Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Movie 2

Úvod LEGO® LEGO® Movie 2

Filter

Určené pre:
Cena:
7 133
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 19
Zobraziť stranu: 1 2 »
NovéLEGO® Movie 2 70849 Divoká Mayhem a jej stíhačka

LEGO® Movie 2 70849 Divoká Mayhem a jej stíhačka

LEGO® Movie 2 70849 Divoká Mayhem a jej stíhačkavýrobca LEGO. Je tu vesmírna loď vystreľujúca hviezdy pre fanúšikov filmu LEGO® PRÍBEH 2!

 • Priprav sa na súboj v stíhačke s Divoškou a Sladkou Mayhem z filmu LEGO® PRÍBEH 2! Naskoč si do dvojmiestneho kokpitu k Divoške a Sladkej Mayhem a vydajte sa do vesmíru. Vystreľuj disky v tvare hviezdy na nepriateľov a vypusti zo zadnej časti tejto LEGO stíhačky 3 Hviezdy. Potom sa zapoj do vesmírnej akcie s úžasnými postavičkami Emmeta a Rexa z filmu LEGO PRÍBEH 2!
 • Táto LEGO hračka stíhačky obsahuje 2 kokpity (pre Divošku a Sladkú Mayhem) a vystreľovač diskov v tvare hviezd. Súčasťou je aj funkcia vypúšťania „bômb“, pomocou ktorej sa dajú zo zadného priečinka vypustiť 3 figúrky Hviezd.
 • Táto LEGO® súprava obsahuje 3 minifigúrky: Divošku, Emmeta s Rexom a tiež minibábiku Sladkú Mayhem a 3 figúrky Hviezd zostavené z kociek.

Počet dielikov 405, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70848 Párty partia zo Sestrióna

LEGO® Movie 2 70848 Párty partia zo Sestrióna

LEGO® Movie 2 70848 Párty partia zo Sestriónavýrobca LEGO. Párty stavebnica plná zábavy pre fanúšikov filmu LEGO® PRÍBEH 2!

 • Priprav sa na poriadnu párty s Párty partiou zo Sestrióna! Ohúr oblečením ako LEGO® Unikitty vo forme Disco Kitty s jej boa z peria a okuliarmi v tvare hviezd Bennyho v hviezdnom oblaku.
 • Zostav si Oceliaka vo forme robota v tvare jednočlennej metalovej kapely s množstvom vstavaných prvkov hudobných nástrojov z LEGO kociek. Daj si smoothie s postavičkami z filmu LEGO PRÍBEH 2: Druhá časť. Potom predveď svoje pohyby na tanečnom parkete!
 • Táto súprava na motívy filmu LEGO® PRÍBEH 2 obsahuje novinku na august 2019 – minifigúrku Bennyho v hviezdnom oblaku a figúrku Unikitty zostavenú z kociek vo forme Disco Kitty.

Počet dielikov 196, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70839 Rextraloď

LEGO® Movie 2 70839 Rextraloď

LEGO® Movie 2 70839 Rextraloďvýrobca LEGO. Úžasná vesmírna loď z filmu LEGO® PRÍBEH 2™ pre deti, s ktorou sa môžu hrať na vesmírne misie!

 • Všetci na palubu! Vydávame sa za LEGO® vesmírnymi dobrodružstvami s Emmetom so strniskom a Rexom Trúfalým na vesmírnej lodi Rextraloď! Emmet, postava z filmu LEGO PRÍBEH 2™, si nechal narásť strnisko, aby vyzeral viac ako jeho kamarát vo veste. No bude sa mu páčiť cestovanie v Rexovej super úžasnej sci-fi vesmírnej lodi?
 • Nastúp s Rexom do kokpitu alebo sa bav s LEGO raptormi. S touto úžasnou LEGO stavebnicou a vesmírnou loďou z filmu LEGO PRÍBEH 2 budeš mať stále čo objavovať — len sa nezabudni pripraviť na útoky nepriateľov. Nabi pružinový vystreľovač na 6 rakiet a strieľaj!
 • Detská LEGO® stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Emmet so strniskom a Rex Trúfalý, mikrofigúrky Emmeta a Rexa a 5 figúrok mikroraptorov (3 metalízové, 2 tmavomodré).

Počet dielikov 1826, počet figúrok 9

Pre deti od 10 rokov

132,17 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70838 „Hrôzostrašný“ vesmírny palác kráľovnej Watevry

LEGO® Movie 2 70838 „Hrôzostrašný“ vesmírny palác kráľovnej Watevry

LEGO® Movie 2 70838 „Hrôzostrašný“ vesmírny palác kráľovnej Watevryvýrobca LEGO. Vymýšľaj si dobrodružstvá z iného sveta s vesmírnym palácom z filmu LEGO® PRÍBEH 2™!

 • Navečeraj sa so starým mládencom Batmanom a kráľovnou Watevrou Wanabi v tejto zábavnej stavebnici LEGO® „Hrôzostrašný“ vesmírny palác kráľovnej Watevry! Daj si smoothie a preskúmaj pult dídžeja. Spoznaj ďalšie pestrofarebné postavičky z filmu LEGO PRÍBEH 2™ ako Kornútok a vypusti do vesmíru Hviezdu a Srdcia v ich kapsuliach. Potom vzlietni s kráľovnou Watevrou Wanabi v jej super vesmírnej lodi a roztoč tým vrchol paláca!
 • Tento pestrofarebný LEGO palác má otočnú vrchnú časť s otváracou a odpojiteľnou vesmírnou loďou pre kráľovnú Watevru Wanabi, odnímateľné kapsule pre iné postavičky, bezpečnostnú miestnosť, podrobne prepracovanú jedáleň a dídžejský pult na kreatívne hranie.
 • LEGO® stavebnica paláca obsahuje 8 postáv z filmu LEGO PRÍBEH 2™: minifigúrku starého mládenca Batmana, figúrku minipostavičky Celesty a zostaviteľné figúrky kráľovnej Watevry Wanabi, Kornútka, Hviezdy, kráľovskej stráže a 2 Sŕdc.

Počet dielikov 997, počet figúrok 8

Pre deti od 9 rokov

90,86 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70837 Ligotavé a lesklé kúpele

LEGO® Movie 2 70837 Ligotavé a lesklé kúpele

LEGO® Movie 2 70837 Ligotavé a lesklé kúpelevýrobca LEGO. Ligotavé a lesklé kúpele sú plné prekvapení!

 • Pridaj sa k postavičkám z filmu LEGO® PRÍBEH 2™ – astronautovi Bennymu, Pobledlej Wyldstyle a Unikitty ako Len pokoj Kitty – v tejto pestrofarebnej stavebnici Ligotavé a lesklé kúpele! Vychutnaj si masáž od chobotnice Osmičky. Oddýchni si vo vírivke s Len pokoj Kitty. Pozri na nový účes Pobledlej Wyldstyle – každému sa páči okrem nej! Ale pozor – v Systar Systeme nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Vírivka má padacie dvere. Keď sa Baltazár premení na vampíra, radšej odtiaľ zmizni!
 • Zahŕňa pákou ovládanú otočnú stenu na zahranie Baltazárovej premeny na vampíra a vírivku s funkciou padacích dverí.
 • Táto detská LEGO® stavebnica obsahuje 8 postavičiek z filmu LEGO PRÍBEH 2™: minifigúrky Bennyho a Pobledlej Wyldstyle, figúrka minipostavičky Baltazára plus zostaviteľné LEGO figúrky Unikitty ako Len pokoj Kitty, Plamienky, Osmičky, Archimeda a vampíra Baltazára.

Počet dielikov 694, počet figúrok 8

Pre deti od 7 rokov

61,94 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel

LEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel

LEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddielvýrobca LEGO. Preskúmaj vesmír s LEGO® Bennyho vesmírnym oddielom a vesmírnou loďou!

 • Vydaj sa do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnym oddielom! Pristávaj na planétach s Bennyho vesmírnou loďou a rob prieskumy s lunárnou buginou. Spoj sa s Lennym, Jennym a Kennym cez Bennyho vysielačku. Odraz útok votrelcov s Jenninou zbraňou a hľadaj poklad s Kennyho detektorom kovov!
 • Spoj sily so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel a zaži zábavné dobrodružstvá v otvorenom vesmíre. Táto stavebnica nabitá akciami obsahuje hračku vesmírnej lode so sedadlom pre minifigúrku a lunárnou buginou s 2 sedadlami pre minifigúrky.
 • Hraj sa s touto hračkou pre deti na vesmírne motívy roly podľa scén z filmu LEGO PRÍBEH 2.
 • Táto hračka pre deti na vesmírne motívy obsahuje 4 minifigúrky z filmu LEGO® PRÍBEH 2, ktoré sú uvedené ako novinky v januári 2019: Bennyho, Lennyho, Jennyho a Kennyho.

Počet dielikov 68, počet figúrok 4

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj

LEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj

LEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na bojvýrobca LEGO. Zostav si Oceliaka vo forme krabieho robota a pripoj sa k Batmanovi na súboj!

 • Napochoduj do boja, aby si zachránil(-a) Apokalypsburg s Oceliakom vo forme krabieho robota a Batmanom! Ulož vnútorné orgány Oceliaka do robotovej truhlice na poklad. Pozoruj zo sťažňového koša s Maddoxom. Pomôž Batmanovi odraziť útok hviezdy, posaď sa na Batmanov trón a ukáž znak „Ste vítaní“!
 • Ponor sa do akcie proti hviezde so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj. Táto stavebnica na hranie nabitá akciami obsahuje piráta z LEGO PRÍBEHU Oceliaka vo forme krabieho robota so vstavanou hlavou LEGO minifigúrky Oceliaka a otvárateľnou truhlicou na poklad s prvkami Oceliakových vnútorných orgánov.
 • Ďalej obsahuje vyklápateľný sťažňový kôš s vlajkou a polohovateľné nohy a tiež Batmanov trón s nastaviteľným znakom „Ste vítaní“.
 • Táto štýlová stavebnica obsahuje 3 postavičky z filmu LEGO® PRÍBEH 2: minifiúrky Batmana a Maddoxa, ktoré sú uvedené ako novinky v januári 2019, a taktiež postavičku hviezdy zostavenú z kociek.

Počet dielikov 168, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!

LEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!

LEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!výrobca LEGO. Zostav Emmetov raketový dom 2 v 1!

 • Prestavaj Emmetov domov na raketu a potom zachráň Lucy so stavebnicou 2 v 1 Emmetov dom snov/záchranná raketa, tak ako vo filme LEGO® PRÍBEH 2! Otvor predné dvere domu a relaxuj v obývačke a kuchyni. Oddychuj s Unikitty ako bojovníčkou Kitty v podkroví. Potom preukáž svoje schopnosti majstra staviteľa a pretvor Emmetov dom na raketu. Odštartuj do vesmíru s Rexom Trúfalým, vypáľ z pružinových vystreľovačov a zachráň Lucy!
 • Ukáž, že si majster prestaviteľ so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70831 Emmetov dom snov/záchranná raketa! Táto stavebnica 2 v 1 obsahuje Emetov domov, ktorý sa dá prestaviť na raketu.
 • Otvor si hračku domu pre jednoduchú hru s interiérom. Obsahuje obývačku/kuchyňu a podkrovie s mnohými detailmi. Daj dole strechu, použi diely z vodojemu a barikády a vytvor raketu s pružinovými vystreľovačmi a nastaviteľnými motormi.
 • Obsahuje 5 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrku Lucy a minifigúrku Rexa Trúfalého a taktiež Emmetovho priateľa Kvietka (zostaveného z kociek) a zostaviteľnú figúrku Unikitty ako Bojovníčky Kitty s 2 rôznymi výrazmi tváre.

Počet dielikov 706, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov53,69 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70830 Hviezdna loď generálky Mayhem!

LEGO® Movie 2 70830 Hviezdna loď generálky Mayhem!

LEGO® Movie 2 70830 Hviezdna loď generálky Mayhem!výrobca LEGO. Hraj sa na vesmírnu naháňačku s hviezdnou loďou sladkej Mayhem!

 • Pomôž Emmetovi a Lucy uniknúť hviezdnej lodi sladkej Mayhem na motívy filmu LEGO® PRÍBEH 2! Pozor – sladká Mayhem vrhá na našich hrdinov lepidlo. Budú sa vedieť dvaja majstri stavitelia vyhnúť tomu, aby uviazli v tomto desivom vesmírnom väzení? Je to na tebe!
 • Pomôž Emmetovi a Lucy ujsť pred hviezdnou loďou, ktorá ich chce chytiť, so stavebnicou 70830 Hviezdna loď sladkej Mayhem na motívy filmu LEGO® PRÍBEH 2.
 • Stavebnica obsahuje otvárateľný kokpit pre minifigúrku alebo minifigúrku – bábiku, zasúvací podvozok, vystreľovač diskov, rolku so samolepkami a otvárateľnú väzenskú celu.
 • Obsahuje 5 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrku Lucy, ako aj minifigúrku – bábiku sladkej Mayhem a figúrky srdca a hviezdy zostavené z kociek.

Počet dielikov 502, počet figúrok 3

Pre deti od 9 rokov

61,94 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!

LEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!

LEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!výrobca LEGO. Unikni hviezde a srdcu v únikovej bugine Emmeta a Lucy!

 • Uteč od hviezdy a srdca v únikovej bugine Emmeta a Lucy na motívy z filmu LEGO® PRÍBEH 2! Jazdi hladko po členitom teréne s obrovskými kolesami a odpružením. Zamier zbraňou so šípmi. Bojuj s nepriateľom s Lucyinou kušou a Sharkiriným páčidlom. Nechaj explodovať nádrže s palivom, ufujazdi preč a doveď tak misiu úteku do úspešného konca!
 • Uteč z nebezpečenstva v LEGO® PRÍBEH 2 70829 Únikovej bugine Emmeta a Lucy. Stavebnica obsahuje sedadlá pre 2 minifigúrky, otváracie dvere a kapotu, rozkladaciu zbraň so šípmi (nestrieľa) a odpruženie.
 • Táto zábavná stavebnica taktiež obsahuje zostaviteľnú podložku s funkciou explózie, 3 minifigúrky a 3 zostaviteľné figúrky – Oceliaka, hviezdy a srdca – so štýlovými zbraňami a doplnkami.
 • Obsahuje 6 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrky Lucy a Sharkiry a taktiež 3 figúrky zostavené z kociek: Oceliaka, hviezdu a srdce.
 • Skombinuj s Ultrakatty zo stavebnice 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy! a vytvor ultra únikovú buginu!

Počet dielikov 550, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobus

LEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobus

LEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobusvýrobca LEGO. Rozbehni párty na vyklápacom párty autobuse!

 • Pripoj sa k Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebemu a choďte na výlet na zábavnom vyklápacom párty autobuse! Umiestni Zebeho do kokpitu. Otvor strechu a bočné strany autobusu, rozlož reproduktory a disko guľu a párty sa môže začať! Daj si smoothie, zapni disko svetlá a potom predveď svoje tanečné čísla na rotujúcom tanečnom parkete!
 • Všetci naskočiť na 70828 Vyklápací párty autobus od LEGO® PRÍBEH 2! Užiješ si zábavu s Disco Kitty a kamarátmi.
 • Táto zábavná hračka obsahuje otvárateľný kokpit pre figúrku Zebeho, otvárateľnú strechu a bočné strany pre jednoduché hranie, rozkladacie reproduktory, kocku s LEGO svetlom na osvetlenie rotujúceho tanečného parketu a sklopnú disko guľu s priehľadnými prvkami.
 • Táto súprava podľa filmu LEGO PRÍBEH 2 obsahuje minifigúrku Disco Kitty, minifigúrky Tempo, Melody a Zebeho zostavenú z kociek.

Počet dielikov 1024, počet figúrok 2

Pre deti od 9 rokov

82,60 €
Vypredané
NovéLEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!

LEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!

LEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!výrobca LEGO. Zostav si Ultrakatty a naskoč na šialene divokú jazdu s Lucy!

 • Vytvor tím s Ultrakatty a bojovníčkou Lucy z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a zachráňte spolu vydeseného Emmeta pred votrelcom! Ovládaj mocnú Ultrakatty a vytváraj rôzne výrazy tváre. Zamier na votrelca Lucyinou kušou... ale dávaj si pozor na jeho rozďavenú papuľu!
 • Vleť do súboja proti votrelcovi so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy! a zachráňte Emmeta.
 • Ultrakatty obsahuje kokpit pre minifigúrku, polohovateľnú hlavu, ktorá sa dá prerobiť na 3 rôzne výrazy tváre, a polohovateľný chvost a labky.
 • Táto úžasná stavebnica obsahuje minifigúrky Lucy a Emmeta a taktiež votrelca zostaveného z kociek s rozďavenou papuľou a rotujúcim okom, aby si si mohol(-a) stvárňovať akciami nabité scény z filmu LEGO PRÍBEH 2.
 • Skombinuj Ultrakatty so stavebnicou 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy a vytvor ultra únikovú buginu!

Počet dielikov 348, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »