Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Minecraft

Úvod LEGO® LEGO® Minecraft

Filter

Určené pre:
Cena:
11 108
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 16
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách

LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách

LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách, výrobca LEGO. Namier pod zem so stavebnicou LEGO® Minecraft Dobrodružstvo v skalách!


 • Vezmi si do rúk baterku a železný meč a pridaj sa k Alex a Stevovi, ktorí vyrážajú na nebezpečnú misiu na skaly Minecraft Overworld, s touto stavebnicou LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách!
 • Odtrhni si šťavnaté červené jablko a postupuj podľa značiek do netopiermi zamorenej jaskyne s otočným spawnerom jaskynného pavúka. Zostúp po rebríkoch a vyhni sa pavučinám počas boja s hrôzostrašným jaskynným pavúkom. Potom sa vydaj na ďalšie poschodie, kde sa potuluje Creeper a zombie číha v temnote. Odstreľ skalu s výbušninou a použi čakan na vykopanie obsidiánu a 7 typov rudy, ale dávaj si pozor na obrovské vajcia, z ktorých sa môžu vyliahnuť nepriateľské švehly!
 • Jednoducho vymeň modulárne diely a pretvor tento model alebo ho skombinuj s inými stavebnicami a vytvor si svoj jedinečný svet LEGO Minecraft.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: Steve a Alex plus figúrky Creepera, jaskynného pavúka, zombie, netopiera a 2 švehiel.


Počet dielikov 644, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

74,34 €
skladom
LEGO® Minecraft 21136 Pamätník v oceáne

LEGO® Minecraft 21136 Pamätník v oceáne

LEGO® Minecraft 21136 Pamätník v oceáne, výrobca Lego. Objav poklady Pamätníka v oceáne!

 

 • Pridaj sa k Alexovi v jaskyni, usuš mokré huby na peci, vezmi elixír dýchania pod vodou a priprav sa na nové podvodné dobrodružstvá vo svete Minecraft.
 • Obleč si svoje čarovné brnenie, vezmi si svoj čarovný meč a vyraz k Pamätníku v oceáne. Bojuj s ostnatým strážcom a mocným starším strážcom, ktorí obývajú a bránia túto obrovskú morskú pevnosť. Aktivuj funkciu sušenia morských húb, získaj prístup do labyrintu miestností a nájdi páku, ktorá otvára obrovskú sálu s pokladom plným zlatých blokov!
 • Súčasťou su minifigúrky : Steve a Alex. Navyše figúrky chobotnice, strážcu a staršieho strážcu.

Počet dielikov 1122, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

107,39 €
skladom
LEGO® Minecraft 21130 Podzemná železnica

LEGO® Minecraft 21130 Podzemná železnica

LEGO®  Minecraft 21130 Podzemná železnica, výrobca LEGO. Prevážaj sa podzemnou železnicou!
 • Podarilo sa ti postaviť železničný systém v nebezpečnom prostredí Podzemia. 

 • Obleč si svoje diamantové brnenie, vezmi si svoj diamantový krompáč a naskoč do banského vozíka. Stlač tlačidlo štart a vez sa dole po koľajniciach. 

 • Prejdi okolo nepriateľského prasacieho zombie s jeho zlatým mečom a vyhni sa poskakujúcim magmatickým kockám, aby si sa dostal až k podzemnej kremennej rude.  
 • Toto je každodenná práca hrdinu vo svete LEGO® Minecraft.
 • Obsahuje minifigúrku Stevea, navyše ešte zombie prasacieho muža, veľkú magmatickú kocku a malú magmatickú kocku.
Počet dielikov 387, počet figúrok 1
Pre deti od 8 rokov 
37,16 €
skladom
NovéLEGO® Minecraft 21146 Útok kostlivcov

LEGO® Minecraft 21146 Útok kostlivcov

LEGO® Minecraft 21146 Útok kostlivcov, výrobca LEGO. Priprav sa na útok kostlivcov!


 • Priprav sa na boj, prichádza LEGO® Minecraft 21146 Útok kostlivcov!
 • Došiel si na okraj lesa Minecraft a na obzore sa dvíha búrka. Zrazu sa v diaľke zjavil kostlivec na koni s čarovnou helmou a lukom a približuje sa s celou svojou armádou kostlivcov. Postav si prístrešok s pracovným stolom, posteľou a pecou a priprav sa na boj! Vyrob si kamenný meč, postav padacie dvierka, vďaka ktorým prekvapíš nepriateľských votrelcov. Potom schovaj úrodu, ostrihaj svoju červenú ovcu a čakaj na útok kostlivcov!
 • Obsahuje zostaviteľný 3-poschodový prístrešok s pracovným stolom, posteľou, pecou, truhlicou, plameňmi, plotom, úrodou, 2 rebríkmi a otváracími padacími dvierkami.
 • Súčasťou stavebnice je minifigúrka Steva plus figúrky červenej ovce, jazdca kostlivca a 2 kostlivcov.


Počet dielikov 457, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek

LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek

LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek, výrobca LEGO. Turnaj v LEGO® Minecraft Aréne lebiek sa môže začať!


 • Vezmi si do rúk zlatý meč alebo sekeru, zaujmi svoje miesto na pódiu a priprav sa na boj v stavebnici LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek!
 • Vyhni sa slizu vystreľujúcemu z lebky, preskoč bublajúcu lávu, poraz svojho protivníka a získaj cenu – zlaté jablko. Poraz Králika zabijaka a získaj liečivé elixíry. Vylez na lebku, kde získaš truhlicu s lukom a štítom.
 • Zaži dobrodružstvá vo svete LEGO® Minecraft naživo s touto úžasnou stavebnicou LEGO, ktorá obsahuje 2 minifigúrky hráčov so skvelými vzhľadmi Minecraft!
 • Skombinuj ju s inými stavebnicami a vytvor si svoj jedinečný svet LEGO Minecraft.
 • Zahŕňa zostaviteľnú LEGO® Minecraft Arénu lebiek s veľkou budovou v tvare lebky, lávou, zeleným a modrým pódiom pre hráčov, plošinou so zlatým jablkom a bleskovým vystreľovačom slizu.
 • Obsahuje 2 LEGO® Minecraft minifigúrky, každú s jedinečným vzhľadom Minecraft, plus figúrku Králika zabijaka.


Počet dielikov 198, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21144 Farmárska usadlosť

LEGO® Minecraft 21144 Farmárska usadlosť

LEGO®  Minecraft 21144 Farmárska usadlosť, výrobca LEGO. Vybuduj prekvitajúcu farmársku usadlosť!

 

 • Spoj sily s Alexom a postav si pri rieke úžasnú farmársku usadlosť s trstinovou strechou a útulným, dobre vybaveným interiérom. Zaveste spolu zástavky, aby ste nezabudli, kde ste zasadili mrkvu, pšenicu a cviklu, postavte ohrádku pre svoje prasiatko a označte veci na farme pomocou štítkov a nákov. Ochráň svoju úrodu pred hladnými králikmi, zbaľ seno pre somárika a prevážaj úrodu v bočných kapsách na oslíkovi. Dávaj však pozor na kostlivca, ktorý blúdi v okolí po zotmení!
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre mladých milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladaciu farmu Minecraft™ vrátane dvojposchodového domu s detailným interiérom, políčka mrkvy, pšenice a cvikly, ohrádky pre zvieratá a trávnaté a vodné oblasti.
 • Obsahuje 2 minifigúrky zo sveta LEGO® Minecraft: Steve a Alex, ako aj figúrky somárika, prasiatka, králika, mláďaťa králika a kostlivca.


Počet dielikov 549, počet figúrok 7
Pre deti od 8 rokov
49,56 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21143 Podzemná brána

LEGO® Minecraft 21143 Podzemná brána

LEGO®  Minecraft 21143 Podzemná brána, výrobca LEGO. Naskoč do banského vozíka a prejdi Podzemnou bránou!

 

 • Nasaď si svoju helmu, obleč brnenie a uchop svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a prejdi Podzemnou bránou. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnou malou magmatickou kockou a vyhni sa padajúcej láve v tejto divokej, ohnivej krajine. Bojuj so zúrivým, lietajúcim Blazeom a Ghastom, ktorý strieľa ohnivé gule, a ťaž glowstone, ktorý ti posvieti na cestu. Priprav sa na akciu!
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre mladých milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladacie prostredie Minecraft™ Podzemie s bránou, plameňmi, hubami a funkciou tečúcej lávy, ako aj banský vozík a koľajový systém so zákrutou.
 • Obsahuje minifigúrku Steva zo sveta LEGO® Minecraft™, navyše Blazea, malú magmatickú kocku a figúrku mláďaťa zombie prasacieho muža, ako aj figúrku Ghasta, ktorá strieľa disky s podobizňou ohnivej gule.


Počet dielikov 470, počet figúrok 5
Pre deti od 8 rokov
41,30 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21142 Iglu za polárnym kruhom

LEGO® Minecraft 21142 Iglu za polárnym kruhom

LEGO®  Minecraft 21142 Iglu za polárnym kruhom, výrobca LEGO. Vybuduj si základňu v Iglu za polárnym kruhom!

 

 • Objavil si iglu, pri ktorom blúdi ľadový medveď a jeho mláďa pátrajúc po jedle. Táto úžasná základňa obsahuje ruditovú pochodeň, útulnú posteľ, pracovný stôl a pec. Vezmi si svoj rybársky prút a ulov si dnešnú večeru z oceánu. Potom využi svoje staviteľské schopnosti z LEGO® Minecraft a zostav si vrhač šípov, ktorý ti pomôže ubrániť sa pred zatúlanou príšerou, číhajúcou v ľadovej, snehom pokrytej krajine.
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre mladých milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladacie iglu Minecraft™ v snehom pokrytej krajine so stromom, rastlinami a vodnou oblasťou s prvkami ľadových kociek a navyše dekoratívnu zástavu a vrhač šípov. Odstránením strechy iglu získaš prístup k bohate vybavenému interiéru so skladacou ruditovou pochodňou, posteľou, pracovným stolom a pecou.
 • Obsahuje minifigúrku Alexa zo sveta LEGO® Minecraft™ a navyše figúrku zatúlanej príšery, ľadového medveďa a jeho mláďaťa.


Počet dielikov 278, počet figúrok 4
Pre deti od 8 rokov
33,04 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie

LEGO® Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie

LEGO®  Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie, výrobca LEGO. No pozor! Do zombie jaskyne vstupuješ na vlastné riziko!

 

 • Nasaď si helmu, uchop svoj železný krompáč a vydaj sa na cestu do netopiermi zamorenej Jaskyne so zombie. Táto skladačka obsahuje aj rebrík a pec. Aktivuj funkciu dynamitu a odpáľ všetko, čo ti stojí v ceste. Bojuj proti zombie a bleskurýchlym zombie mláďatám. Ťaž uhlie, červený kameň, zlatú rudu a diamanty. Dávaj však pozor na padajúce skaly! Keď budeš hotový, doplň palivo lahodným koláčikom Minecraft. Priprav sa na intenzívnu akciu s LEGO® Minecraft!
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre mladých milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladaciu jaskyňu Minecraft™ s možnosťou odpálenia dynamitu, rebrík, pec, lávu a uhlie, červený kameň, zlatú rudu a diamantové prvky.
 • Obsahuje minifigúrku Steva z LEGO® Minecraft™ a navyše figúrky zombie, zombie mláďaťa a netopiera.


Počet dielikov 241, počet figúrok 4
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21140 Kurín

LEGO® Minecraft 21140 Kurín

LEGO®  Minecraft 21140 Kurín, výrobca LEGO. Uži si farmárske dobrodružstvá vo svete Minecraft s Kurínom!

 

 • Postav si dokonalý kurín z LEGO® Minecraft™ spolu s ohrádkou s otváracou bránkou, a úžasným vyvýšeným hniezdom, z ktorého sa vajíčka skotúľajú priamo do košíka. Prilákaj sliepky do ohrady pomocou zrna a skroť vlka pomocou kosti, aby strážil tvoj kŕdeľ, kým sa oň staráš. Zbieraj vajíčka a perie a uvar večeru na ohnisku.
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre mladých milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladacie prostredie kuracej farmy Minecraft™ s vyvýšeným hniezdom, z ktorého sa vajíčka skotúľajú priamo do košíka, a navyše dekoratívnu kuraciu zástavu, ohrádku s otváracou bránkou, ohnisko, ako aj vodnú a trávnatú oblasť s rastlinami.
 • Obsahuje minifigúrku Alexa zo sveta LEGO® Minecraft a navyše figúrku kuriatka a skroteného vlka, ako aj 2 figúrky sliepok.


Počet dielikov 198, počet figúrok 5
Pre deti od 7 rokov
16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21139 Podzemný súboj

LEGO® Minecraft 21139 Podzemný súboj

LEGO®  Minecraft 21139 Podzemný súboj, výrobca LEGO. Poraz nepriateľské monštrá v Podzemnom boji!
 • Obleč si svoje železné brnenie, uchop svoju čarovnú sekeru a vydaj sa do divokého Podzemia.Vyhni sa zombie prasaciemu mužovi a poraz kostlivca a malú magmatickú kocku. Odpáľ podsvetný kameň pomocou dynamitu a ťaž magmatické kocky. Je to každodenná práca hrdinu vo svete LEGO Minecraft!
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre milovníkov mimoriadne úspešnej video hry.
 • Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO.
 • Obsahuje skladacie podzemné prostredie zo sveta Minecraft so skladacími hubami a plameňmi a funkciu odpálenia dynamitu.
 • Zbrane zahŕňajú 2 meče a čarovnú sekeru. Obsahuje tiež Alexove železné brnenie.
 • Obsahuje minifigúrky Alexa a zombie prasacieho muža a navyše kostlivca a malú magmatickú kocku
Počet dielikov 84, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
12,38 €
Vypredané
NovéLEGO® Minecraft 21138 Melónová farma

LEGO® Minecraft 21138 Melónová farma

LEGO®  Minecraft 21138 Melónová farma, výrobca LEGO. Pestuj a obchoduj so svojou úrodou na Melónovej farme!
 • Zaves mrkvu na tyč, nastúp na svoje osedlané prasa a hor sa na Melónovú farmu! Pestuj mrkvu, melóny a zemiaky, zberaj úrodu a predaj plátok melóna dedinčanovi. Vyves svoju zástavu a uži si nekonečnú zábavu pri farmárčení. Dávaj si však veľký pozor! Číha na teba výbušný plazivý Creeper!
 • Zaži pútavé dobrodružstvá vo svete Minecraft™ s touto skladačkou LEGO® Minecraft navrhnutou pre milovníkov mimoriadne úspešnej video hry. Spojením tejto skladačky s inými modelmi LEGO Minecraft si môžeš vytvoriť svoj vlastný svet LEGO Minecraft!
 • Obsahuje skladacie prostredie melónovej farmy zo sveta Minecraft™ s dekoratívnou melónovou zástavou, úrodou a funkciou výbušného plazivého Creepera™.
 • Medzi doplnkami nájdeš truhlicu, 2 mrkvy, 2 melóny, 2 zemiaky a plátok melóna.
 • Obsahuje minifigúrku Steve, a ďalej prasa a Creepera.
Počet dielikov 69, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
12,38 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »