Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO

Úvod LEGO
Svetoznáma značka týchto stavebníc zazrela svetlo sveta po prvý krát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberala výrobou drevených hračiek. V roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadenie na výrobu plastových hračiek a tým postupne rozširuje ponuku hračiek na niečo málo cez 200 druhov. V roku 1968 je otvorený prvý Legoland.
Spoločnosť sa neustále rozvíja, v roku 1980 prináša novú sériu Lego Duplo, v roku 1988 prináša ďalší rad Lego Baby. Pribúdajú aj Legolandy, konkrétne v Anglicku vo Windsore a Carlsbad v južnej Californii. Lego je držiteľom ocenenia „Hračky storočia“ za hračku Lego kocky.
LEGO popri overených kategóriách ako napríklad City, Technics, Creator a pod. Prináša stále nové série k rôznym populárnym filmom a témam. 

Filter

Určené pre:
Cena:
0 1440
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 527
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 44 »
NovéLEGO® DUPLO® 10875 Nákladný vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladný vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladný vlak, výrobca LEGO. Nákladný vlak stačí potlačiť a vydá sa do prístavu!

 • LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc.
 • Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony.
 • Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom.
 • Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!
 • Obsahuje LEGO® DUPLO® figúrky: rušňovodič nákladného vlaku, kapitán a predavačka plus figúrku čajky.
 • Skombinujte so stavebnicou 10872 Vlakový most a koľajnice, 10874 Parný vlak a 10882 Koľajnice a získate ešte viac kombinácií koľajníc a zábavy s vlakom LEGO® DUPLO®.

 

Počet dielikov 105, počet figúrok 3

Pre deti od 2 rokov

99,12 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou

LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou

LEGO® Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou, výrobca LEGO. Predveď napínavú šou s modelom 3 v 1 Mobilná kaskadérska šou!

 

 • Naskoč do štýlového transportéra a vydaj sa do mesta s úžasnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou! Vylož monster truck, rozostav svetelnú vežu a rozlož štartovacie a pristávacie rampy. Potom použi kliny na zablokovanie kolies transportéra a priprav sa ohúriť dav! Naštartuj úžasný monster truck, vyraz na rampu pri maximálnej rýchlosti, preleť vzduchom a dokonale pristaň! Potom ho prestavaj a pokračuj v šou s výkonným pick-upom Hot Rod alebo 2 super rýchlymi kaskadérskymi pretekárskymi dragstermi.
 • So stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou môžeš predviesť výnimočné kúsky. Vylož monster truck a svetelnú vežu z transportéra, rozlož kaskadérske rampy a šou sa môže začať! Transportér s plochou korbou má navyše 2 ohnivé výfuky a detailne prepracovanú kabínu vodiča s posteľou a televízorom.
 • Tento model 3 v 1 môžeš prestavať na pick-up Hot Rod alebo 2 pretekárske dragstery a zažiť ďalšie napínavé kaskadérske kúsky a dobrodružstvá.
 • Obsahuje 2 minifigúrky: kaskadérku a jej spoľahlivého mechanika.


Počet dielikov 581, počet figúrok 2
Pre deti od 8 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31084 Pirátska horská dráha

LEGO® Creator 31084 Pirátska horská dráha

LEGO® Creator 31084 Pirátska horská dráha, výrobca LEGO. Uži si zábavu v lunaparku so stavebnicou 3 v 1 Pirátska horská dráha!

 

 • Kúp si lístok v stánku a priprav sa na dobrodružstvo so stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31084 Pirátska horská dráha! Nastúp do žraloka a poriadne sa drž. Pred lebkou sa prikrč, nech si nebuchneš hlavu, keď prefrčíš zákrutou, vykloň sa a obdivuj potopenú galeónu, no dávaj pozor na vodné delo cestou nadol cez striekajúcu vodu. Ale hlavne sa nezabudni usmiať do kamery! Po dokončení jazdy na horskej dráhe ju môžeš prestavať a pokračovať vo svojom dobrodružstve v lunaparku na vzrušujúcej lebkovej dráhe alebo vyskúšať úžasnú jazdu loďou!
 • Táto úžasná stavebnica obsahuje funkčnú horskú dráhu s pirátskou tematikou vrátane potopenej galeóny, lebkového oblúku, palmy a chobotnice. Funkčné vozne sú v podobe žraloka a hlavné klesanie dráhy obsahuje striekajúcu vodu a vodné delo. Ďalšie funkcie zahŕňajú pokladňu a stránok s balónmi.
 • Túto stavebnicu môžeš prestavať a zažiť ďalšie dobrodružstvá v lunaparku LEGO na Lebkovej dráhe alebo Jazde loďou.
 • Obsahuje 4 minifigúrky pripravené na zábavu v lunaparku plus figúrku kostlivca.


Počet dielikov 923, počet figúrok 4
Pre deti od 9 rokov
66,08 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori

LEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori

LEGO® Creator 31083 Dobrodružstvá na mori, výrobca LEGO. Vydaj sa na plavbu na palube luxusnej jachty so stavebnicou Dobrodružstvá na mori!

 

 • Uži si slnečnú dovolenku na palube luxusnej jachty LEGO® Creator 3 v 1 31083 Dobrodružstvá na mori. Táto loď má všetko, čo potrebuješ k pohodliu, vrátane dobre vybavenej kabíny a toalety. Odplávaj do slnečnej zátoky a zajazdi si k pláži na štýlovom vodnom skútri. Postav si hrad z piesku, vychutnaj si piknik, zasurfuj si alebo pozoruj roztomilé morské stvorenia, než sa vydáš späť na jachtu rybárčiť.
 • Potom model prestavaj a zaži ďalšie dobrodružstvá v útulnom domčeku na pláži s prístavom a loďou alebo v úžasnej helikoptére s pristávacou plochou a riadiacou vežou.
 • Zamier na slnečné pobrežia s touto stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31083 Dobrodružstvá na mori, ktorá obsahuje luxusnú jachtu nádhernej modro-bielej farby s radom realistických detailov vrátane radaru a prístupnej kabíny s toaletou. Jachta tiež obsahuje 4 záchranné kolesá prichytené k trupu a je vybavená vodným skútrom, surfom, rybárskym prútom, palmou a hradom z piesku.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: muža, ženu a dieťa, všetky pripravené na zábavu a dobrodružstvo.


Počet dielikov 597, počet figúrok 3
Pre deti od 9 rokov
41,30 €
skladom
NovéLEGO® Creator 31077 Cukráreň

LEGO® Creator 31077 Cukráreň

LEGO® Creator 31077 Cukráreň, výrobca LEGO. Otvor si svoju vlastnú cukráreň so stavebnicou Modulárne sladké prekvapenia!

 

 • Otvor si útulnú cukráreň LEGO® s farebnou fasádou vrátane 3 červeno-bielych pruhovaných markíz a štýlovej vývesky v tvare koláča! S touto stavebnicou LEGO Creator 3 v 1 31077 Modulárne sladké prekvapenia môžeš pripraviť krásne muffiny a pečivo, vystaviť ich na otočnom stojane na zákusky vo veľkej vitríne, podávať ich hladným zákazníkom a predávať nápoje a nanuky v pojazdnom stánku. Potom si vezmi svoju obľúbenú dobrotu a vyjdi hore schodmi na strešnú terasu, kde si môžeš vychutnať zaslúžený oddych.
 • Môžeš jednoducho miešať a kombinovať zostaviteľné moduly a prispôsobiť si tak cukráreň – vymeň okná a dvere alebo vytvor terasu na prízemí. Je to len na tebe! A keď budeš mať chuť na zmenu, prestavaj túto stavebnicu 3 v 1 a pokračuj vo svojom dobrodružstve v pohodlnej plavárni alebo reštaurácii!
 • Stavebnica tiež obsahuje pojazdný stánok, dáždnik, bankomat a automat na žuvačky.
 • Tento model 3 v 1 môžeš prestavať na plaváreň alebo reštauráciu a zažívať tak ďalšie dobrodružstvá.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: predavač a 2 zákazníčky.


Počet dielikov 396, počet figúrok 3
Pre deti od 8 rokov
28,91 €
skladom
NovéLEGO® Juniors Disney Princess 10765 Arielin podvodný koncert

LEGO® Juniors Disney Princess 10765 Arielin podvodný koncert

LEGO® Juniors Disney Princess 10765 Arielin podvodný koncert, výrobca LEGO. Usporiadaj veľkolepý podvodný koncert v hrade!

 

 • Zajazdi si s Disneyho princeznou Ariel v jej kráľovskom kočiari s delfínmi, než začne LEGO® Juniors 10765 Arielin podvodný koncert! Stretni sa s Flounderom a nájdi tajomnú truhlicu plnú pokladov. Potom sa vydaj späť do hradu na Arielin koncert, kde Sebastian nedočkavo čaká na začiatok vystúpenia. S obľúbenou LEGO Disney Princess je vždy zábava!
 • Preskúmaj podvodný svet v kočiari z kociek pre začiatočníkov, kde nájdeš oblúk, pódium s mikrofónom a stojanom plus otváraciu truhlicu s pokladom a zostaviteľnou súpravou bicích. Milá stavebnica Malej morskej víly obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Súčasťou je minifigúrka Disneyho princeznej Ariel plus figúrky Floundera, Sebastiana a delfína.


Počet dielikov 92, počet figúrok 1

Pre deti od 4 rokov

12,38 €
skladom
NovéLEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko

LEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko

LEGO® Juniors City 10764 Mestské centrálne letisko, výrobca LEGO. Vezmi do rúk hračkárske lietadlo a namier k letisku!

 

 

 • Objednaj si letenku a dostav sa na LEGO® Juniors 10764 Mestské centrálne letisko! Nalož batožinu na dopravný pás a vyjdi von, kde môžeš sledovať, ako nakladajú poštu a balíky do nákladného lietadla. Pilot sa vyšplhal do kokpitu cestovného lietadla a oznamujú tvoj let! Nastal čas začať dovolenku plnú zábavy so stavebnicami LEGO Juniors!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje jednoducho zostaviteľný letiskový terminál so základňou a stenami z kociek pre začiatočníkov, riadiacu vežu a funkčný dopravníkový pás. Je tu aj vozík na batožinu s 2 prívesmi a 2 lietadlá so základňami z kociek pre začiatočníkov a priestorom pre pilotov, ďalej svetelné veže s miestom na náradie a nákladné auto s palivom a čerpacou stanicou. Všetky stavebnice LEGO Juniors obsahujú jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Súčasťou je 5 minifigúrok: 2 piloti, 2 letiskoví robotníci a turista.


Počet dielikov 376, počet figúrok 5

Pre deti od 4 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere

LEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere

LEGO® Juniors Friends 10763 Stephanie a jej dom pri jazere, výrobca LEGO. Hraj sa celý deň so Stephanie a dievčatami v jej dome pri jazere!

 • Obleč sa športovo a vydaj sa na letnú párty so stavebnicou LEGO® Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere! Najedz sa v kuchyni a naplánuj si dobrodružstvá na celý deň.
 • Potom zamier k jazeru a zabav sa. Zajazdi si s Andreou a Oliviou na vodných skútroch a potom si odpočiň pri ohnisku a opeč si marshmallow. Pred spánkom si ešte môžeš pozrieť zápas v obývačke. Ráno si zahádž na kôš ešte pred raňajkami a potom vyraz na ďalší vzrušujúci deň na vode!
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje modulárny dvojposchodový dom, ktorý sa jednoducho stavia, so základňou a stenami z kociek pre začiatočníkov. Je tu kuchyňa, obývačka a spálne, basketbalová obruč, 3 vodné skútre a ohnisko s miestami na sedenie. Športová stavebnica LEGO Juniors obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Obsahuje 3 minifigúrky: LEGO® Friends Stephanie, Andreu a Oliviu plus figúrku psa Dasha.


Počet dielikov 215, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

28,91 €
skladom
NovéLEGO® Juniors Disney Princess 10762 Bellin čas na príbehy

LEGO® Juniors Disney Princess 10762 Bellin čas na príbehy

LEGO® Juniors Disney Princess 10762 Bellin čas na príbehy, výrobca LEGO. Pridaj sa k Disneyho princeznej Belle a uži si zábavný čajový večierok s jej priateľmi z hradu!

 • Vypočuj si čarovný dobrodružný príbeh so stavebnicou LEGO® Juniors 10762 Bellin čas na príbehy, ktorý Disneyho princezná Belle číta svojim priateľom na hrade zvieraťa!
 • Daj si čaj s pani Pottsovou, než zbalíš vozík, pomôž nastúpiť Chipovi a vydaj sa do parku. Zatancuj si s Cogsworthom na čarovnom stole po čajovom večierku a vydaj sa späť do veže, kde si môžeš prečítať špeciálny príbeh Kráska a zviera od Disneyho so svojimi obľúbenými hračkami LEGO® Disney Princess!
 • Stavebnica obsahuje princeznin hrad z kociek pre začiatočníkov, balkón s kúzelnou ružou v skle, vežičky a otočnú platformu. Zahŕňa aj základnú dosku parku s otáčajúcim sa piknikovým stolom, zostaviteľnou vodnou fontánou a vozíkom, ako aj knihu rozprávok, z ktorej Belle číta. Táto stavebnica LEGO ǀ Disney Princess obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u mladších detí vo veku 4 a viac rokov.
 • Súčasťou je minifigúrka Disneyho princeznej Belly, zostaviteľná figúrka Cogswortha plus figúrky Chipa a pani Pottsovej.


Počet dielikov 87, počet figúrok 1

Pre deti od 4 rokov

14,03 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10761 Veľký únik z domova

LEGO® Juniors 10761 Veľký únik z domova

LEGO® Juniors 10761 Veľký únik z domova, výrobca LEGO. Dolap Brick skôr, než zničí celý dom!

 • Obleč si svoj oblek superhrdinu, na dom útočí zlá Brick! Pomôž Violet použiť jej silový štít, kým Dash letí na pomoc na skejtborde, aby tiež pomohol. Dávaj pozor na tehly vyletujúce zo zadnej časti tamtoho auta!
 • Nalož Jack-Jacka do jeho ohnivej gule, umiestni ho na katapultovacie ležadlo a potom ho vypáľ na Brick. Použi ovládací panel za krbom, potom nalákaj Brick do ohnivej steny pomocou tajnej pasce. Zamkni ju dnu a potom sa vydaj k bazénu na párty!
 • Rozpáľte predstavivosť svojho dieťaťa a doprajte mu dobrodružstvá zo série LEGO® Juniors Rodinka úžasných 2 so stavebnicou Veľký únik z domova. Táto vzrušujúca súprava obsahuje fasádu domu so stenou a podstavcom pre rýchly štart, pohyblivý krb s tajným ovládacím panelom, vodopád s funkciou chytenia do pasce, oblasť s bazénom, ležadlo s funkciou katapultu, plus auto na postavenie s karosériou pre rýchly štart a odstrániteľným katapultom. Táto zábavná hračka pre deti obsahuje tiež jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u detí vo veku 4 až 5 rokov.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky: Violet, Dash a Brick, ako aj figúrka Jack-Jacka.


Počet dielikov 178, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

28,91 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača

LEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača

LEGO® Juniors 10760 Banková lúpež Podkopávača, výrobca LEGO. Bráň metrovillský bankový trezor pred Podkopávačom.

 • Pozor na nebezpečenstvo zdola! Podkopávač sa pokúša vlúpať do metrovillského bankového trezora!
 • Naskoč do úžasnomobilu a postav sa zloduchovi v jeho tunelovacom stroji. Pomôž pani Úžasnej znova získať lup, kým pán Úžasný hodí pouličnú lampu, aby spomalil Podkopávača a jeho tunelovací stroj. Dostaneš sa tam včas a zastavíš Podkopávača skôr, než unikne späť do podzemia?
 • Rozpáľte predstavivosť svojho dieťaťa a doprajte mu vzrušenie série LEGO® Juniors Rodinka úžasných 2 s touto napínavou stavebnicou Banková lúpež Podkopávača, ktorá obsahuje bankový trezor s dverami na útek, vozidlo úžasnomobil s karosériou pre rýchly štart, tunelovací stroj s karosériou pre rýchly štart a otočnými vŕtacími hlavicami a stavebnicu ulice s tehlovou stenou, plagátom hľadaného zločinca a pouličnou lampou na stavanie.
 • Súčasťou sú 3 minifigúrky: Pani Úžasná, pán Úžasný a Podkopávač.


Počet dielikov 149, počet figúrok 3

Pre deti od 4 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche

LEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche

LEGO® Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche, výrobca LEGO. Vezmi helikoptéru a pomôž Elastíne zachrániť mesto!

 • Pozri, tam na streche! Digiotrokár sa snaží preniknúť do satelitu! Uháňaj s Elastínou na jej elasticykli k budove, no pozor na rotujúcu turbínu. Vylez na strechu, potom sa rozhúp na bilborde, natiaaaahni sa a chyť sa helikoptéry Digiotrokára. Dávaj však pozor a nepozeraj sa na rotujúcu hypno-vrtuľu! Dokážeš mu zabrániť v úteku?
 • Rozpáľte predstavivosť svojho dieťaťa a doprajte mu vzrušenie série LEGO® Juniors Rodinka Úžasných 2 s touto akčnou stavebnicou Elastína a naháňačka na streche. Táto akčná stavebnica obsahuje helikoptéru s karosériou pre rýchly štart, otočnou hypno-vrtuľou a otváracím kokpitom, časť strechy s podložkou na stavanie pre rýchly štart, bilbordom, pristávacou plochou pre helikoptéry a satelitným tanierom, turbínovú prekážku s otáčacou vrtuľou a Elastínin elasticykel navyše. V tejto zábavnej stavebnici tiež nájdeš jednoduchý návod na stavanie a hru na podporu budovania dôvery u detí vo veku 4 až 5 rokov.
 • Stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Digiotrokár a Elastína s rozťahovacími prvkami ramien.


Počet dielikov 95, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov

20,64 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 44 »