Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Harry Potter™

Úvod LEGO® LEGO® Harry Potter™

Filter

Cena:
13 83
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 13
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Harry Potter™ 75964 Adventný kalendár

LEGO® Harry Potter™ 75964 Adventný kalendár

LEGO® Harry Potter 75964 Adventný kalendárvýrobca LEGO. Pripravte fanúšikov edície LEGO® Harry Potter™ na Vianoce s týmto úžasným adventným kalendárom!


 • Osláv Vianoce v čarodejníckom svete s hračkou LEGO® Harry Potter™ plnou magických prekvapení každý deň počas 24 dní! Za každými dvierkami je iný darček LEGO Harry Potter. Otvor si ho, poskladaj a hraj sa s ním. Každý deň ti prinesie obľúbenú postavu, známy predmet alebo úžasný doplnok zo série Harry Potter, takže si môžeš vytvárať svoje vlastné prázdninové dobrodružstvá v Rokforte!
 • Počas toho, ako sa blíži očakávaný veľký deň, si deti môžu stvárňovať scény z filmov Harry Poter s témou šťastných sviatkov.
 • Tento adventný kalendár z edície LEGO® Harry Potter™obsahuje 7 minifigúrok: Harryho Pottera, Hermionu Grangerovú, Rona Weasleyho, Albusa Dumbledorea, profesora Flitwicka a tiež figúrky architekta Rokfortu a Hedvigy.

 

 

Počet dielikov 305, počet figúrok 7

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75965 Voldemortov návrat™

LEGO® Harry Potter™ 75965 Voldemortov návrat™

LEGO® Harry Potter 75965 Voldemortov návrat™, výrobca LEGO. Inscenuj si Harrho dobrodružstvo na cintoríne, keď sa zázračne objaví Voldemort™!


 • Vráť Voldemortovi jeho plnú magickú silu a potom pomôž Harrymu uniknúť z jeho pazúrov zla! Peter Pettigrew pomohol Voldemortovi dopraviť Harryho Pottera na strašidelný cintorín pomocou trojčarodejníckeho pohára, ktorý funguje ako kľúč k bráne a chytiť ho do pasce na náhrobku Toma Riddlea.
 • Zmiešaj elixír v kotli, zatiahni za páku z kocky – a Lord Voldemort sa okamžite objaví! Unikne Harry Temnému pánovi a jeho vernému Smrťožrútovi? Rozhoduješ o tom iba ty, keď si stvárňuješ túto napínavú scénu z filmu Harry Potter a ohnivá čaša.
 • Obsahuje 4 minifigúrky: Harryho Pottera s paličkou a oblečením z Trojčarodejníckeho turnaja, Petra Pettigrewa s prútikom a Smrťožrúta.

 

 

Počet dielikov 184, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75958 Kočiar z Beauxbatonsu: Príchod do Rokfortu™

LEGO® Harry Potter™ 75958 Kočiar z Beauxbatonsu: Príchod do Rokfortu™

LEGO® Harry Potter 75958 Kočiar z Beauxbatonsu: Príchod do Rokfortu™, výrobca LEGO. Čarovné dobrodružstvá vo vzduchu a na zemi s kočiarom z Beauxbatonsu ťahaný okrídlenými koňmi!


 • Leť výšinami v kočiari z Beauxbatonsu ťahanom okrídlenými koňmi, ktorý sa rúti smerom k Rokfortu. Stvárni si vzrušujúcu scénu z filmu Harry Potter a ohnivá čaša, ako vedieš veľkolepý rýchly kočiar s Hagridovou pomocou bezpečne na zem. Premeň súpravu na 2-poschodovú spálňu a kútik s občerstvením. Potom sa pridaj k Madam Maxime, Fleur Delacourovej a Gabrielle Delacourovej a naplánujte magické dobrodružstvá nad šálkou čaju. Nezabudni nakŕmiť lietajúce kone a nastaviť im krídla, nohy a hlavy do takej pozície, aby boli pripravené na tvoj ďalší let!
 • Mladé čarodejnice a čarodejníci nechajú ožiť vzrušujúcu scénu z filmu Harry Potter a ohnivá čaša, kde si veľkolepý lietajúci koč razí divokú cestu do Rokfortu. Hagrid čaká, aby ho bezpečne doviedol na zem. Keď je už kočiar na zemi, dá sa prestavať na 2-poschodovú spálňu a kútik na pitie čaju – ktorý je skvelým miestom na plánovanie nových dobrodružstiev s Madam Maxime, Fleur Delacourovou a Gabrielle Delacourovou.
 • Táto stavebnica z edície LEGO® Harry Potter™ obsahuje 4 minifigúrky: Hagrida, Madam Maxime, Fleur Delacourovej a Gabrielle Delacourovej.

 

 

Počet dielikov 430, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75957 Rytiersky autobus

LEGO® Harry Potter™ 75957 Rytiersky autobus

LEGO® Harry Potter 75957 Rytiersky autobusvýrobca LEGO. Vezmi malých čarodejníkov a čarodejnice na divokú jazdu na palube Rytierskeho autobusu s Harrym Potterom!


 • Pridaj sa k Harrymu Potterovi na divokú magickú jazdu na palube LEGO® Rytierskeho autobusu! Stvárňuj si vďaka tejto štýlovej stavebnici scény z filmu Harry Potter a väzeň z Azkabanu. Otvor otočný bočný panel na trojposchodovom autobuse, vstúp dovnútra a nalož Harryho truhlicu. Na hornom poschodí je kopa miesta pre dobrodružstvo. Stačí zdvihnúť strechu – presvedč sa o tom! Stan Shunpike vydáva lístky a Ernie Prang ešte nezvládol svoje riadiace zručnosti, dávaj si preto pozor na posteľ posúvajúcu sa hore-dole a hojdajúci sa luster – bude to natriasavá jazda!
 • Obsahuje 3 nové LEGO® Harry Potter™ minifigúrky na jún 2019: Harryho Pottera, Stana Shumpikea a Ernieho Pranga.

 

 

Počet dielikov 403, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

37,16 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75948 Rokfortská hodinová veža

LEGO® Harry Potter™ 75948 Rokfortská hodinová veža

LEGO® Harry Potter 75948 Rokfortská hodinová vežavýrobca LEGO. Čarovné dobrodružstvá na ikonických miestach vnútri Rokfortskej hodinovej veže!


 • Vstúp do ikonických miest z filmov o Harrym Potterovi so stavebnicou Rokfortská hodinová veža! Pripoj sa k Harrymu, Hermione Grangerovej a kamarátom na návšteve Dumbledoreovej pracovne. Absolvuj hodinu Obrany proti čiernej mágii a pozri si nemocničné krídlo a prefektovu kúpeľňu.
 • Zmeň čas na hodinách, vráť sa v čase a choď za dobrodružstvom. Musíš sa však vrátiť pozrieť si ľadové dekorácie na vianočnom plese a funkciu rozpohybovania do „tanca“. Veža je plná postavičiek a prvkov z filmov Harry Potter a väzeň z Azkabanu a Harry Potter a ohnivá čaša... Keď raz vstúpiš do veže, nebudeš sa chcieť nikdy vrátiť!
 • Obsahuje 8 minifigúrok z edície Harry Potter, ktoré sú novinkami na jún 2019: Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Hermionu Grangerovú, Fleur Delacourovú, Cedrica Diggoryho, Viktora Kruma, Albusa Dumbledorea a madam Maxime.

 

 

Počet dielikov 922, počet figúrok 8

Pre deti od 9 rokov

82,60 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75947 Hagridova chatrč: Záchrana Hrdozobca

LEGO® Harry Potter™ 75947 Hagridova chatrč: Záchrana Hrdozobca

LEGO® Harry Potter 75947 Hagridova chatrč: Záchrana Hrdozobcavýrobca LEGO. Návšteva Hagridovej chaty sa končí odvážnou záchranou hipogrifa!


 • Zachráň hipogrifa Hrdozobca pred ministrom mágie a zlým katom! Táto štýlová LEGO® súprava na motív filmu Harry Potter a väzeň z Azkabanu ťa spolu s Harrym Potterom, Ronom Weasleym a Hermionou Grangerovou prenesie do Hagridovej chatrče, v ktorej nájdeš hromadu Hagridových vecí a plápolajúci oheň vytvárajúci útulnú atmosféru. Keď prichádza minister, skry sa medzi Hagridove tekvice. Potom odopni reťaz a odveď Hrdozobca do bezpečia. Ale pozor – kat je odhodlaný použiť svoju sekeru!
 • Čarovné dobrodružstvá sa s touto LEGO súpravou s Harrym Potterom nikdy nekončia.
 • Obsahuje 6 minifigúrok z edície LEGO® Harry Potter: Hagrida, novú verziu Harryho Pottera na jún 2019, Rona Weasleyho, Hermionu Grangerovú, kata a ministra mágie. Ďalej je tu figúrka hipogrifa Hrdozobca s pohyblivou hlavou a krídlami, pripútaného odnímateľnou reťazou.

 

 

Počet dielikov 496, počet figúrok 6

Pre deti od 8 rokov

53,69 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75946 Uhorský chvostorožec: Trojčarodejnícky turnaj

LEGO® Harry Potter™ 75946 Uhorský chvostorožec: Trojčarodejnícky turnaj

LEGO® Harry Potter 75946 Uhorský chvostorožec: Trojčarodejnícky turnajvýrobca LEGO. Malé čarodejnice a čarodejníci môžu predvádzať súboje Harryho Pottera s drakom – uhorským chvostorožcom!


 • Stvárňuj si Trojčarodejnícky turnaj z filmu Harry Potter a ohnivá čaša a pomôž Harrymu získať zlaté vajce! Pomocou šibalstva musíš poraziť v súťaži svojich súperov – Viktora Kruma, Fleur Delacourovú a Cedrica Diggoryho. Ako zbraň máš iba svoju paličku.
 • Potom predveď súboj s jedným z najnebezpečnejších drakov v čarodejníckom svete – uhorským chvostorožcom. Tak sa zaves na svoju paličku a privolaj svoj Blesk... Aby ťa nikto na naháňačke za vajcom nepredbehol, budeš potrebovať všetky svoje schopnosti!
 • Obsahuje 4 nové LEGO® Harry Potter™ minifigúrky na jún 2019: Harryho Pottera, Fleur Delacourovú, Cedrica Diggoryho a Viktora Kruma, každého s vlastným prútikom.

 

 

Počet dielikov 265, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

33,04 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75945 Expecto Patronum

LEGO® Harry Potter™ 75945 Expecto Patronum

LEGO® Harry Potter 75945 Expecto Patronumvýrobca LEGO. Malé čarodejnice a čarodejníci môžu pomôcť Harrymu Potterovi ochrániť Siriusa Blacka pred Dementormi!


 • Pomôž Harrymu Potterovi zachrániť Siriusa Blacka pred Dementormi! Privoď si svoje najšťastnejšie spomienky a vyčar Harryho patronusa – jeleňa – pomocou zaklínadla Expecto Patronum ako vo filme Harry Potter a väzeň z Azkabanu. Bude Harry úspešný? Len ty môžeš o tom rozhodnúť...
 • Deťom sa budú určite páčiť detaily zo scény Čierneho jazera a Zakázaného lesa.
 • Môžu poslať na 2 minifigúrky Dementorov zaklínadlo Expecto Patronum a vyčariť Harryho patronusa – figúrku jeleňa (novinka na jún 2019), aby ich odohnal od Harryho krstného otca, Siriusa Blacka.
 • Obsahuje 4 LEGO® Harry Potter™ minifigúrky: novú verziu Harryho Pottera na jún 2019, ďalšiu novinku na jún 2019 – Siriusa Blacka a 2 Dementorov.

 

 

Počet dielikov 121, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75954 Rokfortská aula

LEGO® Harry Potter™ 75954 Rokfortská aula

LEGO® Harry Potter 75954 Rokfortská aulavýrobca LEGO. Vitajte vo svete čarovných dobrodružstiev v Rokfortskej aule!


 • Vydaj sa do sveta zábavy a čarovných dobrodružstiev so stavebnicou 75954 Rokfortská aula od LEGO® Harry Potter™!
 • Zhromaždi sa na slávnosti v aule a zúčastni sa triediacej ceremónie. Potom vytiahni prútiky na duel s Dracom Malfoyom. Vystúp po pohybujúcich sa schodoch a objav Obrovskú schodiskovú vežu, nauč sa v triede umeniu výroby elixírov, objav meniace sa odrazy v Zrkadle z Erisedu a pomôž Harrymu, Hermione a Ronovi premôcť zlého Baziliska a poraziť Lorda Voldemorta!
 • Stavebnica obsahuje kozub, lavičky, stoly a obojstranné zástavy fakúlt, ale takisto aj Obrovskú schodiskovú vežu s točitým schodiskom, miestnosť, kde sa vyrábajú elixíry, miestnosť s pokladom, klobúk, ktorý rozdeľuje študentov do fakúlt, Zrkadlo z Erisedu a mnohé ďalšie doplnkové prvky zo sveta kúziel.
 • Obsahuje 10 minifigúrok: Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy™, Susan Bonesová, profesorka McGonagallová, profesor Quirrell s alternatívnou tvárou Lorda Voldemorta, Hagrid™, Albus Dumbledore™ a Takmer bezhlavý Nick, ďalej zostaviteľné postavičky Baziliska a Félixa a taktiež figúrky Hedvigy a Prašivca.

 

 

Počet dielikov 878, počet figúrok 10

Pre deti od 9 rokov

82,60 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba

LEGO® Harry Potter™ 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba

LEGO® Harry Potter 75953 Rokfortská Zúrivá vŕbavýrobca LEGO. Vráť sa do Rokfortského zámku na lietajúcom Forde Anglia!


 • Vydaj sa do Rokfortského zámku s Harrym a Ronom na lietajúcom Forde Anglia, ale dávaj si pozor na Rokfortskú Zúrivú vŕbu od LEGO® Harry Potter™ zo stavebnice 75953! Už je neskoro – lietajúci Ford Anglia havaroval a zachytil sa v konároch.
 • Uteč a tajne sa prikradni do Rokfortu, aby ťa školník Argus Filch a profesor Snape nenašli. Bež na ubytovňu, skoč do postele a priprav sa na svoj prvý deň znova v škole, kde sa budeš opäť učiť kúzla, vyrábať elixíry a zažiješ kopu zábavy a dobrodružstiev s Harrym Potterom.
 • Stavebnica obsahuje aj ubytovňu, učebňu, kde sa vyrábajú elixíry, kabinet profesora Snapea a soviu voliéru.
 • Obsahuje 6 minifigúrok: Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermiona Grangerová, Seamus Finnigan, Argus Filch a Severus Snape™ a taktiež sova Hedviga.

 

 

Počet dielikov 753, počet figúrok 6

Pre deti od 8 rokov

57,82 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75952 Mlokov kufrík s čarovnými bytosťami

LEGO® Harry Potter™ 75952 Mlokov kufrík s čarovnými bytosťami

LEGO® Harry Potter 75952 Mlokov kufrík s čarovnými bytosťamivýrobca LEGO. Otvor Mlokov kufor a zaži dobrodružstvá s čarovnými zvermi!


 • Vstúp do Mlokovho kufra čarovných tvorov od LEGO® Fantastické zvery so stavebnicou 75952 – je tam miesto pre každého! Pomôž Mlokovi vziať Jacoba, Tinu a Queenie na cestu za rôznymi miestami výskytu magických stvorení a nauč ich, ako sa starať o Erumpenta, Okamiu, Franka, Ňucháča či Šperháka.
 • Zaži kopu zábavy s fantastickými zvermi. Objavuj, vyrábaj elixíry a staraj sa o čarovných tvorov.
 • Obsahuje 4 minifigúrky: Mlok Scamander, Jacob Kowalski, Tina Goldsteinová a Queenie Goldsteinová, ako aj zostaviteľné figúrky tvorov Erumpenta, Okamie a Franka, a taktiež figúrky Ňucháča a Šperháka.

 

 

Počet dielikov 694, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
Vypredané
NovéLEGO® Harry Potter™ 75951 Grindelwaldov útek

LEGO® Harry Potter™ 75951 Grindelwaldov útek

LEGO® Harry Potter 75951 Grindelwaldov útekvýrobca LEGO. Zabráň Grindelwaldovi v úniku na lietajúcom koči!


 • Pripraviť čarodejnícke prútiky! So stavebnicou 75951 Grindelwaldov útek od LEGO® Fantastické zvery sa môžeš tešiť na súboj kúziel!
 • Pomôž Serafíne Picqueryovej zastaviť zlého Grindelwalda pred útekom na lietajúcom koči ťahanom Thestralom. Použi svoje najsilnejšie kúzlo skôr, ako černokňažník vysloví vlastné zaklínadlá a unikne z Magického kongresu USA na okrídlenom koni!
 • Súčasťou stavebnice je aj otáčavý koč s otváracími dverami a odnímateľnou strechou, pripojený k figúrke okrídleného Thestrala. Neváhaj použiť doplnky na strieľacie zaklínadlá a vytvor si fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny ožívajú! Zahráš si veľký súboj.
 • Obsahuje minifigúrky Gellerta Grindelwalda a Serafíny Picqueryovej a taktiež figúrku Thestrala s polohovateľnými krídlami.

 

 

Počet dielikov 132, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »