Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Minecraft

Úvod LEGO® LEGO® Minecraft

Filter

Určené pre:
Cena:
7 75
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 21
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Minecraft 21162 Dobrodružstvo v tajge

LEGO® Minecraft 21162 Dobrodružstvo v tajge

LEGO® Minecraft 21162 Dobrodružstvo v tajge, výrobca LEGO. Deti si môžu stavať svoje vlastné dobrodružstvá so 4 obľúbenými postavičkami zo sveta Minecraft!

 • Zober sa na výlet naprieč mrazivým biómom tajgy! Postav si táborák na zahriatie, kým budeš odstreľovať pomocou TNT vzácne rudy. Cítiš hlad? Nazbieraj si lahodné červené bobule. Prichádza priateľská líška... a potom kostlivec! Pozri sa – je tu aj vlk na love! Priviaž ho ku kostlivcovi, poteší sa kostiam! Ako si poradíš s týmto kostnatým útočníkom? Budeš potrebovať svoj zlatý meč a Minecraft zručnosti.Vďaka typickým Minecraft™ znakom a figúrkam, ktoré si hráči môžu stavať, upravovať a tešiť sa z nich, táto LEGO® súprava plná zábavy láka deti preč od počítačov a prenáša dianie zo sveta Minecraft do reality!
 • Prebuďte u detí tvorivosť s Minecraft figúrkami Stevea, kostlivca, vlka a novinkou na január 2020 – líškou. Dá sa tu loziť po zasnežených kopcoch, zbierať červené bobule na jedenie a zakladať plápolajúci táborák na zahriatie, kým deti odstreľujú horninu na získanie vzácnej rudy v mrazivej tajge. Ale do akčného diania a dobrodružstiev čoskoro zasiahnu iné plány!
 • Preneste hráčov hry Minecraft do úplne novej dimenzie hry, v ktorej musia priložiť ruky k dielu!
 • Súpravy LEGO Minecraft prinášajú deťom možnosť nekonečného samostatného hrania. A vďaka autentickým Minecraft biómom a obľúbeným akčným figúrkam nebudú chcieť hračku odložiť!
 • Súčasťou sú 4 minifigúrky

Počet dielikov 74, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21160 Útok Illagerov

LEGO® Minecraft 21160 Útok Illagerov

LEGO® Minecraft 21160 Útok Illagerov, výrobca LEGO. Sprítomnite si akčné scény zo sveta Minecraft s LEGO kockami a figúrkami!

 • Pillageri besnia pod vedením kapitána Pillagerov. Je s ním aj Vindicator a Ravager, ktorých tlamy sa hrozivo otvárajú a zatvárajú – pozor, príliš sa nepribližuj! Pokús sa ochrániť dedinčanov pred útokom a ich trhovisko a plodiny pred zničením! Budeš potrebovať všetky svoje Minecraft™ zručnosti – len tak porazíš nepriateľských votrelcov a obludného hryzúceho Illagera!
 • Dobrodružstvo vo svete LEGO® Minecraft™ plné akčného diania. Nájdete tu inšpirujúce prostredia, štýlové doplnky a obľúbené postavičky z populárnej počítačovej hry. Keď tajomná Minecraft figúrka Kaia príde poraziť nepriateľských votrelcov, môže sa stať čokoľvek!
 • Súprava obsahuje 3 Minecraft prostredia – púštny dom s rovnou strechou, trhovisko a pole s plodinami – hráči si môžu súpravu ľubovoľne prestavovať a vytvárať tak nekonečné variácie hrania sa na postavy. Zábava môže pokračovať v interiéri oddelením strechy domu. Okrem priateľských dedinčanov sú tu aj novinky na január 2020 – Pillageri, Vindicator a celý rad zvierat a doplnkov, ako aj desivý hryzúci Ravager, proti ktorému sa treba postaviť! Je taký veľký, že sa na ňom môžu Minecraft figúrky aj voziť. Pozor na jeho otvárateľnú a zatvárateľnú tlamu!
 • Stavebnice v edícii LEGO Minecraft prinášajú deťom možnosť samostatného hrania aj hrania v skupine, ktoré môže trvať donekonečna.
 • Obsahuje 8 minifigúrok

Počet dielikov 761, počet figúrok 8

Pre deti od 8 rokov

61,94 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21159 Základňa Pillagerov

LEGO® Minecraft 21159 Základňa Pillagerov

LEGO® Minecraft 21159 Základňa Pillagerov, výrobca LEGO. Priprav sa, že sa budeš starať o najroztomilejšieho moba v svete Minecraft™!

 • Pillageri chytili do klietky jedného železného golema. Môže statočný Rytier ochrániť priateľa dedinčanov pred nepriateľskými mobmi? Je to len na tebe! Pomocou TNT nechaj klietku vybuchnúť a potom si priprav sekeru, treba zdolať Pillagerov. Ale kde sa skrývajú? V stane alebo na cvičisku lukostreľby? Pozri sa na ovcu!
 • Keď sú Pillageri porazení, prestavaj si model s 3 časťami pre nové dobrodružstvo!Preneste s touto súpravou z edície LEGO® Minecraft napínavú atmosféru sveta Minecraft™ z počítača do reálneho sveta. Hráči hry môžu praktickým spôsobom predvádzať dobrodružstvá nabité akciami s obľúbenými postavičkami zo sveta Minecraft – Pillagermi a postavičkou železného golema.
 • Pillageri, ktorí prichádzajú ako novinka na január 2020, majú svoje kuše. Chytili do pasce priateľského obra – železného golema. Ak chcete zvládnuť úspešnú záchrannú misiu pomocou hrdinskej figúrky rytiera, bude to chcieť zručnosť, vynaliezavosť a know-how zo sveta Minecraft.
 • Model obsahuje 3 rôzne formy. Deti si môžu medzi nimi voliť podľa danej výzvy a podľa toho si stavebnicu prestavať. Je vybavený príslušenstvom a funkciami – vrátane plne vybaveného stanu, 2 bábok na nacvičovanie lukostreľby a funkcie výbuchu TNT.
 • Stavebnice v edícii LEGO Minecraft prinášajú deťom možnosť samostatného hrania, ktoré môže trvať donekonečna. Najlepšou správou pre dospelých je, že stavebnice v edícii LEGO Minecraft sa skvelo hodia ako vianočný alebo narodeninový darček pre deti. A vďaka úžasným zostaviteľným figúrkam, ktoré prichádzajú ako novinka na január 2020, ich deti nebudú chcieť nikdy odložiť!
 • Obsahuje 7 minifigúrok

Počet dielikov 470, počet figúrok 7

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21158 Škôlka pre pandy

LEGO® Minecraft 21158 Škôlka pre pandy

LEGO® Minecraft 21158 Škôlka pre pandy, výrobca LEGO.Priprav sa, že sa budeš starať o najroztomilejšieho moba v svete Minecraft™!

 • Mama priniesla mláďa pandy do škôlky – a obaja sú plní života. Stoja, sedia, obzerajú sa dookola... väčšinou hľadajú jedlo! Našťastie je tu na jedenie veľa bambusov a Alex priniesla koláč a podelí sa s ním! Čas na zdriemnutie? Pomôž pandiemu mláďaťu vyliezť po rebríku na posteľ na streche. Táto praktická LEGO® súprava vnáša do tvojich Minecraft dobrodružstiev úplne nový rozmer!
 • Poznáte hráča hry Minecraft™, ktorý by sa rád staral o roztomilé figúrky pánd, ktoré pozná z počítačovej hry Minecraft? Tak teraz sa to dá! Stavebnica škôlky pre pandy od LEGO® Minecraft prenáša tieto dobrodružstvá do reality. Vďaka tomu môžu deti prežívať hranie vo svete Minecraft autentickým a praktickým spôsobom aj v skutočnom svete.
 • S touto stavebnicou si deti vytvárajú svoje vlastné príbehy vo svete Minecraft!
 • Deti vo veku od 7 rokov môžu pokračovať vo svojich online dobrodružstvách pri hre Minecraft v reálnom svete. Môžu sa starať o mláďa pandy a zabávať ho, pripraviť budovu škôlky a posteľ na streche, kde hravé medvieďa spí, a pripravovať jedlo pre všetkých. Pandy tu majú na ohrýzanie množstvo bambusov a Alex doniesla lahodne vyzerajúci koláč!
 • Vďaka roztomilým pandám vyzerá svet LEGO Minecraft ešte čarovnejšie! Najlepšou správou pre dospelých je, že táto stavebnica sa skvelo hodí ako vianočný alebo narodeninový darček pre deti. Súpravy LEGO Minecraft prinášajú deťom možnosť nekonečného samostatného hrania. A s polohovateľnými, rozkošnými pandami, ktoré prichádzajú ako novinka na január 2020, nebudú chcieť hru odložiť!
 • Obsahuje 4 minifigúrky

 Počet dielikov 236, počet figúrok 4
 Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21157 Veľká figúrka: Prasa a malé zombie

LEGO® Minecraft 21157 Veľká figúrka: Prasa a malé zombie

LEGO® Minecraft 21157 Veľká figúrka: Prasa a malé zombie, výrobca LEGO. Uži si Minecraft™ postavičky vo veľkom štýle!

 • Prenes najštýlovejšiu počítačovú hru do reálneho sveta s týmito postavičkami zo sveta Minecraft™: veľkou figúrkou prasaťa a malým zombiem! Tento malý postrach je rýchly a nebezpečný – a keď si osedlá prasa, môže sa stať čokoľvek! Daj hlavu a nohy prasaťa do želanej polohy, pohybuj hlavou, nohami a rukami malého zombieho... keď sa akcia skončí, budú sa ti úžasne vynímať v izbe popri ďalších postavičkách zo zbierky veľkých figúrok z edície LEGO® Minecraft.
 • Hráči hry Minecraft™ môžu preniesť napínavú atmosféru online hry do reálneho sveta s LEGO® Minecraft veľkou figúrkou prasaťa a malým zombiem. Táto rozsiahla súprava prináša inšpiráciu k nekonečnému samostatnému hraniu. Obsahuje aj štýlové dekorácie s motívom Minecraft, ktoré si deti určite rady vystavia vo svojej izbe!
 • Deti vo veku od 7 rokov budú rady pokračovať vo svojich Minecraft dobrodružstvách v reálnom svete. Prasa a malé zombie sú zostaviteľné a polohovateľné hračky. Sú navrhnuté tak, aby deťom prinášali zábavu plnú praktických činností zo sveta Minecraft, nech sú kdekoľvek. Roztomilá ružová hlava a nohy prasaťa sú pohyblivé, tak ako aj rozkošná hlava malého zombieho so zelenou tvárou spolu s nohami a rukami. Prasa dokonca ochotne nechá malého zombieho jazdiť na svojom chrbte!
 • Súpravy LEGO® Minecraft s veľkými figúrkami sú superštýlové, superzberateľské a – čo je najlepšia správa pre dospelých – skvelo sa hodia ako vianočné alebo narodeninové darčeky pre deti. Veľké figúrky sú väčšie, aby prinášali viac potešenia, a ponúkajú hráčom hry Minecraft možnosť, ako sa hrať praktickým a kreatívnym štýlom donekonečna!
 • Obsahuje 2 minifigúrky: Prasa a malé zombie

 Počet dielikov 200, počet figúrok 2
 Pre deti od 7 rokov

12,38 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21156 Veľká figúrka: Creeper™ a Ocelot

LEGO® Minecraft 21156 Veľká figúrka: Creeper™ a Ocelot

LEGO® Minecraft 21156 Veľká figúrka: Creeper™ a Ocelot, výrobca LEGO. Uži si Minecraft™ postavičky vo veľkom štýle!

 • Zastraší veľká figúrka Creepera bystrého Ocelota? Alebo odplaší žltý mob zelenú beštiu z dohľadu? Rozhodnutie je len na tebe! Pohybuj Creeperovými nohami a hlavou (neboj sa, nevybuchne!). Nastavuj Ocelotovi hlavu, nohy a chvost. Keď je po všetkom, veľká figúrka Creepera a Ocelot sa budú skvelo vynímať vystavené v tvojej izbe!
 • Deti si môžu užiť mnohoraké Minecraft™ dobrodružstvá prenesené do reálneho sveta s 2 zostaviteľnými postavičkami z obľúbenej videohry – veľkou figúrkou Creepera a Ocelotom. S touto hračkou z edície Minecraft majú deti postarané o hodiny samostatnej hry. Hodí sa tiež ako štýlová dekorácia do izby s motívom Minecraft!
 • Súpravy LEGO® Minecraft s veľkými figúrkami sú superštýlové, superzberateľské a – čo je najlepšia správa pre dospelých – skvelo sa hodia ako vianočné alebo narodeninové darčeky pre deti. Súpravy sú navrhnuté tak, aby deti dostali do rúk nekonečnú tvorivú hru. Majú extra veľkosť, aby prinášali viac potešenia, a posúvajú zábavu vo svete Minecraft do nepoznaných výšok!
 • Obsahuje 2 minifigúrky: Creeper™ a Ocelot

 Počet dielikov 208, počet figúrok 2
 Pre deti od 7 rokov

12,38 €
Vypredané
LEGO® Minecraft 21155 Baňa Creeperov

LEGO® Minecraft 21155 Baňa Creeperov

LEGO® Minecraft 21155 Baňa Creeperov, výrobca LEGO. Naskoč na banský vozík a vstúp do Bane Creeperov!

 

 • Pridal si sa ku kováčovi z edície Minecraft™ v bani plnej zlata hlboko v bióme Mesa. Kováčov prístrešok charakterizuje obrovská socha Creepera.
 • Obsahuje nákovu, vyhňu a zamknutú truhlicu s pokladom, avšak baňa zaplienená netopiermi je v ohrození! Ak chceš vstúpiť do bane osvetlenej pochodňami, vezmi svoj železný meč a diamantový krompáč a naskoč do banského vozíka. Vyhoď skalu do vzduchu a spriechodni koľajnicovú dráhu pomocou Minecraft výbušniny. Bojuj s Creeperom, skry sa vo vodopáde a vrhni sa do prekvapivého útoku na blúdiaceho huska! Použi obrovský zásobník v tvare Creepera a ulož si doň svoje vyťažené zlato. Keď s ťažbou skončíš, zatiahni páku a pošli ho priamo do pokladnice! Priprav sa na akciu plnú výbuchov s edíciou LEGO® Minecraft.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: Stevea, novinku na august 2019 – Minecraft™ kováča a huska a tiež figúrky Creepera, kravy a netopiera.

 Počet dielikov 834, počet figúrok 3
 Pre deti od 8 rokov

70,21 €
Vypredané
LEGO® Minecraft 21154 Most ohnivákov

LEGO® Minecraft 21154 Most ohnivákov

LEGO® Minecraft 21154 Most ohnivákov, výrobca LEGO. Ťaž, pestuj, stavaj a bojuj proti lietajúcemu ohnivákovi na Moste ohnivákov!

 

 • Nasaď si diamantové brnenie, vezmi diamantový meč a krompáč a zamier k Mostu ohnivákov.
 • Táto budova sa nachádza v ohnivom Podzemí. Pozor na nebezpečenstvo – môže tu byť žeravá láva, rútiace sa skaly a nepriateľské moby. Ťaž blok svetlitu, štrku a podzemného kremeňa, zbieraj huby a podzemné rastliny warty z piesku duší a na stojane na varenie elixírov vyrábaj liečivé elixíry dodávajúce silu. Potom bojuj proti desivému čarodejníkovi – wither kostlivcovi narábajúcemu s kamenným mečom a vyhni sa hrôzostrašným nízko letiacim ohnivákom s ich točiacimi sa žeravými tyčami, aby si mohol prejsť mostom a získať truhlicu plnú zlata a diamantov. Priprav sa na boj!
 • Obsahuje minifigúrku Alexa a čarodejníka – wither kostlivca, ako aj 2 figúrky ohnivákov s funkciou točenia žeravých tyčí.

 Počet dielikov 372, počet figúrok 4
 Pre deti od 8 rokov

33,04 €
Vypredané
LEGO® Minecraft 21153 Ovčia farma

LEGO® Minecraft 21153 Ovčia farma

LEGO® Minecraft 21153 Ovčia farma, výrobca LEGO. Staraj sa o Minecraft™ ovce a stavaj stavby z blokov z vlny na Ovčej farme!

 • Vezmi si nožnice a daj sa do práce na Ovčej farme. V stavebnici nájdeš brezu, plot a potôčik s nášľapnými kameňmi.
 • Pestuj pšenicu pre statok a kvety na farbivo na vlnu. Staraj sa o jahniatko z edície Minecraft™, strihaj zafarbené ovce a zbieraj stavebné bloky z vlny. Potom popusti uzdu svojej tvorivosti a postav si obrovskú ovcu, papagája, srdce alebo iné štýlové modely podľa vlastnej fantázie a skrášli nimi svoju farmu!
 • Užívaj si LEGO® Minecraft dobrodružstvá, pri ktorých si môžeš vyskúšať praktické zručnosti, s touto úžasnou stavebnicou LEGO Minecraft!
 • Obsahuje minifigúrku Stevea a tiež novinku na august 2019 – červenú a žltú figúrku jahniatka.

 Počet dielikov 260, počet figúrok 1
 Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
LEGO® Minecraft 21152 Dobrodružstvo na pirátskej lodi

LEGO® Minecraft 21152 Dobrodružstvo na pirátskej lodi

LEGO® Minecraft 21152 Dobrodružstvo na pirátskej lodi, výrobca LEGO. Zamier do sveta oceánu so súpravou LEGO® Minecraft™ Dobrodružstvo na pirátskej lodi!

