Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Friends

Úvod LEGO® LEGO® Friends

Lego Friends stavebnice navrhnuté hlavne pre dievčatká. Preto sú predovšetkým vo fialovej a ružovej farbe, no dievčenské je hlavne to, čo sa z jednotlivých stavebníc skladá! Všetky príbehy kamarátiek - Friends sa odohrávajú vo fiktívnom meste Heartlake. Dievčatá sa vďaka LEGO Friends ponoria do ružového sveta plného detailných a realistických bábik - LEGO minifigúrok s doteraz netradičnými realistickými tvarmi ako napríklad Ema, Stephanie, Mia, Olivia, či Andrea - a žijú v rovnakom meste plného vzrušenia a dobrodružstva. A tu je naozaj z čoho vyberať! Vaše deti objavia veľa rôznych príbehov dievčatiek s rôznymi zamestnaniami. Dievčatá si tu môžu vytvárať módne modely v návrhárskom štúdiu, vystavovať svoich psíkov, zachraňovať zvieratká, stať sa speváčkou alebo veterinárkou s vlastnou veterinárnej klinikou... Samozrejmosťou je tiež pekný a útulný dom so záhradkou, alebo luxusný kabriolet, ktorý zaručí zábavnú jazdu so všetkými kamarátkami. Ružové stavebnice doplnené minifigúrky sú u dievčat veľmi obľúbené.

Prianím každého dievčatka je splniť si svoj sen a stať sa tým, po čom túži. V kategórii Lego Friends sa jej to môže podariť.

 


 

Filter

Určené pre:
Vek:
Cena:
7 91
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 24
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Friends 41340 Dom priateľstva

LEGO® Friends 41340 Dom priateľstva

LEGO® Friends 41340 Dom priateľstva, výrobca LEGO. Plánujte spoločne jednu misiu za druhou v Dome priateľstva!

 • Dievčatá z mestečka Heartlake si vzali do parády starú hasičskú stanicu a premenili ju na dokonalú centrálu LEGO® Friends! Oddýchni si vo vírivke na streche, začni tvoriť v Emminej dielni alebo sa zabav na Andreinej terase na vystúpenia. Zabudni na starý požiarny poplach – na dievčatá čaká nová misia! Priprav v kuchyni pukance alebo otoč televízor v spálni a objav obrazovku s tajnou misiou. Po získaní inštrukcií sa skĺzni po hasičskej tyči a vyraz na Oliviinom bicykli!
 • LEGO® Friends Dom priateľstva je dokonalá základňa pre špeciálne chvíle medzi kamarátmi v mestečku Heartlake – či sa chcete pustiť do dobrodružstva alebo si trošku oddýchnuť.
 • Táto obľúbená hračka pre deti obsahuje kuchyňu, obývačku so stolom na tvorenie, spálňou s obojstranným televízorom, terasu s reproduktormi, grilom, vírivkou, barom s ovocnými šťavami a vyhliadkovou vežou na streche.
 • Vonku nájdeš hojdačku, bicykel s prívesom plným náradia. Táto prerobená hasičská stanica ponúka kopec skvelých funkcií vrátane funkčnej klady, poplašného zariadenia, tyče a garáže s otváracími dverami.
 • Obsahuje minifigúrky bábik Oliviu, Emmu a Andreu. Okrem toho aj figúrky psíka Dasha, škrečka Rumblea a králička Cinnamona.

 

Počet dielikov 722, počet figúrok 6
Pre deti od  6 rokov
57,82 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41338 Stephanie a jej športová aréna

LEGO® Friends 41338 Stephanie a jej športová aréna

LEGO® Friends 41338 Stephanie a jej športová aréna, výrobca LEGO. Predveď svoje športové schopnosti v športovej aréne!

 • Stretni sa so Stephanie, aby ste zostali vo forme, a zahrajte si niektoré z jej obľúbených športov. Vydaj sa do basketbalovej arény cez hlavný vchod. Trénuj svoju mierku stlačením tlačidla, čím vystrelíš loptu do siete. Potom sa posaď na tribúnu a pozri si tenisový súboj Stephanie s jednou z jej najväčších rivaliek. Kúp si po zápase taco a v obchode na poschodí si kúp suvenír vo farbách tvojho tímu.
 • LEGO® Friends Stephanie a jej športová aréna obsahuje 2 skvelé herné funkcie, vďaka ktorým sa športoví fanúšikovia budú s touto cool hračkou pre deti hrať celý deň.
 • Nájdeš v nej aj tenisový kurt s funkciou pohyblivej loptičky a basketbalová aréna s funkciou streľby.
 • V hlavnej budove sa nachádza vstupná hala, obchod so suvenírmi, taco bar a tribúna pre divákov. A 2 reflektory navyše.
 • Obsahuje minifigúrky Stephanie a Vicky.

 

Počet dielikov 460, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
33,04 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41333 Olivia a jej špeciálne vozidlo

LEGO® Friends 41333 Olivia a jej špeciálne vozidlo

LEGO® Friends 41333 Olivia a jej špeciálne vozidlo, výrobca LEGO. Vyraz na cesty a zachráň mestečko Heartlake s Oliviou a Zobom!

 • Vydaj sa do parku mestečka Heartlake v Oliviinom špeciálnom vozidle – nájdeš tam kocúra, ktorý potrebuje pomoc! Olivia a jej robot Zobo majú všetko potrebné, aby sa postarali, že v mestečku Heartlake je všetko v poriadku.
 • Umiestni Zoba do jeho riadiaceho centra, aby sledoval situáciu, kým Olivia nastaví rebrík, aby zachránila kocúrika na strome. Keď bude opäť v bezpečí a bez skriveného chĺpka, vydaj sa hľadať Oliviine kamarátky – vnútri je dostatok miesta pre všetkých!
 • LEGO® Friends Olivia a jej špeciálne vozidlo obsahuje minibábiku Oliviu, figúrku Zoba na stavanie a figúrku kocúra. Do tejto obľúbenej hračky pre deti sa navyše hravo vojde všetkých 5 dievčat mestečka Heartlake!
 • Objav tajný priestor pod Zobovým riadiacim centrom s mapou mestečka Heartlake. Nájdi pomocou satelitu ľudí, ktorí potrebujú pomoc, a použi rebrík na záchranu kocúra na strome.
 • Súčasťou je minifigúrka Olivie, figúrka Zoba na stavanie a figúrka kocúra Vegu.

 

Počet dielikov 223, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning

LEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning

LEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning, výrobca LEGO. Dávaj gól za gólom so Stephanie a Dashom!

 • Trénuj ďalej so stavebnicou Stephanie a jej futbalový tréning v parku mestečka Heartlake a čoskoro budete mať najlepšiu mušku v mestečku Heartlake! Vystreľ loptu pomocou funkcie streľby na bránu potom posúvaj Stephaniinu platformu zo strany na stranu a pomôž jej urobiť akrobatický zákrok. Môžeš sa hrať len ty alebo s kamarátkou! Pomôž šteniatku Dashovi priniesť loptu, potom si dajte prestávku s nápojom a hotdogom, zatiaľ čo si prezriete strategickú tabuľu.
 • LEGO® Friends Stephanie a jej futbalový tréning obsahuje cool futbalovú bránu s pohyblivou brankárskou platformou a odpaľovačom lopty s funkciou streľby.
 • S touto skvelou hračkou pre deti ťa čaká nikdy nekončiaca hra, jednotlivo alebo s kamarátkou. Obsahuje aj strategickú tabuľku, občerstvovaciu stanicu s nápojmi a Stephaniino šteniatko pre ešte viac zábavy.
 • Súčasťou je minifigúrka bábiky Stephanie a figúrka šteniatka Dasha navyše.

 

Počet dielikov 119, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41328 Stephanie a jej izba

LEGO® Friends 41328 Stephanie a jej izba

LEGO® Friends 41328 Stephanie a jej izba, výrobca LEGO. Stephanie je stále v pohybe… dokonca aj doma vo svojej izbe!

 • Trénuj svoju mušku na Stephaniinom osobnom minigolfovom greene, no dozri na to, aby jej roztomilý malého psík Dash neodbehol s loptou! Ulož ho do jeho postieľky a daj mu za odmenu kosť. Potom pomôž uložiť Stephanie, aby ste sa mohli pokochať jednou z jej mnohých športových trofejí. Nezabudni nastaviť budík, zajtra vás čaká ďalší skorý ranný športový zážitok!
 • Táto stavebnica LEGO® Friends Stephaniina spálňa je umiestnená na modrej podložke v tvare srdca a dokonale odráža Stephaniinu športovú povahu.
 • Má svoj vlastný minigolfový green s loptičkou a golfovou palicou, malú psiu búdku, mobilný telefón na zavolanie priateľom, budík a trofej, ktorá je dôkazom športových úspechov Stephanie.
 • Obsahuje minifigúrku bábiky a figúrku šteniatka.

 

Počet dielikov 95, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
8,26 €
skladom
LEGO® Friends 41324 Lyžiarsky vlek v zimnom stredisku

LEGO® Friends 41324 Lyžiarsky vlek v zimnom stredisku

LEGO® Friends 41324 Lyžiarsky vlek v zimnom stredisku, výrobca LEGO. Uži si naplno všetky zimné športy aj so svojimi kamarátkami v zimnom stredisku!

 

 • Naskoč na lyžiarsky vlek spolu s Miou a Oliviou a uži si jazdu až na samý vrchol zimného strediska! 
 • Obdivuj výhľad z reštaurácie na vrchole hory v spoločnosti koláčov a horúcej čokolády, potom naskoč na svoje lyže a vyraz dolu po svahu. 
 • Navštív priateľské medvieďa v jeho jaskyni, má tiež záľubu v zjazde po svahu! 
 • Skontroluj mapu zjazdovky a uisti sa, že ti niečo neušlo. Možno ti príde vhod aj trochu horolezectva?
 • Súčasťou sú dve minifigúrky: Mia a Olivia v lyžiarskom oblečení, navyše figúrka medvieďatka Biskvita.

 

Počet dielikov 585, počet figúrok 2
Pre deti od  8 rokov
49,56 €
skladom
LEGO® Friends 41322 Klzisko v zimnom stredisku

LEGO® Friends 41322 Klzisko v zimnom stredisku

LEGO® Friends 41322 Klzisko v zimnom stredisku ,výrobca LEGO. Prejdi sa po ľade a predveď svoje korčuliarske schopnosti!

 

 • Stretni sa s priateľmi na Klzisku v zimnom stredisku a užite si parádnu zábavu pri korčuľovaní! 
 • Sleduj Nata ako hrá na saxofóne na javisku a potom mu pomôž požičať si korčule a pripojiť sa k Stephanie na ľade. 
 • Sadni si k stolu a vychutnaj si praclík a kým si dávaš pauzu, môžeš sa spriateliť s roztomilým zajačikom.
 • Potom postav na ihrisko hokejové bránky a dívaj sa ako sa Stephanie a Nate pokúšajú skórovať!
 • Súčasťou sú minifigúrky: Stephanie a Nate v oblečení na korčuľovanie, navyše figúrka zajačika Moku.

 

Počet dielikov 307, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
24,77 €
skladom
LEGO® Friends 41317 Katamarán Sunshine

LEGO® Friends 41317 Katamarán Sunshine

LEGO® Friends 41317 Katamarán Sunshine ,výrobca LEGO. Spolu s kamarátmi nasadni na palubu luxusného Katamaránu Sunshine!

 

 • Uži si parádnu plavbu na palube luxusného katamaránu! Odpočívaj na slnečnej palube a potom sa choď osviežiť do bazénu.
 • Uži si ten najlepší výhľad priamo z mostíka a pozoruj Liama na jeho vodnom skútri a Stephanie, ktorú ťahá na vlečnom lane na lodičke v tvare banánu - pozri, práve sa u nich vynorili dva priateľské delfíny a chcú sa s nimi hrať! 
 • Pozri sa do podpalubia, ochlaď sa v kajute a pozoruj more cez priehľadné dno katamaránu. 
 • A potom hurá do postele a poriadne sa vyspi pred ďalším vzrušujúcim dňom na mori!
 • Súčasťou sú tri minifigúrky: Olivie, Stephanie a Liam, navyše figúrky Sheena a delfína Sapphira.

 

Počet dielikov 603, počet figúrok 3
Pre deti od  7 rokov
57,82 €
skladom
LEGO® Friends 41316 Andrein voz s prívesom na čln

LEGO® Friends 41316 Andrein voz s prívesom na čln

LEGO® Friends 41316 Andrein voz s prívesom na čln ,výrobca LEGO. Na ten najkrajší plážový večierok v meste doraz vo veľkom štýle!

 

 • Prevez sa pozdĺž pobrežia v športovom vozidle s parádnym motorovým člnom na prívese. 
 • Nájdi perfektné miesto na začatie plavby a potom naskoč do člna a hurá na more s Andreou a Emou! 
 • Potom príde ta pravá chvíľa na plážový večierok, spriateľ sa s roztomilou korytnačkou a potom len tak odpočívaj na pláži a užívaj si hotdogy priamo z grilu.
 • Súčasťou sú minifigúrky - bábiky: Andrea a Emma, navyše figúrka korytnačky Bubbles.

 

Počet dielikov 309, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
24,77 €
skladom
LEGO® Friends 41315 Potreby pre surfistov v Heartlake

LEGO® Friends 41315 Potreby pre surfistov v Heartlake

LEGO® Friends 41315 Potreby pre surfistov v Heartlake,výrobca LEGO. Priprav sa na deň plný vodných akcií so súpravou Potreby pre surfistov v Heartlake!

 

 • Zožeň všetky potrebné prázdninové zásoby spolu s Miou v Potrebách pre surfistov v Heartlake! Nakúp si veľa pohľadníc, slnečné okuliare a vodu a požičaj si všetky možné druhy vybavenia na vodné športy. 
 • Môžeš si vybrať plutvy, surfy, kajak a pádlo a dokonca i podvodnú kameru. Potom vyraz od móla Potrieb pre surfistov a preskúmaj celé pobrežie Heartlake, všimneš si priateľského tuleňa? 
 • Po akčnom popoludní sa ochlaď pomocou plážovej sprchy.
 • Súčasťou je minifigúrka-bábika Mia v neoprénovom obleku, navyše figúrka tuleňa Velveta.

 

Počet dielikov 186, počet figúrok 1
Pre deti od  6 rokov
16,52 €
skladom
LEGO Friends 41311 Pizzeria v mestečku Heartlake

LEGO Friends 41311 Pizzeria v mestečku Heartlake

LEGO Friends 41311 Pizzeria v mestečku Heartlake,výrobca LEGO. Vychutnaj si pizzu s priateľmi v talianskej reštaurácii v mestečku Heartlake!

 

 • Peč a podávaj lahodnú pizzu s Emou a Oliverom v obľúbenej Pizzerii v mestečku Heartlake. Snaž sa v kuchyni plniť všetky objednávky a pomocou lopaty na pizzu ich vkladaj do pece. Potom ich vezmi hore a podávaj ich hosťom na romantickom balkóne reštaurácie. Oliver má doručiť niekoľko objednávok, tak skoč na skúter a rozvez ich po mestečku Heartlake.
 • LEGO Friends Pizzeria v mestečku Heartlake má všetko potrebné vybavenie, vďaka ktorému sa môžeš hrať na vyrábanie a pečenie čerstvej pizze v kuchyni. Roznášaj ju na balkóne reštaurácie alebo pomocou telefónu prijímaj objednávky, a potom doručuj pizzu na skútri s Oliverom. Nájdeš tu dokonca aj stojan, kde si môžu zákazníci kúpiť bazalku a paradajky.
 • Súčasťou sú 2 minifigúrky - bábiky Ema a Oliver.
Počet dielikov 289 , počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
24,77 €
skladom
LEGO Friends 41130 Horská dráha v zábavnom parku

LEGO Friends 41130 Horská dráha v zábavnom parku

LEGO Friends 41130 Horská dráha v zábavnom parku, výrobca LEGO. Užívaj si na atrakciách v zábavnom parku veľa zábavy!
 • Prejdi turniketmi zábavného parku a postav sa do radu na horskú dráhu. Posaď sa na predné sedadlo, rozsvieť svietiacu kocku a vyraz na jazdu - aaaaaaaaaaa! Potom si uži pokojnejšiu jazdu na ruskom kolese alebo si zájdi na atrakciu, kde budeš padať z veže, stiahni pred seba bezpečnostnú závoru a si pripravená rútiť sa na zem a pri tom sa točiť. Po jazde si môžeš kúpiť fotografie a jedlo, o ktoré sa môžeš podeliť s kamarátmi. Ani nebudeš chcieť, aby tvoj deň v zábavnom parku skončil!
 • Obsahuje horskú dráhu, ruské koleso, adrenalínovú vežu, vstupný stánok a jedálenský priestor.
 • Roztlačovacia horská dráha obsahuje 4 vozíky (do každého možno usadiť minifigúrku-bábiku), funkčnú svietiacu kocku, vstupný priestor s otváracou bezpečnostnou bariérou, kontrolný panel s páčkami, fotoaparát a dlhú trať s rôznymi prekážkami.
 • Otáčajúce sa ruské koleso obsahuje schodíky do 6 visiacich gondol (do každej možno usadiť minifigúrku-bábiku).
 • Adrenalínová veža obsahuje 2 vozidlá s otváracími bezpečnostnými zábranami, úžasnú otáčaciu funkciu počas schádzania dole a fotoaparát.
 • Vstupný stánok obsahuje otáčací turniket a pokladňu, kde si môžeš kúpiť fotky z atrakcií.
 • Jedálenský priestor obsahuje vozík s popcornom s otáčacími kolesami, 2 stoly, 4 stoličky a informačnú tabuľu zábavného parku s mapou.
 • Obsahuje 4 minifigúrky-bábiky: Emu, Andreu, Matthewa a Nayu, všetky v letnom oblečení.
Počet dielikov 1124, počet figúrok 4

Pre deti od  8 rokov

90,85 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »