Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Juniors

Úvod LEGO® LEGO® Juniors

Filter

Cena:
7 42
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 34
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Juniors Disney Princess 10765 Arielin podvodný koncert

LEGO® Juniors Disney Princess 10765 Arielin podvodný koncert

LEGO® Juniors Disney Princess 10765 Arielin podvodný koncert, výrobca LEGO. Usporiadaj veľkolepý podvodný koncert v hrade!

 

 • Zajazdi si s Disneyho princeznou Ariel v jej kráľovskom kočiari s delfínmi, než začne LEGO® Juniors 10765 Arielin podvodný koncert! Stretni sa s Flounderom a nájdi tajomnú truhlicu plnú pokladov. Potom sa vydaj späť do hradu na Arielin koncert, kde Sebastian nedočkavo čaká na začiatok vystúpenia. S obľúbenou LEGO Disney Princess je vždy zábava!
 • Preskúmaj podvodný svet v kočiari z kociek pre začiatočníkov, kde nájdeš oblúk, pódium s mikrofónom a stojanom plus otváraciu truhlicu s pokladom a zostaviteľnou súpravou bicích. Milá stavebnica Malej morskej víly obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Súčasťou je minifigúrka Disneyho princeznej Ariel plus figúrky Floundera, Sebastiana a delfína.


Počet dielikov 92, počet figúrok 1

Pre deti od 4 rokov

12,38 €
skladom
NovéLEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko

LEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko

LEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko, výrobca LEGO. Vezmi do rúk hračkárske lietadlo a namier k letisku!

 

 

 • Objednaj si letenku a dostav sa na LEGO® Juniors 10764 Mestské centrálne letisko! Nalož batožinu na dopravný pás a vyjdi von, kde môžeš sledovať, ako nakladajú poštu a balíky do nákladného lietadla. Pilot sa vyšplhal do kokpitu cestovného lietadla a oznamujú tvoj let! Nastal čas začať dovolenku plnú zábavy so stavebnicami LEGO Juniors!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje jednoducho zostaviteľný letiskový terminál so základňou a stenami z kociek pre začiatočníkov, riadiacu vežu a funkčný dopravníkový pás. Je tu aj vozík na batožinu s 2 prívesmi a 2 lietadlá so základňami z kociek pre začiatočníkov a priestorom pre pilotov, ďalej svetelné veže s miestom na náradie a nákladné auto s palivom a čerpacou stanicou. Všetky stavebnice LEGO Juniors obsahujú jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Súčasťou je 5 minifigúrok: 2 piloti, 2 letiskoví robotníci a turista.


Počet dielikov 376, počet figúrok 5

Pre deti od 4 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere

LEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere

LEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere, výrobca LEGO. Hraj sa celý deň so Stephanie a dievčatami v jej dome pri jazere!

 • Obleč sa športovo a vydaj sa na letnú párty so stavebnicou LEGO® Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere! Najedz sa v kuchyni a naplánuj si dobrodružstvá na celý deň.
 • Potom zamier k jazeru a zabav sa. Zajazdi si s Andreou a Oliviou na vodných skútroch a potom si odpočiň pri ohnisku a opeč si marshmallow. Pred spánkom si ešte môžeš pozrieť zápas v obývačke. Ráno si zahádž na kôš ešte pred raňajkami a potom vyraz na ďalší vzrušujúci deň na vode!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje modulárny dvojposchodový dom, ktorý sa jednoducho stavia, so základňou a stenami z kociek pre začiatočníkov. Je tu kuchyňa, obývačka a spálne, basketbalová obruč, 3 vodné skútre a ohnisko s miestami na sedenie. Športová stavebnica LEGO Juniors obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: LEGO® Friends Stephanie, Andreu a Oliviu plus figúrku psa Dasha.


Počet dielikov 215, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

28,91 €
skladom
NovéLEGO® Juniors Disney Princess 10762 Bellin čas na príbehy

LEGO® Juniors Disney Princess 10762 Bellin čas na príbehy

LEGO® Juniors Disney Princess 10762 Bellin čas na príbehy, výrobca LEGO. Pridaj sa k Disneyho princeznej Belle a uži si zábavný čajový večierok s jej priateľmi z hradu!

 • Vypočuj si čarovný dobrodružný príbeh so stavebnicou LEGO® Juniors 10762 Bellin čas na príbehy, ktorý Disneyho princezná Belle číta svojim priateľom na hrade zvieraťa!
 • Daj si čaj s pani Pottsovou, než zbalíš vozík, pomôž nastúpiť Chipovi a vydaj sa do parku. Zatancuj si s Cogsworthom na čarovnom stole po čajovom večierku a vydaj sa späť do veže, kde si môžeš prečítať špeciálny príbeh Kráska a zviera od Disneyho so svojimi obľúbenými hračkami LEGO® Disney Princess!
 • Stavebnica obsahuje princeznin hrad z kociek pre začiatočníkov, balkón s kúzelnou ružou v skle, vežičky a otočnú platformu. Zahŕňa aj základnú dosku parku s otáčajúcim sa piknikovým stolom, zostaviteľnou vodnou fontánou a vozíkom, ako aj knihu rozprávok, z ktorej Belle číta. Táto stavebnica LEGO ǀ Disney Princess obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Súčasťou je minifigúrka Disneyho princeznej Belly, zostaviteľná figúrka Cogswortha plus figúrky Chipa a pani Pottsovej.


Počet dielikov 87, počet figúrok 1

Pre deti od 4 rokov

14,03 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10761 Veľký únik z domova

LEGO® Juniors 10761 Veľký únik z domova

LEGO® Juniors 10761 Veľký únik z domova, výrobca LEGO. Dolap Brick skôr, než zničí celý dom!

 • Obleč si svoj oblek superhrdinu, na dom útočí zlá Brick! Pomôž Violet použiť jej silový štít, kým Dash letí na pomoc na skejtborde, aby tiež pomohol. Dávaj pozor na tehly vyletujúce zo zadnej časti tamtoho auta!
 • Nalož Jack-Jacka do jeho ohnivej gule, umiestni ho na katapultovacie ležadlo a potom ho vypáľ na Brick. Použi ovládací panel za krbom, potom nalákaj Brick do ohnivej steny pomocou tajnej pasce. Zamkni ju dnu a potom sa vydaj k bazénu na párty!
 • Rozpáľte predstavivosť svojho dieťaťa a doprajte mu dobrodružstvá zo série LEGO® Juniors Rodinka úžasných 2 so stavebnicou Veľký únik z domova. Táto vzrušujúca súprava obsahuje fasádu domu so stenou a podstavcom pre rýchly štart, pohyblivý krb s tajným ovládacím panelom, vodopád s funkciou chytenia do pasce, oblasť s bazénom, ležadlo s funkciou katapultu, plus auto na postavenie s karosériou pre rýchly štart a odstrániteľným katapultom. Táto zábavná hračka pre deti obsahuje tiež jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u detí vo veku 4 až 5 rokov.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky: Violet, Dash a Brick, ako aj figúrka Jack-Jacka.


Počet dielikov 178, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

28,91 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača

LEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača

LEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača, výrobca LEGO. Bráň metrovillský bankový trezor pred Podkopávačom.

 • Pozor na nebezpečenstvo zdola! Podkopávač sa pokúša vlúpať do metrovillského bankového trezora!
 • Naskoč do úžasnomobilu a postav sa zloduchovi v jeho tunelovacom stroji. Pomôž pani Úžasnej znova získať lup, kým pán Úžasný hodí pouličnú lampu, aby spomalil Podkopávača a jeho tunelovací stroj. Dostaneš sa tam včas a zastavíš Podkopávača skôr, než unikne späť do podzemia?
 • Rozpáľte predstavivosť svojho dieťaťa a doprajte mu vzrušenie série LEGO® Juniors Rodinka úžasných 2 s touto napínavou stavebnicou Banková lúpež Podkopávača, ktorá obsahuje bankový trezor s dverami na útek, vozidlo úžasnomobil s karosériou pre rýchly štart, tunelovací stroj s karosériou pre rýchly štart a otočnými vŕtacími hlavicami a stavebnicu ulice s tehlovou stenou, plagátom hľadaného zločinca a pouličnou lampou na stavanie.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky: Pani Úžasná, pán Úžasný a Podkopávač.


Počet dielikov 149, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche

LEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche

LEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche, výrobca LEGO. Vezmi helikoptéru a pomôž Elastíne zachrániť mesto!

 • Pozri, tam na streche! Digiotrokár sa snaží preniknúť do satelitu! Uháňaj s Elastínou na jej elasticykli k budove, no pozor na rotujúcu turbínu. Vylez na strechu, potom sa rozhúp na bilborde, natiaaaahni sa a chyť sa helikoptéry Digiotrokára. Dávaj však pozor a nepozeraj sa na rotujúcu hypno-vrtuľu! Dokážeš mu zabrániť v úteku?
 • Rozpáľte predstavivosť svojho dieťaťa a doprajte mu vzrušenie série LEGO® Juniors Rodinka Úžasných 2 s touto akčnou stavebnicou Elastína a naháňačka na streche. Táto akčná stavebnica obsahuje helikoptéru s karosériou pre rýchly štart, otočnou hypno-vrtuľou a otváracím kokpitom, časť strechy s podložkou na stavanie pre rýchly štart, bilbordom, pristávacou plochou pre helikoptéry a satelitným tanierom, turbínovú prekážku s otáčacou vrtuľou a Elastínin elasticykel navyše. V tejto zábavnej stavebnici tiež nájdeš jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u detí vo veku 4 až 5 rokov.
 • Stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Digiotrokár a Elastína s rozťahovacími prvkami ramien.


Počet dielikov 95, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

20,64 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10757 Raptor a záchranárske vozidlo

LEGO® Juniors 10757 Raptor a záchranárske vozidlo

LEGO® Juniors 10757 Raptor a záchranárske vozidlo, výrobca LEGO. Zachráň raptora pred tým, ako sopka vybuchne!

 • Vezmi si kuracie stehienko a vydaj sa k nákladiaku! Sopka na ostrove čoskoro vybuchne a len ty môžeš zachrániť strateného raptora. Spusti klietku na zem a otvor bránu, potom uchyť kura k palici a použi ho ako návnadu na prilákanie raptora do klietky. Dokážete spolu s Owenom zachrániť raptora a včas uniknúť?
 • Uveďte svoje dieťa do vzrušujúceho sveta objavovania v dobrodružstve LEGO® Juniors Jurský svet s touto vzrušujúcou stavebnicou Záchrana raptora s nákladiakom, ktorá obsahuje karosériu pre rýchly štart a odnímateľnú klietku s otváracou bránou plus polohovateľného a zostaviteľného raptora s otváracou tlamou. Táto zábavná hračka tiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u detí vo veku 4 až 5 rokov.
 • Stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Owen a stopár.


Počet dielikov 85, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10756 Útek pteranodona

LEGO® Juniors 10756 Útek pteranodona

LEGO® Juniors 10756 Útek pteranodona, výrobca LEGO. Uteč z Jurského ostrova predtým, než pteranodon zaútočí!

 • Dávaj pozor, sopka čoskoro vybuchne! Daj pozor na lávu, kým čakáš na helikoptéru, ktorá ťa príde zachrániť. Tam je! Chyť sa lana visiaceho z dverí a začni liezť nahor. No ponáhľaj sa, lávová guľa sa k tebe blíži. Počkať, čo je to? To je pteranodon, ktorý sa na teba rúti v letu, dokážeš pred ním uniknúť než ťa dostihne?
 • Uveďte svoje dieťa do vzrušujúceho sveta objavovania v dobrodružstve LEGO® Juniors Jurský svet so stavebnicou Útek pteranodona, ktorá obsahuje jednoduchú stavebnicu helikoptéry s karosériou a točiacim sa rotorom pre rýchly štart, malú sopku s lávovými guľami na stavanie a zostaviteľným pteranodonom s pohyblivými krídlami a zobákom.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: stopára a pilota.


Počet dielikov 84, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

19,- €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10755 Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne

LEGO® Juniors 10755 Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne

LEGO® Juniors 10755 Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne, výrobca LEGO. Pretekaj sa s Chopperom Maroonom o mapu pokladu!

 • Naskoč do Zaneovho člnu a pridaj sa k nemu na honbe za mapou, ktorá vedie k maske!
 • Ponáhľaj sa ku chrámu, ale dávaj pozor, aby sa nezjavil Chopper Maroon, jeden z Garmadonových synov, na svojej motorke. Tam je a približuje sa! Zastav čln pri móle a ponáhľaj sa hore schodmi do chrámu, no nezabudni na nastražené pasce! Vyhni sa rotujúcim nožom a hadom a pomocou háku z člnu uchyť mapu. Podarí sa ti to skôr, než dorazí Chopper Maroon?
 • Táto napínavá stavebnica obsahuje časti, ktoré sa ľahko skladajú, vrátane nafukovacieho člna s otočným volantom a reťazou s hákom, motorky, chrámu s otáčajúcimi sa prekážkami, tajných zbraní a mapy.
 • Táto zábavná hračka pre deti obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
 • Súčasťou sú aj 2 minifigúrky:Zane a Chopper Maroon.

Počet dielikov 131, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10754 Spider-Man vs. Škorpión - Súboj na ceste

LEGO® Juniors 10754 Spider-Man vs. Škorpión - Súboj na ceste

LEGO® Juniors 10754 Spider-Man vs. Škorpión - Súboj na ceste, výrobca LEGO. Vrhni sa do akcie so Spider-Manom a chyť Škorpióna!

 • Uháňaj za Škorpiónom so Spider-Manom v jeho aute Spidey!
 • Vyskoč z rampy plnou rýchlosťou a prenasleduj zločinca cez mesto, ale dávaj si pozor na jedovatý chvost na Škorpiónovom aute! Vystreliť guľôčky pavučiny z katapultu a spomaľ ho, než vystrelíš veľkú pavučinu, ktorá ho zastaví! Dokážeš ho zabaliť bez toho, aby ťa bodol? Po ďalšej napínavej noci strávenej ochranou mesta môžeš zamieriť späť do spojeneckej základne.
 • Pripútaj sa a pridaj sa k Spider-Manovi. Prenasleduje Škorpióna vo svojom aute Spidey, ktoré sa ľahko skladá, s pohyblivými pavúčími nohami.
 • Stavebnica Spider-Man vs. Škorpión – Súboj na ceste tiež obsahuje auto Škorpióna s pohyblivými klepetami a chvostom, ako aj stenu spojeneckej základne s otváracím oknom, rampu, ktorá sa pripája dvoma spôsobmi, veľkú pavučinu, flexibilné pavučinové vlákno a zostaviteľný katapult.
 • Stavebnica obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
 • Súčasťou sú aj 2 minifigúrky: Spider-Man a Škorpión. 

Počet dielikov 125, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

19,- €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10753 Joker™ útočí na jaskyňu Batmana

LEGO® Juniors 10753 Joker™ útočí na jaskyňu Batmana

LEGO® Juniors 10753 Joker™ útočí na jaskyňu Batmana, výrobca LEGO. Zasiahni s Batmanom a chyť Jokera!

 • Batman™ potrebuje pomoc pri obrane jaskyne Batcave v jeho štýlovej stíhačke Batwing!
 • Vypusti stíhačku z jaskyne Batcave, zatiaľ čo Robin™ sleduje všetko z riadiaceho centra, a prenasleduj hot rod vydávajúci plamene, v ktorom Joker™ uniká! Vystreľ na auto pár diskov Batdisc z Batwingu a vyhýbaj sa dynamitu, ktorý hádže Joker za seba. Dokážeš ho chytiť a zavrieť za mreže skôr, ako sa mu podarí uniknúť?
 • Vyzbroj sa a bojuj po boku Batmana a Robina proti Jokerovi pomocou stíhačky Batwing, ktorá sa ľahko skladá, s funkciami strieľania na krídlach. K tomu získaš aj bláznivý Jokerov hot rod a jaskyňu Batcave s dockom pre Batwing, väzenskou celou a riadiacim centrom.
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
 • Súčasťou sú aj 3 minifigúrky: Batman™, Joker™ a Robin™.

Počet dielikov 151, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »