Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Harry Potter™

Úvod LEGO® LEGO® Harry Potter™

Filter

Cena:
13 83
Zobrazené produkty 1 - 5 z celkových 5
NovéLEGO® Harry Potter™ 75954 Rokfortská aula

LEGO® Harry Potter™ 75954 Rokfortská aula

LEGO® Harry Potter 75954 Rokfortská aulavýrobca LEGO. Vitajte vo svete čarovných dobrodružstiev v Rokfortskej aule!


 • Vydaj sa do sveta zábavy a čarovných dobrodružstiev so stavebnicou 75954 Rokfortská aula od LEGO® Harry Potter™!
 • Zhromaždi sa na slávnosti v aule a zúčastni sa triediacej ceremónie. Potom vytiahni prútiky na duel s Dracom Malfoyom. Vystúp po pohybujúcich sa schodoch a objav Obrovskú schodiskovú vežu, nauč sa v triede umeniu výroby elixírov, objav meniace sa odrazy v Zrkadle z Erisedu a pomôž Harrymu, Hermione a Ronovi premôcť zlého Baziliska a poraziť Lorda Voldemorta!
 • Stavebnica obsahuje kozub, lavičky, stoly a obojstranné zástavy fakúlt, ale takisto aj Obrovskú schodiskovú vežu s točitým schodiskom, miestnosť, kde sa vyrábajú elixíry, miestnosť s pokladom, klobúk, ktorý rozdeľuje študentov do fakúlt, Zrkadlo z Erisedu a mnohé ďalšie doplnkové prvky zo sveta kúziel.
 • Obsahuje 10 minifigúrok: Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy™, Susan Bonesová, profesorka McGonagallová, profesor Quirrell s alternatívnou tvárou Lorda Voldemorta, Hagrid™, Albus Dumbledore™ a Takmer bezhlavý Nick, ďalej zostaviteľné postavičky Baziliska a Félixa a taktiež figúrky Hedvigy a Prašivca.

 

 

Počet dielikov 878, počet figúrok 10

Pre deti od 9 rokov

82,60 €
skladom
NovéLEGO® Harry Potter™ 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba

LEGO® Harry Potter™ 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba

LEGO® Harry Potter 75953 Rokfortská Zúrivá vŕbavýrobca LEGO. Vráť sa do Rokfortského zámku na lietajúcom Forde Anglia!


 • Vydaj sa do Rokfortského zámku s Harrym a Ronom na lietajúcom Forde Anglia, ale dávaj si pozor na Rokfortskú Zúrivú vŕbu od LEGO® Harry Potter™ zo stavebnice 75953! Už je neskoro – lietajúci Ford Anglia havaroval a zachytil sa v konároch.
 • Uteč a tajne sa prikradni do Rokfortu, aby ťa školník Argus Filch a profesor Snape nenašli. Bež na ubytovňu, skoč do postele a priprav sa na svoj prvý deň znova v škole, kde sa budeš opäť učiť kúzla, vyrábať elixíry a zažiješ kopu zábavy a dobrodružstiev s Harrym Potterom.
 • Stavebnica obsahuje aj ubytovňu, učebňu, kde sa vyrábajú elixíry, kabinet profesora Snapea a soviu voliéru.
 • Obsahuje 6 minifigúrok: Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermiona Grangerová, Seamus Finnigan, Argus Filch a Severus Snape™ a taktiež sova Hedviga.

 

 

Počet dielikov 753, počet figúrok 6

Pre deti od 8 rokov

57,82 €
skladom
NovéLEGO® Harry Potter™ 75952 Mlokov kufrík s čarovnými bytosťami

LEGO® Harry Potter™ 75952 Mlokov kufrík s čarovnými bytosťami

LEGO® Harry Potter 75952 Mlokov kufrík s čarovnými bytosťamivýrobca LEGO. Otvor Mlokov kufor a zaži dobrodružstvá s čarovnými zvermi!


 • Vstúp do Mlokovho kufra čarovných tvorov od LEGO® Fantastické zvery so stavebnicou 75952 – je tam miesto pre každého! Pomôž Mlokovi vziať Jacoba, Tinu a Queenie na cestu za rôznymi miestami výskytu magických stvorení a nauč ich, ako sa starať o Erumpenta, Okamiu, Franka, Ňucháča či Šperháka.
 • Zaži kopu zábavy s fantastickými zvermi. Objavuj, vyrábaj elixíry a staraj sa o čarovných tvorov.
 • Obsahuje 4 minifigúrky: Mlok Scamander, Jacob Kowalski, Tina Goldsteinová a Queenie Goldsteinová, ako aj zostaviteľné figúrky tvorov Erumpenta, Okamie a Franka, a taktiež figúrky Ňucháča a Šperháka.

 

 

Počet dielikov 694, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® Harry Potter™ 75951 Grindelwaldov útek

LEGO® Harry Potter™ 75951 Grindelwaldov útek

LEGO® Harry Potter 75951 Grindelwaldov útekvýrobca LEGO. Zabráň Grindelwaldovi v úniku na lietajúcom koči!


 • Pripraviť čarodejnícke prútiky! So stavebnicou 75951 Grindelwaldov útek od LEGO® Fantastické zvery sa môžeš tešiť na súboj kúziel!
 • Pomôž Serafíne Picqueryovej zastaviť zlého Grindelwalda pred útekom na lietajúcom koči ťahanom Thestralom. Použi svoje najsilnejšie kúzlo skôr, ako černokňažník vysloví vlastné zaklínadlá a unikne z Magického kongresu USA na okrídlenom koni!
 • Súčasťou stavebnice je aj otáčavý koč s otváracími dverami a odnímateľnou strechou, pripojený k figúrke okrídleného Thestrala. Neváhaj použiť doplnky na strieľacie zaklínadlá a vytvor si fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny ožívajú! Zahráš si veľký súboj.
 • Obsahuje minifigúrky Gellerta Grindelwalda a Serafíny Picqueryovej a taktiež figúrku Thestrala s polohovateľnými krídlami.

 

 

Počet dielikov 132, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Harry Potter™ 75950 Aragogov brloh

LEGO® Harry Potter™ 75950 Aragogov brloh

LEGO® Harry Potter 75950 Aragogov brlohvýrobca LEGO. Stretni sa zoči-voči s Ararogom a s ďalšími pavúkmi v Zakázanom lese!


 • Kto sa odváži vstúpiť do Aragogovho brlohu zo stavebnice 75950 od LEGO® Harry Potter™? Pomôž Harrymu a Ronovi uniknúť obrovskému pavúkovi a armáde jeho potomkov v Zakázanom lese.
 • Použi čarovné prútiky a lampáš a zbav sa kolónie pavúkov, lietajúcej pavúčej siete a Ararogových hrôzostrašných tesákov – a potom uteč z tejto desivej diery!
 • Stavebnica obsahuje Araroga a jeho pavúčiu kolóniu, ako aj zostaviteľný strom s funkciou vystreľovania siete.
 • Táto stavebnica stvárňujúca svet fantázie z Harryho Pottera a Tajomnej komnaty obsahuje 2 minifigúrky a zostaviteľného pavúka Aragoga.

 

 

Počet dielikov 157, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

14,86 €
Vypredané
Na stranu: produktov.