Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® NINJAGO

Úvod LEGO® LEGO® NINJAGO

Filter

Určené pre:
Cena:
7 191
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 36
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Ninjago® 70657 Prístav v Ninjago City

LEGO® Ninjago® 70657 Prístav v Ninjago City

LEGO® Ninjago® 70657 Prístav v Ninjago City, výrobca LEGO. Ponor sa do života nindžu v mestskom prístave!

 

 • Priprav sa na komédiu, chaos a konflikt v Prístave v NINJAGO® City 70657 z LEGO® NINJAGO FILMU! Použi žeriav v prístave a vydaj sa na výlet loďou. Otoč moriaka na grile v potravinách, no dávaj si pozor na Vojaka Puffera, ktorý prevrátil regál s potravinami. Prezri si sochy v dielni sochárky Runme a trénuj svoje nindža schopnosti v Darethovom dojo.
 • Zisti viac o cestách bádateľa Rundeho v jeho izbe s mapami a potom si vychutnaj šálku čaju v čajovni, ktorá patrí jemu a Mystake. Vymeň billboardy, kúp si malinovku v automate a zahraj si videohry v herni s veľkým ružovým balónom prasiatka na streche! Dokonca si môžeš vytvoriť slávnu scénu z LEGO NINJAGO FILMU, keď Zelený nindža Lloyd bojoval s Garmadonom na streche. V prístave sa nikdy nenudíš!
 • Táto detailne prepracovaná stavebnica obsahuje prístav s funkčným žeriavom a loďou a 2 poschodiami miest zo Starého sveta vrátane obchodu s potravinami s prevráteným regálom na potraviny a otočným grilom, domu s izbou s mapami a kuchyňou/spálňou, dielňou sochárky a dojo.
 • Súčasťou stavebnice je 13 minifigúrok: Lloyd, Cole (v bežnom oblečení), Garmadon, Vojak Puffer, Runje, Chan Kong-Sang, Runme, Runde, Dareth, Lil' Nelson, Mystake, Chad a Betsy (s figúrkou bábätka).

 

 
Počet dielikov 3553, počet figúrok 13
Pre deti od 12 rokov
190,01 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70655 Dračia jama

LEGO® Ninjago® 70655 Dračia jama

LEGO® Ninjago® 70655 Dračia jama, výrobca LEGO. Odváž sa vstúpiť do Dračej jamy!

 

 • Poponáhľaj sa do LEGO® NINJAGO® 70655 Dračej jamy s nindža hrdinami a osloboď draky, ktoré zajal Iron Baron a lovci drakov!
 • Vyhýbaj sa strelám z dvoch vystreľovačov rakiet na strážnej veži. Ochráň Pána drakov, ktorý má na sebe kompletné dračie brnenie. Daj si pozor – vo väzení sú padacie dvierka, ktorými sa nindža prepadne do jamy s nemilosrdným Zemským drakom, zatiaľ čo zlovestný Iron Baron to sleduje z trónu!
 • Na vyhliadke sa nachádza trón Irona Barona, stojan na zbrane a otváranie brány na vpustenie polohovateľného Zemského draka do jamy. Je tu aj strážna veža s dvomi vystreľovačmi rakiet na streche, zostaviteľným ďalekohľadom a kováčskou dielňou plus väzenie s padacími dvierkami, ktorými sa minifigúrka prepadne do jamy. Bojuj o všetky 4 zberateľské predmety dračieho brnenia (v tejto stavebnici ho má na sebe Pán drakov).
 • Súčasťou stavebnice je 9 minifigúrok: Pán drakov, Jay, Zane, Cole, Kai, Iron Baron, Arkade, Heavy Metal a Hryzadlo.

 

 
Počet dielikov 1660, počet figúrok 9
Pre deti od 9 rokov
115,64 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70654 Dieselnaut

LEGO® Ninjago® 70654 Dieselnaut

LEGO® Ninjago® 70654 Dieselnaut, výrobca LEGO. Odolaj útokom lovcov drakov na Dieselnaute!

 

 • Pozor! Iron Baron, Heavy Metal, Lámač lebiek a Ňúfak útočia v ich ozrutnom tanku LEGO® NINJAGO® 70654 Dieselnaut!
 • Vezmi do rúk zbrane a zapoj sa do boja s Tínedžerom Wu, Jayom a Zaneom. Vyhni sa pružinovým vystreľovačom a žeriavu loviacemu nindžov na Dieselnaute. Nenechaj sa chytiť a zatvoriť do väzenia na tomto monštruóznom vozidle a zastav zlomyseľných lovcov drakov snažiacich sa získať celé dračie brnenie!
 • Dieselnaut má otočné strelecké veže s pružinovými vystreľovačmi, otvárací kokpit pre minifigúrku, platformu pre minifigúrku s plne otváracou strechou, žeriav, väzenie a skrytý stojan so zbraňami. Táto stavebnica obsahuje aj sochu so všetkými 4 zberateľskými kúskami dračieho brnenia.
 • Súčasťou stavebnice je 7 minifigúrok: Tínedžer Wu, Jay, Zane, Iron Baron, Heavy Metal, Ňufák a Lámač lebiek.

 

 
Počet dielikov 1179, počet figúrok 7
Pre deti od 9 rokov
82,60 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70653 Prvorodený

LEGO® Ninjago® 70653 Prvorodený

LEGO® Ninjago® 70653 Prvorodený, výrobca LEGO. Vydaj sa do boja s matkou všetkých drakov!

 

 • Pomôž Kaiovi a Coleovi zachrániť Prvorodeného, matku všetkých drakov, pred lovcami drakov!
 • Zamávaj krídlami mocného draka LEGO® NINJAGO® 70653 Prvorodený a vyhni sa výstrelom z vystreľovačov loveckej helikoptéry za letu. Odpáľ silným chvostom lovcov, ktorí visia na reťazi z loveckej helikoptéry, a nenechaj sa nalákať na chutného pečeného moriaka, čo ti visí pred nosom! Podarí sa nindža bojovníkom poraziť Heavy Metala, Hryzadlo, Jet Jacka a Ňufáka a získať vzácne dračie brnenie? Je to na tebe!
 • Polohovateľný drak má odnímateľné sedlo pre minifigúrku, mávajúce krídla a švihajúci chvost. Lovecká helikoptéra je vybavená vystreľovačmi a reťazou z kameňa pomsty na spustenie minifigúrok nižšie z helikoptéry, chytenie Prvorodeného alebo spustenie upečeného moriaka ako návnady na draka. Táto stavebnica tiež obsahuje podstavec pre 2 zberateľské kúsky dračieho brnenia – dračiu helmu a dračiu zbroj.
 • Súčasťou stavebnice je 6 minifigúrok: Kai, Cole, Heavy Metal, Jet Jack, Hryzadlo a Ňufák.

 

 
Počet dielikov 882, počet figúrok 6
Pre deti od 9 rokov
57,82 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70651 Súboj v trónnej sále

LEGO® Ninjago® 70651 Súboj v trónnej sále

LEGO® Ninjago® 70651 Súboj v trónnej sále, výrobca LEGO. Zachráň Lloyda z väzenia v trónnej sále!

 

 • Pridaj sa na odvážnu misiu a vypusť Lloyda z Paláca tajomstiev v stavebnici LEGO® NINJAGO® 70651 Súboj v trónnej sále!
 • Skylor prerazí stenu a získa prístup k trónnej miestnosti. Postav sa Princeznej Harumi na odpor s nindža bojovníčkou Nyou, no dávaj pozor: Harumi má katany a zlaté meče. Zmocni sa kľúča od väzenia, ktorý je ukrytý v tajnej priehradke trónu a pomôž Samurai X dostať Lloyda z väzenia a potom utiecť!
 • Napínavá stavebnica LEGO® NINJAGO® 70651 Súboj v trónnej sále obsahuje trónnu sálu, trón so 6 odnímateľnými zbraňami a tajnou priehradkou na kľúč od väzenia, funkciu prerazenia steny a väzenie.
 • Súčasťou stavebnice je 5 minifigúrok: Harumi, Lloyd, Nya, Skylor a Samurai X.

 

 
Počet dielikov 221, počet figúrok 5
Pre deti od 6 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® 70650 Krídlo osudu

LEGO® Ninjago® 70650 Krídlo osudu

LEGO® Ninjago® 70650 Krídlo osudu, výrobca LEGO. Preleť sa po oblohe s Kaiom na Krídle osudu!

 

 • Postav si LEGO® NINJAGO® 70650 Krídlo osudu zo zrúcaniny Odmeny osudu a vyleť do oblakov s Kaiom!
 • Prežeň sa ponad púšť a strieľaj z vystreľovačov a pružinových vystreľovačov tejto úžasnej lode. Daj si pozor, Jet Jack útočí s jetpackom a kopijou. Stras sa ho Kaiovými katanami a zhosti sa vzácneho meča z dračej kosti!
 • Krídlo osudu má otvárací kokpit pre minifigúrku a je ozbrojené pružinovými aj hlavňovými ostreľovačmi. Táto stavebnica tiež obsahuje podstavec na držanie meča z dračej kosti a Jet Jackov jetpack na posilnenie konfliktu.
 • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky: Kai a Jet Jack.

 

 
Počet dielikov 181, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov
16,52 €
skladom
NovéLEGO Ninjago 70648 Zane pán drakov

LEGO Ninjago 70648 Zane pán drakov

LEGO Ninjago 70648 Zane pán drakov, výrobca LEGO. Trénuj so Zaneom a ovládni draky!

 

 • Presláv sa svojimi nindža trikmi s letúnom LEGO® NINJAGO® 70648 Zane – pán drakov! Začni tréning postavením rukoväte z LEGO kociek. Posaď Zanea do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a potom zatiahni za šnúrku. Predvádzaj bláznivé triky ako Dračie hniezdo a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Výmena draka. Máš na to stať sa skutočným pánom drakov?
 • Obsahuje LEGO® NINJAGO minifigúrku Zanea.
 • Zahŕňa zostaviteľnú rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, fóliové dračie krídla, šnúrku a okrúhlu LEGO platničku 2 x 2 s logom Zanea.

 

 
Počet dielikov 92, počet figúrok 1
Pre deti od 8 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO Ninjago 70647 Kai pán drakov

LEGO Ninjago 70647 Kai pán drakov

LEGO Ninjago 70647 Kai pán drakov, výrobca LEGO. Preleť sa po oblohe s Kaiom!

 

 • Dosiahni výšiny s letúnom LEGO® NINJAGO® 70647 Kai – pán drakov! Pusti sa do tréningu postavením rukoväte z LEGO kociek. Posaď Kaia do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a potom zatiahni za šnúrku. Predvádzaj úžasné nindža triky ako Oko draka a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Dračie šípky. Dokážeš, že si skutočný pán drakov?
 • Obsahuje LEGO® NINJAGO minifigúrku Kaia.
 • Zahŕňa zostaviteľnú rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, fóliové dračie krídla, šnúrku a okrúhlu LEGO platničku 2 x 2 s logom Kaia.

 

 
Počet dielikov 92, počet figúrok 1
Pre deti od 8 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO Ninjago 70646 Jay pán drakov

LEGO Ninjago 70646 Jay pán drakov

LEGO Ninjago 70646 Jay pán drakov, výrobca LEGO. Staň sa pánom drakov s Jayom!

 

 • Nauč sa úžasné nové nindža schopnosti s letúnom LEGO® NINJAGO® 70646 Jay – pán drakov! Postav rukoväť z LEGO kociek, posaď Jaya do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a zatiahni za šnúrku. Predvádzaj jedinečné triky ako Strmhlavý let draka a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Let draka. Máš na to stať sa skutočným pánom drakov?
 • Obsahuje LEGO® NINJAGO minifigúrku Jaya.
 • Zahŕňa zostaviteľnú rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, fóliové dračie krídla, šnúrku a okrúhlu LEGO platničku 2 x 2 s logom Jaya.

 

 
Počet dielikov 92, počet figúrok 1
Pre deti od 8 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO Ninjago 70645 Cole pán drakov

LEGO Ninjago 70645 Cole pán drakov

LEGO Ninjago 70645 Cole pán drakov, výrobca LEGO. Vznášaj sa vo výšinách s Coleom!

 

 • Staň sa nindžom s úžasným letúnom LEGO® NINJAGO® 70645 Cole – pán drakov! Pusti sa do tréningu postavením rukoväte z LEGO kociek. Potom posaď Colea do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a zatiahni za šnúrku. Predvádzaj úžasné triky vo vzduchu ako Dračia obrátka a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Dračí úder. Dokážeš to a staneš sa legendárnym pánom drakov?
 • Obsahuje LEGO® NINJAGO minifigúrku Colea.
 • Obsahuje minifigúrku Zlatého majstra.
 • Zahŕňa zostaviteľnú rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, fóliové dračie krídla, šnúrku a okrúhlu LEGO platničku 2 x 2 s logom Colea.

 

 
Počet dielikov 92, počet figúrok 1
Pre deti od 8 rokov
12,38 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® Movie 70629 Útok pirane

LEGO® Ninjago® Movie 70629 Útok pirane

LEGO® Ninjago® Movie 70629 Útok pirane, výrobca LEGO. Pomôž Kaiovi a Misako zastaviť útok pirane!

 
 • Pomôž Kaiovi a Misako zachrániť Raya od útoku pirane v NINJAGO® City! Bitkár zo žraločej armády prenasleduje Rayovu rikšu vo výkonnej robotickej pirani. Vyhni sa jej chniapajúcim čeľustiam a raketovým strelám. Zaútoč s Kaivoými katanami a lukom a šípmi Misako a znič piraňu.
 • Zaži akčnú naháňačku robotickej pirane s rikšou cez NINJAGO® City so stavebnicou LEGO® NINJAGO FILM™ Útok pirane.
 • Robotická piraňa je vybavená otvárajúcimi sa čeľusťami, vnútri je kokpit pre minifigúrku, 2 raketové strely, nastaviteľné plutvy a periskop.
 • Zo zbraní tu nájdeš 2 Kaiove katany a luk a šíp Misako.
 • Súčasťou sú 4 minifigúrky: Kai, Misako (v kostýme Železného draka), Bitkár zo žraločej armády a Ray.
 
Počet dielikov 217, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Ninjago® Movie 70632 Robot zemetrasenia

LEGO® Ninjago® Movie 70632 Robot zemetrasenia

LEGO® Ninjago® Movie 70632 Robot zemetrasenia, výrobca LEGO. Premeň zvuk na zbraň pomocou Coleovho robota zemetrasenia!

 
 • Zachráň TV reportéra Freda Finleyho pred žraločou armádou pomocou úžasného Coleovho robota zemetrasenia! Naskoč do kokpitu a vrhni sa do akcie. Zovri Drviča do obrovských robotických dlaní. Spoj sa s Misako a ochráňte spoločne Freda pred Ježatým Mikeom. Potom rozlož obrovské náramenné reproduktory robota zemetrasenia a odstráň hrozbu zlej žraločej armády pomocou zvukových vĺn.
 • Vysokopohyblivý robot zemetrasenia s jedným kolesom je vybavený otváracím kokpitom pre minifigúrku, rozložiteľnými náramennými reproduktormi s 8 skrytými raketovými strelami na vystreľovanie zvukových vĺn, všestranne pohyblivými ramenami s chniapajúcimi päsťami a veľkým kolesom so stabilizátorom.
 • Zo zbraní tu nájdeš Coleovo kladivo, luk a šíp Misako, meč s päsťou Drviča a rybiu kopiju Ježatého Mikea.
 • Medzi doplnkami nájdeš pulec Misako a mikrofón Freda Finleyho.
 • Prehraj a zaži napínavé scény z LEGO® NINJAGO® FILMU.
 • Súčasťou je 5 minifigúrok: Cole, Misako, Drvič, Ježatý Mike a Fred Finley.
 
Počet dielikov 1202, počet figúrok 5

Pre deti od 9 rokov

74,34 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »