráha

LEGO® Friends 41367 Stephaniina parkúrová dráha

LEGO® Friends 41367 Stephaniina parkúrová dráha, výrobca LEGO.Priprav sa na parkúrovú šou v Stephaniinej konskej stajni!

 • Priprav sa na parkúrové predstavenie so Stephanie a Zackom. Pomôž im pripraviť kone Paddyho a Lucy na ich veľkú výstavu v miestnosti na jazdeckú výstroj. Vyčisti ich v umyvárni pre kone a potom ich učeš, aby vyzerali čo najlepšie. Osedlaj ich a daj im uzdy v stajni, aby už boli pripravení na súťaž! Sleduj, či Stephanie a Zack zvládnu skoky a umiestnia sa na stupni víťazov s hviezdnou podkovou.
 • Skús sa stať majsterkou v parkúre so sadou 41567 Stephaniina parkúrová dráha od LEGO® Friends. Pred súťažou kone s láskou umy a priprav ich v stajni. Keď sa súťaž začne, jazdi po okruhu, smeruj koňa na prekážky a daj pozor, aby si žiadne nezhodila. Diváci budú predstavenie sledovať z hľadiska a vychutnávať si pri tom nápoje. Predstavenie je zachytené na televíznej kamere a vysielané na obrazovke v hľadisku. Na konci sa súťažiaci postavia na pódium na slávnostné predávanie trofejí.
 • Obsahuje 2 minibábiky: Stephanie a Zacka, ako aj 2 kone.

 

Počet dielikov 337, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov


33,04 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41366 Oliviina cukráreň

LEGO® Friends 41366 Oliviina cukráreň

LEGO® Friends 41366 Oliviina cukráreň, výrobca LEGO. Uži si s Emmou a Zobom v Oliviinej supermodernej cukrárni od LEGO® Friends

 • Vo vzduchu cítiť úžasnú vôňu – čerstvo upečené koláčiky! Pomôž Olivii z LEGO® Friends v jej novo otvorenej cukrárni. Preskúmaj všetky Oliviine supermoderné vynálezy na pečenie. Vyber si ten najlákavejší výtvor z otočného podnosu alebo si upeč vlastné maškrty v bláznivom stroji na koláčiky. Pomôž robotovi Zobovi obslúžiť Emmu z LEGO Friends pri stroji na mlieko a pri pokladni. Vyhrň si rukávy; zdá sa, že Olivia potrebuje pomoc v kuchyni... Čo to tak smrdí? Spálený koláčik! Vytrieď tie najlepšie, nalož ich na skúter a choď ich predávať po celom Heartlake City.
 • Technológie a jedlo sú spojené s množstvom parádnych vychytávok v Oliviinej cukrárni (41366) od LEGO® Friends pre tvorivú hru. Cukráreň je inšpirovaná sushi reštauráciou z technologickej štvrti Heartlake City a obsahuje tácku, ktorá sa otáča pomocou ozubených koliesok. Cukráreň z LEGO Friends má parádny stroj na koláčiky, vnútornú a vonkajšiu jedáleň a kuchyňu s rúrou, drezom a pomôckami na pečenie. Súčasťou tejto cukrárne je aj skúter na rozvoz koláčikov po celom Heartlake City pre ešte viac tvorivej hry.
 • Obsahuje 2 minibábiky: Oliviu a Emmu z LEGO® Friends a robota Zoba.

 

Počet dielikov 335, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
24,77 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41365 Emmin umelecký ateliér

LEGO® Friends 41365 Emmin umelecký ateliér

LEGO® Friends 41365 Emmin umelecký ateliér, výrobca LEGO. Vyjadri svoju tvorivosť v Emminom umeleckom ateliéri od LEGO Friends!

