Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Juniors

Úvod LEGO® LEGO® Juniors

Filter

Cena:
7 42
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 17
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko

LEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko

LEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko, výrobca LEGO. Vezmi do rúk hračkárske lietadlo a namier k letisku!

 

 

 • Objednaj si letenku a dostav sa na LEGO® Juniors 10764 Mestské centrálne letisko! Nalož batožinu na dopravný pás a vyjdi von, kde môžeš sledovať, ako nakladajú poštu a balíky do nákladného lietadla. Pilot sa vyšplhal do kokpitu cestovného lietadla a oznamujú tvoj let! Nastal čas začať dovolenku plnú zábavy so stavebnicami LEGO Juniors!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje jednoducho zostaviteľný letiskový terminál so základňou a stenami z kociek pre začiatočníkov, riadiacu vežu a funkčný dopravníkový pás. Je tu aj vozík na batožinu s 2 prívesmi a 2 lietadlá so základňami z kociek pre začiatočníkov a priestorom pre pilotov, ďalej svetelné veže s miestom na náradie a nákladné auto s palivom a čerpacou stanicou. Všetky stavebnice LEGO Juniors obsahujú jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Súčasťou je 5 minifigúrok: 2 piloti, 2 letiskoví robotníci a turista.


Počet dielikov 376, počet figúrok 5

Pre deti od 4 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača

LEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača

LEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača, výrobca LEGO. Bráň metrovillský bankový trezor pred Podkopávačom.

 • Pozor na nebezpečenstvo zdola! Podkopávač sa pokúša vlúpať do metrovillského bankového trezora!
 • Naskoč do úžasnomobilu a postav sa zloduchovi v jeho tunelovacom stroji. Pomôž pani Úžasnej znova získať lup, kým pán Úžasný hodí pouličnú lampu, aby spomalil Podkopávača a jeho tunelovací stroj. Dostaneš sa tam včas a zastavíš Podkopávača skôr, než unikne späť do podzemia?
 • Rozpáľte predstavivosť svojho dieťaťa a doprajte mu vzrušenie série LEGO® Juniors Rodinka úžasných 2 s touto napínavou stavebnicou Banková lúpež Podkopávača, ktorá obsahuje bankový trezor s dverami na útek, vozidlo úžasnomobil s karosériou pre rýchly štart, tunelovací stroj s karosériou pre rýchly štart a otočnými vŕtacími hlavicami a stavebnicu ulice s tehlovou stenou, plagátom hľadaného zločinca a pouličnou lampou na stavanie.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky: Pani Úžasná, pán Úžasný a Podkopávač.


Počet dielikov 149, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche

LEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche

LEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche, výrobca LEGO. Vezmi helikoptéru a pomôž Elastíne zachrániť mesto!

 • Pozri, tam na streche! Digiotrokár sa snaží preniknúť do satelitu! Uháňaj s Elastínou na jej elasticykli k budove, no pozor na rotujúcu turbínu. Vylez na strechu, potom sa rozhúp na bilborde, natiaaaahni sa a chyť sa helikoptéry Digiotrokára. Dávaj však pozor a nepozeraj sa na rotujúcu hypno-vrtuľu! Dokážeš mu zabrániť v úteku?
 • Rozpáľte predstavivosť svojho dieťaťa a doprajte mu vzrušenie série LEGO® Juniors Rodinka Úžasných 2 s touto akčnou stavebnicou Elastína a naháňačka na streche. Táto akčná stavebnica obsahuje helikoptéru s karosériou pre rýchly štart, otočnou hypno-vrtuľou a otváracím kokpitom, časť strechy s podložkou na stavanie pre rýchly štart, bilbordom, pristávacou plochou pre helikoptéry a satelitným tanierom, turbínovú prekážku s otáčacou vrtuľou a Elastínin elasticykel navyše. V tejto zábavnej stavebnici tiež nájdeš jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u detí vo veku 4 až 5 rokov.
 • Stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Digiotrokár a Elastína s rozťahovacími prvkami ramien.


Počet dielikov 95, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

20,64 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10757 Raptor a záchranárske vozidlo

LEGO® Juniors 10757 Raptor a záchranárske vozidlo

LEGO® Juniors 10757 Raptor a záchranárske vozidlo, výrobca LEGO. Zachráň raptora pred tým, ako sopka vybuchne!

 • Vezmi si kuracie stehienko a vydaj sa k nákladiaku! Sopka na ostrove čoskoro vybuchne a len ty môžeš zachrániť strateného raptora. Spusti klietku na zem a otvor bránu, potom uchyť kura k palici a použi ho ako návnadu na prilákanie raptora do klietky. Dokážete spolu s Owenom zachrániť raptora a včas uniknúť?
 • Uveďte svoje dieťa do vzrušujúceho sveta objavovania v dobrodružstve LEGO® Juniors Jurský svet s touto vzrušujúcou stavebnicou Záchrana raptora s nákladiakom, ktorá obsahuje karosériu pre rýchly štart a odnímateľnú klietku s otváracou bránou plus polohovateľného a zostaviteľného raptora s otváracou tlamou. Táto zábavná hračka tiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u detí vo veku 4 až 5 rokov.
 • Stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Owen a stopár.


Počet dielikov 85, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10756 Útek pteranodona

LEGO® Juniors 10756 Útek pteranodona

LEGO® Juniors 10756 Útek pteranodona, výrobca LEGO. Uteč z Jurského ostrova predtým, než pteranodon zaútočí!

 • Dávaj pozor, sopka čoskoro vybuchne! Daj pozor na lávu, kým čakáš na helikoptéru, ktorá ťa príde zachrániť. Tam je! Chyť sa lana visiaceho z dverí a začni liezť nahor. No ponáhľaj sa, lávová guľa sa k tebe blíži. Počkať, čo je to? To je pteranodon, ktorý sa na teba rúti v letu, dokážeš pred ním uniknúť než ťa dostihne?
 • Uveďte svoje dieťa do vzrušujúceho sveta objavovania v dobrodružstve LEGO® Juniors Jurský svet so stavebnicou Útek pteranodona, ktorá obsahuje jednoduchú stavebnicu helikoptéry s karosériou a točiacim sa rotorom pre rýchly štart, malú sopku s lávovými guľami na stavanie a zostaviteľným pteranodonom s pohyblivými krídlami a zobákom.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: stopára a pilota.


Počet dielikov 84, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

19,- €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10755 Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne

LEGO® Juniors 10755 Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne

LEGO® Juniors 10755 Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne, výrobca LEGO. Pretekaj sa s Chopperom Maroonom o mapu pokladu!

 • Naskoč do Zaneovho člnu a pridaj sa k nemu na honbe za mapou, ktorá vedie k maske!
 • Ponáhľaj sa ku chrámu, ale dávaj pozor, aby sa nezjavil Chopper Maroon, jeden z Garmadonových synov, na svojej motorke. Tam je a približuje sa! Zastav čln pri móle a ponáhľaj sa hore schodmi do chrámu, no nezabudni na nastražené pasce! Vyhni sa rotujúcim nožom a hadom a pomocou háku z člnu uchyť mapu. Podarí sa ti to skôr, než dorazí Chopper Maroon?
 • Táto napínavá stavebnica obsahuje časti, ktoré sa ľahko skladajú, vrátane nafukovacieho člna s otočným volantom a reťazou s hákom, motorky, chrámu s otáčajúcimi sa prekážkami, tajných zbraní a mapy.
 • Táto zábavná hračka pre deti obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
 • Súčasťou sú aj 2 minifigúrky:Zane a Chopper Maroon.

Počet dielikov 131, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10754 Spider-Man vs. Škorpión - Súboj na ceste

LEGO® Juniors 10754 Spider-Man vs. Škorpión - Súboj na ceste

LEGO® Juniors 10754 Spider-Man vs. Škorpión - Súboj na ceste, výrobca LEGO. Vrhni sa do akcie so Spider-Manom a chyť Škorpióna!

 • Uháňaj za Škorpiónom so Spider-Manom v jeho aute Spidey!
 • Vyskoč z rampy plnou rýchlosťou a prenasleduj zločinca cez mesto, ale dávaj si pozor na jedovatý chvost na Škorpiónovom aute! Vystreliť guľôčky pavučiny z katapultu a spomaľ ho, než vystrelíš veľkú pavučinu, ktorá ho zastaví! Dokážeš ho zabaliť bez toho, aby ťa bodol? Po ďalšej napínavej noci strávenej ochranou mesta môžeš zamieriť späť do spojeneckej základne.
 • Pripútaj sa a pridaj sa k Spider-Manovi. Prenasleduje Škorpióna vo svojom aute Spidey, ktoré sa ľahko skladá, s pohyblivými pavúčími nohami.
 • Stavebnica Spider-Man vs. Škorpión – Súboj na ceste tiež obsahuje auto Škorpióna s pohyblivými klepetami a chvostom, ako aj stenu spojeneckej základne s otváracím oknom, rampu, ktorá sa pripája dvoma spôsobmi, veľkú pavučinu, flexibilné pavučinové vlákno a zostaviteľný katapult.
 • Stavebnica obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
 • Súčasťou sú aj 2 minifigúrky: Spider-Man a Škorpión. 

Počet dielikov 125, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

19,- €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10753 Joker™ útočí na jaskyňu Batmana

LEGO® Juniors 10753 Joker™ útočí na jaskyňu Batmana

LEGO® Juniors 10753 Joker™ útočí na jaskyňu Batmana, výrobca LEGO. Zasiahni s Batmanom a chyť Jokera!

 • Batman™ potrebuje pomoc pri obrane jaskyne Batcave v jeho štýlovej stíhačke Batwing!
 • Vypusti stíhačku z jaskyne Batcave, zatiaľ čo Robin™ sleduje všetko z riadiaceho centra, a prenasleduj hot rod vydávajúci plamene, v ktorom Joker™ uniká! Vystreľ na auto pár diskov Batdisc z Batwingu a vyhýbaj sa dynamitu, ktorý hádže Joker za seba. Dokážeš ho chytiť a zavrieť za mreže skôr, ako sa mu podarí uniknúť?
 • Vyzbroj sa a bojuj po boku Batmana a Robina proti Jokerovi pomocou stíhačky Batwing, ktorá sa ľahko skladá, s funkciami strieľania na krídlach. K tomu získaš aj bláznivý Jokerov hot rod a jaskyňu Batcave s dockom pre Batwing, väzenskou celou a riadiacim centrom.
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
 • Súčasťou sú aj 3 minifigúrky: Batman™, Joker™ a Robin™.

Počet dielikov 151, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10751 Policajná naháňačka v horách

LEGO® Juniors 10751 Policajná naháňačka v horách

LEGO® Juniors 10751 Policajná naháňačka v horách, výrobca LEGO. Prenasleduj zlodeja a získaj späť ukradnutú korisť!

 • Zvoňte na poplach! Do trezoru na stanici sa vlúpal zlodej a ukradol z neho hotovosť! Vezmi si prilbu a putá, nasadni do helikoptéry a začni pátranie. Tam je, upaľuje cez hory s korisťou na štvorkolke. Zleť strmhlavo dolu, spusti reťaz a zahákni ju o štvorkolku, aby si ho zastavil. Prevez ho späť do cely a dopraj si hrnček horúceho kakaa za dobre odvedenú prácu!
 • Táto štýlová hračka pre deti obsahuje helikoptéru, ktorá sa ľahko skladá, s otváracímkokpitom pre minifigúrkou, otočnými rotormi a reťazou s hákom, ako aj policajnú stanicu so stolom, otvárací trezor, väzenskú celu s otváracími dverami a štvorkolku.
 • Táto akčná stavebnica obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
 • Súčasťou sú aj 2 minifigúrky: policajt a zlodej.

Počet dielikov 115, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

16,52 €
skladom
LEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere

LEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere

LEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere, výrobca LEGO. Hraj sa celý deň so Stephanie a dievčatami v jej dome pri jazere!

 • Obleč sa športovo a vydaj sa na letnú párty so stavebnicou LEGO® Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere! Najedz sa v kuchyni a naplánuj si dobrodružstvá na celý deň.
 • Potom zamier k jazeru a zabav sa. Zajazdi si s Andreou a Oliviou na vodných skútroch a potom si odpočiň pri ohnisku a opeč si marshmallow. Pred spánkom si ešte môžeš pozrieť zápas v obývačke. Ráno si zahádž na kôš ešte pred raňajkami a potom vyraz na ďalší vzrušujúci deň na vode!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje modulárny dvojposchodový dom, ktorý sa jednoducho stavia, so základňou a stenami z kociek pre začiatočníkov. Je tu kuchyňa, obývačka a spálne, basketbalová obruč, 3 vodné skútre a ohnisko s miestami na sedenie. Športová stavebnica LEGO Juniors obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: LEGO® Friends Stephanie, Andreu a Oliviu plus figúrku psa Dasha.


Počet dielikov 215, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

28,91 €
skladom
LEGO® Juniors 10748 Emma a oslava pre maznáčikov

LEGO® Juniors 10748 Emma a oslava pre maznáčikov

LEGO® Juniors 10748 Emma a oslava pre maznáčikov, výrobca LEGO. Pripoj sa k Emme a jej kocúrovi na zábavnej oslave v parku!

 •  Pomôž Emme naplánovať Chicovu narodeninovú oslavu v parku mesta Heartlake!
 • Dotlač všetky dobroty do parku na fúriku a rozostav ich pri oblúku. Pohojdaj sa s Chicom, než s Emmou ozdobíte chutnú tortu. Odkroj z nej kúsok Chicovi, aby vydržal sedieť na mieste, kým Emma nakreslí jeho portrét a pochváli sa svojím umeleckým nadaním. Potom mu pomôž otvoriť darčeky a hraj sa s nimi!
 • Obsahuje oblúk, hojdačku, balóny a podstavec na tortu so zostaviteľnou tortou, fúrik, 2 otváracie darčekové škatule s darčekmi, portrét a pomôcku na maľovanie.
 • Táto populárna hračka pre deti obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
 • Súčasťou je aj minifigúrka bábiky a figúrka kocúra.

Počet dielikov 67, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

8,26 €
skladom
LEGO® Juniors 10739 Žraločí útok

LEGO® Juniors 10739 Žraločí útok

LEGO® Juniors 10739 Žraločí útok, výrobca LEGO. Pomôž Kaiovi a Lloydovi zachrániť NINJAGO® City pred Veľkým bielym nepriateľom!

 

 • Skráť si tréningové obdobie na základni a odraz útok Veľkého bieleho nepriateľa!
 • Prejdi spolu s Lloydom od lekcií k praktickému cvičeniu a začni používať zbrane ako skúsený bojovník z LEGO® NINJAGO, ale pozor na raketové strely a harpúnovú zbraň zo žraločieho vozidla!
 • Vojdi spolu s Kaiom do bitky na jeho planúcej motorke a zachráň NINJAGO City pred Garmadonovou žraločou armádou.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky: Kai, Lloyd a Veľký biely nepriateľ.

Počet dielikov 108, počet figúriek 3

Pre deti od 4 rokov

16,52 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »