Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Minifigúrky

Úvod LEGO® LEGO® Minifigúrky

 


K stavebniciam LEGO neodmysliteľne patria aj LEGO Minifigures - minifigúrky, balené do "tajomných vrecúšok", alebo, ako sa na Slovensku hovorí, ako "mačka vo vreci". Figúrky prichádzajú na trh vždy v sérii po 16 kusov a sú inšpirované sériami stavebníc LEGA alebo inými pre deti zaujímavými postavičkami. Zbieraj figúrky LEGO a rozšír tak možnosti hrania!

 


 


 

Filter

:
Cena:
1 4
Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
LEGO Minifigúrky 71013, 16. séria

LEGO Minifigúrky 71013, 16. séria

LEGO Minifigúrky 71013, 16. séria, výrobca LEGO. Kolekcia LEGO minifigúrok sa stále rozrastá, 16. séria prináša 16 celkom nových špeciálnych figúrok.
  • Každá minifigúrka je uložená v „tajomnom vrecúšku“ s jedným či viacerými doplnkami a je doplnená stojanom a zberateľským letáčikom.
  • Zaži napínavé nové dobrodružstvá so 16. sériou LEGO minifigúrok. Kombináciou s ďalšími stavebnicami LEGO získaš ešte viac herných možností. 
  • 16. séria obsahuje: Púštneho bojovníka, Chlapca v obleku tučniaka, Ľadovú kráľovnú, Špióna, Chlapíka v obleku banána, Cestovateľa, Šampiónku v boxe, Strašidelného chlapca, Lúpežníka, Kygorgiu ženu, Roztopašného čertíka, Víťaza súťaže pre psov, Lenivého piráta, Opatrovateľku, fotografku divočiny a Mexického hudobníka.
  • Keďže figúrky sú zabalené ako "mačka vo vreci", nie je možné žiadať konkrétnu figúrku - nechaj sa prekvapiť!
  • Cena za jednu figúrku. 
Pre deti od 5 rokov 
2,53 €
Vypredané
LEGO Minifigúrky 71017 LEGO BATMAN VO FILME

LEGO Minifigúrky 71017 LEGO BATMAN VO FILME

LEGO Minifigúrky 71017 LEGO BATMAN VO FILME, výrobca LEGO. Pripoj sa do akcie s LEGO Minifigures - sériou z filmu LEGO BATMAN VO FILME.
  • Natáčaj si svoje vlastné scény nabité akciou pre film LEGO BATMAN VO FILME s touto úžasnou sadou minifigúrok z limitovanej edície, kde sa nachádza Batman zbožňujúci homáre, Eraser, Zodiac Master, Kráľ Tut, Ružová Batgirl, Dick Grayson, Orca, Rozprávkový Batman, Metalový Batman, Batman z Jaskynného klanu, Batman na dovolenke, Joker z ústavu Arkham Asylum, Kalkulator, Red Hood, Komisár Gordon, Barbara Gordon, March Harriet, Mím, Catman a sestra Harley Quinn. 
  • Každá z týchto krásne vyrobených figúrok je vybavená stojančekom a zberateľskou brožúrkou. 
  • Koho nájdeš vo svojom ďalšom „tajomnom“ vrecúšku?
  • Cena za jednu figúrku. 
Pre deti od 5 rokov 
3,30 €
Vypredané
Na stranu: produktov.