Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Star Wars

Úvod LEGO® LEGO® Star Wars

Filter

Určené pre:
Cena:
7 141
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 98
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 9 »
NovéLEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Stavaj a hraj sa s chodcom a trpasličím pavúčím droidom z edície LEGO® Star Wars™ k 20. výročiu!

 

 • Ochráň wookijského bojovníka pomocou obrneného Klonového prieskumného chodca! Posaď vojaka z planéty Kashyyyk do sedadla v obrnenom chodcovi AT-RT a vykroč do boja. Otoč sa a vystreľ z vystreľovača skôr, ako trpasličí pavúčí droid zničí zákop s vystreľovačom. Armáda klonov musí vyhrať za každú cenu!
 • Táto akčná stavebnica oslavuje 20 rokov stavebníc LEGO Star Wars vrátane vynovenej verzie stavebnice 7250 Klonový prieskumný chodec z roku 2005 s polohovateľnými nohami, otočnou vežou, priestorom pre minifigúrku vojaka z planéty Kashyyyk na vrchu a vystreľovačom. Táto štýlová stavebnica zahŕňa aj LEGO figúrku trpasličieho pavúčieho droida s vystreľovačom, zákop so zbraňou plus bonusovú minifigúrku Darth Vadera z roku 1999 na pamätnom podstavci.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: bojovníka z planéty Kashyyyk, wookijského bojovníka a bonusovú minifigúrku Darth Vadera na odnímateľnom podstavci pri príležitosti 20. výročia, ako aj LEGO figúrku bojového droida.

 

 

Počet dielikov 250, počet figúrok 3

Pre deti od 6 rokov

28,91 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Stavaj, zbieraj a hraj sa s LEGO® Star Wars™ Snowspeederom s laserovými delami v špeciálnej edícii pri príležitosti 20. výročia!

 

 • Zazvoň na poplach, základňa Echo sa stala terčom útoku! Vyhraj bitku na planéte Hoth s Lukom a Dakom Ralterom v ich úžasnom LEGO® Star Wars™ Snowspeederi z filmu Star Wars: Impérium vracia úder. Upaľuj ponad ľadovú krajinu a spusti paľbu z pružinových vystreľovačov. Potom vystreľ zo zadného vystreľovača a vypusti harpúnu na lane. Pomôž povstaleckému vojakovi na zemi zamieriť a vystreliť z vystreľovača na streleckej veži. Jednotky Impéria nesmú vyhrať!
 • Táto špeciálna edícia je vynovenou verziou pôvodného modelu 7130 Snowspeeder z roku 1999. Má otvárací kokpit s priestorom pre minifigúrky Luka Skywalkera a Daka Raltera v uniformách pilotov, laserové delá, pružinový vystreľovač pod každým krídlom plus vystreľovač a harpúnu na lane vzadu. Táto pamätná stavebnica LEGO Star Wars tiež obsahuje zdvižnú a otočnú streleckú vežu s vystreľovačom, ktorú môžeš použiť v nezabudnuteľnej bitke na planéte Hoth z filmu Star Wars: Impérium vracia úder, plus bonusovú minifigúrku Landa Calrissiana z roku 2003 na špeciálnom podstavci k 20. výročiu.
 • Obsahuje 4 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Luke Skywalker a Dak Ralter v uniformách pilotov, povstaleckého vojaka a bonusovú výročnú minifigúrku Landa Calrissiana na odnímateľnom podstavci.

 

 

Počet dielikov 309, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

37,16 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75258 Anakinov klzák – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75258 Anakinov klzák – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75258 Anakinov klzák – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Postav a získaj do zbierky špeciálne vydanie mladého Anakina Skywalkera v úžasnom klzáku na oslavu 20. výročia LEGO® Star Wars™!

 

 • Ponáhľaj sa za víťazstvom v Anakinovom klzáku! Posaď mladého Anakina Skywalkera do kokpitu a nasaď mu okuliare, aby bol pripravený na preteky. Potom zapni obrovské motory, chyť rúčku a presvišti cez kaňony planéty Tatooine... alebo svoju obývačku! S Anakinom v čele je víťazstvo na tvojej strane!
 • Táto pretvorená verzia pôvodného modelu 7131 z roku 1999 obsahuje veľké motory, vysúvacie klapky, priestor pre minifigúrku mladého Anakina v kokpite a rukoväť, ktorá deťom umožní zahrať si nekonečné preteky z filmu Star Wars: Skrytá hrozba doma v obývačke.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Anakina Skywalkera a Padmé Amidalu a ako bonus, výročného Luka Skywalkera v jeho kombinéze pilota X-wing na odnímateľnom výstavnom stojane.

 

 

Počet dielikov 279, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75242 Stíhačka TIE Black Ace

LEGO Star Wars 75242 Stíhačka TIE Black Ace

LEGO Star Wars 75242 Stíhačka TIE Black Acevýrobca LEGO. Vstúp do sveta Griffa Hallorana a jeho stíhačky TIE Black Ace z obľúbeného TV seriálu Star Wars: Odboj!

 

 • Zalietaj si s Griffom Halloranom v stíhačke TIE Black Ace z TV seriálu Star Wars: Odboj! Nabi odpružené vystreľovače na krídlach a ulož náhradnú strelu do zadného držiaka. Potom odfrč a hľadaj darebáka Poe Damerona a jeho droida BB-8!
 • Táto detailná vesmírna loď zo Star Wars obsahuje otvárateľný kokpit na umiestnenie úžasného pilota Griffa Hallorana, 2 odpružené vystreľovače na koncoch krídel a odnímateľný panel v zadnej časti na uloženie náhradnej strely.
 • Táto stavebnica od LEGO® Star Wars™ obsahuje 2 minifigúrky: Griffa Hallorana a Poe Damerona, ako aj LEGO postavičku droida BB-8.

 

 

Počet dielikov 396, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™

LEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™

LEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™výrobca LEGO. Stavaj a hraj sa s akčnou výzvou Bitka o Endor od LEGO® Star Wars™ s terčmi, ktoré musíš zasiahnuť, superrýchlym klzákom a zostaviteľným stromom!

 

 • Súťaž so svojimi kamarátmi v zábavnej výzve LEGO® Star Wars™ Akčný útok na Endor!
 • Postav strom a superrýchly klzák, potom daj Ewok bojovníka Wicketa a prieskumného troopera navrch. Nabi vystreľovače, zamier a zasiahni cieľ súpera, aby si ho vystrelil do vzduchu! Pomôž Rebelom k víťazstvu, veliteľ!
 • Deti si užijú stavanie stromu a superrýchleho klzáka patriaceho Impériu spolu s kamarátmi a rodinou. Potom sa priprav na akciu, nabi mohutné vystreľovače a pokús sa zasiahnuť terče súpera a vystreliť Ewoka Wicketa a prieskumného troopera na superrýchlom klzáku mimo podstavy.
 • Zahŕňa 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Bojovníka Ewokov Wicketa a prieskumného troopera.

 

 

Počet dielikov 193, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75236 Duel na základni Hviezdovrah

LEGO Star Wars 75236 Duel na základni Hviezdovrah

LEGO Star Wars 75236 Duel na základni Hviezdovrahvýrobca LEGO. Pretvor si epické duely medzi Kylom Renom a Rey na základni Hviezdovrah z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza!

 

 • Vzrušujúci súboj medzi Kylom Renom a Rey so svetelnými mečmi z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza!
 • Polož ich na otáčavú podložku a priprav sa na duel. Prevrhni stromy pomocou silných svetelných mečov a odhaľ skrytý odpaľovač. Ale pozor! Základňa Hviezdovrah sa chystá vybuchnúť, takže si daj pozor, aby si nespadol do štrbiny, ktorá sa otvára!
 • Zahraj si nezabudnuteľné okamihy z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza so stavebnicou 75236 Duel na základni Hviezdovrah.
 • Obsahuje lesnú scénku na zlyhávajúcej základni Hviezdovrah Prvého rádu. Váš Star Wars™ fanúšik môže umiestniť Rey a jej nepriateľa Kyla Rena na otáčavú podstavu a zahrať si bitku so svetelnými mečmi, z ktorej sa mu zatočí hlava. Táto zábavná stavebnica od LEGO® Star Wars sa dá sklopiť, aby vytvorila štrbinu, ktorá sa otvára počas rozpadu základne, ako aj stromy, ktoré postavičky môžu zvrhnúť a odhaliť tak skrytý odpaľovač. Priprav sa na epickú tvorivú hru na základni Hviezdovrah!
 • Obsahuje minifigúrky Rey a Kyla Rena od LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 191, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75230 Porg™

LEGO® Star Wars 75230 Porg™

LEGO® Star Wars 75230 Porg™výrobca LEGO. Postav a vystav si vlastného porga!

 • Pozdrav svojho vlastného LEGO® Star Wars 75230 Porga! Stlač chvost tohto roztomilého stvorenia – otvorí papuľku a zamáva krídlami! Potom ho polož vedľa podstavca s informačným štítkom a roztomilou miniatúrnou stavebnicou porga, aby ho mohli obdivovať všetci tvoji kamaráti.
 • Staň sa vlastníkom nezameniteľnej postavy z filmu Star Wars: Poslední Jediovia vďaka tejto stavebnici LEGO® Star Wars 75230 Porg!
 • Táto detailne prepracovaná hračka Star Wars zahŕňa zložité detaily peria, autentické farby a otváraciu papuľku a mávajúce krídla, keď stlačíš chvost.
 • Stavebnica tiež zahŕňa podstavec so zdobeným informačným štítkom a miniatúrnou stavebnicou porga. Bude sa dokonale vynímať v tvojej zbierke stavebníc LEGO.

 

Počet dielikov 811

Pre deti od 9 rokov

57,82 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75234 Útočný kráčajúcí kolos AT-AP™

LEGO® Star Wars 75234 Útočný kráčajúcí kolos AT-AP™

LEGO® Star Wars 75234 Útočný kráčajúcí kolos AT-AP™výrobca LEGO. Ukážte dieťaťu úžasní chodiaci stroj Impéria a klonového vojaka!

 • Pomôž Chewbaccovi a Veliteľovi klonov Greemu poraziť armádu droidov s AT-AP chodiacim strojom! Otvor vrch, posaď ich do sedadla a zamieraj s delom imperiálneho chodiaceho stroja na nepriateľov. Vytiahnu tretiu nohu pre extra podporu a potom PÁĽ!
 • Pridajte ďalšiu palebnú silu do zbierky ktoréhokoľvek LEGO® fanúšika v podobe tohto drsného modelu LEGO Star Wars™ 75234 AT-AP chodiaci stroj. Tento impozantný model ponúka kĺbové nohy a vysúvaciu tretiu nohu, ako aj otváranie navrchu a po stranách, ktoré odhalí podrobný kokpit pre 2 minifigúrky.Model obsahuje aj rotujúcu a zdvíhaciu streleckú vežu so sedadlom pre minifigúrku a pružinový vystreľovač pre napínavú bojovú akciu.
 • S Chewbaccom, veliteľom klonov Greem a klonovým vojakom z Kashyyyku v podobe minifigúrok a s 2 bojovými droidmi z Kashyyyku v podobe LEGO figúrok je tento zberateľský model super darčekom k narodeninám pre všetky deti.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Chewbacca, veliteľ klonov Gree a klonový vojak z Kashyyyku, plus 2 bojoví droidi z Kashyyyku v podobe LEGO figúrok.

 

 

Počet dielikov 689, počet figúrok 3

Pre deti od 9 rokov

61,94 €
skladom
LEGO® Star Wars 75247 Povstalecká stíhačka A-Wing

LEGO® Star Wars 75247 Povstalecká stíhačka A-Wing

LEGO® Star Wars 75247 Povstalecká stíhačka A-Wingvýrobca LEGO. Prineste svojmu malému staviteľovi radosť z kreatívnej hry v podobe ikonického droida C-3PO a rebelskej stíhačky A-wing Starfighter v hangári!

 • Priprav sa na ďalšiu trúfalú misiu v super rýchlej stíhačke A-wing Starfighter. Pomôž priateľskému droidovi C-3PO skontrolovať stíhačku na obslužnej stanici. Potom usaď pilota do kokpitu, zapni motory a priprav sa na vzlietnutie!
 • Dovoľte svojmu dieťaťu, aby sa ponorilo do napínavých LEGO® Star Wars™ dobrodružstiev prostredníctvom zberateľského modelu 75247 Stíhačka Rebelov A-Wing Starfighter. Táto bezpečná náučná LEGO 4+ stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku.
 • Ponúka rotačné blastery a otvárací kokpit, ako aj priestor pre pilota stíhačky A-wing, ako aj špeciálnu kocku na začatie stavania, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si hrdosť zo stavania na vlastnú päsť. Táto stavebnica obsahuje aj mini obslužnú stanicu, aby bola stíhačka A-wing vždy pripravená do akcie, a signalizačné prvky pre priateľského droida C-3PO, ktorý loď odštartuje do ďalšej misie pre Rebelov!
 • Priložený jednoduchý návod na stavanie a hranie pomôže vášmu dieťaťu pochopiť účel stavebných krokov a budovať jeho predstavivosť a sebavedomie, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní z LEGO kociek v okamžite rozpoznateľnom prostredí sveta Star Wars
 • Obsahuje 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: pilota stíhačky A-Wing a legendárneho droida C-3PO.

 

 

Počet dielikov 62, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

12,38 €
skladom
LEGO® Star Wars 75237 Útok so stíhačkou TIE Fighter™

LEGO® Star Wars 75237 Útok so stíhačkou TIE Fighter™

LEGO® Star Wars 75237 Útok so stíhačkou TIE Fighter™výrobca LEGO. Ukážte svojmu malému staviteľovi mocnú hviezdnu loď Impéria TIE Fighter!

 • Dávaj si pozor na Rebelov v úžasnej hviezdnej lodi TIE Fighter! Dokážeš zazrieť vojaka rebelskej flotily skôr, ako privolá posily? Len ty máš moc o tom rozhodnúť!
 • Poskytnite svojmu malému imperiálnemu pilotovi dokonalý úvod do LEGO® Star Wars™ bitiek hviezdnych lodí s touto stavebnicou 75237 Útok TIE Fighteru. Vďaka otváraciemu kokpitu s priestorom vnútri pre minifigúrku pilota TIE Fighteru a špeciálnej kocke na začatie stavania, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si hrdosť z postavenia vlastného modelu, sú LEGO 4+ stavebnice pre bezpečné učenie zábavné a jednoduché pre deti už do predškolského veku.
 • Tento TIE Fighter tiež obsahuje malú veliteľskú stanicu Rebelov a minifigúrku vojaka rebelskej flotily pre nekonečnú zábavu pri hraní. Priložený jednoduchý návod na stavanie a hranie tiež dieťaťu pomôže pochopiť účel jednotlivých krokov a budovať jeho predstavivosť a sebavedomie, čím sa stáva dokonalým úvodom do stavania z LEGO kociek v inšpiratívnom prostredí Star Wars.
 • Obsahuje 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: pilota lode TIE Fighter a vojaka rebelskej flotily.

 

 

Počet dielikov 77, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

16,52 €
skladom
LEGO® Star Wars 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wing

LEGO® Star Wars 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wing

LEGO® Star Wars 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wingvýrobca LEGO. Venujte deťom ich prvé zážitky s ikonickou stíhačkou X-wing Starfighter... a R2-D2!

 • Zamier do akcie v stíhačke X-wing Starfighter Lukea Skywalkera! Ale pozor, Stormtrooper striehne v streleckej veži a už na teba aj mieri! Odletíš s Lukeom do bezpečia skôr, než vypáli?
 • Nechajte dieťa zahrať sa na nezabudnuteľné vesmírne LEGO® Star Wars™ dobrodružstvá so zberateľským modelom 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wing. Táto LEGO 4+ stavebnica je navrhnutá tak, aby bola pre deti zábavná a jednoduchá.
 • Ponúka skladacie krídla a otvárací kokpit pre minifigúrku, ako aj špeciálnu kocku na začatie stavania, ktorá umožňuje aj začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne na vlastnú päsť.
 • Priložený jednoduchý návod na stavanie a hranie taktiež pomôže vášmu mladému bojovníkovi za Rebelov pochopiť účel stavebných krokov a budovať predstavivosť a sebavedomie, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v známom prostredí Star Wars.
 • Táto jednoduchá LEGO stavebnica obsahuje aj rotujúcu streleckú vežu pre nekonečnú akciu, ako aj minifigúrky Luka Skywalkera a Stormtroopera, plus Star Wars LEGO figúrku droida R2-D2.

 

 

Počet dielikov 132, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Star Wars 75233 Delová loď droidov

LEGO® Star Wars 75233 Delová loď droidov

LEGO® Star Wars 75233 Delová loď droidovvýrobca LEGO. Získaj stavebnicu kultovej lode LEGO® Star Wars™ Droidská bojová loď s 8 raketami, Wookieem, Yodom a bojovými droidmi!

 • Poraz náčelníka Tarffula a majstra Yodu so super-drsnou droidskou bojovou loďou! Otvor kokpit a usaď tam bojového droida z Kashyyyku. Vystreľ rakety a použi vystreľovače, keď sa ti ich podarí zamerať! Dokážeš ich poraziť a vyhrať súboj? Ich osud je v tvojich rukách...
 • Posilni sily v zbierke akéhokoľvek fanúšika LEGO® Star Wars™ stavebníc pomocou ťažko vyzbrojenej LEGO Star Wars 75233 Droidskej bojovej lode. Model z filmu Star Wars: Pomsta Sithov obsahuje otvárací kokpit s priestorom LEGO figúrku bojového droida z Kashyyyku, spúšťací pristávací podvozok a delá vpredu na zameriavanie. Pridaj k tomu ešte 8 rakiet a 2 vystreľovače, plus minifigúrky náčelníka Tarffula a Yodu, a dostaneš dokonalý recept na akciou nabité vesmírne dobrodružstvo zo sveta LEGO Star Wars!
 • Zahŕňa 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Náčelník Tarfful a Yoda, plus 2 figúrky bojových droidov z Kashyyyku.

 

 

Počet dielikov 389, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

53,69 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 9 »