Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Minecraft

Úvod LEGO® LEGO® Minecraft

Filter

Určené pre:
Cena:
11 75
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 16
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Minecraft 21154 Most ohnivákov

LEGO® Minecraft 21154 Most ohnivákov

LEGO® Minecraft 21154 Most ohnivákov, výrobca LEGO. Ťaž, pestuj, stavaj a bojuj proti lietajúcemu ohnivákovi na Moste ohnivákov!

 

 • Nasaď si diamantové brnenie, vezmi diamantový meč a krompáč a zamier k Mostu ohnivákov.
 • Táto budova sa nachádza v ohnivom Podzemí. Pozor na nebezpečenstvo – môže tu byť žeravá láva, rútiace sa skaly a nepriateľské moby. Ťaž blok svetlitu, štrku a podzemného kremeňa, zbieraj huby a podzemné rastliny warty z piesku duší a na stojane na varenie elixírov vyrábaj liečivé elixíry dodávajúce silu. Potom bojuj proti desivému čarodejníkovi – wither kostlivcovi narábajúcemu s kamenným mečom a vyhni sa hrôzostrašným nízko letiacim ohnivákom s ich točiacimi sa žeravými tyčami, aby si mohol prejsť mostom a získať truhlicu plnú zlata a diamantov. Priprav sa na boj!
 • Obsahuje minifigúrku Alexa a čarodejníka – wither kostlivca, ako aj 2 figúrky ohnivákov s funkciou točenia žeravých tyčí.

 Počet dielikov 372, počet figúrok 4
 Pre deti od 8 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® Minecraft 21153 Ovčia farma

LEGO® Minecraft 21153 Ovčia farma

LEGO® Minecraft 21153 Ovčia farma, výrobca LEGO. Staraj sa o Minecraft™ ovce a stavaj stavby z blokov z vlny na Ovčej farme!

 • Vezmi si nožnice a daj sa do práce na Ovčej farme. V stavebnici nájdeš brezu, plot a potôčik s nášľapnými kameňmi.
 • Pestuj pšenicu pre statok a kvety na farbivo na vlnu. Staraj sa o jahniatko z edície Minecraft™, strihaj zafarbené ovce a zbieraj stavebné bloky z vlny. Potom popusti uzdu svojej tvorivosti a postav si obrovskú ovcu, papagája, srdce alebo iné štýlové modely podľa vlastnej fantázie a skrášli nimi svoju farmu!
 • Užívaj si LEGO® Minecraft dobrodružstvá, pri ktorých si môžeš vyskúšať praktické zručnosti, s touto úžasnou stavebnicou LEGO Minecraft!
 • Obsahuje minifigúrku Stevea a tiež novinku na august 2019 – červenú a žltú figúrku jahniatka.

 Počet dielikov 260, počet figúrok 1
 Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Minecraft 21152 Dobrodružstvo na pirátskej lodi

LEGO® Minecraft 21152 Dobrodružstvo na pirátskej lodi

LEGO® Minecraft 21152 Dobrodružstvo na pirátskej lodi, výrobca LEGO. Zamier do sveta oceánu so súpravou LEGO® Minecraft™ Dobrodružstvo na pirátskej lodi!

 • Čo hovoríš na svoje nové štýlové Minecraft™ pirátske skiny? Pridaj sa k Alex pre vzrušujúce pirátske dobrodružstvá na ostrove lebiek vo svete Minecraft. Zostav si hrôzostrašnú pirátsku loď so zlatými detailmi, pirátskou zástavou, lodnou lávkou, delami a dokonca s roztomilým maznáčikom – papagájom! Nalož lodné delá a pomôž ochrániť korytnačku a jej vajcia pred potulujúcim sa zombiem. Potom vezmi svoju mapu a kompas, naskoč na loďku s veslami a namier si to na miesto pre rybárov. Alebo ťa možno priateľský delfín zavedie ku skrytému pokladu?
 • A keď budeš mať chuť na zmenu, jednoducho prerob túto modulárnu stavebnicu a vytvor si úžasnú tropickú pirátsku základňu!
 • Zostroj si hrôzostrašnú pirátsku loď so zlatými detailmi, pirátskou zástavou, lodnou lávkou, delami a roztomilým domácim papagájom! Táto súprava LEGO® Minecraft™ Dobrodružstvo na pirátskej lodi je vybavená funkciami a postavičkami, ktoré budú uvedené ako novinky v januári 2019 – ako minifigúrka s pirátskym skinom, delfín a korytnačka s 2 vajcami.
 • Umiestni zombieho na špeciálnu podložku, aby si dosiahol Minecraft efekt ostreľovania zombie a aby si zahnal nepriateľských mobov vystreľujúcimi delami na lodi.
 • Zabávaj sa na Minecraft pirátskych dobrodružstvách s touto praktickou súpravou LEGO® Minecraft. Jednoducho zamieňaj modulárne stavebné časti lode a vytvor tropickú pirátsku základňu a kombinuj ju s ďalšími súpravami a vytvor si tak jedinečný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje aj minifigúrku Alex.


Počet dielikov 386, počet figúrok 1

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® Minecraft 21151 Záverečná bitka

LEGO® Minecraft 21151 Záverečná bitka

LEGO® Minecraft 21151 Záverečná bitka, výrobca LEGO. Staň sa Minecraft™ drakobijcom v súboji vo svete End!

 • Skontroluj svoje brnenie drakobijca, vezmi svoju ender perlu, elixír a čarovný luk a priprav sa na dobrodružnú výpravu k dimenzii sveta End bez dňa pre posledný Minecraft™ súboj! Vyhni sa letiacim ohnivým guliam od draka, poraz endermana, znič endový kryštál a potom znič ender draka a preukáž víťazstvo v súboji vo svete End!
 • Použi priložený kód na vykúpenie kože drakobijca v online hre Minecraft Bedrock Edition!
 • Pre ešte úžasnejší zážitok z hrania a výstavné kombinácie skombinuj tento model s inými stavebnicami a vytvor si svoj jedinečný svet LEGO Minecraft.
 • Obsahuje minifigúrku drakobijca, ktorá bude uvedená ako novinka v januári 2019, a taktiež ender draka a figúrku endermana.


Počet dielikov 222, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Minecraft 21150 Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom

LEGO® Minecraft 21150 Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom

LEGO® Minecraft 21150 Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom, výrobca LEGO. Vydes svojich kamarátov touto zväčšenou LEGO® Veľkou figúrkou Minecraft: kostra s pekelným slizom!

 • Bav sa pri zostavovaní, hraní a vytváraní štýlových výstaviek Minecraft™ s touto ľahko zostaviteľnou stavebnicou s akčnou figúrkou LEGO® Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom.
 • Vystreľuj šípy z luku kostry, nasadzuj jej a dávaj dole prilbu a terorizuj svet Overworld s poskakujúcim pekelným slizom!
 • Keď budeš hotový(-á), daj tohto notoricky známeho moba do desivej polohy a vystav ho na podstavec, aby si ho mohli prezrieť všetci tvoji kamaráti!
 • Pre ešte úžasnejší zážitok z hrania a výstavné kombinácie skombinuj túto hračku so stavebnicami LEGO® 21149 Veľká figúrka Minecraft: Alex so sliepkou a 21148 Veľká figúrka Minecraft: Steve s papagájom.
 • Každá zberateľská postavička veľkej figúrky LEGO® Minecraft™ je vybavená podstavcom na vystavenie.


Počet dielikov 142

Pre deti od 7 rokov

12,38 €
skladom
LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách

LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách

LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách, výrobca LEGO. Namier pod zem so stavebnicou LEGO® Minecraft Dobrodružstvo v skalách!


 • Vezmi si do rúk baterku a železný meč a pridaj sa k Alex a Stevovi, ktorí vyrážajú na nebezpečnú misiu na skaly Minecraft Overworld, s touto stavebnicou LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách!
 • Odtrhni si šťavnaté červené jablko a postupuj podľa značiek do netopiermi zamorenej jaskyne s otočným spawnerom jaskynného pavúka. Zostúp po rebríkoch a vyhni sa pavučinám počas boja s hrôzostrašným jaskynným pavúkom. Potom sa vydaj na ďalšie poschodie, kde sa potuluje Creeper a zombie číha v temnote. Odstreľ skalu s výbušninou a použi čakan na vykopanie obsidiánu a 7 typov rudy, ale dávaj si pozor na obrovské vajcia, z ktorých sa môžu vyliahnuť nepriateľské švehly!
 • Jednoducho vymeň modulárne diely a pretvor tento model alebo ho skombinuj s inými stavebnicami a vytvor si svoj jedinečný svet LEGO Minecraft.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: Steve a Alex plus figúrky Creepera, jaskynného pavúka, zombie, netopiera a 2 švehiel.


Počet dielikov 644, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

74,34 €
skladom
LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek

LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek

LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek, výrobca LEGO. Turnaj v LEGO® Minecraft Aréne lebiek sa môže začať!


 • Vezmi si do rúk zlatý meč alebo sekeru, zaujmi svoje miesto na pódiu a priprav sa na boj v stavebnici LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek!
 • Vyhni sa slizu vystreľujúcemu z lebky, preskoč bublajúcu lávu, poraz svojho protivníka a získaj cenu – zlaté jablko. Poraz Králika zabijaka a získaj liečivé elixíry. Vylez na lebku, kde získaš truhlicu s lukom a štítom.
 • Zaži dobrodružstvá vo svete LEGO® Minecraft naživo s touto úžasnou stavebnicou LEGO, ktorá obsahuje 2 minifigúrky hráčov so skvelými vzhľadmi Minecraft!
 • Skombinuj ju s inými stavebnicami a vytvor si svoj jedinečný svet LEGO Minecraft.
 • Zahŕňa zostaviteľnú LEGO® Minecraft Arénu lebiek s veľkou budovou v tvare lebky, lávou, zeleným a modrým pódiom pre hráčov, plošinou so zlatým jablkom a bleskovým vystreľovačom slizu.
 • Obsahuje 2 LEGO® Minecraft minifigúrky, každú s jedinečným vzhľadom Minecraft, plus figúrku Králika zabijaka.


Počet dielikov 198, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
LEGO® Minecraft 21143 Podzemná brána

LEGO® Minecraft 21143 Podzemná brána

LEGO®  Minecraft 21143 Podzemná brána, výrobca LEGO. Naskoč do banského vozíka a prejdi Podzemnou bránou!

 

 • Nasaď si svoju helmu, obleč brnenie a uchop svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a prejdi Podzemnou bránou. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnou malou magmatickou kockou a vyhni sa padajúcej láve v tejto divokej, ohnivej krajine. Bojuj so zúrivým, lietajúcim Blazeom a Ghastom, ktorý strieľa ohnivé gule, a ťaž glowstone, ktorý ti posvieti na cestu. Priprav sa na akciu!
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre mladých milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladacie prostredie Minecraft™ Podzemie s bránou, plameňmi, hubami a funkciou tečúcej lávy, ako aj banský vozík a koľajový systém so zákrutou.
 • Obsahuje minifigúrku Steva zo sveta LEGO® Minecraft™, navyše Blazea, malú magmatickú kocku a figúrku mláďaťa zombie prasacieho muža, ako aj figúrku Ghasta, ktorá strieľa disky s podobizňou ohnivej gule.


Počet dielikov 470, počet figúrok 5
Pre deti od 8 rokov
41,30 €
skladom
LEGO® Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie

LEGO® Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie

LEGO®  Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie, výrobca LEGO. No pozor! Do zombie jaskyne vstupuješ na vlastné riziko!

 

 • Nasaď si helmu, uchop svoj železný krompáč a vydaj sa na cestu do netopiermi zamorenej Jaskyne so zombie. Táto skladačka obsahuje aj rebrík a pec. Aktivuj funkciu dynamitu a odpáľ všetko, čo ti stojí v ceste. Bojuj proti zombie a bleskurýchlym zombie mláďatám. Ťaž uhlie, červený kameň, zlatú rudu a diamanty. Dávaj však pozor na padajúce skaly! Keď budeš hotový, doplň palivo lahodným koláčikom Minecraft. Priprav sa na intenzívnu akciu s LEGO® Minecraft!
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre mladých milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladaciu jaskyňu Minecraft™ s možnosťou odpálenia dynamitu, rebrík, pec, lávu a uhlie, červený kameň, zlatú rudu a diamantové prvky.
 • Obsahuje minifigúrku Steva z LEGO® Minecraft™ a navyše figúrky zombie, zombie mláďaťa a netopiera.


Počet dielikov 241, počet figúrok 4
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
LEGO® Minecraft 21140 Kurín

LEGO® Minecraft 21140 Kurín

LEGO®  Minecraft 21140 Kurín, výrobca LEGO. Uži si farmárske dobrodružstvá vo svete Minecraft s Kurínom!

 

 • Postav si dokonalý kurín z LEGO® Minecraft™ spolu s ohrádkou s otváracou bránkou, a úžasným vyvýšeným hniezdom, z ktorého sa vajíčka skotúľajú priamo do košíka. Prilákaj sliepky do ohrady pomocou zrna a skroť vlka pomocou kosti, aby strážil tvoj kŕdeľ, kým sa oň staráš. Zbieraj vajíčka a perie a uvar večeru na ohnisku.
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre mladých milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladacie prostredie kuracej farmy Minecraft™ s vyvýšeným hniezdom, z ktorého sa vajíčka skotúľajú priamo do košíka, a navyše dekoratívnu kuraciu zástavu, ohrádku s otváracou bránkou, ohnisko, ako aj vodnú a trávnatú oblasť s rastlinami.
 • Obsahuje minifigúrku Alexa zo sveta LEGO® Minecraft a navyše figúrku kuriatka a skroteného vlka, ako aj 2 figúrky sliepok.


Počet dielikov 198, počet figúrok 5
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Minecraft 21155 Baňa Creeperov

LEGO® Minecraft 21155 Baňa Creeperov

LEGO® Minecraft 21155 Baňa Creeperov, výrobca LEGO. Naskoč na banský vozík a vstúp do Bane Creeperov!

 

 • Pridal si sa ku kováčovi z edície Minecraft™ v bani plnej zlata hlboko v bióme Mesa. Kováčov prístrešok charakterizuje obrovská socha Creepera.
 • Obsahuje nákovu, vyhňu a zamknutú truhlicu s pokladom, avšak baňa zaplienená netopiermi je v ohrození! Ak chceš vstúpiť do bane osvetlenej pochodňami, vezmi svoj železný meč a diamantový krompáč a naskoč do banského vozíka. Vyhoď skalu do vzduchu a spriechodni koľajnicovú dráhu pomocou Minecraft výbušniny. Bojuj s Creeperom, skry sa vo vodopáde a vrhni sa do prekvapivého útoku na blúdiaceho huska! Použi obrovský zásobník v tvare Creepera a ulož si doň svoje vyťažené zlato. Keď s ťažbou skončíš, zatiahni páku a pošli ho priamo do pokladnice! Priprav sa na akciu plnú výbuchov s edíciou LEGO® Minecraft.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: Stevea, novinku na august 2019 – Minecraft™ kováča a huska a tiež figúrky Creepera, kravy a netopiera.

 Počet dielikov 834, počet figúrok 3
 Pre deti od 8 rokov

70,21 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21149 Veľká figúrka Minecraft: Alex so sliepkou

LEGO® Minecraft 21149 Veľká figúrka Minecraft: Alex so sliepkou

LEGO® Minecraft 21149 Veľká figúrka Minecraft: Alex so sliepkou, výrobca LEGO. Stavaj si, hraj sa a vytváraj si impozantné výstavky s touto rozmanitou stavebnicou LEGO® Veľká figúrka Minecraft™: Alex so sliepkou!

 • Bav sa pri zostavovaní, hraní a vytváraní impozantných výstaviek Minecraft™ s touto štýlovou, ľahko zostaviteľnou stavebnicou s akčnou figúrkou LEGO® Veľká figúrka Minecraft: Alex so sliepkou.
 • Stláčaj páčku na Steveovom chrbte a tak zdvíhaj hore a púšťaj dole jej diamantový meč, vezmi sliepku a vydajte sa na nové dobrodružstvo v štýle Minecraft!
 • Keď budeš hotový(-á), daj Alex do štýlovej akčnej pózy, vystav si ju na podstavec a vdýchni tak svojej izbe čaro sveta Minecraft!
 • Pre ešte úžasnejší zážitok z hrania a výstavné kombinácie skombinuj túto hračku so stavebnicami LEGO® 21148 Veľká figúrka Minecraft: Steve s papagájom a 21150 Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom.
 • Každá zberateľská postavička veľkej figúrky LEGO® Minecraft™ je vybavená podstavcom na vystavenie.


Počet dielikov 160

Pre deti od 7 rokov

12,38 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »