Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO® Technic

Úvod LEGO® LEGO® Technic

 


LEGO® Technic je jedinečný rad pre staršie deti a ich rodičov! Stroje ako skutočné!  Fantastické detaily, realistické funkcie a stavebné výzvy - tým sú súpravy LEGO Technic výnimočné! A vďaka návodom na stavanie základných a doplnkových modelov ponúka ešte každá súprava Technic vysokú hodnotu a tiež možnosť pripojenia pohonných funkcií, ktoré dokážu každý model oživiť. Jednoducho - s LEGO Technic strávia hodiny tvorivého nadšenia nielen deti, ale aj ich rodičia!

 


 

Filter

Cena:
7 372
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 38
Zobraziť stranu: 1 2 3 4 »
NovéLEGO® Technic 42109 RC Top Gear pretekárske auto

LEGO® Technic 42109 RC Top Gear pretekárske auto

LEGO® Technic 42109 RC Top Gear pretekárske auto, výrobca LEGO. Prevezmite kontrolu nad týmto LEGO® Technic rely špeciálom Top Gear a pripravte sa na jazdu svojho života!

 • Neomylne vkĺznete do sedadla vodiča. Rýchlosť je to jediné, na čom záleží! Auto možno ovládať pomocou aplikácie LEGO Technic CONTROL+ a má pre vás pripravené množstvo skvelých funkcií vrátane realistických zvukov a spätnej väzby v reálnom čase. Prijmite výzvy, získavajte odmeny za úspechy a získajte prístup k inšpiratívnemu obsahu Top Gear.
 • Poznáte fanúšika pretekárskych áut, ktorý by si chcel vyskúšať jazdu ako Stig z televízneho seriálu BBC Top Gear? Nechajte ho otestovať si zručnosti s týmto úžasným LEGO® Technic 42109 Aplikáciou ovládaným rely špeciálom Top Gear. Najskôr sa môže zabaviť pri stavaní rely auta, pričom môže objavovať všetky prvky, vďaka ktorým tento model rely auta funguje. Následne je čas na adrenalínovú zábavu pri pokusoch o skvelé kúsky, všetky s použitím aplikácie LEGO Technic CONTROL+.
 • Prijmite výzvy v bezplatnej aplikácii LEGO Technic CONTROL+.
  Aplikácia využíva inteligentné centrum a umožňuje superpresný pohyb. Prináša tak nekonečné herné kombinácie s autentickými zvukovými efektmi. Vyberte si z rôznych obrazoviek ovládania jazdy vpred, dozadu, odbočovania, zrýchlenia, brzdenia či prekonávania prekážok. Fanúšik tiež dostane spätnú väzbu v reálnom čase vrátane záznamu o rýchlosti a naklonení, navyše si môže otestovať svoje zručnosti v časti aplikácie venovanej výzvam. V aplikácii tiež čaká inšpiratívny obsah a videá.
 • Stavebnice série LEGO Technic prinášajú pokročilú staviteľskú výzvu pre deti a dospelých, ktorí sa radi učia nové technické zručnosti.
 • Doprajte fanúšikom pretekárskych áut pretekársku výzvu s aplikáciou ovládaným rely špeciálom Top Gear zo série LEGO® Technic (42109). Ovláda sa pomocou troch obrazoviek inteligentného zariadenia.
 •  Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný na LEGO.com/devicecheck.
 • Tento model rely auta sa ovláda cez aplikáciu LEGO® Technic CONTROL+ a je poháňaný pokročilou službou Smart Hub s 1 XL motorom a 1 L motorom. Vďaka tomu všetkému vás hra intenzívne pohltí a užijete si autentické pohyby a more zábavy.
 • Postavte auto. Stiahnite si aplikáciu. Pripravte sa na akciu. S multifunkčným ovládaním môžu vodiči jazdiť dopredu, dozadu, odbočovať, zrýchľovať, brzdiť alebo prehrávať zvukové efekty a získať spätnú väzbu v reálnom čase!
 • Hľadáte darčeky z relácie Top Gear alebo LEGO darčeky? Fanúšikovia pretekov vo veku od deviatich rokov si zamilujú túto stavebnicu. A určite sa nájde dostatok dospelých fanúšikov relácie Top Gear, ktorí by sa s touto motošportovou ikonou pohrali tiež!
 • S rozmermi viac než 26 cm na dĺžku, 10 cm na výšku a 14 cm na šírku má toto motorizované autíčko správnu veľkosť na jazdu aj vystavenie. Upozornenie: Táto stavebnica nie je kompatibilná so systémami LEGO® Power Functions.
 • Sú potrebné batérie? Stavanie sa môže začať bez nich, no ak si chcete naplno vychutnať digitálnu hru s ovládaním cez aplikáciu, budete do zariadenia Smart Hub potrebovať 6 1,5 V batérií AA.
 • Fanúšikovia relácie Top Gear jazdia v živote v rýchlom pruhu. Máme pre nich skvelé správy! Prvé kroky s týmto aplikáciou ovládaným autíčkom sú superrýchle, pretože súčasťou stavebnice je jednoduchý návod.
 • Objavte vzrušujúci svet technických hračiek pre deti a dospelých so sériou LEGO® Technic. Vďaka cool dizajnom vozidiel a úžasným funkciám tieto stavebnice zaručujú zábavu dávno po zostavení modelu.
 • LEGO® modely spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví a zaručujú, že každá stavebnica je konzistentná a jej dieliky sa vždy ľahko spájajú.

Počet dielikov 463

Pre deti od 9 rokov115,64 €
Vypredané
NovéLEGO® Technic 42108 Mobilný žeriav

LEGO® Technic 42108 Mobilný žeriav

LEGO® Technic 42108 Mobilný žeriav, výrobca LEGO. Ste pripravení na akčnú prepravu nákladov na stavenisku? S týmto úžasným LEGO® Technic mobilným žeriavom si s prácami na stavbe hravo poradíte!

 • Zaparkujte vozidlo na mieste, vysuňte výsuvné opory, potom sa presuňte do kabíny, aby ste sa mohli pustiť do práce so žeriavom. Zdvihnite výložník a vysuňte teleskopické rameno do pôsobivých výšok (až do 78cm!). Potom pomocou zdviháka zdvihnite betónový pilier a môžete sa pustiť do ďalšej úlohy.
 • Akčná stavebnica pre fanúšikov hračkárskych žeriavov. Každý, kto miluje objavovať, ako fungujú obrovské stroje, zažije kopec zábavy s týmto LEGO® Technic mobilným žeriavom (42108). Postaviť ho je poriadna výzva. Je tak ideálnou voľbou pre fanúšikov série LEGO Technic, ktorí hľadajú model nabitý funkciami.
 • Vďaka klasickému žltočiernemu dizajnu tento model vyzerá ako skutočný žeriav. A s poriadnym zoznamom realistických funkcií ako skutočný žeriav aj pracuje. Najskôr priveďte a zaparkujte vozidlo na správnom mieste. Potom použite výsuvné opory na zaistenie žeriavu na mieste. Z kabíny žeriavu zdvihnite výložník a vysuňte teleskopické rameno. Pozrite, ako vysoko až siaha! Potom pomocou zdviháka preneste betónový pilier. Poslúži ako skvelý námet na hru na postavy, prípadne si vďaka nemu môžete otestovať, čo všetko tento úžasný žeriav dokáže.
 • Toto je náročná, pokročilá stavebnica zo sveta LEGO Technic, vďaka ktorej ožíva svet inžinierstva.
 • Pozrite sa, ako funguje skutočný žeriav, vďaka tejto akčnej LEGO® stavebnici pre fanúšikov stavieb. Riaďte kamión, vysuňte výsuvné opory, zdvihnite výložník a preneste betónový pilier.
 • S touto úžasnou stavebnicou sa toho naučíte veľa o inžinierstve a pohybe. Riadenie ôsmich kolies, štyri samostatne ovládateľné výsuvné opory, dve kabíny a supervysoké teleskopické rameno spolu vytvárajú úžasný žeriav!
 • Zabávajte sa pri stavaní tohto náročného modelu. Potom skúmajte všetky rôzne funkcie. Pred presunom kamióna na novú úlohu ho otestujte pri práci s pilierom.
 • Vec, ktorú si na tomto LEGO® žeriave všimnete, je jeho veľkosť. Jeho rameno meria 78 cm, to je teda poriadna výška! Vďaka svojím pôsobivým rozmerom skvelo poslúži ako model na vystavenie (je dlhý 48 cm a široký 11 cm).
 • Tento hračkársky žeriav nepotrebuje žiadne batérie. Postačí vaša zvedavosť a túžba stavať. A môžete sa hneď pustiť do stavania!
 • Neviete sa dočkať, kedy začnete stavať? Poďme na to! S jednoduchým návodom priloženým v balení sa zábava začína okamžite.
 • Otvorte malým aj veľkým fanúšikom LEGO stavebníc celý nový svet zábavy pri stavaní so sériou LEGO® Technic. Vďaka skvelým dizajnom vozidiel a úžasným funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu.
 • Stavebnice musia byť odolné. Preto je dobré vedieť, že stavebnice LEGO® Technic spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví v oblasti kvality. To znamená stavebnice, ktoré sa vždy ľahko spájajú.

Počet dielikov 1292

Pre deti od 10 rokov90,86 €
Vypredané
NovéLEGO® Technic 42106 Kaskadérske vozidlá

LEGO® Technic 42106 Kaskadérske vozidlá

LEGO® Technic 42106 Kaskadérske vozidlá, výrobca LEGO. Akčná staviteľská výzva s motorkou, nákladným autom a prívesom. A ohnivý kruh zaručí dobrodružstvá len pre tých najodvážnejších!

 • Prichádza absolútny test rýchlosti, zručností a presnosti. Natiahnite motorku a nechajte ju vyraziť k rampe. Potom sledujte, ako preletí cez ohnivý kruh v rámci tejto ukážky čistej odvahy. Potom stačí rampu znovu premeniť na príves, prichytiť k nákladnému autu a môžete prepravovať motorku. Chcete novú výzvu? Prestavajte model LEGO® Technic Kaskadérske vozidlá na skvelú stavebnicu štadiónového nákladiaka.
 • Akčná staviteľská výzva s motorkou, nákladným autom a prívesom. A ohnivý kruh zaručí dobrodružstvá len pre tých najodvážnejších! Vďaka jednoduchému naťahovaniu môžu fanúšikovia motocyklov predvádzať hrdinské kaskadérske kúsky, pri ktorých vyšlú kaskadérsku motorku do plameňov. Nákladiak je vybavený riadením zhora, otváracími dverami a skvelými nálepkami, ktoré popustia uzdu detskej fantázii. Motorka má zasa masívne pneumatiky a ďalšie detaily vo forme nálepiek.
 • Táto stavebnica má kopec vzrušujúcich funkcií, ktoré zabavia staviteľov a fanúšikov motocyklov. Odpojiteľný príves možno pretvoriť na rampu, z ktorej sa motorka odrazí do vzduchu. Po predvedení úžasných kaskadérskych kúskov môžete motorku prepravovať na prívese, takže bude pripravená na ďalšie podujatie, z ktorého budú mať diváci zimomriavky. Alebo ak hľadáte novú výzvu, prestavajte tento model na štadiónový nákladiak.
 • Táto skvelá stavebnica obsahuje motorku, nákladiak, príves a ohnivý kruh na akčnú kaskadérsku zábavu. Vďaka naťahovaciemu mechanizmu budú deti s nadšením súťažiť s kamarátmi v predvádzaní toho najlepšieho kaskadérskeho skoku cez plamene.
 • Príves možno šikovne premeniť na rampu, pomocou ktorej vyšlete motorku do ohnivého kruhu. Po zdokonalení dychberúcich kaskadérskych kúskov je nákladiak pripravený na prepravu motorky na ďalšie podujatie.
 • Po skombinovaní všetkých prvkov získavate pôsobivú súpravu s ideálnymi rozmermi na hru na postavy. S ohnivým kruhom sú rozmery hračky viac než 18 cm na šírku a 28 cm na výšku.
 • Nepotrebujete žiadne batérie, takže hra sa môže okamžite začať a akcia nikdy nespomaľuje.
 • Otvorte balenie a pusťte sa do stavania. Úplný a jednoduchý návod je súčasťou balenia, akcia sa tak môže začať ihneď. Návod pre štadiónový nákladiak nájdete na internete.
 • Stavebnice LEGO® Technic otvárajú svet inžinierstva každému, kto miluje objavovať princípy fungovania vecí. Tieto jedinečné hračky majú úžasné funkcie, vďaka ktorým zábava pokračuje dávno po postavení modelu.
 • Zábavné hračky sú kvalitné hračky. Preto je dobré vedieť, že LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví a úspešne prešli testmi kvality. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť.

