Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Jurassic World™

Úvod LEGO® LEGO® Jurassic World™

Filter

Cena:
19 108
Zobrazené produkty 1 - 11 z celkových 11
NovéLEGO® Jurassic World 75938 T. rex vs. Dinorobot

LEGO® Jurassic World 75938 T. rex vs. Dinorobot

LEGO® Jurassic World 75938 T. rex vs. Dinorobot, výrobca LEGO. Hračka T. rexa z Jurského sveta pre deti prinášajúca plno napätia, s ktorou môžeš predvádzať súboj s Dinorobotom!

 • Pozor! Danny Nedermeyer sa túla po parku Jurského sveta vo svojom obrovskom Dinorobotovi so zámerom ukradnúť poklad skrytý v sopke ostrova Isla Nublar. Najprv však musí čeliť obrovskému T. rexovi. Naskoč na loď k Owenovi Gradymu, Claire Dearingovej, Vicovi Hoskinsovi – a velociraptorím mláďatám Blue, Delte, Echovi a Charliemu – a ponáhľajte sa na bojovú scénu. Páľ z vystreľovačov na člne na Dinorobota. Uspi T. rexa pomocou uspávacej pištole. Musíš zastaviť Dannyho predtým, ako vymyslí spôsob, ako sa dostať do sopečných skál a ukradnúť poklad!
 • Táto stavebnica z edície LEGO® Jurský svet obsahuje 4 minifigúrky (novinky na jún 2019): Owena Gradyho, Claire Dearingovú, Vica Hoskinsa a Dannyho Nedermeyera. Ďalej sú tu figúrky 4 mláďat velociraptora – Blue, Delta, Echo a Charlie – a tiež 2 figúrky netopierov.

 

Počet dielikov 716, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

82,60 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie

LEGO® Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie

LEGO® Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie, výrobca LEGO. So zábavne zabalenou stavebnicou pre deti inšpirovanou dinosaurami z LEGO® Jurského sveta môžeš inscenovať Triceratopsov únik!

 • Zajazdi si na úžasnom novom Vajíčkovom kolotoči z edície LEGO® Jurský svet so Simonom Masranim a Allison Milesovou! Ale pozor – došlo k výpadku elektriny a ohromný Triceratops sa prebil cez plot a utiekol! Naskoč do buginy s Owenom Gradym a uháňajte na pomoc. Zamávaj pred strašným dinosaurom mrkvou, nech to odvedie jeho pozornosť, a zachráň turistu. V parku v Jurskom svete nikdy nebýva nuda!
 • Pestrofarebná stavebnica obsahuje Vajíčkový kolotoč s 3 sedadlami pre minifigúrky v tvare dinosaurích vajec a otáčaciu funkciu. Taktiež tu nájdeš bránu a priestor na čakanie na jazdu. Súprava obsahuje aj polohovateľnú figúrku dinosaura Triceratopsa, skladateľný plot a buginu pre minifigúrky. Vďaka tomu všetkému môžeš predvádzať útek dinosaura a naháňačku za ním.
 • Táto stavebnica z edície LEGO® Jurský svet obsahuje 4 minifigúrky (novinky na jún 2019): Owena Gradyho, Simona Masraniho, Allison Milesovú a turistku.

 

Počet dielikov 447, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

53,69 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom

LEGO® Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom

LEGO® Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom, výrobca LEGO. Úžasná zberateľská hračka na tematiku dinosaurov z edície Jurassic World na inscenovanie výpravného honu za pokladom!

 • Ponáhľaj sa zastaviť Dannyho Nedermeyera a Sinjina Prescotta v nebezpečnom hone za pokladom v LEGO® Jurskom svete! Podľa legendy je niekde v džungli ukrytý poklad a Danny a Sinjin majú mapu a starú videokazetu, ktorá im ho môže pomôcť nájsť. Keď si však dinosaurus Baryonyx myslí, že sa mu snažia ukradnúť ryby, musia sa ukryť v starom prívese. Pomôž Owenovi Gradymu a Claire Dearingovej opraviť terénnu buginu. Potom sa s nimi a psom Redom vydaj na sledovaciu jazdu a chyťte týchto zločincov, aby neukradli poklad!
 • Táto stavebnica pre deti z edície LEGO® Jurassic World obsahuje 4 minifigúrky: Owena Gradyho, Claire Dearingovú, Dannyho Nedermeyera, Sinjina Prescotta a tiež figúrku psa Reda.

 

Počet dielikov 434, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

53,69 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75934 Dilophosaurus na úteku

LEGO® Jurassic World 75934 Dilophosaurus na úteku

LEGO® Jurassic World 75934 Dilophosaurus na úteku, výrobca LEGO. Akciami nabitá hračka s tematikou dinosaurov z edície Jurassic World na inscenovanie záchrannej misie!

 • Preskúmaj LEGO® Jurský svet s Owenom Gradym a postav mu dron pre dohliadanie nad dinosaurami. Zoznám sa s Hudsonom Harperom, chlapcom, ktorý vie o dinosauroch všetko, čo sa len dá.
 • Postav z LEGO kociek aj trhový stánok v tvare hlavy dinosaura. Ale pozor – mladý Dilophosaurus utiekol a zakráda sa za Hudsonom. Prileť na záchranu s Owenovým dronom, vypáľ sieť z vystreľovača a chyť tohto dinosaura. S touto LEGO stavebnicou nabitou akciami je každý deň plný dobrodružstva!
 • Táto stavebnica z edície LEGO® Jurassic World obsahuje 3 minifigúrky: Owena Gradyho, Hudsona Harpera a pracovníka parku. Taktiež obsahuje novinku na jún 2019 – figúrku Dilophosaura.

 

Počet dielikov 168, počet figúrok 3

Pre deti od 6 rokov

20,64 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75932 Naháňačka s Velociraptorom

LEGO® Jurassic World 75932 Naháňačka s Velociraptorom

LEGO® Jurassic World 75932 Naháňačka s Velociraptorom, výrobca LEGO. Dávaj pozor na prefíkaného Velciraptora.

 • Ššš… Mimo riadiacej miestnosti číha Velociraptor! Pohybuj sa pri zemi a neukazuj sa tomuto prefíkanému dinosaurovi na oči. Alan Grant, Ellie Sattlerová, Lex Murphyová a Tim Murphy potrebujú tvoju pomoc, aby ste spoločne prekabátili velociraptora a mohli ujsť pred jeho zlomyseľným pohľadom do kuchyne. Odtiaľ sa dostanete do riadiacej miestnosti s počítačom, kde môžete reštartovať bezpečnostný systém a zamknúť dvere. Tu budete v bezpečí, pokiaľ dinosaurus nerozbije okno!
 • Obsahuje riadiacu miestnosť s počítačom a laboratóriom a kuchyňu.
 • Ukry deti v skrinke v kuchyni a uteč pred velociraptorom.
 • Kuchyňa obsahuje želatinový zákusok, čokoládu, lyžicu, nôž, párok v rožku, hrnce, panvice a otváraciu skrinku.
 • Riadiaca miestnosť je vybavená počítačovým stolom, rebríkom, telefónom, systémom na uzamykanie dverí, funkciou rozbitia okna, ako aj chladiacim úložným boxom s dinosaurou DNA a embryami a bezpečnostnú kameru.
 • Velociraptor má pohyblivé končatiny, hlavu a cvakajúce čeľuste.
 • Doplnky zahŕňajú 8 dinosaurích embryí, vysielačku, slnečník, kľúč a penu na holenie.
 • Súčasťou sú 4 minifigúrky: Alan Grant, Ellie Sattlerová, Lex Murphyová a Tim Murphy plus figúrka velociraptora.

 

Počet dielikov 360, počet figúrok 4

Pre deti od 6 rokov

49,56 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75931 Útok Dilophosaura na strážne stanovište

LEGO® Jurassic World 75931 Útok Dilophosaura na strážne stanovište

LEGO® Jurassic World 75931 Útok Dilophosaura na strážne stanovište, výrobca LEGO. Dávaj pozor na približujúceho sa Dilophosaura!

 • Odraz útok dinosaura! Dilophosaurus sa prebíja cez obranné zátarasy strážnikov, ktorí majú len jednu šancu na vystrelenie uspávacej injekcie a záchranu. Zoskoč zo žeriava, nájdi ďalekohľad, traf cieľ a zachráň strážne stanovište pred zničením.
 • Aktivuj explodujúcu bránu aj steny a zahraj útek dinosaura na slobodu!
 • Dilophosaurus má pohyblivé končatiny, hlavu a cvakajúce čeľuste.
 • Obsahuje plot strážneho stanovišťa so strážnou vežou, pohyblivým žeriavom a explodujúcou bránou aj stenami.
 • Doplnky zahŕňajú 2 debny, dinosaurie vajce a ďalekohľad. Ďalej obsahuje uspávaciu pištoľ.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky a 2 figúrky dinosaura.

 

Počet dielikov 289, počet figúrok 5

Pre deti od 7 rokov

49,56 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75930 Vyčíňanie Indoraptora na panstve Lockwoodovcov

LEGO® Jurassic World 75930 Vyčíňanie Indoraptora na panstve Lockwoodovcov

LEGO® Jurassic World 75930 Vyčíňanie Indoraptora na panstve Lockwoodovcov, výrobca LEGO. Zachráň Maisie pred Indoraptorom v panstve Lockwoodovcov!

 • Pristihnutý pri čine! Nájdi si bezpečný úkryt v budove a zachovaj pokoj, zatiaľ čo sa smrteľný indoraptor rúti cez okná. Owen, Claire a Blue ti už idú na pomoc. Použi všetko, čo máš poruke, aby si zahnal zúrivého dinosaura.
 • Zahraj sa na neskutočnú bitku s dinosaurom s touto detailne prepracovanou stavebnicou inšpirovanou Jurským svetom. Pomôž Owenovi, Claire a Blue zachrániť Maisie pred hybridným dinosaurom vo vnútri 3-podlažnej budovy, ktorá obsahuje konfigurovateľné steny, múzeum, laboratórium, kanceláriu, spálňu, snímateľné okná, funkciu prepadu strechy a veľkú zostaviteľnú lebku triceratopsa.
 • Súčasťou je 6 minifigúrok: Owen, Claire Maisie, Mills, Wheatley a Eversol plus figúrka Indoraptora a malej velociraptorky.

 

Počet dielikov 1019, počet figúrok 6

Pre deti od 8 rokov

107,39 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75929 Útek pred Carnotaurom v gyrosfére

LEGO® Jurassic World 75929 Útek pred Carnotaurom v gyrosfére

LEGO® Jurassic World 75929 Útek pred Carnotaurom v gyrosfére, výrobca LEGO. Uteč pred zúrivým carnotaurom!

 • Nájdi si úkryt! Na ostrove Isla Nublar sa rozpútalo peklo. Vybuchujú sopky a zjavil sa tu smrtiaci carnotaurus. Nasadni do nákladného auta, šliapni na plyn a pomôž Owenovi, Franklinovi a Claire utiecť pred padajúcimi lávovými kameňmi a zúrivým predátorom.
 • Skry sa v mobilnom riadiacom centre alebo naštartuj gyrosféru, no nezabudni pred odchodom zachrániť malého dinosaura a jeho vajíčka!
 • Pomôž Owenovi, Claire a Franklinovi utiecť v gyrosfére alebo nákladnom aute, ktoré obsahuje 2-miestnu kabínu s oknom na streche, vystreľovač, mobilné riadiace centrum a príves s gyrosférou a funkciou jej odpálenia. V zarastenej stanici gyrosféry sú vybuchujúce lávové kamene, odpaľovač gyrosféry a dinosaurie hniezdo.
 • Obsahuje otvorenú helikoptéru s otočnými vrtuľami, hákom, vystreľovačom so 6 nábojmi, dvoma reflektormi, priestorom na truhlu, klietkou so sklápacími bočnicami a rámom s pripevnením na lano helikoptéry, ako aj štvorkolku s rezervným kolesom.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky: Owen, Claire a Franklin plus 2 figúrky dinosaurov.

 

Počet dielikov 577, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

66,07 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75928 Blue a prenasledovanie helikoptérou

LEGO® Jurassic World 75928 Blue a prenasledovanie helikoptérou

LEGO® Jurassic World 75928 Blue a prenasledovanie helikoptérou, výrobca LEGO. Zachráň velociraptorku Blue pred Wheatleym a pilotom!

 • Dávaj pozor na pascu! Príliš neskoro! Blue sa nachytala a vstúpila do klietky, keď videla jedlo, ktoré tam nechali Wheatley a pilot.
 • Naskoč na štvorkolku a uháňaj za dinosaurou kamarátkou Owena, než s ňou podlí lovci odletia v helikoptére. Vystreľ z kuše a zastav ich. Osloboď dinosaura a vezmi si späť ukradnuté vajcia. Dávaj si však pozor na výkonný vystreľovač so 6 nábojmi na helikoptére.
 • Obsahuje otvorenú helikoptéru s otočnými vrtuľami, hákom, vystreľovačom so 6 nábojmi, dvoma reflektormi, priestorom na truhlu, klietkou so sklápacími bočnicami a rámom s pripevnením na lano helikoptéry, ako aj štvorkolku s rezervným kolesom.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky: Owen, Wheatley a pilot plus figúrka velociraptorky Blue.

 

Počet dielikov 397, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

41,30 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75927 Útek Stygimolocha

LEGO® Jurassic World 75927 Útek Stygimolocha

LEGO® Jurassic World 75927 Útek Stygimolocha, výrobca LEGO. Vytvor scénku narušenia bezpečnosti po úteku dinosaura z laboratória!

 • Zvoň na poplach! Utiekol stygimoloch. Pomôž mu preraziť dvere na laboratóriu a spôsobiť zmätok prevrhnutím pracovného stola a rozbitím okna. Potom rýchlo uteč.
 • Strážnik nebude veriť vlastným očiam, keď uvidí, že sa na neho rúti stygimoloch, takže zavolaj posilu!
 • Vysloboď dinosaura stygimolocha pomocou tejto akčnej stavebnice inšpirovanej Jurským svetom, ktorá obsahuje laboratórium s pozorovacou plošinou a nakláňajúcim sa pracovným stolom a funkciu rozbitia okna. Na laboratórium nadväzuje uzatvorený výbeh dinosaura s 2 reflektormi a zdvíhacou bránou.
 • Stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: doktora Wu a strážnika plus figúrku stygimolocha.

 

Počet dielikov 222, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

33,04 €
Vypredané
NovéLEGO® Jurassic World 75926 Naháňačka s Pteranodonom

LEGO® Jurassic World 75926 Naháňačka s Pteranodonom

LEGO® Jurassic World 75926 Naháňačka s Pteranodonom, výrobca LEGO. Chyť pteranodona a zachráň ju pred nebezpečenstvom!

 • Nastal čas na evakuáciu! Pteranodona treba zachrániť pred výbuchom sopky, no lieta rýchlo. Zachráň ju pred nebezpečenstvom a pomôž Owenovi a stopárovi naskočiť do vysokorýchlostného terénneho auta a uháňať po ostrove Isla Nublar.
 • Nájdi jej vajce, vystreľ na ňu sieť z vystreľovača a chyť ju. Potom jej daj sedatívum pomocou uspávacej pištole a priprav sa na ďalšiu misiu!
 • Zostav si rýchlu akčnú scénu inšpirovanú Jurským svetom a pomôž Owenovi a stopárovi zachrániť pteranodona.
 • Táto vzrušujúca dinosauria stavebnica LEGO® obsahuje vysokorýchlostné terénne auto s vystreľovačom siete, uspávaciu pištoľ, 2 minifigúrky a figúrku pteranodona.
 • Stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Owen a stopár plus figúrku pteranodona.

 

Počet dielikov 126, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

20,64 €
Vypredané
Na stranu: produktov.