Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Friends

Úvod LEGO® LEGO® Friends

Lego Friends stavebnice navrhnuté hlavne pre dievčatká. Preto sú predovšetkým vo fialovej a ružovej farbe, no dievčenské je hlavne to, čo sa z jednotlivých stavebníc skladá! Všetky príbehy kamarátiek - Friends sa odohrávajú vo fiktívnom meste Heartlake. Dievčatá sa vďaka LEGO Friends ponoria do ružového sveta plného detailných a realistických bábik - LEGO minifigúrok s doteraz netradičnými realistickými tvarmi ako napríklad Ema, Stephanie, Mia, Olivia, či Andrea - a žijú v rovnakom meste plného vzrušenia a dobrodružstva. A tu je naozaj z čoho vyberať! Vaše deti objavia veľa rôznych príbehov dievčatiek s rôznymi zamestnaniami. Dievčatá si tu môžu vytvárať módne modely v návrhárskom štúdiu, vystavovať svoich psíkov, zachraňovať zvieratká, stať sa speváčkou alebo veterinárkou s vlastnou veterinárnej klinikou... Samozrejmosťou je tiež pekný a útulný dom so záhradkou, alebo luxusný kabriolet, ktorý zaručí zábavnú jazdu so všetkými kamarátkami. Ružové stavebnice doplnené minifigúrky sú u dievčat veľmi obľúbené.

Prianím každého dievčatka je splniť si svoj sen a stať sa tým, po čom túži. V kategórii Lego Friends sa jej to môže podariť.

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 91
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 34
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Friends 41353 Adventný kalendár

LEGO® Friends 41353 Adventný kalendár

LEGO® Friends 41353 Adventný kalendár, výrobca LEGO. Odpočítavaj čas do Vianoc s Adventným kalendárom LEGO® Friends!

 • Odpočítavaj dni do Vianoc so stavebnicou 41353 LEGO® Friends Adventný kalendár!
 • Postav si dekoráciu na vianočný stromček alebo do domácnosti každý deň a osláv Vianoce s LEGO Friends!
 • Kalendár má 24 tajných priehradiek a každá obsahuje zostaviteľné prekvapenie vrátane dekorácií, ktoré symbolizujú 5 kamarátok z mestečka Heartlake.
 • Navštív LEGO.com/friends a odomkni 25. decembra ďalšie prekvapenia!

 

Počet dielikov 500, počet figúrok 5
Pre deti od 6 rokov
24,77 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41352 Deň veľkých pretekov

LEGO® Friends 41352 Deň veľkých pretekov

LEGO® Friends 41352 Deň veľkých pretekov, výrobca LEGO. Zahraj sa na šialené preteky motokár po mestečku Heartlake!

 • Pripraviť sa… Pozor… Štaaaaart! Nastal LEGO® Friends 41352 Deň veľkých pretekov a všetky dievčatá sú odhodlané vyhrať úžasné preteky motokár po mestečku Heartlake! Namier do šatní a priprav sa. Usaď všetky zvieratká vo VIP salóniku s najlepšími miestami pod strechou. Potom posaď kamarátky do ich motokár a odpáľ ich zo štartovacej čiary! Kto bude stáť na víťaznom stupienku? Zhromaždi kamarátky a uži si oslavu. Použi vystreľovač a predveď fantastickú ohňostrojovú šou!
 • Hlavná budova pretekov obsahuje šatne so skrinkami a toaletou na prízemí a na poschodí je stupienok víťazov a VIP salónik pre všetky zvieratká v mestečku Heartlake, aby mohli sledovať preteky. Ďalej obsahuje štartovaciu čiaru a samostatnú cieľovú čiaru so svetlom a reproduktorom.
 • Súčasťou stavebnice sú minifigúrky Stephanie, Mie a Vicky v pretekárskom oblečení s ochrannými prilbami plus figúrky mačky Vegy, psa Dasha a zajačice Twister.

 

Počet dielikov 648, počet figúrok 3
Pre deti od 7 rokov
49,56 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41351 Tuningová dielňa

LEGO® Friends 41351 Tuningová dielňa

LEGO® Friends 41351 Tuningová dielňa, výrobca LEGO. Vytvor a uprav štýlové motokáry pre kamarátov v mestečku Heartlake!

 • Zabav sa pri vytváraní vlastných motokár pre kamarátov v mestečku Heartlake v LEGO® Friends 41351 Dielni tvorivého tuningu. Vyber si zo všetkých dielov také, aby Emmina motokára vyzerala štýlovo, potom otvor posuvné dvere na predvádzacej miestnosti, presuň motokáru na otáčajúcu podlahu a predstieraj, že používaš striekacie pištole na nanášanie náteru a posledné úpravy.
 • Potom postav s Deanom ďalšiu motokáru a zdvihni ju na špeciálnej plošine, aby ste jej pridali tuning na veľké preteky. Vydaj sa hore schodmi do kancelárie a skontroluj, kto si ešte na dnes zarezervoval úpravu motokáry!
 • Táto stavebnica LEGO Friends tiež zahŕňa 2 motokáry plus veľa ďalších dielov na vytvorenie a úpravu všetkými možnými spôsobmi. Je tu aj odpaľovač motokáry, ktorý ti pomôže odštartovať dokončené motokáry na veľké preteky.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky: Emma a Dean v pretekárskom oblečení s ochrannými prilbami plus figúrka kocúra Chica.

 

Počet dielikov 413, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
33,04 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41348 Nákladné auto na servis a údržbu

LEGO® Friends 41348 Nákladné auto na servis a údržbu

LEGO® Friends 41348 Nákladné auto na servis a údržbu, výrobca LEGO. Riaď štýlové sklápacie odťahové vozidlo, ktoré udrží Oliviinu motokáru v špičkovom stave!

 • Keď sa ti na veľkých pretekoch nedarí, požiadaj o pomoc LEGO® Friends 41348 Nákladné auto na servis a údržbu! Odtiahni Oliviinu motokáru – sklop rampu a pomocou lana ju naviň na korbu.
 • Pomôž robotovi Zobovi zdvihnúť plošinu v dielni, aby sa Olivia mohla pozrieť na podvozok a vykonať úpravy pomocou náradia. Potom naskoč do motokáry so škrečkom Rumblom a pomocou odpaľovača naštartuj motokáru a uháňaj preč s touto úžasnou stavebnicou LEGO Friends!
 • Súčasťou súpravy je minifigúrka Olivie v pretekárskom oblečení a ochrannej prilbe plus figúrky robota Zoba a škrečka Rumbla.

 

Počet dielikov 247, počet figúrok 3
Pre deti od 6 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41347 Resort v mestečku Heartlake

LEGO® Friends 41347 Resort v mestečku Heartlake

LEGO® Friends 41347 Resort v mestečku Heartlake, výrobca LEGO. Uži si zábavu na pláži alebo si odpočiň v bare hotela v letovisku mestečka Heartlake.

 • Zošuchni sa po kĺzačkách do oceána vo vodnom parku LEGO® Friends 41347 Resort v mestečku Heartlake a vyhni sa oblievaciemu vedierku, keď sa obráti!
 • Zasurfuj si alebo naskoč na vodný skúter a potiahni za sebou Andreu v padáku, aby si mohla vychutnať úžasný pohľad na pláž. Pozri! Delfín! Dožeň plavčíka Masona a potom sa vráť do hotela po visutej dráhe a odpočiň si v džúsovom bare alebo zájdi na strešnú terasu na párty na pláži s dovolenkovo ladenou stavebnicou LEGO® Friends.
 • Hotel má vestibul, reštauráciu, džúsový bar, terasu s pultom pre DJ a 2 izby. Zajazdi si po visutej dráhe do vodného parku s prezliekacou kabínkou, 2 vodnými kĺzačkami a oblievacím vedierkom, ako aj plážovou oblasťou s vodným skútrom, parasailingom a vežou pre plavčíkov.
 • Súčasťou stavebnice sú minifigúrky Stephanie, Andrey, Olivie a Masona plus figúrka delfína Sheena.

 

Počet dielikov 1017, počet figúrok 5
Pre deti od  7 rokov
82,60 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41346 Box priateľstva

LEGO® Friends 41346 Box priateľstva

LEGO® Friends 41346 Box priateľstva, výrobca LEGO. Staň sa svojou obľúbenou hrdinkou z mestečka Heartlake s 5 doplnkami LEGO® Friends v životnej veľkosti!

 • Zabav sa stavaním doplnkov LEGO® Friends v životnej veľkosti, s ktorými sa môžeš hrať a preniesť tak seba aj svojich kamarátov priamo do srdca diania v mestečku Heartlake. Každý model v tejto úžasnej stavebnici LEGO® Friends 41346 Box priateľstva predstavuje jedno z dievčat z mestečka Heartlake.
 • Spievaj do mikrofónu ako Andrea, vyrob si robotického kamaráta ako Olivia, vezmi si vysielačky na dobrodružstvo ako Mia, vyhraj športovú trofej ako Stephanie alebo fotografuj ako odušu v Emminom štýle. Nájdeš tu dostatok kociek na postavenie všetkých 5 modelov naraz!
 • Táto vzrušujúca stavebnica LEGO® Friends obsahuje mikrofón, fotoaparát, trofej, vysielačky a robota na nekonečnú zábavu pri hraní scénok z mestečka Heartlake.
 • Obsahuje 5 zostaviteľných doplnkov LEGO® Friends v životnej veľkosti: mikrofón, fotoaparát, trofej, vysielačky a robota.

 

Počet dielikov 563
Pre deti od  6 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41344 Andrein obchod s doplnkami

LEGO® Friends 41344 Andrein obchod s doplnkami

LEGO® Friends 41344 Andrein obchod s doplnkami, výrobca LEGO. Vyskúšaj všetky najnovšie módne trendy v Andreinom obchode s doplnkami.

 • Nájdi si nový štýl v stavebnici LEGO® Friends 41344 Andrein obchod s doplnkami. Vydaj sa do skúšobnej kabínky a pomôž Andrei vyskúšať si novú parochňu alebo sukňu, potom jej vyber na ďalšie vystúpenie mašľu alebo kabelku, ktorá sa k nej bude hodiť. Otoč skúšobnú kabínku, aby jej Emma mohla poradiť, prípadne upraviť oblečenie na šijacom stroji. Pes Dexter sa tiež chce vyjadriť – schvaľuje to! Odmeň ho sušienkou, než Andrea ufujazdí na ďalšiu skúšku.
 • Táto zábavná stavebnica obchodu s módnymi doplnkami zahŕňa aj šijací stroj, pokladňu, reproduktory a miesto pre psa Dextera plus štýlový skúter pre Andreu, na ktorom cestuje po celom mestečku Heartlake.
 • Súčasťou stavebnice sú minifigúrky Andrey a Emmy plus figúrka psa Dextera.

 

Počet dielikov 294, počet figúrok 3
Pre deti od  6 rokov
24,77 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41341 Andreina izbička

LEGO® Friends 41341 Andreina izbička

LEGO® Friends 41341 Andreina izbička, výrobca LEGO. Zdokonaľuj sa skúšaním v Andreinej izbe plnej hudobného vybavenia!

 • Spievaj a hraj sa s Andreou a jej papagájom Pepperom so stavebnicou LEGO® Friends 41341 Andreina izbička. Zdvihni posteľ nahor a vytvor si miesto na prezliekanie so zrkadlami a svetlami a pomôž jej pripraviť sa na skúšku.
 • Zahraj na piane a gitare a daj Pepperovi sušienku, zatiaľ čo pomôžeš Andrei namixovať štýlovú novú skladbu na notebooku s touto zábavnou stavebnicou LEGO Friends.
 • Stavebnica LEGO® Friends 41341 Andreina izbička stojí na žltej základnej doske v tvare srdca a dokonale odráža Andreinu záľubu v hudbe a vystúpeniach. Posteľ môžeš vyklopiť nahor a vytvoríš priestor na prezliekanie alebo skúšanie s jej papagájom. Má tu aj piano, gitaru, reproduktor, lampu a notebook na mixovanie vlastných skladieb. Medzi doplnkami nájdeš mikrofón, slúchadlá, flakón s parfumom a sušienku.
 • Obsahuje minifigúrku Andrey plus figúrku papagája Peppera.

 

Počet dielikov 85, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
8,26 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41340 Dom priateľstva

LEGO® Friends 41340 Dom priateľstva

LEGO® Friends 41340 Dom priateľstva, výrobca LEGO. Plánujte spoločne jednu misiu za druhou v Dome priateľstva!

 • Dievčatá z mestečka Heartlake si vzali do parády starú hasičskú stanicu a premenili ju na dokonalú centrálu LEGO® Friends! Oddýchni si vo vírivke na streche, začni tvoriť v Emminej dielni alebo sa zabav na Andreinej terase na vystúpenia. Zabudni na starý požiarny poplach – na dievčatá čaká nová misia! Priprav v kuchyni pukance alebo otoč televízor v spálni a objav obrazovku s tajnou misiou. Po získaní inštrukcií sa skĺzni po hasičskej tyči a vyraz na Oliviinom bicykli!
 • LEGO® Friends Dom priateľstva je dokonalá základňa pre špeciálne chvíle medzi kamarátmi v mestečku Heartlake – či sa chcete pustiť do dobrodružstva alebo si trošku oddýchnuť.
 • Táto obľúbená hračka pre deti obsahuje kuchyňu, obývačku so stolom na tvorenie, spálňou s obojstranným televízorom, terasu s reproduktormi, grilom, vírivkou, barom s ovocnými šťavami a vyhliadkovou vežou na streche.
 • Vonku nájdeš hojdačku, bicykel s prívesom plným náradia. Táto prerobená hasičská stanica ponúka kopec skvelých funkcií vrátane funkčnej klady, poplašného zariadenia, tyče a garáže s otváracími dverami.
 • Obsahuje minifigúrky bábik Oliviu, Emmu a Andreu. Okrem toho aj figúrky psíka Dasha, škrečka Rumblea a králička Cinnamona.

 

Počet dielikov 722, počet figúrok 6
Pre deti od  6 rokov
57,82 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41339 Mia a jej karavan

LEGO® Friends 41339 Mia a jej karavan

LEGO® Friends 41339 Mia a jej karavan, výrobca LEGO. Rozlož si tábor so stavebnicou Mia a jej luxusný karavan!

 • Vydaj sa s Miou a Stephanie na vidiek a zaži kempovacie dobrodružstvo. Rozlož si markízu a piknikovú lavičku, pusti sa v kuchyni do prípravy jedla, a potom si ho vychutnajte vonku. Naplánuj dobrodružstvá v nafukovacom člne alebo vyraz na prechádzku na priateľskom koníkovi. Otvor priestor na spanie na poschodí a ulož dievčatá na noc – zajtra si môžu rozložiť stan a kempovať pod hviezdami.
 • LEGO® Friends Mia a jej karavan premení kempovanie s kamarátmi na splnený sen!
 • Nadvihni strechu tejto skvelej hračky pre deti a získaj jednoduchý prístup do kuchyne a kúpelne vnútri.
 • Otoč pokrývku priestoru na spanie na poschodí, rozlož markízu a pusti sa do práce na stane s 2 posteľami vo vnútri. Nájdeš tu aj piknikový stôl, nafukovací čln a priateľského koníka, s ktorým zažiješ nekonečné dobrodružstvá v prírode!
 • Obsahuje minifigúrky Miu a Stephanie a figúrku kobyly Arie.

 

Počet dielikov 488, počet figúrok 3
Pre deti od  7 rokov
45,43 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning

LEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning

LEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning, výrobca LEGO. Dávaj gól za gólom so Stephanie a Dashom!

 • Trénuj ďalej so stavebnicou Stephanie a jej futbalový tréning v parku mestečka Heartlake a čoskoro budete mať najlepšiu mušku v mestečku Heartlake! Vystreľ loptu pomocou funkcie streľby na bránu potom posúvaj Stephaniinu platformu zo strany na stranu a pomôž jej urobiť akrobatický zákrok. Môžeš sa hrať len ty alebo s kamarátkou! Pomôž šteniatku Dashovi priniesť loptu, potom si dajte prestávku s nápojom a hotdogom, zatiaľ čo si prezriete strategickú tabuľu.
 • LEGO® Friends Stephanie a jej futbalový tréning obsahuje cool futbalovú bránu s pohyblivou brankárskou platformou a odpaľovačom lopty s funkciou streľby.
 • S touto skvelou hračkou pre deti ťa čaká nikdy nekončiaca hra, jednotlivo alebo s kamarátkou. Obsahuje aj strategickú tabuľku, občerstvovaciu stanicu s nápojmi a Stephaniino šteniatko pre ešte viac zábavy.
 • Súčasťou je minifigúrka bábiky Stephanie a figúrka šteniatka Dasha navyše.

 

Počet dielikov 119, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41329 Olivia a jej luxusná izba

LEGO® Friends 41329 Olivia a jej luxusná izba

LEGO® Friends 41329 Olivia a jej luxusná izba, výrobca LEGO. Pracuj na Oliviinom najnovšom vynáleze v jej spálni plnej moderných technológií!

 • Olivia tvrdo pracuje na počítači vo svojej spálni. Pomôž jej robotovi Zobitovi využiť jeho špeciálny výťah na prepravu náradia prines ho Olivii. Pomocou tabletu zavolajte kamarátky a poprajte im sladké sny. Potom sa Olivia uloží na spánok do svojej úžasnej raketovej postele. Ráno môže Zobito pripraviť kávu na raňajkovej stanici a prebudiť Oliviu raňajkami do postele. Ideálna príprava na ďalší deň plný vedeckých objavov!
 • LEGO® Friends Oliviina luxusná spálňa je umiestnená na ružovej podložke v tvare srdca a dokonale odráža Olíviino nadšenie pre vedu.
 • Jej robot má funkčný výťah a systém koľajníc, pomocou ktorého sa dostane na horné poschodie.
 • V izbe tiež nájdeš oddelený raňajkový kútik s kávovarom, z ktorého sa vysunie hrnček, keď je káva „hotová“.
 • Nájdeš tu aj stôl s počítačom a zásuvkami, otáčacie kreslo, posteľ v tvare rakety a tablet.
 • Táto zábavná hračka obsahuje minifigúrku bábiky a figúrku robota na stavanie.

 

Počet dielikov 163, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
12,38 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »