Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Star Wars

Úvod LEGO® LEGO® Star Wars

Filter

Určené pre:
Cena:
7 141
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 98
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 9 »
NovéLEGO® Star Wars 75245 Adventný kalendár

LEGO® Star Wars 75245 Adventný kalendár

LEGO® Star Wars 75245 Adventný kalendárvýrobca LEGO. Preži atmosféru sviatočnej Sily s Adventným kalendárom LEGO® Star Wars™2019

 • Priprav sa na Vianoce s Adventným kalendárom LEGO® Star Wars™ 2019.
 • Za 24 okienkami nájdeš vesmírne lode, štýlové minifigúrky a dokonca aj niekoľko prekvapení s vianočnou tematikou – to všetko v štýle Star Wars! Stavebnica tiež obsahuje rozkladaciu podložku na hranie, kde sa môžeš hrať úžasné dobrodružstvá na ostrove planéty Ahch-To. S tohtoročným kalendárom Vianoce prídu skôr, ako si zamiluješ porgov!
 • Tento adventný kalendár je skvelým darčekom na motívy Star Wars, vďaka ktorému môžete deti zábavným spôsobom namotivovať na sviatočné očakávanie.

 

 

Počet dielikov 280, počet figúrok 6

Pre deti od 6 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75262 Výsadková loď Impéria – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75262 Výsadková loď Impéria – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75262 Výsadková loď Impéria – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Zadováž si stavebnicu LEGO® Star Wars™ Imperial Dropship so Stormtroopermi a Shadow Trooperom pri príležitosti 20. výročia!

 

 • Povolaj vojakov do boja v stavebnici LEGO® Star Wars™ Imperial Dropship! Nalož ich na platformu a ulož ich blastery do bezpečia počas letu. Potom posaď Shadow Troopera do kokpitu, nažhav motory a vydaj sa na ďalšiu vzrušujúcu bitku proti rebelom!
 • Táto stavebnica s množstvom minifigúrok predstavuje vynovené stvárnenie pôvodného modelu 7667 Imperial Dropship z roku 2008. Má otvárací kokpit, odnímateľnú platformu na transport vojska a miesto na odloženie zbraní. Táto stavebnica obsahuje 4 LEGO Star Wars minifigúrky plus bonusovú reprodukciu minifigúrky Hana Sola z roku 2000 na odnímateľnom podstavci.
 • Obsahuje 5 LEGO® Star Wars™ minifigúrok na kreatívne hranie: 3 Stormtrooperi, Shadow Trooper a bonusová minifigúrka Hana Sola na odnímateľnom podstavci k 20. výročiu.

 

Počet dielikov 125, počet figúrok 5

Pre deti od 6 rokov

19,- €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Stavaj a hraj sa s chodcom a trpasličím pavúčím droidom z edície LEGO® Star Wars™ k 20. výročiu!

 

 • Ochráň wookijského bojovníka pomocou obrneného Klonového prieskumného chodca! Posaď vojaka z planéty Kashyyyk do sedadla v obrnenom chodcovi AT-RT a vykroč do boja. Otoč sa a vystreľ z vystreľovača skôr, ako trpasličí pavúčí droid zničí zákop s vystreľovačom. Armáda klonov musí vyhrať za každú cenu!
 • Táto akčná stavebnica oslavuje 20 rokov stavebníc LEGO Star Wars vrátane vynovenej verzie stavebnice 7250 Klonový prieskumný chodec z roku 2005 s polohovateľnými nohami, otočnou vežou, priestorom pre minifigúrku vojaka z planéty Kashyyyk na vrchu a vystreľovačom. Táto štýlová stavebnica zahŕňa aj LEGO figúrku trpasličieho pavúčieho droida s vystreľovačom, zákop so zbraňou plus bonusovú minifigúrku Darth Vadera z roku 1999 na pamätnom podstavci.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: bojovníka z planéty Kashyyyk, wookijského bojovníka a bonusovú minifigúrku Darth Vadera na odnímateľnom podstavci pri príležitosti 20. výročia, ako aj LEGO figúrku bojového droida.

 

 

Počet dielikov 250, počet figúrok 3

Pre deti od 6 rokov

28,91 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Stavaj, zbieraj a hraj sa s LEGO® Star Wars™ Snowspeederom s laserovými delami v špeciálnej edícii pri príležitosti 20. výročia!

 

 • Zazvoň na poplach, základňa Echo sa stala terčom útoku! Vyhraj bitku na planéte Hoth s Lukom a Dakom Ralterom v ich úžasnom LEGO® Star Wars™ Snowspeederi z filmu Star Wars: Impérium vracia úder. Upaľuj ponad ľadovú krajinu a spusti paľbu z pružinových vystreľovačov. Potom vystreľ zo zadného vystreľovača a vypusti harpúnu na lane. Pomôž povstaleckému vojakovi na zemi zamieriť a vystreliť z vystreľovača na streleckej veži. Jednotky Impéria nesmú vyhrať!
 • Táto špeciálna edícia je vynovenou verziou pôvodného modelu 7130 Snowspeeder z roku 1999. Má otvárací kokpit s priestorom pre minifigúrky Luka Skywalkera a Daka Raltera v uniformách pilotov, laserové delá, pružinový vystreľovač pod každým krídlom plus vystreľovač a harpúnu na lane vzadu. Táto pamätná stavebnica LEGO Star Wars tiež obsahuje zdvižnú a otočnú streleckú vežu s vystreľovačom, ktorú môžeš použiť v nezabudnuteľnej bitke na planéte Hoth z filmu Star Wars: Impérium vracia úder, plus bonusovú minifigúrku Landa Calrissiana z roku 2003 na špeciálnom podstavci k 20. výročiu.
 • Obsahuje 4 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Luke Skywalker a Dak Ralter v uniformách pilotov, povstaleckého vojaka a bonusovú výročnú minifigúrku Landa Calrissiana na odnímateľnom podstavci.

 

 

Počet dielikov 309, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

37,16 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75258 Anakinov klzák – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75258 Anakinov klzák – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75258 Anakinov klzák – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Postav a získaj do zbierky špeciálne vydanie mladého Anakina Skywalkera v úžasnom klzáku na oslavu 20. výročia LEGO® Star Wars™!

 

 • Ponáhľaj sa za víťazstvom v Anakinovom klzáku! Posaď mladého Anakina Skywalkera do kokpitu a nasaď mu okuliare, aby bol pripravený na preteky. Potom zapni obrovské motory, chyť rúčku a presvišti cez kaňony planéty Tatooine... alebo svoju obývačku! S Anakinom v čele je víťazstvo na tvojej strane!
 • Táto pretvorená verzia pôvodného modelu 7131 z roku 1999 obsahuje veľké motory, vysúvacie klapky, priestor pre minifigúrku mladého Anakina v kokpite a rukoväť, ktorá deťom umožní zahrať si nekonečné preteky z filmu Star Wars: Skrytá hrozba doma v obývačke.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Anakina Skywalkera a Padmé Amidalu a ako bonus, výročného Luka Skywalkera v jeho kombinéze pilota X-wing na odnímateľnom výstavnom stojane.

 

 

Počet dielikov 279, počet figúrok 3

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75243 Slave l™ – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75243 Slave l™ – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75243 Slave l™ – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Postav a získaj do zbierky špeciálne vydanie vesmírnej lode Bobu Fetta na oslavu 20. výročia LEGO® Star Wars™ z filmu Star Wars: Impérium vracia úder!

 

 • Osláv 20. výročie stavebníc LEGO® Star Wars™ s týmto detailným modelom klasického Otroka I patriaceho Boba Fettovi.
 • Postav si Otroka I, osobnú vesmírnu loď Bobu Fetta, a cestuj s ním naprieč celou LEGO® Star Wars™ galaxiou pri hľadaní utečencov! Chyť rukoväť a lietaj s ním.
 • Stlač spúšte a vystreľ odpružené vystreľovače. Nalož Han Sola uväzneného v karbonite do držiaka a doruč ho, aby si mohol získať odmenu. Ďalší vzrušujúci deň v živote lovca odmien!
 • Obsahuje 4 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Boba Fetta, Han Sola, Zuckussa a 4-LOM, ako aj bonusovú minifigúrku princeznej Leiy na výstavnom stojane na oslavu 20. výročia.

 

 

Počet dielikov 1007, počet figúrok 4

Pre deti od 10 rokov

107,39 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75242 Stíhačka TIE Black Ace

LEGO Star Wars 75242 Stíhačka TIE Black Ace

LEGO Star Wars 75242 Stíhačka TIE Black Acevýrobca LEGO. Vstúp do sveta Griffa Hallorana a jeho stíhačky TIE Black Ace z obľúbeného TV seriálu Star Wars: Odboj!

 

 • Zalietaj si s Griffom Halloranom v stíhačke TIE Black Ace z TV seriálu Star Wars: Odboj! Nabi odpružené vystreľovače na krídlach a ulož náhradnú strelu do zadného držiaka. Potom odfrč a hľadaj darebáka Poe Damerona a jeho droida BB-8!
 • Táto detailná vesmírna loď zo Star Wars obsahuje otvárateľný kokpit na umiestnenie úžasného pilota Griffa Hallorana, 2 odpružené vystreľovače na koncoch krídel a odnímateľný panel v zadnej časti na uloženie náhradnej strely.
 • Táto stavebnica od LEGO® Star Wars™ obsahuje 2 minifigúrky: Griffa Hallorana a Poe Damerona, ako aj LEGO postavičku droida BB-8.

 

 

Počet dielikov 396, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75241 Obrana základne Echo Base™

LEGO Star Wars 75241 Obrana základne Echo Base™

LEGO Star Wars 75241 Obrana základne Echo Base™výrobca LEGO. Postav a zahraj si zábavnú Bitku o planétu Hoth so stavebnicou od LEGO® Star Wars™!

 

 • Priprav sa na zábavu pri streľbe s kamarátmi so stavebnicou Obrana základne Echo od LEGO® Star Wars™!
 • Postav vstupnú bránu základne Rebelov, vežu s odpaľovačmi, priekopu a AT-AT Walkera. Potom daj vojakov Rebelov a Snowtrooperov do pozície, vlož strely do vystreľovača, zamier a vystreľ na terče súpera! Podarí sa ti zostreliť AT-AT na zem skôr, než odpáli otvor do brány a dostane sa do základne Echo? Rozhodnutie je na tebe v tejto akčnej Bitke o planétu Hoth!
 • Táto zábavná bojová LEGO Star Wars stavebnica ponúka nekonečné tvorivé hranie pre deti v každom veku.
 • Obsahuje 5 LEGO® Star Wars™ minifigúrok: 2 Snowtrooperov a 3 vojakov Rebelov.

 

 

Počet dielikov 504, počet figúrok 5

Pre deti od 8 rokov

53,69 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75240 Vonregova stíhačka TIE

LEGO Star Wars 75240 Vonregova stíhačka TIE

LEGO Star Wars 75240 Vonregova stíhačka TIEvýrobca LEGO. Postav a hraj sa s LEGO® Star Wars™ TIE stíhačkou Majora Vonrega z animovaného TV seriálu Star Wars: Odboj!

 

 • Pomôž generálke Leiy, Kaz Xiono a ich droidovi R1-J5, známemu tiež ako Bucket, uniknúť Majorovi Vonregovi v jeho úžasnej TIE stíhačke! Pomôž mu ich vypátrať a potom stlač spúšť na každej strane, aby si vystrelil odpružené vystreľovače. Potom s ním vyskoč z kokpitu a snaž sa chytiť otravných rebelov!
 • Tento podrobný model má špeciálnu čiernočervenú farebnú kombináciu, otvárateľný kokpit s priestorom na usadenie minifigúrky Majora Vonrega vo vnútri, ako aj 2 odpružené vystreľovače, ktoré sa odpália posunutím spúšte doľava a doprava.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Majora Vonrega, Kaz Xiono a generálku Leiu, ako aj Bucket (R1-J5).

 

 

Počet dielikov 496, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

61,94 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75239 Útok na štítový generátor na planéte Hoth™

LEGO Star Wars 75239 Útok na štítový generátor na planéte Hoth™

LEGO Star Wars 75239 Útok na štítový generátor na planéte Hoth™výrobca LEGO. Stavaj a hraj sa s touto zábavnou stavebnicou Bitka o planétu Hoth od LEGO® Star Wars™!

 

 • Zahraj si súboj s kamarátmi vďaka zábavnej a dynamickej výzve Útok na generátor planéty Hoth od LEGO® Star Wars™!
 • Postav generátor a zbraň na trojnožke a potom sa postaraj o to, aby vojak Rebelov a Snowtrooper zaujali svoje pozície. Vlož strely do vystreľovača, zamier na cieľ a zasiahni súperov terč, aby si vystrelil jeho postavičku do vzduchu!
 • Podarí sa ti poraziť mocné Impérium v tejto vzrušujúcej Bitke o planétu Hoth?
 • Deti si užijú stavanie generátora s vojakom Rebelov a zbrane na trojnožke so Snowtrooperom z filmu Star Wars: Impérium vracia úder so svojimi kamarátmi a rodinou, nabíjanie silných vystreľovačov a vzrušujúce bitky, pri ktorých sa pokúsia zasiahnuť terče súpera a vyhodiť všetko do vzduchu!
 • Zahŕňa 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Snowtroopera a vojaka Rebelov.

 

 

Počet dielikov 235, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™

LEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™

LEGO Star Wars 75238 Napadnutie na planéte Endor™výrobca LEGO. Stavaj a hraj sa s akčnou výzvou Bitka o Endor od LEGO® Star Wars™ s terčmi, ktoré musíš zasiahnuť, superrýchlym klzákom a zostaviteľným stromom!

 

 • Súťaž so svojimi kamarátmi v zábavnej výzve LEGO® Star Wars™ Akčný útok na Endor!
 • Postav strom a superrýchly klzák, potom daj Ewok bojovníka Wicketa a prieskumného troopera navrch. Nabi vystreľovače, zamier a zasiahni cieľ súpera, aby si ho vystrelil do vzduchu! Pomôž Rebelom k víťazstvu, veliteľ!
 • Deti si užijú stavanie stromu a superrýchleho klzáka patriaceho Impériu spolu s kamarátmi a rodinou. Potom sa priprav na akciu, nabi mohutné vystreľovače a pokús sa zasiahnuť terče súpera a vystreliť Ewoka Wicketa a prieskumného troopera na superrýchlom klzáku mimo podstavy.
 • Zahŕňa 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Bojovníka Ewokov Wicketa a prieskumného troopera.

 

 

Počet dielikov 193, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75236 Duel na základni Hviezdovrah

LEGO Star Wars 75236 Duel na základni Hviezdovrah

LEGO Star Wars 75236 Duel na základni Hviezdovrahvýrobca LEGO. Pretvor si epické duely medzi Kylom Renom a Rey na základni Hviezdovrah z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza!

 

 • Vzrušujúci súboj medzi Kylom Renom a Rey so svetelnými mečmi z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza!
 • Polož ich na otáčavú podložku a priprav sa na duel. Prevrhni stromy pomocou silných svetelných mečov a odhaľ skrytý odpaľovač. Ale pozor! Základňa Hviezdovrah sa chystá vybuchnúť, takže si daj pozor, aby si nespadol do štrbiny, ktorá sa otvára!
 • Zahraj si nezabudnuteľné okamihy z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza so stavebnicou 75236 Duel na základni Hviezdovrah.
 • Obsahuje lesnú scénku na zlyhávajúcej základni Hviezdovrah Prvého rádu. Váš Star Wars™ fanúšik môže umiestniť Rey a jej nepriateľa Kyla Rena na otáčavú podstavu a zahrať si bitku so svetelnými mečmi, z ktorej sa mu zatočí hlava. Táto zábavná stavebnica od LEGO® Star Wars sa dá sklopiť, aby vytvorila štrbinu, ktorá sa otvára počas rozpadu základne, ako aj stromy, ktoré postavičky môžu zvrhnúť a odhaliť tak skrytý odpaľovač. Priprav sa na epickú tvorivú hru na základni Hviezdovrah!
 • Obsahuje minifigúrky Rey a Kyla Rena od LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 191, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 9 »