Počet dielikov 610

Pre deti od 8 rokov45,43 €
Vypredané
NovéLEGO® Technic 42105 Katamarán

LEGO® Technic 42105 Katamarán

LEGO® Technic 42105 Katamarán, výrobca LEGO. Deti si môžu doma vykúzliť vzrušenie z pretekov člnov vďaka tomuto fantastickému hračkárskemu LEGO® Technic katamaránu.

 • Máte vlastnosti, ktoré potrebuje šampión v rýchlostnom plachtení? Otestujte svoje zručnosti s týmto LEGO® Technic katamaránom, ktorý sa skutočne vznáša na vode! Bol stvorený pre rýchlosť a má kopec funkcií, ktoré vám v deň pretekov poskytnú výhodu. Nastavte plachty, udržujte stabilitu pomocou plavákov a vydajte sa na vodu. Model potom môžete prestavať na pretekársky motorvý čln, ktorý sa vznáša na vode, a potom sa s ním vydať na ďalšie vodné dobrodružstvá.
 • Toto je vôbec prvý model zo série LEGO Technic, ktorý sa vznáša na vode. Nadšenci plachtenia sa tak môžu učiť a hrať zároveň. Pozrite sa, ako fungujú plachty. Alebo ako plaváky maximalizujú stabilitu a ako sa smerové kormidlo používa na riadenie. Vďaka klasickému dizajnu katamaránu s dvomi trupmi je tento model člna fantastickou kópiou skutočného plavidla.
 • Táto stavebnica je ideálna pre fanúšikov LEGO stavebníc od ôsmich rokov, ktorí hľadajú novú výzvu, prípadne pre každého, kto má záľubu v plachtení.
 • S rozmermi viac než 32 cm na dĺžku, 22 cm na šírku a 44 cm na výšku (od spodnej časti smerového kormidla po vrchol stožiara) bol tento model plachetnice vytvorený na jednoduché ovládanie vo vani.
 • Kto potrebuje batérie, keď máte plachty? Rozhodne nie tento LEGO® katamarán! Poháňa ho predstavivosť, na batérie tak môžete zabudnúť.
 • Pustite sa ihneď do stavania vďaka úplnému návodu pre katamarán, ktorý nájdete v balení. Ste pripravení na stavanie pretekárskeho člnu? Ďalší návod preň nájdete na internete.
 • Malí fanúšikovia LEGO® stavebníc môžu s plastovými modelmi LEGO® Technic objavovať celý nový svet staviteľskej zábavy. Vďaka skvelým dizajnom vozidiel a realistickým funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu.
 • LEGO® stavebné kocky sú navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami v odvetví. Stavebnice LEGO® Technic sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa jednoducho spájajú.

Počet dielikov 404

Pre deti od 8 rokov33,04 €
Vypredané
NovéLEGO® Technic 42104 Pretekársky ťahač

LEGO® Technic 42104 Pretekársky ťahač

LEGO® Technic 42104 Pretekársky ťahač, výrobca LEGO. Váš malý pretekár si vychutná stavanie tohto LEGO® Technic pretekárskeho ťahača. A to je len začiatok!

 • Vyštartujte vo veľkom štýle a rovnako impozantne zvíťazte s týmto skvelým pretekárskym ťahačom. Vďaka výrazným farbám a nálepkám v deň pretekov určite vzbudí poriadny rozruch. Natiahnite a vypusťte ťahač smerom k cieľovej čiare. Tento úžasný ťahač má obrovský výfuk a spojler, takže vyzerá úplne ako skutočný. Ste pripravení na viac? Skvelé správy! Tento LEGO® Technic ťahač možno prestavať na rýchle pretekárske auto.
 • Fantastický model ťahača pre deti, ktoré milujú akčné hračky.
 •  Po postavení stačí natiahnuť a sledovať, ako ťahač vystrelí k cieľu. Môžete tak vytvoriť vzrušujúce preteky u seba doma.
 • Tento model ťahača bez pochýb osloví fantáziu malých fanúšikov áut. Obrovský výfuk a spojler, ako aj otváracie dvere a kapota ponúkajú deťom kopec možností na hru na postavy. A to nie je všetko! Tento plastový model ťahača 2 v 1 môžu deti prestavať na cool pretekárske auto, čím získajú ďalšie možnosti na rozvíjanie svojich nových staviteľských zručností.
 • Po zostavení meria tento ťahač 17 cm na dĺžku, 8 cm na výšku a 9 cm na šírku. Má teda ideálne rozmery na pretekanie a hru na postavy.
 • Pretekársky ťahač je šikovne poháňaný naťahovacím motorom. Znamená to, že nevyžaduje batérie, akcia sa tak môže začať okamžite!
 • Tlačený návod je súčasťou balenia, do stavania sa tak ľahko môžu pustiť aj malí stavitelia. Tento LEGO Technic ťahač má k dispozícii tiež digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety.
 • Predstavte deťom svet staviteľskej zábavy so stavebnicami LEGO® Technic. Vďaka úžasným dizajnom vozidiel a skvelým funkciám zábava s týmito jedinečnými hračkami pokračuje dlho po zostavení modelu.
 • LEGO® stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, že tieto zábavné hračky možno vždy jednoducho spájať.

 

Počet dielikov 227

Pre deti od 7 rokov16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Technic 42103 Dragster

LEGO® Technic 42103 Dragster

LEGO® Technic 42103 Dragster, výrobca LEGO.Doprajte svojmu malému pretekárovi skvelú výzvu s touto stavebnicou LEGO® Technic!

 • Motory pripravené! Jazdci pripravení! Natiahnite, pustite a IDE SA! Preteky dragsterov sú asi tou najúžasnejšou rýchlostnou výzvou. Otestujte preto svoje staviteľské zručnosti a vytvorte toto úžasné dragsterové auto zo série LEGO® Technic. Stačí natiahnuť, pustiť a sledovať, ako sa model pustí do pretekov. Potom uzamknite tyč na jazdu na zadných kolesách a odlepte predné kolesá od zeme pri dychberúcom štarte. Chcete viac akcie? Prestavajte dragster na superzábavný naťahovací Hot Rod.
 • Doprajte svojmu malému pretekárovi skvelú výzvu s touto stavebnicou LEGO® Technic (42103) Dragster. Keď sa naučí postup skladania vlastnej stavebnice dragstera, bude unesený. Po postavení zábava pokračuje ďalej. Pripravte minisemafor, natiahnite autíčko, vypusťte ho na trať a sledujte, ako vyštartuje.
 • Deti si zamilujú svieže farby tohto autíčka. Sledujte, ako mu z výfuku šľahajú plamene! Presne ako zo skutočného dragstera. A s pomocou tejto stavebnice 2 v 1 môžu deti rozvíjať svoje schopnosti pri riešení problémov a prestavať pretekársku hračku na špičkový naťahovací Hot Rod. Ktorá verzia je ich obľúbená? Dragster schopný jazdy na zadných kolesách alebo superštýlový Hot Rod?Po postavení meria LEGO® Dragster viac než 32 cm na dĺžku, 12 cm na výšku a 10 cm na šírku. má tak ideálne rozmery na pretekársku hru na postavy.
 • Dokáže vyvinúť poriadnu rýchlosť, no na neuverenie nepoužíva batérie. Všetko poháňa naťahovací motor, hra sa tak môže začať okamžite.
 • Každá LEGO® stavebnica obsahuje tlačený návod. A táto stavebnica má navyše digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre smartfóny a tablety.
 • Stavebnice LEGO® Technic majú realistické pohyby a mechanizmy, vďaka ktorým mladí LEGO stavitelia spoznávajú svet inžinierstva jednoduchým a realistickým spôsobom.
 • Plastové stavebnicové modely LEGO® Technic boli vytvorené v súlade s najprísnejšími normami v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a umožňujú vždy ľahké spájanie.

 

Počet dielikov 225

Pre deti od 7 rokov16,52 €
Vypredané
NovéLEGO® Technic 42102 Mini CLAAS XERION

LEGO® Technic 42102 Mini CLAAS XERION

LEGO® Technic 42102 Mini CLAAS XERION, výrobca LEGO. Milujete traktory? Milujete stavať? Potom budete milovať aj tento traktor LEGO® Technic Mini CLAAS XERION.

 • Tento zaujímavý traktor v známych farbách značky CLAAS je špičkou vo svojej triede. A jeho dobrý vzhľad je len začiatok. Tento výkonný stroj je plný funkcií, ktoré si poradia s prácami na poli alebo farme
 • Tento traktor má funkčné riadenie a rotujúcu rezačku, ktorú poháňajú kolesá. Deti budú milovať zdvíhanie a spúšťanie rezačky, rovnako ako na skutočnej verzii. Nastal čas zožať úrodu? Žiadny problém! Vďaka dizajnu 2 v 1 sa tento model dá prestavať na kombajn, takže zábava môže pokračovať.
 • Poznáte fanúšika stavania, ktorý je pripravený na novú výzvu? Stavebnice série LEGO Technic sú skvelá voľba. Okrem tlačeného návodu je pre túto LEGO stavebnicu traktora dostupný aj návod Instructions PLUS, vďaka ktorému je stavanie ešte zábavnejšie. Nájdete ho v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety a ponúka funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu deti samostatne stavať vlastné verzie z LEGO kociek.
 • Tento malý traktor meria 14 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 8 cm na šírku, vďaka čomu je ideálny na dobrodružstvá pri hre na postavy. Spolu s ďalšími hračkárskymi poľnohospodárskymi zariadeniami vyzerá skvelo, keď ho vystavíte na obdiv.
 • Otvorte malým fanúšikom LEGO® stavebníc úplne nový svet zábavy pri stavaní so sériou LEGO Technic. Vďaka realistickým dizajnom vozidiel a úžasným funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu.
 • LEGO® Technic plastové modely spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť.

 

Počet dielikov 130

Pre deti od 7 rokov8,26 €
Vypredané
NovéLEGO® Technic 42101 Bugina

LEGO® Technic 42101 Bugina

LEGO® Technic 42101 Bugina, výrobca LEGO. Pripravte sa na epické dobrodružstvo! Je čas sa vydať do terénu a preskúmať novú krajinu v úžasnej LEGO® Technic bugine.

 • Skáčte cez duny! Rúťte sa púšťou! Vďaka funkčnému odpruženiu a riadeniu si táto odolná púštna bugina hravo poradí s drsným terénom.
 • Stavebnice série LEGO Technic sú ideálne pre fanúšikov LEGO stavebníc, ktorí sú pripravení na novú výzvu. Tieto vozidlá vyzerajú a jadzia ako skutočné. Deti tak budú stavanie a hru so svojimi výtvormi zbožňovať.
 • Každá stavebnica obsahuje tlačený návod, existuje však aj nový spôsob, ako toto hračkárske autíčko postaviť. Volá sa Instructions PLUS a nájdete ho v bezplatnej aplikácii LEGO Life.
 • Tento interaktívny návod má nástroje na ovládanie zobrazenia, ktoré pomôžu postaviť túto skvelú technickú hračku aj menším deťom.
 • Ste pripravení na novú výzvu? Prestavajte tento model 2 v 1 na elegantné pretekárske auto, s ktorým sa môžete pustiť do ďalších bláznovstiev plných adrenalínu.
 • Po postavení meria bugina 13 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 7 cm na šírku, vďaka čomu sa ideálne hodí na hru na postavy a výborne poslúži ako skvelý doplnok do každej kolekcie áut.
 • Táto bugina nevyžaduje batérie, zábava sa tak môže začať ihneď a nikdy neskončí.
 • Stavebnice série LEGO® Technic sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré milujú stavať a sú pripravené na novú výzvu. Vďaka celému radu stavebníc svet série LEGO Technic milujú deti aj dospelí.
 • LEGO® plastové modely spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť. Už do roku 1958.

 

Počet dielikov 117

Pre deti od 7 rokov8,26 €
Vypredané
LEGO® Technic 42110 RC Land Rover Defender

LEGO® Technic 42110 RC Land Rover Defender

LEGO® Technic 42110 RC Land Rover Defender, výrobca Lego. Objav tento ikonický model auta Land Rover Defender 2019!

 • Preskúmaj inovatívne inžinierstvo a dizajn od jedného z popredných svetových výrobcov mestských a terénnych vozidiel vďaka tomuto pôsobivému modelu auta Land Rover Defender od LEGO® Technic – je to skvelý výstavný kúsok do domácnosti alebo kancelárie.
 • Táto detailná replika, vyvinutá v partnerstve so spoločnosťou Land Rover, zachytáva krásne tvarovaný povrch vozidla a je vybavená radom realistických funkcií vrátane pohonu všetkých kolies s 3 diferenciálmi, nezávislého zavesenia na oboch nápravách a funkčného navijaka.
 • Otvor dvere a objav kabínu s množstvom detailov a funkčným volantom, palubnou doskou a prevodovým systémom s 2 pákami, ktorý je novinkou pre október 2019 a umožňuje vysoký alebo nízky prevodový pomer, ako aj volič radenia rýchlostí – je to zatiaľ najvyspelejšia prevodovka od LEGO Technic!
 • Sklop zadné sedadlá smerom dopredu a vychutnaj si pohľad na 4-stupňovú sekvenčnú prevodovku, zdvihni kapotu a odhaľ šesťvalcový radový motor s pohyblivými piestmi, alebo otoč zadným náhradným kolesom a otvor kufor auta.
 • Odnímateľný strešný nosič s úložným boxom, košom, rebríkom a trakčnými rohožami, ako aj sadou originálne navrhnutých ráfikov s protišmykovými pneumatikami je čerešničkou na vrchu tohto veľkolepého modelu.
 • Land Rover Defender meria viac ako 22 cm na výšku, 42 cm na dĺžku a 20 cm na šírku.

 

Počet dielikov 2573

Pre deti od 11 rokov165,23 €
Vypredané
LEGO® Technic 42100 Bager Liebherr R 9800

LEGO® Technic 42100 Bager Liebherr R 9800

LEGO® Technic 42100 Bager Liebherr R 9800, výrobca Lego. Skúmaj priekopnícku technológiu s robustným modelom bagra Liebherr R 9800!

 • Postav si a skúmaj túto obdivuhodnú reprodukciu jedného z najúchvatnejších hydraulických bagrov na svete, model Liebherr R 9800, z edície LEGO® Technic.
 • Tento model repliky je vyvinutý v spolupráci s výrobcom Liebherr.
 • Ovláda sa pomocou aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL+ a je vybavený radom pokročilých prvkov a funkcií ovládaných cez aplikáciu, vďaka ktorým máš nad ním úplnú kontrolu.
 • Zvoľ si jednu zo 4 rôznych obrazoviek so štýlovou grafikou, ktoré prispievajú k viac ako realistickému zážitku z hrania. Dotykom prsta jazdi dopredu, dozadu alebo riaď cez systém individuálneho ovládania dráhy. Ďalej môžeš otáčať nadstavbou, vysunúť, dvíhať alebo spustiť výložník či otvoriť a nakloniť naberák.
 • Zvoľ si na obrazovke vzor so smerom pohybu výložníka a sleduj, ako rameno reaguje na tvoj príkaz.
 • Použi prednastavené príkazy alebo zaznamenaj činnosť bagra a vytvor tak komplexné sekvencie pohybov. Potom podpor autentický dojem zvukovými efektmi skutočného stroja Liebherr R 9800 – a to všetko z pohodlia tvojho chytrého zariadenia!
 • Keď sa pripravíš, môžeš si v aplikácii otestovať svoje zručnosti v časti výzvy a výsledky – koľko odznakov za odmenu vieš nazbierať?
 • Táto veľmi hodnoverná replika je vybavená realistickými detailmi zostavenými z kociek. Nájdeš tu napríklad hydraulické rúrky a čerpadlá, ventiláciu, systém na hasenie požiaru, kabínu vodiča so sedadlom s množstvom detailov či riadiacu páku a ovládací panel.
 • Klasická farebná kombinácia spolu s prepracovanými ozdobnými nálepkami umocňuje výsledný dojem z tejto veľkolepej LEGO stavebnice pre deti aj dospelých.
 • Obsahuje 3 XL motory, 4 L motory a 2 smart huby ovládané technológiou Bluetooth.
 • Služba Smart Hub zahŕňa pripojenie na technológiu Bluetooth Low Energy (BLE), aktivačné tlačidlo, 6 senzorov osi (3 gyro senzory a 3 senzory meračov zrýchlenia) a 4 pripájacie porty.
 • Aplikácia umožňuje používateľom pripojiť sa na viac hubov, vďaka čomu si zabezpečia presné a realistické pohyby.
 • Prevezmi si aplikáciu zo služby App Store alebo Google Play. Pred navštívením služby požiadaj rodičov o povolenie jej použitia.
 • Táto hračka bagra vyžaduje batérie (nie sú súčasťou balenia). Typ a množstvo sú uvedené na obale.
 • Táto stavebnica z edície LEGO® Technic uvádza LEGO staviteľov do sveta pokročilých prvkov strojárenstva.
 • Model nie je kompatibilný so systémami Power Functions.
 • Bager Liebherr R 9800 meria vyše 39 cm na výšku, 65 cm na dĺžku a 27 cm na šírku.

 

Počet dielikov 4108

Pre deti od 12 rokov371,74 €
Vypredané
LEGO® Technic 42099 RC Extrémny teréniak 4x4

LEGO® Technic 42099 RC Extrémny teréniak 4x4

LEGO® Technic 42099 RC Extrémny teréniak 4x4, výrobca Lego. Skúmaj svoje úžasné extrémne terénne auto 4x4 ovládané cez aplikáciu!

 • Priprav sa na nový zážitok z hry s úžasným LEGO® Technic Extrémnym terénnym autom 4x4. Tento model sa ovláda prostredníctvom aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL+ a je vybavený radom pokročilých prvkov a funkcií ovládaných cez aplikáciu!
 • Vyber si z rôznych ovládacích obrazoviek, či chceš ísť dopredu, dozadu, riadiť smer jazdy, zrýchľovať, brzdiť či prechádzať cez prekážky. Môžeš si tiež prehrávať parádne zvukové efekty a získať spätnú väzbu v reálnom čase, napríklad analýzu rýchlosti a náklonu – to všetko z pohodlia svojho inteligentného zariadenia! Alebo si môžeš v aplikácii vyskúšať svoje zručnosti v časti výzvy a výsledky – koľko odznakov za odmenu vieš nazbierať?
 • Toto terénne auto je vybavené vysokým samostatným odpružením, obrovskými kolesami a pneumatikami a prichádza v úžasnej farebnej kombinácii s prepracovanými ozdobnými nálepkami. Vďaka tomu všetkému je tento supermohutný model LEGO 4x4 skutočne najštýlovejším terénnym autom ovládaným cez aplikáciu v meste!
 • Jeho zložité prevodové mechanizmy a technológie vovádzajú LEGO staviteľov do sveta pokročilých strojárskych prvkov. Zároveň pomáhajú zlepšovať reakčný čas, kognitívne myslenie a schopnosti kreatívneho riešenia problémov.

 

Počet dielikov 958

Pre deti od 11 rokov

190,01 €
Vypredané
LEGO® Technic 42098 Kamión na prepravu automobilov

LEGO® Technic 42098 Kamión na prepravu automobilov

LEGO® Technic 42098 Kamión na prepravu automobilov, výrobca Lego. Poskladaj si kamión na prepravu automobilov z edície LEGO® Technic a skúmaj na ňom všetky realistické detaily!

 • Presúvaj viacero vozidiel naraz z miesta A na miesto B s kamiónom na prepravu automobilov od LEGO® Technic. Tento realistický model kamióna s odnímateľným prívesom sa vyznačuje klasickou červeno-sivo-čiernou farebnou kombináciou. Nechýbajú ozdobné nálepky a hromada autentických prvkov a funkcií.
 • Zdvíhaj a spúšťaj plošiny pre autá a zadnú rampu pre bezproblémovú navigáciu na vyššiu a nižšiu úroveň. Potom vozidlá zabezpeč na ich pozícii, aby sa mohli bezpečne prevážať. Môžeš tiež vyklopiť kabínu vodiča pre prístup k podrobne prevedenému motoru v6 s pohyblivými piestmi.
 • Táto stavebnica obsahuje aj štýlové modré auto s funkčným riadením a podrobne prevedeným piestovým motorom V8. Je veľkostne kompatibilná so stavebnicou 42093 Chevrolet Corvette ZR1 – priveď autá na prepravník a všetko je pripravené na cestu!
 • Prestavaj tento kamión na prepravu vozidiel a vytvor si tak LEGO Technic kamión s výstavnými autami!

 

Počet dielikov 2493

Pre deti od 11 rokov

140,45 €
Vypredané
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 4 »