Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Super Heroes

Úvod LEGO® LEGO® Super Heroes

Pežívajte super príbehy super hrdinov s edíciou LEGO® Super Hereos! Batman, Superman, Spiderman, Ironman... Tí všetci majú hlavnú úlohu - chrániť životy a poriadok a skoncovať so zloduchmi. Samozrejme, že im pri tom pomáhajú najmodernejšie zbrane a prístroje. Takže - príjemnú zábavú s najväčšími hrdinami kinematografie v edícii LEGO Super Heroes!


Filter

Určené pre:
Cena:
7 91
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 35
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Marvel Avengers 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet

LEGO® Marvel Avengers 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet

LEGO® Marvel Avengers 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet, výrobca LEGO. Vytvor Úžasný Quinjet a poraz nepriateľov Avengerov!

 

 • Pripraviť sa na bitku proti Chitauriom s Úžasným tryskáčom Avengerov Quinjetom! Priprav si zbrane s Rocketom a Thorom v priestore pre pasažierov.
 • Naskoč do kokpitu s Black Widow a vzlietni. Použi vystreľovače a rýchly vystreľovač so 6 nábojmi. Hladko pristaň a pokračuj v boji na krídlach. Potom prekvap nepriateľa pomocou trojkolkového vystreľovača!
 • Tento skvelý jet obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, vystreľovače, nastaviteľné krídla, otáčacie motory, otvárací priestor pre pasažierov a otvárací zadný priestor so skladacím rýchlym vystreľovačom so 6 nábojmi a trojkolkovým vystreľovačom.
 • Táto superhrdinská hracia súprava obsahuje 6 minifigúrok zo sveta Marvelu vydaných ako novinka pre marec 2019: Black Widow, Hawkeye, Rocket, Thor a 2 Chitauriovia.

 

Počet dielikov 838, počet figúrok 6

Vhodné pre deti od 8 rokov

74,34 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorke

LEGO® Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorke

LEGO® Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorkevýrobca LEGO. Zahraj sa na výbušnú záchrannú akciu so Spider-Manovou motorkou!

 • Utekaj zastaviť Carnagea, ktorý sa chystá vyhodiť do vzduchu generátor a zavolaj si na pomoc Spider-Mana a Milesa Moralesa z Marvelu! S touto zostaviteľnou superhrdinskou hračkou môžeš presvišťať ulicami New Yorku na Spider-Manovej úžasnej motorke.
 • Zacieľ na Carnagea pomocou pavučinovej pištole a vystreľovača pavučín. Poraz Symbiotského zloducha a daj generátor dohromady pomocou pavučiny skôr, než vybuchne!
 • Obsahuje 3 minifigúrky, ktoré sú novinkou pre december 2018: Spider-Man, Miles Morales a Carnage.

 

Počet dielikov 235, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 6 rokov

20,64 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76114 Spider-Man a jeho Pavúkolez

LEGO® Super Heroes 76114 Spider-Man a jeho Pavúkolez

LEGO® Super Heroes 76114 Spider-Man a jeho Pavúkolezvýrobca LEGO. Postav Spider-Manov Pavúkolez a získaj späť ukradnuté diamanty!

 • Poplach! Vulture a Sandman vykradli klenotníctvo v centre mesta a snažia sa ujsť aj s diamantmi! Vrhni sa na záchrannú akciu u so Spider-Manom, futuristickým Spider-Manom 2099 a Spider-Manovým Pavúkolezom.
 • Strieľaj robo pavúkov a pavučiny na zloduchov z Pavúkolezu. Uhni sa Sandmanovmu obrovskému piesočnému kladivu a vytvor úžasné pavúčie zbrane, aby si zabránil Vulturovi odletieť preč. Chyť zlodejov a nájdi ukradnuté diamanty ukryté v piesočnom podstavci!
 • Obsahuje 4 minifigúrky, ktoré sú novinkami pre december 2018: Spider-Man, Spider-Man 2099, Vulture a Sandman.

 

Počet dielikov 418, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 7 rokov

37,16 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76116 Batman™, jeho Batponorka a súboj pod vodou

LEGO® Super Heroes 76116 Batman™, jeho Batponorka a súboj pod vodou

LEGO® Super Heroes 76116 Batman™, jeho Batponorka a súboj pod vodouvýrobca LEGO. Zahraj si podvodný súboj s Batmanovou ponorkou!

 • Ponor sa do boja proti Ocean Mastrovi a jeho žralokovi v Batmanovej ponorke! Toč krídlami ponorky pre extra rýchlosť. Použi vystreľovače na nepriateľa. Chyť zbrane pomocou chmatákov ponorky a vytvor si vlastné silné zbrane s vodnými tryskáčmi.
 • Odpoj plutvy a použi ich na Batmanovi a spolu s Aquamanom zažite súboj trojzubcov proti Ocean Masterovi. Zahraj si vzrušujúci podvodný súboj superhrdinov VS zloduchov s touto úžasnou Batmanovou stavebnicou. Kto ale zvíťazí? Je to na tebe!
 • Táto superhrdinská hračka obsahuje 3 minifigúrky: Batmana, Aquamana a Ocean Mastera, ako aj figúrku žraloka.

 

Počet dielikov 174, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 7 rokov

20,64 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76117 Robot Batman™ vs. robot Poison Ivy™

LEGO® Super Heroes 76117 Robot Batman™ vs. robot Poison Ivy™

LEGO® Super Heroes 76117 Robot Batman™ vs. robot Poison Ivy™výrobca LEGO. Zahraj si úžasný duel Batmanobota VS Poison Ivy™ robota!

 • Spoj sa s Batmanom a zachráňte Flasha z rúk Poison Ivy a Firefly v napínavom rozhodujúcom súboji medzi Batmanobotom a Poison Ivy robotom!
 • Vylepši robotov, minifigúrky a zbrane pomocou tryskáčov a priprav sa na súboj superhrdinov a zloduchov. Zaútoč pomocou Batmanobotových dvojitých vystreľovačov. Vyhni sa jedovatým strelám z mechanického vystreľovača a uvoľni Flasha z listovej dlane robota. Chyť Firefly do pasce vďaka vystreľovaču sietí, zhoď robota Poison Ivy pomocou točivého pílového kotúča a potom uteč spolu s Flashom!
 • Táto superhrdinská hračka obsahuje 4 minifigúrky: Batman™, Poison Ivy™, Flash™ a Firefly™.

 

Počet dielikov 375, počet figúrok 4

Vhodné pre deti od 7 rokov

37,16 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76133 Spider-Man a naháňačka na autách

LEGO® Super Heroes 76133 Spider-Man a naháňačka na autách

LEGO® Super Heroes 76133 Spider-Man a naháňačka na autáchvýrobca LEGO. Dovoľte vášmu dieťaťu vychutnať si dobrodružstvo v Spider-Manovej automobilovej naháňačke!

 • Prenasledujte bankového lupiča Green Goblina v Spider-Manovom rýchlom aute! Green Goblin odlieta preč na jeho klzáku s ukradnutou korisťou. Vyhnite sa jeho horiacej bombe v tvare tekvice, potom vystreľte pavučinu chyťte ho!
 • Táto stavebnica LEGO je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku. Spider-Manove zostaviteľné auto obsahuje kokpit pre minifigúrku a šnúrku s pavučinou, ktorá sa dá priviazať ku Green Goblinovmu klzáku, ako aj špeciálnu podstavu na začatie stavania, ktorá umožňuje aj začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, na vlastnú päsť.
 • Obsahuje 2 nové minifigúrky pre január 2019: Spidermana a Green Goblina.

 

Počet dielikov 52, počet figúrok 2

Vhodné pre deti od 4 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Super Heroes 76134 Spider-Man: Doc Ock a krádež diamantov

LEGO® Super Heroes 76134 Spider-Man: Doc Ock a krádež diamantov

LEGO® Super Heroes 76134 Spider-Man: Doc Ock a krádež diamantovvýrobca LEGO. Doprajte svojmu dieťaťu jeho prvé letecké dobrodružstvo so Spider-Manom!

 • Zaleťte do doku so Spider-Manom a zastavte Doc Ocka pri úteku! Zlý Doc uchmatol skrinku s klenotom a peniazmi zo žeriavu pomocou mechanických ramien na jeho motorovom člne. Prenasledujte čln pomocou Spider-Manovho rýchleho lietadla.
 • Vystreľte ohnivé disky a pavučiny. Podarí sa vám zastaviť útek zlomyseľného Doktora?
 • Táto tvorivá LEGO stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, a obsahuje špeciálnu podstavu na začatie stavania, ktorá umožňuje aj začiatočníkom byť pyšný na svoje výtvory budov, áut a podobne, všetko na vlastnú päsť.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: Spider-Mana, Doc Ocka a pracovníka doku.

 

Počet dielikov 150, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76112 Batmobile ovládaný aplikáciou

LEGO® Super Heroes 76112 Batmobile ovládaný aplikáciou

LEGO® Super Heroes 76112 Batmobile ovládaný aplikáciou, výrobca LEGO. Jazdi v Batmobile ovládanom aplikáciou s Temným rytierom!


 • Preháňaj sa ulicami mesta Gotham City s týmto úžasným LEGO® DC Super Heroes 76112 Batmobilom ovládaným aplikáciou s pohonom všetkých 4 kolies!
 • Umiestni Batmana do kokpitu, aktivuj motory a pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu ovládaj Batmobile cez Bluetooth. Jazdi dopredu, dozadu, doľava a doprava… Dokonca môžeš robiť otočky o 360 stupňov!
 • Dosiahni vysoké otáčky s Batmobilom ovládaným aplikáciou, ktorého súčasťou je batéria napájajúca 2 motory, otvárací kokpit pre minifigúrku a 2 duálne vystreľovače.
 • Súčasťou stavebnice je nová minifigúrka Batmana od augusta 2018.

 

Počet dielikov 321, počet figúrok 1

Vhodné pre deti od 8 rokov

82,60 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye™

LEGO® Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye™

LEGO® Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye™, výrobca LEGO. Odstreľ Brother Eye a OMAC batjetom s Batmanom a Batwomankou!


 • Spoj sa s Batmanom a Batwomankou v napínavej stavebnici LEGO® DC Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye! Strieľaj z vystreľovačov na Batjete na žiarivé oko a vyhýbaj sa jeho obrovským pazúrom. Potom sa vyhni výbušným strelám OMACa a poraz správnymi netopierími zbraňami nebezpečného kyborga!
 • Zničenie Brother Eye obsahuje batjet s otváracím kokpitom pre minifigúrku, vystreľovačmi a úchytmi pre nové netopierie zbrane. Obsahuje aj Brother Eye so svietiacou kockou oka, nastaviteľnými pazúrmi a vystreľovačom.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky: Batman™, Batwoman™ a OMAC.

 

Počet dielikov 269, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 6 rokov

28,91 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov

LEGO® Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov

LEGO® Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov, výrobca LEGO. Prenasleduj Talon Assassins™ s Batmanovou motorkou!


 • Priprav sa na LEGO® DC Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov! Vydaj sa po stopách Talon Assassins™ s Batmanom a Ace the Bat-Hound™. Pripevni Batmanove zbrane k jeho motorke a vrhni sa do akcie. Zaútoč s vystreľovačmi a potom zoskoč z motorky do boja. Vyhni sa mečom a pazúrom Talon Assassins, zaútoč s batarangmi a poraz týchto zloduchov!
 • Obsahuje Batmanovu motorku s dvomi vystreľovačmi a úchytky pre balíček rôznych netopierích zbraní a predmetov.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky LEGO® DC Super Heroes: Batman™ (s brnením) a 2 Talon Assassins™ plus figúrka Ace the Bat-Hound™

Počet dielikov 155, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 7 rokov

20,64 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76109 Bádatelia v kvantovej sfére

LEGO® Super Heroes 76109 Bádatelia v kvantovej sfére

LEGO® Super Heroes 76109 Bádatelia v kvantovej sfére , výrobca LEGO. Spoj sa s Bádateľmi v kvantovej sfére!

 • Pilotuj kvantové vozidlo s Ant-Manom a zaútoč s Wasp na Ghost! Naštartuj motory, vznes sa a odleť. Zacieľ vystreľovače na kvantovom vozidle a Ant-Manovu zmenšovaciu pištoľ na Ghost. Pomôž hrdinom poraziť tohto hrôzostrašného nepriateľa!
 • Leť do boja proti Ghost s Wasp a Ant-Manovým kvantovým vozidlom, ktoré má vystreľovače, nastaviteľné motory a hmyzie ramená.
 • Kvantové vozidlo obsahuje otvárací kokpit v tvare oka hmyzu pre minifigúrku, 2 nastaviteľné hmyzie ramená, 2 vystreľovače, 2 nastaviteľné motory a 3 tlmiče.
 • Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky LEGO® Super Heroes: Ant-Man, Wasp a Ghost.

Počet dielikov 200, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 7 rokov

20,64 €
skladom
LEGO® Super Heroes 76102 Thorovo kladivo Stormbreaker

LEGO® Super Heroes 76102 Thorovo kladivo Stormbreaker

LEGO® Super Heroes 76102 Thorovo kladivo Stormbreakervýrobca LEGO. Nájdi Thorovu dokonalú zbraň!

 • Nastúp do kokpitu únikového modulu s Rocketom, Thorom a Grootom a odštartuj do vesmíru so stavebnicou LEGO® Marvel Super Heroes 76102 Výprava za Thorovou zbraňou. Strieľaj z vystreľovačov na svojich nepriateľov na misii tímu Avengers a nájdi Thorovu dokonalú zbraň!
 • Táto hračka superhrdinov obsahuje únikový modul s otváracím kokpitom pre 3 minifigúrky a 2 vystreľovačmi, plus vesmírnu stanicu s kozmickým napájacím zdrojom, zbraňou a funkciami, Kameň nekonečna a stojan, a 10 prvkov energetických výbojov.
 • Únikový modul je možné skombinovať s vesmírnou loďou Strážcov v stavebnici 76107 Thanos: Posledná bitka.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky: Thor, Rocket a Groot (nová tínedžerská verzia na marec 2018).

Počet dielikov 223, počet figúrok 3

Vhodné pre deti od 6 rokov

20,64 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »