Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Technic

Úvod LEGO® LEGO® Technic

 


LEGO® Technic je jedinečný rad pre staršie deti a ich rodičov! Stroje ako skutočné!  Fantastické detaily, realistické funkcie a stavebné výzvy - tým sú súpravy LEGO Technic výnimočné! A vďaka návodom na stavanie základných a doplnkových modelov ponúka ešte každá súprava Technic vysokú hodnotu a tiež možnosť pripojenia pohonných funkcií, ktoré dokážu každý model oživiť. Jednoducho - s LEGO Technic strávia hodiny tvorivého nadšenia nielen deti, ale aj ich rodičia!

 


 

Filter

Cena:
7 331
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 25
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
NovéLEGO® Technic 42084 Hákový nakladač

LEGO® Technic 42084 Hákový nakladač

LEGO® Technic 42084 Hákový nakladač, výrobca Lego. Vyzdvihni a preprav ťažký náklad s hákovým nakladačom.

 • Presúvaj ťažký a voľný náklad pomocou silného LEGO® Technic hákového nakladača 2 v 1. Táto robustná replika skutočného hákového nakladača je vybavená kabínou pre vodiča, výkonnými pneumatikami, veľkým výstražným svetlom a má cool červenú, sivú a čiernu farbu.
 • Presuň nakladač na miesto a spusti kontajner aktiváciou hákového systému na nakladanie. Potom nalož náklad, zdvihni kontajner späť na nákladiak a preprav tovar na miesto určenia.
 • Túto stavebnicu je možné prestavať na letiskové hasičské auto.

Počet dielikov 176

Pre deti od 7 rokov

 

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Technic 42078 Mack nákladiak

LEGO® Technic 42078 Mack nákladiak

LEGO® Technic 42078 Mack nákladiak, výrobca Lego. Posúvaj hranice s pretekárskym autom LEGO® Technic!

 • Uži si skvelý a inovatívny stavebný zážitok s touto výnimočnou LEGO® Technic replikou nákladiaka Mack Anthem 2 v 1. Tento detailne prepracovaný model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Mack Trucks Inc. obsahuje množstvo realistických detailov a funkcií.
 • Po otvorení dverí nájdeš kvalitne vybavenú kabínu vodiča s detailne spracovanou palubnou doskou a volantom, slnečnými clonami, nastaviteľnými sedadlami a poschodovou posteľou, zatiaľ čo pod kapotou môžeš obdivovať 6-valcový radový motor s pohyblivými piestmi a otáčajúcim sa ventilátorom chladiča.
 • Nákladiak môžeš ovládať, znížiť jeho podvozok, vysunúť a zaistiť priečne nosníky a ovládať synchronizované ramená žeriava, ktorými môžeš zdvihnúť kontajner na odnímateľný príves.
 • Tento model obsahuje množstvo realistických technických detailov a funkcií vrátane riadenia prednej nápravy, pohonu zadných kolies a 6-valcového radového motora s funkčnými piestmi a otáčajúcim sa ventilátorom chladiča. Odnímateľný príves má vysúvacie priečne nosníky, funkčný podvozok, synchronizované ramená žeriavu s funkciou bočného nakladania a nakladací kontajner s uzamykateľnými dverami. Prístupná kabína vodiča má otváracie dvere, nastaviteľné sedadlá, detailne spracovanú palubnú dosku, volant, slnečné clony a poschodovú posteľ.
 • Keď budeš mať chuť na ďalšiu staviteľskú výzvu, môžeš ho prestavať a vytvoriť tak ikonické smetiarske auto Mack LR, ktoré obsahuje veľa autentických detailov.

Počet dielikov 2959

Pre deti od 11 rokov

 

123,91 €
skladom
NovéLEGO® Technic 42076 Vznášadlo

LEGO® Technic 42076 Vznášadlo

LEGO® Technic 42076 Vznášadlo, výrobca Lego. Pomocou tohto univerzálneho terénneho vznášadla môžeš prepravovať náklad po vode aj na súši.

 • Dostaň sa všade vďaka tomuto skvelému LEGO® Technic vznášadlu, ktoré má autentickú čiernu a bielu farbu, vyvýšený nákladný žeriav s kabínou vodiča a zdvíhateľnú nakladaciu plošinu.
 • Okrem toho je súčasťou súpravy odolné expedičné nákladné auto s odnímateľným nákladným kontajnerom.
 • Manévrovaním so vznášadlom roztoč dvojitý zadný ventilátor a sleduj počas jazdy na požadované miesto ich pohyb zľava doprava. Potom spusti plošinu, odparkuj na nej nákladné auto a pomocou žeriava vylož nákladný kontajner.
 • Obsahuje vznášadlo s 2 veľkými, otáčajúcimi sa zadnými ventilátormi, zdvíhateľnou nakladacou plošinou, funkčným riadením a žeriavom s kabínou pre obsluhu a detailne prepracované expedičné nákladné auto.
 • Vznášadlo má autentické čierne a biele farby a je doplnené o samolepky.
 • Expedičné nákladné auto má oranžovú a čiernu farbu, mohutné pneumatiky, strešný reflektor a funkčné riadenie a odpruženie.
 • Keď budeš mať chuť na ďalšiu staviteľskú výzvu, prestavaj túto stavebnicu a vytvor tak výkonný tryskový čln.

Počet dielikov 1020

Pre deti od 9 rokov

 

57,83 €
skladom
NovéLEGO® Technic 42075 Záchranné auto

LEGO® Technic 42075 Záchranné auto

LEGO® Technic 42075 Záchranné auto, výrobca Lego. Vychutnaj si kultový dizajn tohto záchranného auta!

 • Ponáhľaj sa na miesto požiaru na palube záchranného auta!
 • Táto výnimočná replika 2 v 1 požiarneho SUV je červenej, bielej a čiernej farbe, obsahuje modré výstražné majáky, strešné reflektory, funkčné riadenie a odpruženie a široké čierne puklice s mohutnými pneumatikami.
 • Po otvorení dverí získaš prístup do kabíny vodiča, môžeš ovládaj navijak, zdvihnúť stojan so svetlami a otvoriť priečinok na náradie, v ktorom sú uložené rôzne skvelé doplnky.
 • Táto detailne prepracovaná pokročilá LEGO® Technic stavebnica 2 v 1 obsahuje aj množstvo funkcií vrátane funkčného riadenia a odpruženia, funkčného navijaku, otváracích dvier a zdvíhateľného stojana so svetlami.
 • Okrem toho je súčasťou stavebnice kabína pre vodiča s otváracími dverami a úložný priestor na náradie a doplnky.
 • Keď budeš mať chuť na ďalšiu staviteľskú výzvu, môžeš model prestavať na úžasné požiarne pretekárske auto.

Počet dielikov 513

Pre deti od 9 rokov

 

33,04 €
skladom
NovéLEGO® Technic 42074 Pretekárska jachta

LEGO® Technic 42074 Pretekárska jachta

LEGO® Technic 42074 Pretekárska jachta, výrobca Lego. Vžeň vietor do svojich plachiet s touto úžasnou pretekárskou jachtou!

 • Priveď svoju úžasnú pretekársku jachtu do cieľa ako prvú. Táto autenticky detailne prepracovaná replika LEGO® Technic 2 v 1 je k dispozícii v športovej žltej a modrej farbe, obsahuje plachty s nádhernou potlačou s povrazmi a navijakmi a detailne prepracovaný trup. Otáčaním navijakov môžeš ovládať plachty a skrotiť silu vetra.
 • Ovládaj loď umiestnením postavičky za kormidlo lode alebo kormidlovú páku a priprav sa na vysokorýchlostnú plavbu!
 • Táto robustná pokročilá stavebnica 2 v 1 sa dá prestavať na detailne prepracovaný katamaran.

Počet dielikov 330

Pre deti od 8 rokov

 

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Technic 42073 Červená bugina

LEGO® Technic 42073 Červená bugina

LEGO® Technic 42073 Červená bugina, výrobca Lego. Priprav sa na akciu vo vysokej rýchlosti a nárazy s buginou!

 • Naštartuj drsnú buginu LEGO® Technic, ktorá je k dispozícii v skvelej červenej, čiernej a sivej farbe spolu s pútavými pretekárskymi nálepkami, odolným predným nárazníkom, veľkým zadným spojlerom a mohutnými pneumatikami. Aktivuj výkonný naťahovací motor a zaži úžasný výkon a zrýchlenie tohto vozidla. Sleduj, ako motor vyletí pri náraze z konštrukcie vozidla... PRÁSK!
 • Táto pokročilá stavebnica je vybavená naťahovacím motorom a funkciou vyskočenia motora, ktorá je novinkou pre december 2017 a aktivuje sa pri náraze.
 • Kombinuj s naťahovacím modelom pretekárskeho auta 42072, vďaka čomu získať ďalšie možnosti hry alebo budeš môcť vytvoriť kombinovaný model BUM! A PRÁSK!.

Počet dielikov 139

Pre deti od 7 rokov

 

 

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Technic 42072 Zelené pretekárske auto

LEGO® Technic 42072 Zelené pretekárske auto

LEGO® Technic 42072 Zelené pretekárske auto, výrobca Lego. Priprav sa na akciu vo vysokej rýchlosti a nárazy s pretekárskym autom!

 • Naštartuj superrýchle pretekárske auto LEGO® Technic, ktoré je k dispozícii v pútavej limetkovo zelenej, červenej a sivej farbe so skvelými pretekárskymi nálepkami, pevným predným nárazníkom, veľkým zadným spojlerom a širokými čiernymi puklicami s nízkoprofilovými pneumatikami pre čo najlepšiu priľnavosť. Aktivuj výkonný naťahovací motor a zaži úžasný výkon a zrýchlenie tohto vozidla. Sleduj, ako motor vyletí pri náraze z konštrukcie vozidla... BUM!
 • Táto pokročilá stavebnica je vybavená naťahovacím motorom a funkciou vyskočenia motora, ktorá je novinkou pre december 2017 a aktivuje sa pri náraze.
 • Kombinuj s naťahovacím modelom buginy 42073, vďaka čomu získať ďalšie možnosti hry alebo budeš môcť vytvoriť kombinovaný model BUM! A PRÁSK!.

Počet dielikov 135

Pre deti od 7 rokov

 

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Technic 42071 Buldozér

LEGO® Technic 42071 Buldozér

LEGO® Technic 42071 Buldozér, výrobca Lego. Privolaj na pomoc výkonný buldozér!

 • Vyskúšaj silu tejto konštrukcie autentickej repliky buldozéra, ktorý obsahuje kabínu pre vodiča, obrovskú radlicu a masívne kolesá buldozéra. Buldozér môžeš presunúť na požadované miesto, spustiť radlicu a pustiť sa do akcie!
 • Tento odolný model LEGO® Technic 2 v 1 je vyrobenýv svetlo modrej, sivej, čiernej a oranžovej farbe a obsahuje doplnkové nálepky, pomocou ktorých môžeš doladiť detaily.
 • Dá sa prestavať na výkonný kĺbový nákladiak.

Počet dielikov 171

Pre deti od 8 rokov

 

12,38 €
skladom
LEGO Technic 42068 Letiskové záchranné vozidlo

LEGO Technic 42068 Letiskové záchranné vozidlo

LEGO Technic 42068 Letiskové záchranné vozidlo, výrobca Lego. Vyraz do terénu s Letiskovým záchranným vozidlom!


 • Vyraz na pomoc s touto úžasnou napodobeninou skutočného letiskového záchranného vozidla 2 v 1.
 • Tento detailne vypracovaný model v kombinácii červenej, čiernej a šedej farby obsahuje veľkú kabínu vodiča s detailnou prístrojovou doskou, spätné zrkadlá, priestor na skladovanie vybavenia, štvorvalcový motor s pohyblivými piestmi, dvojnápravové riadenie, dvojitú zadnú nápravu a mohutné pneumatiky.
 • Aktivuj mechanizmus na polohovanie vodného dela a uhas plamene!
 • Vylepši sadu s pomocou motorovej sady 8293 Power Functions (nie je súčasťou) a budeš mať motorizovaný mechanizmus ramena a funkčné varovné majáky.
 • Tento model s vylepšiteľnými pohonnými funkciami, sa dá tiež prestavať na úžasné Hasičské záchranné vozidlo.

Počet dielikov 1094

Pre deti od 10 rokov


82,60 €
skladom
LEGO Technic 42069 Extrémne dobrodružstvo

LEGO Technic 42069 Extrémne dobrodružstvo

LEGO Technic 42069 Extrémne dobrodružstvo, výrobca Lego. Vydaj sa na extrémnom off-road vozidle na vzrušujúce expedície!

 

 • Naštartuj drsné terénne vozidlo, ktorému nebráni v ceste sneh ani iné extrémne podmienky.
 • Vozidlo je pohánané 4 pásmi, ktoré majú výborný záber na všetkých terénoch. Ďalej má odpruženie, pracovný navijak, otáčaciu kľuku, ktorou nastavíš integrovaný strešný stan.
 • Tento impozantný model LEGO Technic 2 v 1 má tiež rozšíriteľné bočné uskladnenie s lekárničkou a dvoma hasiacimi prístrojmi, rovnako ako strešný nosič s kanistrami.
 • Vozidlo je fialovej, čiernej a žltej farby a zdobia ho dekoratívne samolepky.
 • Stiahni si nádobu na strešnom nosiči, otvor vonkajší úložný priestor, aby si získal prístup k schránke prvej pomoci a dvom hasiacim prístrojom, alebo vytiahni zásuvku, aby ti vypadla lopatka.
 • Možné prestavať na mobilnú výskumnú základňu.

Počet dielikov 2382

Pre deti od 11 rokov

140,45 €
skladom
LEGO Technic 42066 Pretekárska stíhačka

LEGO Technic 42066 Pretekárska stíhačka

LEGO Technic 42066 Pretekárska stíhačka, výrobca LEGO. 

Priprav sa na vertikálne štarty a pristátia s Pretekárskou stíhačkou!

 • Zaži naozaj skvelý zážitok pri stavaní tejto ultra skvelej aerodynamickej LEGO Technic Pretekárskej stíhačky vo farebnej kombinácii modrej, čiernej a červenej farby so skvelými pretekárskymi nálepkami. 
 • Aktivuj motor z pohonných funkcií, ktorý je súčasťou sady, a môžeš upraviť dýzy do vertikálnej alebo horizontálnej vzletovej polohy, otvárať trup lietadla, spúšťať a zaťahovať podvozok, otvárať poklop, pod ktorým nájdeš otáčajúcu sa turbo vrtuľu, a nastavovať výškovky do letového módu! 
 • Tento úžasný model taktiež obsahuje multifunkčné predné ovládanie, pohyblivé kormidlá na chvoste a detailný otvárací kokpit. 
 • Keď sa budeš cítiť na inú staviteľskú výzvu, prestav ju na úžasné Súkromné prúdové lietadlo!
 • Súčasťou tohto modelu je unikátne zdobená LEGO Technic kocka k 40. výročiu.
Počet dielikov 1151

Vhodné pre deti od 10 rokov

107,39 €
skladom
LEGO Technic 42064 Oceánska prieskumná loď

LEGO Technic 42064 Oceánska prieskumná loď

LEGO Technic 42064 Oceánska prieskumná loď, výrobca LEGO. Objavuj s Výskumnou oceánskou loďou nové miesta!

 • Zamier na šíry oceán s touto úžasnou LEGO® Technic Výskumnou oceánskou loďou v sade, ktorá obsahuje obrovskú loď s detailným trupom s provou a dvoma odrazníkmi, veľkým kapitánskym mostíkom, žeriavom a pristávacou plošinou, navyše ponorka a helikoptéra!
 • Manipuluj s riadením lode, aby si pohol s kormidlami, otvor poklop na palube, aby si sa dostal do trupu, spúšťaj ponorku pomocou funkčného žeriavu a roztoč rotory helikoptéry, aby si s ňou vyletel vysoko do oblakov! 
 • Akonáhle sa budeš cítiť na inú staviteľskú výzvu, prestavaj túto stavebnicu na výkonný Remorkér a Bárku.
 • Súčasťou tohto modelu je unikátne zdobená LEGO Technic kocka k 40. výročiu.
Počet dielikov 1327

Vhodné pre deti od 10 rokov

82,60 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »