Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® NINJAGO

Úvod LEGO® LEGO® NINJAGO

Filter

Určené pre:
Cena:
7 191
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 51
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »
NovéLEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore

LEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore

LEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore, výrobca LEGO. Postav tréningové vybavenie v chráme a trénuj svoje nindža zručnosti s Kaiom a Nyou!

 
 • Priuč sa umeniu Spinjitzu s nindža bojovníkmi Kaiom a Nyou. Táto tréningová stavebnica obsahuje zostaviteľné miesto na nindža tréning s rotujúcim boxovacím vrecom, tréningové figuríny a ručnú podstavu na nindža súboje minifigúrok.
 • Zahraj si klasické scény z TV seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu s touto akčnou stavebnicou, ktorá obsahuje 2 minifigúrky, tréningové brnenie Samurai X a parádne pozlátené zbrane.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Kai a Nya.

   

Počet dielikov 122, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu

LEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu

LEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu, výrobca LEGO. Ži ako nindža v akčnom Chráme Spinjitzu!

 
 • Trénuj v Chráme Spinjitzu spolu s Wu, Jayom, Nyou, Zaneom, Coleom, Lloydom a Kai! Precvič svoje nindža zručnosti vďaka bojovým podstavám a miestam na Spinjitzu tréning točenia mečom a rezania ovocia. A nauč sa niečo o histórii NINJAGO® z Wuových obrázkov na stenách. Daj si ale pozor – Wyplash sa vkradol do Chrámu a ukradol Nunčaky bleskov!
 • Aktivuj pascu na sliepky a použi všetky svoje Spinjitzu zručnosti, aby si chytil generála Armády kostlivcov a ochránil Zlaté zbrane!
 • Táto akčná nindža stavebnica obsahuje všetky 4 zberateľské Zlaté zbrane – Meč ohňa, Nunčaky bleskov, Šurikany ľadu, Kosu zemetrasenia – ako aj 8 minifigúrok so zbraňami, aby si si mohol zinscenovať alebo pretvoriť klasické akčné scény z TV seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu.
 • Táto nindža hračka obsahuje 8 minifigúrok od LEGO® NINJAGO®: Wu, Jay, Nya, Zane, Cole, Lloyd, Kai a Wyplash.

   

Počet dielikov 1070, počet figúrok 8

Pre deti od 9 rokov

74,34 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70669 Coleov raziaci vrták

LEGO® Ninjago® 70669 Coleov raziaci vrták

LEGO® Ninjago® 70669 Coleov raziaci vrták, výrobca LEGO. Rozdrť Kamennú armádu pomocou Coleovho raziaceho vrtáka!

 
 • Premôž Kamennú armádu s Coleovým raziacim vrtákom od LEGO NINJAGO®! Šoféruj toto úžasné vozidlo a roztoč obrovský vrták. Vyhni sa veľkým mečom Obrovského kamenného bojovníka a zaútoč pomocou vystreľovačov.
 • Chráň Kaiovi chrbát v bitke proti Prieskumníkovi a Bojovníkovi kamennej armády. Podarí sa ti vyhrať bitku a získať naspäť Coleovu ukradnutú Zlatú zbraň – Kosu zemetrasenia?
 • Tento zostaviteľný nindža vrták obsahuje otvárací kokpit pre 2 minifigúrky, automatický otočný vrták, kolesá a 2 vystreľovače, zatiaľ čo polohovateľná akčná figúrka Obrovského kamenného bojovníka má 2 veľké meče.
 • Táto akčná nindža hračka obsahuje zberateľskú Zlatú zbraň – Nunčaky bleskov – so zostaviteľným hadím stojanom.
 • Súčasťou tejto stavebnica od LEGO® NINJAGO® sú 4 minifigúrky: Cole, Kai, Prieskumník kamennej armády a Bojovník kamennej armády.

   

Počet dielikov 587, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70668 Jayov búrkový letún

LEGO® Ninjago® 70668 Jayov búrkový letún

LEGO® Ninjago® 70668 Jayov búrkový letún, výrobca LEGO. Zamier na Hadích bojovníkov Jayovou bojovou stíhačkou!

 
 • Zapoj sa do súboja na strane nindža bojovníčky Nyi v bitke proti Hadím bojovníkom a získaj späť Jayove Nunčaky bleskov pomocou Jayovho búrkového letúna.
 • Táto zostaviteľná nindža stavebnica obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, pružinové vystreľovače, rozprestierateľné krídla a meče.
 • Táto akčná nindža hračka obsahuje zberateľskú Zlatú zbraň – Nunčaky bleskov – so zostaviteľným hadím stojanom.
 • Súčasťou stavebnice sú 4 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Jay, Nya, Pythor a Lasha.

   

Počet dielikov 490, počet figúrok 4

Pre deti od 9 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70667 Kaiova ozbrojená motorka a Zanov snežný skúter

LEGO® Ninjago® 70667 Kaiova ozbrojená motorka a Zanov snežný skúter

LEGO® Ninjago® 70667 Kaiova ozbrojená motorka a Zanov snežný skúter, výrobca LEGO. Premôž Hadích bojovníkov pomocou živelného snežného skútra a motorky!

 
 • Ponáhľaj sa do bitky a získaj späť Meč ohňa pomocou Kaiovej ozbrojenej motorky a Zanovho živelného snežného skútra! Daj si ale pozor – Lasha a Spitta nastavili pasce a majú krabicu s dynamitom!
 • Uhni sa alebo preskoč ponad reťaz na druhú stranu cesty. Vystrč zlaté meče na Kaiovej živelnej motorke. Použi vystreľovače na živelnom snežnom skútri a zmraz predmety pomocou Šurikanov ľadu. Potom vytvor tornádo a poraz Hadov v rozhodujúcej bitke Spinjitzu!
 • Súčasťou stavebnice sú 4 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Kai, Zane, Lasha a Spitta.

   

Počet dielikov 376, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70666 Zlatý drak

LEGO® Ninjago® 70666 Zlatý drak

LEGO® Ninjago® 70666 Zlatý drak, výrobca LEGO. Postav Zlatého draka a poleť do Konečnej bitky spolu s Lloydom!

 
 • Vleť do Konečnej bitky proti zlému Overlordovi so Zlatým nindžom Lloydom na jeho Zlatom drakovi! Pozor na kušu Prieskumníka kamennej armády a Overlordovu kopiju.
 • Zaútoč pomocou ostria na krídlach a mečov na chvoste. Potom prekvap nepriateľa útokom z vystreľovača v dračích ústach. Použi Zlatú silu Majstra Spinjitzu a vyhrajte spolu tento epický súboj!
 • Súčasťou tejto akčnej hračky od LEGO® NINJAGO® Legacy sú 3 minifigúrky: Zlatý nindža Lloyd, Overlord a Prieskumník kamennej armády.

   

Počet dielikov 171, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70665 Samurajský robot

LEGO® Ninjago® 70665 Samurajský robot

LEGO® Ninjago® 70665 Samurajský robot, výrobca LEGO. Postav Samurajského robota so samurajskou bojovníčkou Nyou!

 
 • Riaď úžasného Samurajského robota s Nyou zamaskovanou za Samurai X! Uhni sa Krunchovým útokom mečom a Nuckalovej sekere z kosti. Bojuj pomocou robotovej obrovskej katany a dvojitej katany. Použi vystreľovač a poraz generálov Armády kostlivcov!
 • Tento polohovateľný Samurajský robot obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, 2 vystreľovače, polohovateľné ruky a nohy, veľkú katanu a dvojitú katanu.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Nya (prezlečená za Samurai X), Krunch a Nuckal.

   

Počet dielikov 154, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

12,38 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon

LEGO® Ninjago® 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon

LEGO® Ninjago® 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon, výrobca LEGO. Duel o víťazstvo v umení Spinjitzu s nindžovskými spinnermi Lloyda a Lorda Garmadona!

 
 • Zinscenuj súboj medzi dobrým synom a zlým otcom s LEGO® NINJAGO® 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
 • Táto nindžovská stavebnica obsahuje Spinjitzu spinner Tornádo energie Zeleného nindžu Lloyda a Spinjitzu Tornádo ničivej sily Lorda Garmadona s novinkami, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
 • Skúšaj rôzne techniky s týmito štýlovými NINJAGO spinnermi, vytváraj si vlastné výzvy v umení Spinjitzu a súťaž so svojimi kamarátmi – možnosti sú nekonečné.
 • Táto súprava LEGO NINJAGO obsahuje minifigúrky Lloyda a Lorda Garmadona s katanami a taktiež 6 zostaviteľných stojanov na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.
 • Skombinuj túto stavebnicu so stavebnicami LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole a 70663 Spinjitzu Nya a Wu pre vzrušujúce rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu.
 • Obsahuje minifigúrky Lloyda a Lorda Garmadona od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.

   

Počet dielikov 208, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70663 Spinjitzu Nya a Wu

LEGO® Ninjago® 70663 Spinjitzu Nya a Wu

LEGO® Ninjago® 70663 Spinjitzu Nya a Wu, výrobca LEGO. Vytváraj Spinjitzu tornáda s NINJAGO spinnermi Spinjitzu Nyou a Wuom!

 
 • Vytvor tím so Spinjitzu Nyou a Wuom a roztoč spinnerovú búrku! Umiestni minifigúrku Nye od LEGO® NINJAGO® do jej Spinjitzu spinnera Tornádo vody a minifigúrku Wua do jeho vlastného Spinjitzu tornádo spinnera, zvoľ si režim útoku, obrany alebo rýchlosti a roztoč to so spinnerom!
 • Skúšaj nové techniky, dávaj si vlastné Spinjitzu výzvy a hraj sa na súboje so svojimi kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá a nekladú sa žiadne medze. Buď teda tvorivý a posuň hranice umenia Spinjitzu!
 • Táto nindžovská stavebnica obsahuje Nyin Spinjitzu spinner Tornádo vody a Wuov Spinjitzu tornádo spinner s novinkami, ktoré sú uvedené v januári 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
 • Pre vzrušujúce rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu skombinuj túto stavebnicu so stavebnicami LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole a 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
 • Obsahuje minifigúrky Nye a Wua od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.

   

Počet dielikov 227, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70662 Spinjitzu Cole

LEGO® Ninjago® 70662 Spinjitzu Cole

LEGO® Ninjago® 70662 Spinjitzu Cole, výrobca LEGO. Rozpútaj tornádo so spinnerom Spinjitzu Colea od LEGO® NINJAGO®!

 
 • Hraj sa so Spinjitzu Coleom tak, že sa bude triasť zem! Umiestni minifigúrku Colea od LEGO® NINJAGO® do jeho Spinjitzu spinnera Tornádo zeme, zvoľ si režim útoku, obrany alebo rýchlosti a roztoč to so spinnerom.
 • Skúšaj nové techniky, dávaj si vlastné Spinjitzu výzvy a hraj sa na súboje so svojimi kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá a nekladú sa žiadne medze. Buď teda tvorivý a preukáž, že si nindžovská legenda!
 • Táto úžasná nindžovská stavebnica obsahuje Coleov Spinjitzu spinner Tornádo zeme s novinkami, ktoré sú uvedené od januára 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
 • Pre vzrušujúce LEGO rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu skombinuj túto stavebnicu LEGO® NINJAGO® Spinjitzu Cole so stavebnicami 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
 • Obsahuje minifigúrku Colea od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.

   

Počet dielikov 117, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70661 Spinjitzu Zane

LEGO® Ninjago® 70661 Spinjitzu Zane

LEGO® Ninjago® 70661 Spinjitzu Zane, výrobca LEGO. Vytvor tornádo ľadu so spinnerom Spinjitzu Zanea od LEGO® NINJAGO®!

 
 • Predveď ľadovo chladné nindžovské zručnosti so Spinjitzu Zaneom! Umiestni minifigúrku Zanea od LEGO® NINJAGO® do jeho Spinjitzu spinnera Tornádo ľadu, zvoľ si režim útoku, obrany alebo rýchlosti a roztoč to so spinnerom.
 • Skúšaj nové techniky, dávaj si vlastné Spinjitzu výzvy a hraj sa na súboje so svojimi kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá a nekladú sa žiadne medze. Buď teda tvorivý a preukáž, že si skutočný majster umenia Spinjitzu!
 • LEGO® NINJAGO® spinner Tornádo ľadu Spinjitzu Zanea obsahuje novinky, ktoré sú uvedené v januári 2019 – prvok spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
 • Pre vzrušujúce rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu skombinuj túto stavebnicu LEGO® NINJAGO® Spinjitzu Zane so stavebnicami 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70662 Spinjitzu Cole, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
 • Obsahuje minifigúrku Zanea od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.

   

Počet dielikov 109, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70660 Spinjitzu Jay

LEGO® Ninjago® 70660 Spinjitzu Jay

LEGO® Ninjago® 70660 Spinjitzu Jay, výrobca LEGO. Vytvor tornádo bleskov so spinnerom Spinjitzu Jaya od LEGO® NINJAGO®!

 
 • Buď nindžom so Spinjitzu Jayom! Umiestni minifigúrku Jaya od LEGO® NINJAGO® do jeho Spinjitzu spinnera Tornádo bleskov, zvoľ si režim útoku, obrany alebo rýchlosti a roztoč to so spinnerom.
 • Skúšaj nové techniky, dávaj si vlastné Spinjitzu výzvy a hraj sa na súboje so svojimi kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá a nekladú sa žiadne medze. Buď teda tvorivý a preukáž, že si najvyšší majster umenia Spinjitzu!
 • LEGO® NINJAGO® spinner Tornádo bleskov Spinjitzu Jaya obsahuje novinky, ktoré sú uvedené v januári 2019 – prvok spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
 • Skombinuj túto stavebnicu so stavebnicami LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
 • Obsahuje minifigúrku Jaya od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.

   

Počet dielikov 97, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 5 »