Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Friends

Úvod LEGO® LEGO® Friends

Lego Friends stavebnice navrhnuté hlavne pre dievčatká. Preto sú predovšetkým vo fialovej a ružovej farbe, no dievčenské je hlavne to, čo sa z jednotlivých stavebníc skladá! Všetky príbehy kamarátiek - Friends sa odohrávajú vo fiktívnom meste Heartlake. Dievčatá sa vďaka LEGO Friends ponoria do ružového sveta plného detailných a realistických bábik - LEGO minifigúrok s doteraz netradičnými realistickými tvarmi ako napríklad Ema, Stephanie, Mia, Olivia, či Andrea - a žijú v rovnakom meste plného vzrušenia a dobrodružstva. A tu je naozaj z čoho vyberať! Vaše deti objavia veľa rôznych príbehov dievčatiek s rôznymi zamestnaniami. Dievčatá si tu môžu vytvárať módne modely v návrhárskom štúdiu, vystavovať svoich psíkov, zachraňovať zvieratká, stať sa speváčkou alebo veterinárkou s vlastnou veterinárnej klinikou... Samozrejmosťou je tiež pekný a útulný dom so záhradkou, alebo luxusný kabriolet, ktorý zaručí zábavnú jazdu so všetkými kamarátkami. Ružové stavebnice doplnené minifigúrky sú u dievčat veľmi obľúbené.

Prianím každého dievčatka je splniť si svoj sen a stať sa tým, po čom túži. V kategórii Lego Friends sa jej to môže podariť.

 


 

Filter

Určené pre:
Cena:
7 91
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 24
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Friends 41340 Dom priateľstva

LEGO® Friends 41340 Dom priateľstva

LEGO® Friends 41340 Dom priateľstva, výrobca LEGO. Plánujte spoločne jednu misiu za druhou v Dome priateľstva!

 • Dievčatá z mestečka Heartlake si vzali do parády starú hasičskú stanicu a premenili ju na dokonalú centrálu LEGO® Friends! Oddýchni si vo vírivke na streche, začni tvoriť v Emminej dielni alebo sa zabav na Andreinej terase na vystúpenia. Zabudni na starý požiarny poplach – na dievčatá čaká nová misia! Priprav v kuchyni pukance alebo otoč televízor v spálni a objav obrazovku s tajnou misiou. Po získaní inštrukcií sa skĺzni po hasičskej tyči a vyraz na Oliviinom bicykli!
 • LEGO® Friends Dom priateľstva je dokonalá základňa pre špeciálne chvíle medzi kamarátmi v mestečku Heartlake – či sa chcete pustiť do dobrodružstva alebo si trošku oddýchnuť.
 • Táto obľúbená hračka pre deti obsahuje kuchyňu, obývačku so stolom na tvorenie, spálňou s obojstranným televízorom, terasu s reproduktormi, grilom, vírivkou, barom s ovocnými šťavami a vyhliadkovou vežou na streche.
 • Vonku nájdeš hojdačku, bicykel s prívesom plným náradia. Táto prerobená hasičská stanica ponúka kopec skvelých funkcií vrátane funkčnej klady, poplašného zariadenia, tyče a garáže s otváracími dverami.
 • Obsahuje minifigúrky bábik Oliviu, Emmu a Andreu. Okrem toho aj figúrky psíka Dasha, škrečka Rumblea a králička Cinnamona.

 

Počet dielikov 722, počet figúrok 6
Pre deti od  6 rokov
57,82 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41339 Mia a jej karavan

LEGO® Friends 41339 Mia a jej karavan

LEGO® Friends 41339 Mia a jej karavan, výrobca LEGO. Rozlož si tábor so stavebnicou Mia a jej luxusný karavan!

 • Vydaj sa s Miou a Stephanie na vidiek a zaži kempovacie dobrodružstvo. Rozlož si markízu a piknikovú lavičku, pusti sa v kuchyni do prípravy jedla, a potom si ho vychutnajte vonku. Naplánuj dobrodružstvá v nafukovacom člne alebo vyraz na prechádzku na priateľskom koníkovi. Otvor priestor na spanie na poschodí a ulož dievčatá na noc – zajtra si môžu rozložiť stan a kempovať pod hviezdami.
 • LEGO® Friends Mia a jej karavan premení kempovanie s kamarátmi na splnený sen!
 • Nadvihni strechu tejto skvelej hračky pre deti a získaj jednoduchý prístup do kuchyne a kúpelne vnútri.
 • Otoč pokrývku priestoru na spanie na poschodí, rozlož markízu a pusti sa do práce na stane s 2 posteľami vo vnútri. Nájdeš tu aj piknikový stôl, nafukovací čln a priateľského koníka, s ktorým zažiješ nekonečné dobrodružstvá v prírode!
 • Obsahuje minifigúrky Miu a Stephanie a figúrku kobyly Arie.

 

Počet dielikov 488, počet figúrok 3
Pre deti od  7 rokov
45,43 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41338 Stephanie a jej športová aréna

LEGO® Friends 41338 Stephanie a jej športová aréna

LEGO® Friends 41338 Stephanie a jej športová aréna, výrobca LEGO. Predveď svoje športové schopnosti v športovej aréne!

 • Stretni sa so Stephanie, aby ste zostali vo forme, a zahrajte si niektoré z jej obľúbených športov. Vydaj sa do basketbalovej arény cez hlavný vchod. Trénuj svoju mierku stlačením tlačidla, čím vystrelíš loptu do siete. Potom sa posaď na tribúnu a pozri si tenisový súboj Stephanie s jednou z jej najväčších rivaliek. Kúp si po zápase taco a v obchode na poschodí si kúp suvenír vo farbách tvojho tímu.
 • LEGO® Friends Stephanie a jej športová aréna obsahuje 2 skvelé herné funkcie, vďaka ktorým sa športoví fanúšikovia budú s touto cool hračkou pre deti hrať celý deň.
 • Nájdeš v nej aj tenisový kurt s funkciou pohyblivej loptičky a basketbalová aréna s funkciou streľby.
 • V hlavnej budove sa nachádza vstupná hala, obchod so suvenírmi, taco bar a tribúna pre divákov. A 2 reflektory navyše.
 • Obsahuje minifigúrky Stephanie a Vicky.

 

Počet dielikov 460, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
33,04 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41336 Emma a jej umelecká kaviareň

LEGO® Friends 41336 Emma a jej umelecká kaviareň

LEGO® Friends 41336 Emma a jej umelecká kaviareň, výrobca LEGO. Nechaj sa inšpirovať spolu s Emmou v jej obľúbej umeleckej kaviarni!

 • Emma veľmi rada obeduje v umeleckej kaviarni, aby podporila svoju tvorivú stránku a našla inšpiráciu pre svoje ďalšie dielo. Pomôž jej kamarátovi Prankzymu dokončiť jeho grafiti na stene vonku a potom prejdite dovnútra a doprajte si lahodné panini zo sendvičovača. Vezmi si šálku kávy a tortu, zaplať pri pokladni a potom si ich vychutnaj vnútri alebo v rohu s umením alfresco.
 • LEGO® Friends Emma a jej umelecká kaviareň je miesto, kde sa stretávajú ľudia v mestečku Heartlake a dostávajú sa pri dobrom jedle do tvorivej nálady.
 • Kultový dizajn tejto zábavnej hračky zahŕňa obrovské panini na streche, zatiaľ čo dnu nájdeš sendvičovač, kávovar, oblasť na sedenie a pokladňu.
 • Je tu aj vonkajší priestor s umením, ktorý je na pántoch, takže ho môžeš presúvať, a lavička plná malieb pre stáleho grafiti umelca
 • Obsahuje minifigúrky Emmy a Prankzyho.

 

Počet dielikov 378, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
27,26 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41334 Andrea a jej vystúpenie v parku

LEGO® Friends 41334 Andrea a jej vystúpenie v parku

LEGO® Friends 41334 Andrea a jej vystúpenie v parku, výrobca LEGO. Usporiadaj v parku predstavenie s Andreou a Pepperom!

 • Staň sa stredobodom pozornosti počas poobedia plného predstavení v parku mestečka Heartlake, ktoré začína bábkovým divadlom! Pomôž oteckovi a jeho bábätku posadiť sa na lavičku, aby si pozreli predstavenie. Potom stlačením klávesov klavíra za pódiom rozhýb bábky. Potom otoč zadnú časť pódia a pomôž Andrey a jej vtáčikovi Pepperovi zahrať nádherné hudobné predstavenie. Potom sa vydaj k stánku s hotdogmi a občerstvi sa po predstavení.
 • Táto hračka LEGO® Friends Andrea a jej vystúpenie v parku pre dievčatá a chlapcov obsahuje pódium s dvoma rôznymi súpravami. Priprav bábkové divadlo s funkciou pohyblivých bábok alebo otoč zadnú časť pódia a zahraj hudobné predstavenie s klavírom s pohyblivými klávesmi.
 • K dispozícii sú tri lavičky pre obecenstvo a stánok s hotdogmi, kde sa predáva jedlo aj voda.
 • Obsahuje minifigúrky Andreu a Steva a figúrky bábätka Diany a figúrky vtáčika Peppera navyše.

 

Počet dielikov 229, počet figúrok 4
Pre deti od  6 rokov
20,64 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41333 Olivia a jej špeciálne vozidlo

LEGO® Friends 41333 Olivia a jej špeciálne vozidlo

LEGO® Friends 41333 Olivia a jej špeciálne vozidlo, výrobca LEGO. Vyraz na cesty a zachráň mestečko Heartlake s Oliviou a Zobom!

 • Vydaj sa do parku mestečka Heartlake v Oliviinom špeciálnom vozidle – nájdeš tam kocúra, ktorý potrebuje pomoc! Olivia a jej robot Zobo majú všetko potrebné, aby sa postarali, že v mestečku Heartlake je všetko v poriadku.
 • Umiestni Zoba do jeho riadiaceho centra, aby sledoval situáciu, kým Olivia nastaví rebrík, aby zachránila kocúrika na strome. Keď bude opäť v bezpečí a bez skriveného chĺpka, vydaj sa hľadať Oliviine kamarátky – vnútri je dostatok miesta pre všetkých!
 • LEGO® Friends Olivia a jej špeciálne vozidlo obsahuje minibábiku Oliviu, figúrku Zoba na stavanie a figúrku kocúra. Do tejto obľúbenej hračky pre deti sa navyše hravo vojde všetkých 5 dievčat mestečka Heartlake!
 • Objav tajný priestor pod Zobovým riadiacim centrom s mapou mestečka Heartlake. Nájdi pomocou satelitu ľudí, ktorí potrebujú pomoc, a použi rebrík na záchranu kocúra na strome.
 • Súčasťou je minifigúrka Olivie, figúrka Zoba na stavanie a figúrka kocúra Vegu.

 

Počet dielikov 223, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41332 Emma a jej umelecký stojan

LEGO® Friends 41332 Emma a jej umelecký stojan

LEGO® Friends 41332 Emma a jej umelecký stojan, výrobca LEGO. Stráv deň maľovaním v parku s Emmou a kocúrom Chicom!

 • Emma ťahá svoj umelecký stojan za svojím cool malým skútrom do parku mestečka Heartlake – na jej obľúbené miesto na maľovanie karikatúr. Otvor okná a ukáž maľby, ktoré má na predaj dnes a pomôž jej obsluhovať pokladňu. Ulož jej kocúra Chica do postele, aby si zdriemol, zatiaľ čo Emma sedí pri stojane a pracuje na svojom najnovšom majstrovskom diele – jej najlepšie kamarátky sú vždy najväčšou inšpiráciou!
 • Odtiahni skútrom stavebnicu LEGO® Friends Emma a jej umelecký stojan kamkoľvek chceš.
 • S touto cool hračkou pre deti. Má dvojité okná, ktoré sa otvárajú ako predajné okienko, rôzne doštičky s potlačou, pokladňu, mapu parku mestečka Heartlake mapu a posteľ pre Emminho kocúra. Zdvihni strechu alebo otvor celú zadnú časť prívesu pre jednoduchú hru vo vnútri. Je tu aj oddelený priestor s maliarskym stojanom a stolčekom vedľa stromu.
 • Obsahuje minifigúrku bábiky a figúrku kocúra.

 

Počet dielikov 210, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning

LEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning

LEGO® Friends 41330 Stephanie a jej futbalový tréning, výrobca LEGO. Dávaj gól za gólom so Stephanie a Dashom!

 • Trénuj ďalej so stavebnicou Stephanie a jej futbalový tréning v parku mestečka Heartlake a čoskoro budete mať najlepšiu mušku v mestečku Heartlake! Vystreľ loptu pomocou funkcie streľby na bránu potom posúvaj Stephaniinu platformu zo strany na stranu a pomôž jej urobiť akrobatický zákrok. Môžeš sa hrať len ty alebo s kamarátkou! Pomôž šteniatku Dashovi priniesť loptu, potom si dajte prestávku s nápojom a hotdogom, zatiaľ čo si prezriete strategickú tabuľu.
 • LEGO® Friends Stephanie a jej futbalový tréning obsahuje cool futbalovú bránu s pohyblivou brankárskou platformou a odpaľovačom lopty s funkciou streľby.
 • S touto skvelou hračkou pre deti ťa čaká nikdy nekončiaca hra, jednotlivo alebo s kamarátkou. Obsahuje aj strategickú tabuľku, občerstvovaciu stanicu s nápojmi a Stephaniino šteniatko pre ešte viac zábavy.
 • Súčasťou je minifigúrka bábiky Stephanie a figúrka šteniatka Dasha navyše.

 

Počet dielikov 119, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41329 Olivia a jej luxusná izba

LEGO® Friends 41329 Olivia a jej luxusná izba

LEGO® Friends 41329 Olivia a jej luxusná izba, výrobca LEGO. Pracuj na Oliviinom najnovšom vynáleze v jej spálni plnej moderných technológií!

 • Olivia tvrdo pracuje na počítači vo svojej spálni. Pomôž jej robotovi Zobitovi využiť jeho špeciálny výťah na prepravu náradia prines ho Olivii. Pomocou tabletu zavolajte kamarátky a poprajte im sladké sny. Potom sa Olivia uloží na spánok do svojej úžasnej raketovej postele. Ráno môže Zobito pripraviť kávu na raňajkovej stanici a prebudiť Oliviu raňajkami do postele. Ideálna príprava na ďalší deň plný vedeckých objavov!
 • LEGO® Friends Oliviina luxusná spálňa je umiestnená na ružovej podložke v tvare srdca a dokonale odráža Olíviino nadšenie pre vedu.
 • Jej robot má funkčný výťah a systém koľajníc, pomocou ktorého sa dostane na horné poschodie.
 • V izbe tiež nájdeš oddelený raňajkový kútik s kávovarom, z ktorého sa vysunie hrnček, keď je káva „hotová“.
 • Nájdeš tu aj stôl s počítačom a zásuvkami, otáčacie kreslo, posteľ v tvare rakety a tablet.
 • Táto zábavná hračka obsahuje minifigúrku bábiky a figúrku robota na stavanie.

 

Počet dielikov 163, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41328 Stephanie a jej izba

LEGO® Friends 41328 Stephanie a jej izba

LEGO® Friends 41328 Stephanie a jej izba, výrobca LEGO. Stephanie je stále v pohybe… dokonca aj doma vo svojej izbe!

 • Trénuj svoju mušku na Stephaniinom osobnom minigolfovom greene, no dozri na to, aby jej roztomilý malého psík Dash neodbehol s loptou! Ulož ho do jeho postieľky a daj mu za odmenu kosť. Potom pomôž uložiť Stephanie, aby ste sa mohli pokochať jednou z jej mnohých športových trofejí. Nezabudni nastaviť budík, zajtra vás čaká ďalší skorý ranný športový zážitok!
 • Táto stavebnica LEGO® Friends Stephaniina spálňa je umiestnená na modrej podložke v tvare srdca a dokonale odráža Stephaniinu športovú povahu.
 • Má svoj vlastný minigolfový green s loptičkou a golfovou palicou, malú psiu búdku, mobilný telefón na zavolanie priateľom, budík a trofej, ktorá je dôkazom športových úspechov Stephanie.
 • Obsahuje minifigúrku bábiky a figúrku šteniatka.

 

Počet dielikov 95, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
8,26 €
skladom
NovéLEGO® Friends 41327 Mia a jej izba

LEGO® Friends 41327 Mia a jej izba

LEGO® Friends 41327 Mia a jej izba, výrobca LEGO. Preskúmaj Miinu spálňu a spoznaj jej osobnosť!

 • Vyšplhaj do Miinej postele v domčeku na strome a pomôž jej vysielačkou pozvať jej kamarátky z okolia. Naskoč na skateboard a trénuj svoje schopnosti na rampe. Zabav sa s jej králičkom Twisterom a postaraj sa, aby mal dostatok jedla. Potom vezmi skateboard alebo lopatku a vyraz s Miou na dobrodružstvá do prírody.
 • Táto stavebnica LEGO® Friends Miina spálňa je umiestnená na zelenej podložke v tvare srdca a dokonale odráža Miinu neposednú povahu.
 • Má posteľ so schodíkmi v štýle domčeka na strome, malý domček pre králička pod ňou, skateboard a rampu na nacvičovanie nových trikov.
 • Okrem toho má ďalšie športové pomôcky, pochúťky pre králička a vysielačku, aby sa mohla spojiť s kamarátkami.
 • Súčasťou je aj minifigúrka bábiky a figúrka králička.

 

Počet dielikov 86, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
8,26 €
skladom
LEGO® Friends 41324 Lyžiarsky vlek v zimnom stredisku

LEGO® Friends 41324 Lyžiarsky vlek v zimnom stredisku

LEGO® Friends 41324 Lyžiarsky vlek v zimnom stredisku, výrobca LEGO. Uži si naplno všetky zimné športy aj so svojimi kamarátkami v zimnom stredisku!

 

 • Naskoč na lyžiarsky vlek spolu s Miou a Oliviou a uži si jazdu až na samý vrchol zimného strediska! 
 • Obdivuj výhľad z reštaurácie na vrchole hory v spoločnosti koláčov a horúcej čokolády, potom naskoč na svoje lyže a vyraz dolu po svahu. 
 • Navštív priateľské medvieďa v jeho jaskyni, má tiež záľubu v zjazde po svahu! 
 • Skontroluj mapu zjazdovky a uisti sa, že ti niečo neušlo. Možno ti príde vhod aj trochu horolezectva?
 • Súčasťou sú dve minifigúrky: Mia a Olivia v lyžiarskom oblečení, navyše figúrka medvieďatka Biskvita.

 

Počet dielikov 585, počet figúrok 2
Pre deti od  8 rokov
49,56 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »