Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® NINJAGO

Úvod LEGO® LEGO® NINJAGO

Filter

Určené pre:
Cena:
7 191
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 63
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »
NovéLEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore

LEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore

LEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore, výrobca LEGO. Postav tréningové vybavenie v chráme a trénuj svoje nindža zručnosti s Kaiom a Nyou!

 
 • Priuč sa umeniu Spinjitzu s nindža bojovníkmi Kaiom a Nyou. Táto tréningová stavebnica obsahuje zostaviteľné miesto na nindža tréning s rotujúcim boxovacím vrecom, tréningové figuríny a ručnú podstavu na nindža súboje minifigúrok.
 • Zahraj si klasické scény z TV seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu s touto akčnou stavebnicou, ktorá obsahuje 2 minifigúrky, tréningové brnenie Samurai X a parádne pozlátené zbrane.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Kai a Nya.

   

Počet dielikov 122, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

8,26 €
skladom
​LEGO® Ninjago® Movie 70614 Blesková stíhačka

​LEGO® Ninjago® Movie 70614 Blesková stíhačka

LEGO® Ninjago® Movie 70614 Blesková stíhačka, výrobca LEGO. Predveď záchrannú akciu v Jayovej Bleskovej stíhačke!

 

 • Ponáhľaj sa oslobodiť Eda a Ednu od žraločej armády v super parádnej Bleskovej stíhačke!
 • Umiestni Jaya do kokpitu a pomocou rukoväte vlietni na scénu. Strieľaj z pružinového vystreľovača na žraločích vojakov a vyhni sa streľbe rýchleho krabieho vystreľovača.
 • Predveď hladké pristátie a osloboď Eda z krabieho zovretia. Odraz útok žraločích vojakov Jayovým cepom s bodcom a odvez Eda a Ednu do bezpečia!
 • Stíhačka má rukoväť pre ľahkú manipuláciu pri hraní a tiež maximálnu rýchlosť, naviac otvárací kokpit pre minifigúrku, pružinový vystreľovač a spúšťou aktivovateľný otáčací elektro-disk. Krab má pohyblivé nohy, chňapacie klepeto a rýchly vystreľovač so šiestimi nábojmi.
 • Súčasťou sady je 6 minifigúriek: Jay, Ed, Edna, Crusty, Medúza a bitkár zo žraločej armády.

   

Počet dielikov 876, počet figúrok 6

Pre deti od 9 rokov

49,56 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj

LEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj

LEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj, výrobca LEGO. Začni bitku s nindža spinnerom Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj!

 • Priprav sa na výcvik Spinjitzu v plnej rýchlosti s úžasnou stavebnicou LEGO® NINJAGO® Kai vs. Samuraj! Vylepši zručnosti figúrky Nindžu ohňa s kuklou zakázaného Spinjitzu. Vlož nindžu a Snežného samuraja do ich LEGO NINJAGO spinnerov a úderom do odpaľovačov ich roztoč a vyšli do boja vo vysokej rýchlosti. Zaži extrémne živelnú akciu so spinnermi – vlož do odpaľovačov večný plameň alebo ohnivú guľu Kaia FS a ľadový kryštál alebo ľadový štít Snežného samuraja. Kto ako prvý prevrhne podstavec a zmocní sa zvitku zakázaného Spinjitzu? Táto LEGO stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže skús rôzne techniky a zvíťaz v súťažiach s kamarátmi!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje tornádové spinnery Kaia FS a Snežného samuraja. Do každého z nich sa zmestí jedna minifigúrka a každý z nich možno pripevniť k vlastnému jednoducho zostaviteľnému odpaľovaču spinnerov.
 • Obsahuje 2 nové minifigúrky na jún 2019: Kai FS (s vylepšenou kuklou) a Snežný samuraj.
Počet dielikov 164, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane

LEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane

LEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane, výrobca LEGO. Uži si cvičenie zacielenia na terč s nindža spinnerom Spinjitzu výcvik – Zane!

 • Rozviň svoje zručnosti vo výcviku Spinjitzu so spinnerom LEGO® NINJAGO® Zanea FS! Vylepši zručnosti figúrky Ľadového nindžu s kuklou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádového spinnera a úderom do odpaľovača ho roztoč vysokou rýchlosťou. Cieľom je zraziť výcvikovú figurínu, potom znovu nabiť odpaľovač hviezdicou a vrhnúť sa na ďalšie výzvy. Táto akčná LEGO stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže si vytvor vlastné vzrušujúce bitky so spinnermi s kamarátmi a dokáž, že si skutočný nindža!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje Zaneov tornádový spinner, do ktorého sa zmestí minifigúrka a ktorý možno pripevniť na jednoducho zostaviteľný spinner, zostaviteľnú výcvikovú figurínu ako cieľ a 2 hviezdice, ktoré možno tiež roztočiť a vrhnúť z odpaľovača.
 • Obsahuje novú minifigúrku Zanea FS na jún 2019 s vylepšenou kuklou.
Počet dielikov 63, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay

LEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay

LEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay, výrobca LEGO. Zacieľ nindža spinner Spinjitzu výcvik – Jay a vystreľ!

 • Precvičuj si Spinjitzu a zlepši svoje strelecké zručnosti s Jayom FS! Vylepši zručnosti figúrky Nindžu blesku s kuklou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádového spinnera a úderom do odpaľovača ho roztoč maximálnou rýchlosťou. Potom vystreľ pružinové rakety na točiaci sa spinner. Táto LEGO® stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže si vytvor vlastné vzrušujúce boje s LEGO NINJAGO® spinnerom proti kamarátom v rámci snahy stať sa legendou nindža!
 • Táto akčná stavebnica obsahuje Jayov tornádový spinner, do ktorého sa zmestí minifigúrka a ktorý možno pripevniť na jednoducho zostaviteľný odpaľovač spinnera, a streleckú základňu s 3 pružinovými raketami.
 • Obsahuje novú minifigúrku Jaya FS na jún 2019 s vylepšenou kuklou.
Počet dielikov 72, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70681 Spinjitzu výcvik – Lloyd

LEGO® Ninjago 70681 Spinjitzu výcvik – Lloyd

LEGO® Ninjago 70681 Spinjitzu výcvik – Lloyd, výrobca LEGO. Prevrhni terče s nindža spinnerom Spinjitzu výcvik – Lloyd!

 
 • Zdokonaľ sa v Spinjitzu s Lloydom FS v LEGO® NINJAGO® svete s touto úžasnou stavebnicou! Vylepši zručnosti Zeleného nindžu Lloyda Garmadona s kuklou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádového spinnera a úderom do odpaľovača ho roztoč najvyššou rýchlosťou. Dokážeš zhodiť ľadové terče so strašidelnými pavúkmi a zlatým mečom na vrchu? Vytváraj si vlastné vzrušujúce výzvy vo výcviku Spinjitzu a súťaž s kamarátmi. Tento štýlový NINJAGO spinner nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže využi svoju kreativitu a dokáž, že si skutočný nindža!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje Lloydov tornádový spinner, do ktorého sa zmestí minifigúrka a ktorý možno pripevniť na jednoducho zostaviteľný odpaľovač, 3 ľadové terče s mečom a 2 pavúkmi.
 • Táto štýlová hračka pre deti obsahuje novú minifigúrku Lloyda FS na jún 2019 s vylepšenou kuklou.
Počet dielikov 70, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára

LEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára

LEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára, výrobca LEGO. Zahraj sa na úžasné nindža bitky so stavebnicou ľadového hradu pre deti!

 
 • Spoj sa s LEGO® NINJAGO® hrdinami Lloydom FS, Coleom a Akitou a priprav sa na mrazivý boj na Hrade zabudnutého cisára! Pozor na obrovského Zakázaného ľadového draka, ktorý stráži hrad. Vyhni sa výstrelom z kuše ľadového hradu a pružinových vystreľovačov na ľadovej veži. Bojuj so zlým Generálom Vexom a jeho snežnými samurajmi a nenechaj sa uväzniť v ľadovom väzení! Vytvor Spinjitzu tornádo s Lloydom FS a odhaľ trón Ľadového cisára. Podarí sa ti zmocniť sa cisárovho zvitku zakázaného Spinjitzu a ukončiť treskúcu zimu v ríši Never-Realm?
 • Hrad zabudnutého cisára obsahuje trón Ľadového cisára s funkciou odhalenia trónu, 2 veže – 1 s vystreľovacou kušou— a samostatnú ľadovú vežu s pružinovým vystreľovačom a otváracím ľadovým väzením.
 • Stavebnica hradu obsahuje 7 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: Lloyd FS, Cole, Akita, Ľadový cisár, Generál Vex, Šermiar víchrice a Lukostrelec víchrice.
Počet dielikov 1218, počet figúrok 7

Pre deti od 9 rokov

81,78 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu

LEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu

LEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu, výrobca LEGO. Získaj 2 ďalšie LEGO® NINJAGO® vozidlá so stavebnicou Pozemná Odmena osudu!

 
 • Pridaj sa k NINJAGO® nindža akčným figúrkam Wua, Kaia, Jaya, Nye a Colea FS v ich úžasnej obrnenej mobilnej veliteľskej centrále – Pozemná Odmena osudu! Brázdi nindža vozidlom po piesočnatej púšti Desert of Doom a roztoč hviezdice. Vydaj sa do boja proti Aspheere a Pyrozmijám a strieľaj z dela a pružinových vystreľovačov. Odpoj letún a zaháj útok vystreľovačmi. Vezmi do rúk zbrane z Pozemnej Odmeny osudu a vyskoč na štvorkolku. Poraz Aspheeru a získaj späť mocný zvitok zakázaného Spinjitzu!
 • Mobilná nindža centrála má funkciu riadenia, 2 hviezdice, otočné strieľajúce delo, zaťahovateľný pružinový vystreľovač a ľahko dostupný prepracovaný interiér na inšpirovanie kreatívnej hry. Zaži ešte viac akcie – vzlietni s odnímateľným letúnom s kokpitom pre dve minifigúrky, vystreľovačmi a výklopnými pohonmi alebo posaď minifigúrku do štvorkolky.
 • Hracia súprava obsahuje 9 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: nindža akčné figúrky Wua, Kaia, Jaya, Nye a Colea FS plus Aspheeru, Chara, Pyroničiteľa a Pyrozabijaka.
Počet dielikov 1178, počet figúrok 9

Pre deti od 9 rokov

115,64 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot

LEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot

LEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot, výrobca LEGO. Deti si obľúbia hru na nindža boje s Lloydovým titanským robotom!

 
 • Vkroč do ríše LEGO® NINJAGO® Never-Realm s Lloydovým mocným titanským robotom a Zaneom FS! Postav sa armáde snežných samurajov Generála Vexa. Ale pozor – Vex má svoj mocný zvitok zakázaného Spinjitzu. Rozdrv snežného samuraja s hviezdicou a obrovskou katanou nindža robota. Odpoj letún, naskoč do kokpitu s Lloydom a vystreľ z pružinových vystreľovačov. Vytvor Spinjitzu tornádo so Zaneovým nindža spinnerom. Porazte spoločne nebezpečnú armádu!
 • Polohovateľný nindža robot pre deti obsahuje kokpit pre minifigúrku, ruku s funkciou uchopenia na držanie obrovskej katany, otočnú hviezdicu/štít a odnímateľný letún so sedadlom pre minifigúrku vodiča, nastaviteľnými krídlami a 2 pružinovými vystreľovačmi.
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Obsahuje 6 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: nindža akčné figúrky Lloyda a Zanea FS, Generál Vex, Šermiar víchrice, Lukostrelec víchrice a Bojovník víchrice.
Počet dielikov 876, počet figúrok 6

Pre deti od 9 rokov

61,94 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70675 Katana 4x4

LEGO® Ninjago 70675 Katana 4x4

LEGO® Ninjago 70675 Katana 4x4, výrobca LEGO. Inšpirujte deti vo vytváraní NINJAGO® dobrodružstiev s nindža vozidlom 4x4, ktoré strieľa, vrhá hviezdice a demoluje!

 
 • Vypáľ to na púšti NINJAGO® Desert of Doom v Kaiovom nindža vozidle Katana 4x4 s touto vzrušujúcou LEGO® stavebnicou! Vystreľ z pružinových vystreľovačov na Chara a Pyrozmije. Zaútoč na nepriateľov s hviezdicami na nindža aute. Rozpútaj tornádový Spinjitzu boj s „nadupanou“ LEGO NINJAGO hrdinkou Nyou FS. Musíte poraziť tieto nebezpečné hady a získať zvitok zakázaného Spinjitzu!
 • Nindža vozidlo Katana 4x4 má otvárací kokpit pre minifigúrku, skryté rotujúce hviezdice s funkciou demolovania, 2 pružinové vystreľovače a otvárací priestor na uloženie zbraní.
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Obsahuje 5 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: Kai, Nya FS, Char, Pyrošvihač a Pyrozabijak.
Počet dielikov 450, počet figúrok 5

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70674 Ohnivý tesák

LEGO® Ninjago 70674 Ohnivý tesák

LEGO® Ninjago 70674 Ohnivý tesák, výrobca LEGO. Hadia hračka pre deti, ktoré sa s ňou môžu hrať na akčné nindža dobrodružstvá!

 
 • Pripoj sa ku Kaiovi FS vo vzrušujúcom nindža boji v NINJAGO® svete proti Ohnivému tesákovi, obrovskému hadovi šľahajúcemu oheň, hadej kúzelníčky Aspheery. Pozor na švihajúci a štrkajúci chvost Ohnivého tesáka. Vyhni sa strelám z vystreľovačov a vrhni sa do hadieho boja proti Pyrozmiji s Kaiovým nindža tornádovým spinnerom. Podarí sa ti dostať k Aspheere, ktorá sedí na svojom tróne, a získať späť mocný zvitok zakázaného Spinjitzu?
 • Had zo stavebnice vyzerá ako kobra a má trón pre minifigúrku, švihajúci a štrkajúci chvost s dvomi vystreľovačmi a reťaze na prichytenie minifigúrok.
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Táto štýlová hračka pre deti obsahuje 4 nové LEGO® NINJAGO® minifigúrky na jún 2019: Kai FS, Aspheera, Pyrozabijak a Pyroničiteľ.
Počet dielikov 463, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

37,16 €
Vypredané
NovéLEGO® Ninjago 70673 Ninjakoptéra

LEGO® Ninjago 70673 Ninjakoptéra

LEGO® Ninjago 70673 Ninjakoptéra, výrobca LEGO. Štýlová ninjakoptéra pre deti, s ktorou sa môžu hrať na akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO®!

 
 • Zaleť do boja proti Generálovi Vexovi v zamrznutej ríši Never-Realm na úžasnej Zaneovej nindžakoptére! Roztoč vrtule a vystreľ z rýchlych vystreľovačov. Zaháj útok Spinjitzu s tornádovým spinnerom nindža bojovníka Jaya. Bojuj proti Generálovi Vexovi so Zaneovou katanou a hviezdicami.
 • V NINJAGO® svete nemajú Zane a Jay FS núdzu o akciu... Rovnako ako ty s touto výnimočnou LEGO® stavebnicou! Podarí sa ti uchmatnúť zvitok zakázaného Spinjitzu z rúk nebezpečného generála a zabrániť tak, aby sa stal ešte silnejším?
 • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Táto LEGO® NINJAGO stavebnica obsahuje 3 nové minifigúrky na jún 2019: Zane, Jay FS a Generál Vex.
Počet dielikov 361, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »