Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Star Wars

Úvod LEGO® LEGO® Star Wars

Filter

Určené pre:
Cena:
7 141
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 106
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 9 »
NovéLEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnov

LEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnov

LEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnovvýrobca LEGO. Rozprúď akciu s 2 vzrušujúcimi vozidlami z edície LEGO® Star Wars™

 

 • Preháňaj sa s Rey a BB-8 pomedzi vzdialené planéty na ich transportnom speederi. Tento speeder vyzerá, akoby sa vznášal – presne ako aj vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera! Ale pozor, Prvý rád urputne uháňa na svojom kráčajúcom letúni – a zhora sa strmhlav rúti člen posádky stíhačky. Je čas schmatnúť tvoj svetelný meč a pomôcť Rey dať tým naničhodným vojakom príučku, na ktorú nikdy nezabudnú!
 • Obsahuje vzrušujúce LEGO® Star Wars™ postavičky vrátane 3 minifigúrok – Rey, člena posádky stíhačky Prvého rádu a vodiča kráčajúceho speedera Prvého rádu a tiež figúrky LEGO droida BB-8.

 

 

Počet dielikov 373, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

49,56 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrti

LEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrti

LEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrtivýrobca LEGO. Vytvor si napínavú scénu LEGO® Star Wars™ na palube Hviezdy smrti

 

 • Pridaj sa k Obi-Wanovi Kenobimu na riskantnú misiu na palube ohromnej Hviezdy smrti. Prikrádaj sa s ním za delostrelcom Hviezdy smrti a pomôž mu deaktivovať ťažný lúč skôr, ako ho spozorujú. Potom pomôž jedijskému hrdinovi poraziť delostrelca ešte pred tým, ako by odpálil strelu z mohutného laserového dela.
 • S touto parádnou scénou z filmu Star Wars: Nová nádej máš vo svojich rukách osud LEGO® Star Wars™ galaxie!
 • Obsahuje minifigúrky Obi-Wana Kenobiho a delostrelca Hviezdy smrti z edície LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 159, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75241 Obrana základne Echo Base™

LEGO Star Wars 75241 Obrana základne Echo Base™

LEGO Star Wars 75241 Obrana základne Echo Base™výrobca LEGO. Postav a zahraj si zábavnú Bitku o planétu Hoth so stavebnicou od LEGO® Star Wars™!

 

 • Priprav sa na zábavu pri streľbe s kamarátmi so stavebnicou Obrana základne Echo od LEGO® Star Wars™!
 • Postav vstupnú bránu základne Rebelov, vežu s odpaľovačmi, priekopu a AT-AT Walkera. Potom daj vojakov Rebelov a Snowtrooperov do pozície, vlož strely do vystreľovača, zamier a vystreľ na terče súpera! Podarí sa ti zostreliť AT-AT na zem skôr, než odpáli otvor do brány a dostane sa do základne Echo? Rozhodnutie je na tebe v tejto akčnej Bitke o planétu Hoth!
 • Táto zábavná bojová LEGO Star Wars stavebnica ponúka nekonečné tvorivé hranie pre deti v každom veku.
 • Obsahuje 5 LEGO® Star Wars™ minifigúrok: 2 Snowtrooperov a 3 vojakov Rebelov.

 

 

Počet dielikov 504, počet figúrok 5

Pre deti od 8 rokov

53,69 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75240 Vonregova stíhačka TIE

LEGO Star Wars 75240 Vonregova stíhačka TIE

LEGO Star Wars 75240 Vonregova stíhačka TIEvýrobca LEGO. Postav a hraj sa s LEGO® Star Wars™ TIE stíhačkou Majora Vonrega z animovaného TV seriálu Star Wars: Odboj!

 

 • Pomôž generálke Leiy, Kaz Xiono a ich droidovi R1-J5, známemu tiež ako Bucket, uniknúť Majorovi Vonregovi v jeho úžasnej TIE stíhačke! Pomôž mu ich vypátrať a potom stlač spúšť na každej strane, aby si vystrelil odpružené vystreľovače. Potom s ním vyskoč z kokpitu a snaž sa chytiť otravných rebelov!
 • Tento podrobný model má špeciálnu čiernočervenú farebnú kombináciu, otvárateľný kokpit s priestorom na usadenie minifigúrky Majora Vonrega vo vnútri, ako aj 2 odpružené vystreľovače, ktoré sa odpália posunutím spúšte doľava a doprava.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Majora Vonrega, Kaz Xiono a generálku Leiu, ako aj Bucket (R1-J5).

 

 

Počet dielikov 496, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

61,94 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75239 Útok na štítový generátor na planéte Hoth™

LEGO Star Wars 75239 Útok na štítový generátor na planéte Hoth™

LEGO Star Wars 75239 Útok na štítový generátor na planéte Hoth™výrobca LEGO. Stavaj a hraj sa s touto zábavnou stavebnicou Bitka o planétu Hoth od LEGO® Star Wars™!

 

 • Zahraj si súboj s kamarátmi vďaka zábavnej a dynamickej výzve Útok na generátor planéty Hoth od LEGO® Star Wars™!
 • Postav generátor a zbraň na trojnožke a potom sa postaraj o to, aby vojak Rebelov a Snowtrooper zaujali svoje pozície. Vlož strely do vystreľovača, zamier na cieľ a zasiahni súperov terč, aby si vystrelil jeho postavičku do vzduchu!
 • Podarí sa ti poraziť mocné Impérium v tejto vzrušujúcej Bitke o planétu Hoth?
 • Deti si užijú stavanie generátora s vojakom Rebelov a zbrane na trojnožke so Snowtrooperom z filmu Star Wars: Impérium vracia úder so svojimi kamarátmi a rodinou, nabíjanie silných vystreľovačov a vzrušujúce bitky, pri ktorých sa pokúsia zasiahnuť terče súpera a vyhodiť všetko do vzduchu!
 • Zahŕňa 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Snowtroopera a vojaka Rebelov.

 

 

Počet dielikov 235, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™

LEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™

LEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™výrobca LEGO. Stavaj a hraj sa s akčnou výzvou Bitka o Endor od LEGO® Star Wars™ s terčmi, ktoré musíš zasiahnuť, superrýchlym klzákom a zostaviteľným stromom!

 

 • Súťaž so svojimi kamarátmi v zábavnej výzve LEGO® Star Wars™ Akčný útok na Endor!
 • Postav strom a superrýchly klzák, potom daj Ewok bojovníka Wicketa a prieskumného troopera navrch. Nabi vystreľovače, zamier a zasiahni cieľ súpera, aby si ho vystrelil do vzduchu! Pomôž Rebelom k víťazstvu, veliteľ!
 • Deti si užijú stavanie stromu a superrýchleho klzáka patriaceho Impériu spolu s kamarátmi a rodinou. Potom sa priprav na akciu, nabi mohutné vystreľovače a pokús sa zasiahnuť terče súpera a vystreliť Ewoka Wicketa a prieskumného troopera na superrýchlom klzáku mimo podstavy.
 • Zahŕňa 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Bojovníka Ewokov Wicketa a prieskumného troopera.

 

 

Počet dielikov 193, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75230 Porg™

LEGO® Star Wars 75230 Porg™

LEGO® Star Wars 75230 Porg™výrobca LEGO. Postav a vystav si vlastného porga!

 • Pozdrav svojho vlastného LEGO® Star Wars 75230 Porga! Stlač chvost tohto roztomilého stvorenia – otvorí papuľku a zamáva krídlami! Potom ho polož vedľa podstavca s informačným štítkom a roztomilou miniatúrnou stavebnicou porga, aby ho mohli obdivovať všetci tvoji kamaráti.
 • Staň sa vlastníkom nezameniteľnej postavy z filmu Star Wars: Poslední Jediovia vďaka tejto stavebnici LEGO® Star Wars 75230 Porg!
 • Táto detailne prepracovaná hračka Star Wars zahŕňa zložité detaily peria, autentické farby a otváraciu papuľku a mávajúce krídla, keď stlačíš chvost.
 • Stavebnica tiež zahŕňa podstavec so zdobeným informačným štítkom a miniatúrnou stavebnicou porga. Bude sa dokonale vynímať v tvojej zbierke stavebníc LEGO.

 

Počet dielikov 811

Pre deti od 9 rokov

57,82 €
skladom
LEGO® Star Wars 75229 Únik z Hviezdy smrti

LEGO® Star Wars 75229 Únik z Hviezdy smrti

LEGO® Star Wars 75229 Únik z Hviezdy smrtivýrobca LEGO. Prehraj si znovu epické scény úniku z Hviezdy smrti s princeznou Leiou a Lukeom Skywalkerom!

 • Pomôž Lukeovi Skywalkerovi a princeznej Lei uniknúť z Hviezdy smrti! Zatiahni páku a zavri dvere, potom vtiahni spojovaciu chodbu. Otoč kolieskom a zvaľ Stormtroopera, potom použi bojový hák a dostaň Luka a Leiu bezpečne cez priepasť. Dokážu to naši hrdinovia? Len ty môžeš o tom rozhodnúť...
 • Ktorýkoľvek fanúšik Star Wars™ sa môže nechať vtiahnuť do nezabudnuteľného vesmírneho dobrodružstva so stavebnicou LEGO® Star Wars 75229 Útek z Hviezdy smrti. Táto stavebnica znovu pripomína epickú scénu z filmu Star Wars: Nová nádej. Predstavuje Luka Skywalkera a princeznú Leiu a obsahuje sklápacie prostredie Hviezdy smrti so vstupom, zatváracími dverami na páku a vťahovacou chodbičkou, ako aj druhú časť s platformou, prístupovým rebríkom, skrytým myšacím droidom a otváracou škatuľou s elektrickým ďalekohľadom.
 • Fanúšikovia budú nadšení z možnosti pripnúť Leiu na Lukeov chrbát a pomôcť mu chopiť sa háku a preskočiť cez priepasť do bezpečia, ďaleko od Stormtroopera.
 • .Obsahuje 3 minifigúrky: Luke Skywalker, princezná Leia a Stormtrooper, plus LEGO figúrka myšacieho droida.

 

 

Počet dielikov 329, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Star Wars 75224 Mikrostíhačka Sithov

LEGO® Star Wars 75224 Mikrostíhačka Sithov

LEGO® Star Wars 75224 Mikrostíhačka Sithovvýrobca LEGO. Vyčarte úsmev na tvári ktoréhokoľvek fanúšika LEGO® Star Wars™ vďaka Sith Infiltrator mikrostíhačke s vystreľovačmi patriacej Darth Maulovi.

 • Hliadkuj medzi hviezdami s Darth Maulom v jeho Sith Infiltrator mikrostíhačke! Umiestni sithského lorda na vrch, chop sa vystreľovačov a priprav a na dobrodružstvá v hviezdnej lodi s LEGO® Star Wars™.
 • Darujte nekonečnú zábavu so stavebnicou LEGO® Star Wars™ 75224 Sith Infiltrator Microfighter. Táto skladacia hračka zo 6. série je verziou vesmírnej lode Darth Maula a obsahuje vystreľovače a priestor pre minifigúrku sithského lorda na vrchu.
 • Súprava sa predáva s obojstranným svetelným mečom pre ďalšie kreatívne herné možnosti s LEGO Star Wars.
 • Obsahuje minifigúrku Darth Maula od LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 92, počet figúrok 1

Pre deti od 6 rokov

8,26 €
skladom
LEGO® Star Wars 75220 Sandcrawler™

LEGO® Star Wars 75220 Sandcrawler™

LEGO® Star Wars 75220 Sandcrawler™výrobca LEGO. Prežeň sa dunami na palube výkonného LEGO® Sandcrawlera!


 • Cestuj po púšťach Tatooinu na palube výkonného LEGO® Star Wars 75220 Sandcrawlera!
 • Otvor kokpit, posaď do neho Jawov a otáčaním kolieska na zadnej strane ovládaj pásy. Otvor boky a pomocou žeriava nalož pokazených droidov na palubu. Oprav a predaj ich alebo ich uväzni, ak neposlúchajú. Spusť rampu a vypusti prepravné vozidlo. Potom zoraď droidov pre majstra Lukea. Neustále hľadá výhodný obchod!
 • Súčasťou stavebnice sú 4 LEGO® minifigúrky: Luke Skywalker, 2 Jawovia a droid RA-7 plus astromechanický droid R5-A2 a lekársky droid.

 

 

Počet dielikov 1239, počet figúrok 4

Pre deti od 9 rokov

107,40 €
skladom
LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™

LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™

LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™výrobca LEGO. Chráň vzácne coaxium pred speedermi gangstrov!


 •  Pomôž Tobiasovi Beckettovi ochrániť vzácne coaxium pred Enfysom Nestom a Weazelom na super rýchlych speederoch zo stavebnice LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste!
 • Oba speedery majú veľké motory, aby mohli dosahovať maximálnu rýchlosť, a sú ozbrojené výkonnými vystreľovačmi. Podarí sa Tobiasovi utiecť skôr, než chamtiví gangsteri ukradnú coaxium? To záleží v tejto vzrušujúcej stavebnici LEGO Star Wars len na tebe!
 • Každý zo speederov má otvárací kokpit pre minifigúrku a 2 vystreľovače, takže sú ideálne na hranie akčných bojov s LEGO minifigúrkami.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky: Tobias Beckett, Enfys Nest a Weazel.

 

 

Počet dielikov 355, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Star Wars 75210 Molochov pozemný speeder™

LEGO® Star Wars 75210 Molochov pozemný speeder™

LEGO® Star Wars 75210 Molochov pozemný speeder™ , výrobca LEGO. Prenasleduj svoju korisť s vodcom gangu Molochom v jeho pozemnom speederi!

 

 • Nalož zbraň, nabi vystreľovače a vyraz do akcie. Akonáhle máš korisť na dohľad, pomôž Reboltovi vypustiť psov, než ti ujde. Nikto sa nezahráva s mocným Molochom!
 • Speeder má otvárací kokpit pre minifigúrku, otváraciu klietku pre psov, zadný úložný priestor, šesťranný vystreľovač a skryté kolesá pre efekt vznášania.
 • Prehrávaj si epické naháňačky z filmu Star wars s Han Solom.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: Molocha a Rebolta, a navyše 2 figúrky corelliánských loveckých psov.

 

 

Počet dielikov 464, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

41,30 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 9 »