Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Star Wars

Úvod LEGO® LEGO® Star Wars

Filter

Určené pre:
Cena:
7 141
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 106
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 9 »
NovéLEGO Star Wars 75257 Millennium Falcon™

LEGO Star Wars 75257 Millennium Falcon™

LEGO Star Wars 75257 Millennium Falcon™výrobca LEGO. Aj ty môžeš mať loď Millennium Falcon z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera.


 • Pridaj sa k Finnovi, Chewbaccovi, Landovi Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na cestách galaxiou na palube legendárnej kozmickej lode Millenium Falcon. Tak ako verzia modelu z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera, aj tento model má už lepšie časy za sebou... ale stále je schopný prejsť Kesselskou cestou za 12 parsekov... pravdepodobne. Takže, zdvihni rampu, prevezmi kontrolu a priprav sa – zamieriš na dobrodružnú cestu vo svete LEGO® Star Wars™!
 • Tento model kultovej corellianskej nákladnej lode zostavený z kociek sa vyznačuje záplavou rôznych detailov. Nájdeš tu napríklad otočné strelecké veže vo vrchnej aj spodnej časti, 2 pružinové vystreľovače, spúšťaciu rampu a otvárateľný kokpit s priestorom pre 2 minifigúrky. Vrchné panely sa tiež dajú otvárať.
 • Obsahuje 7 LEGO® Star Wars™ postavičiek: minifigúrky Finna, Chewbaccu, C-3PO, Landa Calrissiana a Boolia a taktiež figúrky LEGO droidov R2-D2 a D-O.

 

 

Počet dielikov 1353, počet figúrok 7

Pre deti od 9 rokov

140,45 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75256 Loď Kylo Rena™

LEGO Star Wars 75256 Loď Kylo Rena™

LEGO Star Wars 75256 Loď Kylo Rena™výrobca LEGO. Nadchni sa pre hranie úloh v galaktickom svete s loďou Kyla Rena.


 • Cestuj galaxiou so súkromnou loďou Kyla Rena. Má všetko, čo by si Vrchný veliteľ kedy mohol priať: roztváracie krídla či pružinové vystreľovače na zastrašenie tých otravných bojovníkov Odporu! V kokpite je miesto aj pre jeho hrôzostrašnú posádku, Rytierov z Renu. V tejto úžasnej súprave nájdeš aj Generála Prydea, sithského vojaka a Stormtroopera Prvého rádu – a hneď začať!
 • Obsahuje napríklad otočný pravý motor pre poskladanie do krídel pri pristávaní a schopnosť skrátiť krídla poskladaním vrchnej časti nadol. K dispozícii je tiež otváracia prístupová rampa, 2 pružinové vystreľovače a kokpit s priestorom na sedenie pre Vrchného veliteľa Kyla Rena a 2 minifigúrky za ním.
 • Obsahuje 6 minifigúrok v edícii LEGO® Star Wars™: Vrchného veliteľa Kyla Rena, Generála Prydey, sithského vojaka, Stormtroopera Prvého rádu a 2 rytierov z Renu.

 

 

Počet dielikov 1005, počet figúrok 6

Pre deti od 10 rokov

107,39 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75255 Yoda™

LEGO Star Wars 75255 Yoda™

LEGO Star Wars 75255 Yoda™výrobca LEGO. Stavaj si a vystavuj skutočnú legendu z edície LEGO® Star Wars™ – Yodu!

 

 • Inscenuj si vzrušujúce súboje vo svete Star Wars™ s majstrom Jedi Yodom!
 • Hoci je veľká figúrka Yodu vyrobená z LEGO® kociek, vďaka svojmu svetelnému meču je v ňom sila, s ktorou treba počítať. Pohybuj jeho hlavou, obočím, prstami na ruke a na nohe a nájdi majstrovi Jedi perfektnú polohu! Táto súprava tiež obsahuje stojan s minifigúrkou malého Yodu a svetelný meč.
 • Všimni si podrobne prepracované detaily, polohovateľnú hlavu a obočie, pohyblivé prsty na rukách a nohách, Yodov zelený svetelný meč a tiež informačnú tabuľku s podrobnosťami o majstrovi Jedi.
 • Súčasťou je aj stojan pre minifigúrku Yodu.

 

 

Počet dielikov 1771

Pre deti od 10 rokov

90,86 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75254 Prieskumný kolos AT-ST™

LEGO Star Wars 75254 Prieskumný kolos AT-ST™

LEGO Star Wars 75254 Prieskumný kolos AT-ST™výrobca LEGO. Stvárňuj si impozantné dobrodružstvá vo svete Star Wars zo seriálu The Mandalorian!

 

 • Vykroč do akcie s úžasným Prieskumným kolosom AT-ST z TV seriálu Star Wars™ The Mandalorian! Tento parádny chodec má všetko, čo očakávaš. Má polohovateľné nohy a otáčavú vežičku s otváracím kokpitom a strieľajúcimi vystreľovačmi. Súprava ďalej obsahuje postavičky Mandaloriána, Cary Duneovej a 2 Klatooiniánskych nájazdníkov, s ktorými naštartuješ akciu na motívy LEGO® Star Wars! Ste pripravení hrať, mladí Mandaloriáni?
 • Obsahuje 4 postavičky z edície LEGO® Star Wars™: minifigúrky Mandaloriána, Cary Duneovej a 2 Klatooiniánskych nájazdníkov.

 

 

Počet dielikov 540, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

57,82 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnov

LEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnov

LEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnovvýrobca LEGO. Rozprúď akciu s 2 vzrušujúcimi vozidlami z edície LEGO® Star Wars™

 

 • Preháňaj sa s Rey a BB-8 pomedzi vzdialené planéty na ich transportnom speederi. Tento speeder vyzerá, akoby sa vznášal – presne ako aj vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera! Ale pozor, Prvý rád urputne uháňa na svojom kráčajúcom letúni – a zhora sa strmhlav rúti člen posádky stíhačky. Je čas schmatnúť tvoj svetelný meč a pomôcť Rey dať tým naničhodným vojakom príučku, na ktorú nikdy nezabudnú!
 • Obsahuje vzrušujúce LEGO® Star Wars™ postavičky vrátane 3 minifigúrok – Rey, člena posádky stíhačky Prvého rádu a vodiča kráčajúceho speedera Prvého rádu a tiež figúrky LEGO droida BB-8.

 

 

Počet dielikov 373, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

49,56 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75249 Stíhačka Y-Wing Odporu™

LEGO Star Wars 75249 Stíhačka Y-Wing Odporu™

LEGO Star Wars 75249 Stíhačka Y-Wing Odporu™výrobca LEGO. Pridaj si do zbierky aktualizovanú verziu stíhačky LEGO® Star Wars™ Y-wing

 

 • Vydaj sa na bombardovaciu misiu so stíhačkou Y-Wing Odporu z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Vleť pod radar, zatiahni spúšť a pomôž tak Zorii Blissovej vypustiť bomby. Pošli Stormtrooperov Prvého rádu zaliezť do úkrytu a potom zachráň Poea Damerona, D-O a astromechanického droida. So stíhačkou Y-Wing budeš vždy tam, kde sa odohrávajú akčné scény na motívy LEGO® Star Wars™!
 • Obsahuje otvárací kokpit vnútri s priestorom pre minifigúrku, strieľacie pružinové vystreľovače a funkciu vypúšťania bômb. To všetko bude deti inšpirovať k tomu, aby si spolu s kamarátmi vytvárali akciami nabité scény podľa Star Wars.
 • Obsahuje 6 LEGO® Star Wars™ postavičiek: minifigúrky Poea Damerona, Zorii Blissovej a Stormtrooperov Prvého rádu a tiež figúrky D-O a astromechanického droida.

 

 

Počet dielikov 578, počet figúrok 6

Pre deti od 8 rokov

61,94 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75248 Stíhačka A-Wing Odporu™

LEGO Star Wars 75248 Stíhačka A-Wing Odporu™

LEGO Star Wars 75248 Stíhačka A-Wing Odporu™výrobca LEGO. Pridaj kultový A-Wing do akejkoľvek zbierky Star Wars™

 

 • Vleť do akčnej scény z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera s úžasnou stíhačkou A-Wing Odporu!
 • Stíhačka je nabitá štýlovými detailmi, ako napríklad pružinovými vystreľovačmi a otváracím kokpitom, kde za ovládacím pultom sedí Snap Wexley. Nájdeš tu aj poručíčku Connixovú. Vďaka tomu všetkému si s touto parádnou stavebnicou LEGO® užiješ množstvo zábavy – či už plánuješ útok na Prvý rád plný zla alebo len prelietavaš nad povrchom vzdialenej planéty!
 • Obsahuje minifigúrky Snapa Wexleyho a poručíčky Connixovej z edície LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 269, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrti

LEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrti

LEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrtivýrobca LEGO. Vytvor si napínavú scénu LEGO® Star Wars™ na palube Hviezdy smrti

 

 • Pridaj sa k Obi-Wanovi Kenobimu na riskantnú misiu na palube ohromnej Hviezdy smrti. Prikrádaj sa s ním za delostrelcom Hviezdy smrti a pomôž mu deaktivovať ťažný lúč skôr, ako ho spozorujú. Potom pomôž jedijskému hrdinovi poraziť delostrelca ešte pred tým, ako by odpálil strelu z mohutného laserového dela.
 • S touto parádnou scénou z filmu Star Wars: Nová nádej máš vo svojich rukách osud LEGO® Star Wars™ galaxie!
 • Obsahuje minifigúrky Obi-Wana Kenobiho a delostrelca Hviezdy smrti z edície LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 159, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Star Wars 75245 Adventný kalendár

LEGO® Star Wars 75245 Adventný kalendár

LEGO® Star Wars 75245 Adventný kalendárvýrobca LEGO. Preži atmosféru sviatočnej Sily s Adventným kalendárom LEGO® Star Wars™2019

 • Priprav sa na Vianoce s Adventným kalendárom LEGO® Star Wars™ 2019.
 • Za 24 okienkami nájdeš vesmírne lode, štýlové minifigúrky a dokonca aj niekoľko prekvapení s vianočnou tematikou – to všetko v štýle Star Wars! Stavebnica tiež obsahuje rozkladaciu podložku na hranie, kde sa môžeš hrať úžasné dobrodružstvá na ostrove planéty Ahch-To. S tohtoročným kalendárom Vianoce prídu skôr, ako si zamiluješ porgov!
 • Tento adventný kalendár je skvelým darčekom na motívy Star Wars, vďaka ktorému môžete deti zábavným spôsobom namotivovať na sviatočné očakávanie.

 

 

Počet dielikov 280, počet figúrok 6

Pre deti od 6 rokov

24,77 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75262 Výsadková loď Impéria – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75262 Výsadková loď Impéria – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75262 Výsadková loď Impéria – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Zadováž si stavebnicu LEGO® Star Wars™ Imperial Dropship so Stormtroopermi a Shadow Trooperom pri príležitosti 20. výročia!

 

 • Povolaj vojakov do boja v stavebnici LEGO® Star Wars™ Imperial Dropship! Nalož ich na platformu a ulož ich blastery do bezpečia počas letu. Potom posaď Shadow Troopera do kokpitu, nažhav motory a vydaj sa na ďalšiu vzrušujúcu bitku proti rebelom!
 • Táto stavebnica s množstvom minifigúrok predstavuje vynovené stvárnenie pôvodného modelu 7667 Imperial Dropship z roku 2008. Má otvárací kokpit, odnímateľnú platformu na transport vojska a miesto na odloženie zbraní. Táto stavebnica obsahuje 4 LEGO Star Wars minifigúrky plus bonusovú reprodukciu minifigúrky Hana Sola z roku 2000 na odnímateľnom podstavci.
 • Obsahuje 5 LEGO® Star Wars™ minifigúrok na kreatívne hranie: 3 Stormtrooperi, Shadow Trooper a bonusová minifigúrka Hana Sola na odnímateľnom podstavci k 20. výročiu.

 

Počet dielikov 125, počet figúrok 5

Pre deti od 6 rokov

19,- €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75261 Klonový prieskumný chodec – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Stavaj a hraj sa s chodcom a trpasličím pavúčím droidom z edície LEGO® Star Wars™ k 20. výročiu!

 

 • Ochráň wookijského bojovníka pomocou obrneného Klonového prieskumného chodca! Posaď vojaka z planéty Kashyyyk do sedadla v obrnenom chodcovi AT-RT a vykroč do boja. Otoč sa a vystreľ z vystreľovača skôr, ako trpasličí pavúčí droid zničí zákop s vystreľovačom. Armáda klonov musí vyhrať za každú cenu!
 • Táto akčná stavebnica oslavuje 20 rokov stavebníc LEGO Star Wars vrátane vynovenej verzie stavebnice 7250 Klonový prieskumný chodec z roku 2005 s polohovateľnými nohami, otočnou vežou, priestorom pre minifigúrku vojaka z planéty Kashyyyk na vrchu a vystreľovačom. Táto štýlová stavebnica zahŕňa aj LEGO figúrku trpasličieho pavúčieho droida s vystreľovačom, zákop so zbraňou plus bonusovú minifigúrku Darth Vadera z roku 1999 na pamätnom podstavci.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: bojovníka z planéty Kashyyyk, wookijského bojovníka a bonusovú minifigúrku Darth Vadera na odnímateľnom podstavci pri príležitosti 20. výročia, ako aj LEGO figúrku bojového droida.

 

 

Počet dielikov 250, počet figúrok 3

Pre deti od 6 rokov

28,91 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiu

LEGO Star Wars 75259 Snežný spíder – edícia k 20. výročiuvýrobca LEGO. Stavaj, zbieraj a hraj sa s LEGO® Star Wars™ Snowspeederom s laserovými delami v špeciálnej edícii pri príležitosti 20. výročia!

 

 • Zazvoň na poplach, základňa Echo sa stala terčom útoku! Vyhraj bitku na planéte Hoth s Lukom a Dakom Ralterom v ich úžasnom LEGO® Star Wars™ Snowspeederi z filmu Star Wars: Impérium vracia úder. Upaľuj ponad ľadovú krajinu a spusti paľbu z pružinových vystreľovačov. Potom vystreľ zo zadného vystreľovača a vypusti harpúnu na lane. Pomôž povstaleckému vojakovi na zemi zamieriť a vystreliť z vystreľovača na streleckej veži. Jednotky Impéria nesmú vyhrať!
 • Táto špeciálna edícia je vynovenou verziou pôvodného modelu 7130 Snowspeeder z roku 1999. Má otvárací kokpit s priestorom pre minifigúrky Luka Skywalkera a Daka Raltera v uniformách pilotov, laserové delá, pružinový vystreľovač pod každým krídlom plus vystreľovač a harpúnu na lane vzadu. Táto pamätná stavebnica LEGO Star Wars tiež obsahuje zdvižnú a otočnú streleckú vežu s vystreľovačom, ktorú môžeš použiť v nezabudnuteľnej bitke na planéte Hoth z filmu Star Wars: Impérium vracia úder, plus bonusovú minifigúrku Landa Calrissiana z roku 2003 na špeciálnom podstavci k 20. výročiu.
 • Obsahuje 4 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Luke Skywalker a Dak Ralter v uniformách pilotov, povstaleckého vojaka a bonusovú výročnú minifigúrku Landa Calrissiana na odnímateľnom podstavci.

 

 

Počet dielikov 309, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

37,16 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 9 »