Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Overwatch

Úvod LEGO® LEGO® Overwatch

Filter

Cena:
15 46
Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
NovéLEGO® Overwatch 75977 Junkrat a Roadhog

LEGO® Overwatch 75977 Junkrat a Roadhog

LEGO® Overwatch 75977 Junkrat a Roadhogvýrobca LEGO. Dve obľúbené postavy z mapy Junkertown sú tu!

  • Ideálny deň na trocha chaosu! Junkertown ti predstavuje ikonickú zločineckú dvojku z LEGO® kociek, špeciálne pre teba. Je to veľká figúrka Roadhoga a uletená minifigúrka Junkrata s protézou na nohe, ikonickou žltou motorkou Chopper a diorámou inšpirovanou mapou Junkertown. Rovnako ako v hre Overwatch® je Roadhog vybavený reťazovým hákom a šrapnelovou zbraňou a Junkrat zas vystreľovačom, vymršťovacou bombou, ozubeným kolesom a oceľovou pascou. Túto kompletnú súpravu doplnenú o rozkošnú figúrku Pachimari si zamilujete.
  • Súčasťou balenia tohto LEGO® modelu z kociek sú dve obľúbené postavy z hry Overwatch®: Veľká figúrka Roadhoga s reťazovým hákom a minifigúrka Junkrata s vystreľovačom a ikonickou protézou na nohe.

 

 

Počet dielikov 380, počet figúrok 2

Pre deti od 10 rokov

45,43 €
Vypredané
NovéLEGO® Overwatch 75976 Demolačná guľa

LEGO® Overwatch 75976 Demolačná guľa

LEGO® Overwatch 75976 Demolačná guľavýrobca LEGO. Fanúšikovia hry Overwatch® si môžu postaviť vlastnú demolačnú guľu!

  • Čas to rozbaliť! Postav si svoju obľúbenú demolačnú guľu z LEGO® kociek! Podobne ako v hre Overwatch® sa tento model dokáže premeniť z ozbrojeného bojového robota so štvorhlavňovými kanónmi a štyrmi vysúvateľnými končatinami na drvivú vysokorýchlostnú guľu. Demolačnú guľu riadi Hammond, vynaliezavý škrečok, takže je stále pripravená na boj a bude epickým doplnkom do tvojej hráčskej zostavy. Pamätaj – „Nenahnevaj škrečka!“
  • Súčasťou tejto LEGO® Overwatch® súpravy je figúrka škrečka Hammonda, ktorý po otočení rukoväte dokáže vyskočiť z kokpitu pre ešte väčšiu zábavu.

 

 

Počet dielikov 227, počet figúrok 1

Pre deti od 9 rokov

16,52 €
Vypredané
Na stranu: produktov.