Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO

Úvod LEGO
Svetoznáma značka týchto stavebníc zazrela svetlo sveta po prvý krát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberala výrobou drevených hračiek. V roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadenie na výrobu plastových hračiek a tým postupne rozširuje ponuku hračiek na niečo málo cez 200 druhov. V roku 1968 je otvorený prvý Legoland.
Spoločnosť sa neustále rozvíja, v roku 1980 prináša novú sériu Lego Duplo, v roku 1988 prináša ďalší rad Lego Baby. Pribúdajú aj Legolandy, konkrétne v Anglicku vo Windsore a Carlsbad v južnej Californii. Lego je držiteľom ocenenia „Hračky storočia“ za hračku Lego kocky.
LEGO popri overených kategóriách ako napríklad City, Technics, Creator a pod. Prináša stále nové série k rôznym populárnym filmom a témam. 

Filter

Určené pre:
Cena:
0 1440
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 620
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 52 »
NovéLEGO® City 60234 Súprava postáv – Lunapark

LEGO® City 60234 Súprava postáv – Lunapark

LEGO® City 60234 Súprava postáv – Lunapark, výrobca LEGO. Podporte predstavivosť svojho dieťaťa s touto zábavnou stavebnicou s minifigúrkami!

 • Pripoj sa k ostatným návštevníkom dychtiacim po vzrušení v lunaparku! Vyskúšaj si svoje ostrostrelecké zručnosti na strelnici. Napni svaly v Teste sily a potom sa pokús vyhrať kačičku na Hádzaní kruhov. Potom si daj prestávku na schladenie so zmrzlinou z pojazdného vozíka. Zatiaľ ti chodec na chodúľoch spraví balón v tvare zvieratka. Nechaj si v stánku namaľovať divokú tvár a začni odznova. LEGO® City Lunapark je skvelé miesto, kde sa zabaví celá rodina!
 • Obsahuje 14 LEGO® City minifigúrok: chodca na chodúľoch, 2 chlapcov, 2 dievčatá, 2 tínedžerov, dedka, babku, mamu, otca, osobu, ktorá maľuje tváre, predavača zmrzliny a pracovníka obsluhujúceho stánky v lunaparku.

Počet dielikov 183, počet figúrok 14

Pre deti od 5 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® City 60233 Otvorenie predajne donutov

LEGO® City 60233 Otvorenie predajne donutov

LEGO® City 60233 Otvorenie predajne donutov, výrobca LEGO. Ukážte s touto zábavnou stavebnicou svojmu dieťaťu dramatické situácie z mestského života!

 • Zamier do mesta, dnes otvárajú novú predajňu s donutmi! Sleduj žeriav, ako zdvíha obrovský donut na miesto. Mňam, donuty sú najlepšie! Pozri si všetky hračky v hračkárstve. Ach, predávajú novú čiapku s vrtuľkou. Dávaj pozor! Tento reportér povedal, že reťaz s donutom sa práve utrhla a ten sa kotúľa preč! Počkaj, tento darebák sa snaží vlámať do bankomatu? Prípad má na starosti policajný strážnik z edície LEGO® City Duke DeTain! Skús chytiť donut predtým, než sa odkotúľa preč! Postav si niečo vzrušujúce so stavebnicami z edície LEGO® City!
 • Táto štýlová stavebnica 60233 Otvorenie predajne donutov obsahuje nákladné auto, príves so žeriavom s vyťahovacím výložníkom, podstavcom a teleskopickými stabilizačnými nohami, televíznu dodávku s otváracou strechou a satelitným tanierom, taxík, policajnú motorku a novinku na rok 2019 – pojazdný stánok s kávou. Táto zábavná súprava obsahuje tiež hračkárstvo a predajňu s donutmi s bankomatom a spúšťač na vypustenie obrovského donutu z vrchu budovy. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Obsahuje 10 minifigúrok z edície LEGO® City: policajného strážnika Dukea DeTaina, darebáka, majiteľa hračkárstva, 2 čašníkov, vodiča nákladného auta, reportéra, kameramana, vodiča taxíka a dieťa.

Počet dielikov 790, počet figúrok 10

Pre deti od 6 rokov

66,08 €
skladom
NovéLEGO® City 60232 Autoservis

LEGO® City 60232 Autoservis

LEGO® City 60232 Autoservis, výrobca LEGO. Predstavte svojmu dieťaťu zábavnú dielňu s touto štýlovou hračkou Autoservis!

 • Naskoč za volant zábavného vozidla a zájdi do autoservisu! Odtiahni športové auto do autoservisu a daj ho opraviť. Pomôž mechanikovi Harlovi Hubbsovi opraviť auto a potom mu trochu pridaj na výkonnosti. Umy auto v umývačke áut, potom ho natankuj a zakývaj odchádzajúcemu šoférovi. Je vždy skvelé podať obyvateľom LEGO® City pomocnú ruku, keď treba niečo opraviť. Dobrá práca!
 • Nájdeš v nej budovu umývačky áut, športové auto, odťahové vozidlo a cisternu s benzínom, autoservis a čerpaciu stanicu so špeciálnym podstavcom z kociek pre začiatočníkov. Vďaka tomu môžu aj malí stavitelia, ktorí stavajú po prvý raz, samostatne stavať budovy, vozidlá a ďalšie modely, na ktoré budú môcť byť pyšní. Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému tvorcovi pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho LEGO City. Váš malý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Obsahuje 4 minifigúrky z edície LEGO® City: mechanika Harla Hubbsa, pracovníka čerpacej stanice a jazdca športového auta.

Počet dielikov 234, počet figúrok 4

Pre deti od 4 rokov

33,04 €
skladom
NovéLEGO® City 60231 Zásahové vozidlo veliteľky hasičov

LEGO® City 60231 Zásahové vozidlo veliteľky hasičov

LEGO® City 60231 Zásahové vozidlo veliteľky hasičov, výrobca LEGO. Predstavte svojmu dieťaťu zábavu a akčné situácie s touto veľkou súpravou hasičského auta!

 • Schmatni svoju sekeru a priprav sa na boj proti požiarom! V elektrickej skrini v LEGO® City vznikol požiar a veliteľka hasičov, Freya McCloudová, smeruje na dané miesto. Má plán a hasičské auto plné hasičskej výbavy. Nie je ale čas na vysvetľovanie, musíš si pohnúť! Rozostav kužele, vezmi hasičský prístroj a pomôž zachrániť situáciu. Potom si daj za odmenu s hasičmi horúce kakao, kým niekde nevypukne ďalší požiar!
 • Táto štýlová hračka obsahuje hasičské auto zostavené z kociek s odnímateľným rebríkom, otváracou strechou a obrazovkou v kabíne, elektrickú skriňu so zostaviteľným prvkom plameňa a otváracími dverami, vodné delo s nádržou na vodu a 2 minifigúrky. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
 • Obsahuje 2 minifigúrky z edície LEGO® City: Freyu McCloudovú a hasiča.

Počet dielikov 201, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60230 Súprava postáv – Vesmírny výskum a vývoj

LEGO® City 60230 Súprava postáv – Vesmírny výskum a vývoj

LEGO® City 60230 Súprava postáv – Vesmírny výskum a vývoj, výrobca LEGO. Inšpiruj sa a uži si ešte zábavnejšie vesmírne dobrodružstvá s touto skvelou stavebnicou.

 • Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pridaj sa k posádke, ktorá pomáha zaručiť úspech tejto vzrušujúcej LEGO misie na planéte Mars. Vyskúšaj si tréningový stroj gravitačného zrýchlenia. Pomôž vedcom s výskumom. Otestuj raketový motor alebo sprav testovací let s dronom predtým, než sa naloží do rakety, zatiaľ čo si astronauti užijú trochu zábavy pri rozhovore s reportérom. Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami agentúry NASA? Paráda, že?
 • Táto parádna stavebnica obsahuje veľa nových minifigúrok v rôznych zamestnaniach spojených s vesmírom a prieskumom. Táto stavebnica tiež obsahuje tréningový stroj gravitačného zrýchlenia pre astronautov s dvoma sedadlami, bežecký pás, scenériu so skalnatým terénom, dron s rotujúcim rotorom, kapsulu na pestovanie rastlín, stojan pre robota, stojan na počítač a testovaciu raketu so stojanom,
 • Obsahuje 14 minifigúrok z edície LEGO® City: 7 astronautov, reportéra, kameramana, osobného trénera, dronového inžiniera, raketového inžiniera, strojného inžiniera a botanika, ako aj figúrku robota.

Počet dielikov 209, počet figúrok 14

Pre deti od 5 rokov

37,16 €
skladom
NovéLEGO® City 60228 Štart vesmírnej rakety

LEGO® City 60228 Štart vesmírnej rakety

LEGO® City 60228 Štart vesmírnej rakety, výrobca LEGO. Zapojte svoje dieťa do vzrušenia z vesmírnych letov s touto parádnou stavebnicou.

 • Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav na spustenie vesmírnej rakety zo štartovacej plošiny inšpirovanej agentúrou NASA s vedcami a astronautmi. Otestuj prieskumné vozidlo a uisti sa, že je pripravené vyzdvihnúť vzorky geód v tréningovej oblasti, zatiaľ čo robot preskúma, či sa v pôde nenachádzajú zaujímavé artefakty. Nalož teleskop na raketu pred odpálením, potom pošli astronautov na jednokoľajnicovú železnicu, aby sa mohli dostať na palubu. Vráť sa do riadiaceho centra a sleduj odpočítavanie, lebo už je takmer čas na odpálenie! Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami agentúry NASA? Paráda, že?
 • Táto úžasná stavebnica obsahuje modulárnu multifázovú raketu s kokpitom, booster a moduly na skladovanie užitočného nákladu, jednokoľajnicovú železnicu so zastávkami pri rakete, výskumný priestor s tréningom na vyhľadávanie geód a riadiacu vežu. Obsahuje aj štartovaciu plošinu s otvárateľnými vežovými ramenami, prieskumné vozidlo s kĺbovým ramenom, ktoré je novinkou pre jún 2019, riadiacu vežu na odpálenie rakety s odnímateľným oknom, funkciu rozkladania a odpočítavania. Deti môžu využiť mobilné zariadenie ako obrazovku pre interaktívne hranie s aplikáciou City Explorers. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania.
 • Obsahuje 6 minifigúrok z edície LEGO® City: 2 astronautov, 2 vedcov, riaditeľa štartu a technika pozemnej obsluhy, ako aj figúrku robota.

Počet dielikov 837, počet figúrok 6

Pre deti od 7 rokov

82,60 €
skladom
NovéLEGO® City 60227 Lunárna vesmírna stanica

LEGO® City 60227 Lunárna vesmírna stanica

LEGO® City 60227 Lunárna vesmírna stanica, výrobca LEGO. Inšpiruj sa prieskumom a hrou vo vesmíre s modulárnou stavebnicou vesmírnej stanice.

 • Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a posádke modulárnej lunárnej vesmírnej stanice a pripraviť sa robiť prieskum alebo študovať geódy. Po práci sa zrelaxuj pri pizzi a pozeraní TV a potom si zacvič na bežeckom páse alebo sa choď vyspať v anti-gravitačnej posteli. Potom si nasaď skafander a spolu s astronautmi odštartujte raketoplán, aby ste priniesli geódy späť na Zem. Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?? Paráda, že?
 • Táto podrobná stavebnica obsahuje 3 odnímateľné modulárne časti, ktoré možno prispôsobiť a usporiadať tak, ako si len praješ. Obsahuje kuchynský modul, obytný modul na spanie a trénovanie a laboratórny modul s kockou v tvare svetla, centrálny vzduchový uzáver, odnímateľnú družicu a odnímateľnú loď s otvárateľným kokpitom a úložným priestorom, ako aj 4 minifigúrky a figúrku robota. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania.
 • Obsahuje 4 minifigúrky z edície LEGO® City: 2 astronautov a 2 členov posádky, ako aj figúrku robota.

Počet dielikov 412, počet figúrok 4

Pre deti od 6 rokov

41,30 €
skladom
NovéLEGO® City 60226 Raketoplán skúmajúci Mars

LEGO® City 60226 Raketoplán skúmajúci Mars

LEGO® City 60226 Raketoplán skúmajúci Mars, výrobca LEGO. Inšpiruj sa vesmírnou a vedeckou hrou s parádnym výskumným raketoplánom a prieskumným vozidlom.

 • Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Staň sa súčasťou vzrušujúcej misie pre deti na planéte Mars vo vesmíre z LEGO kociek. Vystreľ do vesmíru v raketopláne a vydaj sa robiť výskumy na Marse. Riaď prieskumné vozidlo a prines naspäť geódy, potom ich nalož do skladovacieho drona a pošli ich do nákladného priestoru prieskumného vozidla. Nechaj helidron preskúmať zaujímavý terén. Čo tam vidíš? Ďalšia úspešná prieskumná misia na Marse! Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami agentúry NASA? Paráda, že?
 • Táto parádna stavebnica obsahuje raketoplán s otvárateľným kokpitom, 2 otvárateľné dvere nákladného priestoru a miesto vo vnútri pre skladovací dron, prieskumné vozidlo s kĺbovým ramenom, ktoré je novinkou pre jún 2019, laserové a sklopné solárne panely, skladovací dron s otvárateľným priestorom a helidron s otočnými rotormi a skenerom, ako aj scenériu na Marse s tajným symbolom. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania.
 • Zahŕňa 2 LEGO® City minifigúrky: astronautov.

Počet dielikov 273, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO® City 60225 Skúšobná jazda prieskumného vozidla

LEGO® City 60225 Skúšobná jazda prieskumného vozidla

LEGO® City 60225 Skúšobná jazda prieskumného vozidla, výrobca LEGO. Inšpiruj sa vzrušujúcou hrou pri skúmaní vesmíru s touto parádnou prieskumnou stavebnicou.

 • Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom pri vzrušujúcich misiách na Marse. Nastúp do prieskumného vozidla na Marse na skúšobnú jazdu v púšti. Nastav generátor so solárnymi panelmi na maximálny výkon a potom prines geódy, aby ich vedci mohli skúmať. Tréning je dôležitou súčasťou prieskumnej misie na Marse! Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami agentúry NASA? Paráda, že?
 • Táto zábavná stavebnica obsahuje prieskumné vozidlo s odnímateľným kokpitom, kĺbovým ramenom, ktoré je novinkou pre jún 2019, a odnímateľným solárnym generátorom. Táto vesmírna hračka taktiež obsahuje 2 geódy, ktoré sú novinkou pre jún 2019, notebook, video kameru, diaľkové ovládanie, vrták na horniny a prilbu s priezorom. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania.
 • Zahŕňa 2 LEGO® City minifigúrky: astronauta a technika pozemnej obsluhy.

Počet dielikov 202, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® City 60224 Údržba vesmírnej družice

LEGO® City 60224 Údržba vesmírnej družice

LEGO® City 60224 Údržba vesmírnej družice, výrobca LEGO. Inšpiruj sa vesmírnou hrou so zábavnou stavebnicou od LEGO® City s raketoplánom a družicou.

 • Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k ostatným astronautom pri vzrušujúcich misiách na Marse.
 • Nasaď si astronautskú helmu a posaď sa do prieskumného raketoplánu. Potom odštartuj a priprav sa na vypustenie družice do vesmíru. Ďalší úspešný štart prieskumnej misie na Marse! Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami agentúry NASA? Paráda, že?
 • Zahŕňa minifigúrku astronauta od LEGO® City

Počet dielikov 84, počet figúrok 1

Pre deti od 5 rokov

8,26 €
skladom
NovéLEGO Architecture 21046 Empire State Building

LEGO Architecture 21046 Empire State Building

LEGO Architecture 21046 Empire State Building, výrobca LEGO. Objavuj architektonickú úpravu impozantnej budovy Empire State Building!

 

 • Zachyť s touto stavebnicou LEGO® Architecture obrovskú dimenziu svetoznámej budovy Empire State Building kockou po kocke. Budova Empire State Building, ktorá sa nachádza v samom srdci New Yorku, sa týči nad okolitými mrakodrapmi. Jej anténa dosahuje závratnú výšku 443 m. Výstavba budovy sa začala v roku 1930. Dokončená bola v roku 1931, pričom svoju konečnú výšku dosiahla dostavbou vysielača v roku 1950.
 • Táto budova je stále jednou z najslávnejších pamätihodností na svete. Ročne si ju prídu pozrieť približne 4 milióny návštevníkov. Tento model z edície LEGO Architecture zobrazuje výrazne symetrický dizajn budovy, od 4 zavesených fasád po vysielač v štýle art deco. Celková výška presahuje 55 cm – v edícii LEGO Architecture je to doposiaľ najvyšší model (k júlu 2019). Podstavec z kociek znázorňujúci Piatu Avenue a priľahlé cesty spolu so žltými taxíkmi a dekoračnou tabuľkou s nápisom dodávajú tomuto skvostnému modelu úžasný výsledný vzhľad.
 • Je určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, architektonickú kultúru, históriu a dizajn.

 

Počet diellikov 1767

Pre deti od 16 rokov

82,60 €
skladom
NovéLEGO Architecture 21045 Trafalgarské námestie

LEGO Architecture 21045 Trafalgarské námestie

LEGO Architecture 21045 Trafalgarské námestie, výrobca LEGO. Stvárňuj si Trafalgarské námestie s edíciou LEGO® Architecture!

 

 • Zostav si z LEGO® kociek model jedného z najslávnejších námestí na svete. Trafalgarské námestie, ktoré sa nachádza v samom srdci Londýna, bolo pomenované na počesť lorda Horatia Nelsona po jeho víťazstve nad Napoleonovou námornou flotilou v roku 1805 v bitke pri Trafalgare. Odvtedy sa stalo vyhľadávanou turistickou atrakciou a preferovaným miestom pre zhromaždenia politikov a komunít.
 • Tento podrobný LEGO model znázorňuje Národnú galériu s jej ikonickou kupolou a fasádou so stĺporadím, Nelsonov stĺp lemovaný 4 levmi, známe fontány na tomto námestí a 4 podstavce pod sochy. Vyber diely v zadnej časti budovy Národnej galérie a získaj tak prístup k podrobne znázornenému interiéru vrátane sochy z kociek a malieb.
 • Tento model dotvárajú okraje lemované stromami, bohato zdobené pouličné lampy a časti cesty spolu s 2 londýnskymi autobusmi a 2 čiernymi taxíkmi. To všetko zachytáva podstatu tejto skvostnej pamätihodnosti a zároveň jedného z najdynamickejších miest sveta.
 • Je to skutočne ikonická ozdoba pre domácnosti alebo kancelárie.

 

Počet diellikov 1197

Pre deti od 12 rokov

66,08 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 52 »