Naša ponuka
Sme na Facebooku

LEGO

Úvod LEGO
Svetoznáma značka týchto stavebníc zazrela svetlo sveta po prvý krát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberala výrobou drevených hračiek. V roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadenie na výrobu plastových hračiek a tým postupne rozširuje ponuku hračiek na niečo málo cez 200 druhov. V roku 1968 je otvorený prvý Legoland.
Spoločnosť sa neustále rozvíja, v roku 1980 prináša novú sériu Lego Duplo, v roku 1988 prináša ďalší rad Lego Baby. Pribúdajú aj Legolandy, konkrétne v Anglicku vo Windsore a Carlsbad v južnej Californii. Lego je držiteľom ocenenia „Hračky storočia“ za hračku Lego kocky.
LEGO popri overených kategóriách ako napríklad City, Technics, Creator a pod. Prináša stále nové série k rôznym populárnym filmom a témam. 

Filter

Určené pre:
Cena:
0 1440
Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 707
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 59 »
NovéLEGO® City 60203 Lyžiarske stredisko

LEGO® City 60203 Lyžiarske stredisko

LEGO® City 60203 Lyžiarske stredisko, výrobca LEGO. Doprajte milovníkom zimných športov úžasný stavebný zážitok s touto stavebnicou!

 • Zababuš sa do teplého oblečenia a vyber sa na svahy so stavebnicou Lyžiarske stredisko od LEGO® City!
 • Vyskúšaj svoje zručnosti na U-rampe a zábradlí v snežnom parku alebo sleduj ostatných snowboardistov, ktorých filmuje helikoptéra a naživo ich vysiela na veľkej obrazovke nad lyžiarskym obchodom.
 • Aha, záchranári vezú zraneného lyžiara na snežnom skútri, aby sa zotavil na ich základni. Postav s kamarátmi snehuliaka a potom si dajte horúci nápoj z neďalekého stánku. Mmmm, ten košíček vyzerá ale chutne! Po zahriatí sa opäť vyber von a uži si ešte viac zábavy v snehu!
 • Táto parádna stavebnica 60203 Lyžiarske stredisko od LEGO® City obsahuje dvojposchodovú základňu záchranárov, lyžiarsky obchod s veľkou obrazovkou a stojanom na snowboardy a lyže, stánok na horúce nápoje a košíčky a úžasný snežný park s lampou, U-rampou a samostatným zábradlím.
 • Táto skvelá stavebnica pre deti taktiež zahŕňa záchranárske auto s pohonom 4 x 4 a pohyblivým snežným pluhom, snežný skúter s pripojeným prívesom, ako aj helikoptéru s otvoreným kokpitom, otočnými rotormi a kamerou.
 • Obsahuje 11 minifigúrok z edície LEGO® City: 3 členov lyžiarskej hliadky, predavača v lyžiarskom obchode, pilota helikoptéry, lyžiara, snowboardistu, 2 deti, predavača v stánku s horúcimi nápojmi a zákazníka, ako aj zostaviteľné figúrky psíka a snehuliaka.

Počet dielikov 806, počet figúrok 11

Pre deti od 6 rokov

66,08 €
skladom
NovéLEGO® Overwatch 75977 Junkrat a Roadhog

LEGO® Overwatch 75977 Junkrat a Roadhog

LEGO® Overwatch 75977 Junkrat a Roadhogvýrobca LEGO. Dve obľúbené postavy z mapy Junkertown sú tu!

 • Ideálny deň na trocha chaosu! Junkertown ti predstavuje ikonickú zločineckú dvojku z LEGO® kociek, špeciálne pre teba. Je to veľká figúrka Roadhoga a uletená minifigúrka Junkrata s protézou na nohe, ikonickou žltou motorkou Chopper a diorámou inšpirovanou mapou Junkertown. Rovnako ako v hre Overwatch® je Roadhog vybavený reťazovým hákom a šrapnelovou zbraňou a Junkrat zas vystreľovačom, vymršťovacou bombou, ozubeným kolesom a oceľovou pascou. Túto kompletnú súpravu doplnenú o rozkošnú figúrku Pachimari si zamilujete.
 • Súčasťou balenia tohto LEGO® modelu z kociek sú dve obľúbené postavy z hry Overwatch®: Veľká figúrka Roadhoga s reťazovým hákom a minifigúrka Junkrata s vystreľovačom a ikonickou protézou na nohe.

 

 

Počet dielikov 380, počet figúrok 2

Pre deti od 10 rokov

45,43 €
skladom
NovéLEGO® Overwatch 75976 Demolačná guľa

LEGO® Overwatch 75976 Demolačná guľa

LEGO® Overwatch 75976 Demolačná guľavýrobca LEGO. Fanúšikovia hry Overwatch® si môžu postaviť vlastnú demolačnú guľu!

 • Čas to rozbaliť! Postav si svoju obľúbenú demolačnú guľu z LEGO® kociek! Podobne ako v hre Overwatch® sa tento model dokáže premeniť z ozbrojeného bojového robota so štvorhlavňovými kanónmi a štyrmi vysúvateľnými končatinami na drvivú vysokorýchlostnú guľu. Demolačnú guľu riadi Hammond, vynaliezavý škrečok, takže je stále pripravená na boj a bude epickým doplnkom do tvojej hráčskej zostavy. Pamätaj – „Nenahnevaj škrečka!“
 • Súčasťou tejto LEGO® Overwatch® súpravy je figúrka škrečka Hammonda, ktorý po otočení rukoväte dokáže vyskočiť z kokpitu pre ešte väčšiu zábavu.

 

 

Počet dielikov 227, počet figúrok 1

Pre deti od 9 rokov

16,52 €
Vypredané
NovéLEGO Star Wars 75257 Millennium Falcon™

LEGO Star Wars 75257 Millennium Falcon™

LEGO Star Wars 75257 Millennium Falcon™výrobca LEGO. Aj ty môžeš mať loď Millennium Falcon z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera.


 • Pridaj sa k Finnovi, Chewbaccovi, Landovi Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na cestách galaxiou na palube legendárnej kozmickej lode Millenium Falcon. Tak ako verzia modelu z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera, aj tento model má už lepšie časy za sebou... ale stále je schopný prejsť Kesselskou cestou za 12 parsekov... pravdepodobne. Takže, zdvihni rampu, prevezmi kontrolu a priprav sa – zamieriš na dobrodružnú cestu vo svete LEGO® Star Wars™!
 • Tento model kultovej corellianskej nákladnej lode zostavený z kociek sa vyznačuje záplavou rôznych detailov. Nájdeš tu napríklad otočné strelecké veže vo vrchnej aj spodnej časti, 2 pružinové vystreľovače, spúšťaciu rampu a otvárateľný kokpit s priestorom pre 2 minifigúrky. Vrchné panely sa tiež dajú otvárať.
 • Obsahuje 7 LEGO® Star Wars™ postavičiek: minifigúrky Finna, Chewbaccu, C-3PO, Landa Calrissiana a Boolia a taktiež figúrky LEGO droidov R2-D2 a D-O.

 

 

Počet dielikov 1353, počet figúrok 7

Pre deti od 9 rokov

140,45 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75256 Loď Kylo Rena™

LEGO Star Wars 75256 Loď Kylo Rena™

LEGO Star Wars 75256 Loď Kylo Rena™výrobca LEGO. Nadchni sa pre hranie úloh v galaktickom svete s loďou Kyla Rena.


 • Cestuj galaxiou so súkromnou loďou Kyla Rena. Má všetko, čo by si Vrchný veliteľ kedy mohol priať: roztváracie krídla či pružinové vystreľovače na zastrašenie tých otravných bojovníkov Odporu! V kokpite je miesto aj pre jeho hrôzostrašnú posádku, Rytierov z Renu. V tejto úžasnej súprave nájdeš aj Generála Prydea, sithského vojaka a Stormtroopera Prvého rádu – a hneď začať!
 • Obsahuje napríklad otočný pravý motor pre poskladanie do krídel pri pristávaní a schopnosť skrátiť krídla poskladaním vrchnej časti nadol. K dispozícii je tiež otváracia prístupová rampa, 2 pružinové vystreľovače a kokpit s priestorom na sedenie pre Vrchného veliteľa Kyla Rena a 2 minifigúrky za ním.
 • Obsahuje 6 minifigúrok v edícii LEGO® Star Wars™: Vrchného veliteľa Kyla Rena, Generála Prydey, sithského vojaka, Stormtroopera Prvého rádu a 2 rytierov z Renu.

 

 

Počet dielikov 1005, počet figúrok 6

Pre deti od 10 rokov

107,39 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75255 Yoda™

LEGO Star Wars 75255 Yoda™

LEGO Star Wars 75255 Yoda™výrobca LEGO. Stavaj si a vystavuj skutočnú legendu z edície LEGO® Star Wars™ – Yodu!

 

 • Inscenuj si vzrušujúce súboje vo svete Star Wars™ s majstrom Jedi Yodom!
 • Hoci je veľká figúrka Yodu vyrobená z LEGO® kociek, vďaka svojmu svetelnému meču je v ňom sila, s ktorou treba počítať. Pohybuj jeho hlavou, obočím, prstami na ruke a na nohe a nájdi majstrovi Jedi perfektnú polohu! Táto súprava tiež obsahuje stojan s minifigúrkou malého Yodu a svetelný meč.
 • Všimni si podrobne prepracované detaily, polohovateľnú hlavu a obočie, pohyblivé prsty na rukách a nohách, Yodov zelený svetelný meč a tiež informačnú tabuľku s podrobnosťami o majstrovi Jedi.
 • Súčasťou je aj stojan pre minifigúrku Yodu.

 

 

Počet dielikov 1771

Pre deti od 10 rokov

90,86 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75254 Prieskumný kolos AT-ST™

LEGO Star Wars 75254 Prieskumný kolos AT-ST™

LEGO Star Wars 75254 Prieskumný kolos AT-ST™výrobca LEGO. Stvárňuj si impozantné dobrodružstvá vo svete Star Wars zo seriálu The Mandalorian!

 

 • Vykroč do akcie s úžasným Prieskumným kolosom AT-ST z TV seriálu Star Wars™ The Mandalorian! Tento parádny chodec má všetko, čo očakávaš. Má polohovateľné nohy a otáčavú vežičku s otváracím kokpitom a strieľajúcimi vystreľovačmi. Súprava ďalej obsahuje postavičky Mandaloriána, Cary Duneovej a 2 Klatooiniánskych nájazdníkov, s ktorými naštartuješ akciu na motívy LEGO® Star Wars! Ste pripravení hrať, mladí Mandaloriáni?
 • Obsahuje 4 postavičky z edície LEGO® Star Wars™: minifigúrky Mandaloriána, Cary Duneovej a 2 Klatooiniánskych nájazdníkov.

 

 

Počet dielikov 540, počet figúrok 4

Pre deti od 8 rokov

57,82 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnov

LEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnov

LEGO Star Wars 75250 Naháňačka letúnovvýrobca LEGO. Rozprúď akciu s 2 vzrušujúcimi vozidlami z edície LEGO® Star Wars™

 

 • Preháňaj sa s Rey a BB-8 pomedzi vzdialené planéty na ich transportnom speederi. Tento speeder vyzerá, akoby sa vznášal – presne ako aj vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera! Ale pozor, Prvý rád urputne uháňa na svojom kráčajúcom letúni – a zhora sa strmhlav rúti člen posádky stíhačky. Je čas schmatnúť tvoj svetelný meč a pomôcť Rey dať tým naničhodným vojakom príučku, na ktorú nikdy nezabudnú!
 • Obsahuje vzrušujúce LEGO® Star Wars™ postavičky vrátane 3 minifigúrok – Rey, člena posádky stíhačky Prvého rádu a vodiča kráčajúceho speedera Prvého rádu a tiež figúrky LEGO droida BB-8.

 

 

Počet dielikov 373, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

49,56 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75249 Stíhačka Y-Wing Odporu™

LEGO Star Wars 75249 Stíhačka Y-Wing Odporu™

LEGO Star Wars 75249 Stíhačka Y-Wing Odporu™výrobca LEGO. Pridaj si do zbierky aktualizovanú verziu stíhačky LEGO® Star Wars™ Y-wing

 

 • Vydaj sa na bombardovaciu misiu so stíhačkou Y-Wing Odporu z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Vleť pod radar, zatiahni spúšť a pomôž tak Zorii Blissovej vypustiť bomby. Pošli Stormtrooperov Prvého rádu zaliezť do úkrytu a potom zachráň Poea Damerona, D-O a astromechanického droida. So stíhačkou Y-Wing budeš vždy tam, kde sa odohrávajú akčné scény na motívy LEGO® Star Wars™!
 • Obsahuje otvárací kokpit vnútri s priestorom pre minifigúrku, strieľacie pružinové vystreľovače a funkciu vypúšťania bômb. To všetko bude deti inšpirovať k tomu, aby si spolu s kamarátmi vytvárali akciami nabité scény podľa Star Wars.
 • Obsahuje 6 LEGO® Star Wars™ postavičiek: minifigúrky Poea Damerona, Zorii Blissovej a Stormtrooperov Prvého rádu a tiež figúrky D-O a astromechanického droida.

 

 

Počet dielikov 578, počet figúrok 6

Pre deti od 8 rokov

61,94 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75248 Stíhačka A-Wing Odporu™

LEGO Star Wars 75248 Stíhačka A-Wing Odporu™

LEGO Star Wars 75248 Stíhačka A-Wing Odporu™výrobca LEGO. Pridaj kultový A-Wing do akejkoľvek zbierky Star Wars™

 

 • Vleť do akčnej scény z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera s úžasnou stíhačkou A-Wing Odporu!
 • Stíhačka je nabitá štýlovými detailmi, ako napríklad pružinovými vystreľovačmi a otváracím kokpitom, kde za ovládacím pultom sedí Snap Wexley. Nájdeš tu aj poručíčku Connixovú. Vďaka tomu všetkému si s touto parádnou stavebnicou LEGO® užiješ množstvo zábavy – či už plánuješ útok na Prvý rád plný zla alebo len prelietavaš nad povrchom vzdialenej planéty!
 • Obsahuje minifigúrky Snapa Wexleyho a poručíčky Connixovej z edície LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 269, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

24,77 €
skladom
NovéLEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrti

LEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrti

LEGO Star Wars 75246 Delo Hviezdy smrtivýrobca LEGO. Vytvor si napínavú scénu LEGO® Star Wars™ na palube Hviezdy smrti

 

 • Pridaj sa k Obi-Wanovi Kenobimu na riskantnú misiu na palube ohromnej Hviezdy smrti. Prikrádaj sa s ním za delostrelcom Hviezdy smrti a pomôž mu deaktivovať ťažný lúč skôr, ako ho spozorujú. Potom pomôž jedijskému hrdinovi poraziť delostrelca ešte pred tým, ako by odpálil strelu z mohutného laserového dela.
 • S touto parádnou scénou z filmu Star Wars: Nová nádej máš vo svojich rukách osud LEGO® Star Wars™ galaxie!
 • Obsahuje minifigúrky Obi-Wana Kenobiho a delostrelca Hviezdy smrti z edície LEGO® Star Wars™.

 

 

Počet dielikov 159, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

16,52 €
skladom
NovéLEGO® Disney 41169 Olaf

LEGO® Disney 41169 Olaf

LEGO® Disney 41169 Olafvýrobca LEGO. Zahrajte sa so zostaviteľnou figúrkou Olafa z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II a vystavte si ju, aby vám rozžiarila deň!
 • Postavte si vlastnú figúrku snehuliaka Olafa z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II – lúč svetla v chladný zimný deň!
 • Upravte jeho nastaviteľné ruky a krk, pripnite mu nádherného modrého motýlika a vložte mu do rúk denník a ceruzku, do ktorých si bude písať o všelijakých divoch sveta. Keď s hraním skončíte, vystavte si túto zostaviteľnú Disney figúrku z filmu Ľadové kráľovstvo II v izbe, aby vás mohla tešiť počas celého dňa.
 • Obsahuje figúrku Olafa z filmu Ľadové kráľovstvo II postavenú z LEGO kociek s nastaviteľnými rukami a krkom.
Počet dielikov 122
Pre deti od 6 rokov
12,38 €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 59 »