Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Star Wars

Úvod LEGO® LEGO® Star Wars

Filter

Určené pre:
Cena:
7 141
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 86
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 8 »
NovéLEGO® Star Wars 75230 Porg™

LEGO® Star Wars 75230 Porg™

LEGO® Star Wars 75230 Porg™výrobca LEGO. Postav a vystav si vlastného porga!

 • Pozdrav svojho vlastného LEGO® Star Wars 75230 Porga! Stlač chvost tohto roztomilého stvorenia – otvorí papuľku a zamáva krídlami! Potom ho polož vedľa podstavca s informačným štítkom a roztomilou miniatúrnou stavebnicou porga, aby ho mohli obdivovať všetci tvoji kamaráti.
 • Staň sa vlastníkom nezameniteľnej postavy z filmu Star Wars: Poslední Jediovia vďaka tejto stavebnici LEGO® Star Wars 75230 Porg!
 • Táto detailne prepracovaná hračka Star Wars zahŕňa zložité detaily peria, autentické farby a otváraciu papuľku a mávajúce krídla, keď stlačíš chvost.
 • Stavebnica tiež zahŕňa podstavec so zdobeným informačným štítkom a miniatúrnou stavebnicou porga. Bude sa dokonale vynímať v tvojej zbierke stavebníc LEGO.

 

Počet dielikov 811

Pre deti od 9 rokov

57,82 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wing

LEGO® Star Wars 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wing

LEGO® Star Wars 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wingvýrobca LEGO. Venujte deťom ich prvé zážitky s ikonickou stíhačkou X-wing Starfighter... a R2-D2!

 • Zamier do akcie v stíhačke X-wing Starfighter Lukea Skywalkera! Ale pozor, Stormtrooper striehne v streleckej veži a už na teba aj mieri! Odletíš s Lukeom do bezpečia skôr, než vypáli?
 • Nechajte dieťa zahrať sa na nezabudnuteľné vesmírne LEGO® Star Wars™ dobrodružstvá so zberateľským modelom 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wing. Táto LEGO 4+ stavebnica je navrhnutá tak, aby bola pre deti zábavná a jednoduchá.
 • Ponúka skladacie krídla a otvárací kokpit pre minifigúrku, ako aj špeciálnu kocku na začatie stavania, ktorá umožňuje aj začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne na vlastnú päsť.
 • Priložený jednoduchý návod na stavanie a hranie taktiež pomôže vášmu mladému bojovníkovi za Rebelov pochopiť účel stavebných krokov a budovať predstavivosť a sebavedomie, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v známom prostredí Star Wars.
 • Táto jednoduchá LEGO stavebnica obsahuje aj rotujúcu streleckú vežu pre nekonečnú akciu, ako aj minifigúrky Luka Skywalkera a Stormtroopera, plus Star Wars LEGO figúrku droida R2-D2.

 

 

Počet dielikov 132, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75234 Útočný kráčajúcí kolos AT-AP™

LEGO® Star Wars 75234 Útočný kráčajúcí kolos AT-AP™

LEGO® Star Wars 75234 Útočný kráčajúcí kolos AT-AP™výrobca LEGO. Ukážte dieťaťu úžasní chodiaci stroj Impéria a klonového vojaka!

 • Pomôž Chewbaccovi a Veliteľovi klonov Greemu poraziť armádu droidov s AT-AP chodiacim strojom! Otvor vrch, posaď ich do sedadla a zamieraj s delom imperiálneho chodiaceho stroja na nepriateľov. Vytiahnu tretiu nohu pre extra podporu a potom PÁĽ!
 • Pridajte ďalšiu palebnú silu do zbierky ktoréhokoľvek LEGO® fanúšika v podobe tohto drsného modelu LEGO Star Wars™ 75234 AT-AP chodiaci stroj. Tento impozantný model ponúka kĺbové nohy a vysúvaciu tretiu nohu, ako aj otváranie navrchu a po stranách, ktoré odhalí podrobný kokpit pre 2 minifigúrky.Model obsahuje aj rotujúcu a zdvíhaciu streleckú vežu so sedadlom pre minifigúrku a pružinový vystreľovač pre napínavú bojovú akciu.
 • S Chewbaccom, veliteľom klonov Greem a klonovým vojakom z Kashyyyku v podobe minifigúrok a s 2 bojovými droidmi z Kashyyyku v podobe LEGO figúrok je tento zberateľský model super darčekom k narodeninám pre všetky deti.
 • Obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Chewbacca, veliteľ klonov Gree a klonový vojak z Kashyyyku, plus 2 bojoví droidi z Kashyyyku v podobe LEGO figúrok.

 

 

Počet dielikov 689, počet figúrok 3

Pre deti od 9 rokov

61,94 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75228 Únikový modul vs. Dewback™

LEGO® Star Wars 75228 Únikový modul vs. Dewback™

LEGO® Star Wars 75228 Únikový modul vs. Dewback™výrobca LEGO. Stavaj a hraj sa so zábavným dvojbalením LEGO® Star Wars™ Microfighters, vrátane C-3PO, R2-D2, Sandtroopera a dewbacka!

 • C-3PO a droid R2-D2 núdzovo pristáli vo svojej únikovej kapsuli! Pomôžeš im skryť sa pred Sandtrooperom na dewbackovi skôr, než ich zbadá? Osud galaxie je na tebe!
 • Odohrajte epické dobrodružstvá s LEGO® kockami LEGO Star Wars™ 75228 Únikový modul vs. Dewback. Stavebnica obsahuje únikovú kapsulu s veľkým motorom a priestorom pre C-3PO a R2-D2 v podobe LEGO figúrok a skladací dewback má zas pohyblivú hlavu a chvost, klipsne pre pripnutie zbraní a priestor, kam sa môže usadiť Sandtrooper.
 • Keďže každý model má samostatný návod na stavanie, fanúšikovia Star Wars môžu s nadšením zdieľať zážitok zo stavania so svojimi kamarátmi a rodinou.
 • Zahŕňa 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: C-3PO a Sandtrooper, plus R2-D2 Star Wars droid.

 

 

Počet dielikov 177, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75225 Bojový balíček elitnej pretoriánskej stráže

LEGO® Star Wars 75225 Bojový balíček elitnej pretoriánskej stráže

LEGO® Star Wars 75225 Bojový balíček elitnej pretoriánskej stráževýrobca LEGO. Posilnite LEGO® kolekciu ktoréhokoľvek fanúšika so Star Wars™: Posledný Jedi, Elitná pretoriánska stráž, bojová sada so 4 minifigúrkami.

 • Pripoj sa Elitnej pretoriánskej stráži a priuč sa ich bojovému umeniu! Postav stráže z filmu Star Wars™: Posledný z Jediov na otáčacie platne a chop sa zbrane zo stojanu. Potom ich nechaj otáčať a sleduj, kto z nich vyhrá! Stráže tiež môžu trénovať v boji proti trénovaciemu droidovi. Nech vyhrá ten najlepší!
 • Nech každý fanúšik stavebníc LEGO® zažije zábavný tréning so súpravou LEGO Star Wars™ 75225 Elitná pretoriánska stráž, bojová sada. Táto štartovacia sada obsahuje tréningovú platformu s otáčacími plošinami pre 2 minifigúrky, ktoré sa tam dajú umiestniť, a môžu spolu zohrať intenzívny tréningový duel.
 • K dispozícii je aj stojan s odopínateľnými zbraňami, trénovací droid pre ešte viac tvorivej zábavy, 3 príslušníci Elitnej pretoriánskej stráže a Stormtrooper Prvého rádu.
 • Obsahuje 4 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: 3 príslušníkov Elitnej pretoriánskej stráže a Stormtroopera Prvého rádu, plus LEGO figúrku trénovacieho droida

 

 

Počet dielikov 109, počet figúrok 4

Pre deti od 6 rokov

12,38 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75224 Mikrostíhačka Sithov

LEGO® Star Wars 75224 Mikrostíhačka Sithov

LEGO® Star Wars 75224 Mikrostíhačka Sithovvýrobca LEGO. Vyčarte úsmev na tvári ktoréhokoľvek fanúšika LEGO® Star Wars™ vďaka Sith Infiltrator mikrostíhačke s vystreľovačmi patriacej Darth Maulovi.

 • Hliadkuj medzi hviezdami s Darth Maulom v jeho Sith Infiltrator mikrostíhačke! Umiestni sithského lorda na vrch, chop sa vystreľovačov a priprav a na dobrodružstvá v hviezdnej lodi s LEGO® Star Wars™.
 • Darujte nekonečnú zábavu so stavebnicou LEGO® Star Wars™ 75224 Sith Infiltrator Microfighter. Táto skladacia hračka zo 6. série je verziou vesmírnej lode Darth Maula a obsahuje vystreľovače a priestor pre minifigúrku sithského lorda na vrchu.
 • Súprava sa predáva s obojstranným svetelným mečom pre ďalšie kreatívne herné možnosti s LEGO Star Wars.
 • Obsahuje minifigúrku Darth Maula od LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 92, počet figúrok 1

Pre deti od 6 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Star Wars 75223 Mikrostíhačka Starfighter™ Naboo

LEGO® Star Wars 75223 Mikrostíhačka Starfighter™ Naboo

LEGO® Star Wars 75223 Mikrostíhačka Starfighter™ Naboovýrobca LEGO. Nech každý fanúšik LEGO® Star Wars™ dostane drobnú odmenu v podobe stavebnice Naboo Starfighter Microfighter!

 • Vyraz si s mladým Anakinom Skywalkerom v jeho lodi Naboo Starfighter Microfighter! Umiestni Anakina navrch, nabi rakety a zamier na ďalšie napínavé dobrodružstvo LEGO® Star Wars™!
 • Vychystajte sa na zábavu-veľké bitky s LEGO® Star Wars™ 75223 Mikrostíhačka Naboo Starfighter. Súčasťou kolekcie LEGO Microfighters 6. séria je táto miniverzia obľúbenej hviezdnej lode Anakina Skywalkera s množstvom autentických detailov, 2 raketami, hlavou R2-D2 a priestorom pre minifigúrku mladého pilota Skywalkera s jeho hasákom.
 • Zahŕňa minifigúrku mladého pilota Anakina Skywalkera s malými nohami a hlavou droida R2-D2.

 

 

Počet dielikov 62, počet figúrok 1

Pre deti od 6 rokov

8,26 €
skladom
LEGO® Star Wars 75213 Adventný kalendár

LEGO® Star Wars 75213 Adventný kalendár

LEGO® Star Wars 75213 Adventný kalendárvýrobca LEGO. Priprav sa na Vianoce s Adventným kalendárom LEGO® Star Wars na rok 2018!

 • Vydaj sa na galaktickú dráhu za vianočnou zábavou v roku 2018 s Adventným kalendárom LEGO® Star Wars 75213. V okienkach nájdeš hviezdnu kolekciu LEGO minifigúrok, hviezdnych lodí, vozidiel a oveľa viac!
 • Keď odhalíš všetky darčeky, rozbaľ hernú podložku a vytváraj vlastné akčné scény na púšti a ľadovej planéte.
 • Otvor okienko tohto galaktického Adventného kalendára LEGO® Star Wars 75213 každý deň v decembri a objav tematické LEGO minifigúrky, hviezdne lode, vozidlá a ďalšie zberateľské kúsky.
 • Keď otvoríš všetky okienka, môžeš rozložiť hernú podložku s púštnou scénou a ľadovou planétou na hranie veľkolepých dobrodružstiev z filmu Star Wars.
 • Tento skvelý darček s 5 minifigúrkami a 3 figúrkami je perfektný spôsob pre fanúšikov všetkých vekových kategórií, ako sa pripraviť na Vianoce.

 

 

Počet dielikov 307, počet figúrok 5

Pre deti od 6 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Star Wars 75220 Sandcrawler™

LEGO® Star Wars 75220 Sandcrawler™

LEGO® Star Wars 75220 Sandcrawler™výrobca LEGO. Prežeň sa dunami na palube výkonného LEGO® Sandcrawlera!


 • Cestuj po púšťach Tatooinu na palube výkonného LEGO® Star Wars 75220 Sandcrawlera!
 • Otvor kokpit, posaď do neho Jawov a otáčaním kolieska na zadnej strane ovládaj pásy. Otvor boky a pomocou žeriava nalož pokazených droidov na palubu. Oprav a predaj ich alebo ich uväzni, ak neposlúchajú. Spusť rampu a vypusti prepravné vozidlo. Potom zoraď droidov pre majstra Lukea. Neustále hľadá výhodný obchod!
 • Súčasťou stavebnice sú 4 LEGO® minifigúrky: Luke Skywalker, 2 Jawovia a droid RA-7 plus astromechanický droid R5-A2 a lekársky droid.

 

 

Počet dielikov 1239, počet figúrok 4

Pre deti od 9 rokov

107,40 €
skladom
LEGO® Star Wars 75216 Snokeova trónna sieň

LEGO® Star Wars 75216 Snokeova trónna sieň

LEGO® Star Wars 75216 Snokeova trónna sieňvýrobca LEGO. Bojuj do posledného dychu v Snokeovej trónnej sieni!


 •  Pridaj sa k Rey, ktorá sa pripravuje na boj s Kylom Renom a Vrchným veliteľom v stavebnici LEGO® Star Wars 75216 Snokeova trónna sieň!
 • Otoč gombíkom, otvor dvere a rýchlo vstúp. Poraz elitnú pretoriánsku stráž ozbrojenú špeciálnymi zbraňami. Potom bojuj s Kylom Renom v úžasnom boji so svetelnými mečmi a dostaň sa k Snokeovi. No dávaj pozor, pretože ju môže k sebe pritiahnuť svojou temnou silou! Dokážeš spolu s Rey dokončiť túto nebezpečnú misiu LEGO Star Wars? To záleží len na tebe...
 • Stavebnica obsahuje Snokeovu trónnu sieň na Hviezdnom deštruktore s otočným trónom, gombíkom aktivovaným otvorením dverí a pohyblivou podlahou, ako aj tajné priehradky na uloženie Snokeových pokladov a zbraní a 5 LEGO minifigúrok.
 • Súčasťou stavebnice je 5 LEGO® minifigúrok: Rey, Kylo Ren, Vrchný veliteľ Snoke a 2 elitní pretoriánski strážcovia.

 

 

Počet dielikov 492, počet figúrok 5

Pre deti od 8 rokov

57,82 €
skladom
LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™

LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™

LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™výrobca LEGO. Chráň vzácne coaxium pred speedermi gangstrov!


 •  Pomôž Tobiasovi Beckettovi ochrániť vzácne coaxium pred Enfysom Nestom a Weazelom na super rýchlych speederoch zo stavebnice LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste!
 • Oba speedery majú veľké motory, aby mohli dosahovať maximálnu rýchlosť, a sú ozbrojené výkonnými vystreľovačmi. Podarí sa Tobiasovi utiecť skôr, než chamtiví gangsteri ukradnú coaxium? To záleží v tejto vzrušujúcej stavebnici LEGO Star Wars len na tebe!
 • Každý zo speederov má otvárací kokpit pre minifigúrku a 2 vystreľovače, takže sú ideálne na hranie akčných bojov s LEGO minifigúrkami.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky: Tobias Beckett, Enfys Nest a Weazel.

 

 

Počet dielikov 355, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Star Wars 75214 Anakinov jediský Starfighter™

LEGO® Star Wars 75214 Anakinov jediský Starfighter™

LEGO® Star Wars 75214 Anakinov jediský Starfighter™výrobca LEGO. Vzlietni k hviezdam s Anakinovým jediským Starfighterom!

 

 • Vydaj sa na odvážne misie so stavebnicou LEGO® Star Wars 75214 Anakinov jediský Starfighter.
 • S droidom R2-D2 po boku je táto elegantná stíhačka dokonalá na kľučkovanie pomedzi asteroidy... Vystreľovače na krídlach zas umožňujú Anakinovej lodi vrhnúť sa do akcie!
 • Elegantná stíhačka, ktorú ihneď spozná každý, z filmu Star Wars: The Clone Wars obsahuje zaťahovací podvozok, otvárací kokpit pre LEGO minifigúrku, v ktorom môže sedieť Anakin, upevnenie pre svetelný meč, tajnú priehradku na muníciu navyše, priestor pre droida R2-D2 a vystreľovače namontované na krídlach.
 • Obsahuje minifigúrku Anakina Skywalkera a figúrku droida R2-D2.

 

 

Počet dielikov 247, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 8 »