Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Marvel Spider-Man

Úvod LEGO® LEGO® Marvel Spider-Man

Filter

Cena:
23 54
Zobrazené produkty 1 - 3 z celkových 3
NovéLEGO® Marvel Spider-Man 76130 Stíhačka Tonyho Starka a útok dronov

LEGO® Marvel Spider-Man 76130 Stíhačka Tonyho Starka a útok dronov

LEGO® Marvel Spider-Man 76130 Stíhačka Tonyho Starka a útok dronovvýrobca LEGO. Zachráň svet s ozbrojenou stíhačkou Tonyho Starka!

  • Ochráň Benátky pred útokom dronov s Happym Hoganom, Nickom Furym, Mysteriom, Spider-Manom a super stíhačkou Tonyho Starka! Nastav krídla a vyleť do nebies. Ovládaj túto špičkovú stíhačku z kokpitu pre dve minifigúrky – Happyho Hogana a Nicka Furyho. Zmiatni 2 drony s vystreľovačmi a vystreľ na ne s vystreľovačmi samotnej stíhačky. Potom otvor priehradku a vypusti energetické bomby alebo vtrhni na scénu so Spider-Manom na pavučinovom lane!
  • Táto akčná hracia súprava s témou Spider-Mana obsahuje zostaviteľný model stíhačky Tonyho Starka s 2 vystreľovačmi, nastaviteľnými krídlami, priehradkou na energetické bomby, kokpitom pre dve minifigúrky a sedadlom pre spolucestujúceho Spider-Mana vzadu a funkciou otvorenia priehradky. Stlač tlačidlo na vrchu stíhačky a vypusť energetické bomby alebo Spider-Mana na pavučinovom lane.
  • Táto stavebnica pre deti obsahuje 4 minifigúrky zo sveta Marvel Universe: Happy Hogan, Nick Fury, Spider-Man a Mysterio.

 

Počet dielikov 504, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 8 rokov

53,69 €
Vypredané
NovéLEGO® Marvel Spider-Man 76129 Útok Hydro-Mana

LEGO® Marvel Spider-Man 76129 Útok Hydro-Mana

LEGO® Marvel Spider-Man 76129 Útok Hydro-Mana, výrobca LEGO. Vytvor nádhernú scénu v Benátkach... A potom spôsob chaos s Hydro-Manom!

  • Vydaj sa na romantický výlet do Benátok s Petrom Parkerom a MJ. Užite si plavbu na gondole a potom sa zastavte v kaviarni na kávu a kúsok pizze. No dávaj pozor! Prichádza Hydro-Man a robí obrovské vlny v kanáli. Premeň sa na Spider-Mana, vystreľ pavučiny na útočníka a preskoč cez most. Zaves sa na stenu a potom nechaj most vybuchnúť. Potom zachráň situáciu s energetickými strelami Mysteria!
  • Táto akčná stavebnica obsahuje kaviareň na brehu kanála so zostaviteľným kávovarom, vonkajším stolom a stoličkami pre minifigúrky a funkciou vybuchnutia. Ďalej tu nájdeš most s funkciou vybuchnutia, miesta na pripojenie minifigúrok a podzemný odpadový kanál s LEGO figúrkou potkana.
  • Táto hracia súprava s témou Spider-Mana zahŕňa 4 minifigúrky zo sveta Marvel Universe: MJ, Peter Parker, Mysterio a Hydro-Man plus LEGO figúrku potkana.

 

Počet dielikov 471, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 7 rokov

37,16 €
Vypredané
NovéLEGO® Marvel Spider-Man 76128 Boj s Molten Manom

LEGO® Marvel Spider-Man 76128 Boj s Molten Manom

LEGO® Marvel Spider-Man 76128 Boj s Molten Manomvýrobca LEGO. Zahraj sa na boj Molten Mana a Spider-Mana v metropole, ktorú pohlcuje oheň!

  • Pridaj sa k Spider-Manovi v boji o zastavenie Mysteria a Molten Mana, ktorý sa snaží roztaviť celé mesto! Nebezpečná láva Molten Mana pohlcuje všetko od áut až po semafory. Unikni z pazúrov tohto ohnivého monštra a vyhni sa rýchlemu vystreľovaču. Chyť Molten Mana do pavučín a potom uhas oheň s hasiacim prístrojom hasiča!
  • Zostaviteľná mechanická figúrka Molten Mana má polohovateľné kĺby, drapák, rýchly vystreľovač na 6 nábojov, zostaviteľné „roztápajúce sa“ predmety (vrátane polovice auta, pouličnej lampy a semaforu) pripojené k jeho telu, prvky roztavenej lávy a miesta na pripojenie minifigúrok.
  • Táto stavebnica obsahuje 3 minifigúrky zo sveta Marvel Universe: Spider-Man, Mysterio a hasič.

 

Počet dielikov 294, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 7 rokov

24,77 €
Vypredané
Na stranu: produktov.