Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Friends

Úvod LEGO® LEGO® Friends

Lego Friends stavebnice navrhnuté hlavne pre dievčatká. Preto sú predovšetkým vo fialovej a ružovej farbe, no dievčenské je hlavne to, čo sa z jednotlivých stavebníc skladá! Všetky príbehy kamarátiek - Friends sa odohrávajú vo fiktívnom meste Heartlake. Dievčatá sa vďaka LEGO Friends ponoria do ružového sveta plného detailných a realistických bábik - LEGO minifigúrok s doteraz netradičnými realistickými tvarmi ako napríklad Ema, Stephanie, Mia, Olivia, či Andrea - a žijú v rovnakom meste plného vzrušenia a dobrodružstva. A tu je naozaj z čoho vyberať! Vaše deti objavia veľa rôznych príbehov dievčatiek s rôznymi zamestnaniami. Dievčatá si tu môžu vytvárať módne modely v návrhárskom štúdiu, vystavovať svoich psíkov, zachraňovať zvieratká, stať sa speváčkou alebo veterinárkou s vlastnou veterinárnej klinikou... Samozrejmosťou je tiež pekný a útulný dom so záhradkou, alebo luxusný kabriolet, ktorý zaručí zábavnú jazdu so všetkými kamarátkami. Ružové stavebnice doplnené minifigúrky sú u dievčat veľmi obľúbené.

Prianím každého dievčatka je splniť si svoj sen a stať sa tým, po čom túži. V kategórii Lego Friends sa jej to môže podariť.

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
5 116
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 64
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »
NovéLEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box, výrobca LEGO. Vezmi si so sebou Miinu slnečnú náladu, kamkoľvek pôjdeš!

 • Zamier na pláž s Miou z edície LEGO® Friends. Pomôž jej postaviť hrad z piesku pre jej kamaráta – korytnačie mláďa pomocou vedierka a lopatky. Prehľadaj LEGO pláž a nájdi vlajku, ktorú pripevníš do vežičky, a mušľu na ozdobenie vchodu. Po ťažkej námahe pomôž svojim priateľom osviežiť sa v mori! Potom si zbaľ všetky predmety a zober si tento LEGO srdiečkový box so sebou, kamkoľvek pôjdeš.
 • Táto súprava na hranie obsahuje minibábiku Miu a figúrku korytnačky.

 

Počet dielikov 85, počet figúrok 1
Pre deti od  6 rokov
6,60 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41387 Olivia a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41387 Olivia a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41387 Olivia a letný srdiečkový box, výrobca LEGO. Vezmi si so sebou Oliviinu slnečnú náladu, kamkoľvek pôjdeš!

 • Vzduchom sa šíri syčiaci zvuk. Pripoj sa k Zobovi a Olivii z edície LEGO® Friends dole na pláži na letnej grilovačke. Olivia zapojila svoje technické myslenie a vymyslela štýlový prenosný gril. Ale nenechaj sa zmiasť celou tou plážovou zábavou ako Zobo! Jeho klobása sa spálila. Olivia sa našťastie s ním podelí! Zbaľ všetky predmety a vezmi si tento LEGO srdiečkový box so sebou, kamkoľvek pôjdeš.
 • Obsahuje minibábiku Oliviu a figúrku robota.

 

Počet dielikov 93, počet figúrok 1
Pre deti od  6 rokov
6,60 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41386 Stephanie a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41386 Stephanie a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41386 Stephanie a letný srdiečkový box, výrobca LEGO. Stephaniina slnečná nálada v srdiečkovej škatuľke na bižutériu

 • Stephanie z edície LEGO® Friends najviac zo všetkého miluje deň plný akčnej zábavy. Jej srdiečkový box ju prenesie do atrakcie na móle pri pláži. Pomôž jej zbúrať plechovky pomocou vodnej pištole a vyhrať tak cenu na strelnici. Zostreľ ich všetky a ona vyhrá balón v tvare psíka. Zbaľ všetky predmety a zober si so sebou túto LEGO škatuľku, kamkoľvek pôjdeš.
 • LEGO® srdiečkový box obsahuje minibábiku Stephanie.

 

Počet dielikov 95, počet figúrok 1
Pre deti od  6 rokov
6,60 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41385 Emma a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41385 Emma a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41385 Emma a letný srdiečkový box, výrobca LEGO. Emmina slnečná nálada v srdiečkovom boxe na bižutériu

 • Emma z edície LEGO® Friends preskúmava hlbočiny na svojom morskom skútri, aby našla inšpiráciu pre svoje najnovšie výtvory. Pomôž jej preskúmať morské dno v jej podvodnom skútri. Svojím pozorným okom všímavým na všetko krásne spozorovala drahokam. Ponorí sa, aby si ho zobrala skôr, ako ho vezme malý nezbedný krab do svojich klepiet! Keď je naspäť na súši, daj ju vystrieť sa na doštičku s menom s dizajnom plážového uteráka, aby sa mohla vysušiť na slniečku. Zbaľ všetky predmety a vezmi si túto LEGO škatuľku v tvare srdca so sebou, kamkoľvek pôjdeš.
 • Súčasťou stavebnice je minibábika Emma a figúrka kraba.

 

Počet dielikov 86, počet figúrok 1
Pre deti od  6 rokov
6,60 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41384 Andrea a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41384 Andrea a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41384 Andrea a letný srdiečkový box, výrobca LEGO. Andreina slnečná nálada v srdiečkovej škatuľke.

 • Ponor sa s Andreou z edície LEGO® Friends v jej bazéne. Posaď ju na nafukovačku v tvare kačky a nechaj ju relaxovať na slniečku so zmrzlinou v ruke. Postav pred ňu slnečník, aby mala trochu tieňa pred slnkom. Zbaľ všetky jej predmety a daj naspäť vrchnák. Potom môžeš slniečko vziať kamkoľvek so sebou.
 • Box z edície LEGO® Friends obsahuje minibábiku Andreu a figúrku gumenej kačky.

 

Počet dielikov 83, počet figúrok 1
Pre deti od  6 rokov
6,60 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41381 Záchranný čln

LEGO® Friends 41381 Záchranný čln

LEGO® Friends 41381 Záchranný čln, výrobca LEGO. Vyplávaj na dobrodružstvo na palube kliniky pre zvieratá brázdiacej oceán od LEGO® Friends

 • Každá sekunda sa počíta, keď sa traja kamaráti snažia zachrániť narvala uviaznutého na brehu v plytkých vodách zálivu v mestečku Heartlake. Ponáhľaj sa na pomoc veľrybe s Miou na jej záchrannej lodi. Pomôž Andrei z edície LEGO Friends udržať LEGO Friends loď stabilnú, zatiaľ čo Olivia ovláda žeriav a zdvíha vrak z chrbta veľryby a potom ju umiestni pozdĺž lode. Udržiavaj veľrybu v chlade v ľadovom bazéne záchrannej lode, keď sa hýbu plnou parou vpred do hlbších vôd. Hneď ako narvala vypustia späť do mora, choď sa s dievčatami potápať a zozbierať z mora vzorky. Pomôž Mii z edície LEGO® Friends zistiť, kde sa nachádza truhlica plná drahokamov, pomocou zázračnej mapy k pokladu.
 • Vaši malí bádatelia sa budú môcť s touto hračkou lode s množstvom vybavenia hrať nespočetne veľa rôznych variácií zachraňovania zvierat. Je tam záliv s rýchlymi motorovými člnmi s funkciou vypustenia, otočný žeriav s nosidlami na prevoz ranených zvierat, vyhliadkovou časťou a kokpitom. Paluba je odnímateľná, a tak umožňuje prístup do kajuty, ktorá obsahuje laboratórium, kuchyňu a spálňu s WC. Ďalším rozšírením hry je osobitný ostrov v tvare srdca, kde je skrytá mapa z látky reagujúca na vodu, ktorá ukrýva informácie o tom, kde sa nachádza truhlica s pokladom pod vodou.
 • Obsahuje 3 minibábiky: Oliviu, Andreu a Miu a taktiež robota Zoba a figúrku narvala.

 

Počet dielikov 908, počet figúrok 3
Pre deti od  7 rokov
74,34 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku

LEGO® Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku

LEGO® Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku, výrobca LEGO. Nechajte svoje dieťa koordinovať misiu na záchranu morského živočícha!

 • Pripoj sa k Mii a Emme z edície LEGO® Friends v Záchrannom centre pri majáku a pozoruj s nimi, čo sa deje na mori. Keď niekto zavolá, že treba pomôcť nejakému zvieratku, nastúp na divokú jazdu na Miinom vodnom skútri a zamier k ostrovu zachrániť uškatca uviaznutého v chatrči. Pomôž jej preraziť dosky a oslobodiť uškatca a tiež nájsť zázračnú mapu k pokladu! Vezmi uškatca späť do majáku, kde môže Mia použiť svoje veterinárske nástroje a ošetriť ho. Keď sa bude cítiť lepšie, nechaj ho trochu zotaviť sa v hracom bazéne. V oddychovej zóne môžeš na obrazovke pozorovať, ako sa darí jeho kamarátom. Potom ho vrátiš po šmykľavke zo záchranného centra zo stavebnice späť do mora.
 • Táto hračka záchranného centra obsahuje množstvo doplnkov, vrátane laboratória, hracej zóny pre uškatce, oddychovej zóny, televíznej miestnosti, kancelárie a pozorovacej plošiny s lampou, ktorá sa dá zasvietiť stlačením strechy na majáku. Zachránené uškatce majú prístup do kliniky v majáku cez dômyselný otáčavý bazén, ktorý otočením o 180 stupňov prenáša uškatce dovnútra kliniky. Súčasťou je aj vodný skúter na zachraňovanie zvierat žijúcich vo vode a mini ostrov, kde jeden uškatec uviazne v opustenej chatrči. Tá má aj gombík so zábavnou funkciou – ak ho dieťa stlačí, uškatec sa vyslobodí. Je tam skrytá aj mapa k pokladu – dômyselná látka odhalí svoje tajomstvá, keď sa pokropí vodou.
 • Súčasťou stavebnicovej súpravy sú 2 minibábiky: Mia a Emma, tiež 1 figúrka delfína, 1 figúrka vtáka, 1 figúrka korytnačky a 2 figúrky uškatcov.

 

Počet dielikov 602, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
49,56 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake

LEGO® Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake

LEGO® Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake, výrobca LEGO. V LEGO® Reštaurácii v mestečku Heartlake sa chystá špeciálny večer!

 • LEGO® mestečkom Heartlake sa nesie vôňa pizze. Priveď Emmu z edície LEGO Friends na jej skútri do pizzerie na večeru s Ethanom. Pomôž kocúrovi Chicovi spriateliť sa s Pestom a pomôž týmto 2 mačkám vydať sa na honbu za jedlom do smetného koša. Keď je reštaurácia zatvorená, niekto sa vracia. Nasaď Ethanovi čiernu helmu a zamaskuj ho tak za Prankzyho. Pomôž mu nasprejovať graffiti obrázky na smetný kôš a steny reštaurácie.
 • Realistické funkcie, ako napríklad šalátový bar, recepcia a pec na pečenie pizze z kameňa vytvárajú priestor pre hodiny nápaditej hry. Vaši malí stavitelia sa môžu hrať, že sú v reštaurácii na večeri s kamarátmi. Tvorivé deti sa tiež môžu zahrať na postavu kuchára, pripravovať jedlá v kuchyni a obsluhovať hostí, ktorí sedia za stolom vonku na terase. Šalátový bar vnútri sa dá posúvať, keď je v reštaurácii potrebné spraviť lepší prístup pre voľnejšiu hru. Naproti tomu vonku sa dá hra obohatiť tak, že si deti môžu predstavovať, že kocúr Chico ide loviť odpadky do smetného koša spolu s jeho novým mačacím kamarátom, ktorý býva v reštaurácii.
 • Obsahuje 3 LEGO® minibábiky: Figúrky Emmy, Ethana a kuchára z edície LEGO Friends a tiež 2 figúrky mačiek.

 

Počet dielikov 624, počet figúrok 3
Pre deti od  6 rokov
49,56 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41378 Misia na záchranu delfínov

LEGO® Friends 41378 Misia na záchranu delfínov

LEGO® Friends 41378 Misia na záchranu delfínov, výrobca LEGO. Dobrodružstvo pod morom pri misii na záchranu delfínov už čaká!

 • Delfínie mláďatko uviazlo, keď sa hralo vo vraku lode. Vypusti štýlovú ponorku, ktorá patrí Stephanie z edície LEGO® Friends, do zálivu v mestečku Heartlake a naloď sa na záchranu delfína! Ale ona nie je jediná, čo sviští okolo vraku. Kacey z edície LEGO Friends je na vodnom skútri a hľadá truhlicu s pokladom a chce si ju nechať. Na tejto LEGO záchrannej misii sa však dá nájsť aj mapa k tajomnému pokladu. Pomôž Stephanie oslobodiť delfína, objaviť mapu a pokračovať v hone na LEGO poklad, aby sa dostala k truhlici ako prvá pred Kacey!
 • Vďaka tejto súprave na hranie môžu deti predvádzať LEGO záchrannú misiu pod vodou, keď sa Stephanie ponára vo svojom štýlovom ponornom plavidle, aby zachránila uviaznutého delfína z vraku lode. Sťažeň vraku lode je na pántoch, takže Stephanie ho môže pomocou zdvíhacieho ramena na svojom plavidle zdvihnúť a delfína vyslobodiť. Skrytá truhlica s pokladom plná drahokamov dodáva akcii ďalší rozmer, takisto ako aj pirátska mapa na látke, ktorá keď sa pokropí vodou, odhaľuje tajné informácie. Kto však nájde mapu ako prvý? Bude to Stephanie alebo zlomyseľná Kacey?
 • Obsahuje 2 minibábiky: Stephanie a Kacey a taktiež 2 figúrky delfínov.

 

Počet dielikov 363, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
33,04 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41376 Misia na záchranu korytnačiek

LEGO® Friends 41376 Misia na záchranu korytnačiek

LEGO® Friends 41376 Misia na záchranu korytnačiek, výrobca LEGO. Nechajte svojich malých hrdinov, nech prídu na pomoc korytnačkám, ktoré to práve potrebujú.

 • Pomôž Olivii a Zobovi z edície LEGO® Friends zachrániť korytnačie mláďatá uviaznuté na skalnatom výstupku. Vypusti pri tejto akcii na záchranu korytnačiek štýlové obojživelné vozidlo. Vezmi korytnačky späť na záchrannú kliniku na brehu mora, kde už na nich čaká ich ustarostená mama. Pomôž Olivii vyšetriť ich a potom im daj mlieko a ovocie. Keď sa budú cítiť lepšie, môžu sa hrať v kútiku s pieskom, kým budú čakať, kedy sa vyliahnu ich bračekovia a sestričky.
 • Táto hračka – súprava na záchrannú akciu obsahuje štýlové obojživelné vozidlo, ktoré môže z ostrova vyplávať na more za uviaznutými korytnačími mláďatami a zaviezť ich naspäť na kliniku na morskom brehu. Vďaka ležadlu na vyšetrovanie a zdravotníckemu kútiku na klinike môžu vaši najmenší preukázať svoje ošetrovateľské nadanie pri tom, ako budú pomáhať korytnačkám nabrať potrebnú silu. Pod klinikou je vyčlenený kútik na hranie v piesku, kde sa môžu korytnačie mláďatá do sýtosti vyšantiť pod pozorným dohľadom svojej matky.
 • Obsahuje minibábiku Oliviu a taktiež figúrku robota Zoba a 4 figúrky korytnačiek.

 

Počet dielikov 225, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle

LEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle

LEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle, výrobca LEGO. Navoď si atmosféru vzrušenia a strachu v Zábavnom parku na móle v mestečku Heartlake!

 • Priprav sa na celý deň plný dobrodružstva v zábavnom parku na móle v mestečku Heartlake. Choď na kolotoč, ale najprv si skontroluj tašky, aby sa ti z nich nevytratili veci! Predtým, ako pôjde Emma z LEGO® Friends kormidlovať strašidelnú pirátsku loď popri kostlivcoch, netopieroch a strašidelných pavúkoch, odmeraj jej výšku. Krič pred fotoaparátom, keď ťa bude fotografovať Chloe, prezlečená za morskú vílu. Dúfajme, že je dobrá, inak budeš musieť prejsť po mostíku!
 • Obsahuje stánok, kde sa predávajú lístky, a turnikety, cez ktoré môžu kamaráti vchádzať a odchádzať. Je tam stánok s kolesom šťastia, na ktorom si môžu návštevníci zábavného parku skúsiť šťastie. Kolotoč pozostáva z 3 sedadiel, ktoré sa rozostrene točia vo vzduchu vďaka točiacej funkcii. Najväčšou atrakciou je však strašidelná pirátska loď, kde si môžu vaši malí fanúšikovia edície Friends vychutnať strach a vzrušenie, keď prefrčia pirátskym vrakom lode. Keď autíčko prechádza pri jazde v zábavnom parku cez strašidelné látkové fólie, ocitne sa zrazu v svete netopierov, kostier a škorpiónov.
 • Stavebnica zábavného parku obsahuje 5 minibábik: Oliviu, Emmu, Stephanie, Zacka a Chloe, ako aj figúrky delfína, vtáčika a 2 figúrky kostlivcov.

 

Počet dielikov 1251, počet figúrok 5
Pre deti od  8 rokov
115,64 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41374 Andrea a jej párty pri bazéne

LEGO® Friends 41374 Andrea a jej párty pri bazéne

LEGO® Friends 41374 Andrea a jej párty pri bazéne, výrobca LEGO. Skvelá súprava na motív párty pri bazéne pre deti, ktoré rady vysedávajú s kamarátmi!

 • Do hudby zbláznená Andrea z edície LEGO® Friends vie, ako spraviť úžasnú párty v štýle LEGO Friends. Príď a pridaj sa k zábave na jej párty pri bazéne. Na sprievodné tóny funky bubnovania DJ-ky Andrey pomôž športovo nadanej Stephanie z edície LEGO Friends skúšať si surfovanie v úžasnom bazéne s umelými vlnami. Potom ju spusti dolu šmykľavkou do vodopádu v bazéne. Objednaj pre Stephanie nápoj v džúsovom bare, aby si z neho mohla popíjať na nafukovačke v tvare plameniaka. Ale dlho oddychovať nebude. Nejaký hosť na párty ju práve postriekal vodnou pištoľou! Pomôž jej osprchovať sa a upraviť si účes v prezliekarni, aby sa mohla vrátiť späť na párty a vyzerať úžasne.
 • Táto súprava bazénovej párty obsahuje akvárium, šmykľavku, vodopád, bazén s umelými vlnami a džúsový bar. Keď je čas osušiť sa, je tu k dispozícii prezliekareň a WC.
 • Obsahuje 2 minibábiky: Andreu a Stephanie.

 

Počet dielikov 468, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
41,30 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »