Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO

Úvod LEGO
Svetoznáma značka týchto stavebníc zazrela svetlo sveta po prvý krát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberala výrobou drevených hračiek. V roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadenie na výrobu plastových hračiek a tým postupne rozširuje ponuku hračiek na niečo málo cez 200 druhov. V roku 1968 je otvorený prvý Legoland.
Spoločnosť sa neustále rozvíja, v roku 1980 prináša novú sériu Lego Duplo, v roku 1988 prináša ďalší rad Lego Baby. Pribúdajú aj Legolandy, konkrétne v Anglicku vo Windsore a Carlsbad v južnej Californii. Lego je držiteľom ocenenia „Hračky storočia“ za hračku Lego kocky.
LEGO popri overených kategóriách ako napríklad City, Technics, Creator a pod. Prináša stále nové série k rôznym populárnym filmom a témam. 

Filter

Určené pre:
Cena:
0 1440
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 633
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 53 »
NovéLEGO Minifigúrky 71023 LEGO® PRÍBEH 2

LEGO Minifigúrky 71023 LEGO® PRÍBEH 2

LEGO Minifigúrky 71023 LEGO® PRÍBEH 2, výrobca LEGO. Objavuj a zbieraj svoje obľúbené postavičky z filmu LEGO® PRÍBEH 2!
 • Všetko je super! Prečo? Pretože vyšla novinka pre február 2019 – séria LEGO® minifigúrok z filmu LEGO PRÍBEH 2! Táto úžasná kolekcia prichádza s radom farebných minifigúrok postavičiek v limitovanej edícii presne podľa filmu. Postavičky sú vybavené záplavou kostýmov a doplnkov – nechýbajú Emmetove slúchadlá na hlave, Lucyina kapucňa a golfový klub Prezidenta Biznisa!
 • Stvárňuj si a pretváraj svoje vlastné veselé scény plné dobrodružstva s Emmetom v novom háve, Bojovníčkou Lucy, Apokalyptickým Bennym, Žirafiakom, Voskovkou, Sherry Šplhavkou a Scarfieldom, Hula Lulou, Melóniakom, Lucy zo starých čias, Príšerou z močiara, Sladkou rapperkou, figúrkou Prezident Biznis ide na golf, Apokalypsburg Abem, Kamarátom Rexom, milovníkom viest!, Kitty Pop, Dorothy Galeovou a Totom, Zbabelým levom, Strašiakom, Plecháčom a Unikitty!
 • Každá do detailov vypracovaná figúrka sa predáva s jedným alebo viacerými doplnkami, zberateľským letákom a jedinečným podstavcom.
 • Koho nájdeš vo svojom ďalšom „tajomnom“ vrecúšku?
 • Cena za jednu figúrku. 

Pre deti od 5 rokov

3,30 €
skladom
NovéLEGO® City 60227 Zákruta a križovatka

LEGO® City 60227 Zákruta a križovatka

LEGO® City 60227 Zákruta a križovatkavýrobca LEGO. Jazdi ešte ďalej vďaka zákrutám a križovatkám od LEGO® City!

 • Rozšír svoje stavebnice od LEGO® City vďaka zákrutám a križovatkám! Pripoj tieto časti k existujúcim cestám, nalož jedno zo svojich terénnych alebo rodinných áut a vyraz na ďalšiu vzrušujúcu cestu po LEGO City!
 • Vybuduj cesty so stavebnicou 60237 Zákruta a križovatka od LEGO® City, aby bolo vozenie nákladu alebo cestujúcich po okolí ešte zábavnejšie. Táto stavebnica, vrátane 1 zákruty a 1 križovatky, je kompatibilná s existujúcimi stavebnicami od LEGO City.

 

Počet dielikov 2

Pre deti od 5 rokov8,26 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel

LEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel

LEGO® Movie 2 70841 Bennyho vesmírny oddielvýrobca LEGO. Preskúmaj vesmír s LEGO® Bennyho vesmírnym oddielom a vesmírnou loďou!

 • Vydaj sa do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnym oddielom! Pristávaj na planétach s Bennyho vesmírnou loďou a rob prieskumy s lunárnou buginou. Spoj sa s Lennym, Jennym a Kennym cez Bennyho vysielačku. Odraz útok votrelcov s Jenninou zbraňou a hľadaj poklad s Kennyho detektorom kovov!
 • Spoj sily so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70841 Bennyho vesmírny oddiel a zaži zábavné dobrodružstvá v otvorenom vesmíre. Táto stavebnica nabitá akciami obsahuje hračku vesmírnej lode so sedadlom pre minifigúrku a lunárnou buginou s 2 sedadlami pre minifigúrky.
 • Hraj sa s touto hračkou pre deti na vesmírne motívy roly podľa scén z filmu LEGO PRÍBEH 2.
 • Táto hračka pre deti na vesmírne motívy obsahuje 4 minifigúrky z filmu LEGO® PRÍBEH 2, ktoré sú uvedené ako novinky v januári 2019: Bennyho, Lennyho, Jennyho a Kennyho.

Počet dielikov 68, počet figúrok 4

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj

LEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj

LEGO® Movie 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na bojvýrobca LEGO. Zostav si Oceliaka vo forme krabieho robota a pripoj sa k Batmanovi na súboj!

 • Napochoduj do boja, aby si zachránil(-a) Apokalypsburg s Oceliakom vo forme krabieho robota a Batmanom! Ulož vnútorné orgány Oceliaka do robotovej truhlice na poklad. Pozoruj zo sťažňového koša s Maddoxom. Pomôž Batmanovi odraziť útok hviezdy, posaď sa na Batmanov trón a ukáž znak „Ste vítaní“!
 • Ponor sa do akcie proti hviezde so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70836 Batman™ a Oceliak pripravení na boj. Táto stavebnica na hranie nabitá akciami obsahuje piráta z LEGO PRÍBEHU Oceliaka vo forme krabieho robota so vstavanou hlavou LEGO minifigúrky Oceliaka a otvárateľnou truhlicou na poklad s prvkami Oceliakových vnútorných orgánov.
 • Ďalej obsahuje vyklápateľný sťažňový kôš s vlajkou a polohovateľné nohy a tiež Batmanov trón s nastaviteľným znakom „Ste vítaní“.
 • Táto štýlová stavebnica obsahuje 3 postavičky z filmu LEGO® PRÍBEH 2: minifiúrky Batmana a Maddoxa, ktoré sú uvedené ako novinky v januári 2019, a taktiež postavičku hviezdy zostavenú z kociek.

Počet dielikov 168, počet figúrok 2

Pre deti od 6 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!

LEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!

LEGO® Movie 2 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!výrobca LEGO. Zostav Emmetov raketový dom 2 v 1!

 • Prestavaj Emmetov domov na raketu a potom zachráň Lucy so stavebnicou 2 v 1 Emmetov dom snov/záchranná raketa, tak ako vo filme LEGO® PRÍBEH 2! Otvor predné dvere domu a relaxuj v obývačke a kuchyni. Oddychuj s Unikitty ako bojovníčkou Kitty v podkroví. Potom preukáž svoje schopnosti majstra staviteľa a pretvor Emmetov dom na raketu. Odštartuj do vesmíru s Rexom Trúfalým, vypáľ z pružinových vystreľovačov a zachráň Lucy!
 • Ukáž, že si majster prestaviteľ so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70831 Emmetov dom snov/záchranná raketa! Táto stavebnica 2 v 1 obsahuje Emetov domov, ktorý sa dá prestaviť na raketu.
 • Otvor si hračku domu pre jednoduchú hru s interiérom. Obsahuje obývačku/kuchyňu a podkrovie s mnohými detailmi. Daj dole strechu, použi diely z vodojemu a barikády a vytvor raketu s pružinovými vystreľovačmi a nastaviteľnými motormi.
 • Obsahuje 5 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrku Lucy a minifigúrku Rexa Trúfalého a taktiež Emmetovho priateľa Kvietka (zostaveného z kociek) a zostaviteľnú figúrku Unikitty ako Bojovníčky Kitty s 2 rôznymi výrazmi tváre.

Počet dielikov 706, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov53,69 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70830 Hviezdna loď generálky Mayhem!

LEGO® Movie 2 70830 Hviezdna loď generálky Mayhem!

LEGO® Movie 2 70830 Hviezdna loď generálky Mayhem!výrobca LEGO. Hraj sa na vesmírnu naháňačku s hviezdnou loďou sladkej Mayhem!

 • Pomôž Emmetovi a Lucy uniknúť hviezdnej lodi sladkej Mayhem na motívy filmu LEGO® PRÍBEH 2! Pozor – sladká Mayhem vrhá na našich hrdinov lepidlo. Budú sa vedieť dvaja majstri stavitelia vyhnúť tomu, aby uviazli v tomto desivom vesmírnom väzení? Je to na tebe!
 • Pomôž Emmetovi a Lucy ujsť pred hviezdnou loďou, ktorá ich chce chytiť, so stavebnicou 70830 Hviezdna loď sladkej Mayhem na motívy filmu LEGO® PRÍBEH 2.
 • Stavebnica obsahuje otvárateľný kokpit pre minifigúrku alebo minifigúrku – bábiku, zasúvací podvozok, vystreľovač diskov, rolku so samolepkami a otvárateľnú väzenskú celu.
 • Obsahuje 5 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrku Lucy, ako aj minifigúrku – bábiku sladkej Mayhem a figúrky srdca a hviezdy zostavené z kociek.

Počet dielikov 502, počet figúrok 3

Pre deti od 9 rokov

61,94 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!

LEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!

LEGO® Movie 2 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!výrobca LEGO. Unikni hviezde a srdcu v únikovej bugine Emmeta a Lucy!

 • Uteč od hviezdy a srdca v únikovej bugine Emmeta a Lucy na motívy z filmu LEGO® PRÍBEH 2! Jazdi hladko po členitom teréne s obrovskými kolesami a odpružením. Zamier zbraňou so šípmi. Bojuj s nepriateľom s Lucyinou kušou a Sharkiriným páčidlom. Nechaj explodovať nádrže s palivom, ufujazdi preč a doveď tak misiu úteku do úspešného konca!
 • Uteč z nebezpečenstva v LEGO® PRÍBEH 2 70829 Únikovej bugine Emmeta a Lucy. Stavebnica obsahuje sedadlá pre 2 minifigúrky, otváracie dvere a kapotu, rozkladaciu zbraň so šípmi (nestrieľa) a odpruženie.
 • Táto zábavná stavebnica taktiež obsahuje zostaviteľnú podložku s funkciou explózie, 3 minifigúrky a 3 zostaviteľné figúrky – Oceliaka, hviezdy a srdca – so štýlovými zbraňami a doplnkami.
 • Obsahuje 6 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrky Lucy a Sharkiry a taktiež 3 figúrky zostavené z kociek: Oceliaka, hviezdu a srdce.
 • Skombinuj s Ultrakatty zo stavebnice 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy! a vytvor ultra únikovú buginu!

Počet dielikov 550, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

45,43 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobus

LEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobus

LEGO® Movie 2 70828 Vyklápací párty autobusvýrobca LEGO. Rozbehni párty na vyklápacom párty autobuse!

 • Pripoj sa k Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebemu a choďte na výlet na zábavnom vyklápacom párty autobuse! Umiestni Zebeho do kokpitu. Otvor strechu a bočné strany autobusu, rozlož reproduktory a disko guľu a párty sa môže začať! Daj si smoothie, zapni disko svetlá a potom predveď svoje tanečné čísla na rotujúcom tanečnom parkete!
 • Všetci naskočiť na 70828 Vyklápací párty autobus od LEGO® PRÍBEH 2! Užiješ si zábavu s Disco Kitty a kamarátmi.
 • Táto zábavná hračka obsahuje otvárateľný kokpit pre figúrku Zebeho, otvárateľnú strechu a bočné strany pre jednoduché hranie, rozkladacie reproduktory, kocku s LEGO svetlom na osvetlenie rotujúceho tanečného parketu a sklopnú disko guľu s priehľadnými prvkami.
 • Táto súprava podľa filmu LEGO PRÍBEH 2 obsahuje minifigúrku Disco Kitty, minifigúrky Tempo, Melody a Zebeho zostavenú z kociek.

Počet dielikov 1024, počet figúrok 2

Pre deti od 9 rokov

82,60 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!

LEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!

LEGO® Movie 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!výrobca LEGO. Zostav si Ultrakatty a naskoč na šialene divokú jazdu s Lucy!

 • Vytvor tím s Ultrakatty a bojovníčkou Lucy z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a zachráňte spolu vydeseného Emmeta pred votrelcom! Ovládaj mocnú Ultrakatty a vytváraj rôzne výrazy tváre. Zamier na votrelca Lucyinou kušou... ale dávaj si pozor na jeho rozďavenú papuľu!
 • Vleť do súboja proti votrelcovi so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy! a zachráňte Emmeta.
 • Ultrakatty obsahuje kokpit pre minifigúrku, polohovateľnú hlavu, ktorá sa dá prerobiť na 3 rôzne výrazy tváre, a polohovateľný chvost a labky.
 • Táto úžasná stavebnica obsahuje minifigúrky Lucy a Emmeta a taktiež votrelca zostaveného z kociek s rozďavenou papuľou a rotujúcim okom, aby si si mohol(-a) stvárňovať akciami nabité scény z filmu LEGO PRÍBEH 2.
 • Skombinuj Ultrakatty so stavebnicou 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy a vytvor ultra únikovú buginu!

Počet dielikov 348, počet figúrok 2

Pre deti od 8 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70826 Rexov Rextrémny teréniak!

LEGO® Movie 2 70826 Rexov Rextrémny teréniak!

LEGO® Movie 2 70826 Rexov Rextrémny teréniak!výrobca LEGO. Prestav Rexov teréniak 3 v 1 s Recon Rex-o-saurom!

 • Pomôž Rexovi a Emmetovi zostaviť 3 v 1 Rexov Rextrémny teréniak na obranu proti Listozverovi podľa filmu LEGO® PRÍBEH 2! Vypáľ strely z vystreľovačov na toto štýlové auto a Rexovho Recon Rex-o-saura. Zober zbraň od raptora a použi ju ako Rexovu zbraň. Potom prestav teréniak na štvorkolku Rex-o-saurus alebo Execu-Rex-o-saurus a uteč!
 • Preukáž svoju všestrannosť majstra staviteľa so stavebnicou 3 v 1 LEGO® PRÍBEH 2 70826 Rexov Rextrémny teréniak a prestavaj ho spolu s Recon Rex-o-saurom na štvorkolku Rex-o-saurus alebo Execu-Rex-o-saurus.
 • V teréniaku sú miesta pre 2 minifigúrky. Má zadnú rotujúcu vežičku s 2 vystreľovačmi. Recon Rex-o-saurus obsahuje cvakajúce čeľuste, polohovateľné nohy, 2 vystreľovače a zostaviteľnú odnímateľnú zbraň (nestrieľa), ktorá môže byť použitá aj ako zbraň pre minifigúrku.
 • Táto úžasná stavebnica na hranie obsahuje 2 minifigúrky a zostaviteľnú figúrku Listozvera, aby si si mohol(-a) stvárňovať akciami nabité scény z filmu LEGO PRÍBEH 2.

Počet dielikov 236, počet figúrok 1

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Watevry

LEGO® Movie 2 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Watevry

LEGO® Movie 2 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Watevryvýrobca LEGO. Pretransformuj kráľovnú Watevru Wanabi do akejkoľvek formy!

 • Zostavuj a prestavuj kráľovnú Watevru Wanabi do množstva rôznych iných tvarov, presne tak ako vo filme LEGO® PRÍBEH 2! Vytvor si smutné violončelo, nahnevaného dinosaura, veselé autíčko a ďalšie. Vďaka svojej predstavivosti majstra staviteľa máš s touto stavebnicou pre kreatívnych staviteľov neobmedzené možnosti!
 • Zostavuj a prestavuj postavičku kráľovnej Watevry Wanabi so stavebnicou 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Watevry do 15 rôznych foriem podľa filmu LEGO® PRÍBEH 2!
 • Táto súprava pre kreatívnych staviteľov obsahuje návod na zostavenie jednotlivých verzií kráľovnej meniacej formy, od podráždenej sopky až po šťastného motýľa alebo farebnú raketu.
 • Táto všestranná stavebnica obsahuje tiež inšpiratívne nápady pre malých majstrov staviteľov, ako si vytvoriť svoje vlastné tvary..

Počet dielikov 455

Pre deti od 6 rokov37,16 €
skladom
NovéLEGO® Movie 2 70824 Predstavujeme kráľovnú Watevru Wanabi

LEGO® Movie 2 70824 Predstavujeme kráľovnú Watevru Wanabi

LEGO® Movie 2 70824 Predstavujeme kráľovnú Watevru Wanabivýrobca LEGO. Zinscenuj stretnutie kráľovnej Watevry Wanabi vo forme koňa!

 • Zinscenuj prvé stretnutie kráľovnej Watevry Wanabi s Lucy! Ale rozpoznáš kráľovnú meniacu formy? Môžeš si myslieť, že Susan, s jej zlatými čašami, je kráľovná. Vlastne, kráľovná Watevra Wanabi sa zmenila na krásneho koňa! Prestavaj kráľovnú na hromadu kociek. A pomôžeš Lucy uniknúť od kráľovnej, sladkej Mayhem, Susan a Banarnara v tvare banánu?
 • Pripoj sa k Lucy a zinscenuj prvé stretnutie s kráľovnou Watevrou Wanabi meniacou formy s touto stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70824 Predstavujeme kráľovnú Watevru Wanabi. Táto zábavná stavebnica obsahuje kráľovnú Watevru Wanabi vo forme koňa s rotujúcim podstavcom a taktiež 4 zameniteľných dekorácií výrazov tváre, ktoré môžeš použiť, keď prestavíš kráľovnú meniacu formu do formy hromady kociek
 • Táto súprava podľa filmu LEGO MOVIE 2 tiež obsahuje zostaviteľnú postavičku Banarnara, minifigúrok – bábik sladkej Mayhem a Susan a taktiež minifigúrku Lucy.

Počet dielikov 115, počet figúrok 3

Pre deti od 6 rokov16,52 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 53 »