 • Navštív Emmin umelecký ateliér a stráv deň maľovaním obrázkov a sochárstvom s Emmou a Andreou z LEGO® Friends. Nakukni do obchodu pod ateliérom; možno v ňom nájdeš niečo, čo by si chcela kúpiť. V ateliéri použi štetec s vodou a sleduj, ako sa na plátne objaví obrázok. Čo je to na plátne? Zvieracie odtlačky! Zdá sa, že kocúr Chico bol veľmi kreatívny! Neskôr sa vyber do kaviarne na terase a daj si nápoj na slnku.
 • Pripoj sa k Andrei na nákupný výlet do Emminho umeleckého ateliéru (41365) od LEGO®. Tento umelecký ateliér pre deti obsahuje obchod s umeleckými a remeselnými potrebami na prízemí. Na hornom poschodí je ateliér, kde Emma vytvára svoje najnovšie umelecké diela s paletou v ruke. Nechajte fantáziu vášho dieťaťa voľne plynúť pri "maľovaní" na čarovné plátno – stačí pridať vodu a objaví sa obrázok! Otočte gombíkom na hrnčiarskom kruhu a socha sa začne otáčať. Pokračujte v tvorivej hre na streche, oddýchnite si v kaviarni pri káve a kúsku torty a hrajte sa s kocúrom Chicom.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minibábiky: Emma a Andrea, ako aj kocúr Chico.

 

Počet dielikov 235, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov


22,30 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41364 Stephaniina bugina a príves

LEGO® Friends 41364 Stephaniina bugina a príves

LEGO® Friends 41364 Stephaniina bugina a príves, výrobca LEGO. Pripoj príves a uži si víkend so Stephanie z LEGO® Friends!

 • Zvez sa so Stephanie k jazeru a užite si spolu zábavu v prírode. Naskoč do jej parádnej buginy s psíkom Dashom, pripoj príves s bicyklom a doskou na pádlovanie a prežite deň plný športových aktivít. V prívese nájdeš kosť pre Dasha, Stephaniinú fľašu na vodu a tenisovú raketu. Pomôž jej vybaliť prilbu, záchrannú vestu a pádlo z prívesu a hor sa do vody! Z toľkého športovania vám určite vyhladne. Zapáľte so Stephanie táborák a opečte si marshmallows pri západe slnka.
 • Uži si deň plný aktivít so sadou 41364 Stephaniina bugina a príves od LEGO® Friends. Toto energické dievča je pripravené na celý deň plný zábavy. Pripoj príves s výklopnou strechou na terénnu buginu a privez na ňom všetky športové potreby. Pridaj sa k Stephanie a choďte si zabicyklovať v prírode alebo pádlovať na vode a zahrajte si swingball pri táboráku – jediné, čo potrebujete, je prilba a bujná fantázia!
 • Obsahuje minibábiku Stephanie z LEGO® Friends a 2 zvieracie figúrky: psíka a žabu.

 

Počet dielikov 166, počet figúrok 1
Pre deti od 6 rokov


16,52 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41363 Miino lesné dobrodružstvo

LEGO® Friends 41363 Miino lesné dobrodružstvo

LEGO® Friends 41363 Miino lesné dobrodružstvo, výrobca LEGO. Vyber sa do lesa s Miou z LEGO® Friends a uži si dobrodružstvo pri spoznávaní divej zveri!

 • Vyber sa do lesa s Miou z LEGO® Friends a uži si lesné dobrodružstvo. Použi Miin ďalekohľad z jej drevenej rozhľadne a hľadajte spolu zvieratká. Pozri, žaba. A čo si všimla Mia? Medvedíka, ktorý sa snaží vyšplhať na strom a ukradnúť úľ! Pomôž Mii zhodiť úľ, aby si medvedík mohol vychutnať med, potom presvišti cez most na jej parádnom elektrickom skateboarde na diaľkové ovládanie a spoznávaj prírodu ešte viac.
 • Vyber sa spoznávať divú zver so sadou 41363 Miino lesné dobrodružstvo od LEGO® Friends, ktorá obsahuje zostaviteľný skateboard, rozhľadňu a most. Táto kreatívna hračka obsahuje roztomilého medvedíka, o ktorého sa môžeš starať a šikovnú funkciu zhadzovania, pomocou ktorej Mia z LEGO Friends zhodí úľ, aby si medvedík mohol vychutnať med. Súčasťou je tiež parádny horský skateboard na elektrinu, vďaka ktorému môžeš preskúmať okolité lesy.
 • Obsahuje minibábiku Miu a 2 zvieracie figúrky: medvedíka a žabu.

 

Počet dielikov 134, počet figúrok 1
Pre deti od 6 rokov


12,38 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41361 Miina stajňa pre žriebä

LEGO® Friends 41361 Miina stajňa pre žriebä

LEGO® Friends 41361 Miina stajňa pre žriebä, výrobca LEGO. Pomôžte Mii z LEGO® Friends postarať sa o jej žriebätká v hračkárskej stajni!

 • Pomôžte Mii z LEGO® Friends postarať sa o jej žriebätká a zajačika v stajni. Zaveďte Dolly a Fame do výbehu, kde si môžu poriadne zabehať. Potom im v stajni dajte jabĺčko alebo mrkvu, zatiaľ čo im rozčešete srsť, aby vyzerali krásne, a pomocou traktora im dovezte slamu do podstieľky.
 • Dovoľte vášmu dieťaťu, aby ukázalo svoju starostlivú stránku so sadou 41361 4+ Miina stajňa pre žriebä od LEGO® Friends. Táto konská farma od LEGO 4+ je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, so zvieracími figúrkami, traktorom pre Miu z LEGO Friends na jazdenie po farme, miestnosťou na jazdeckú výstroj v stajni a oploteným výbehom. Špeciálna podstava na kocky umožňuje začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, na vlastnú päsť.
 • Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vašej malej milovníčke zvierat pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jej predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri LEGO stavaní v prostredí známych LEGO Friends.
 • Obsahuje minibábiku Miu z LEGO® Friends, ako aj 2 žriebätká a zajačika.

 

Počet dielikov 118, počet figúrok 1
Pre deti od 4 rokov


16,52 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41360 Emmina pojazdná veterinárna klinika

LEGO® Friends 41360 Emmina pojazdná veterinárna klinika

LEGO® Friends 41360 Emmina pojazdná veterinárna klinika, výrobca LEGO. Pomôžte Emme z LEGO® Friends postarať sa o chorľavé zvieratká v jej pojazdnej veterinárnej klinike!

 • Pomôžte Emme z LEGO® Friends zachrániť choré zvieratká z celého mestečka Heartlake City. Nasadnite do parádneho zverolekárskeho auta a vyzdvihnite chorého mopslíka Toffee. Pomôžte Emme lepšie sa postarať o zvieratká a vyšetrite malého mopslíka na jej veterinárnom lôžku, dajte mu lieky pomocou striekačky a nakŕmte ho psou kosťou a detskou fľaškou. Učešte mu srsť a hneď sa bude cítiť lepšie.
 • Dovoľte svojej nádejnej veterinárke, aby ukázala, ako sa vie postarať o zvieratká so sadou 41360 4+ Emmina pojazdná veterinárna klinika od LEGO® Friends. Táto veterinárna LEGO 4+ stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, s parádnou sanitkou pre zvieratá a špeciálnou podstavou na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, na vlastnú päsť. Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vašej malej milovníčke zvierat pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jej predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO modelov v prostredí známych LEGO Friends.
 • Táto jednoduchá veterinárna LEGO súprava pre deti obsahuje veterinárne hračky, ako napríklad lôžko na vyšetrenie chorľavých zvieratiek, striekačku, kefu, psiu kosť a detskú fľašu pre nekonečné hodiny hier, ako aj minibábiku Emmu z LEGO Friends a mini mopslíka.
 • Obsahuje 1 minibábiku Emmu z LEGO Friends a mini mopslíka.

 

Počet dielikov 50, počet figúrok 1
Pre deti od 4 rokov


8,26 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41359 Balenie srdiečkových boxov priateľstva

LEGO® Friends 41359 Balenie srdiečkových boxov priateľstva

LEGO® Friends 41359 Balenie srdiečkových boxov priateľstva, výrobca LEGO. Zahraj si nekonečné príbehy s týmito srdiečkovými boxmi priateľstva od LEGO®!

 • Hraj sa na cestách s Oliviou a Vicky vďaka týmto 2 srdiečkovým boxom od LEGO® Friends. Zatiaľ čo Olivia číta príbeh, pomôž Vicky prezliecť sa za rôzne postavy a zahrať scénky. Staň sa kozmonautom a skúmaj vesmír alebo čarodejnicou a zaklínaj pomocou kúzelnej paličky. Použi veko väčšieho srdiečkového boxu ako pódium, na ktorom sa Vicky predvedie. Po predstavení daj pudlíka Lady do malého boxu a potom všetko vlož do veľkého boxu a vezmi Balenie srdiečkových boxov priateľstva všade so sebou.
 • Sada 41359 Balenie srdiečkových boxov priateľstva od LEGO® Friends je ideálnym darčekom pre deti, ktoré milujú nápadité hry. Táto sada obsahuje zostaviteľné srdiečkové boxy v 2 veľkostiach pre kamarátky Vicky a Oliviu. Zatiaľ čo jedno dievča číta príbeh, pomôž druhému zahrať scénky v kostýmoch. Využi hromadu príslušenstva – staň sa pirátom alebo policajtom hľadajúcim zločincov. Dokonca môžeš skombinovať rôzne postavy a stať sa napríklad kozmonautom s čarovnou paličkou! Možnosti sú nekonečné, ak popustíš uzdu fantázii.
 • Táto sada je skvelá na cestovanie, pretože každý prvok presne zapadá do srdiečkových púzdier a veko drží všetky dieliky pohromade. Polož veko väčšieho boxu na rovný povrch a postav naň dievčatá, aby nespadli – skvele sa hodí na hranie počas cestovania.
 • Obsahuje 2 minibábiky: Vicky a Oliviu, ako aj 2 zvieracie figúrky: pudlíka a žabu.

 

Počet dielikov 199, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov


16,52 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41358 Miin srdiečkový box

LEGO® Friends 41358 Miin srdiečkový box

LEGO® Friends 41358 Miin srdiečkový box, výrobca LEGO. Vezmi Miu z LEGO® Friends všade so sebou v jej srdiečkovom boxe, nech už sa vyberieš kamkoľvek!

 • Vezmi Miu všade so sebou v jej srdiečkovom boxe. Postav srdiečkové púzdro, daj Miu z LEGO® Friends do vnútra a vezmi ju so sebou na cesty. A nezabudni zbaliť všetky veci, ktoré rada používa v prírode, ako jej vysielačku a slnečné okuliare, ako aj králika Moku. Pomôž jej zapáliť táborák, aby si s Mokom mohli opekať marshmallow. Vďaka ďalekohľadu môže vždy a všade spoznávať novú divú zver.
 • Sada 41358 Miin srdiečkový box od LEGO® Friends je elegantné púzdro pre Miu z LEGO Friends, ktorá miluje prírodu, a obsahuje všetky prvky, ktoré sa k nej hodia. Táto zberateľská hračka obsahuje ďalekohľad, vysielačku a slnečné okuliare a užiješ si s ňou hromadu zábavy pri hraní v prírode. Tento srdiečkový LEGO box je skutočnou cestovateľskou sadou, pretože každý prvok presne zapadá do srdiečkového púzdra a veko drží všetky dieliky pohromade. Polož veko na rovný povrch a postav naň Miu, aby nespadla – skvele sa hodí na hranie počas cestovania.
 • Obsahuje minibábiku Miu a králika.

 

Počet dielikov 83, počet figúrok 1
Pre deti od 6 rokov6,60 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »