Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Movie 2

Úvod LEGO® LEGO® Movie 2

Filter

Určené pre:
Cena:
7 83
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 14
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel

LEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel

LEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddielvýrobca LEGO. Preskúmaj vesmír s LEGO® Bennyho vesmírnym oddielom a vesmírnou loďou!

 • Vydaj sa do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnym oddielom! Pristávaj na planétach s Bennyho vesmírnou loďou a rob prieskumy s lunárnou buginou. Spoj sa s Lennym, Jennym a Kennym cez Bennyho vysielačku. Odraz útok votrelcov s Jenninou zbraňou a hľadaj poklad s Kennyho detektorom kovov!
 • Spoj sily so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel a zaži zábavné dobrodružstvá v otvorenom vesmíre. Táto stavebnica nabitá akciami obsahuje hračku vesmírnej lode so sedadlom pre minifigúrku a lunárnou buginou s 2 sedadlami pre minifigúrky.
 • Hraj sa s touto hračkou pre deti na vesmírne motívy roly podľa scén z filmu LEGO PRÍBEH 2.
 • Táto hračka pre deti na vesmírne motívy obsahuje 4 minifigúrky z filmu LEGO® PRÍBEH 2, ktoré sú uvedené ako novinky v januári 2019: Bennyho, Lennyho, Jennyho a Kennyho.

Počet dielikov 68, počet figúrok 4

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj

LEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj

LEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na bojvýrobca LEGO. Zostav si Oceliaka vo forme krabieho robota a pripoj sa k Batmanovi na súboj!

 • Napochoduj do boja, aby si zachránil(-a) Apokalypsburg s Oceliakom vo forme krabieho robota a Batmanom! Ulož vnútorné orgány Oceliaka do robotovej truhlice na poklad. Pozoruj zo sťažňového koša s Maddoxom. Pomôž Batmanovi odraziť útok hviezdy, posaď sa na Batmanov trón a ukáž znak „Ste vítaní“!
 • Ponor sa do akcie proti hviezde so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj. Táto stavebnica na hranie nabitá akciami obsahuje piráta z LEGO PRÍBEHU Oceliaka vo forme krabieho robota so vstavanou hlavou LEGO minifigúrky Oceliaka a otvárateľnou truhlicou na poklad s prvkami Oceliakových vnútorných orgánov.
 • Ďalej obsahuje vyklápateľný sťažňový kôš s vlajkou a polohovateľné nohy a tiež Batmanov trón s nastaviteľným znakom „Ste vítaní“.
 • Táto štýlová stavebnica obsahuje 3 postavičky z filmu LEGO® PRÍBEH 2: minifiúrky Batmana a Maddoxa, ktoré sú uvedené ako novinky v januári 2019, a taktiež postavičku hviezdy zostavenú z kociek.

Počet dielikov 168, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!

LEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!

LEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!výrobca LEGO. Zostav Emmetov raketový dom 2 v 1!

 • Prestavaj Emmetov domov na raketu a potom zachráň Lucy so stavebnicou 2 v 1 Emmetov dom snov/záchranná raketa, tak ako vo filme LEGO® PRÍBEH 2! Otvor predné dvere domu a relaxuj v obývačke a kuchyni. Oddychuj s Unikitty ako bojovníčkou Kitty v podkroví. Potom preukáž svoje schopnosti majstra staviteľa a pretvor Emmetov dom na raketu. Odštartuj do vesmíru s Rexom Trúfalým, vypáľ z pružinových vystreľovačov a zachráň Lucy!
 • Ukáž, že si majster prestaviteľ so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70831 Emmetov dom snov/záchranná raketa! Táto stavebnica 2 v 1 obsahuje Emetov domov, ktorý sa dá prestaviť na raketu.
 • Otvor si hračku domu pre jednoduchú hru s interiérom. Obsahuje obývačku/kuchyňu a podkrovie s mnohými detailmi. Daj dole strechu, použi diely z vodojemu a barikády a vytvor raketu s pružinovými vystreľovačmi a nastaviteľnými motormi.
 • Obsahuje 5 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrku Lucy a minifigúrku Rexa Trúfalého a taktiež Emmetovho priateľa Kvietka (zostaveného z kociek) a zostaviteľnú figúrku Unikitty ako Bojovníčky Kitty s 2 rôznymi výrazmi tváre.

Počet dielikov 706, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov53,69 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!

LEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!

LEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!výrobca LEGO. Unikni hviezde a srdcu v únikovej bugine Emmeta a Lucy!

 • Uteč od hviezdy a srdca v únikovej bugine Emmeta a Lucy na motívy z filmu LEGO® PRÍBEH 2! Jazdi hladko po členitom teréne s obrovskými kolesami a odpružením. Zamier zbraňou so šípmi. Bojuj s nepriateľom s Lucyinou kušou a Sharkiriným páčidlom. Nechaj explodovať nádrže s palivom, ufujazdi preč a doveď tak misiu úteku do úspešného konca!
 • Uteč z nebezpečenstva v LEGO® PRÍBEH 2 70829 Únikovej bugine Emmeta a Lucy. Stavebnica obsahuje sedadlá pre 2 minifigúrky, otváracie dvere a kapotu, rozkladaciu zbraň so šípmi (nestrieľa) a odpruženie.
 • Táto zábavná stavebnica taktiež obsahuje zostaviteľnú podložku s funkciou explózie, 3 minifigúrky a 3 zostaviteľné figúrky – Oceliaka, hviezdy a srdca – so štýlovými zbraňami a doplnkami.
 • Obsahuje 6 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrky Lucy a Sharkiry a taktiež 3 figúrky zostavené z kociek: Oceliaka, hviezdu a srdce.
 • Skombinuj s Ultrakatty zo stavebnice 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy! a vytvor ultra únikovú buginu!

Počet dielikov 550, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobus

LEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobus

LEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobusvýrobca LEGO. Rozbehni párty na vyklápacom párty autobuse!

 • Pripoj sa k Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebemu a choďte na výlet na zábavnom vyklápacom párty autobuse! Umiestni Zebeho do kokpitu. Otvor strechu a bočné strany autobusu, rozlož reproduktory a disko guľu a párty sa môže začať! Daj si smoothie, zapni disko svetlá a potom predveď svoje tanečné čísla na rotujúcom tanečnom parkete!
 • Všetci naskočiť na 70828 Vyklápací párty autobus od LEGO® PRÍBEH 2! Užiješ si zábavu s Disco Kitty a kamarátmi.
 • Táto zábavná hračka obsahuje otvárateľný kokpit pre figúrku Zebeho, otvárateľnú strechu a bočné strany pre jednoduché hranie, rozkladacie reproduktory, kocku s LEGO svetlom na osvetlenie rotujúceho tanečného parketu a sklopnú disko guľu s priehľadnými prvkami.
 • Táto súprava podľa filmu LEGO PRÍBEH 2 obsahuje minifigúrku Disco Kitty, minifigúrky Tempo, Melody a Zebeho zostavenú z kociek.

Počet dielikov 1024, počet figúrok 2

Pre deti od 9 rokov

82,60 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!

LEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!

LEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!výrobca LEGO. Zostav si Ultrakatty a naskoč na šialene divokú jazdu s Lucy!

 • Vytvor tím s Ultrakatty a bojovníčkou Lucy z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a zachráňte spolu vydeseného Emmeta pred votrelcom! Ovládaj mocnú Ultrakatty a vytváraj rôzne výrazy tváre. Zamier na votrelca Lucyinou kušou... ale dávaj si pozor na jeho rozďavenú papuľu!
 • Vleť do súboja proti votrelcovi so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy! a zachráňte Emmeta.
 • Ultrakatty obsahuje kokpit pre minifigúrku, polohovateľnú hlavu, ktorá sa dá prerobiť na 3 rôzne výrazy tváre, a polohovateľný chvost a labky.
 • Táto úžasná stavebnica obsahuje minifigúrky Lucy a Emmeta a taktiež votrelca zostaveného z kociek s rozďavenou papuľou a rotujúcim okom, aby si si mohol(-a) stvárňovať akciami nabité scény z filmu LEGO PRÍBEH 2.
 • Skombinuj Ultrakatty so stavebnicou 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy a vytvor ultra únikovú buginu!

Počet dielikov 348, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Watevry

LEGO® Movie 2 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Watevry

LEGO® Movie 2 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Watevryvýrobca LEGO. Pretransformuj kráľovnú Watevru Wanabi do akejkoľvek formy!

 • Zostavuj a prestavuj kráľovnú Watevru Wanabi do množstva rôznych iných tvarov, presne tak ako vo filme LEGO® PRÍBEH 2! Vytvor si smutné violončelo, nahnevaného dinosaura, veselé autíčko a ďalšie. Vďaka svojej predstavivosti majstra staviteľa máš s touto stavebnicou pre kreatívnych staviteľov neobmedzené možnosti!
 • Zostavuj a prestavuj postavičku kráľovnej Watevry Wanabi so stavebnicou 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Watevry do 15 rôznych foriem podľa filmu LEGO® PRÍBEH 2!
 • Táto súprava pre kreatívnych staviteľov obsahuje návod na zostavenie jednotlivých verzií kráľovnej meniacej formy, od podráždenej sopky až po šťastného motýľa alebo farebnú raketu.
 • Táto všestranná stavebnica obsahuje tiež inšpiratívne nápady pre malých majstrov staviteľov, ako si vytvoriť svoje vlastné tvary..

Počet dielikov 455

Pre deti od 6 rokov37,16 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70824 Predstavujeme kráľovnú Watevru Wanabi

LEGO® Movie 2 70824 Predstavujeme kráľovnú Watevru Wanabi

LEGO® Movie 2 70824 Predstavujeme kráľovnú Watevru Wanabivýrobca LEGO. Zinscenuj stretnutie kráľovnej Watevry Wanabi vo forme koňa!

 • Zinscenuj prvé stretnutie kráľovnej Watevry Wanabi s Lucy! Ale rozpoznáš kráľovnú meniacu formy? Môžeš si myslieť, že Susan, s jej zlatými čašami, je kráľovná. Vlastne, kráľovná Watevra Wanabi sa zmenila na krásneho koňa! Prestavaj kráľovnú na hromadu kociek. A pomôžeš Lucy uniknúť od kráľovnej, sladkej Mayhem, Susan a Banarnara v tvare banánu?
 • Pripoj sa k Lucy a zinscenuj prvé stretnutie s kráľovnou Watevrou Wanabi meniacou formy s touto stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70824 Predstavujeme kráľovnú Watevru Wanabi. Táto zábavná stavebnica obsahuje kráľovnú Watevru Wanabi vo forme koňa s rotujúcim podstavcom a taktiež 4 zameniteľných dekorácií výrazov tváre, ktoré môžeš použiť, keď prestavíš kráľovnú meniacu formu do formy hromady kociek
 • Táto súprava podľa filmu LEGO MOVIE 2 tiež obsahuje zostaviteľnú postavičku Banarnara, minifigúrok – bábik sladkej Mayhem a Susan a taktiež minifigúrku Lucy.

Počet dielikov 115, počet figúrok 3

Pre deti od 6 rokov16,52 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70823 Emmetova trojkolka!

LEGO® Movie 2 70823 Emmetova trojkolka!

LEGO® Movie 2 70823 Emmetova trojkolka!výrobca LEGO. Zostav si Emmetovu trojkolku a riaď ju, aby si mohol uniknúť votrelcovi!

 • Vieš zastaviť inváziu votrelcov? Posuň svoje schopnosti majstrovského staviteľa do novej dimenzie a zahraj si scény z filmu LEGO® PRÍBEH 2 s Emmetovou trojkolkou! Natankuj na čerpacej stanici palivo do tejto extra vysokej trojkolky. Odpáľ disky kolies na votrelca pomocou katapultu. Potom naskoč do sedadla vodiča trojkolky a uteč!
 • Posuň svoje schopnosti majstrovského staviteľa na vyššiu úroveň so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70823 Emmetova trojkolka! Táto úžasná stavebnicová hračka obsahuje sedadlo pre minifigúrku, 3 vertikálne naskladané gumené pneumatiky a rozkladacie stabilizátory.
 • Obsahuje čerpaciu stanicu so zostaviteľným čerpadlom paliva, funkciou katapultu a miestom na parkovanie trojkolky
 • Súčasťou sú 2 postavičky z filmu LEGO PRÍBEH 2 – minifigúrka Emmeta a votrelca zostaveného z kociek s rozďavenou papuľou a rotujúcim kyklopským okom.

Počet dielikov 174, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

12,38 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70822 Najdrahší priatelia Unikitty!

LEGO® Movie 2 70822 Najdrahší priatelia Unikitty!

LEGO® Movie 2 70822 Najdrahší priatelia Unikitty!výrobca LEGO. Vychutnaj si sladkú zábavu s Unikitty a jej kamarátmi!

 • Zaži príjemný deň s Unikitty a jej kamarátmi zo sveta maškŕt – zmrzlinovým kornútkom a čokoládou! Zostav si tieto 3 zábavné postavičky z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a daj si nápoj a koláčik z čajového vozíka!
 • Vychutnajte si nápoj a občerstvenie so súpravou 70822 Najdrahší priatelia Unikitty podľa filmu LEGO® PRÍBEH 2 – NAJDRAHŠÍ, AKÝCH KEDY MALA!
 • Táto zábavná hračka pre deti obsahuje 3 zostaviteľné figúrky z filmu LEGO PRÍBEH 2 – Unikitty, zmrzlinový kornútok a čokoládu – a taktiež čajový vozík s doplnkovými prvkami čajovej kanvice, šálky na kávu a koláčikov – to všetko pre zážitky z tvorivej hry.

Počet dielikov 76

Pre deti od 5 rokov8,26 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70821 Emmetova a Bennyho dielňa „Postav a oprav“!

LEGO® Movie 2 70821 Emmetova a Bennyho dielňa „Postav a oprav“!

LEGO® Movie 2 70821 Emmetova a Bennyho dielňa „Postav a oprav“!výrobca LEGO. Nechajte vaše dieťa stavať, opravovať a lietať v Bennyho kozmickej lodi!

 • Pripravte sa zalietať si vo vesmíre s Emmetovou a Bennyho dielňou „Postav a oprav“! z filmu LEGO® PRÍBEH 2! Použite nástroje a opravte Bennyho kozmickú loď a Emmetovu únikovú buginu. Natankujte a naštartujte ich vozidlá. A keď objavíte nové planéty, hor sa preskúmať ich v kozmickej bugine!
 • Doprajte svojmu dieťaťu hviezdny zážitok so stavebnicou 70821 Emmetova a Bennyho dielňa „Postav a oprav“! z filmu LEGO® PRÍBEH 2. Táto bezpečná a náučná LEGO 4+ stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku a obsahuje Bennyho kozmickú LEGO loď s kokpitom pre minifigúrky, vyklápacími pomocnými raketami a odnímateľnou kozmickou buginou, Emmetovu únikovú buginu, ako aj špeciálnu podstavu na začatie stavania, ktorá umožňuje aj začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, na vlastnú päsť.
 • Súčasťou sú aj jednoduché inštrukcie na stavanie a hranie, ktoré pomôžu vášmu malému majstrovi-staviteľovi pochopiť účel návodov na stavanie a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO modelov.
 • Táto jednoduchá kozmonautská LEGO hračka obsahuje 2 minifigúrky, zostaviteľnú čerpaciu stanicu a vozík na nástroje s množstvom najrôznejších dielikov pre nekonečné možnosti hrania.

Počet dielikov 117, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70820 LEGO® Movie Maker

LEGO® Movie 2 70820 LEGO® Movie Maker

LEGO® Movie 2 70820 LEGO® Movie Makervýrobca LEGO. Staň sa filmovým režisérom so súpravou LEGO® Movie Maker!

 • Natoč si svoj vlastný úžasný film so stavebnicou LEGO® Movie Maker! Sprav si scénu pre film a zvoľ si pozadie – Apokalypsburg alebo Sestrión. Naplánuj si scény s Emmetom, Lucy, Rexom a ďalšími skvelými postavičkami. Priprav si rekvizity ako Emmetovu únikovú buginu a Rexovho výskumníka Rexplorer. Potom polož svoj smartfón na stojan na fotoaparát a vytvor si vlastnú úžasnú verziu LEGO PRÍBEHU 2!
 • Vytvor si svoj vlastný film so súpravou LEGO® PRÍBEH 2 70820 LEGO Movie Maker. Súprava obsahuje scénu pre film, stojan na fotoaparát v tvojom smartfóne a množstvo štýlových akčných rekvizít!
 • Scéna obsahuje rám s pojazdnými nastaviteľnými ramenami navrchu na držanie rekvizít, postavičiek a doplnkov a pohybovanie nimi, ďalej obojstranné pozadie s alternatívnymi scénami a taktiež podstavec so vstavanými pojazdmi na pohybovanie postavičkami. Upevni stojan na fotoaparát na ktorýkoľvek z 3 špeciálnych bodov na scéne pre rôzne uhly pohľadu a panoramatické pohyby fotoaparátu.
 • Táto súprava z filmu LEGO PRÍBEH 2 je tiež vybavená akčnými rekvizitami ako Emmetova úniková bugina a Rexov výskumník Rexplorer, 3 minifigúrkami, minifigúrkou – bábikou, 4 figúrkami zostavenými z kociek a figúrkou raptora – to všetko pre zážitky z tvorivej hry.

Počet dielikov 482, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »