Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box

Úvod LEGO® LEGO® Friends LEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box

6,60 €
Značka: LEGO
Kód: 41388
Dostupnosť: Vypredané
Počet ks: 0 ks
Hodnotenie:
Chcete vedieť kedy tovar dostaneme?

Popis LEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box

LEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box, výrobca LEGO. Vezmi si so sebou Miinu slnečnú náladu, kamkoľvek pôjdeš!

 • Zamier na pláž s Miou z edície LEGO® Friends. Pomôž jej postaviť hrad z piesku pre jej kamaráta – korytnačie mláďa pomocou vedierka a lopatky. Prehľadaj LEGO pláž a nájdi vlajku, ktorú pripevníš do vežičky, a mušľu na ozdobenie vchodu. Po ťažkej námahe pomôž svojim priateľom osviežiť sa v mori! Potom si zbaľ všetky predmety a zober si tento LEGO srdiečkový box so sebou, kamkoľvek pôjdeš.
 • Táto súprava na hranie obsahuje minibábiku Miu a figúrku korytnačky.

 

Počet dielikov 85, počet figúrok 1
Pre deti od  6 rokov

Produkty kupované spoločne s týmto produktom

LEGO® Friends 41371 Mia a jej príves pre kone

LEGO® Friends 41371 Mia a jej príves pre kone

LEGO® Friends 41371 Mia a jej príves pre kone, výrobca LEGO. Kreatívna stavebnica pre deti, ktoré majú rady kone a prírodu!

 • Osedlaj si koníka a uži si objavovanie lesa na konskom chrbte. LEGO® Friends Mia a Emma berú Biancu do lesa dať si trochu telocviku. Pomôž im naložiť príves potrebnými vecami pre koňa, potom ho hákom pripevni na Miinu štýlovú buginu 4x4 a všetko je pripravené – cesta sa môže začať. V lese daj dolu Biancinu deku a uprav jej sedlo tak, aby si Mia mohla ísť zajazdiť medzi stromami. Maj oči na stopkách a možno uvidíš nejaké lesné zvieratká. Čo je to? Malý zajačik, ktorý sa prišiel pozdraviť!
 • Súčasťou stavebnice je LEGO 4x4 na ťahanie prívesu do lesa. Dievčatá môžu skúmať les na koni, pričom po ceste môžu hľadať lesné zvieratká. Keď sa jazda skončí, vaša fanúšička alebo fanúšik edície Friends môže preukázať svoje ošetrovateľské schopnosti a učesať bielu kobylku a nakŕmiť ju senom.
 • Táto hračka s koníkom pre deti obsahuje 2 minibábiky: Miu a Emmu, ako aj figúrky koníka a zajačika.

 

Počet dielikov 216, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
24,77 €
Vypredané
LEGO® Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku

LEGO® Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku

LEGO® Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku, výrobca LEGO. Nechajte svoje dieťa koordinovať misiu na záchranu morského živočícha!

 • Pripoj sa k Mii a Emme z edície LEGO® Friends v Záchrannom centre pri majáku a pozoruj s nimi, čo sa deje na mori. Keď niekto zavolá, že treba pomôcť nejakému zvieratku, nastúp na divokú jazdu na Miinom vodnom skútri a zamier k ostrovu zachrániť uškatca uviaznutého v chatrči. Pomôž jej preraziť dosky a oslobodiť uškatca a tiež nájsť zázračnú mapu k pokladu! Vezmi uškatca späť do majáku, kde môže Mia použiť svoje veterinárske nástroje a ošetriť ho. Keď sa bude cítiť lepšie, nechaj ho trochu zotaviť sa v hracom bazéne. V oddychovej zóne môžeš na obrazovke pozorovať, ako sa darí jeho kamarátom. Potom ho vrátiš po šmykľavke zo záchranného centra zo stavebnice späť do mora.
 • Táto hračka záchranného centra obsahuje množstvo doplnkov, vrátane laboratória, hracej zóny pre uškatce, oddychovej zóny, televíznej miestnosti, kancelárie a pozorovacej plošiny s lampou, ktorá sa dá zasvietiť stlačením strechy na majáku. Zachránené uškatce majú prístup do kliniky v majáku cez dômyselný otáčavý bazén, ktorý otočením o 180 stupňov prenáša uškatce dovnútra kliniky. Súčasťou je aj vodný skúter na zachraňovanie zvierat žijúcich vo vode a mini ostrov, kde jeden uškatec uviazne v opustenej chatrči. Tá má aj gombík so zábavnou funkciou – ak ho dieťa stlačí, uškatec sa vyslobodí. Je tam skrytá aj mapa k pokladu – dômyselná látka odhalí svoje tajomstvá, keď sa pokropí vodou.
 • Súčasťou stavebnicovej súpravy sú 2 minibábiky: Mia a Emma, tiež 1 figúrka delfína, 1 figúrka vtáka, 1 figúrka korytnačky a 2 figúrky uškatcov.

 

Počet dielikov 602, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
49,56 €
Vypredané
Intex plávacie koleso Candy Colour 102 cm, 56512

Intex plávacie koleso Candy Colour 102 cm, 56512

Intex plávacie koleso Candy Colour 102 cm, 56512, výrobca Intex. Zábavné koleso pre dievčatá i chlapcov.

 • s opierkou na hlavu
 • vďaka úchytom vhodnénaj na adrenalínovú zábavu...
 • z priehľadného a veselo farebného materiálu
 • s opravnou sadou
 • v ponuke 3 farby
 • cena za 1 koleso

Pre deti od 8 rokov

Nafukovacie hračky a potreby Intex spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály.  

7,60 €
Vypredané
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Táto funkcia je prístupná len prihláseným užívateľom. Prosím prihláste sa pomocou vášho prihlasovacieho mena a hesla.

Ak nevlastníte prihlasovacie meno a heslo, tak sa prosím zaregistruje