Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Super Heroes

Úvod LEGO® LEGO® Super Heroes

Pežívajte super príbehy super hrdinov s edíciou LEGO® Super Hereos! Batman, Superman, Spiderman, Ironman... Tí všetci majú hlavnú úlohu - chrániť životy a poriadok a skoncovať so zloduchmi. Samozrejme, že im pri tom pomáhajú najmodernejšie zbrane a prístroje. Takže - príjemnú zábavú s najväčšími hrdinami kinematografie v edícii LEGO Super Heroes!


Filter

Určené pre:
Cena:
7 91
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 34
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Marvel Avengers 76131 Boj o základňu Avengerov

LEGO® Marvel Avengers 76131 Boj o základňu Avengerov

LEGO® Marvel Avengers 76131 Boj o základňu Avengerov, výrobca LEGO. Postav úžasnú základňu Avengerov a odožeň votrelcov!

 

 • Spoj sa s Iron Manom, Kapitánkou Marvel, Hulkom, Nebulou a Ant-Manom a obráň avengerovské územie! Akciu naplánuj v administratívnej budove, zbrane nájdeš s tajnej zásuvke stola. Monitoruj pomocou radaru približujúceho sa Thanosa a Outridera, ako miera k základni Avengerov, a potom sa vrhni do akcie. Aktivuj strešný obranný systém. Zameraj Outridera pomocou duálneho vystreľovača na offroaderi, následne spusti avengerovskú helikoptéru a použi jej rýchle vystreľovače!
 • Základňa Avengerov obsahuje 2-poschodovú administratívnu budovu s konferenčnou miestnosťou vrátane stola s tajnou zásuvkou so zbraňami, otvárací sejf s laserovým lúčom, garáž, strešný pružinový vystreľovač a duálny vystreľovač, ako aj sklápací rotačný radar.
 • Táto superhrdinská hracia súprava obsahuje 4 minifigúrky zo sveta Marvelu: Iron Man, Kapitánka Marvel, Nebula a Outrider so 4 zbraňami, plus pohyblivé veľké figúrky Hulka a Thanosa a mikrofigúrka Ant-Mana.

 

Počet dielikov 699, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 8 rokov

90,86 €
skladom
NovéLEGO® Marvel Avengers 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet

LEGO® Marvel Avengers 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet

LEGO® Marvel Avengers 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet, výrobca LEGO. Vytvor Úžasný Quinjet a poraz nepriateľov Avengerov!

 

 • Pripraviť sa na bitku proti Chitauriom s Úžasným tryskáčom Avengerov Quinjetom! Priprav si zbrane s Rocketom a Thorom v priestore pre pasažierov.
 • Naskoč do kokpitu s Black Widow a vzlietni. Použi vystreľovače a rýchly vystreľovač so 6 nábojmi. Hladko pristaň a pokračuj v boji na krídlach. Potom prekvap nepriateľa pomocou trojkolkového vystreľovača!
 • Tento skvelý jet obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, vystreľovače, nastaviteľné krídla, otáčacie motory, otvárací priestor pre pasažierov a otvárací zadný priestor so skladacím rýchlym vystreľovačom so 6 nábojmi a trojkolkovým vystreľovačom.
 • Táto superhrdinská hracia súprava obsahuje 6 minifigúrok zo sveta Marvelu vydaných ako novinka pre marec 2019: Black Widow, Hawkeye, Rocket, Thor a 2 Chitauriovia.

 

Počet dielikov 838, počet figúrok 6

Vhodné pre deti od 8 rokov

74,34 €
skladom
NovéLEGO® Marvel Avengers 76123 Captain America: Útok Outriderov

LEGO® Marvel Avengers 76123 Captain America: Útok Outriderov

LEGO® Marvel Avengers 76123 Captain America: Útok Outriderovvýrobca LEGO. Postav motorku patriacu Captainovi America a zaútoč na Outriderov!

 

 • Postav sa 3 Outriderom s motorkou Captaina America! Odolávaj pomocou štítových vystreľovačov Captaina America. Potom vyskoč z kokpitu, odopni blastery a poraz nepriateľských Outriderov jedného po druhom!
 • Skladacia motorka obsahuje kokpit pre minifigúrku, 2 štítové vystreľovače Captaina America, 2 odopínacie nestrieľacie blastery, prídavné miesta pre minifigúrky a skladací stojan na motorku.
 • Stavebnica pre deti obsahuje 4 postavy od Marvelu vrátane minifigúrky Captaina America s novým helmovým prvkom vydaným pre marec 2019 a oblekmi pre tím Avengers, vďaka ktorým vytvoríš napínavé scény z filmov o Avengeroch od Marvelu.
 • Obsahuje 4 minifigúrky zo sveta Marvelu: Captain America a 3 Outrideri.

 

Počet dielikov 167, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 6 rokov

20,64 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorke

LEGO® Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorke

LEGO® Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorkevýrobca LEGO. Zahraj sa na výbušnú záchrannú akciu so Spider-Manovou motorkou!

 • Utekaj zastaviť Carnagea, ktorý sa chystá vyhodiť do vzduchu generátor a zavolaj si na pomoc Spider-Mana a Milesa Moralesa z Marvelu! S touto zostaviteľnou superhrdinskou hračkou môžeš presvišťať ulicami New Yorku na Spider-Manovej úžasnej motorke.
 • Zacieľ na Carnagea pomocou pavučinovej pištole a vystreľovača pavučín. Poraz Symbiotského zloducha a daj generátor dohromady pomocou pavučiny skôr, než vybuchne!
 • Obsahuje 3 minifigúrky, ktoré sú novinkou pre december 2018: Spider-Man, Miles Morales a Carnage.

 

Počet dielikov 235, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 6 rokov

20,64 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76114 Spider-Man a jeho Pavúkolez

LEGO® Super Heroes 76114 Spider-Man a jeho Pavúkolez

LEGO® Super Heroes 76114 Spider-Man a jeho Pavúkolezvýrobca LEGO. Postav Spider-Manov Pavúkolez a získaj späť ukradnuté diamanty!

 • Poplach! Vulture a Sandman vykradli klenotníctvo v centre mesta a snažia sa ujsť aj s diamantmi! Vrhni sa na záchrannú akciu u so Spider-Manom, futuristickým Spider-Manom 2099 a Spider-Manovým Pavúkolezom.
 • Strieľaj robo pavúkov a pavučiny na zloduchov z Pavúkolezu. Uhni sa Sandmanovmu obrovskému piesočnému kladivu a vytvor úžasné pavúčie zbrane, aby si zabránil Vulturovi odletieť preč. Chyť zlodejov a nájdi ukradnuté diamanty ukryté v piesočnom podstavci!
 • Obsahuje 4 minifigúrky, ktoré sú novinkami pre december 2018: Spider-Man, Spider-Man 2099, Vulture a Sandman.

 

Počet dielikov 418, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 7 rokov

37,16 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76115 Spider Mech vs. Venom

LEGO® Super Heroes 76115 Spider Mech vs. Venom

LEGO® Super Heroes 76115 Spider Mech vs. Venomvýrobca LEGO. Zahraj si úžasný súboj Spider Mecha a Venoma!

 • Spoj sa so Spider-Manom a Ghost Spider zachráňte tetu May z pazúrov Venomovho obrovského robota! Vystreľ robo pavúky a pavučiny zo Spider Mecha.
 • Vyhni sa jedovatému jazyku a pazúrom Venomovho robota. Začni strelecký útok so vznášadlom Ghost Spider. Potom použi chmaták Spider Mecha na chytenie Venoma a ukonči zúrivé besnenie tohto Symbiotského zloducha!
 • Obsahuje 4 minifigúrky: Spider-Man, Ghost Spider, Venom a teta May.

 

Počet dielikov 604, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 8 rokov

45,43 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76134 Spider-Man: Doc Ock a krádež diamantov

LEGO® Super Heroes 76134 Spider-Man: Doc Ock a krádež diamantov

LEGO® Super Heroes 76134 Spider-Man: Doc Ock a krádež diamantovvýrobca LEGO. Doprajte svojmu dieťaťu jeho prvé letecké dobrodružstvo so Spider-Manom!

 • Zaleťte do doku so Spider-Manom a zastavte Doc Ocka pri úteku! Zlý Doc uchmatol skrinku s klenotom a peniazmi zo žeriavu pomocou mechanických ramien na jeho motorovom člne. Prenasledujte čln pomocou Spider-Manovho rýchleho lietadla.
 • Vystreľte ohnivé disky a pavučiny. Podarí sa vám zastaviť útek zlomyseľného Doktora?
 • Táto tvorivá LEGO stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, a obsahuje špeciálnu podstavu na začatie stavania, ktorá umožňuje aj začiatočníkom byť pyšný na svoje výtvory budov, áut a podobne, všetko na vlastnú päsť.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: Spider-Mana, Doc Ocka a pracovníka doku.

 

Počet dielikov 150, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76112 Batmobile ovládaný aplikáciou

LEGO® Super Heroes 76112 Batmobile ovládaný aplikáciou

LEGO® Super Heroes 76112 Batmobile ovládaný aplikáciou, výrobca LEGO. Jazdi v Batmobile ovládanom aplikáciou s Temným rytierom!


 • Preháňaj sa ulicami mesta Gotham City s týmto úžasným LEGO® DC Super Heroes 76112 Batmobilom ovládaným aplikáciou s pohonom všetkých 4 kolies!
 • Umiestni Batmana do kokpitu, aktivuj motory a pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu ovládaj Batmobile cez Bluetooth. Jazdi dopredu, dozadu, doľava a doprava… Dokonca môžeš robiť otočky o 360 stupňov!
 • Dosiahni vysoké otáčky s Batmobilom ovládaným aplikáciou, ktorého súčasťou je batéria napájajúca 2 motory, otvárací kokpit pre minifigúrku a 2 duálne vystreľovače.
 • Súčasťou stavebnice je nová minifigúrka Batmana od augusta 2018.

 

Počet dielikov 321, počet figúrok 1

Vhodné pre deti od 8 rokov

82,60 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye™

LEGO® Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye™

LEGO® Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye™, výrobca LEGO. Odstreľ Brother Eye a OMAC batjetom s Batmanom a Batwomankou!


 • Spoj sa s Batmanom a Batwomankou v napínavej stavebnici LEGO® DC Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye! Strieľaj z vystreľovačov na Batjete na žiarivé oko a vyhýbaj sa jeho obrovským pazúrom. Potom sa vyhni výbušným strelám OMACa a poraz správnymi netopierími zbraňami nebezpečného kyborga!
 • Zničenie Brother Eye obsahuje batjet s otváracím kokpitom pre minifigúrku, vystreľovačmi a úchytmi pre nové netopierie zbrane. Obsahuje aj Brother Eye so svietiacou kockou oka, nastaviteľnými pazúrmi a vystreľovačom.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky: Batman™, Batwoman™ a OMAC.

 

Počet dielikov 269, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 6 rokov

28,91 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov

LEGO® Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov

LEGO® Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov, výrobca LEGO. Prenasleduj Talon Assassins™ s Batmanovou motorkou!


 • Priprav sa na LEGO® DC Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov! Vydaj sa po stopách Talon Assassins™ s Batmanom a Ace the Bat-Hound™. Pripevni Batmanove zbrane k jeho motorke a vrhni sa do akcie. Zaútoč s vystreľovačmi a potom zoskoč z motorky do boja. Vyhni sa mečom a pazúrom Talon Assassins, zaútoč s batarangmi a poraz týchto zloduchov!
 • Obsahuje Batmanovu motorku s dvomi vystreľovačmi a úchytky pre balíček rôznych netopierích zbraní a predmetov.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky LEGO® DC Super Heroes: Batman™ (s brnením) a 2 Talon Assassins™ plus figúrka Ace the Bat-Hound™

Počet dielikov 155, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 7 rokov

20,64 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ sa spojili

LEGO® Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ sa spojili

LEGO® Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ sa spojilivýrobca LEGO. Pomôž Supermanovi™ uniknúť z kryptonitového väzenia!

 • Spoj sa so superpsom Kryptom™ a pomôž Supermanovi utiecť z kryptonitového väzenia.
 • Rozptýľ Lobovu™ pozornosť, ktorý stráži väzenie na svojej úžasnej motorke Space Hog.
 • Vyhni sa jeho kryptonitovým vystreľovačom. Uvoľni bombu z motorky Space Hog, vyhoď pomocou nej väzenie do povetria a osloboď Supermana. Potom vleť do súboja s Lobom o červenú nabíjačku!
 • Lobova motorka Space Hog obsahuje sedadlo pre minifigúrku, 2 kryptonitové vystreľovače, funkciu zhadzovania bômb a 2 nastaviteľné urýchľovače. 
 • Kryptonitové väzenie obsahuje 2 priesvitné zelené steny väzenia a funkciu výbuchu. 
 • Funkcia výbuchu väzenia sa aktivuje pomocou bomby zhodenej z Lobovej motorky Spacw Hog. 
 • Súprava obsahuje 10 rôznych priesvitných zelených prvkov Power Burst, pomocou ktorých môžeš upraviť kocky a minifigúrky. 
 • Súprava obsahuje aj zostaviteľnú červenú nabíjačku. 
 • Súprava obsahuje minifigúrky Supermana™ a Loba™ a zostaviteľnú figúrku superpsa Krypta™.

Počet dielikov 199, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 6 rokov

20,64 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76085 Bitka o Atlantídu

LEGO® Super Heroes 76085 Bitka o Atlantídu

LEGO® Super Heroes 76085 Bitka o Atlantídu, výrobca LEGO. Ochráň drahocenný Mother Box pred zlým Parademonom!

 

 • Poplach! Parademon sa snaží ukradnúť Mother Box!
 • Odraz zlých votrelcov s Aquamanovými výbušnými strelami a plazmovými puškami atlantskej stráže.
 • Zastav pokusy super skáčuceho Parademona zvrhnúť veľký oblúk a uisti sa, že vzácny Mother Box zostane v Atlantíde, kam patrí!
 • Podvodná atlantská scenéria obsahuje veľkolepý oblúk, ktorý je možné zvaliť s Parademonovou super odpaľovacou rampou.
 • Obsahuje 4 minifigúrky: Aquaman (v šupinovom brnení, ktorý je novinkou na august 2017), Parademon a dvojica atlantských strážcov

Počet dielikov 197, počet figúriek 4

Pre deti od 6 rokov

22,30 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »