Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® NINJAGO

Úvod LEGO® LEGO® NINJAGO

Filter

Určené pre:
Cena:
7 191
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 63
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »
NovéLEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj

LEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj

LEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj, výrobca LEGO. Začni bitku s nindža spinnerom Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj!

 • Priprav sa na výcvik Spinjitzu v plnej rýchlosti s úžasnou stavebnicou LEGO® NINJAGO® Kai vs. Samuraj! Vylepši zručnosti figúrky Nindžu ohňa s kuklou zakázaného Spinjitzu. Vlož nindžu a Snežného samuraja do ich LEGO NINJAGO spinnerov a úderom do odpaľovačov ich roztoč a vyšli do boja vo vysokej rýchlosti. Zaži extrémne živelnú akciu so spinnermi – vlož do odpaľovačov večný plameň alebo ohnivú guľu Kaia FS a ľadový kryštál alebo ľadový štít Snežného samuraja. Kto ako prvý prevrhne podstavec a zmocní sa zvitku zakázaného Spinjitzu? Táto LEGO stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže skús rôzne techniky a zvíťaz v súťažiach s kamarátmi!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje tornádové spinnery Kaia FS a Snežného samuraja. Do každého z nich sa zmestí jedna minifigúrka a každý z nich možno pripevniť k vlastnému jednoducho zostaviteľnému odpaľovaču spinnerov.
 • Obsahuje 2 nové minifigúrky na jún 2019: Kai FS (s vylepšenou kuklou) a Snežný samuraj.
Počet dielikov 164, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane

LEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane

LEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane, výrobca LEGO. Uži si cvičenie zacielenia na terč s nindža spinnerom Spinjitzu výcvik – Zane!

 • Rozviň svoje zručnosti vo výcviku Spinjitzu so spinnerom LEGO® NINJAGO® Zanea FS! Vylepši zručnosti figúrky Ľadového nindžu s kuklou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádového spinnera a úderom do odpaľovača ho roztoč vysokou rýchlosťou. Cieľom je zraziť výcvikovú figurínu, potom znovu nabiť odpaľovač hviezdicou a vrhnúť sa na ďalšie výzvy. Táto akčná LEGO stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže si vytvor vlastné vzrušujúce bitky so spinnermi s kamarátmi a dokáž, že si skutočný nindža!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje Zaneov tornádový spinner, do ktorého sa zmestí minifigúrka a ktorý možno pripevniť na jednoducho zostaviteľný spinner, zostaviteľnú výcvikovú figurínu ako cieľ a 2 hviezdice, ktoré možno tiež roztočiť a vrhnúť z odpaľovača.
 • Obsahuje novú minifigúrku Zanea FS na jún 2019 s vylepšenou kuklou.
Počet dielikov 63, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay

LEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay

LEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay, výrobca LEGO. Zacieľ nindža spinner Spinjitzu výcvik – Jay a vystreľ!

 • Precvičuj si Spinjitzu a zlepši svoje strelecké zručnosti s Jayom FS! Vylepši zručnosti figúrky Nindžu blesku s kuklou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádového spinnera a úderom do odpaľovača ho roztoč maximálnou rýchlosťou. Potom vystreľ pružinové rakety na točiaci sa spinner. Táto LEGO® stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže si vytvor vlastné vzrušujúce boje s LEGO NINJAGO® spinnerom proti kamarátom v rámci snahy stať sa legendou nindža!
 • Táto akčná stavebnica obsahuje Jayov tornádový spinner, do ktorého sa zmestí minifigúrka a ktorý možno pripevniť na jednoducho zostaviteľný odpaľovač spinnera, a streleckú základňu s 3 pružinovými raketami.
 • Obsahuje novú minifigúrku Jaya FS na jún 2019 s vylepšenou kuklou.
Počet dielikov 72, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára

LEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára

LEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára, výrobca LEGO. Zahraj sa na úžasné nindža bitky so stavebnicou ľadového hradu pre deti!

 
 • Spoj sa s LEGO® NINJAGO® hrdinami Lloydom FS, Coleom a Akitou a priprav sa na mrazivý boj na Hrade zabudnutého cisára! Pozor na obrovského Zakázaného ľadového draka, ktorý stráži hrad. Vyhni sa výstrelom z kuše ľadového hradu a pružinových vystreľovačov na ľadovej veži. Bojuj so zlým Generálom Vexom a jeho snežnými samurajmi a nenechaj sa uväzniť v ľadovom väzení! Vytvor Spinjitzu tornádo s Lloydom FS a odhaľ trón Ľadového cisára. Podarí sa ti zmocniť sa cisárovho zvitku zakázaného Spinjitzu a ukončiť treskúcu zimu v ríši Never-Realm?
 • Hrad zabudnutého cisára obsahuje trón Ľadového cisára s funkciou odhalenia trónu, 2 veže – 1 s vystreľovacou kušou— a samostatnú ľadovú vežu s pružinovým vystreľovačom a otváracím ľadovým väzením.
 • Stavebnica hradu obsahuje 7 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: Lloyd FS, Cole, Akita, Ľadový cisár, Generál Vex, Šermiar víchrice a Lukostrelec víchrice.
Počet dielikov 1218, počet figúrok 7

Pre deti od 9 rokov

81,78 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu

LEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu

LEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu, výrobca LEGO. Získaj 2 ďalšie LEGO® NINJAGO® vozidlá so stavebnicou Pozemná Odmena osudu!

 
 • Pridaj sa k NINJAGO® nindža akčným figúrkam Wua, Kaia, Jaya, Nye a Colea FS v ich úžasnej obrnenej mobilnej veliteľskej centrále – Pozemná Odmena osudu! Brázdi nindža vozidlom po piesočnatej púšti Desert of Doom a roztoč hviezdice. Vydaj sa do boja proti Aspheere a Pyrozmijám a strieľaj z dela a pružinových vystreľovačov. Odpoj letún a zaháj útok vystreľovačmi. Vezmi do rúk zbrane z Pozemnej Odmeny osudu a vyskoč na štvorkolku. Poraz Aspheeru a získaj späť mocný zvitok zakázaného Spinjitzu!
 • Mobilná nindža centrála má funkciu riadenia, 2 hviezdice, otočné strieľajúce delo, zaťahovateľný pružinový vystreľovač a ľahko dostupný prepracovaný interiér na inšpirovanie kreatívnej hry. Zaži ešte viac akcie – vzlietni s odnímateľným letúnom s kokpitom pre dve minifigúrky, vystreľovačmi a výklopnými pohonmi alebo posaď minifigúrku do štvorkolky.
 • Hracia súprava obsahuje 9 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: nindža akčné figúrky Wua, Kaia, Jaya, Nye a Colea FS plus Aspheeru, Chara, Pyroničiteľa a Pyrozabijaka.
Počet dielikov 1178, počet figúrok 9

Pre deti od 9 rokov

115,64 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot

LEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot

LEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot, výrobca LEGO. Deti si obľúbia hru na nindža boje s Lloydovým titanským robotom!

 
 • Vkroč do ríše LEGO® NINJAGO® Never-Realm s Lloydovým mocným titanským robotom a Zaneom FS! Postav sa armáde snežných samurajov Generála Vexa. Ale pozor – Vex má svoj mocný zvitok zakázaného Spinjitzu. Rozdrv snežného samuraja s hviezdicou a obrovskou katanou nindža robota. Odpoj letún, naskoč do kokpitu s Lloydom a vystreľ z pružinových vystreľovačov. Vytvor Spinjitzu tornádo so Zaneovým nindža spinnerom. Porazte spoločne nebezpečnú armádu!
 • Polohovateľný nindža robot pre deti obsahuje kokpit pre minifigúrku, ruku s funkciou uchopenia na držanie obrovskej katany, otočnú hviezdicu/štít a odnímateľný letún so sedadlom pre minifigúrku vodiča, nastaviteľnými krídlami a 2 pružinovými vystreľovačmi.
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Obsahuje 6 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: nindža akčné figúrky Lloyda a Zanea FS, Generál Vex, Šermiar víchrice, Lukostrelec víchrice a Bojovník víchrice.
Počet dielikov 876, počet figúrok 6

Pre deti od 9 rokov

61,94 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70673 Ninjakoptéra

LEGO® Ninjago 70673 Ninjakoptéra

LEGO® Ninjago 70673 Ninjakoptéra, výrobca LEGO. Štýlová ninjakoptéra pre deti, s ktorou sa môžu hrať na akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO®!

 
 • Zaleť do boja proti Generálovi Vexovi v zamrznutej ríši Never-Realm na úžasnej Zaneovej nindžakoptére! Roztoč vrtule a vystreľ z rýchlych vystreľovačov. Zaháj útok Spinjitzu s tornádovým spinnerom nindža bojovníka Jaya. Bojuj proti Generálovi Vexovi so Zaneovou katanou a hviezdicami.
 • V NINJAGO® svete nemajú Zane a Jay FS núdzu o akciu... Rovnako ako ty s touto výnimočnou LEGO® stavebnicou! Podarí sa ti uchmatnúť zvitok zakázaného Spinjitzu z rúk nebezpečného generála a zabrániť tak, aby sa stal ešte silnejším?
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Táto LEGO® NINJAGO stavebnica obsahuje 3 nové minifigúrky na jún 2019: Zane, Jay FS a Generál Vex.
Počet dielikov 361, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70671 Lloydova cesta

LEGO® Ninjago 70671 Lloydova cesta

LEGO® Ninjago 70671 Lloydova cesta, výrobca LEGO. Vzrušujúca stavebnica LEGO® NINJAGO pre deti, s ktorou sa môžu hrať na dobrodružstvá s Lloydom a jeho vlkom!

 
 • Nindroid si pripevnil na chrbát trysky a útočí na titánového Nindžu skokana, tak sa priprav, aby si mohol podniknúť protiútok! Odkry a vystreľ pružinové strely titánového Nindžu skokana a odpoj Zaneovo lietadlo, aby si sa mohol s Nindroidom stretnúť vo vzdušnom súboj.
 • Táto stavebnica s motívom bitky tiež zahŕňa zostaviteľný ľadový držiak s Lloydovým zlatým mečom.
 • Zo zbraní tu nájdeš horiacu pochodeň a striebornú katanu nindža minifigúrky Lloyda a ľadovú katanu Bojovníka víchrice.
 • Skombinuj tento model s LEGO® stavebnicami 70676 Lloydov titanský robot a 70678 Hrad zabudnutého cisára a zahraj sa na ešte viac dobrodružstiev s Lloydom v ríši Never-Realm.
 • Obsahuje 2 nové minifigúrky na jún 2019: Lloyd a Bojovník víchrice. Novinkou na jún 2019 je aj figúrka Lloydovho vlka.

   

Počet dielikov 81, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

12,38 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore

LEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore

LEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore, výrobca LEGO. Postav tréningové vybavenie v chráme a trénuj svoje nindža zručnosti s Kaiom a Nyou!

 
 • Priuč sa umeniu Spinjitzu s nindža bojovníkmi Kaiom a Nyou. Táto tréningová stavebnica obsahuje zostaviteľné miesto na nindža tréning s rotujúcim boxovacím vrecom, tréningové figuríny a ručnú podstavu na nindža súboje minifigúrok.
 • Zahraj si klasické scény z TV seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu s touto akčnou stavebnicou, ktorá obsahuje 2 minifigúrky, tréningové brnenie Samurai X a parádne pozlátené zbrane.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Kai a Nya.

   

Počet dielikov 122, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu

LEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu

LEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu, výrobca LEGO. Ži ako nindža v akčnom Chráme Spinjitzu!

 
 • Trénuj v Chráme Spinjitzu spolu s Wu, Jayom, Nyou, Zaneom, Coleom, Lloydom a Kai! Precvič svoje nindža zručnosti vďaka bojovým podstavám a miestam na Spinjitzu tréning točenia mečom a rezania ovocia. A nauč sa niečo o histórii NINJAGO® z Wuových obrázkov na stenách. Daj si ale pozor – Wyplash sa vkradol do Chrámu a ukradol Nunčaky bleskov!
 • Aktivuj pascu na sliepky a použi všetky svoje Spinjitzu zručnosti, aby si chytil generála Armády kostlivcov a ochránil Zlaté zbrane!
 • Táto akčná nindža stavebnica obsahuje všetky 4 zberateľské Zlaté zbrane – Meč ohňa, Nunčaky bleskov, Šurikany ľadu, Kosu zemetrasenia – ako aj 8 minifigúrok so zbraňami, aby si si mohol zinscenovať alebo pretvoriť klasické akčné scény z TV seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu.
 • Táto nindža hračka obsahuje 8 minifigúrok od LEGO® NINJAGO®: Wu, Jay, Nya, Zane, Cole, Lloyd, Kai a Wyplash.

   

Počet dielikov 1070, počet figúrok 8

Pre deti od 9 rokov

74,34 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70669 Coleov raziaci vrták

LEGO® Ninjago® 70669 Coleov raziaci vrták

LEGO® Ninjago® 70669 Coleov raziaci vrták, výrobca LEGO. Rozdrť Kamennú armádu pomocou Coleovho raziaceho vrtáka!

 
 • Premôž Kamennú armádu s Coleovým raziacim vrtákom od LEGO NINJAGO®! Šoféruj toto úžasné vozidlo a roztoč obrovský vrták. Vyhni sa veľkým mečom Obrovského kamenného bojovníka a zaútoč pomocou vystreľovačov.
 • Chráň Kaiovi chrbát v bitke proti Prieskumníkovi a Bojovníkovi kamennej armády. Podarí sa ti vyhrať bitku a získať naspäť Coleovu ukradnutú Zlatú zbraň – Kosu zemetrasenia?
 • Tento zostaviteľný nindža vrták obsahuje otvárací kokpit pre 2 minifigúrky, automatický otočný vrták, kolesá a 2 vystreľovače, zatiaľ čo polohovateľná akčná figúrka Obrovského kamenného bojovníka má 2 veľké meče.
 • Táto akčná nindža hračka obsahuje zberateľskú Zlatú zbraň – Nunčaky bleskov – so zostaviteľným hadím stojanom.
 • Súčasťou tejto stavebnica od LEGO® NINJAGO® sú 4 minifigúrky: Cole, Kai, Prieskumník kamennej armády a Bojovník kamennej armády.

   

Počet dielikov 587, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70668 Jayov búrkový letún

LEGO® Ninjago® 70668 Jayov búrkový letún

LEGO® Ninjago® 70668 Jayov búrkový letún, výrobca LEGO. Zamier na Hadích bojovníkov Jayovou bojovou stíhačkou!

 
 • Zapoj sa do súboja na strane nindža bojovníčky Nyi v bitke proti Hadím bojovníkom a získaj späť Jayove Nunčaky bleskov pomocou Jayovho búrkového letúna.
 • Táto zostaviteľná nindža stavebnica obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, pružinové vystreľovače, rozprestierateľné krídla a meče.
 • Táto akčná nindža hračka obsahuje zberateľskú Zlatú zbraň – Nunčaky bleskov – so zostaviteľným hadím stojanom.
 • Súčasťou stavebnice sú 4 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Jay, Nya, Pythor a Lasha.

   

Počet dielikov 490, počet figúrok 4

Pre deti od 9 rokov

33,04 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »