Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® NINJAGO

Úvod LEGO® LEGO® NINJAGO

Filter

Určené pre:
Cena:
7 191
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 63
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »
NovéLEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj

LEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj

LEGO® Ninjago 70684 Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj, výrobca LEGO. Začni bitku s nindža spinnerom Spinjitzu výcvik – Kai vs. Samuraj!

 • Priprav sa na výcvik Spinjitzu v plnej rýchlosti s úžasnou stavebnicou LEGO® NINJAGO® Kai vs. Samuraj! Vylepši zručnosti figúrky Nindžu ohňa s kuklou zakázaného Spinjitzu. Vlož nindžu a Snežného samuraja do ich LEGO NINJAGO spinnerov a úderom do odpaľovačov ich roztoč a vyšli do boja vo vysokej rýchlosti. Zaži extrémne živelnú akciu so spinnermi – vlož do odpaľovačov večný plameň alebo ohnivú guľu Kaia FS a ľadový kryštál alebo ľadový štít Snežného samuraja. Kto ako prvý prevrhne podstavec a zmocní sa zvitku zakázaného Spinjitzu? Táto LEGO stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže skús rôzne techniky a zvíťaz v súťažiach s kamarátmi!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje tornádové spinnery Kaia FS a Snežného samuraja. Do každého z nich sa zmestí jedna minifigúrka a každý z nich možno pripevniť k vlastnému jednoducho zostaviteľnému odpaľovaču spinnerov.
 • Obsahuje 2 nové minifigúrky na jún 2019: Kai FS (s vylepšenou kuklou) a Snežný samuraj.
Počet dielikov 164, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane

LEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane

LEGO® Ninjago 70683 Spinjitzu výcvik – Zane, výrobca LEGO. Uži si cvičenie zacielenia na terč s nindža spinnerom Spinjitzu výcvik – Zane!

 • Rozviň svoje zručnosti vo výcviku Spinjitzu so spinnerom LEGO® NINJAGO® Zanea FS! Vylepši zručnosti figúrky Ľadového nindžu s kuklou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádového spinnera a úderom do odpaľovača ho roztoč vysokou rýchlosťou. Cieľom je zraziť výcvikovú figurínu, potom znovu nabiť odpaľovač hviezdicou a vrhnúť sa na ďalšie výzvy. Táto akčná LEGO stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže si vytvor vlastné vzrušujúce bitky so spinnermi s kamarátmi a dokáž, že si skutočný nindža!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje Zaneov tornádový spinner, do ktorého sa zmestí minifigúrka a ktorý možno pripevniť na jednoducho zostaviteľný spinner, zostaviteľnú výcvikovú figurínu ako cieľ a 2 hviezdice, ktoré možno tiež roztočiť a vrhnúť z odpaľovača.
 • Obsahuje novú minifigúrku Zanea FS na jún 2019 s vylepšenou kuklou.
Počet dielikov 63, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay

LEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay

LEGO® Ninjago 70682 Spinjitzu výcvik – Jay, výrobca LEGO. Zacieľ nindža spinner Spinjitzu výcvik – Jay a vystreľ!

 • Precvičuj si Spinjitzu a zlepši svoje strelecké zručnosti s Jayom FS! Vylepši zručnosti figúrky Nindžu blesku s kuklou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádového spinnera a úderom do odpaľovača ho roztoč maximálnou rýchlosťou. Potom vystreľ pružinové rakety na točiaci sa spinner. Táto LEGO® stavebnica nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže si vytvor vlastné vzrušujúce boje s LEGO NINJAGO® spinnerom proti kamarátom v rámci snahy stať sa legendou nindža!
 • Táto akčná stavebnica obsahuje Jayov tornádový spinner, do ktorého sa zmestí minifigúrka a ktorý možno pripevniť na jednoducho zostaviteľný odpaľovač spinnera, a streleckú základňu s 3 pružinovými raketami.
 • Obsahuje novú minifigúrku Jaya FS na jún 2019 s vylepšenou kuklou.
Počet dielikov 72, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70681 Spinjitzu výcvik – Lloyd

LEGO® Ninjago 70681 Spinjitzu výcvik – Lloyd

LEGO® Ninjago 70681 Spinjitzu výcvik – Lloyd, výrobca LEGO. Prevrhni terče s nindža spinnerom Spinjitzu výcvik – Lloyd!

 
 • Zdokonaľ sa v Spinjitzu s Lloydom FS v LEGO® NINJAGO® svete s touto úžasnou stavebnicou! Vylepši zručnosti Zeleného nindžu Lloyda Garmadona s kuklou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádového spinnera a úderom do odpaľovača ho roztoč najvyššou rýchlosťou. Dokážeš zhodiť ľadové terče so strašidelnými pavúkmi a zlatým mečom na vrchu? Vytváraj si vlastné vzrušujúce výzvy vo výcviku Spinjitzu a súťaž s kamarátmi. Tento štýlový NINJAGO spinner nepozná žiadne pravidlá ani hranice, takže využi svoju kreativitu a dokáž, že si skutočný nindža!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje Lloydov tornádový spinner, do ktorého sa zmestí minifigúrka a ktorý možno pripevniť na jednoducho zostaviteľný odpaľovač, 3 ľadové terče s mečom a 2 pavúkmi.
 • Táto štýlová hračka pre deti obsahuje novú minifigúrku Lloyda FS na jún 2019 s vylepšenou kuklou.
Počet dielikov 70, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu

LEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu

LEGO® Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu, výrobca LEGO. Získaj 2 ďalšie LEGO® NINJAGO® vozidlá so stavebnicou Pozemná Odmena osudu!

 
 • Pridaj sa k NINJAGO® nindža akčným figúrkam Wua, Kaia, Jaya, Nye a Colea FS v ich úžasnej obrnenej mobilnej veliteľskej centrále – Pozemná Odmena osudu! Brázdi nindža vozidlom po piesočnatej púšti Desert of Doom a roztoč hviezdice. Vydaj sa do boja proti Aspheere a Pyrozmijám a strieľaj z dela a pružinových vystreľovačov. Odpoj letún a zaháj útok vystreľovačmi. Vezmi do rúk zbrane z Pozemnej Odmeny osudu a vyskoč na štvorkolku. Poraz Aspheeru a získaj späť mocný zvitok zakázaného Spinjitzu!
 • Mobilná nindža centrála má funkciu riadenia, 2 hviezdice, otočné strieľajúce delo, zaťahovateľný pružinový vystreľovač a ľahko dostupný prepracovaný interiér na inšpirovanie kreatívnej hry. Zaži ešte viac akcie – vzlietni s odnímateľným letúnom s kokpitom pre dve minifigúrky, vystreľovačmi a výklopnými pohonmi alebo posaď minifigúrku do štvorkolky.
 • Hracia súprava obsahuje 9 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: nindža akčné figúrky Wua, Kaia, Jaya, Nye a Colea FS plus Aspheeru, Chara, Pyroničiteľa a Pyrozabijaka.
Počet dielikov 1178, počet figúrok 9

Pre deti od 9 rokov

115,64 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago 70671 Lloydova cesta

LEGO® Ninjago 70671 Lloydova cesta

LEGO® Ninjago 70671 Lloydova cesta, výrobca LEGO. Vzrušujúca stavebnica LEGO® NINJAGO pre deti, s ktorou sa môžu hrať na dobrodružstvá s Lloydom a jeho vlkom!

 
 • Nindroid si pripevnil na chrbát trysky a útočí na titánového Nindžu skokana, tak sa priprav, aby si mohol podniknúť protiútok! Odkry a vystreľ pružinové strely titánového Nindžu skokana a odpoj Zaneovo lietadlo, aby si sa mohol s Nindroidom stretnúť vo vzdušnom súboj.
 • Táto stavebnica s motívom bitky tiež zahŕňa zostaviteľný ľadový držiak s Lloydovým zlatým mečom.
 • Zo zbraní tu nájdeš horiacu pochodeň a striebornú katanu nindža minifigúrky Lloyda a ľadovú katanu Bojovníka víchrice.
 • Skombinuj tento model s LEGO® stavebnicami 70676 Lloydov titanský robot a 70678 Hrad zabudnutého cisára a zahraj sa na ešte viac dobrodružstiev s Lloydom v ríši Never-Realm.
 • Obsahuje 2 nové minifigúrky na jún 2019: Lloyd a Bojovník víchrice. Novinkou na jún 2019 je aj figúrka Lloydovho vlka.

   

Počet dielikov 81, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

12,38 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore

LEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore

LEGO® Ninjago® 70680 Výcvik v kláštore, výrobca LEGO. Postav tréningové vybavenie v chráme a trénuj svoje nindža zručnosti s Kaiom a Nyou!

 
 • Priuč sa umeniu Spinjitzu s nindža bojovníkmi Kaiom a Nyou. Táto tréningová stavebnica obsahuje zostaviteľné miesto na nindža tréning s rotujúcim boxovacím vrecom, tréningové figuríny a ručnú podstavu na nindža súboje minifigúrok.
 • Zahraj si klasické scény z TV seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu s touto akčnou stavebnicou, ktorá obsahuje 2 minifigúrky, tréningové brnenie Samurai X a parádne pozlátené zbrane.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Kai a Nya.

   

Počet dielikov 122, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu

LEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu

LEGO® Ninjago® 70670 Chrám Spinjitzu, výrobca LEGO. Ži ako nindža v akčnom Chráme Spinjitzu!

 
 • Trénuj v Chráme Spinjitzu spolu s Wu, Jayom, Nyou, Zaneom, Coleom, Lloydom a Kai! Precvič svoje nindža zručnosti vďaka bojovým podstavám a miestam na Spinjitzu tréning točenia mečom a rezania ovocia. A nauč sa niečo o histórii NINJAGO® z Wuových obrázkov na stenách. Daj si ale pozor – Wyplash sa vkradol do Chrámu a ukradol Nunčaky bleskov!
 • Aktivuj pascu na sliepky a použi všetky svoje Spinjitzu zručnosti, aby si chytil generála Armády kostlivcov a ochránil Zlaté zbrane!
 • Táto akčná nindža stavebnica obsahuje všetky 4 zberateľské Zlaté zbrane – Meč ohňa, Nunčaky bleskov, Šurikany ľadu, Kosu zemetrasenia – ako aj 8 minifigúrok so zbraňami, aby si si mohol zinscenovať alebo pretvoriť klasické akčné scény z TV seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu.
 • Táto nindža hračka obsahuje 8 minifigúrok od LEGO® NINJAGO®: Wu, Jay, Nya, Zane, Cole, Lloyd, Kai a Wyplash.

   

Počet dielikov 1070, počet figúrok 8

Pre deti od 9 rokov

74,34 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70667 Kaiova ozbrojená motorka a Zanov snežný skúter

LEGO® Ninjago® 70667 Kaiova ozbrojená motorka a Zanov snežný skúter

LEGO® Ninjago® 70667 Kaiova ozbrojená motorka a Zanov snežný skúter, výrobca LEGO. Premôž Hadích bojovníkov pomocou živelného snežného skútra a motorky!

 
 • Ponáhľaj sa do bitky a získaj späť Meč ohňa pomocou Kaiovej ozbrojenej motorky a Zanovho živelného snežného skútra! Daj si ale pozor – Lasha a Spitta nastavili pasce a majú krabicu s dynamitom!
 • Uhni sa alebo preskoč ponad reťaz na druhú stranu cesty. Vystrč zlaté meče na Kaiovej živelnej motorke. Použi vystreľovače na živelnom snežnom skútri a zmraz predmety pomocou Šurikanov ľadu. Potom vytvor tornádo a poraz Hadov v rozhodujúcej bitke Spinjitzu!
 • Súčasťou stavebnice sú 4 minifigúrky od LEGO® NINJAGO®: Kai, Zane, Lasha a Spitta.

   

Počet dielikov 376, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70666 Zlatý drak

LEGO® Ninjago® 70666 Zlatý drak

LEGO® Ninjago® 70666 Zlatý drak, výrobca LEGO. Postav Zlatého draka a poleť do Konečnej bitky spolu s Lloydom!

 
 • Vleť do Konečnej bitky proti zlému Overlordovi so Zlatým nindžom Lloydom na jeho Zlatom drakovi! Pozor na kušu Prieskumníka kamennej armády a Overlordovu kopiju.
 • Zaútoč pomocou ostria na krídlach a mečov na chvoste. Potom prekvap nepriateľa útokom z vystreľovača v dračích ústach. Použi Zlatú silu Majstra Spinjitzu a vyhrajte spolu tento epický súboj!
 • Súčasťou tejto akčnej hračky od LEGO® NINJAGO® Legacy sú 3 minifigúrky: Zlatý nindža Lloyd, Overlord a Prieskumník kamennej armády.

   

Počet dielikov 171, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon

LEGO® Ninjago® 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon

LEGO® Ninjago® 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon, výrobca LEGO. Duel o víťazstvo v umení Spinjitzu s nindžovskými spinnermi Lloyda a Lorda Garmadona!

 
 • Zinscenuj súboj medzi dobrým synom a zlým otcom s LEGO® NINJAGO® 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
 • Táto nindžovská stavebnica obsahuje Spinjitzu spinner Tornádo energie Zeleného nindžu Lloyda a Spinjitzu Tornádo ničivej sily Lorda Garmadona s novinkami, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
 • Skúšaj rôzne techniky s týmito štýlovými NINJAGO spinnermi, vytváraj si vlastné výzvy v umení Spinjitzu a súťaž so svojimi kamarátmi – možnosti sú nekonečné.
 • Táto súprava LEGO NINJAGO obsahuje minifigúrky Lloyda a Lorda Garmadona s katanami a taktiež 6 zostaviteľných stojanov na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.
 • Skombinuj túto stavebnicu so stavebnicami LEGO® NINJAGO® 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole a 70663 Spinjitzu Nya a Wu pre vzrušujúce rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu.
 • Obsahuje minifigúrky Lloyda a Lorda Garmadona od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.

   

Počet dielikov 208, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70662 Spinjitzu Cole

LEGO® Ninjago® 70662 Spinjitzu Cole

LEGO® Ninjago® 70662 Spinjitzu Cole, výrobca LEGO. Rozpútaj tornádo so spinnerom Spinjitzu Colea od LEGO® NINJAGO®!

 
 • Hraj sa so Spinjitzu Coleom tak, že sa bude triasť zem! Umiestni minifigúrku Colea od LEGO® NINJAGO® do jeho Spinjitzu spinnera Tornádo zeme, zvoľ si režim útoku, obrany alebo rýchlosti a roztoč to so spinnerom.
 • Skúšaj nové techniky, dávaj si vlastné Spinjitzu výzvy a hraj sa na súboje so svojimi kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá a nekladú sa žiadne medze. Buď teda tvorivý a preukáž, že si nindžovská legenda!
 • Táto úžasná nindžovská stavebnica obsahuje Coleov Spinjitzu spinner Tornádo zeme s novinkami, ktoré sú uvedené od januára 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
 • Pre vzrušujúce LEGO rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu skombinuj túto stavebnicu LEGO® NINJAGO® Spinjitzu Cole so stavebnicami 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
 • Obsahuje minifigúrku Colea od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.

   

Počet dielikov 117, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

8,26 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 6 »