Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Hidden Side

Úvod LEGO® LEGO® Hidden Side

Filter

Cena:
15 108
Zobrazené produkty 1 - 8 z celkových 8
NovéLEGO® Hidden Side 70425 Strašidelná stredná škola v Newbury

LEGO® Hidden Side 70425 Strašidelná stredná škola v Newbury

LEGO® Hidden Side 70425 Strašidelná stredná škola v Newburyvýrobca LEGO. Strašidelná zábava na tému školy prináša zážitky z hrania v rozšírenej realite!


 • Odvážiš sa navštíviť strednú školu v Newbury v tajomnom svete Hidden Side? Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a nasmeruj svoj telefón na školu. Tá takto ožije. Hranie sa s modelom v reálnom svete ovplyvňuje dianie v aplikácii. Prebádaj neustále sa meniaci svet Hidden Side, vyrieš nové záhady, nájdi štýlové vecičky, chyť všetkých duchov a pridaj si ich do svojej zbierky a poraz hlavného ducha, pána Nibsa – odvážiš sa na to? Pomôžeš hrdinom Jackovi Davidsovi a Parker Jacksonovej poraziť duchov a vrátiť život školy do normálnych koľají? Pozri si všetky úžasné detaily a pohľadaj skrytú priehradku a stopy. Alebo si zahraj svoje vlastné dobrodružné scény pri hone na duchov s touto úžasnou stavebnicou s LEGO kockami!
 • Do súpravy pribúdajú priebežné aktualizácie, nezlomní hlavní duchovia, s ktorými môžeš bojovať, nové záhady, ktoré môžeš vyriešiť, štýlové veci, ktoré môžeš hľadať a duchovia, ktorých môžeš poraziť a zbierať. Vďaka tomu všetkému súprava LEGO Hidden Side prenáša LEGO hru do novej dimenzie!
 • Obsahuje dve minifigúrky hrdinov, Douglasa Eltona, figúrku rozkošného psa – ducha a 4 ďalšie minifigúrky.

 

 

Počet dielikov 1474, počet figúrok 2

Pre deti od 9 rokov

107,39 €
Vypredané
NovéLEGO® Hidden Side 70424 Vlak duchov

LEGO® Hidden Side 70424 Vlak duchov

LEGO® Hidden Side 70424 Vlak duchovvýrobca LEGO. Všetci nastupovať – ide sa na hon na duchov, priprav sa na zážitok z hrania v prostredí rozšírenej reality!


 • Odvážiš sa vstúpiť do sveta duchov a vdýchnuť život stavebnici LEGO Hidden Side? Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a nasmeruj svoj telefón na vlak. Ten takto ožije. Interakcia s modelom v reálnom svete ovplyvňuje dianie v aplikácii. Presvedč sa na vlastné oči! Prebádaj neustále sa meniaci svet Hidden Side, vyrieš nové záhady, nájdi štýlové vecičky, chytaj a zbieraj duchov a poraz hlavného ducha, Bawu – odvážiš sa na to? Vieš zastaviť duchov v čase? Spoj svoje sily s hrdinami Jackom Davidsom a Parker Jacksonovou a použi s nimi najnovšiu technológiu na hon za duchmi, ktorú vytvorila J.B., aby ich porazila. Alebo si zahraj svoje vlastné dobrodružné scény pri hone na duchov s touto úžasnou stavebnicou s LEGO kockami!
 • Do súpravy pribúdajú priebežné aktualizácie. V každej súprave ťa čaká jedinečný hlavný duch, s ktorým môžeš bojovať, nové záhady, ktoré môžeš riešiť, štýlové veci, ktoré môžeš hľadať, hry na hranie a duchovia, ktorých môžeš zbierať. Vďaka tomu všetkému súprava LEGO Hidden Side prináša deťom úplne nový spôsob hry a interakcie so stavebnými kockami! Táto úžasná stavebnica vlaku obsahuje štýlové detaily na lovenie duchov so špičkovými technológiami, vďaka ktorým nájdeš inšpiráciu pre hodiny tvorivého hrania.
 • Táto hračka pre deti s prostredím rozšírenej reality obsahuje 5 figúrok: Jacka Davidsa so smartfónom a minifigúrku dievčaťa Parker L. Jacksonovej so smartfónom, J.B., geniálnej v technike, predavačky lístkov slečny Santosovej a priateľského cestujúceho vo vlaku Chucka.

 

 

Počet dielikov 697, počet figúrok 5

Pre deti od 8 rokov

74,34 €
Vypredané
NovéLEGO® Hidden Side 70423 Paranormálny autobus 3000

LEGO® Hidden Side 70423 Paranormálny autobus 3000

LEGO® Hidden Side 70423 Paranormálny autobus 3000výrobca LEGO. Chytaj duchov s týmto školským autobusom. Užiješ si dramatické situácie a zábavné zážitky pri hraní v prostredí rozšírenej reality!


 • Čas vstúpiť do sveta Hidden Side! Máš odvahu? Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a nasmeruj svoj telefón na model školského autobusu. Tak súprava ožije. Hraj sa s modelom a pozri sa, čo sa odohráva v aplikácii. Prebádaj neustále sa meniaci svet Hidden Side, vyrieš nové záhady, nájdi štýlové vecičky, chytaj a zbieraj duchov a poraz hlavného ducha, Spewera – odvážiš sa na to? 2 pracovníci v strašidelnej verzii útočia a strašidelný záchod so strašidlom chrlí hnedé doštičky – fuj! Dokážeš ich poraziť? Vytiahni veliacu stanicu a vyklop kanóny z bočnej časti – je čas chytiť duchov! Alebo si zahraj svoje vlastné dobrodružné scény pri hone na duchov s touto úžasnou stavebnicou s LEGO kockami!
 • Do súpravy pribúdajú priebežné aktualizácie. V každej súprave ťa čaká jedinečný hlavný duch, s ktorým môžeš bojovať, nové záhady, ktoré môžeš riešiť, štýlové veci, ktoré môžeš hľadať, hry na hranie a duchovia, ktorých môžeš zbierať. Vďaka tomu všetkému súprava LEGO Hidden Side ponúka deťom úplne nový spôsob hry a interakcie so stavebnými kockami! Táto dynamická hračka školského autobusu obsahuje štýlové technické detaily. Nájdeš tu vysúvacie veliace centrum a vyklápateľné hračkárske kanóny, vďaka ktorým nájdeš inšpiráciu pre hodiny tvorivého hrania.
 • Táto hračka pre deti s prostredím rozšírenej reality obsahuje 6 figúrok: Jacka Davidsa so smartfónom a minifigúrku dievčaťa Parker L. Jacksonovej, J.B., geniálnej v technike, pracovníčky Nanny a pracovníka Billa a figúrku Davidovho psa – ducha, Spencera.

 

 

Počet dielikov 689, počet figúrok 6

Pre deti od 8 rokov

53,69 €
Vypredané
NovéLEGO® Hidden Side 70422 Útok na stánok s krevetami

LEGO® Hidden Side 70422 Útok na stánok s krevetami

LEGO® Hidden Side 70422 Útok na stánok s krevetamivýrobca LEGO. Bláznivý hon na ducha s kulinárskou tematikou doplnený zážitkom z hrania v prostredí rozšírenej reality!


 • Odvážiš sa vstúpiť do sveta duchov a vdýchnuť život stavebnici LEGO Hidden Side? Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a nasmeruj svoj telefón na model Útok na stánok s krevetami. Tak súprava ožije. Prebádaj neustále sa meniacu tajomnú stranu, vyrieš nové záhady, nájdi štýlové vecičky, chytaj a zbieraj duchov a poraz hlavného ducha – odvážiš sa na to? Šéfkuchára Enza a čašníčku Sally straší hlavný duch Anomalo. Spôsobujú preto veľké problémy hosťom stánku. Pusti sa do akcie s Parker Jacksonovou na supermodernej motokáre. V stavebnici nájdeš plno úžasných detailov a znak stánku s krevetami, ktorý sa môže meniť na strašidelný! Alebo si zahraj svoje vlastné dobrodružné scény pri hone na duchov s touto úžasnou stavebnicou s LEGO kockami!
 • Do súpravy pribúdajú priebežné aktualizácie. V každej súprave ťa čaká jedinečný hlavný duch, s ktorým môžeš bojovať, nové záhady, ktoré môžeš riešiť, štýlové veci, ktoré môžeš hľadať, hry na hranie a duchovia, ktorých môžeš zbierať. Vďaka tomu všetkému súprava LEGO Hidden Side prináša deťom úplne nový spôsob hry a interakcie so stavebnými kockami! Táto stavebnica pre deti je plná efektných detailov. Vďaka nim budeš chcieť stráviť hodiny so stavebnicou, ktorá roznieti tvoju predstavivosť. Znak krevety sa dá dať zo stánku dole. Tým sa stánok premení na strašidelný.
 • Táto hračka pre deti s prostredím rozšírenej reality obsahuje 6 figúrok: Jacka Davidsa so smartfónom a minifigúrku dievčaťa Parker L. Jacksonovej so smartfónom, šéfkuchára Enza s 2 nožmi, Sally s táckou a šálkou, Ronnyho a tiež figúrku Davidsovho psa – ducha, Spencera.

 

 

Počet dielikov 578, počet figúrok 6

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
Vypredané
NovéLEGO® Hidden Side 70421 El Fuegov nákladiak

LEGO® Hidden Side 70421 El Fuegov nákladiak

LEGO® Hidden Side 70421 El Fuegov nákladiakvýrobca LEGO. Zážitok z hrania s témou naháňania duchov v prostredí plne interaktívnej rozšírenej reality, kde nechýba adrenalín!


 • Odvážiš sa vstúpiť do sveta duchov a vdýchnuť život stavebnici LEGO Hidden Side? Pomôž hrdinovi Jackovi Davidsovi a jeho nebojácnemu kamarátovi kaskadérovi, El Fuegovi, chytiť a poraziť 2 motorkárov – duchov v strašidelnej verzii – Joey a Dwaynea! Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a namier svoj telefón na El Fuegovo kaskadérske nákladné auto. Tak táto súprava ožije. Prebádaj neustále sa meniacu tajomnú stranu, vyrieš nové záhady, nájdi štýlové vecičky, chyť všetkých duchov a pridaj si ich do svojej zbierky a poraz hlavného ducha, Samuela Masona – odvážiš sa na to? Naskoč na sedadlo vodiča s El Fuegom a zažiješ úžasné kaskadérske kúsky. Alebo si zahraj svoje vlastné dobrodružné scény pri hone na duchov s touto úžasnou stavebnicou s LEGO kockami!
 • Do súpravy pribúdajú priebežné aktualizácie. V každej súprave ťa čaká jedinečný hlavný duch, s ktorým môžeš bojovať, nové záhady, ktoré môžeš riešiť, štýlové veci, ktoré môžeš hľadať, hry na hranie a duchovia, ktorých môžeš zbierať. Vďaka tomu všetkému súprava LEGO Hidden Side ponúka deťom úplne nový spôsob hry a interakcie so stavebnými kockami! El Fuegove nákladné auto má funkčné odpruženie zadnej nápravy, takže deti môžu skúšať parádne kaskadérske kúsky a skoky. Alebo sa môžu pridať k hrdinovi Jackovi Davidsovi a figúrke jeho psa – ducha, Spencera, na zadnej časti nákladného auta. Keď použijú kanón, môžu tým vrátiť dvoch motorkárov na 3-kolesovej motorke typu chopper späť zo strašidelného do normálneho stavu.
 • Táto hračka pre deti s prostredím rozšírenej reality, El Fuegovo kaskadérske nákladné auto, obsahuje 4 minifigúrky: hrdinu Jacka Davidsa a kaskadéra El Fuega, motorkára Dwaynea a motorkárku Joey. Nechýba tiež figúrka Davidsovho psa – ducha, Spencera.

 

 

Počet dielikov 428, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

33,04 €
Vypredané
NovéLEGO® Hidden Side 70420 Záhada na cintoríne

LEGO® Hidden Side 70420 Záhada na cintoríne

LEGO® Hidden Side 70420 Záhada na cintorínevýrobca LEGO. Zážitok z hrania s témou cintorína v prostredí plne interaktívnej rozšírenej reality, kde nechýba strašidelná zábava!


 • Odvážiš sa vstúpiť do sveta duchov a vdýchnuť život stavebnici LEGO Hidden Side? Hrdinovia Jack Davids a Parker Jacksonová potrebujú tvoju pomoc na strašidelnom cintoríne! Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a nasmeruj svoj telefón na súpravu Záhada na cintoríne. Tak súprava ožije. Pozri sa, ako interakcia s cintorínom v reálnom svete ovplyvňuje dianie v aplikácii. Pomôž Jackovi a Parker nájsť a poraziť duchov. Prebádaj neustále sa meniacu tajomnú stranu, vyrieš nové záhady, nájdi štýlové vecičky, chyť všetkých duchov a pridaj si ich do svojej zbierky a poraz hlavného ducha, Mamali – odvážiš sa na to? Zahraj si svoje vlastné dobrodružné scény pri hone na duchov s touto úžasnou LEGO stavebnicou!
 • Do súpravy pribúdajú priebežné aktualizácie. V každej súprave ťa čaká jedinečný hlavný duch, s ktorým môžeš bojovať, nové záhady, ktoré môžeš riešiť, štýlové veci, ktoré môžeš hľadať, a duchovia, ktorých môžeš poraziť a zbierať. Vďaka tomu všetkému táto súprava LEGO Hidden Side posúva hranie s LEGO stavebnicami do novej dimenzie! Súčasťou tejto stavebnice sú štýlové detaily cintorína.
 • Táto hračka pre deti s prostredím rozšírenej reality obsahuje 4 minifigúrky: hrdinov Jacka Davidsa a Parker L. Jacksonovú, figúrku kostlivca a pána Bransona a tiež figúrku Davidsovho psa – ducha, Spencera.

 

 

Počet dielikov 335, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO® Hidden Side 70419 Stará rybárska bárka

LEGO® Hidden Side 70419 Stará rybárska bárka

LEGO® Hidden Side 70419 Stará rybárska bárkavýrobca LEGO. Zážitok z hrania s témou honu na duchov v prostredí plne interaktívnej rozšírenej reality, kde nechýba zábava!


 • Odvážiš sa vstúpiť do sveta duchov a vdýchnuť život stavebnici LEGO Hidden Side? Je tam duch, ktorý straší na útesoch na pobreží!
 • Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a nasmeruj svoj telefón na starú rybársku bárku, čím model ožije a odhalí sa prostredie rozšírenej reality sveta tajomnej strany. Pozri sa, ako interakcia so súpravou v reálnom svete ovplyvňuje dianie v aplikácii. Pridaj s k tímu hrdinov Jacka Davisa a Parker Jacksonovej a zachráňte Newbury. Postupne sa zbavujte duchov a vráťte strašidelný svet späť do normálnych koľají.
 • Prebádaj neustále sa meniacu tajomnú stranu, vyrieš nové záhady, nájdi štýlové vecičky, chyť všetkých duchov a pridaj si ich do svojej zbierky a poraz hlavného ducha, Kapitána Archibalda – odvážiš sa na to? Alebo si zahraj svoje vlastné dobrodružné scény pri hone na duchov s touto úžasnou LEGO stavebnicou!
 • Do súpravy pribúdajú priebežné aktualizácie. V každej súprave ťa čaká jedinečný hlavný duch, s ktorým môžeš bojovať, nové záhady, ktoré môžeš riešiť, štýlové veci, ktoré môžeš hľadať, a duchovia, ktorých môžeš poraziť a zbierať. Vďaka tomu všetkému táto súprava LEGO Hidden Side posúva hranie s LEGO stavebnicami do novej dimenzie! Táto rybárska bárka sa rozdeľuje na dve časti. Spolu so strašidelným útesom zostaveným z kociek je táto stavebnica pre deti plná efektných detailov. Vďaka nim budeš chcieť stráviť hodiny so stavebnicou, ktorá roznieti tvoju predstavivosť.
 • Táto hračka pre deti s prostredím rozšírenej reality obsahuje 4 minifigúrky: hrdinov Jacka Davidsa a Parker L. Jacksonovú, Kapitána Jonesa a jeho syna, Jonesa Jr., ďalej Davidsovho psa – ducha, Spencera, a tiež legendárneho albínskeho krokodíla.

 

 

Počet dielikov 310, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO® Hidden Side 70418 J. B. a jej laboratórium plné duchov

LEGO® Hidden Side 70418 J. B. a jej laboratórium plné duchov

LEGO® Hidden Side 70418 J. B. a jej laboratórium plné duchovvýrobca LEGO. Plne interaktívny zážitok z hrania s LEGO® súpravou, ktorý v nás všetkých prebudí fanúšikov honu na duchov!


 • Odvážiš sa vstúpiť do sveta duchov a vdýchnuť život stavebnici LEGO Hidden Side? Pridaj s k tímu Jacka Davisa a J. B. a pokúste sa spolu zachrániť Newbury. Postupne sa zbavujte duchov a vráťte strašidelný svet späť do normálnych koľají.
 • Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a nasmeruj svoj telefón na J. B. a jej laboratórium plné duchov. Tak tento model ožije a odhalí sa tajomná strana. Pozri sa, ako interakcia so stavebnicou v reálnom svete ovplyvňuje dianie v aplikácii. Prebádaj tajomnú stranu, vyrieš nové záhady, nájdi štýlové vecičky, chyť všetkých duchov a pridaj si ich do svojej zbierky. Poraz hlavného ducha, pána Drewella – odvážiš sa na to? Alebo si zahraj svoje vlastné dobrodružné scény pri hone na duchov s touto úžasnou LEGO súpravou.
 • Deti si obľúbia stavanie a hranie sa so súpravou obsahujúcou laboratórium šialenej vedkyne a budú chcieť poraziť figúrku ducha, ktorý v aplikácii straší priateľského upratovača.
 • Táto hračka pre deti s prostredím rozšírenej reality obsahuje 3 minifigúrky: Jacka Davidsa, J. B. a Douglasa Eltona a tiež Davidsovho psa – ducha, Spencera, s ktorými sa môžeš hrať na postavy podľa príbehu a v digitálnom prostredí aplikácie LEGO® Hidden Side™.

 

 

Počet dielikov 173, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
Na stranu: produktov.