 • Čo hovoríš na svoje nové štýlové Minecraft™ pirátske skiny? Pridaj sa k Alex pre vzrušujúce pirátske dobrodružstvá na ostrove lebiek vo svete Minecraft. Zostav si hrôzostrašnú pirátsku loď so zlatými detailmi, pirátskou zástavou, lodnou lávkou, delami a dokonca s roztomilým maznáčikom – papagájom! Nalož lodné delá a pomôž ochrániť korytnačku a jej vajcia pred potulujúcim sa zombiem. Potom vezmi svoju mapu a kompas, naskoč na loďku s veslami a namier si to na miesto pre rybárov. Alebo ťa možno priateľský delfín zavedie ku skrytému pokladu?
 • A keď budeš mať chuť na zmenu, jednoducho prerob túto modulárnu stavebnicu a vytvor si úžasnú tropickú pirátsku základňu!
 • Zostroj si hrôzostrašnú pirátsku loď so zlatými detailmi, pirátskou zástavou, lodnou lávkou, delami a roztomilým domácim papagájom! Táto súprava LEGO® Minecraft™ Dobrodružstvo na pirátskej lodi je vybavená funkciami a postavičkami, ktoré budú uvedené ako novinky v januári 2019 – ako minifigúrka s pirátskym skinom, delfín a korytnačka s 2 vajcami.
 • Umiestni zombieho na špeciálnu podložku, aby si dosiahol Minecraft efekt ostreľovania zombie a aby si zahnal nepriateľských mobov vystreľujúcimi delami na lodi.
 • Zabávaj sa na Minecraft pirátskych dobrodružstvách s touto praktickou súpravou LEGO® Minecraft. Jednoducho zamieňaj modulárne stavebné časti lode a vytvor tropickú pirátsku základňu a kombinuj ju s ďalšími súpravami a vytvor si tak jedinečný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje aj minifigúrku Alex.


Počet dielikov 386, počet figúrok 1

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
Vypredané
LEGO® Minecraft 21151 Záverečná bitka

LEGO® Minecraft 21151 Záverečná bitka

LEGO® Minecraft 21151 Záverečná bitka, výrobca LEGO. Staň sa Minecraft™ drakobijcom v súboji vo svete End!

 • Skontroluj svoje brnenie drakobijca, vezmi svoju ender perlu, elixír a čarovný luk a priprav sa na dobrodružnú výpravu k dimenzii sveta End bez dňa pre posledný Minecraft™ súboj! Vyhni sa letiacim ohnivým guliam od draka, poraz endermana, znič endový kryštál a potom znič ender draka a preukáž víťazstvo v súboji vo svete End!
 • Použi priložený kód na vykúpenie kože drakobijca v online hre Minecraft Bedrock Edition!
 • Pre ešte úžasnejší zážitok z hrania a výstavné kombinácie skombinuj tento model s inými stavebnicami a vytvor si svoj jedinečný svet LEGO Minecraft.
 • Obsahuje minifigúrku drakobijca, ktorá bude uvedená ako novinka v januári 2019, a taktiež ender draka a figúrku endermana.


Počet dielikov 222, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
LEGO® Minecraft 21150 Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom

LEGO® Minecraft 21150 Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom

LEGO® Minecraft 21150 Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom, výrobca LEGO. Vydes svojich kamarátov touto zväčšenou LEGO® Veľkou figúrkou Minecraft: kostra s pekelným slizom!

 • Bav sa pri zostavovaní, hraní a vytváraní štýlových výstaviek Minecraft™ s touto ľahko zostaviteľnou stavebnicou s akčnou figúrkou LEGO® Veľká figúrka Minecraft: kostra s pekelným slizom.
 • Vystreľuj šípy z luku kostry, nasadzuj jej a dávaj dole prilbu a terorizuj svet Overworld s poskakujúcim pekelným slizom!
 • Keď budeš hotový(-á), daj tohto notoricky známeho moba do desivej polohy a vystav ho na podstavec, aby si ho mohli prezrieť všetci tvoji kamaráti!
 • Pre ešte úžasnejší zážitok z hrania a výstavné kombinácie skombinuj túto hračku so stavebnicami LEGO® 21149 Veľká figúrka Minecraft: Alex so sliepkou a 21148 Veľká figúrka Minecraft: Steve s papagájom.
 • Každá zberateľská postavička veľkej figúrky LEGO® Minecraft™ je vybavená podstavcom na vystavenie.


Počet dielikov 142

Pre deti od 7 rokov

12,38 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »